Nejlepší hosting WordPress Indie: 5 nejlepších hostitelů ve srovnání s rokem 2020 ����

Nejlepší hosting WordPress Indie: 5 nejlepších hostitelů ve srovnání s rokem 2020 ����

Nejlepší hosting WordPress Indie: 5 nejlepších hostitelů ve srovnání s rokem 2020 ����
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Průmysl WordPress má tendenci se zaměřovat na USA, ale stejně jako samotný internet je WordPress skutečně globálním fenoménem. A pokud jste v jiné části světa, možná nebudete chtít jít s hostitelem WordPress se sídlem v USA. Naštěstí existují místní možnosti hostování WordPressu téměř v každé části světa. V této příručce, prozkoumáme nejlepší nabídky, které Indie nabízí na trhu v Indii.


Co je vlastně hosting WordPress?

Technicky jakýkoli webhosting lze použít ve spojení s WordPress, ale hosting WordPress je pro tento účel speciálně optimalizován. Většina plánů hostování WordPress je dodávána s předinstalovaným programem WordPress, takže můžete začít okamžitě stavět své stránky. Jak již bylo řečeno, při hledání hostitele WordPress v Indii přicházejí do hry i další faktory …

Nejlepší WordPress Hosting Indie

���� Nejlepší WordPress hostující Indii

1. Bluehost India (www.bluehost.in)

Nejlepší WordPress hosting Indie: # 1 Bluehost

 • Cena od: Rs. 199 / měsíc
 • Povolený provoz / šířka pásma: Bez měření
 • E-mailem: Neomezené účty
 • Předinstalovaný WordPress: Ano
 • Místní webový server: Ano
 • Místní zákaznická podpora: Ano

Bluehost India je indická pobočka Bluehostu, jednoho ze tří webových hostitelů oficiálně doporučovaných samotným WordPress. V posledních několika letech společnost Bluehost změnila své služby, usnadnila používání a nabídla širší škálu plánů sloužících podnikům všech tvarů a velikostí..

Bluehost India má plány hostování WordPress přicházet s předinstalovaným WordPress, automatickými aktualizacemi a bezplatným SSL certifikátem. Tržiště MOJO a Raketový batoh pluginy jsou také nainstalovány automaticky na všech webech Bluehost India WordPress.

�� Jděte do Bluehost Indie

2. BigRock Hosting (www.bigrock.in)

Nejlepší WordPress hosting Indie: # 2 BigRock

 • Cena od: Rs. 199 / měsíc
 • Povolený provoz / šířka pásma: Bez měření
 • E-mailem: Neomezené účty
 • Předinstalovaný WordPress: Ano
 • Místní webový server: Ano
 • Místní zákaznická podpora: Ano

BigRock Hosting nabízí širokou škálu hostingových plánů, včetně čtyř různých plánů optimalizovaných pro WordPress. Na rozdíl od většiny společností na tomto seznamu byla společnost BigRock skutečně spuštěna v Indii a od té doby expandovala i na provozování serverů v USA a ne naopak..

Všechny plány BigRock Hosting přicházejí s předinstalovaným WordPress, neomezeným počtem e-mailových účtů a jednoduchým generováním certifikátů SSL. Můžete si vybrat jeden z plánů sady WordPress pro další funkce zabezpečení a automatické zálohování.

�� Přejít na hosting BigRock

3. GoDaddy (in.godaddy.com)

Pojď tati

 • Cena od: Rs. 99 / měsíc pro první rok (449 / měsíc po obnovení)
 • Povolený provoz / šířka pásma: Až 25 000 návštěvníků měsíčně
 • E-mailem: Jeden účet zdarma pro první rok
 • Předinstalovaný WordPress: Ano
 • Místní webový server: Ne
 • Místní zákaznická podpora: Ne

Pojď tati je jedním z největších hráčů v oblasti webhostingu na celém světě, který se v našich ročních průzkumech trvale řadí mezi nejpopulárnější hostitele WordPress. Jejich plány WordPress přicházejí s předinstalovaným WordPress, automatickými zálohami a skenováním malwaru, 10 GB úložného prostoru, posilovačem CDN a bezplatnou doménou na jeden rok.

GoDaddy nabízí nepřetržitou podporu, takže je můžete oslovit bez ohledu na pracovní dobu, ale v současné době nemají vyhrazenou indickou zákaznickou podporu nebo servery.

�� Přejít na GoDaddy

4. A2 Hosting (www.a2hosting.in)

A2 Hosting

 • Cena od: Rs. 208 / měsíc (časté prodeje)
 • Povolený provoz / šířka pásma: Bez měření
 • E-mailem: Až 25 účtů
 • Předinstalovaný WordPress: Ano
 • Místní webový server: Ne
 • Místní zákaznická podpora: Ne

A2 Hosting poskytuje vysoce kvalitní hosting WordPress s několika výhodami, včetně integrace elektronického obchodování jedním kliknutím, bezplatného certifikátu SSL, turbo serverů pro 20x rychlejší načítání a bezplatných reklamních kreditů.

A2 Hosting nabízí nepřetržitý zákaznický servis, takže nikdy nebudete bez pomoci, ale nemají pro Indii vyhrazený zákaznický servis. V současné době také nemají servery v Indii; nejbližší server je v Singapuru.

�� Přejděte na A2 Hosting

5. Hostinger (www.hostinger.in)

Hostinger

 • Cena od: Rs. 45 / měsíc
 • Povolený provoz / šířka pásma: 100 GB
 • E-mailem: Jeden účet (upgrade pro více)
 • Předinstalovaný WordPress: Ano
 • Místní webový server: Ne
 • Místní zákaznická podpora: Ne

Hostinger je dokonalé řešení slevy pro majitele firem, kteří se chtějí spojit s převážně indickým publikem. Všechny účty Hostinger mají předinstalovaný WordPress, alespoň jednu e-mailovou adresu, snadno použitelný ovládací panel, přístup k podpoře 24/7 a nejméně 100 GB šířky pásma.

Hostinger však není nutně tou nejlepší volbou. Přestože hostinger má vyhrazený web a cenové plány pro indické zákazníky, v současné době v Indii nemá žádné servery.

�� Jděte na Hostinger

�� Co hledat v nejlepším WordPress hostování Indie

Nejlepší hostitelé WordPress v Indii vám budou moci nabídnout několik cenných výhod:

�� Lokální servery
Nejlepší způsob, jak zajistit rychlé načítání publika v konkrétní zemi, je zajistit, aby váš hostitel hostoval servery v zemi, kterou chcete oslovit. To znamená, že pokud je vaše primární publikum v Indii, měli byste si vybrat hostitele WordPress, který má servery v Indii. Pokud se vaše publikum šíří po celém kontinentu nebo po celém světě, můžete pomocí CDN zlepšit svou globální rychlost načítání.
�� Místní zákaznická podpora
Jedním z největších důvodů, proč si vybrat hostitele WordPress lokálně, je příslib místní podpory zákazníků, kde pracovníci podpory pracují ve vašem časovém pásmu. Tím zajistíte, že během pracovního dne můžete získat pomoc. Někteří hostitelé mohou také nabízet zákaznickou podporu v jiných jazycích než angličtině, což může být užitečné, pokud je angličtina druhým jazykem.
�� Plány na prodej v místní měně
Platba za služby ve vaší místní měně je vždy snazší, zejména přijít daňový čas. Nejlepší hostitelé WordPress v Indii vám umožňují nakupovat domény, plány hostingu a další služby v rupiích. Jelikož jsou tyto firmy v Indii oficiálně zaregistrovány, můžete si být jisti, že dodržují místní předpisy.
���� Recenze od místních vlastníků firem
Webový hostitel, který svým americkým klientům nabízí velkou podporu, nemusí svým indickým klientům poskytovat stejnou kalibru služeb. Recenze od místních vlastníků firem vám mohou sdělit, jaké služby a podpora jsou ve vaší oblasti podobné. Ujistěte se, že je aktivně vyhledáváte během výzkumného procesu. Stručně řečeno, nejlepší hostitelé WordPress Indie poskytují bezproblémový zážitek jak majitelům webových stránek, tak návštěvníkům webových stránek v Indii.
�� Šířka pásma / přenos
Pravděpodobně nebudete mít okamžitě obrovskou záplavu provozu, ale chcete plán s dostatečnou šířkou pásma pro obsazení rostoucího publika. U nových webových stránek je obvykle 10 000 až 25 000 návštěvníků měsíčně více než dost. Někteří hostitelé webových stránek nabízejí neměřenou šířku pásma, což obvykle umožňuje významný růst, ale má přísná pravidla týkající se dopravních špiček. V těchto případech je důležité si plně přečíst podmínky týkající se provozu a šířky pásma. Rovněž budete moci získat hrubý odhad maximální úrovně provozu promluvením se zástupcem zákaznického servisu.
�� Název domény zdarma
Mnoho webových hostitelů nabízí bezplatné doménové jméno s prvním rokem hostování. Tím se sníží vaše náklady na nastavení asi o 15 $. Ve většině případů však budete muset po počátečním období obnovit svou doménu odděleně od plánu hostování.
�� Počet povolených webů
Většina plánů hostování vám umožňuje vytvořit pouze jeden web, ale některé vám umožní vytvořit více webů. To může být užitečné, pokud chcete vytvořit samostatné weby pro různé pobočky vaší firmy.
�� Předinstalován WordPress
Jakýkoli renomovaný webový hostitel vám usnadní umístění WordPress na váš web, ale hosting WordPress je o něco lepší, ujistěte se, že WordPress je na vašem webu předinstalovaný, takže se můžete přímo pustit do přizpůsobení.

Zde je přehled toho, co jsme se zabývali těmito špičkovými hostiteli WordPress pro indické firmy:

�� Nejlepší WordPress hostující Indii: konečný verdikt

Stejně jako nejdůležitější rozhodnutí související s vaším webem (a vaší firmou obecně) by se zde zvolený výběr měl zakládat na jedinečných potřebách vaší firmy. Abychom vám pomohli objasnit věci, podívejte se na toto srovnání nejlepšího hostujícího Indie WordPress v Indii:

Nejlepší WordPress hosting Indie: shrnutí

Hostitel
Základní cena
Šířka pásma
E-mailem
WordPress nainstalován?
Lokální servery?
Místní podpora?
BluehostRs. 199 / měsícBez měřeníNeomezené účty
Velký kámenRs. 199 / měsícBez měřeníNeomezené účty
Pojď tatiRs. 99 / měsíc pro první rok (449 / měsíc po obnovení)Až 25 000 návštěvníků měsíčněJeden účet zdarma pro první rok
A2 HostingRs. 208 / měsíc (časté prodeje)Bez měřeníAž 25 účtů
HostingerRs. 45 / měsíc100 GB1 účet zdarma

Na základě těchto srovnání Bluehost (�� náš výběr) a BigRock Hosting jsou nejlepšími možnostmi pro firmy, jejichž zákaznická základna a / nebo zaměstnanci jsou výhradně v Indii. Tyto společnosti nabízejí místní servery a zákaznickou podporu a zajišťují rychlé časy načítání a bezproblémovou komunikaci, pokud narazíte na potíže.

Pro vysoce kvalitní a vyvážený webhosting s vynikající službou e-mailového hostingu k zavedení je A2 Hosting vaše nejlepší sázka. A konečně, pokud je Vaším hlavním zájmem stavba webových stránek s nízkým rozpočtem, Hostinger je pro vás ideální volbou.

Nyní, když už jste na cestě k ideálnímu hostiteli WordPress pro vaši zákaznickou základnu v Indii, pravděpodobně pro ně budete pravděpodobně chtít spustit optimalizovaný web. Pokud se jedná o blog, který chcete vytvořit, máme zcela zdarma 11kapitálového průvodce o tom, jak vytvořit úspěšný blog na WordPress. Toto je rada založená na našich zkušenostech s růstem blogu z 0 na 250 000 návštěvníků měsíčně. Podívejte se sem. ��

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na některý z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, obdržíme provizi. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector