Bluehost Alternatives: Top 4 možnosti pro WordPress Hosting

Bluehost Alternatives: Top 4 možnosti pro WordPress Hosting

Bluehost Alternatives: Top 4 možnosti pro WordPress Hosting
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

WordPress je jeden z nejjednodušších systémů pro správu obsahu (CMS), který se používá, a jeden z nejvýkonnějších. Chcete-li však uvolnit svůj plný potenciál, potřebujete dobrého poskytovatele hostingu – a přestože může být Bluehost populární, nemusí být pro vás tou nejlepší volbou. Zde jsou nejlepší alternativy Bluehost a proč byste je měli vyzkoušet.


V tomto příspěvku nejprve prozkoumáme výhody a nevýhody společnosti Bluehost a poté se podíváme na čtyři nejlepší alternativy služby Bluehost pro hostování WordPress. Pokud jste ve spěchu a chcete jen doporučení, zde je krátká verze:

Bluehost Alternativy pro WordPress

Co je s Bluehostem stejně??

Bluehost byl po dlouhou dobu jediným hostitelem, který WordPress.org doporučeno svým návštěvníkům, a je snadné pochopit proč. Je to jeden z největších poskytovatelů hostingu na světě a má za sebou více než deset let historie. Navzdory některým minulým sporům si společnost mezi prvními uživateli udržovala dobrou pověst – o čemž svědčí náš vyčerpávající hosting průzkumů WordPress.

Pojďme se podívat na to, co průzkum řekl o Bluehost:

celkové hodnocení BluehostBluehost WordPress optimalizace
 • To bylo byl zařazen mezi nejhorší hostitele z několika možností, pokud jde o optimalizaci WordPress, zvládnutí pouze porazit HostGator.
 • Bylo zjištěno, že podpora chybí, pokud jde o znalosti specifické pro WordPress.
 • Bluehost získal nejhorší hodnocení ze všech zkoumaných hostitelů, pokud jde o spokojenost zákazníků ve vztahu k nákladům.
 • Hostitel přišel naposledy mrtvý, když došlo na spolehlivost, ale podařilo se mu porazit DigitalOcean o uživatelsky přívětivosti.

Stačí říci, že Bluehost v tomto průzkumu porazil, což vyvolává zajímavou otázku: Jak zůstane tak populární, když je tolik jeho uživatelů nespokojeno? Odpověď může spočívat v jeho populární přidružený program, který loni vyplatil svým účastníkům statných 5 milionů dolarů. Za 65 $ za doporučení to přijde zhruba na 77 000 nových zákazníků, kteří si našli cestu k Bluehostingu na základě placených doporučení.

Navíc, protože služba je mezi prvními uživateli tak oblíbená, lze říci, že dobrý kus z nich není obeznámen s tím, co představuje dobrý poskytovatel hostingu. I když ano, migrace webové stránky může být únavné podnikání a může odradit nespokojené zákazníky od aktivního hledání alternativ Bluehost.

Navzdory svému poklesu však Bluehost nabízí spolehlivé možnosti zabezpečení a spoustu integrací s aplikacemi třetích stran. S ohledem na to pojďme diskutovat o alternativách.

Jaké jsou nejlepší alternativy Bluehostingu?

Než se pustíme do našich výběrů, chceme chvíli vysvětlit, jak jsme je vybírali. Tyto čtyři alternativy Bluehostingu vyšly jako jeden z nejlepších výběrů z našich průzkumů hostování WordPress, takže jste to vlastně vy, kdo nám pomohl přijít s tímto seznamem.

Podívejme se na to:

1. SiteGround (www.siteground.com)

Snímek domovské stránky SiteGround. První ze čtyř alternativ Bluehost.

SiteGround se trvale řadí mezi jednu z nejlepších alternativ Bluehostingu pro všechny druhy uživatelů. Jeho hostingové plány WordPress jsou za rozumnou cenu a pokud jde o funkčnost, mohou jít u většiny ostatních poskytovatelů do rána.

Jejich plány WordPress jsou prezentovány realisticky, aniž by bylo možné slíbit neomezené úložiště nebo provoz. Například jejich nejlevnější plán – příhodně pojmenovaný StartUp – se doporučuje na přibližně 10 000 návštěv za měsíc a přichází s 10 GB prostoru.

Jak je SiteGround lepší než Bluehost

SPOLEČNOST
UŽIVATELSKÉ HODNOCENÍ
ROZŠÍŘETE?
Bluehost3,0 / 546%
SiteGround4,6 / 593%

Ceny

3,95 $, 5,95 $, 11,95 $ měsíčně.

Funkce

 • Rychlé nakládací rychlosti díky pokročilé techniky ukládání do mezipaměti.
 • Automatické zálohy a aktualizace WordPress (včetně pluginů).
 • Bezplatná instalace CloudFlare Content Delivery Network (CDN).
 • Sledování zabezpečení chyb zabezpečení WordPress.
 • Plány GrowBig a GoGeek vám umožňují vytvářet pracovní kopie vašich stránek jediným kliknutím.
 • Zdarma SSL certifikát.

Kdy použít SiteGround

Použijte SiteGround při hledání stabilní služby, která zvládne jedinečné potřeby vašeho webu WordPress, a to od dětství až do zralosti. SiteGround nabízí uživatelům WordPress rozumné ceny, vynikající podpůrnou službu, vysoké rychlosti načítání a skvělé všestranné funkce..

Přejít na SiteGround

2. WP Engine (www.wpengine.com)

Snímek obrazovky domovské stránky WP Engine.

Zatímco obě předchozí alternativy Bluehostu poskytují hostingové plány pro různé platformy, WP Engine je o WordPressu. Jsou odhodláni poskytovat uživatelům WordPress co nejlepší zážitek, a to díky týmu podpory, který je dobře obeznámený s CMS, A robustní architektura, a vysoké bezpečnostní standardy.

Tito kluci jsou tak oddaní WordPress, mají také vlastní inkubátor pro projekty určené ke zlepšení jejich platformy, včetně doplňků a příspěvků do jádra WordPress.

Jak je WP Engine lepší než Bluehost

SPOLEČNOST
OPTIMALIZACE WORDPRESS
PODPORA PROFILU WP
Bluehost2,6 / 52,9 / 5
WP Engine4,7 / 54.5 / 5

Ceny

30 $, 115 $, 290 $ za měsíc, stejně jako vlastní plány pro náročnější klienty.

Funkce

 • Nepřetržitě podpora zaměřená na WordPress.
 • Vysoká bezpečnostní opatření, včetně více bran firewall a pravidelných skenování malwaru.
 • Technologie EverCache umožňuje rychlé osvětlení.
 • Poskytuje údaje o výkonu webu všem zákazníkům.
 • Denní zálohy pro vaše weby WordPress.

Kdy použít WP Engine

S ohledem na své nadprůměrné ceny by měli WP Engine zvážit zákazníci, kteří vážně vyvíjejí své projekty WordPress, a potřebují poskytovatele hostingu, který bude mít celou cestu zpět. Poskytují vlastníkům webů WordPress spolehlivou platformu, schopnost rozšiřovat se a robustní zabezpečení citlivých dat.

Přejít na WP Engine

3. Setrvačník (www.getflywheel.com)

Snímek domovské stránky Flywheela.

Setrvačník je trochu zvláštní, pokud jde o hosting WordPress. I když nabízejí hostingové balíčky pro jednotlivé weby WordPress, většina jejich funkcí je zaměřena na nezávislé pracovníky a agentury. Jejich nástroje pro spolupráci umožňují webovým vývojářům a designérům spolupracovat na projektech bez sdílení pověření a navíc můžete převod hostitelských účtů přímo svým klientům.

Tyto nástroje samozřejmě přicházejí s prémiovou cenou. Jejich jednotlivé balíčky se pohybují přibližně v průměru pro spravované hostingové služby WordPress, ale jejich hromadné nabídky začínají na 115 USD pro freelancery, kteří potřebují spravovat až deset instalací.

Jak je setrvačník lepší než Bluehost

SPOLEČNOST
OPTIMALIZACE WORDPRESS
PODPORA PROFILU WP
Bluehost2,6 / 52,9 / 5
Setrvačník4,9 / 54,9 / 5

Ceny

$ 15, 30 $, 115 $ nebo 290 $ za měsíc, s vlastními plány k dispozici.

Funkce

Kdy použít setrvačník

Setrvačník je navržen tak, aby zjednodušil život nezávislých a agentur pracujících s WordPress, ale je také stabilním poskytovatelem hostingu pro běžné uživatele. V každém případě získáte fantastickou sadu funkcí a tým podpory, který zná jejich věci, pokud jde o WordPress.

Přejít na použití setrvačníku

4. DigitalOcean (www.digitalocean.com)

Snímek domovské stránky DigitalOcean.

Ne, to nebyl překlep. Víme, že DigitalOcean není křestní jméno, které by se mělo vadit, když se někdo zmíní o hostování WordPress – a zejména o alternativách Bluehostingu -, ale DigitalOcean skutečně získal jedno z nejvyšších skóre v našem hostitelském průzkumu WordPress..

DigitalOcean se zaměřuje na poskytování Pouze SSD cloudové servery pro své zákazníky. I když by to mohlo poprvé vyděsit hostující uživatele, můžete nastavit server VPS (WordPress Virtual Private Server) – nazývá se „kapička“ – na platformě je není to tak těžké, tak dlouho, dokud si budete dobře špinit ruce.

Jak je DigitalOcean lepší než Bluehost

SPOLEČNOST
HODNOTA PRO PENÍZE
SPOLEHLIVOST
Bluehost3,0 / 53.4 / 5
DigitalOcean4,6 / 54,7 / 5

Ceny

Na základě cena za hodinu do dosažení měsíčního stropu 5 $, 10 $, 15 $, 20 $, 40 $ nebo 80 $ měsíčně.

Funkce

 • Nasadit vlastní VPS a nastavit WordPress jediným kliknutím.
 • Využít týmové účty poskytnout přístup k prostředkům správy bez sdílení citlivých údajů.
 • Všechny kapičky jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejvyšší úroveň bezpečnosti a výkonu.
 • Unikátní fakturace na základě ceny za hodinu.
 • A 99,99% záruka dostupnosti, a vrácení peněz za veškerý čas strávený offline.

Kdy použít DigitalOcean

Pojďme si to nechat bez slova – DigitalOcean je fantastická služba, ale není to pro každého. To znamená, že pokud jste spokojeni s řešením pro kutily (a myšlenka na přizpůsobení vlastního VPS vám neposílá běh), budete s DigitalOcean v dobrých rukou.

Přejít na DigitalOcean

Souhrn to všechno nahoru

Když vezmeme v úvahu všechny věci, Bluehost nabízí slušnou hostingovou službu pro uživatele WordPress. Je stabilní, cenově dostupný a má mnoho dalších funkcí. Ve srovnání s kvalitou služeb, kterou mnoho alternativ Bluehost nabízí, však bledne – rozhodně stojí za to přezkoumat vaše možnosti. Pojďme shrnout:

SiteGround: Cenově výhodná a spolehlivá možnost pro uživatele WordPressu všech velikostí (i webů jiných než WordPress).

DigitalOcean: Ideální pro ty uživatele, kteří chtějí přizpůsobit svá nastavení od základu a mají k tomu dovednosti.

WP Engine: Skvělé pro obchodní a podnikové weby vytvořené pomocí WordPress.

Setrvačník: Skvělá volba pro freelancery a vývojáře WordPress s mnoha jedinečnými funkcemi.

Zde je opět srovnávací tabulka:

Nejlepší alternativy Bluehost pro WordPress

Bluehost
SiteGround
DigitalOcean
WP Engine
Setrvačník

Hodnocení (údaje z průzkumu)3.04.64.64.24.7
Starterové plány (za měsíc)2,95 $3,95 $5 $30 $15 $
Úložný prostor50 GB10 GB25 GB10 GB5 GB
Počet webů WordPress51Neomezený11
Zahrnuje doménuAnoAnoNeNeNe
Podpora WordPressNeAnoNeAnoAno

Jaké jsou vaše nejlepší alternativy Bluehostingu pro hosting WordPress? Sdílejte své výběry s námi v sekci komentářů níže!

Podívejte se také na úplné výsledky našeho nejnovějšího průzkumu hostování WordPress – největšího průzkumu provedeného na webu k dnešnímu dni.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector