Parim veebimajutus väikeettevõtetele – mida teie kliendid soovivad ja mida nad tegelikult vajavad

Parim veebimajutus väikeettevõtetele – mida teie kliendid soovivad ja mida nad tegelikult vajavad

Parim veebimajutus väikeettevõtetele – mida teie kliendid soovivad ja mida nad tegelikult vajavad
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Väikeettevõtte veebimajutus ei ole asi, millele me tavaliselt liiga palju tähelepanu pöörame. Ma mõtlen, et isegi väikestele äriklientidele veebisaidi ehitamisel soovitame suure tõenäosusega populaarset üldist hostimislahendust, näiteks WP Engine või SiteGround.


Kuid võib-olla just väikeettevõtete veebimajutuse teema – selline hostimine optimeeritud väikeettevõtetele mingil moel – väärib natuke rohkem tähelepanu.

Ma mõtlen seda, isegi kui väikese ettevõtte veebisait ei pruugi WordPressi arendamisel olla tehnoloogiliselt väga arenenud või isegi mitte väga tiheda liiklusega, on sellel siiski kogu projekti hostimise osas oma erinõuded.

Proovime uurida, mis see võiks olla, ja otsustame siis nende hostimiskavade üle, millel on head võimalused töötada sellise väikeettevõtte kliendi jaoks, ja nende WordPressi veebisaidil.

Parim veebimajutus väikeettevõtetele

Sisukord:

�� Lühidalt parimad võõrustajad
Small Väikeettevõtjatele hostimise piirangud
Hosting Majutuseks vajalikud funktsioonid
�� Võrreldi kolme parimat võõrustajat
Järeldus

Parimad võrreldavad väikeste ettevõtete veebimajutusteenuste pakkujad (lühidalt)

Kui teil on kiire, siis toome siin esile meie leiud:

Firma
Hind
Liikumises3,99 dollarit kuus
SiteGround3,95 dollarit kuus
A2Hostimine3,92 dollarit kuus

Veebimajutus väikeettevõttele – piirangud

Esiteks ei saa enamik väikeettevõtteid endale lubada kalleid hostimisseadeid ega ka seda.

Mõned põhjused:

 • Veebisait on sageli test – lihtsalt selleks, et näha, kas kliendi veebipõhine kohalolek võib tuua tegelikke eeliseid.
 • Teiste kulude osas, mis kliendil kindlasti on, on ta teisel kohal.
 • Sageli käsitletakse seda ühekordse asjana. See on endiselt populaarne seisukoht, et veebisait on midagi sellist "saate loodud" ja mitte midagi sellist "töötate regulaarselt."
 • Mõne kliendi jaoks on raske mõista sellise asja nagu veebimajutus väärtust.

Selle viimase punkti kohta – veebimajutuse vähene tajutav väärtus. Ma mõtlen seda siin ja palun kandke mind …

Enamiku sellel planeedil liikuvate inimeste jaoks pole veebiserverid midagi, millest nad oleksid teadlikud. Üldteada on, et veebisaidid on "internetis." Mitte, et nad oleksid "kauges andmekeskuses asuvad arvutid, mis on ühendatud võrku ja püsivalt sisse lülitatud."

Üldiselt pole keskmise inimese jaoks erinevus domeeninime, veebisaidi ja veebimajutuse vahel nii lihtne aru saada, kui te arvatavasti arvate, et see on.

Seetõttu loodavad kõik väikeettevõttest kliendid kohe pardale hüpata ja saavad entusiastlikult ~ 20 dollarit kuus võõrustamiskava (või isegi 10 dollarit kuus) on lihtsalt ebareaalne. Hosting ei oma nii palju tajutavat väärtust.

Mida saaksime teha siis, kui töötame kliendi jaoks väikese ettevõtte veebisaidil? Ja kuidas saaksime neile täpselt näidata, mis on hostimise väärtus?

Nõuded kvaliteetsele veebimajutusele väikeettevõttele

Siin on lool kaks külge:

 • mida sina arendajatele mõeldud väikeettevõtete veebimajutuste vajadus,
 • mida teie klient soovib peremehelt.

Alustame kliendist.

