Nejlepší WordPress Hosting Europe: 5 možností oproti roku 2020 ����

Hledá se nejlepší hosting WordPress v Evropě odlišný od hledání nejlepšího hostování WordPress celkově? Pojďme to zjistit.


Stručně řečeno, pokud vaše cílové publikum sídlí v Evropě, pak má smysl hostit váš web se společností, která se může postarat o evropský trh. Hosting vašeho webu ze serveru umístěného v evropském datovém centru vám pomůže zajistit rychlé načítání, vysoký výkon a prvotřídní uživatelský zážitek pro evropské návštěvníky.

Naštěstí existuje mnoho poskytovatelů hostingu WordPress, kteří se mohou pochlubit evropskými datovými centry a dalšími špičkovými funkcemi, které vám umožní bezproblémově provozovat váš web WordPress v Evropě..

Nejlepší WordPress hostující Evropu

V tomto článku se podíváme na nejlepší hosting WordPress v Evropě. Porovnáváme zejména nabídky:

 • SiteGround (www.siteground.com)
 • WP Engine (wpengine.co.uk)
 • IONOS (www.ionos.co.uk)
 • Simplenet (simplenet.io)
 • OVH (www.ovh.co.uk)

Budeme diskutovat o plánech a balíčcích, které tito hostitelé nabízejí, a jejich špičkových nástrojích a funkcích. Důležité je, že také zvážíme, proč jsou nejlépe umístěny k hostování webových stránek zajišťujících evropskou demografickou skupinu. Začněme…

�� Jak vybrat hostingovou službu WordPress v Evropě

Při výběru hostingové služby WordPress v Evropě existuje celá řada faktorů. Ačkoli se některé z těchto faktorů budou lišit v závislosti na potřebách vašeho webu a publika, zde je několik klíčových komponent, které byste měli vzít v úvahu, než se rozhodnete pro správného hostitele vašeho projektu:

�� Podpora:

Nejenže je podpora vysoké kvality vždy důležitá od hostitele, ale pokud se vaše firma sama nachází v Evropě, pak potřebujete hostitele, který zajistí, že její podpora bude k dispozici ve vašem časovém pásmu..

Mnoho poskytovatelů hostingu nabízí nepřetržitou podporu, což je ideální nebo více lokalizované možnosti podpory specifické pro čas. Pokud máte preferovaný způsob přístupu k podpoře (např. Telefonicky), pak je také vhodné zkontrolovat, zda je tato možnost nabízena.

��️ Recenze:

Zkoumání hodnocení a recenzí hostitelské společnosti je skvělý způsob, jak zjistit, jaké služby poskytuje. Vždy však hledejte recenze, které jsou relevantní pro vaši zeměpisnou oblast. Poskytovatel hostingu může obdržet nejlepší recenze od zákazníků z USA, ale mnohem nižší hodnocení od svých evropských protějšků.

�� Ceny:

Díky hostování získáte to, za co platíte, takže je vždy nejlepší zvolit si plán nejvyšší úrovně, pokud se váš rozpočet může natáhnout. Pokud sídlíte v Evropě, můžete také ocenit platby v eurech nebo v místní měně – zkontrolujte, zda se jedná o možnost.

�� Dostupné zdroje:

Každý poskytovatel hostingu nabízí různé typy možností hostingu, plány a balíčky. Budete muset prozkoumat každý plán, abyste zjistili, jaké zdroje jsou zahrnuty. Některé hostingové společnosti nabízejí neomezené množství webových stránek, šířku pásma a úložiště. Ostatní tyto zdroje omezují, proto se ujistěte, že balíček, který zvolíte, splňuje vaše základní požadavky.

Specific Specifické funkce WordPress:

Zahrnutí dalších specifických funkcí WordPress do vašeho plánu hostingu vám může pomoci s rychlým nastavením a bezproblémovým provozem vašeho webu. Mezi užitečné funkce WordPress, které si můžete dát pozor, patří:

 • Automatická instalace WordPress
 • Automatické aktualizace WordPress
 • Pracovní prostředí WordPress
 • Odborná podpora WordPress

Stejně tak se můžete rozhodnout pro plán hostování řízený WordPress, který bude vyhovovat všem potřebám hostování WordPress.

Nyní byste měli mít jasnou představu o některých klíčových faktorech, které je třeba zvážit při výběru správného poskytovatele hostingu WordPress pro váš projekt. Podívejme se nyní na pět nejlepších hostingových služeb WordPress v Evropě a uvidíme, co nabízejí.

���� Nejlepší hosting WordPress v Evropě

SiteGround (www.siteground.com)

Nejlepší WordPress hosting v Evropě: SiteGround

SiteGround je hostingová společnost, která nabízí celou řadu možností hostování, včetně spravovaného hostování WordPress, hostování obchodů s eCommerce, cloudového hostování a mnoho dalšího. SiteGround, původně založený v roce 2004 v Bulharsku, má nyní kanceláře a datová centra po celém světě.

Podívejme se na některé z klíčových funkcí SiteGround:

 • Evropská datová centra – SiteGround má tři evropská datová centra se sídlem v Londýně, Amsterdamu a Eemshavenu v Nizozemsku.
 • Podpěra, podpora – SiteGround nabízí nepřetržitou podporu prostřednictvím telefonu, živého chatu a e-mailu.
 • Cena – Ceny SiteGround začínají již od 3,95 EUR měsíčně pro nízkoúrovňový sdílený hostingový plán.
 • Zdroje – Doporučený sdílený hostingový plán SiteGround ‘Rostou velké‘Vám umožní hostit neomezený počet webů a poskytuje 20 GB webového úložiště a až 25 000 měsíčních návštěv.
 • Funkce WordPress – Všechny plány zahrnují instalaci WordPress, průvodce vytvářením webů WP Starter, automatické aktualizace jádra a pluginů WordPress a mnoho dalšího.

SiteGround přesouvá svou serverovou infrastrukturu do služby Google Cloud, což pomáhá zajistit rychlé načítání a působivý výkon. Všechny plány zahrnují také certifikáty SSL, denní zálohy a přístup ke spolehlivé e-mailové službě, abychom jmenovali alespoň některé funkce.

Stejně tak se můžete rozhodnout pro jeden z SiteGroundů spravované hostingové balíčky WordPress. Mezi ně patří bezplatná migrace, inscenace WordPress, sada nástrojů pro vývojáře, nástroje pro spolupráci s klienty a mnoho dalšího.

�� Přejít na SiteGround

WP Engine (wpengine.co.uk)

Nejlepší WordPress hostující Evropu: WP Engine

WP Engine je renomovaná hostingová společnost WordPress, která ovládá více než 120 000 webových stránek ve více než 140 zemích po celém světě. Ideální pro hostování webových stránek v Evropě a pro zásobování evropského publika. Společnost WP Engine provozuje datová centra v Belgii, Londýně, Německu a Irsku.

Zde jsou některé z hlavních funkcí WP Engine:

 • Evropská datová centra – WP Engine umožňuje uživatelům vybrat datové centrum nejblíže k jejich primárnímu publiku. Ve skutečnosti WP Engine zjistil, že zákazníci se sídlem ve Velké Británii získali 82% snížení latence když změnili umístění serveru z Belgie do Londýna, tak na těchto umístěních serveru opravdu záleží.
 • Podpěra, podpora – Agenti podpory WP Engine jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím telefonu, přímého chatu nebo e-mailu.
 • Cena – WP Engine není levný hosting společnost, ale její ceny odrážejí nástroje, funkce a služby, které nabízí. Plán spuštění motoru WP, která je zaměřena na zásobování malých webových stránek nebo blogů, začíná na 25 USD měsíčně (všechny ceny jsou uváděny v amerických dolarech).
 • Zdroje – WP Engine přiděluje zdroje v závislosti na vybraném balíčku. Plán StartUp vám umožní hostovat jeden web, přijímat až 25 000 návštěv a poskytne vám přístup k 10 GB úložiště a 50 GB šířky pásma za měsíc.
 • Funkce WordPress – WP Engine nabízí plný zážitek z WordPress se všemi nástroji a funkcemi navrženými pro podporu a zlepšení výkonu webových stránek WordPress. Všechny plány využívají předinstalované WordPress, automatizované aktualizace jádra a WordPress, sledování výkonu a mnoho dalšího.

Všechny plány WP Engine také zahrnují přístup k 35+ StudioPress témata, vývojová prostředí, globální CDN a certifikáty SSL zdarma, abychom jmenovali jen některé z nabízených dalších funkcí.

�� Přejít na WP Engine

IONOS (www.ionos.co.uk)

Nejlepší WordPress hostující Evropu: IONOS

IONOS je populární hostingová služba WordPress v Evropě, která se může pochlubit 10 datovými centry po celém světě a řada z nich sídlí v Německu a Velké Británii. Původně založený v Německu, IONOS (dříve známý jako 1&1) je nyní globální hostingová společnost, která v současné době podporuje přes osm milionů webových stránek.

Mezi funkce IONOS patří:

 • Evropská datová centra – Vyberte si mezi datovými centry v Londýně, Berlíně, Karlsruhe a Frankfurtu.
 • Podpěra, podpora – IONOS nabízí nepřetržitou telefonickou podporu z mnoha evropských zemí včetně Velké Británie, Španělska, Francie, Německa, Itálie a dalších.
 • Cena – Ceny začínají od 1 roku měsíčně pouze za první rok podle vstupního plánu obchodního hostování.
 • Zdroje – Zdroje, na které máte nárok, se výrazně liší v závislosti na plánu hostingu, který si vyberete. Na hlavní obchodní plán pro WordPress, zdroje zahrnují 100 GB úložného prostoru, 10 databází, 100 e-mailových účtů a navíc můžete spustit dva spravované weby WordPress. IONOS však také nabízí flexibilní škálování, automatické změny limitů paměti tak, aby během několika sekund reagovaly na dopravní špičky.
 • Funkce WordPress – IONOS nabízí sdílený i profesionální hosting WordPress. Sdílené hostingové balíčky WordPress zahrnují online pomocníka WordPress, který vám pomůže s nastavením webových stránek, automatickými jádrovými aktualizacemi WordPress a dalšími..

IONOS také nabízí bezplatné celoživotní domény se všemi sdílenými plány, certifikáty SSL a přístup k e-mailu.

�� Přejít na IONOS

Simplenet (simplenet.io)

simplenet

Simplenet je provozován malým týmem odborníků WordPress a nabízí cenově dostupný, vysoce kvalitní hosting WordPress pro malé a střední podniky. Simplenet se sídlem v Rumunsku nabízí tři typy hostování WordPress – Sdílené, spravované a Enterprise – každý nabízí řadu plánů, které vyhovují potřebám a rozpočtu zákazníků.

Pojďme se tedy podívat na hlavní funkce Simplenetu:

 • Evropská datová centra – Jedno datové centrum v Evropě se nachází v Rumunsku.
 • Podpěra, podpora – Simplenet nabízí tiketovou e-mailovou podporu a rozsáhlou dokumentaci prostřednictvím své znalostní báze.
 • Cena – Rozpočet přátelský sdílený hosting začíná již od 4,90 EUR měsíčně a vyhrazený hosting od 29 EUR. Pokud však platíte ročně, obdržíte dva měsíce hosting zdarma.
 • Zdroje – Ty se velmi liší v závislosti na plánu. V plánu Starter s nízkým stupněm sdílení však můžete provozovat dva weby, získat 5 GB SSD, 2 GB RAM a neomezenou šířku pásma.
 • Funkce WordPress – Tento poskytovatel hostování WordPress nabízí optimalizaci WordPress a sledování výkonu a zabezpečení, přístup k prémiovým tématům a zásuvným modulům WordPress, odbornou podporu WordPress a mnoho dalšího.

Se všemi plány poskytuje Simplenet také bezplatnou migraci stránek, denní zálohy, certifikáty SSL zdarma a 99,9% záruku dostupnosti.

�� Přejít na Simplenet

OVH (www.ovh.co.uk)

ovh

Francouzská společnost OVH je největší hostingovou společností v Evropě a v současné době provozuje 28 datových center v sedmi zemích, z nichž 16 je v Evropě. Podívejme se na jeho hlavní funkce:

 • Evropská datová centra – OVH provozuje 11 datových center ve Francii, 2 v Německu, 2 ve Velké Británii a 1 v Polsku, přičemž další čtyři centra jsou ve výstavbě.
 • Podpěra, podpora – OVH poskytuje různé úrovně podpory v závislosti na zakoupeném hostitelském balíčku. Možnosti podpory zahrnují rozsáhlou znalostní základnu, stejně jako e-mailovou a telefonickou podporu.
 • Cena – OVH nabízí rozpočet Osobní hostingový plán za pouhých 1,99 EUR měsíčně, ideální pro malý web nebo blog.
 • Zdroje – OVH nabízí široký sortiment plánů, funkcí a přidělování zdrojů. S osobním plánem získáte 100 GB místa na disku, neomezený provoz a až pět webových stránek.
 • Funkce WordPress – Využijte instalaci WordPress jedním kliknutím a podporu agentů vyškolených v programu WordPress.

OVH také nabízí bezplatné doménové jméno pro první rok se všemi plány, SSL certifikáty, CDN a další.

�� Přejít na OVH

�� Závěrečné úvahy o hostingových službách WordPress v Evropě

Evidentně existuje v Evropě řada působivých hostingových služeb WordPress, z nichž si můžete vybrat. Při rozhodování o správném hostiteli pro váš web pečlivě přemýšlejte o potřebách vašeho webu a publika a poté vyberte službu, která se nejlépe hodí.

Chcete rychlou a upřímnou radu? Tady to je:

 • Pokud jste tu pro nejlevnější možnost hostování webu WordPress v Evropě, jděte na IONOS. Je těžké porazit jen 1 € měsíčně za počáteční období.
 • Chcete získat plně spravované a hands-free hostingové řešení WordPress? WP Engine je vždy dobrá volba.
 • Hledáte řešení, které je uprostřed – není příliš drahé, ale také velmi schopné? S tím se nikdy nemůžete pokazit SiteGround. Jsou celkem cenově dostupné, stále nabízejí dobrý výkon serveru a jsou známé pro své výjimečné služby zákazníkům.

�� Další informace o poskytovatelích hostingu WordPress najdete v těchto článcích:

 • 10 nejlepších poskytovatelů hostingu WordPress ve srovnání a testováno
 • Nejlepší levný hosting WordPress: 10 možností za méně než 3,95 $ / měsíc
 • 5 nejlepších poskytovatelů hostování WordPress s vysokým provozem

Která služba hostování WordPress je pro váš projekt nejlepší? Prosím, podělte se o své myšlenky v komentářích níže.

�� FAQ

Co je to hosting WordPress?

Hosting WordPress je speciální typ webhostingu, který byl optimalizován pro práci s webovými stránkami WordPress. Ve srovnání se standardním webhostingem nabízí hosting WordPress automatické aktualizace platformy, zálohy a vestavěné funkce navíc.

Jak hledat hosting WordPress v Evropě?

Hlavním faktorem, který je třeba mít na paměti, je umístění serveru. Pokud je vaše publikum v Evropě, ale váš server je v USA, váš web se pro tyto evropské návštěvníky nenačte dostatečně rychle. Při výběru hostitele si také všimněte, kolik provozu váš server zvládne. Kromě toho, získat hostitele, který si můžete dovolit. Dražší neznamená vždy lepší ve světě hostování.

Kolik musím zaplatit za hosting v Evropě?

Jak se ukazuje, web hosting nemusí být drahý. Pokud máte omezený rozpočet, můžete jít dokonce i tak nízko 1 € / měsíc za první období. Pokud chcete získat schopnější nastavení, bylo by to 3,95 € / měsíc, což stále ještě není tolik.

Dostanu do svého hostingu také doménové jméno?

Zda se bezplatná doména spojuje s hostingem, se v jednotlivých společnostech liší. Na našem seznamu jsou jediné společnosti, které vám poskytují první doménové jméno zdarma pro první rok IONOS a OVH.

Musím znát kódování, abych mohl nastavit web WordPress?

Ne. Všichni hostitelé v tomto okamžiku nabízejí nějakou formu instalace WordPress. Stačí kliknout na několik tlačítek. Jak již bylo řečeno, instalace WordPressu je jen první fází vašeho WordPressu. Nadto budete muset také vybrat téma a nainstalovat některé doplňky.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map