Bluehost Alternatiivid: 4 parimat valikut WordPressi majutamiseks

WordPress on nii üks lihtsamaid sisuhaldussüsteeme (CMS), kui ka üks võimsamaid. Selle täieliku potentsiaali vabastamiseks on vaja head hostingu pakkujat – ja ehkki Bluehost võib olla populaarne, ei pruugi see olla teie jaoks parim valik. Siin on parimad Bluehost-alternatiivid ja miks võiksite neid proovida.


Selles postituses uurime kõigepealt Bluehosti plusse ja miinuseid, seejärel vaatleme WordPressi hostimise nelja parimat Bluehost’i alternatiivi. Kui teil on kiire ja soovite lihtsalt soovitust, siis siin on lühike versioon:

WordPressi alternatiivid Bluehostile

Mis on Bluehost igal juhul viga?

Pikka aega oli Bluehost ainus host WordPress.org soovitatav selle külastajatele, ja miks on lihtne aru saada. See on üks suurimaid hostimisteenuste pakkujaid kogu maailmas ja selle vöö all on üle kümne aasta ajalugu. Vaatamata mõnele varasemale poleemikale on ettevõttel esmakasutajate seas säilinud hea maine – seda tõestavad ka meie ammendavad WordPressi hostimisuuringud.

Vaatame üle, mida küsitlus Bluehostist ütles:

bluehost üldine hinnangbluehost WordPressi optimeerimine
 • See oli ühe halvima võõrustajana WordPressi optimeerimise osas mitme võimaluse seast, suudades vaid võita HostGatorit.
 • Tugi puudus WordPressi spetsiifiliste teadmiste osas.
 • Kõigi küsitletud võõrustajate hulgast sai Bluehost halvima hinnangu, kui hinnati klientide rahulolu.
 • Võõrustaja jõudis usaldusväärsuse osas viimati surnuks, kuid suutis välja lüüa DigitalOcean kasutajasõbralikkuse kohta.

Piisab, kui öelda, et Bluehost tegi selles uuringus peksmise, mis tõstatab huvitava küsimuse: kuidas see jääb nii populaarseks, kui nii paljud selle kasutajad on rahulolematud? Vastus võib peituda populaarsuses sidusprogramm, mis maksis ainuüksi eelmisel aastal osalejatele välja kopsakaid 5 miljonit dollarit. 65 dollarit saatekirja kohta tuleb välja umbes 77 000 uuele kliendile, kes leidsid tee Bluehostisse tasuliste soovituste kaudu.

Kuna teenus on esmakasutajate seas nii populaarne, on mõistlik, et suur osa neist ei tunne seda, mis koosneb hea hostingu pakkuja. Isegi kui nad seda teevad, veebisaidi migreerimine võib olla väsitav äri ja see võib heidutada rahulolematuid kliente aktiivselt Bluehost alternatiivide otsimisest.

Vaatamata oma langusele pakub Bluehost siiski kindlaid turvavõimalusi ja palju integreerimist kolmanda osapoole rakendustega. Arvestades seda, arutame alternatiivid.

Millised on parimad Bluehost alternatiivid?

Enne kui me oma valikutesse sukeldume, tahame natuke aega selgitada, kuidas meil neid valiti. Need neli Bluehost-alternatiivi tulid välja nagu mõned meie WordPressi hostimisküsitluste parimatest valikutest, nii et tegelikult aitasite teid selle loendi koostamisel.

Vaatame:

1. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGroundi kodulehe ekraanipilt. Esimene neljast Bluehosti alternatiivist.

SiteGround on järjekindlalt üks peamisi Bluehost-alternatiive igasuguste kasutajate jaoks. Selle WordPressi hostimisplaanid on mõistliku hinnaga ja nende funktsionaalsuse osas võivad need toimuda enamiku teiste pakkujate juures.

Nende WordPressi plaanid on esitatud realistlikult, lubamata piiramatut salvestusruumi ega liiklust. Näiteks nende odavaimat plaani – tabavalt nimega StartUp – soovitatakse teha umbes 10 000 külastuseks kuus ja sellega kaasneb 10 GB ruumi.

Kuidas on SiteGround parem kui Bluehost

FIRMAST
KASUTAJA HINDAMINE
KAS SA SAAD PIKENDADA?
Sinine vaim3,0 / 546%
SiteGround4,6 / 593%

Hinnakujundus

3,95 dollarit, 5,95 dollarit, 11,95 dollarit kuus.

Funktsioonid

 • Kiire laadimiskiirus tänu täpsemad vahemälutehnikad.
 • Automatiseeritud varukoopiad ja WordPressi värskendused (sh pistikprogrammid).
 • Tasuta CloudFlare sisu edastamise võrgu (CDN) seadistamine.
 • WordPressi haavatavuste turbekontroll.
 • GrowBigi ja GoGeeki plaanid võimaldavad teil ühe klõpsuga luua oma saitidelt koopiaid.
 • Tasuta SSL-sertifikaat.

Millal SiteGroundit kasutada?

Kasutage saiti SiteGround, kui otsite stabiilset teenust, mis suudaks toime tulla teie WordPressi veebisaidi ainulaadsete vajadustega alates lapsekingadest kuni küpsuseni. SiteGround pakub mõistlikke hindu, suurepärast tugiteenust, kiireid laadimiskiirusi ja fantastilisi kõikehõlmavaid funktsioone WordPressi kasutajatele.

Minge saidile SiteGround

2. WP mootor (www.wpengine.com)

WP Mootori kodulehe ekraanipilt.

Arvestades, et mõlemad eelmised Bluehost-alternatiivid pakuvad hostimiskavasid erinevatele platvormidele, WP mootor on kõike WordPressi kohta. Tänu pühendunud tugimeeskonnale on nad pühendunud WordPressi kasutajatele parima võimaliku kogemuse pakkumisele hästi kursis CMS-iga, a jõuline arhitektuur, ja kõrged turvastandardid.

Need kutid on WordPressile nii pühendunud, et neil on ka ettevõttesisene inkubaator nende platvormi täiustamiseks mõeldud projektide jaoks, sealhulgas pluginad ja panused WordPressi tuuma.

Kuidas on WP mootor parem kui Bluehost

FIRMAST
WORDPRESS optimeerimine
WP-PROFICIENT TOETUS
Sinine vaim2,6 / 52,9 / 5
WP mootor4,7 / 54,5 / 5

Hinnakujundus

30, 115, 290 dollarit kuus, samuti kohandatud plaanid nõudlikumatele klientidele.

Funktsioonid

 • Ööpäevaringselt toetav WordPress.
 • Kõrgetasemelised turvameetmed, sealhulgas mitu tulemüüri ja korrapärane pahavara skannimine.
 • EverCache tehnoloogia võimaldab kiiret valgust.
 • Pakub saidi jõudluse andmed kõigile klientidele.
 • Iga päev oma WordPressi saitide varukoopiaid.

Millal WP mootorit kasutada?

Arvestades keskmisest kõrgemat hinda, peaksid WP Engine kaaluma kliente, kes on tõsiselt oma WordPressi projektide arendamisega seotud ja vajavad hostiteenuse pakkujat, kes kogu selja taha jääks. Need pakuvad WordPressi saidiomanikele usaldusväärse platvormi, võimaluse mastaapida ja tagada tundlike andmete turvalisuse.

Minge WP Engine’i

3. Hooratas (www.getflywheel.com)

Hooratta kodulehe ekraanipilt.

Hooratas on WordPressi hostimise osas pisut veider. Ehkki nad pakuvad üksikute WordPress-saitide hostimispakette, on suurem osa nende funktsioonidest suunatud vabakutselistele ja agentuuridele. Nende koostöövahendid võimaldage veebiarendajatel ja -kujundajatel töötada koos projektidega ilma mandaati jagamata, lisaks saate isegi ülekande hostiarved otse oma klientidele.

Muidugi on nende tööriistade lisatasu hind. Nende individuaalsed paketid on WordPressi hallatavate hostimisteenuste keskmistes suurusjärkudes umbes samas suurusjärgus, kuid nende vaba pakkumine algab 115 dollarist vabakutselistele, kes peavad haldama kuni kümme installimist.

Kuidas hooratas on parem kui Bluehost

FIRMAST
WORDPRESS optimeerimine
WP-PROFICIENT TOETUS
Sinine vaim2,6 / 52,9 / 5
Hooratas4,9 / 54,9 / 5

Hinnakujundus

15, 30, 115, või 290 dollarit kuus, saadaval olevate kohandatud plaanidega.

Funktsioonid

Millal hooratast kasutada?

Hooratas on loodud WordPressiga töötavate vabakutseliste ja agentuuride elu lihtsustamiseks, kuid see on ka stabiilsete kasutajate stabiilne hostimisteenuse pakkuja. Mõlemal juhul saate fantastilise funktsioonide komplekti ja tugimeeskonna, kes teab nende asju WordPressi kohta.

Minge kasutama hooratast

4. DigitalOcean (www.digitalocean.com)

DigitalOceani kodulehe ekraanipilt.

Ei, see polnud kirjaviga. Me teame, et DigitalOcean pole esimene nimi, mis pähe tuleb, kui keegi mainib WordPressi hostimist – ja eriti Bluehost-alternatiive -, kuid DigitalOcean kogus tegelikult meie WordPress-i veebiuuringu ühe kõrgeima punktisumma..

DigitalOcean keskendub pakkumisele Ainult SSD pilveserverid oma klientidele. Ehkki see võib kasutajad esmakordselt hostimise eest eemale peletada, on WordPressi virtuaalse privaatserveri (VPS) serveri seadistamine – mida nimetatakse “tilgaks” – platvormil on pole nii raske, kui teil on mugav oma käsi määrida.

Kuidas DigitalOcean on parem kui Bluehost

FIRMAST
RAHA VÄÄRTUS
USALDUSVÄÄRSUS
Sinine vaim3,0 / 53,4 / 5
DigitalOcean4,6 / 54,7 / 5

Hinnakujundus

Põhineb a tunni hind kuni igakuise ülempiiri saavutamiseni 5, 10, 15, 20, 40 või 80 dollarit kuus.

Funktsioonid

 • Juurutage kohandatud VPS ja seadistage WordPress ühe klõpsuga.
 • Ära kasutama meeskonna kontod pakkuda juurdepääsu haldusressurssidele ilma tundlikke mandaate jagamata.
 • Kõik tilgad on loodud kõrgeima turvalisuse ja jõudluse tagamiseks.
 • Unikaalne arveldamine tunnihinna alusel.
 • A 99,99% tööaja garantii, ja tagasimakseid võrguühenduseta veedetud aja eest.

Millal kasutada DigitalOceani

Ärgem hakake siin sõnu hambuma – DigitalOcean on fantastiline teenus, kuid see pole mõeldud kõigile. See tähendab, et kui tunnete meisterdamise lahendusi (ja mõte oma VPS-i kohandada ei anna teile jooksmist), on teil DigitalOcean heades kätes.

Minge lehele DigitalOcean

Kõike kokku võttes

Kõike arvesse võttes pakub Bluehost WordPressi kasutajatele korralikku hostimisteenust. See on stabiilne, mõõduka hinnaga ja sisaldab paljusid lisafunktsioone. Võrreldes paljude Bluehost-alternatiivide pakutavate teenuste kvaliteediga, on see aga kahvatum – seega tasub kindlasti oma valikud üle vaadata. Vaatame veelkord:

SiteGround: Madala hinnaga ja usaldusväärne võimalus igas suuruses WordPressi kasutajatele (ja ka muudele kui WordPress-saitidele).

DigitalOcean: Ideaalne kasutajatele, kes soovivad oma seadistusi juba maast madalast kohandada ja kellel on selleks vajalikud oskused.

WP mootor: Suurepärane äri- ja ettevõttesaidide jaoks, mis on loodud WordPressi abil.

Hooratas: Fantastiline võimalus WordPressi vabakutselistele ja arendajatele, millel on palju unikaalseid funktsioone.

Siin on jälle võrdlustabel:

WordPressi parimad Bluehost-alternatiivid

Sinine vaim
SiteGround
DigitalOcean
WP mootor
Hooratas

Hinnang (uuringu andmed)3.04.64.64.24.7
Stardiplaanid (kuus)2,95 dollarit3,95 dollarit5 dollarit30 dollarit15 dollarit
Ladustamine50 GB10 GB25 GB10 GB5 GB
WordPressi saitide arv51Piiramatu11
Sisaldab domeeniJahJahEiEiEi
WordPressi tugiEiJahEiJahJah

Millised on teie parimad Bluehost’i alternatiivid WordPressi hostimiseks? Jagage oma valikuid meiega allpool olevas kommentaaride jaotises!

Vaadake ka meie viimase WordPressi hostimisküsitluse kõiki tulemusi – seni suurim veebis läbi viidud selline küsitlus.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map