Esiteks, midagi, mida me juba teame, on see, et klient tahaks tõenäoliselt väga kulutada mitte midagi hostimisele (mis on ka võimalus, kui olete uudishimulik).

Ainus asi, mida nad soovivad, on see, et nende veebisait oleks kogu aeg veebis juurdepääsetav ja et te ei peaks seadistamise tehniliste aspektidega tegelema. Mitte palju enamat.

Nii et tule nüüd oma kui arendaja nõuded. Nagu võite ette kujutada, on siin veel natuke asju:

�� Usaldusväärne
Usaldusväärsus on alati suur küsimärk. Asjad võivad alati juhtuda ettearvamatult ja isegi parimad serverid saavad aeg-ajalt võrguühenduseta minna. Siiski tasub siiski meeles pidada, et kui mis tahes ajahetkel peaks halvasti minema, kavatseb klient ikkagi teie juurde vastuseid otsida (ja tõenäoliselt süüdistada teid ka natuke). Sel põhjusel on häid tulemusi pakkuv väikeettevõtte veebimajutusega töötamine ülioluline, kuna see piirab aega, mille jooksul peate selgitama, miks see või teine ​​ei tööta.
�� Tuba kasvab
Ehkki enamik väikeettevõtteid soovib tõenäoliselt käivitada vaid ühe veebisaidi, on väärt kliendi portfelli laienemist ja laienemist veel paarile veebisaidile. Ehkki enamik võõrustajaid seda lubab, võivad mõned neist võtta rohkem, kui võib pidada mõistlikuks. Samuti peaks uute saitide kasutuselevõtmine olema lihtne – ilma et peaksite algset saiti uuesti konfigureerima või teisaldama.
�� Varundused, värskendused ja muu haldus autopiloodil
Soovite, et host pakuks hooldust ja tegeleks näiteks varunduste, värskenduste ja muu sellisega. On suur tõenäosus, et klient ei viitsi nende asjade eest ise hoolitseda. Ja kuna soovite katastroofi korral alati kaitstut olla, võib nende asjade eest hoolitsemine võõrustaja otsas olla uskumatult kasulik.
�� Andmekeskused mitmes kohas
Või vähemalt vähestes kohtades. Põhimõtteliselt, kui teie klient tegutseb Chicago piirkonnas, siis miks peaks ta saama serveri, mis asub San Franciscos, eks? See võtab saidi laadimise sihtgrupi jaoks ainult kauem aega.
�� Hea tugi
Hea nii klienditeeninduse kui ka probleemide lahendamise oskuse osas.
�� Mõned turvameetmed paigas
Te ei soovi, et teie klient näeks kunagi oma saiti häkkinud.
�� E-poe avamise võimalus
Veebipoe lisamine väikeettevõtte veebisaidile on üsna tavaline asi. Kui sait on üles seatud serverisse, mis ei paku taskukohaseid SSL-sertifikaate, pühendatud IP-sid ega PCI-vastavust, võib juhtuda, et peate kogu veebisaidi kolima täiesti uude hostisse. Kõige parem on seda vältida ja valmistuda ette enne tähtaega. Lisateave e-kaubanduse parima hostimise kohta.

Võttes arvesse kõike eelnimetatut, vaatame mõnda konkreetset võimalust väikeettevõtete veebisaitide veebimajutuse korral:

Kolm parimat veebimajutusvõimalust väikeettevõtete veebisaitidele

Märge; lisaks ülalnimetatud teguritele pöördusin tagasi meie hostingu küsitluse tulemuste juurde ja filtreerisin loendi, et keskenduda ainult võõrustajatele, kes on teadaolevalt väikeste ettevõtete saitidel kasutuses. Seejärel lisasin allpool iga vastuvõtva uuringu hinded.

1. InMotioni hostimine (www.inmotionhosting.com)

InMotioni hostimine

InMotion Hosting on tuntud tegija veebimajutusmaastikul. Oleme seda juba korduvalt soovitanud ja seda mõjuval põhjusel. InMotion Hosting pakub väga taskukohast hinda ja mitmeid omadusi, mis peaksid olema kasulikud väikeettevõtete veebisaitidel.

Hinnakujundus

 • "Käivita" – 3,99 dollarit kuus, 2 veebisaiti, piiramatu kettaruum, piiramatu ribalaius, piiramatu arv e-kirju.
 • "Jõudu" – 5,99 dollarit kuus, 6 veebisaiti, piiramatu kettaruum, piiramatu ribalaius, piiramatu arv e-kirju.
 • "Pro" – 13,99 dollarit kuus, piiramatu arv veebisaite, piiramatu kettaruum, piiramatu ribalaius, piiramatu arv e-kirju.

Saadaolevad andmekeskused

 • Washington DC.
 • Los Angeles, CA
 • Puuduvad andmekeskused väljaspool USA-d

Hinnangud

 • Usaldusväärsus: 4.36 / 5
 • Toetusreiting: 4,18 / 5
 • Tugimeeskond WordPress-proficient: 3.90 / 5

Mida kasutajad ütlevad

Need on läbipaistvad, kui mõni nende serveritest langeb, ja nad ütlevad teile tegelikult, kui probleem on tõsine. Ühel korral koputas tavaline värskendus nende serverid 2 päevaks välja. Nad rääkisid kõigile, mis juhtus. Ma pole seda kunagi teiselt hostiettevõttelt kuulnud.

Varundamine ja turvalisus

 • Liikumises käivitab automaatseid kaugvarundeid kõigil jagatud ja VPS-i hostimisplaanidel tasuta. Iga kontoga on kaasas esimene 10 GB tasuta varukoopia. (Oluline märkus: uued varukoopiad kirjutavad üle eelmised varukoopiad, seetõttu on soovitatav, et kasutaja hoiaks varukoopiaid ka nende otsas.)
 • Teil on juurdepääs 24/7/365 USA-põhisele tugiteenusele ja kõigi hostimiskavade jaoks on ööpäevaringne serveri jälgimine.

Lisafunktsioonid ja perks

 • Ehkki InMotion ei paku eraldi WordPressi värskendusfunktsioone, pakuvad nad seda võimaldavad teil saidi värskendamiseks konfigureerida ise WordPressi enda sisseehitatud tööriistade kaudu.
 • Lisatasu eest saate juurdepääsu InMotioni ekspertide meeskonnale, kes aitab teil saiti üles seada või hoolitseda muude juhtimisega seotud ülesannete eest. Selle hinnasilt varieerub 40 dollarist kuus kuni 100 dollarini kuus. Samuti saate tehingu osana täiustatud turvameetmeid, kiire reageerimise tuge ja täiendavat platvormi optimeerimist.

E-kaubanduse võimalused

InMotion Hosting pakub mõnede hostimiskavade jaoks pühendatud IP-aadresse, mitmesuguseid SSL-valikuid ja lisaks PCI-vastavust.

Tulemuskatsed

Testid Pingdomi tööriistade kaudu.

Minge InMotioni

2. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround

SiteGround on meie hostimisuuringus (4,6 / 5) üks enim hinnatud ettevõtteid. Neil on WordPressi saitide käitamiseks optimeeritud hostimisplaanid, taskukohase hinnaga head serveriparameetrid ja saate valida käputäie andmekeskuste hulgast.

Üldiselt võimaldavad SiteGroundi hostimisplaanid teil üsna kenasti kasvada ja pakkuda erinevaid funktsioone ja parameetreid, mis põhinevad kõnealuse väikeettevõtte veebisaidi skaalal.

Hinnakujundus

 • "StartUp" – 3,95 dollarit kuus, 1 veebisait, 10 GB kettaruumi, mis sobib ~ 10 000 külastuse jaoks kuus, tasuta e-posti kontod.
 • "GrowBig" – 5,95 dollarit kuus, piiramatu arv veebisaite, 20 GB kettaruumi, sobilik ~ 25 000 külastuse jaoks kuus, tasuta e-posti kontod, prioriteetide tugi, 1 aasta tasuta metamärgi SSL.
 • "GoGeek" – 11,95 dollarit kuus, piiramatu arv veebisaite, 30 GB kettaruumi, sobilik ~ 100 000 külastuse jaoks kuus, tasuta e-posti kontod, prioriteetide tugi, 1 aasta tasuta metamärgi SSL, tasuta PCI-vastavus, lavastusfunktsioonid.

Saadaolevad andmekeskused

 • Chicago, IL
 • Amsterdam, Holland
 • Singapur
 • London, Suurbritannia
 • Milano, Itaalia

Hinnangud

 • Usaldusväärsus: 4.65 / 5
 • Toetusreiting: 4.69 / 5
 • Tugimeeskond WordPress-proficient: 4.51 / 5

Mida kasutajad ütlevad

Mulle meeldib SiteGround ja ma arvan, et need on parimad võimalused, kui peate hostima mitut saiti ühel kontol ja eriti kui soovite ka e-posti ja muid cPaneli eeliseid.

SiteGround on teeninud oma maine praeguste WordPressi jagatud hostimise kallikestena. Nende pakkumised on jõudluse ja optimeerimise jaoks suurepärased kohad ning lisaks on imetlusväärne nende pühendumus turvalisusele ja jõudlusele. Nad olid pioneeriks ühe klõpsuga sertifikaatide krüptimiseks. Mida veel saab öelda?

Varundamine ja turvalisus

 • SiteGround pakub tasuta hostimisplaanide igapäevaseid varukoopiaid. Alates GrowBigist hoiavad nad ka kuni 30 veebisaidi varukoopiat.
 • Saadaval on tasuta krüptitud sertifikaadid. Samuti metamärgi SSL-id, mis on saadaval kõrgema astme plaanides.
 • 24/7 auhinnatud tugi telefoni, vestluse ja piletimüügisüsteemi kaudu.
 • Täiendavad turvafunktsioonid, mida pakutakse nende kaudu "SG saidi skanner" valik – jälgimisteenus, mis kontrollib teie veebisaiti iga päev ja annab teile kohe teada, kui sellele on häkitud või pahatahtliku koodi sisestatud.

Lisafunktsioonid ja perks

 • Seal on automaatvärskenduse funktsioon saadaval WordPressi saitidel. Saate valida, kas soovite lubada automaatsed värskendused ainult WordPressi tuuma, pistikprogrammide või kõige jaoks.
 • GoGeek-kavas on saadaval ühe klõpsuga ja eelinstalleeritud Git. Ehkki mitte kõigi jaoks, võib see kliendi aktiivsel saidil muudatuste tegemisel olla mugav.

E-kaubanduse võimalused

SiteGround pakub PCI-vastavust alates nende GoGeek-kavast, lisaks metamärkide SSL-e ja mõningaid optimeerimisi, et WordPress (ja WooCommerce) paremini tööle panna. Spetsiaalset IP-aadressi saab eraldi osta.

Tulemuskatsed

Minge saidile SiteGround

3. A2-hostimine (www.a2hosting.com)

A2 majutamine

A2 Hosting on turul olnud juba mõnda aega, kuid tähelepanu on sellele alles viimasel ajal tähelepanu pööratud tänu nende suurepärasele (tegelike kasutajate) esitatud toimivusele ja atraktiivsele hinnakujundusele. See teeb neist väikese ettevõtte veebimajutuse osas hea valiku.

Hinnakujundus

 • "Lite" – 3,92 dollarit kuus, 1 veebisait, 5 andmebaasi, piiramatu salvestusruum, piiramatu ülekandmine, 25 e-posti aadressi.
 • "Kiire" – 3,70 dollarit kuus, piiramatu arv veebisaite, piiramatu andmebaasid, piiramatu salvestusruum, piiramatu ülekandmine, piiramatu e-posti aadressid, tasuta failide taastamine.
 • "Turbo" – 7,03 dollarit kuus, piiramatu andmebaaside arv, piiramatu salvestusruum, piiramatu ülekandmine, piiramatu e-posti aadresside taastamine, failide tasuta taastamine, 20x kiirem lehtede laadimine, saidi kiirendi A2 (kohandatud vahemälu).

Saadaolevad andmekeskused

 • Michigan
 • Amsterdam, Holland
 • Singapur

Hinnangud

 • Usaldusväärsus: 4.43 / 5
 • Toetusreiting: 3,71 / 5
 • Tugimeeskond WordPress-proficient: 3.67 / 5

Mida kasutajad ütlevad

Pärast GoDaddy ja kõigi seal pakutavate võimalustega vaeva nägin, et DreamHost on liiga kallis ning A2 pakkus mulle kasvamiseks vajalikku kiirust, töökindlust ja mastaapsust.

Varundamine ja turvalisus

 • Varundamised võetakse automaatselt Swift- ja Turbo-plaanides. Lisaks on neil failide taastamise funktsioon juhuks, kui midagi halvasti läheb.
 • Varuvälised varukoopiad on saadaval.
 • Kõigis hostimiskavades on saadaval tasuta SSL-sertifikaadid Let’s Encrypt kaudu. Saadaval on ka metamärgi SSL-id ja täiustatud SSL-id.
 • 24/7/365 "guru meeskond" tugi on saadaval e-posti, telefoni või otsevestluse kaudu.
 • Kõigi plaanide hulka kuulub A2 Perpetual Security pakett – ennetav kaitse pahatahtlike häkkerite ja turvaohtude vastu. Komplekti kuulub: KernelCare, kahekordse veebimajutuse tulemüür, Brute Force Defense, viiruse skaneerimine, serveri kõvendamine, 24/7/365 turvalisuse jälgimine.

Lisafunktsioonid ja perks

 • A2 võimaldab teil aktiveerida WordPressi enda automaatse värskendamise võimalused cPaneli kaudu.
 • Saate tasuta CloudFlare CDN-i integreerimise.
 • Google Appsi lihtne seadistamine.

E-kaubanduse võimalused

A2 Hosting pakub häid SSL-valikuid, sealhulgas tasuta Let’s Encrypt-sertifikaate, aga ka metamärkide SSL-e ja täpsemaid SSL-e. Samuti on võimalus saada spetsiaalne IP-aadress hinnaga 1,96 dollarit kuus.

Kui rääkida PCI järgimisest, siin on see, mida A2 ütleb:

Lühike vastus on see, et A2 Hosting ei toeta PCI-le vastavust. PCI-vastavuse tagamiseks võite siiski oma saidil kasutada kolmanda osapoole ostukäru API-t (rakenduste programmeerimisliidest).

Tulemuskatsed

Minge A2 hostimise lehele

Järeldus

Üldiselt ei saa te eksida, kui valite ühe siin pakutavate platvormide kohta, mis pakuvad parimat majutust väikeettevõtetele. Need kõik on enam kui võimelised teenima mis tahes äri ja jätavad ka palju kasvuruumi.

Õige lähenemisviis oleks alati uurida kõigi nende masinate individuaalseid omadusi ja parameetreid ning valida selline, mis tõesti näeb välja nagu see oleks kohandatud nii teie kui ka teie kliendi vajadustele.

Midagi, mida olete ilmselt märganud, on see, et mul ei olnud selles loendis WP mootorit. See pole viga (või vähemalt loodan). Nii vinge kui ka WP Engine võib olla, on see enamiku väikeettevõtete veebisaitide jaoks soovitatav toode lihtsalt liiga kallis. Kui teil veab, on hinnasilt 19,33 dollarit kuus = 232 dollarit aastas ja potentsiaalselt palju rohkem. See pole lihtsalt selline investeering, mida enamik väikeettevõtete omanikke meelsasti teeb.

Siin on kiire kokkuvõte mõnedest platvormide olulisematest parameetritest ja sellest, mis muudab need parimaks väikeste ettevõtete jaoks kättesaadavaks veebimajutuseks:

Parim veebimajutus väikeettevõtetele

Liikumises
SiteGround
A2 majutamine

Hostimisplaanid algavad ($ kuus)3,99 dollarit3,95 dollarit3,92 dollarit
Saadaolevad andmekeskusedWashington, D.C. / Los Angeles, CA / Andmekeskused väljaspool USA-d puuduvadChicago, IL / Amsterdam, Holland / Singapur / London, Suurbritannia / Milano, ItaaliaMichigan / Amsterdam, Holland / Singapur
Töökindlus4.36 / 54.65 / 54.43 / 5
Toetusreiting4,18 / 54.69 / 53,71 / 5
VarukoopiadJAHJAHJAH
SSL-sertifikaadidJAHJAHJAH
WordPressi automaatvärskendusedJAHJAHJAH

Mida otsite väikeettevõtte veebisaidi hostikava valimisel? Kas lähete alati sama pakkujaga?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector