Kuhu WordPress hosting läheb? Parem valmistuge oma Wixi kogemuste jaoks ��

Kuhu WordPress hosting läheb? Parem valmistuge oma Wixi kogemuste jaoks ��

Kuhu WordPress hosting läheb? Parem valmistuge oma Wixi kogemuste jaoks ��
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

WordPressi hostimisturg on tõenäoliselt WordPressi ökosüsteemi kõige kiiremini muutuv ja huvitavam ruum. Kuuleme regulaarselt abstraktseid ideid "turg on muutumas konkurentsivõimelisemaks", "suuremad mängijad muudavad selle väikeste ettevõtete jaoks keerukamaks", ja "turg on küpsemas"; WordPressi hostimine on see koht, kus kogu see muudatus toimub.


Suurimad WordPressi hostid võtavad üha suuremaid osi kasutajabaasi ja koguvad üha suuremaid rahastamiskoguseid. Kuid nad kõik seisavad silmitsi tiheda konkurentsiga ja kuigi võime eeldada, et kõik olemasolevad suured võõrustajad jäävad järgmise viie aasta jooksul ellu, on palju raskem üleskutse sellele, kes järgmise viie aasta jooksul edu saavutab..

WordPressi majutusturu tulevik pakub seega akna ülejäänud WordPressi majandusele. See postitus püüab seda tulevikku vaadata, väites, et tihe konkurents ajab peremehed a "tõeliselt juhitud" kogemus, kus kõik vajalik on teie eest hoolitsetud.

Pole raske ette kujutada tulevikku, kus teie WordPressi kogemus erineb märkimisväärselt kõige populaarsemate hostide vahel, kellel kõigil on oma hallatavad platvormid, mis hoolitsevad turvalisuse, varundamise ja värskenduste eest; leheehitaja kogemused; ja valitud komplekt eelinstalleeritud lisa või pistikprogrammi lisa.

Äkki on hostitud WordPressi kogemus Wix või Squarespace, välja arvatud see, et see töötab WordPressis.

Tee sinna jõudmiseks on aga keeruline ja sugugi mitte kindel. Alustame põhitõdedest ja võtame sealt edasi.
WordPressi tuleviku hostimine

Mis täpselt on WordPressi hostimine?

WordPressi hostiks saamise nõuded on minimaalsed: tugi PHP versioonile 7.2, HTTPS ja MySQL versioonile 5.6 või MariaDB versioonile 10.0. See tähendab, et potentsiaalselt on sõna otseses mõttes tuhandeid "WordPressi hostid" et tarbija saaks valida.

See võib olla probleemiks tarbijatele, muutes võõrustajate vahelise asjatundlikkuse üha keerukamaks ülesandeks. Hostiettevõtted mõistavad seda muidugi ja seetõttu teevad nad kõik endast oleneva, et end teineteisest eristada. Kõige elementaarsemal tasemel hõlmab see WordPress-spetsiifiliste hostimispakettide pakkumist või enda positsioneerimist spetsiaalseteks WordPress-hostideks. 2010. aastal oli see umbes sama keeruline kui "WordPressi hostimine" sai.

Sellest ajast peale on hostiettevõtted agaralt soovinud end eristada. Spetsialistid WordPressi hostid kipuvad nüüd hoolitsema suure osa WordPressi saidi hostimisega seotud raskuste eest. Enamik haldab turvalisust, vahemällu salvestamist ja jõudlust serveri tasemel. Mõned hostid lähevad sammu edasi, värskendades automaatselt WordPressi ja mõnel juhul teie jaoks pistikprogramme. Kõik pakuvad WordPress-spetsiifilist tuge. 2018. aastal näeb see välja kõige spetsialiseerunud WordPressi hostimine.

Mõnele hostinguettevõttele meeldib WP mootor, Kinsta ja Automatticu WordPress.com (puudutame lähemalt, miks on õige arvata, et WordPress.com on hostimine hiljem) võõrustab ainult WordPressi veebisaiti. Teised nagu SiteGround, Vedel veeb ja GoDaddy peetakse "WordPressi spetsialistid", kuid hostivad siiski saite, mis pole üles ehitatud WordPressile.

WordPressi hostimine: pole enam nišš

See muutus, mis juhib seda vahetust "siin on hostikonto, kuhu saate WordPressi installida" kuni "siin on teie eest hoolitsetud WordPressi sait" on nõudlus. Tarbijad soovivad WordPressi hostimist ja see on viinud nišiteenuse pakkumisest midagi sellist, mille abil saate kogu oma hostimisettevõtte üles ehitada.

Lisaks on WordPressi turg muutunud piisavalt suureks, et seal oleks elujõulisi nišše "WordPressi hostimine".

Selle kohta on palju näiteid: kõige odavamatest WordPressi hostidest, mis pakuvad pakke alla dollari kuus, kus mudelit kirjeldatakse kõige paremini järgmiselt: "kloppida ja põletada" (uued kliendid liituvad kiiresti ja lahkuvad kiiresti, kuid lisate nii palju uusi kliente, et see on okei), kuni juhitud WordPressi hostimiseni, mis saab hakkama kõigega kuni kõige suuremate veebisaitideni.

Selles hallatud hostimisruumis on tulnud tõeliselt huvitav kasv, eriti madalama otsa poole. Seal ehitavad hostiettevõtted oma kõige huvitavamaid tooteid ja üsna tõenäoliselt näevad nad keskpikas perspektiivis kõige kasumlikumat kasvu.

See madalama hinnaga hallatav hostimine on mõistlik: klient on nõus hea toote eest maksma väikest lisatasu, nii et see võib olla kasumlikum, ja samal ajal kui kõik peavad saama põhitoote õige (hea, kiire ja usaldusväärne WordPressi hostimine), lisanditega lisaväärtus on tohutu.

Lisaks, kuna need lisad võivad eemaldada palju WordPressi hostimisega seotud valusid, hakkab see palju rohkem sarnanema täielikult hallatava veebisaidi ehitajaga, mis sarnaneb Squarespace’i või Wixiga. Praegu, kui soovite veebisaidi üles ehitada, muudab Wix selle uskumatult lihtsaks ja hostiettevõtted teavad seda. Lõppkokkuvõttes võõrustavad kliendid väärtust pigem veebisaidi omamisel kui iseenesest majutamisel. Ehkki need veebisaidi koostajad kujutavad endast ohtu mõõdukale WordPressile, kujutavad nad endast hostiettevõtetele suurt ohtu.
wix

Nii näete, kuidas sellest madala hinnaga hallatavast WordPressi hostimisest peab saama keskpikas perspektiivis täielikult hallatav WordPressi veebisaitide loomise platvorm, ja et see peab pikas perspektiivis olema peamine hostimise toode. Sellepärast toimub praegu WordPressi hostimises nii palju huvitavaid muudatusi ja see on objektiiv, mille kaudu muudatusi tuleks vaadata. Vaatame mõnda seda eripära silmas pidades.

WordPressi tuleviku hostimine: omandamised võivad osta asjatundlikkust, lisad ja kogukondlikku väärtust

Viimase 10 aasta jooksul on iThemes ehitanud ettevõtte WordPressi toodete ümber. Nende tootevalikusse kuuluvad varundamise plugin, turvalisuse plugin, armatuurlaud mitme WordPressi saidi jälgimiseks ja WooCommerce aruandlusplugin kaupluste omanikele. Kui nad hakkasid WordPressi teemasid tegema, olid need nende peamised tooted.

ithemes
Jaanuaris 2018 hosting ettevõte Vedelveeb omandas iThemes sularahatehingus, mis hõlmas iThemesi tooteid ja meeskonda. Tänu WordPressi hostimise lisaväärtuse lisamisele, et eemaldada WordPressi saidi majutamise koormus, on see palju mõtet.

Liquid Web on viimastel aastatel püüdnud oma WordPressi pakkumist täiustada ning ostes WordPressi ekspertide meeskonna ja tootegrupi, mida saab selle hostimispakkumisse integreerida, saab see seda protsessi kiirendada. iThemes oli vahepeal silmitsi tihedama konkurentsikeskkonnaga – tema teema müük oli juba languses ning sellised tooted nagu Jetpack on tõsine konkurents selle turva- ja varutoodete pärast – ning omandamine võimaldab hoida oma meeskonna koos ja kindlustada suuremad konkureerimiseks vajalikud ressursid edasi minna.

godaddy pro saidid
See on sarnane lugu GoDaddyga viimastel aastatel: pärast vaeva nägemist kasvavale WordPressi spetsialistide turule, omandas GoDaddy 2016. aasta lõpus saidihaldus- ja varundusteenuse ManageWP..

Aasta hiljem teatasid nad Pro saidid, kõigile klientidele kättesaadav lisa, mis tegeleb saidi hulgihalduse ja varundamisega. Kõlab tuttavalt?

Praegu ei erine Pro Sites tegelikult GoDaddy hostimise kõrval ka ManageWP teenuste kasutamist. Kuid nagu Liquid Web omandab iThemes, muudab see tasuta toodete sügav integratsioon GoDaddy Pro hostimise tarbijatele atraktiivsemaks. See eristab neid tuhandetest teistest potentsiaalsetest WordPressi hostidest ja seda tuleks pidada esimeseks sammuks täielikult hallatava lahenduse poole.

See on sarnane lugu GoDaddyga turvateenuse Sucuri omandamine eelmine aasta ja Beaver Builder Lite komplekteerimine aasta varem, ja noteerimine "lohistage lehtede koostaja" oma WordPressi hostimiskavade peamise müügipunktina.

Täielikult hallatud objektiiv näitab, kui see on loogiline: populaarsetele lehtede koostajatele oleks suur omandamise sihtmärk: selle asemel, et neid oma hostitootega komplekteerida, näete tugevat argumenti kogu pistikprogrammi ostmiseks, luues kohandatud kogemuse, mis sobib ideaalselt oma hostimise infrastruktuurile ja kiites seda kordumatu lisandväärtusena.

Leheküljeehitajad või mitte, iThemes, ManageWP ja Sucuri ei ole viimased omandamised ega partnerlussuhted: mis tahes WordPressi teema või pistikprogrammide äri, mis lisab hostimisteenusele talente ja häid tooteid, huvitaks hostinguettevõtteid.

Kuhu WordPress.com sobib?

Siiani oleme arutanud olemasolevaid WordPressi hostasid, kes üritavad oma hallatavale WordPressi pakkumisele talente ja teenuseid lisada. Seal on üks mängija, kellest me tavaliselt ei mõtleks kui WordPressi hostiettevõtet, kellega peame arvestama: Automattic’s WordPress.com.

Automatticil on uskumatult head võimalused pakkuda just sellist massituru hallatavat WordPressi hostimist, millest oleme arutanud. Neil on tohutu WordPressi ekspertide meeskond, kellel on WordPressi projekti üle oluline mõju, neil on WordPressi kaubamärgi eksklusiivne äriline kasutamine – ja sisuliselt pakuvad nad juba WordPress.com kaudu massituru hallatavat WordPressi hostimist.

Ajalooliselt pole WordPress.com-i peetud hallatavaks WordPress-hostiks, kuna hoolimata oodatud funktsioonide pakkumisest: varukoopiaid, värskendusi ja tuge, on kohandatud teemade või pistikprogrammide installimise võimetus muutnud platvormi piiravaks ning eemaldanud selle laiendatavuse ja kohandatavuse mis muudab WordPressi nii atraktiivseks.

WordPress.com äri
See on muutunud programmi kasutuselevõtuga suhteliselt uus WordPress.com äriplaan. WordPress.com-i ettevõttel on kõigi teiste plaanide funktsioonid, kuid kogu paindlikkusega, mida tavaliselt WordPressilt eeldate: saate installida kohandatud teemasid ja pistikprogramme.

Veelgi üllatavam on see, et see pakub piiramatut liiklust hinnaga (alla 25 dollari kuus), mis on tavaliselt algtase enamiku muude hallatavate WordPressi hostide jaoks.

Lisaks, kuigi viimastel aastatel Automatticu Jetpacki pistikprogramm on muudele WordPress-hostidele lisanud palju hallatud stiilis funktsioone, pakkudes seda kõigis WordPress.com-i plaanides, "ise hostitud" ja ".com" WordPress on palju lihtsam – ja paneb Automatticu vastutama toote eest, mis pakub sarnaseid funktsioone kui konkurendid, kes kulutavad selle omandamiseks miljoneid dollareid. Jetpacki viimaste aastate strateegia tundus ebaselge, kuid selles kontekstis on näha, kuidas see kõik kokku saab.

Siia sobib ka uus Gutenbergi toimetaja: Gutenberg parandab WordPressi peamist nõrkust võrreldes selle veebisaidi ehitaja konkurentidega: selle toimetajaga. Gutenberg koos WordPress 5.0-ga on värskendus redaktorile, mis parandab WordPressi kogemust, kuid pole täiesti radikaalne muudatus. Andke sellele siiski aasta või kaks ja kui oleme käimas WordPress 6.0-s, on see täiesti usutav, oleme saanud täiemahulise lohistamise esiotsa veebisaitide koostaja.

Kui see juhtub, on eriti WordPress.com esikohal, et ära kasutada WordPressi paindlikkust ja Gutenbergi ligipääsetavust – seda kõike ruudus Ruumiga võrreldava hinnaga. See on selline sügav integratsioon "täielikult juhitud" näeb lähiaastatel üha enam välja ja on mõistlik öelda, et siin toimub WordPressi hostimine.

Hallatud WooCommerce’i hostimine lavale sisenemiseks

Näeme juba täiendavaid näiteid selle sügava integratsiooni kohta väga spetsiifilistes nišides. Parim näide sellest on hallatava WooCommerce’i majutuse hädaolukord.

WooCommerce'i hostimine
Vedelveeb kuulutas välja uue hallatud WooCommerce’i võimalus selle aasta alguses ja nad ei kavatse seda teha viimaseks. See on vägagi kõik-ühes võimalus, mis hõlmab kõiki tehnilisi funktsioone, mida WordPress-hostilt oodata võiks, koos teemadega, lehe koostaja, piiramatu hulga toodetega, piltide tugi (sh pisipiltide haldus, piltide valguskastid ja pildi suum), analüütika ja SEO optimeerimine.

Traditsiooniliselt ei mõtle see WordPressi hostimisele ning see hakkab palju rohkem sarnanema Squarespace’i, Shopify ja Wixi omadega – välja arvatud ilma suletud platvormi piiranguteta.

Automattic võib panustada täielikult hallatava WordPressi kogemuse loomisele, kuid see jätab teistele WordPressi sisustamiseks niigi palju ruumi. Hallatud WooCommerce’i hostimine on siiani parim näide sellest; loodame seda lähikuudel ja aastatel rohkem näha.

Muutustele reageerimine

Enda positsioneerimine WordPressi hostina suure toega oli tarbijatele kunagi piisavaks tõmbamiseks. Kuid WordPressi kasutajaskonna tohutu kasvu ja hostiettevõtete leviku tõttu pole WordPressi hostimine nišš, nagu see kunagi oli.

Tarbijatele pakutavate võimaluste suurest merest eraldi seismiseks peavad hostiettevõtted kohandama oma teenuseid ja suundumusi "täielikult juhitud" näib viimastel aastatel kiirenevat.

Kui palju WordPressi kasutajabaas siit kasvab, jääb üle vaadata. Isegi WordPressi kasutajate olemasolevas kogumis jätkavad hostimisettevõtete uuenduste edendamiseks mitmesugused vajadused; siiski, nagu võõrustajad pakuvad "täielikult juhitud" lahendusi, on mõistlik eeldada, et see võib olla tuleviku veebisaitide koostaja platvorm.

WordPress ise on suurte muutuste äärel uue toimetaja Gutenbergi näol. See on vaid üks samm järgmiste aastate oluliste muutuste suunas. Tõenäoliselt on kõige parem valmistuda nüüd.

Mida sa siin võtad? Kas arvate, et WordPressi hostimise turg on just paari viimase aasta jooksul võrreldes drastiliselt muutumas?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, saame selle eest komisjonitasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector