Porovnáno 9 „nejrychlejších“ poskytovatelů hostingu WordPress (2020)

Jsi ty hledat nejrychlejší hosting WordPress pro váš web?


Nezáleží na tom, zda zakládáte novou firmu nebo již máte firmu, která již nějakou dobu existuje, rychlost je jedním z klíčů k zajištění toho, aby váš web mohl růst a zůstat zdravý. Bonusový bod … vaše návštěvníky také zůstanou aktivní.

Hledání správného nejrychlejšího webhostingu však může být trochu složitější, protože každý hostitel je jiný. Mají mnoho balíčků, které vás mohou zmást, když jimi procházíte. Každý chce, co je pro jeho podnikání nejlepší, bez ohledu na to, zda je malý nebo velký. A samozřejmě, jedna z nejdůležitějších věcí, na kterou se můžete spolehnout, je rychlost.

Nejrychlejší hosting WordPress

Proč je rychlost důležitá?

Nejrychlejší hosting WordPress vám pomůže uspořádat a rozvíjet svůj obsah snadným způsobem. Pomalý hostitel nejen zpomaluje načítání stránky pro návštěvníky, ale může také zpomalit panel administrace. Díky tomu bude vaše práce těžší a časově náročnější.

Nejdůležitější však je, že rychlý hosting vám pomůže návštěvníci se cítí dobře, když se pokoušejí získat přístup k vašemu webu a nějakým způsobem s ním komunikovat (například komentování nebo pokus o kliknutí na tlačítka sociálních médií). Web, který se nenačte rychle, způsobí, že odejdou.

Dlouhý příběh krátký, pokud hledáte nejrychlejší hosting WordPress, který vaši banku nezlomí, je to určitě SiteGround, ale klidně zjistíte, který z nich je pro vás tím, že si přečtete další studii.

Porovnání nejrychlejších poskytovatelů hostování WordPress (ve zkratce)

V případě, že jste ve spěchu, zde jsou hlavní body našich zjištění:

 1. SiteGround (www.siteground.com)
 2. WP Engine (wpengine.com)
 3. Bluehost (www.bluehost.com)

Hlavním důvodem, proč doporučujeme SiteGround, je to, že vytvořilo některé z nejlepších časů načítání v jiném srovnávacím příspěvku, který jsme udělali (odkaz na nejlepší poskytovatele hostingu WordPress zde). Zde je výňatek, který se týká SiteGround:

Testy LoadImpact:

Umístění serveru: Amsterdam
Umístění zkušebního stroje: Dublin, Irsko
Minimální doba odezvy: 0,46 s
Maximální doba odezvy: 0,87 s

SiteGround LoadImpact test

PLNÝ POROVNÁNÍ:

Je tu ještě jeden problém, který není na první pohled patrný, pokud jde o nejrychlejší hosting WordPress. Hlavně, i když váš současný webový hostitel je dokonale schopen zpracovat vaše průměrná provozní čísla, co se stane, když narazíte na opravdu populární den? Jak se ukázalo, ne všechny plány hostování to zvládnou.

Návštěvníci jsou … co je to slovo … náladové. Prostě nestráví svůj den čekáním na web, který se stěží pohne, a co je důležitější, mnoho z nich se nevrátí, pokud jim nenabídnete základní komfortní prohlížení.

Jak uzavřel Dave Artz z AOL v roce 2007 studie, zobrazení stránek klesá se zvyšováním doby načítání stránky. Studie říká, že:

Uživatelé v horním decilu doby načítání stránky zobrazují 7,5 stránek / návštěva. V 3. decilu klesne na 6 stránek / návštěva a u uživatelů s nejpomalejší dobou načítání stránky klesá na 5 stránek / návštěva.

Podle stejné studie se bude zvyšovat rychlost snížit provozní náklady také. Phil Dixon ze společnosti Shopzilla sdílí své zkušenosti a ukazuje, že:

Celoroční úprava výkonu vedla k 5-sekundovému zrychlení (z ~ 7 sekund na ~ 2 sekundy). Výsledkem bylo 25% zvýšení počtu zobrazení stránek, 7–12% zvýšení výnosů a 50% snížení hardwaru. Tento poslední bod ukazuje přínos pro zlepšení výkonu, zvýšení výnosů a snížení provozních nákladů.

Potřebovat více? Podle a studie Akamai v roce 2009, 47 procent návštěvníků očekává, že se webová stránka načte během dvou sekund nebo méně. Více než to, 40 procent lidí opustí stránku, pokud to trvá déle než tři sekundy načíst. A jednosekundové zpoždění v reakci na stránku může vést ke snížení konverzí o sedm procent.

Jak vidíte, role rychlosti webu je z obchodního hlediska obrovská a může mít významný dopad na to, jak úspěšný může být web.

Hledáte nejrychlejší hosting WordPress – faktory, které je třeba zvážit

Existuje několik důležité faktory, které musíte znát při hledání správného hostitele:

Velikost vašeho současného publika:

Velikost publika je první věc, na kterou byste se měli dívat při hledání nejrychlejšího hostování WordPress.

Je důležité vědět, kolik návštěvníků může váš hostitel sloužit – a zda bude schopen zvládnout váš růst.

U standardních hostingových balíčků má každý klient na serveru určitý prostor. I když hostitel říká, že prostor je "neomezený," to není přesně ten případ, který rychle zjistíte, pokud si na základě souhlasu uživatele přečtete drobný výtisk.

Pokud váš web běží na sdíleném plánu hostování, nevyhnutelně váš web zpomalí obrovský nárůst provozu. A pokud je bodec dostatečně velký, váš web v určitém okamžiku zcela klesne.

Před výběrem webového hostitele si prohlédněte některá online fóra a také se obraťte na jeho podporu. Pokuste se vyhledat informace týkající se provozních čísel, která hostitel dokáže realisticky zpracovat.

Umístění serveru:

Toto je často přehlížené. Obecně však platí, že pokud chcete zajistit, aby váš webhosting byl rychlý pro vaše publikum, měli byste si vybrat server, který je skutečně blízko geografické poloze publika.

Jinými slovy, neveřejňujte své stránky na druhé straně zeměkoule od publika jen proto, že je to levnější.

Typy hostování WordPress

Rozhodnutí, jaký typ hostingu zvolit, bude záviset na vašich osobních požadavcích týkajících se toho, kolik práce chcete se serverem a webem dělat později na.

Pokud právě začínáte a chcete vidět, jak bude pro vás vlastnit web WordPress, můžete experimentovat s bezplatnými hostiteli nebo sdílenými hostingovými balíčky (zde sdílíte hostingový prostor s ostatními zákazníky; společnosti jako InMotion nebo Bluehost dá ty to).

Pro profesionály a weby, které si vybudovaly větší publikum, bude spravovaný hosting a VPS odpověď (s WP Engine), Pagely, nebo setrvačník například). Jsou dražší, ale přicházejí se spoustou funkcí a výhod. Šéfem toho je, že se nemusíte zabývat technickou stránkou sami.

Hostující společnosti, na které byste se měli podívat

Existuje mnoho hostingových společností, z nichž si můžete vybrat, a každá z nich poskytuje mírně odlišné služby a funkce. Udělali jsme výběr z těch zajímavějších, zejména s ohledem na hlavní cíl – nalezení nejrychlejšího hostování WordPress.

Společnosti zde patří mezi nejrychlejší v oboru a střídají se od drahých k levným, v závislosti na vašem rozpočtu. Nabízejí spolehlivou zákaznickou podporu a asistenci, dobrou bezpečnost a bezpečné zálohy.

1. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround je skvělou volbou, pokud hledáte nejrychlejší hosting WordPress v okolí (a také jednu z mála platforem doporučených WordPress.org).

Nabízejí tři hlavní plány od 3,95 do 5,95 do 11,95 $ měsíčně, což z něj činí velmi dostupné řešení. V rámci nejzákladnějšího plánu získáte 10 GB místa na disku, bezplatnou doménu, podporu 24/7, bezplatné denní zálohy, certifikát SSL a vše, co byste očekávali od hostitelské služby.

Nejrychlejší hosting WordPress: SiteGround

V rámci dalších dvou plánů pak existují některé další funkce (např. Prioritní podpora, dodržování PCI zdarma a další). Kromě toho existuje 30denní záruka vrácení peněz. Další výhoda, díky které je SiteGround dobrou volbou při hledání nejrychlejšího hostování WordPress, je jejich vlastní zásuvný modul pro optimalizaci SG, který vám umožní využívat algoritmy mezipaměti SiteGround (plugin je součástí vašeho hostovacího plánu).

2. Bluehost (www.bluehost.com)

Jedná se o společnost specializující se na profesionální sdílený hosting. Je to oficiální poskytovatel služeb WordPress. Poskytují instalaci jedním kliknutím, automatické zálohování, nepřetržitou podporu.

Jejich nabídka začíná od 2,95 $ měsíčně (za předpokladu, že jste ochotni se přihlásit k uzavření smlouvy na 36 měsíců), s 30denní zárukou vrácení peněz.

Tento hosting WordPress je dobrou volbou pro malé podniky a blogery.

Nejrychlejší hosting WordPress: Bluehost

3. WP Engine (wpengine.com)

Trochu dražší než některé z ostatních spravovaných hostingových plánů WordPress, ale stojí to za to.

Poskytují dobré služby, superrychlé servery, skvělou technickou a zákaznickou podporu. Jejich hostitelská infrastruktura je speciálně vytvořena, aby vaše stránky WordPress fungovaly rychle a hladce. 

Plány začínají na 22,50 $ měsíčně a je zde 60denní záruka vrácení peněz. V rámci plánu 22,50 $ získáte neomezený přenos dat a 10 GB místního úložiště.

Pro nový web by to mělo být více než dostačující a mělo by sloužit až 25 000 návštěvníkům měsíčně.

Nejrychlejší hosting WordPress: WP Engine

4. InMotion Hosting (www.inmotionhosting.com)

InMotion, jeden z nejpopulárnějších sdílených hostitelů pro WordPress, přichází s efektivním poměrem cena-funkce.

První plán začíná na pouhých 3,99 $ měsíčně, což je jedna z nejlevnějších nabídek na trhu. Co je v tom pro tebe? Neomezené místo na disku, 2 webové stránky na jednom účtu, bezplatné zálohování dat, bezplatné přenosy webových stránek bez výpadku, registrace domény zdarma, neomezené e-mailové účty. A ještě jedna úžasná věc: přichází s předinstalovaným WordPress, takže jej nebudete muset instalovat samostatně.

Nejrychlejší hosting WordPress: inmotion hosting

5. Pagely (www.pagely.com)

Trochu dražší než ostatní řešení na tomto seznamu, ale za vaši investici vám to dá hodně (je to spravovaný hostingový plán).

Základní balíček je 199 $ měsíčně a dává vám řadu výhod. Jen abychom jmenovali alespoň některé: získáte předinstalované WordPress, automatické aktualizace pro WordPress a pluginy, automatické zálohy, CDN zdarma a podporu 24/7 v USA a Velké Británii (důležité!).

Společnost Pagely byla známa díky svým hostingovým plánům optimalizovaným pro WordPress a v podstatě vám poskytuje nejrychlejší možný hosting WordPress, takže pokud hledáte něco, co vám poskytne bezproblémový zážitek, může to být váš poskytovatel. Navíc můžete také spustit až 5 webových stránek v jednom plánu a získáte 25 GB šířky pásma.

Nejrychlejší hosting WordPress: pagely

6. Setrvačník (www.getflywheel.com)

Toto je hosting WordPress vytvořený pro designéry a agentury, ale je také přátelský pro méně pokročilé lidi, kteří chtějí rozvíjet své webové stránky..

Od 13,00 $ / měsíc poskytuje Flywheel dobrou rovnováhu mezi cenou a výkonem. Na tomto vstupním plánu získáte až 25 000 návštěvníků měsíčně.

Setrvačník poskytuje velkou rychlost, zabezpečení, spolupráci se zákazníky a bezpečné zálohy.

setrvačník

7. WPXHosting (www.wpxhosting.com)

To je to, čemu říkáte rychlý hosting WordPress, s velkou podporou a dobrými časy načítání stránky. Nabízejí sílu a rychlost jako dva nejdůležitější klíče své společnosti. WPXHosting poskytuje instalaci WordPress jedním kliknutím, bezplatné CDN, vylepšené zabezpečení a dobrou zákaznickou podporu.

Ceny začínají na 24,99 $ měsíčně. Tato nabídka umožňuje vytvořit pět webových stránek, získat 100 GB šířky pásma a 10 GB úložného prostoru (všechny disky jsou SSD, což je obrovské pro rychlost webu).

wpxhosting

8. HostGator (www.hostgator.com)

Další sdílený hosting WordPress, který je jednou z největších online hostingových společností.

Nabízí některé z nejnižších cen, které najdete, počínaje cenou 2,75 $ měsíčně (v případě smlouvy na 36 měsíců). Svůj web můžete nainstalovat jediným kliknutím. Hodí se pro nejlepší lidi, kteří chtějí založit své první obchodní stránky.

Pokud potřebujete více, HostGator nabízí sdílené balíčky, prodejce, VPS a dedikované serverové balíčky pro začátečníky i profesionály v různých cenových bodech.

hostgator

9. Site5 (www.site5.com)

Sdílený hosting WordPress, který je velmi vhodný pro začátečníky, kteří chtějí spustit svůj první web.

Site5 poskytuje instalaci jedním kliknutím, plány začínají na 6,95 $ měsíčně a dokonce nabízejí bezplatnou migraci stránek v tomto cenovém bodě (pokud jste měli web hostovaný u jiné společnosti).

Stojí za zmínku, že nejlevnější plán je vhodný až pro 10 000 návštěvníků měsíčně, což by mělo stačit k zahájení. Site5 také poskytuje uživatelsky příjemný ovládací panel.

site5

Jak vybrat nejrychlejší hosting WordPress pro vás:

Zde je krok za krokem pro výběr hostitelského balíčku, který bude rychlý pro vás i vaše publikum:

Vyberte jednu ze společností
Projděte výše uvedené společnosti a seznamte se s tím, co poskytují. Vezměte na vědomí každý zajímavý detail o jejich nabídce. Zde začíná hrát váš rozpočet.
Zkontrolujte umístění jejich serveru, zda se vám hodí
Po výběru společnosti byste měli zkontrolovat jejich dostupná umístění na serveru. To znamená, že musíte ověřit, zda je relativně blízko vaší poloze publika. Čím blíž, tím lépe. Tento aspekt je důležitý, protože poskytuje lepší výkon při stejné investici. Některé společnosti uvádějí během registrace své umístění serveru, jiné je třeba o tom přímo kontaktovat.
Vyberte si plán
Poté, co se rozhodnete, která společnost je blíž a také slouží vašim potřebám, musíte si vybrat jeden z plánů, které nabízejí. Plán, který potřebujete, je ten, který nejlépe odpovídá vašemu rozpočtu, vašemu publiku a vašim cílům.

Závěr

Existuje spousta hostitelských společností, které mohou sloužit všem potřebám a rozpočtům. To ale možná ještě ztěžuje výběr nejrychlejšího hostování WordPress pro vaše stránky.

Je důležité znát vaši firmu a vaše cíle velmi dobře, abyste mohli vybrat tu správnou společnost. Kromě toho existuje také mnoho nástrojů a služeb – zdarma a prémiových -, které mohou váš web dále vylepšit a zajistit jeho hladší fungování..

Aktualizace (květen 2020). Právě teď se zdá, že nejlepší hostingové společnosti na tomto seznamu jsou SiteGround a InMotion Hosting. Ukázalo se, že generují dobré časy načítání a jejich servery jsou spolehlivé pro instalace WordPress.

To je pro náš pohled na nejrychlejší poskytovatele hostingu WordPress na trhu. Neváhejte a podělte se s námi o své návrhy a názory! Řekněte nám, jak váš webový hostitel dosahuje rychlosti. Existuje nějaká společnost, kterou byste ostatním doporučili (nebo ne)?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení a prezentace Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map