Kas serverita WordPress on mõistlik? Shifter vs HardyPress – parimad “peata WordPressi hostimine” võimalused

Kas serverita WordPress on mõistlik? Shifter vs HardyPress – parimad “peata WordPressi hostimine” võimalused

Kas serverita WordPress on mõistlik? Shifter vs HardyPress – parimad “peata WordPressi hostimine” võimalused
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kui ma esimest korda termineid nägin, "peata WordPressi hostimine" ja "WordPress staatiliseks," Ma ei teadnud, mida sellest teha. Olin nagu need vaesed läänemaailma peremehed, "ei näe minu jaoks midagi välja." Sellegipoolest on idee – tuntud ka kui serverivaba WordPress – kiiresti jõukohane ja meil on nüüd kaks põnevat ettevõtet, mille eesmärk on serverivaba WordPress massidesse tuua.


Pikk lugu lühike, pidin kogu selle peata WordPressi majutamise asja uurima ja põhja jõudma!

Järgnev on pilk serverita WordPressi maailmale: mis see on, kuidas see töötab, miks sellega vaevata, kes peaks potentsiaalselt kasutama peata WordPress-i hostimist, millist lahendust tuleks teie seadistuse loomisel valida.
Kas serverita WordPressi staatiline on mõtet? Shifter vs HardyPress - võrreldud parimad peata WordPressi hostimisvõimalused

Sisukord:
Mis on serverita WordPress? | Miks peaksin kasutama staatilist WordPressi? | Kes vajab staatilist WordPressi hostimist? | Kes peaks vältima serverivaba WordPressi? | Kuidas serverivaba WordPress töötab | Parimad statistilised WordPressi hosting firmad | Aga lavastus? | Mis siis saab, kui tahan minna ise meisterdama? | Lõplik kohtuotsus

Mis on serverivaba WordPress?

Sõna "serverita" pole ehk kõige õnnelikum, kuna oma saidi toimimiseks vajate ikkagi serverit. "Staatiline WordPress" on palju rohkem punkti.

Nii et serveriteta / peata / WordPressi staatiline idee on järgmine:

Selle asemel, et luua iga lend iga kord, kui mõni külastaja seda näha soovib, saate teisendada terve WordPressi saidi staatiliseks HTML-i üks kord ja seejärel seda kõigile kõigile esitada mitu korda.

Midagi sellist:

staatiline WordPress

See tähendab, et peata WordPress on protsess, mis hõlmab kahte peamist sammu:

 1. Saitide teisendamine staatilisteks (HTML, JS, CSS).
 2. Esitage seda tavalise saidi asemel inimestele.

Nüüd on lahe asi see, et saate ikkagi omadega koos töötada "seeme" WordPressi sait on üsna tavaline. Saate lisada pistikprogramme, teemasid, töötada wp-adminis, muuta asju, kirjutada postitusi jne. Ainus erinevus on see, et kui olete selle kõigega lõpule jõudnud, peate saidi teisendama staatiliseks ja kasutusele võtma selle server.

Kogu lähenemisel on mõned plussid ja miinused:

Miks peaksin WordPressi kasutama staatiliselt?

Head Peata WordPressil on mõistlik neljal põhjusel:

 • Turvalisus. Staatiline on eriti turvaline. Ma isegi riskiks öelda, et see ei saa olla turvalisem. Ei WordPressi turbe plugin, ükski turvanõue (keerukas parool on palju?) ei anna teile sama turvataset kui peata WordPress. Põhimõtteliselt, kuna see on kõik staatiline, pole millekski muuks sisse murda, peale selle, mis asub reaalses masinas, millel failid asuvad.
 • Kiirus. Staatilised failid laaditakse kiiremini kui dünaamilised failid. PHP juhised ja andmebaasikõned lihtsalt võtavad täitmiseks aega. Kuna sellist sammu pole, laaditakse staatiline laadimine kiiremini.
 • Maksumus (tavaliselt). Staatilist peaks olema odavam majutada, eriti kui tegemist on suure liiklusega. Lõppude lõpuks on taotluste töötlemiseks vaja vähem serveri aega. Ma ütlen seda "peaks" odavam, kuna praktikas see alati nii pole.
 • Meelerahu. See on kõigi ülaltoodu kombinatsioon, kuid idee on see, et te ei pea muretsema värskenduste, häkkerite, hoolduse, skriptide purunemise, halbade pistikprogrammide jne pärast. Staatilised saidid lihtsalt ei tohiks puruneda.

Kuid!

�� Seal on ka päris olulisi varjukülgi ja eriti kui olete sellega harjunud "WordPressi elu":

 • Pidev ümberkujundamine. Iga kord, kui midagi sellel muuta, peate oma saidi ümber vahetama ja juurutama.
 • Kommentaarid ei tööta. Olgu, ma olen karm. Tegelikult mõtlen ma seda, et looduslikud WordPressi kommentaarid ei tööta serverivaba WordPressi korral, lisaks ei tööta ka ükski kommentaari pistikprogramm, kuna need kõik vajavad PHP-d. Teie ainus lahendus on lülituda Disqusele või kasutada sotsiaalseid kommentaare (need töötavad väljaspool väliseid allikaid).
 • Kontaktvormid ei tööta. Sama asi kui kommentaaridega. Kui soovite kontaktvorme, peate manustama tüüpidest, Google Formsist, Zendeskist jne.
 • WooCommerce ei tööta. WooCommerce on jällegi dünaamiline PHP plugin. Seetõttu see ei toimi. Alternatiivne? Lülitage sisse Shopify ja integreerige see siis oma WordPressi saidiga.
 • Foorumid ei tööta. Unustage bbPress. Zendesk pakub mõnda alternatiivi.
 • Liikmesuse moodulid ei tööta. Kui kasutate BuddyPressi või WPMemberit või midagi sellist, siis need jälle ei tööta. Peate vahetama kolmanda osapoole poole.
 • Saidiotsing ei toimi (!) – jah, teie hea WordPressi saidiotsing ei tööta. Võite alternatiivina lisada Google’i otsingumooduli. Kuigi muidugi mitte täiuslik.

Üldiselt, kui kasutate pistikprogrammi, mis teeb külastaja sisendil mingeid dünaamilisi asju, siis serveriteta WordPress ei tööta.

Päris märkimisväärsed varjuküljed, see on kindel. Lisaks on neid serverita WordPressi seadistusi üldjuhul keeruline hallata, kui soovite minna eelarvele mõeldud lisateedele (loe: soovite maksta ainult serveriruumi eest ja mitte logida sisse serverivälise serverita WordPressi lahendusega, mis võrdleme paari allpool olevat).

Sellise DIY stsenaariumi korral (meil on postituse allosas ka mõned DIY serverita suvandid) leiate, et töötate käsuridaga ja suhtlete otse serveriga. Muidugi ei pruugi see teid üldse hirmutada, kuid paljude inimeste jaoks on see no-go ala.

Enne kui loetleme mõned turul olevad elujõulised peakatteta WordPressi hostimislahendused, vastame kõigepealt põhiküsimusele:

Kes ikkagi vajab staatilist WordPressi?

Vaatamata serverivaba WordPressi häälestamise eelistele – kiirus, turvalisus jne – pole WordPressi mõte vaid selles, et sait püsib reaalajas toimuvate muudatustega dünaamiline?

Sellega on raske vaielda, kuid siiski on mõned elujõulised kasutusjuhtumid, kus WordPressi staatiline olemine võib olla, julgen öelda, parem.

a) vabakutselised ja agentuurid

See on ilmselt kõige intuitiivsem stsenaarium, kus staatilisel WordPressil on palju mõtet.

WordPressi vabakutselisena võite pärast uue saidi võtmete üleandmist kokku puutuda klientidega, kes pole eriti huvitatud oma saitide värskendamisest (või isegi sisu avaldamisest). Võib-olla vajavad nad lihtsat visiitkaartide veebisaiti või ei viitsi aja või personali puuduse tõttu sellega vaeva näha.

Samal ajal ei soovi te jätta midagi juhuse hooleks ja riskida saidi purunemisega, kui avastatakse uus haavatavus või midagi sellist.

Sellise stsenaariumi korral on saidi teisendamine serverivabaks WordPressiks mõistlik:

 • sait jääb võrku,
 • sellele pääseb juurde kõigile,
 • odavam on joosta ja ülitihe,
 • klient isegi ei märka ega hooli sellest, et asi on staatiline.

Ükski varjukülg annab teile kõik staatilise eelised.

Sel juhul käsitlete WordPressi põhimõtteliselt oma "saidi ehitaja" ja mitte saiti töötavat mootorit.

b) Saidid, mida ei uuendata palju

Üldiselt ei ole täiuslik, kui teie WordPress on alati sisse lülitatud olekus – kus kõik saavad igal ajal sisse logida ja teha mida iganes -.

Kui värskendate seda saiti juba väga harva, siis miks mitte seda täielikult lukustada, kui midagi ei toimu. See on jällegi palju turvalisem ja odavam viis saidi majutamiseks.

Turvalisusest rääkides:

c) Kohad, kus turvalisus on ülimalt oluline

On juhtumeid, kus te lihtsalt ei saa endale lubada, et teie saiti purustatakse ja segatakse.

Ja see ei puuduta isegi valitsuse saite ja nii edasi (olen kindel, et need elavad oma standardite järgi).

Kuid näiteks isegi teie kohalik kool ei tahaks, et nende veebisaidile häkkitakse ja et seal paikneb sobimatu või rõve sisu. Isegi kui selliseid olukordi saab tagantjärele selgitada, jääb halb mulje.

d) keeruka kujundusega saidid

Lehe koostaja vanuses pole harvad juhud, kui suure osa saidi kujundusest käsitletakse koostajal endal. Nagu saite, saate lihtsalt lihtsa raamistiku teema ja looge siis kõik muu koos oma lemmiklehe koostajaga, lisaks lisage segule mõned lahedad pistikprogrammid, et sait näeks eriti hea välja.

Ainus probleem sellega on see, et selline sait on natuke raske, mis kajastub ka selle toimivuses.

WordPressi muutmine staatiliseks on kiire parandus, mis laseb sellel siiski suurepärase välja näha ja samal ajal suurepäraselt toimida.

e) saidid, mis on oma rada käinud

Teatavat tüüpi veebisaitidel on piiratud säilivusaeg. See võib olla ürituse sait, valitsuse loodud projekt, arhiiv jne.

Mõni neist saitidest võib jääda õiguslikel põhjustel aktiivseks või lihtsalt näidata inimestele juhtunut. Nende saitide aktiivse WordPressi installidena hoidmine tekitab ainult probleeme. Peate neid hooldama, tagasi tulema ja skripte värskendama jne. Seetõttu on WordPressi muutmine staatiliseks ja sellega hea töö jaoks palju lihtsam..

f) Demosaidid

Näiteks kui olete WordPressi teemade arendaja ja soovite näidata oma teemade demosid, siis miks mitte teha seda staatilistel saitidel, selle asemel et käivitada mõnda täpset WordPressi seadistust?

Boonuseks on ka see, et te ei pea muretsema, et pärast ebaausat WordPressi värskendust asjad lagunevad.

Kes peaks vältima WordPressi staatilist / peata hostimist?

Põhimõtteliselt taandub see ühele tegurile:

Kui leiate end iga päev wp-adminisse logimas, vältige serverita WordPressi!

Oleks iga päev liiga palju tööd, kui peaksite oma saidi WordPressist ikka ja jälle staatiliseks muutma. Eriti kuna normaalsuurusega ajaveebi teisendamine võib võtta aega 20–60 minutit.

Teisisõnu, kui olete blogija, võite unustada peata WordPressi hostimise.

Kuidas serverita WordPress töötab?

Serverivaba WordPressi jaoks on kaks teed:

 • tee (a) tähendab lihtsalt peata WordPressi hostiettevõttega registreerumist ja neile raskete tõstete tegemise lubamist, samal ajal kui saate WordPressi armatuurlauda üsna tavapäraselt kasutada
 • tee (b) on DIY lähenemisviis; seekord olete sina see, kes võtab tööle toimiva WordPressi saidi, teisendab selle staatiliseks ja laadib selle siis üles kuskilt, kus seda külastajatele pakkuda

Keskendume siin teele (a), kuna see on kõigile kättesaadavam. Selle postituse lõpus on mõned soovitused DIY-lähenemise kohta.

Üldiselt on kõik seal olevad staatilised WordPressi lahendused kasutaja vaatevinklist sarnased.

Teie kogemus algab siis, kui registreerute peata WordPressi hostimisplatvormil ja valite oma tavalise plaani.

Pärast seda saate luua ühe WordPressi saidid ühe klõpsuga – ka mitu.

Need saidid on täielikult töökorras ja neid saab kasutada nagu iga teist WordPressi veebisaiti. Saate sisse logida, installida teemasid, pistikprogramme, konfigureerida ükskõik mida, teha kohandatud koodimuudatusi, palju.

Ainus erinevus on see, et sait pole avalikkusele nähtav. Sest kõik, mis seda väärt on, on see teie enda isiklik lavastuskeskkond.

Kui olete oma näpunäited valmis teinud, saate selle paari klõpsuga üldsusele tutvustada. Konversiooniprotsess võib võtta natuke aega sõltuvalt saidi suurusest (isegi 20–60 minutit).

Kogu protsess on väga ligipääsetav ja maksimaalselt lihtsustatud. Põhimõtteliselt, serveri haldamise oskused pole vajalikud.

Nagu öeldud, on serveriteta WordPressi parimate lahenduste vahel mõned erinevused.

Parimad staatilised WordPressi hostimisettevõtted: Shifter vs HardyPress

Siin on lihtsustatud võrdlustabel:

Shifter vs HardyPress

Nihutaja
HardyPress

Hind0 dollarit – 1 sait
20 dollarit – 3 saiti
40 dollarit – 10 saiti
90 dollarit – 30 saiti
150 dollarit – 50 saiti
5 dollarit – 1 sait
25 dollarit – piiramatu saitide arv
alates 350 dollarist – kohandatud ettevõttele
Tasuta prooviversioonY – vajalik krediitkaartY – krediitkaarti pole vaja
CDNYY
HTTPSYY
VarukoopiadYY
Integreeritud saidiotsingu ja kontaktvormidNY

Siin on põhjalik võrdlus. Mängijad, keda me siin uurime, on: Shifter vs HardyPress:

Nihutaja (www.getshifter.io)

Shifter on kirjutamise ajal peata WordPressi hostimisruumi juht. Nad on juba mõnda aega tegutsenud ja suutnud seda pakkuda ümbersuunamised mõnele tavalisele "WordPress staatiliseks" probleemid (nt kommentaarid, e-kaubandus jne).

Üldiselt on ettevõte aktiivne WordPressi kogukonnas – toetab WordCampsit – ja vastab ka kasutajate tegelikele vajadustele.
Nihutaja logo

Hinnakujundus ja omadused

Shifter pakub viit peamist hinnakujundustaset, mis põhineb sellel, kui palju saite vajate ja kui palju liiklust eeldate. Üldiselt näib, et need sobivad hästi erinevat tüüpi kasutajatele, kes võiksid olla Shifterisse üleminekust huvitatud.

 • 0 dollarit – 1 sait // 1 GB salvestusruumi // 1 GB igakuine ülekanne // varundamine keelatud
 • 20 dollarit – 3 saiti // 10 GB salvestusruumi // 1 TB igakuine ülekanne
 • 40 dollarit – 10 saiti // 500 GB salvestusruumi // 5 TB igakuine ülekanne
 • 90 dollarit – 30 saiti // 1 TB salvestusruum // 10 TB igakuine ülekanne
 • 150 dollarit – 50 saiti // 1 TB salvestusruum // 10 TB igakuine ülekanne

Samuti on olemas tasuta prooviversioon, mis võimaldab teil asju testida (vajalik on krediitkaart). Ja te saate igal aastal makstes allahindlust.

See hinnakujundus pole hull, kuid pole ka eriti atraktiivne. Kui teil on 2–10 saiti, leiate sealt odavamaid standardsed hostimisvalikuid. Muidugi, te ei saa seda "WordPress staatiliseks" võime.

Üldiselt pakub Shifter lisaks kogu staatilistele asjadele ka lahedaid funktsioone. Kõik plaanid sisaldavad integreeritud CDN-i ja HTTPS-i. Saadaval on ka kohandatud domeenid. Pluss: seal on HTTP / 2-lüüsilüüs, see on IPv6-ga valmis, vahemälu optimeeritud ja saate ühe aasta varukoopiaid.

Kuidas seda kasutada

Shifter pakub lahendust, mida on erakordselt lihtne kasutada. Ja ma mõtlen seda tõesti.

Registreerimisprotsess on… registreerumisprotsess. Pole midagi väljamõeldud. Tavaline värk.

Pärast seda saate juurdepääsu puhtale kasutajapaneelile, mille kaudu saate kogu oma töö ära teha.

lüliti armatuurlaud

Siit saate oma uue saidi luua. Pärast projektile nime andmist näete projekti peamist paneeli.

vahetusprojekt

Esimene loomulik samm on klõpsata "Käivitage WordPress" ja asuge oma saidil tööle.

Pärast WordPressi lähtestamist (selleks võib kuluda umbes minut) saate logida armatuurlauale.

Seal on asi nagu tavaliselt. Tavaline wp-admin paneel, kus saate teha kõiki tavalisi asju.

Kui olete muudatustega lõpule jõudnud, võite naasta Shifteri ja klõpsata "Genereerima" artefakti loomiseks – teie saidi lõplik staatiline pilt.

nihutaja artefakt

Selle artefakti saab siis avalikustada – kasutusele võtta.

Kõige pealt näeb teie serverivaba WordPressi sait välja nagu iga teine ​​sait. Isegi öeldakse "WordPress" kui otsite generaatori metamärgendit HTML-i allikast.

Tasub teada, et Shifter ei eemalda automaatselt kõiki staatiliselt ühildamatuid asju. Tähendab, kui jätate oma loomuliku WordPressi kommenteerimissüsteemi lubatuks, kuvab Shifter kommentaaride vormid – need lihtsalt ei tööta WordPressi viimases peata hostimisseadistuses.

Kui kõik muudatused on tehtud, saate lihtsalt teha "peatage WordPress" ja lukustage see, jättes teile ainult staatilise versiooni, mis on üldsusele kättesaadav.

Plussid ja miinused

��

 • Suurepärane kasutajaliides, uskumatult lihtne kasutada.
 • Saate käivitada WordPressi mitu eksemplari ja hallata neid kõiki sama tõhusalt.
 • Saidi varem loodud staatiliste versioonide hea haldamine. Võite neist ühe rullida.
 • Viimase eseme automaatne juurutamine.
 • Käivitage ja peatage oma aktiivne WordPressi eksemplar igal ajal.

��

 • WordPressist staatiliseks muutmine võib võtta natuke aega. Piisava sisuga vaatate tunni ajaga isegi.
 • Pole eriti hull hinna osas, mis puutub tavalise WordPressi hostimise valdkonda.
 • Tasuta saidil ei saa saiti kohandatud domeeniks viia. Saate neid lisada kui mõnel tasulisel plaanil on.

HardyPress (www.hardypress.com)

HardyPress on Shifteriga sarnane ettevõte viisil, mis läheneb peata WordPress-i hostimise kasutusmugavuse aspektile, kuid pakub ka natuke rohkem näpunäiteid siin-seal.

Samuti on nad sarnaselt kaasatud WordPressi kogukonda, esinedes WordCampsis ja adresseerides oma toote WordPress pro.

Huvitav on see, et HardyPressi abil saate oma staatilisel WordPressi veebisaidil endiselt kasutada kontaktivorme ja saidiotsingut.
HardyPressi logo

Hinnakujundus ja omadused

HardyPressi hinnakujundusmudel on pisut lihtsam – neli taset erinevad hinna poolest palju olulisemalt kui Shifteri puhul:

 • 5 dollarit – 1 sait // 500 MB salvestusruumi // 50 GB suurune igakuine ülekanne
 • 25 dollarit – piiramatu saitide arv / 3 GB salvestusruumi // 500 GB suurune igakuine ülekandmine
 • 80 dollarit – piiramatu saitide arv / 30 GB salvestusruumi // 2 TB igakuine ülekanne
 • alates 350 dollarist – kohandatud seadistused ettevõttele

Saadaval on tasuta prooviversioon (krediitkaarti pole vaja) ja allahindlus, kui maksate igal aastal.

HardyPress pakub käputäis funktsioone, sealhulgas näiteks WordPressi väljalülitamine (lülitage aktiivne WordPressi väljalülitamine välja, kui olete töötamise lõpetanud), kõik on majutatud Amazon AWS-is, integreeritud CDN-is, HTTPS-is, HardyPress-i saidiotsingus (teie kuna tavaline WordPressi otsing ei tööta), ühe aasta varukoopiad.

Lisaks, kui kasutate spetsiaalselt kontaktvormi 7, töötab see ka pärast WordPressi staatiliseks teisendamiseks. Pole kindel, milline petmine selle taga on, kuid see on lahe!

Kuidas seda kasutada

Alates sellest kirjutamisest ei saa te lihtsalt HardyPressis uut kontot luua. Peate registreerimisvormi kaudu juurdepääsu taotlema ja seejärel veidi aega kinnitust ootama (minu puhul kulus 10 minutit, nii et ei mingit suuremat).

Pärast seda on platvormiga töötamine üsna selge. Ees otse, HardyPress küsib, kas soovite importida olemasoleva saidi või luua uue.

HardyPressi import

Kui lähete koos tühja saidiga, peate lihtsalt esitama oma uued WordPressi sisselogimisandmed ja klõpsama nuppu Installi.

Mõne aja pärast näete armatuurlaual oma uut WordPressi eksemplari.

HardyPressi armatuurlaud

Nüüdsest on kõigega üsna hõlbus töötada. Sarnaselt Shifteriga saate ka oma tavalise WordPressi saidi installida.

Pean selle andma ka HardyPressi pardaletulekuks. Hea kraam!

Pardal on HardyPress

Saate oma WordPressi saidile sisse logida, teha kõik soovitud muudatused ja seejärel need avalikkusele kasutusele võtta. Kui olete lõpetanud, pange see sait lihtsalt kinni.

Samuti väärib märkimist, et kasutajapaneel näib olevat funktsioonirikkam kui Shifteri puhul. Saate palju teavet selle kohta, kuidas oma saidiga FTP ja PHPMyAdmini kaudu ühenduse luua, loodud installiprogrammide, teie jaoks varundatud varukoopiate, teie WordPressi saidil aktiivsete pistikprogrammide kohta (lisaks sellele, kas need ühilduvad HardyPressiga), ja ka üldine infopaneel, kus on kirjas näiteks teenuse kasutamine, PHP versioon, vahemälu sätted ja palju muud.

HardyPress WordPressi pistikprogrammid

Staatilist saiti vaadates näeb see välja täpselt nagu selle WordPressi versioon – nagu võiks arvata.

Plussid ja miinused

��

 • Saidi juurutamine näib olevat kiirem kui Shifteri puhul.
 • Rohkem funktsioonirikkaid kasutajapaneele kui Shifteri puhul, kuid on ka hõlpsasti kasutatav.
 • Käivitage ja peatage oma aktiivne WordPressi eksemplar igal ajal.
 • Käitage mitu WordPressi seadistust.
 • Varukoopiaid saate alla laadida otse kasutajapaneelilt.
 • Saate arhiivist taastada mis tahes antud juurutuse.

��

 • Kuigi on lahe, kui Kontaktvorm 7 töötab endiselt, ei saa te kõige odavamat plaani kasutades rohkem kui 100 sõnumit vastu võtta.
 • Ikka natuke kallis, võrreldes turul pakutavate tavaliste WordPress-i hostimiskavadega.

Aga etendus?

Selle testi tegemiseks lõin sama saidi mõlemale platvormile ja panin need siis staatilistena kasutusele. Saite töötab sama Hestia teema, käputäis pistikprogramme ja natuke testisisu.

Laadimisajad on järgmised:

Shifteri vs HardyPressi jõudlus

Nihutaja
HardyPress

Saidi loodud sait1,5 min1 min
Washington DC0,25 s0,42 s
Frankfurt0,29 s0,78 s
San Francisco0,22 s0,23 s
Sydney0,89 s0,48 s

Üldiselt on see kõik väga hea! Nagu näete, ületavad laadimisajad vaevalt poole sekundi piiri. Sellel on ilmselt palju pistmist integreeritud CDN-iga. Ehkki saidid polnud iseenesest nii keerulised, kuid see näitab ikkagi, millist jõudluse täiustamist võite oodata peata WordPressi hostimisest.

Mis siis saab, kui ma tahan DIY-ks minna?

Kui te ei karda ise serverivaba WordPressiga eksperimenteerida – nagu näiteks ilma kasutajasõbraliku tööriistata, nagu üks neist ülaltoodutest -, on teil käputäis elujõulisi võimalusi:

 • Võite hankida Google’i pilve või Amazon AWS-i konto omaette ja seejärel minna WordPressi staatiliseks, kasutades WP2Static sisse panema.
 • Kasutage Gatsby. See on JS-i raamistik, mis aitab teil Reactiga saite luua. Saate seda kasutada ka WordPressi staatiliseks muutmiseks. Siin on a juhendaja.
 • Kasutage Bref. Tööriist, mis migreerib olemasoleva WordPressi saidi täielikult toimivaks serverita saidiks, mille toiteallikaks on AWS. Siin on hea juhendaja

Igaüks neist hõlmab erinevat taset "DIY-vajadus" nii et peaksite leidma midagi, mis vastab teie vajadustele ja oskustele.

Lõplik otsus serverita WordPressi kohta

Üldiselt on staatiline WordPressi hostimisruum iseenesest minu aasta esimene üllatus.

Ainuke mõte võtta kasutusele täisfunktsionaalne WordPress-sait ja teisendada see staatiliseks HTML-is kõlasid mulle bonkersitena. Kuid nüüd, uurides võimalikku esmapilti, pean tunnistama, et… see on mõistlik.

See pole murranguline ega ole 100% õige iga stsenaariumi jaoks, kuid mõnel on see kindlasti mõistlik.

Mis puutub Shifter vs HardyPress: kas mõni neist on parem? Mitte päris. Mõlemad lahendused on kasutaja vaatevinklist üsna sarnased ning omavad plusse ja miinuseid. Mõlema puhul on saadaval tasuta prooviversioonid, nii et ilmselt on kõige parem katsetada mõlemat ja proovida selle põhjal.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector