Parim WordPressi hostimine Euroopas: 2020. aastaga võrreldes 5 võimalust ����

Parim WordPressi hostimine Euroopas: 2020. aastaga võrreldes 5 võimalust ����

Parim WordPressi hostimine Euroopas: 2020. aastaga võrreldes 5 võimalust ����
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kas otsite parimat WordPressi hostimist Euroopas, erinedes parima WordPressi majutuse otsingust? Uurime välja.


Lühidalt, kui teie sihtrühm asub Euroopas, on mõistlik korraldada teie veebisait ettevõtte juures, mis suudab rahuldada Euroopa turgu. Teie saidi hostimine Euroopa andmekeskuses asuvalt serverilt aitab tagada kiirete laadimisaegade, kõrgetasemelise jõudluse ja tippklassi kasutajakogemuse oma Euroopa külastajatele.

Õnneks on arvukalt WordPressi hostingu pakkujaid, kes kiitlevad Euroopa andmekeskustega ja muude tippfunktsioonidega, mis võimaldavad teil oma WordPressi veebisaiti sujuvalt Euroopas juhtida..

Parim WordPress, mis majutab Euroopat

Selles artiklis vaatleme parimat WordPressi hostimist Euroopas. Eriti võrdleme järgmiste pakkumisi:

 • SiteGround (www.siteground.com)
 • WP mootor (wpengine.co.uk)
 • IONOS (www.ionos.co.uk)
 • Simplenet (simplenet.io)
 • OVH (www.ovh.co.uk)

Arutame nende võõrustajate pakutavaid plaane ja pakette ning nende peamisi tööriistu ja funktsioone. Oluline on ka kaaluda, miks on neil kõige parem korraldada veebisaite, mis vastavad Euroopa demograafilistele näitajatele. Alustame…

�� Kuidas valida WordPressi hostimisteenust Euroopas

Euroopas WordPressi hostimisteenuse valimisel tuleb arvestada paljude teguritega. Ehkki mõned neist teguritest erinevad sõltuvalt teie veebisaidi ja vaatajaskonna vajadustest, on siin mõned peamised komponendid, mida peaksite arvestama enne oma projektile sobiva hostiala otsuse tegemist:

�� Tugi:

Lisaks sellele, et hostilt saadav kvaliteetne tugi pole alati oluline, on vaja ka hostit, kes tagab, et teie tugi on teie ajavööndis saadaval..

Paljud hostingu pakkujad pakuvad ööpäevaringset tuge, mis on ideaalne, või rohkem lokaliseeritud ajapõhiseid tugivõimalusi. Kui teil on eelistatud tugiteenuste saamise viis (nt telefoni teel), siis tasub ka kontrollida, kas seda võimalust pakutakse.

��️ Arvustused:

Hostimisettevõtte hinnangute ja arvustuste uurimine on suurepärane viis selle pakutavate teenuste kohta teada saada. Kuid alati otsige arvustusi, mis vastavad teie geograafilisele piirkonnale. Majutusteenuse pakkuja võib saada USA klientidelt parimaid arvustusi, kuid palju madalamaid hinnanguid saavad nad Euroopa kolleegidelt.

Hinnakujundus:

Vastuvõtmisega saate selle, mille eest maksate, seega on alati parem valida kõrgeima taseme plaan, kui teie eelarve seda võimaldab. Kui asute Euroopas, siis võiksite tasuda ka eurodes või kohalikus valuutas tasumisega – kontrollige, kas see on võimalus.

Available Saadaolevad ressursid:

Iga hostingu pakkuja pakub erinevat tüüpi hostimisvõimalusi, -plaane ja -pakette. Peate uurima iga plaani, et näha, millised ressursid on kaasatud. Mõned hostiettevõtted pakuvad piiramatut arvu veebisaite, ribalaiust ja salvestusruumi. Teised piiravad neid ressursse, nii et veenduge, et valitud pakett vastab teie olulistele nõuetele.

⭐ WordPressi erifunktsioonid:

Täiendavate WordPressi spetsiifiliste funktsioonide lisamine teie hostimiskavasse võib aidata teie veebisaidi kiireks seadistamiseks ja tõrgeteta toimimiseks. Kasulikeks WordPressi funktsioonideks on:

 • Automaatne WordPressi installimine
 • Automaatsed WordPressi värskendused
 • WordPressi lavastuskeskkond
 • Ekspert WordPressi tugi

Samuti võite valida WordPressi hallatava hostimisplaani, mis vastab konkreetselt kõigile WordPressi hostimisvajadustele.

Niisiis, nüüd peaks teil olema selge ettekujutus peamistest teguritest, mida oma projekti jaoks õige WordPressi hostiteenuse pakkuja valimisel arvestada. Vaatame järgnevalt viit parimat WordPressi hostimisteenust Euroopas, et näha, mida neil pakkuda on.

���� Parim WordPressi hostimine Euroopas

SiteGround (www.siteground.com)

Parim WordPress, mis majutab Euroopat: SiteGround

SiteGround on hostiettevõte, mis pakub erinevaid hostimisvõimalusi, sealhulgas hallatud WordPressi hostimine, e-poe poodide hostimine, pilvemajutus ja palju muud. Algselt 2004. aastal Bulgaarias asutatud SiteGroundil on nüüd kontorid ja andmekeskused kogu maailmas.

Vaatame mõnda saidi SiteGround peamist funktsiooni:

 • Euroopa andmekeskused – SiteGroundil on kolm Euroopa andmekeskust, mis asuvad Londonis Amsterdamis ja Eemshavenis Hollandis.
 • Toetus – SiteGround pakub ööpäevaringset tuge telefoni, reaalajas vestluse ja e-posti teel.
 • Hind – SiteGround hinnad algavad madala astme jagatud hostimisplaani korral alates 3,95 eurost kuus.
 • Ressursid – SiteGround’i soovitatav jagatud hostimise plaan „Kasva suureks‘Võimaldab teil hostida piiramatul arvul veebisaite ning pakub 20 GB veebimahtu ja kuni 25 000 igakuist külastust.
 • WordPressi funktsioonid – Kõik plaanid hõlmavad WordPressi installimist, WP Starteri saidi loomise viisardit, WordPressi automaatset südamiku ja pistikprogrammi värskendusi ning palju muud.

SiteGround viib nende serveritaristu üle Google’i pilve, mis aitab pakkuda kiireid laadimisaegu ja muljetavaldavat jõudlust. Kõik plaanid hõlmavad ka SSL-sertifikaate, igapäevaseid varukoopiaid ja juurdepääsu usaldusväärsetele e-posti teenustele, et nimetada mõnda funktsiooni.

Samamoodi võite valida ühe saidi SiteGround hallatud WordPressi hostipaketid. Nende hulka kuulub tasuta ränne, WordPressi lavastus, dev-tööriistakomplekt, kliendi koostöö tööriistad ja palju muud.

�� Minge saidile SiteGround

WP mootor (wpengine.co.uk)

Parim WordPress, mis majutab Euroopat: WP Engine

WP Engine on tuntud hallatav WordPressi hostimisettevõte, millel on üle 120 000 veebisaidi üle 140 riigis üle maailma. Ideaalne veebisaitide majutamiseks Euroopas ja toitlustamiseks Euroopa publikule. WP Engine opereerib andmekeskusi Belgias, Londonis, Saksamaal ja Iirimaal.

Siin on mõned WP Mootori peamised omadused:

 • Euroopa andmekeskused – WP Engine võimaldab kasutajatel valida andmekeskuse, mis on kõige lähemal nende peamisele vaatajaskonnale. Tegelikult leidis WP Engine, et Ühendkuningriigis asuvad kliendid said a Latentsusaja vähenemine 82% kui nad vahetasid serverite asukohti Belgiast Londonisse, siis on neil serverite asukohtadel tõepoolest tähtsust.
 • Toetus – WP Mootori tugiteenused on saadaval ööpäevaringselt telefoni, otsevestluse või meili teel.
 • Hind – WP Engine pole odav hostiettevõte, kuid selle hinnad kajastavad selle pakutavaid tööriistu, funktsioone ja teenuseid. WP mootori käivitusplaan, mis on keskendunud väikeste veebisaitide või ajaveebide toitlustamisele, algab 25 dollarist kuus (kõik hinnad on USA dollarites).
 • Ressursid – WP Engine eraldab ressursid sõltuvalt teie valitud paketist. StartUpi plaan võimaldab teil majutada ühte veebisaiti, vastu võtta kuni 25 000 külastust ja annab teile juurdepääsu 10 GB salvestusruumile ja 50 GB ribalaiusele kuus.
 • WordPressi funktsioonid – WP Engine pakub täielikku WordPressi kogemust koos kõigi tööriistade ja funktsioonidega, mis on loodud WordPressi veebisaidi toimivuse toetamiseks ja parandamiseks. Kõigile plaanidele on eelinstalleeritud WordPress, automatiseeritud WordPressi põhi- ja turbevärskendused, jõudluse jälgimine ja palju muud.

Kõigis WP Mootori plaanides on ka juurdepääs 35-le+ StudioPress teemad, arenduskeskkonnad, globaalne CDN ja tasuta SSL-sertifikaadid, kui nimetada vaid mõnda pakutavast lisafunktsioonist.

�� Minge WP Engine’i

IONOS (www.ionos.co.uk)

Parim WordPress, mis majutab Euroopat: IONOS

IONOS on Euroopas populaarne WordPressi hostimisteenus, millel on 10 andmekeskust kogu maailmas, neist mitmed asuvad Saksamaal ja Suurbritannias. Algselt Saksamaal asutatud IONOS (endise nimega 1&1) on nüüd globaalne hostiettevõte, mis toetab praegu üle kaheksa miljoni veebisaidi.

IONOS-i funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Euroopa andmekeskused – Valige andmekeskuste vahel Londonis, Berliinis, Karlsruhes ja Frankfurdis.
 • Toetus – IONOS pakub ööpäevaringset telefonitugi arvukatest Euroopa riikidest, sealhulgas Suurbritannia, Hispaania, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia ja palju muud.
 • Hind – Algtaseme ärimajutusplaani hinnad algavad esimesel aastal kõigest 1 eurost kuus.
 • Ressursid – Vahendid, millel teil on õigus, võivad teie valitud hostimiskavast olenevalt palju erineda. Sisse WordPressi peamine äriplaan, ressursside hulka kuulub 100 GB salvestusruumi, 10 andmebaasi, 100 e-posti kontot, lisaks saate käivitada kaks hallatavat WordPressi veebisaiti. Kuid IONOS pakub ka paindlikku skaleerimist, muutes automaatselt teie mälupiiranguid, et reageerida liikluse tõusule mõne sekundi jooksul.
 • WordPressi funktsioonid – IONOS pakub nii jagatud kui ka professionaalset WordPress-hostimist. Jagatud WordPressi hostipakettide hulka kuulub veebipõhine WordPressi abiline, mis aitab teil veebisaidi seadistamisel, WordPressi automaatsete põhilisi värskendusi ja muud.

IONOS pakub ka tasuta eluaegset domeeni koos kõigi nende jagatud plaanidega, samuti SSL-sertifikaate ja juurdepääsu e-kirjadele.

�� Minge IONOSesse

Simplenet (simplenet.io)

simplenet

Simplenetit haldab väike WordPressi ekspertide meeskond, kes pakub väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele taskukohast kvaliteetset WordPressi hostimist. Rumeenias asuv Simplenet pakub WordPressi kolme tüüpi hostimist – Jagatud, hallatud ja ettevõte – igaüks pakub mitmeid kliendi vajadustele ja eelarvele vastavaid plaane.

Vaatame siis Simpleneti peamisi funktsioone:

 • Euroopa andmekeskused – Üks andmekeskus Euroopas asub Rumeenias.
 • Toetus – Simplenet pakub oma teadmistebaasi kaudu piletitellimist ja ulatuslikku dokumentatsiooni.
 • Hind – Eelarvesõbralik jagatud hostimine algab vaid 4,90 eurost kuus ja spetsiaalne hostimine alates 29 eurost. Kui aga maksate igal aastal, saate tasuta majutust kaks kuud.
 • Ressursid – Need erinevad sõltuvalt kavast suuresti. Madalama astme jagatud hostingu stardiplaanis saate aga käitada kahte veebisaiti, hankida 5 GB SSD-d, 2 GB muutmälu ja piiramatut ribalaiust.
 • WordPressi funktsioonid – See WordPressi hostiteenuse pakkuja pakub WordPressi optimeerimist ning jõudluse ja turvalisuse jälgimist, juurdepääsu premium WordPressi teemadele ja pistikprogrammidele, ekspertide WordPressi tuge ja palju muud.

Kõigi plaanide korral pakub Simplenet ka tasuta saitide migratsiooni, igapäevaseid varukoopiaid, tasuta SSL-sertifikaate ja 99,9% -lise tööaja garantii.

�� Minge saidile Simplenet

OVH (www.ovh.co.uk)

ovh

Prantsuse omanduses olev OVH on suurim hostiettevõte Euroopas ning praegu opereerib seitsmes riigis 28 andmekeskust, millest 16 asuvad Euroopas. Vaatame selle peamisi funktsioone:

 • Euroopa andmekeskused – OVH haldab 11 andmekeskust Prantsusmaal, 2 Saksamaal, 2 Ühendkuningriigis ja 1 Poolas, veel neli keskust on praegu ehitamisel.
 • Toetus – OVH pakub erinevat tuge tuge, sõltuvalt teie ostetud hostipaketist. Tugivõimaluste hulka kuulub ulatuslik teadmistebaas, samuti piletitega e-posti ja telefoni tugi.
 • Hind – OVH pakub eelarvet Isiklik hostimisplaan kõigest 1,99 euro eest kuus, sobib ideaalselt väikese veebisaidi või ajaveebi jaoks.
 • Ressursid – OVH pakub laia valikut plaane, funktsioone ja ressursside eraldisi. Isikliku paketiga saate 100 GB kettaruumi, piiramatu liikluse ja kuni viis veebisaiti.
 • WordPressi funktsioonid – Kasutage ühe klõpsuga WordPressi installimist ja WordPressi koolitatud esindajate tuge.

OVH pakub ka esimest aastat tasuta domeeninime koos kõigi plaanide, SSL-sertifikaatide, CDN-i ja muuga.

�� Minge OVH-sse

�� Lõplikud mõtted WordPressi hostimisteenuste kohta Euroopas

Ilmselt on Euroopas mitmeid muljetavaldavaid WordPressi hostimisteenuseid. Veebisaidi jaoks sobiva hosti kohta otsuse tegemisel mõelge hoolikalt oma saidi ja vaatajaskonna vajadustele ning valige siis teenus, mis sobib kõige paremini.

Kas soovite kiiret ausat nõu? Siin see on:

 • Kui soovite siin leida WordPressi saidi odavaimat hostimisvõimalust Euroopas, minge koos IONOS. Algperioodil on raske võita vaid 1 eurot kuus.
 • Kas soovite saada täielikult hallatava ja käed-vabad WordPressi hostimislahenduse? WP mootor on alati hea valik.
 • Kas otsite keset lahendust – mitte liiga kallis, aga ka väga võimekas? Sa ei saa kunagi valesti minna SiteGround. Need on üsna taskukohased, pakuvad endiselt head serveri jõudlust ja on tuntud oma erakordse klienditeeninduse poolest.

�� WordPressi hostiteenuse pakkujate kohta lisateabe saamiseks lugege neid artikleid:

 • 10 parimat WordPressi majutusteenuse pakkujat, mida on võrreldud ja testitud
 • Parim odav WordPressi hostimine: 10 võimalust alla 3,95 dollari kuus
 • 5 parimat suure liiklusega WordPressi majutusteenuse pakkujat

Milline WordPressi hostimisteenus on teie projekti jaoks parim? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

KKK

Mis on WordPressi hostimine??

WordPressi hostimine on spetsiaalne veebimajutuse tüüp, mis on optimeeritud tööks WordPressi veebisaitidega. Võrreldes tavalise veebimajutusega pakub WordPressi hostimine platvormi automatiseeritud värskendusi, varundamisi ja sisseehitatud lisafunktsioone.

Kuidas otsida WordPressi hostimist Euroopas??

Peamine tegur, mida tuleks meeles pidada, on serveri asukoht. Kui teie vaatajaskond asub Euroopas, kuid teie server asub USA-s, ei laadita teie veebisait nendele Euroopa külastajatele piisavalt kiiresti. Hostit valides arvestage ka sellega, kui suure liiklusega teie server hakkama saab. Peale selle hankige endale host, mida saate endale lubada. Kallim ei tähenda alati hostimaailmas paremat.

Kui palju ma pean Euroopas hostimise eest maksma?

Nagu selgub, ei pea veebimajutus olema kallis. Kui teil on eelarve piiratud, võite minna isegi madalamale 1 € / kuus esimesel perioodil. Kui soovite saada võimsamat seadistust, siis see oleks 3,95 eurot kuus, mida ikkagi pole nii palju.

Kas ma saan oma hostimisega ka domeeninime??

See, kas saate tasuta hostimisega komplekteeritud domeeni, on ettevõttest erinev. Meie nimekirjas on ainsad ettevõtted, kes annavad teile esimesel aastal tasuta domeeninime IONOS ja OVH.

Kas ma pean WordPressi veebisaidi seadistamiseks teadma kodeerimist??

Ei. Kõik hostid pakuvad WordPressi installimist mingil kujul. Peate vaid klõpsama paar nuppu. Nagu öeldud, on WordPressi installimine vaid teie WordPressi kogemuse esimene etapp. Peale selle peate valima ka teema ja installima mõned pistikprogrammid.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector