Parim WordPressi hostimine Indias: 5 populaarsemat hostit võrreldes 2020. aastaga ts

WordPressi tööstuses kiputakse keskenduma USA-keskusele, kuid nagu Internet ise, on ka WordPress tõeliselt globaalne nähtus. Ja kui asute mujal maailmas, ei pruugi te üldse soovida minna USA-s asuva WordPress-hostiga. Õnneks on peaaegu igas maailma piirkonnas olemas kohalikud WordPressi hostimisvõimalused. Selles juhendis, uurime parimaid India pakutavaid WordPressi pakkumisi turul.


Mis on WordPressi hostimine ikkagi??

Tehniliselt saab koos WordPressiga kasutada mis tahes veebisaitide hostimist, kuid WordPressi hostimine on spetsiaalselt selleks otstarbeks optimeeritud. Enamik WordPressi hostimisplaane on koos eelinstalleeritud WordPressiga, et saaksite kohe oma saiti ehitama hakata. Nagu öeldud, on ka mõni teine ​​tegur, mis mängib, kui otsite Indias WordPressi hostit …

Parim WordPressi hostimine Indias

India Parim WordPress, mis majutab Indiat

1. Bluehost India (www.bluehost.in)

Parim WordPressi hostiv India: nr 1 Bluehost

 • Hind alates: Rs. 199 / kuus
 • Liiklus lubatud / ribalaius: Mõõtmata
 • E-post: Piiramatu arv kontosid
 • Eelinstalleeritud WordPress: Jah
 • Kohalik veebiserver: Jah
 • Kohalik klienditugi: Jah

Bluehost India on Bluehosti India haru, üks kolmest WordPressi enda poolt ametlikult soovitatud veebimajutajast. Viimase paari aasta jooksul on Bluehost muutnud nende teenust, muutes kõik hõlpsamini kasutatavaks ja pakkudes laiemat valikut plaane igasuguse kuju ja suurusega ettevõtete teenindamiseks.

Bluehost India WordPressi hostimisplaanides on eelinstalleeritud WordPress, automatiseeritud värskendused ja tasuta SSL-sertifikaat. MOJO turuplats ja Jetpack Pistikprogrammid installitakse automaatselt ka kõigile Bluehost India WordPressi saitidele.

�� Minge Bluehost Indiasse

2. BigRocki hostimine (www.bigrock.in)

Parim WordPressi hostiv India: # 2 BigRock

 • Hind alates: Rs. 199 / kuus
 • Liiklus lubatud / ribalaius: Mõõtmata
 • E-post: Piiramatu arv kontosid
 • Eelinstalleeritud WordPress: Jah
 • Kohalik veebiserver: Jah
 • Kohalik klienditugi: Jah

BigRocki hostimine pakub laias valikus hostimisplaane, sealhulgas neli erinevat WordPressi jaoks optimeeritud plaani. Erinevalt enamikust selles nimekirjas olevatest ettevõtetest käivitas BigRock tegelikult Indias ja on sellest ajast alates laienenud serverite opereerimiseks ka USA-s, mitte vastupidi.

Kõik BigRocki hostimisplaanid on eelinstalleeritud WordPressi, piiramatu e-posti kontode ja lihtsa SSL-sertifikaatide genereerimisega. Täiendavate turvafunktsioonide ja automatiseeritud varundamise jaoks saate valida ühe WordPress Suite’i plaanidest.

�� Minge BigRocki hostimise lehele

3. GoDaddy (in.godaddy.com)

GoDaddy

 • Hind alates: Rs. Esimesel aastal 99 / kuus (pikendamisel 449 / kuus)
 • Liiklus lubatud / ribalaius: Kuni 25 000 igakuist külastajat
 • E-post: Esimesel aastal on üks konto tasuta
 • Eelinstalleeritud WordPress: Jah
 • Kohalik veebiserver: Ei
 • Kohalik klienditugi: Ei

GoDaddy on kogu maailmas üks suurimaid veebisaidimajutusettevõtteid, kes on meie iga-aastaste uuringute seas järjekindlalt populaarseim WordPressi host. Nende WordPressi plaanid on koos eelinstalleeritud WordPressi, automatiseeritud varukoopiate ja pahavara skannimisega, 10 GB salvestusruumi, CDN-i korduva ja ühe aasta tasuta domeeniga.

GoDaddy pakub ööpäevaringset tuge, nii et saate nendeni jõuda ükskõik, millal teie tööaeg on, kuid neil pole praegu spetsiaalset India klienditugi ega servereid.

�� Minge GoDaddy juurde

4. A2-hostimine (www.a2hosting.in)

A2 majutamine

 • Hind alates: Rs. 208 kuus (sagedane müük)
 • Liiklus lubatud / ribalaius: Mõõtmata
 • E-post: Kuni 25 kontot
 • Eelinstalleeritud WordPress: Jah
 • Kohalik veebiserver: Ei
 • Kohalik klienditugi: Ei

A2 majutamine pakub kvaliteetset WordPressi hostimist koos mitme eelisega, sealhulgas ühe klõpsuga poodide integreerimine, tasuta SSL-sertifikaat, turbiserverid 20x kiiremaks laadimisajaks ja tasuta reklaamikrediidid.

A2 Hosting pakub ööpäevaringset klienditeenindust, nii et te ei saa kunagi ilma abita, kuid neil pole India jaoks spetsiaalset klienditeenindust. Sel ajal pole ka Indias serverit; lähim server asub Singapuris.

�� Minge A2 hostimise lehele

5. Hostinger (www.hostinger.in)

Hostinger

 • Hind alates: Rs. 45 kuus
 • Liiklus lubatud / ribalaius: 100 GB
 • E-post: Üks konto (täiendage rohkem)
 • Eelinstalleeritud WordPress: Jah
 • Kohalik veebiserver: Ei
 • Kohalik klienditugi: Ei

Hostinger on ülim soodustuslahendus ettevõtete omanikele, kes soovivad suhelda peamiselt India vaatajaskonnaga. Kõigil Hostingeri kontodel on eelinstalleeritud WordPress, vähemalt üks e-posti aadress, hõlpsasti kasutatav juhtpaneel, juurdepääs ööpäevaringsele toele ja vähemalt 100 GB ribalaiust.

Hostinger ei ole aga tingimata parim valik. Vaatamata sellele, et neil on spetsiaalne veebisait ja India klientidele mõeldud hinnakujundusplaanid, pole Hostingeril praegu Indias ühtegi serverit.

�� Minge Hostingeri juurde

�� Mida otsida parimatest WordPressi pakkuvatest Indiast?

Parimad WordPressi hostid Indias saavad teile pakkuda mitmeid väärtuslikke eeliseid:

�� Kohalikud serverid
Parim viis kindla riigi vaatajaskonna kiirete laadimisaegade tagamiseks on veenduda, et teie veebimajutajal on serverid selles riigis, kuhu soovite jõuda. See tähendab, et kui teie peamine sihtrühm on Indias, peaksite valima WordPressi host, kellel on Indias serverid. Kui teie vaatajaskond asub mandril või kogu maakeral, saate CDN-iga oma ülemaailmset laadimiskiirust parandada.
�� Kohalik klienditugi
Üks suurimaid põhjuseid, miks valida WordPressi host kohapeal, on kohaliku klienditoe lubadus, tugiteenuste ametnikud töötavad teie ajavööndis. See tagab, et saate abi saada oma tööpäeva jooksul. Mõned võõrustajad võivad pakkuda klienditugi ka muudes keeltes peale inglise keele. See võib olla abiks, kui teie teine ​​keel on inglise keel.
�� Müügiplaanid kohalikus valuutas
Teenuste eest oma kohalikus valuutas tasumine on alati lihtsam, eriti kui arvestada maksuaega. Parimad WordPressi hostid India võimaldavad teil domeene, hostikavasid ja muid teenuseid ruupiates osta. Kuna need ettevõtted on Indias ametlikult registreeritud, võite olla kindel ka selles, et nad järgivad kohalikke seadusi.
���� Kohalike ettevõtete omanike arvustused
Ameerika klientidele suurt tuge pakkuv veebimajutaja ei pruugi osutada sama kvaliteetset teenust oma India klientidele. Kohalike ettevõtete omanike arvustused võivad teile öelda, millised teenused ja tugi teie piirkonnas on. Otsige neid uurimisprotsessi ajal aktiivselt. Lühidalt, parimad WordPressi võõrustajad India pakuvad sujuvat kogemust nii veebisaitide omanikele kui ka India veebisaidi külastajatele.
�� Ribalaius / liiklus
Tõenäoliselt ei saa te kohe tohutut liikluse tulva, kuid soovite plaani, millel oleks piisavalt ribalaiust, et rahuldada kasvavat vaatajaskonda. Uute veebisaitide jaoks on 10 000–25 000 külastajat kuus enam kui piisav. Mõned veebisaidi hostid pakuvad mõõtetu ribalaiust, mis tavaliselt võimaldab märkimisväärset kasvu, kuid millel on liiklustiheduse suhtes ranged reeglid. Nendel juhtudel on oluline täielikult läbi lugeda liikluse ja ribalaiuse tingimused. Võimalik, et saate ka maksimaalse liikluse taseme ligikaudse hinnangu, kui räägite klienditeenindajaga.
�� Tasuta domeeninimi
Paljud veebimajutajad pakuvad oma esimese hostimisaastaga tasuta domeeninime. See vähendab teie seadistuskulusid umbes 15 dollari võrra. Enamikul juhtudel peate pärast esialgset perioodi oma domeeni oma hostimiskavast eraldi uuendama.
�� Lubatud veebisaitide arv
Enamik hostimisplaane võimaldab teil luua ainult ühe veebisaidi, kuid mõned lubavad teil luua mitu saiti. See võib olla kasulik, kui soovite luua eraldi saite oma ettevõtte erinevate harude jaoks.
�� WordPress on eelinstalleeritud
Mis tahes lugupeetud veebi abil saate WordPressi oma saidile üles panna, kuid WordPressi hostimine teeb selle veelgi paremaks, veendudes, et WordPress oleks teie saidile eelinstalleeritud, et saaksite sukelduda otse kohandamisse.

Sellega seoses on siin kokkuvõte sellest, mida me rääkisime nende India peamiste ettevõtete WordPressi parimate hostide kohta:

India Parim India võõrustav WordPress: lõplik kohtuotsus

Nagu kõige olulisemad teie veebisaidiga (ja teie ettevõttega üldiselt) seotud otsused, peaks ka siin tehtud valik põhinema teie ettevõtte ainulaadsetel vajadustel. Asjade selgitamiseks vaadake seda parimat India hostinud WordPressi kõrvutamist:

Parim WordPressi hostiv India: kokkuvõte Host
Baashind
Ribalaius
E-post
WordPress on installitud?
Kohalikud serverid?
Kohalik tugi?
Sinine vaimRs. 199 / kuusMõõtmataPiiramatu arv kontosid
BigRockRs. 199 / kuusMõõtmataPiiramatu arv kontosid
GoDaddyRs. Esimesel aastal 99 / kuus (pikendamisel 449 / kuus)Kuni 25 000 igakuist külastajatEsimesel aastal on üks konto tasuta
A2 majutamineRs. 208 kuus (sagedane müük)MõõtmataKuni 25 kontot
HostingerRs. 45 kuus100 GB1 konto tasuta

Nendele võrdlustele tuginedes näitas Bluehost (�� meie valik) ja BigRock Hosting on parimad võimalused ettevõtetele, kelle kliendibaas ja / või töötajad asuvad eranditult Indias. Need ettevõtted pakuvad kohalikke servereid ja klienditugi, mis tagab kiirete laadimisaegade ja sujuva suhtluse, kui teil tekivad probleemid.

Kvaliteetse, tasakaalustatud veebimajutuse jaoks, millel on suurepärane e-posti hostimise teenus, on A2-hostimine teie parim panus. Ja lõpuks, kui teie peamine mure on väikese eelarvega veebisaidi loomine, on Hostinger teile ideaalne valik.

Nüüd, kui olete juba teel India kliendibaasi ideaalse WordPress-hostini, soovite tõenäoliselt avada ka neile optimeeritud veebisaidi. Kui see on ajaveeb, mida soovite luua, on meil täiesti tasuta 11-peatükkine juhend eduka ajaveebi loomiseks WordPressis. See on nõuanne, mis põhineb meie kogemusel kasvatada ajaveebi 0–250 000 igakuise külastajani. Vaata siit. ��

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, saame selle eest komisjonitasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map