Nejlepší hosting WordPress pro agentury: Jak vybrat jednu + 5 porovnávaných možností

Nejlepší hosting WordPress pro agentury: Jak vybrat jednu + 5 porovnávaných možností

Nejlepší hosting WordPress pro agentury: Jak vybrat jednu + 5 porovnávaných možností
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Pokud provozujete agenturu WordPress, vaše hostingové potřeby se budou výrazně lišit od potřeb uživatelů spravujících jeden web. Pro jednoho, mnoho klientů se pravděpodobně spoléhá na vás při hostování, což znamená, že výběr správného poskytovatele se stává mnohem kritičtějším rozhodnutím. To je místo, kde následující srovnání nejlepší WordPress hosting pro agentury přichází na místo.


Hodně jsme hovořili o nejlepších poskytovatelích hostingu WordPress v minulosti (a dokonce máme obrovské průzkumy, které se zabývají tímto tématem). Nicméně, mnoho z těchto hostitelů také nabízejí plány přizpůsobené konkrétně agenturám. Zahrnují mnoho možností, které vám usnadní život, například bílé štítky a přímé fakturace klientů.

V tomto článku se chystáme kopat hluboko do světa hostování agentur WordPress. Buďte upozorněni – většina z těchto poskytovatelů nepřijde levně, ale protože hosting je základním kamenem vaší firmy, cenová značka by vás neměla vyděsit..

Nejlepší hosting WordPress pro agentury

Jaké jsou hostitelské funkce, které agentura potřebuje?

Existuje několik funkcí, na kterých se všichni shodneme, každý webový hostitel, který by měl nabízet, jako jsou denní zálohy, funkcionalizace a další. Agentury však vyžadují celou řadu dalších funkcí, jako například:

Bílé značení:

Pokud se chystáte spravovat hosting pro své klienty, můžete si také upravit celý jejich zážitek. S bílým štítkem můžete do ovládacího panelu hostingu přidat prvky značky, takže se stane plně integrovanou součástí vaší firmy.

Omezit přístup klienta:

Pro méně technicky zdatné klienty může být chytrým krokem omezit jejich úroveň přístupu k nastavení hostingu. Mnoho zákazníků však bude chtít plný přístup, což tyto rozhovory ztěžuje.

Podpora neomezených webů:

V ideálním případě vám váš poskytovatel umožní hostit neomezené množství webových stránek. V praxi počet klientských projektů, které můžete hostit, často závisí na plánu, do kterého se zaregistrujete.

Vynikající šířka pásma:

Protože se chystáte hostit velké množství webových stránek, potřebujete poskytovatele, který nabízí výjimečně širokopásmový přenos a výkon.

Spravovaná funkce WordPress:

Pokud nechcete trávit spoustu času zajišťováním hladkého fungování klientských webů, budete se chtít rozhodnout spravovaný hosting WordPress. I když se budete stále muset vypořádat s některými problémy sami, tento typ plánu vám umožní soustředit se spíše na klienty související s klienty než na odstraňování problémů.

E-mailové účty zahrnuty:

To je pěkná bonusová věc, kterou máte s nastavením hostingu. Většina klientů očekává, že budou moci hostovat své e-mailové schránky vedle svého webu.

Všechny tyto funkce mají jeden společný cíl, kterým je pomoci vám řídit vaše podnikání efektivněji. Čím méně se budete muset starat o hostování, tím více času můžete strávit zavedením nového podnikání do své agentury a péčí o své nejlepší klienty.

Nejlepší hosting WordPress pro agentury ve srovnání

Pravděpodobně jste již obeznámeni s mnoha webovými hostiteli, protože jsou to docela populární možnosti. Možná si však nebudete vědomi, že všichni také nabízejí plány specifické pro jednotlivé agentury. Pojďme zjistit, jak vám mohou usnadnit život:

 • Setrvačník
 • WP Engine
 • Pagely
 • SiteGround
 • Tekutý web

1. Setrvačník (getflywheel.com)

Hosting WordPress pro agentury: Setrvačník

Setrvačník je patrně postaven od základů pro agentury WordPress. Všechny jeho plány zahrnují funkce, které usnadňují spolupráci, jako je fakturace přímo klientovi. Nabízí také jeden z nejjednodušších ovládacích panelů, se kterými jsme měli tušení spolupracovat, a podporuje více spolupracovníků, což je ideální pro agentury.

Všechny plány Flywheelu nabízejí řízenou funkčnost WordPress. Pravděpodobně však naší oblíbenou funkcí jsou „plány“. To vám umožní uložit kopie nastavení WordPress a znovu je použít pro budoucí projekty. Když roztočíte nový web klienta, můžete začít s plánem namísto od nuly.

Flywheel nabízí zdarma také místní vývojový nástroj WordPress. S Místní od Flywheel, můžete pracovat na klientských webech v režimu offline a poté je použít přímo na svůj účet namísto použití nastavení stagingu (i když tuto možnost také máte).

⚙️ Klíčové vlastnosti agentur:

 • Přímá fakturace klientovi
 • Podpora více spolupracovníků
 • Funkce plánů pro nové klientské weby
 • Přístup k místnímu vývojovému nástroji WordPress
 • Spravované funkce hostování WordPress

�� Ceny:

Setrvačník to má hodně, i když tyto funkce přátelské pro agenturu nejsou levné. Zde je přehled jejich plánů týkajících se agentury:

 • Nezávislý pracovník (115 $ měsíčně): Až deset webových stránek, 100 000 měsíčních návštěv, 20 GB úložného prostoru a 200 GB šířky pásma.
 • Agentura (290 $ měsíčně): Až 30 webových stránek, 400 000 měsíčních návštěv, 50 GB úložného prostoru a 500 GB šířky pásma.

Ačkoli tyto ceny vypadají drahé, když je porovnáte s více běžnými možnostmi WordPress, 115 USD měsíčně výměnou za hosting až deseti klientských webů je docela dobrý obchod. Navíc, pokud platíte ročně, srazí celé dva měsíce z ceny. Celkově je Flywheel asi tak uživatelsky přívětivý jako agenturní hosting.

�� Přejít na setrvačník

2. WP Engine (wpengine.com)

Hosting WordPress pro agentury: WP Engine

WP Engine je známé jméno v spravovaném hostování WordPress. Často se mohou chlubit špičkovým výkonem a všechny své plány se skládají z široké škály funkcí.

Přestože WP Engine nenabízí funkce, jako je bílé štítky nebo přímé fakturace klientů, jsou velmi příznivé pro vývojáře. Každý plán poskytuje přístup k vývojovým, inscenačním a produkčním prostředím. Seskupují se také v rámci Genesis Framework a přes 35 bezplatných témat StudioPress, která můžete použít k rychlému spuštění klientských webů.

⚙️ Klíčové vlastnosti agentur:

 • Spravované funkce hostování WordPress
 • Přístup do Genesis Framework a desítky témat StudioPress
 • Podpora vývojových, inscenačních a produkčních prostředí

�� Ceny:

WP Engine ve skutečnosti nabízí levnější plány než Flywheel, pokud jde o hosting agentur. Co nabízí:

 • Růst (95 $ měsíčně): Až 10 webových stránek, 100 000 měsíčních návštěv, 20 GB úložného prostoru a 200 GB šířky pásma.
 • Měřítko (241 $ měsíčně): Až 30 webových stránek, 400,00 měsíčních návštěv, 50 GB úložného prostoru a 500 GB šířky pásma.

Stejně jako Flywheel, dostanete dva měsíce volno, pokud se rozhodnete platit ročně. Pokud vám záleží na funkcích přátelských pro vývojáře a nepotřebujete tolik pomoci se správou klientů, WP Engine je vynikající volbou.

�� Přejít na WP Engine

3. Pagely (pagely.com)

čestný

Pagely je trochu jedinečný, pokud jde o spravovaný hosting WordPress. Jsou jedním z „nejexkluzivnějších“ poskytovatelů v tom, že se netýkají běžných uživatelů. Jejich plány začínají na 199 USD a je jasné, že jejich cílovými uživateli jsou podniky s vysokými nároky.

Na rozdíl od jiných webových hostitelů vám Pagely nabízí úplné technické rozčlenění všech plánů, namísto zaměření na jiné funkce. Nabízejí také agenturám možnost strategického partnerství, i když to funguje případ od případu.

⚙️ Klíčové vlastnosti agentur:

 • Spravované funkce hostování WordPress
 • Kompletní poradenství v oblasti správy serverů a škálovatelnosti

�� Ceny:

Jak jsme již zmínili, Pagely není levná. Nabízejí také neuvěřitelně širokou škálu plánů v závislosti na tom, kolik koňských sil potřebujete. Plány začínají na 199 $ měsíčně (pro pět webových stránek) a jít až na 2 249 $ (až pro 60 webů).

Abych vám dal představu, Pagely je o krok výše než WP Engine, pokud jde o výkonově orientovaný hosting WordPress. Nabízejí více funkcí a lepší výkon, ale vše je poskytováno za vyšší cenu. U agentury mohou tyto peníze navíc stát za to, ale pro běžné uživatele je to nadměrné.

�� Přejít na Pagely

4. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround

Jak jste si možná uvědomili, hosting agentur WordPress pro agentury může být drahý. To dává smysl vzhledem k jedinečné aplikaci. SiteGround však trend trenduje jako možnost rozpočtu pro agentury.

S SiteGround získáte přístup k funkcím specifickým pro agenturu, jako je snadný převod vlastnictví webů, možnost přidat členy týmu jako spolupracovníky a další. U webů, které přenášíte na klienty, si stále můžete zachovat přístup k jejich panelu. To znamená, že se starají o fakturaci, zatímco spravujete své webové stránky. SiteGround také podporuje bílé značení, což je čistý dotek.

⚙️ Klíčové vlastnosti agentur:

 • Spravované funkce hostování WordPress
 • Převést vlastnictví webu (ale zůstat jako spolupracovník)
 • Podpora více spolupracovníků
 • Webové stránky s bílým štítkem
 • Včetně e-mailového hostingu

�� Ceny:

Jak jsme zmínili, SiteGround patří pevně do kategorie rozpočtu WordPress hosting pro agentury. Zde je přehled všech vašich plánů:

 • GrowBig (5,95 $ za měsíc): Tato úroveň umožňuje přidávat spolupracovníky, podporuje neomezené weby až do 25 000 návštěv za měsíc a poskytuje vám 20 GB místa.
 • GoGeek (11,95 $ měsíčně): Podporuje spolupracovníky a bílé štítky, neomezené webové stránky, až 100,00 návštěv za měsíc a poskytuje 30 GB prostoru.
 • Cloud (80 $ měsíčně): Nabízí všechny funkce předchozích dvou plánů spolu s plně přizpůsobitelnými prostředky.

SiteGround nemusí podporovat tolik provozu jako naše předchozí tipy, ale je to skvělá alternativa, pokud se pokoušíte založit agenturu a jsou ceny mimo jiné možnosti.

�� Přejít na SiteGround

5. Liquid Web (www.liquidweb.com)

Tekutý web

Ze všech dosud hostovaných webových hostitelů nabízí Liquid Web snad nejširší škálu plánů pro všechny typy uživatelů. Poskytují sdílený hosting, virtuální soukromé servery (VPS), cloudové plány, dedikované servery a další.

Nabízejí také řadu spravovaných plánů WordPress se širokou škálou úrovní. Přestože nenabízí žádné výhody pro konkrétní agenturu, je výběr plánů zde fantastický, což z něj činí uchazeče.

⚙️ Klíčové vlastnosti agentur:

 • Spravované funkce hostování WordPress
 • Balíček v zásuvných modulech iThemes Security Pro a Sync
 • Včetně e-mailového hostingu

�� Ceny:

Liquid Web nabízí šest různých úrovní spravovaných hostingových plánů WordPress. Abychom to zjednodušili, zaměříme se na dvě nejzajímavější agentury, které najdou zajímavé:

 • Tvůrce (149 $ měsíčně): Až 25 webových stránek, 100 GB úložného prostoru a 5 TB šířky pásma.
 • Producent (299 $ měsíčně): Až 25 webových stránek, 300 GB úložiště a 5 TB šířky pásma.

Pokud tyto plány překročíte, Liquid Web nabízí také možnosti podpory až 100 a 250 webových stránek. V tuto chvíli však již nejste agenturou – jste v podstatě hostitelskou společností sami.

�� Přejděte na Liquid Web

Jaká je nejlepší možnost hostování WordPress pro agentury?

V tomto srovnání jsme prošli spoustou dat, takže si dejte chvilku, abychom to všechno položili bok po boku:

Nejlepší hosting WordPress pro agentury

Hostitel
Plány agentur od
Funkce pro agentury
Počet webových stránek
Návštěvníci
Úložný prostor
Šířka pásma
Spravováno WordPress
E-mail zahrnut
Setrvačník115 $ / měsíc10100 00020 GB200 GB
WP Engine95 $ / měsíc10Neomezený20 GB200 GB
Pagely199 $ / měsíc5
SiteGround5,95 $ / měsícNeomezený25 00020 GB
Tekutý web149 $ / měsíc25100 GB5 TB

Přestože jiní weboví hostitelé nabízejí vývojářům pokročilejší funkce a lepší výkon, Flywheel je pro agentury zdaleka nejlepší volbou. Jsou postaveny od základů s ohledem na nezávislé pracovníky a agentury a ukazuje se od okamžiku, kdy se zaregistrujete pro plán.

Alternativně je výběr rozpočtu SiteGround. Jedná se o nejlevnější řešení na seznamu a také se postará o potřeby klientů v oblasti e-mailu.

Co si myslíte, že je nejdůležitější funkcí pro hosting WordPress pro agentury? Sdílejte s námi své myšlenky v sekci komentářů níže!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na některý z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, obdržíme provizi. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector