Kolm parimat e-kaubanduse hostimise lahendust

Kolm parimat e-kaubanduse hostimise lahendust

Kolm parimat e-kaubanduse hostimise lahendust
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kui teil on tavaline veebisait, on korraliku veebimajutaja leidmine piisavalt keeruline – ärge unustage, kui otsite veebipoe teenindamiseks vajalikku veebimajutajat. Teie elu lihtsamaks muutmiseks otsisime enda jaoks välja mõned parimad e-kaubanduse hostimise lahendused. (Kõvad andmed sees)


Kõik hostimislahendused pole siiski võrdsed. Kui tegutsete e-kaubanduse valdkonnas, vajate midagi kindlamat ja turvalisemat, kui tavalised hostimiskavad teile pakkuda võivad. Nii saate pakkuda oma klientidele tipptasemel kogemust.

Selles artiklis võrdleme kolme meie lemmikut e-poe hostimise lahendust. Katame nende poolt veebipoodidele pakutavaid funktsioone, nende tugi- ja turvasüsteemide olekut ning toimivust. Meil on palju maad katta, nii et lähme kohe sisse ja leidkem teile parim e-kaubanduse hostimise lahendus!

Parimad e-kaubanduse hostimise lahendused võrreldes

E-poe hostimise lahenduse põhijooned

Oma e-kaubanduse saidile parima veebimajutuse valimisel peate olema tavalisest pisut vali. Samuti ei räägi me tulemuslikkusest rangelt – mõned hostid pakuvad lihtsalt rohkem funktsioone, mis on spetsiifilised just e-kaubanduse vajaduste jaoks.

Ärgem unustage, see on teie e-kaubanduse ettevõte, millest me siin räägime … kui sait isegi suhteliselt lühikeseks ajaks seisma jääb, võib see teie rahakotil jõhker olla..

Näiteks, see on hinnanguliselt et Amazon kaotab iga seisaku minuti eest 2 miljonit dollarit!

Tõsi, olukord pole teie jaoks tõenäoliselt nii jõhker, kuid siiski peaks veebisaidi probleemide tõttu kaotatud dollar olema asi, millega te ei peaks tegelema.

Selles artiklis anname teile teada, mida veebimajutajad pakuvad kõigile nendele funktsioonidele, mis peaks aitama teil teha teadlikke otsuseid. Kui te ei näe hosti e-kaubanduse spetsiifiliste funktsioonide jaotises mõnda konkreetset funktsiooni, siis see host seda ei paku. Samuti anname teile teada, kui põhifunktsioon on saadaval ainult teatud plaanide korral.

Sellegipoolest soovitame teil mitte teha valikut ainult funktsioonide loendi põhjal. Lõppude lõpuks on igal veebimajutajal ainulaadsed tugevused, mida peate oma e-kaubanduse hostimiseks parima valiku valimisel arvestama, mida arutame allpool.

Kolm parimat e-kaubanduse hostimise lahendust (lühidalt)

Kui teil pole praegu põhjaliku võrdluse lugemiseks aega, vaadake meie tulemuste kokkuvõtet (ja tulge hiljem tagasi kogu loo juurde!):

Firma
Hind
SiteGround3,95 dollarit kuus
InMotioni hostimine3,99 dollarit kuus
A2 majutamine3,92 dollarit kuus

Kui olete seotud e-kaubanduse valdkonnaga, siis teate, kui oluline võib olla õige hosti valimine. See on valik, millel võib olla tõsine mõju teie e-poe edule. Seda silmas pidades oleme valinud kolm võõrustajat, kes paistsid silma meie endi hostimise uuringu tulemustes.

Täiuslikuma pildi saamiseks seadsime üles iga hosti abil lihtsa WooCommerce’i poe, kus on käputäis tooteid. Kasutasime sama seadistust kõigi kolme e-kaubanduse hostimislahenduse jaoks – sealhulgas pood ise ja kõik muud pluginad, mida kasutasime – ja testisime neid, kasutades Pingdom ja Koormuse mõju.

Parimad võrreldud e-kaubanduse lahendused (täielikult)

Oleme avastanud iga hosti kohta, mitte mingis kindlas järjekorras:

1. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround

Selle asemel, et pakkuda kõigile sobivat e-kaubanduse plaani, pakub SiteGround kohandatud hostimist mitme suurema e-kaubanduse platvormi jaoks. Nende hulka kuulub WooCommerce (nagu eespool näha), PrestaShop, ja Magento.

E-kaubanduse eripärad

 • Veebirakenduse tulemüür (WAF)
 • Tasuta krüptimise sertifikaadid
 • Mitme suurema e-poe platvormi kohandatud hostimiskavad
 • 24/7 tugi
 • Täielikult PCI-ga ühilduv (ehkki ainult nende kallima plaanitasandi jaoks)
 • Igapäevane varuteenus

Tugi ja turvalisus

Testide käigus leidsime, et SiteGroundi tugimeeskond oli väga asjatundlik ja reageeris kiirelt kõigile vestluse kaudu tekkinud küsimustele. Lisaks pakuvad nad kena turvaelementide komplekti, mis ületavad tunduvalt nende ootuste põhjal, mida nende madalate hindade põhjal võiksite oodata.

Lehekiiruse testid PingdomBasicu koormustestidega rakendusega Load ImpactChart

 • Koormusgeneraator: Ashburn, USA
 • Testiserver: Ashburn, USA
 • Minimaalne reageerimise aeg: 0,73 sekundit
 • Maksimaalne reageerimise aeg: 0,89 sekundit

SiteGroundi koormuse mõju testi tulemused.

Lõplikud mõtted saidil SiteGround

Sarnaselt meie esimesele valikule pakub SiteGround suurepärast e-poe hostimise kogemust väga mõistlike hindadega. Nende tugimeeskond on fantastiline ja nende turvaelemendid on abiks nii kasvavatele e-kaubanduse ettevõtetele kui ka alles alustavatele ettevõtetele. Sellegipoolest on nende e-kaubanduse toimivus üsna hea, kuid need on mastaapsuse osas vähe (piiratud plaani valiku tõttu).

Minge saidile SiteGround

2. InMotioni hostimine (www.inmotionhosting.com)

InMotioni hostimine

InMotion Hosting on tuntud oma madalate hindade ja laiaulatusliku funktsioonide komplekti poolest ning e-poe hostimise lahendused pole erand.

E-kaubanduse eripärad

 • Mõnede plaanide pühendatud IP-aadressid (need, mis ei kuulu jagatud hostimise katuse alla)
 • Erinevad SSL-i valikud
 • Toetab mitut e-kaubanduse platvormi, sealhulgas PrestaShop, OpenCart, Magento ja WooCommerce
 • PCI-ga ühilduv
 • Ööpäevaringne tugi
 • Automaatne varundamine

Tugi ja turvalisus

InMotion Hostingi e-kaubanduse hostimiskavad pakuvad stabiilse eelarvega hostimislahendust. Teile pääseb juurde korralikele turvaelementide komplektile ja regulaarsetele tugivõimalustele, ehkki host pole kummaski piirkonnas silma paistev. Selle hinna jaoks on teil aga parem pakkumine parema alternatiivi otsimiseks.

Lehekiiruse testid PingdomBasicu koormustestidega rakendusega Load ImpactChart

Iga hosti jõudluse hindamiseks viisime läbi kaks sama testi. Esimesena mõõdeti tavalisi laadimisaegu ja kontrollisime neid kolme erineva serveri abil:

Teise testi jaoks kontrollisime, kuidas meie veebipood vähese stressi tingimustes hakkama sai – nimelt kuni 25 samaaegse kasutaja simulatsiooni:

 • Koormusgeneraator: Ashburn, USA
 • Testiserver: Ashburn, USA
 • Minimaalne reageerimise aeg: 0,27 sekundit
 • Maksimaalne reageerimise aeg: 0,37 sekundit

InMotion Hostingi koormusmõju testi tulemused.

Lõplikud mõtted InMotioni hostimise kohta

InMotion Hostingi e-kaubanduse hostimiskavad on sobiv valik väikeste kaupluste jaoks ja e-kaubanduse valdkonnas uute jaoks. Saate hea komplekti mastaapsuse võimalusi ja lõõskavat jõudlust madala hinnaga. Päeva lõpus peate siiski tõenäoliselt minema üle nende kallimatele VPS-i plaanidele, kui teie kauplus hakkab kasvama.

Minge InMotioni

3. A2-hostimine (www.a2hosting.com)

A2 majutamine

Meie nimekirja ümardades on meil A2 Hosting. See suhteliselt tundmatu veebimajutaja pakub e-kaubanduse hostimise lahendusi, mis toetavad kõige populaarsemaid platvorme, näiteks PrestaShop, OpenCart, Magento ja WooCommerce.

E-kaubanduse eripärad

 • Kahekordne tulemüürisüsteem
 • Ühe klõpsuga seadistused enamiku suuremate e-kaubanduse platvormide jaoks
 • Automaatne varundamine ja serveri tagasikerimise funktsioonid, mis on saadaval mõne nende plaani jaoks (üle madalaima astme)
 • Pühendatud IP-aadressid saadaval väikese tasu eest (umbes 2 dollarit kuus)
 • Tasuta SSL-sertifikaadid

Tugi ja turvalisus

Kui rääkida reageerimisaegadest, siis A2 Hosting ületab meie teisi valikuid. Enamasti õnnestus meil tugispetsialistiga ühendust saada vähem kui minutiga.

Turvalisuse mõttes pakuvad nad oma hinnaklassile korralikke funktsioone. Nende tulemüürid on kursiga võrdsed, kuid nende serveri tagasikerimise funktsioon on kasulik, kuna see toimib nagu täiustatud varundus. Mis kõige parem, sellele funktsioonile pääseb juurde otse teie cPanelis, mis tähendab, et saate selle abil oma saidi üle kontrolli taastada juhul, kui te ei pääse sellele otse juurde.

Lehekiiruse testid PingdomBasicu koormustestidega rakendusega Load ImpactChart

 • Koormusgeneraator: Ashburn, USA
 • Testiserver: Ashburn, USA
 • Minimaalne reageerimise aeg: 0,21 sekundit
 • Maksimaalne reageerimise aeg: 0,45 sekundit

A2 hostingu koormuse mõju testi tulemused.

Lõplikud mõtted A2 hostimise kohta

A2 Hosting pakub suurepärast jõudlust (eriti USA-s) ja madalate hindadega usaldusväärset tuge. See on suurepärane kõikvõimalik valik, millel on korralik turvafunktsioonide komplekt. Neil pole plaanide osas palju erinevusi, kuid nende pakkumine on väikeste ja keskmise suurusega veebipoodide jaoks piisavalt tugev.

Minge A2 hostimise lehele

Järeldus

Sinu valik e-kaubanduse veebimajutajale avaldab kogu teie poe eluea jooksul tugevat mõju. Teie host võib mõjutada teie veebisaidi toimivust, turvalisust ja tugiteenuste kvaliteeti, millele teil on juurdepääs. See ei ole otsus langetada kergekäeliselt, kuid kui järgite meie nõuandeid, peaksite jõudma õigele teele.

Kui teil on raske neid mõtteid otsustada ja neist e-kaubanduse hostimise lahendustest valida, siis siin on meie toimivuskatsete otsene võrdlus:

(Diagrammid autorilt Visualizer.)

Nagu näete, püsib A2 hosting püsivalt kõigi teiste mängijate all (loe: nad on kiiremad kui), välja arvatud Stockholmi SiteGround (mis muudab SiteGroundi tõenäoliselt paremaks valikuks EL-is asuva veebipoe jaoks).

Enne asjade kokkuvõtmist vaatame lõplikult läbi kolm käsitletud e-kaubanduse hostimise lahendust:

 1. InMotioni hostimine: Suurepärane eelarvevalik väikestele veebipoodidele, mis pakub head jõudlust.
 2. SiteGround: Kindel valik tagasihoidliku suurusega ja turvateadlikele kauplustele.
 3. A2 hostimine: Suurepärane kõikvõimalik variant, suurepärase tugisüsteemi ja korraliku mastaapsusega.

Siin on jälle iga platvormi põhiandmed:

Liikumises
SiteGround
A2 majutamine

E-kaubanduse plaanid algavad ($ kuus)3,99 dollarit3,95 dollarit3,92 dollarit
Toetage teadlikkust ja reageerimisaegu3/55/55/5
Turvaelemendid4/55/53/5
Minimaalne lehe laadimisaeg (sekundites)0,270,730,21
Maksimaalsed lehe laadimisajad (sekundites)0,370,890,45
Performance (võttes arvesse ülaltoodud hindeid)5/54/55/5
Üldine tulemus4/54,6 / 54/5

Mida te e-kaubanduse hostimislahenduste kaalumisel otsite? Jagage oma kriteeriume meiega allpool olevas kommentaaride jaotises!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Algteksti autor John Hughes. Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector