Agentuuride parim WordPressi hostimine: kuidas valida üks + 5 võimalust võrreldes

Agentuuride parim WordPressi hostimine: kuidas valida üks + 5 võimalust võrreldes

Agentuuride parim WordPressi hostimine: kuidas valida üks + 5 võimalust võrreldes
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kui haldate WordPressi agentuuri, on teie hostimisvajadused palju erinevad kui ühte veebisaiti haldavate kasutajate vajadused. Esiteks loodavad paljud kliendid teie hostimisel tõenäoliselt teile, mis tähendab, et õige pakkuja valimine muutub palju kriitilisemaks otsuseks. Siit jõustub järgmine võrdlus agentuuride parima WordPressi hostimise kohta.


Oleme varem palju rääkinud parimatest WordPressi hostimisteenuste pakkujatest (ja meil on selle teema käsitlemiseks isegi tohutud uuringud). Kuid paljud neist võõrustajatest ka pakkuda spetsiaalselt agentuuridele kohandatud kavasid. Nende hulgas on palju võimalusi teie elu lihtsustamiseks, näiteks valge sildistamine ja kliendi otsearveldus.

Selles artiklis käsitleme põhjalikult agentuuride WordPressi majutamise maailma. Hoiatage – enamik neist pakkujatest ei tule odava hinnaga, kuid kuna hostimine on teie ettevõtte nurgakivi, ei tohiks hinnasilt teid hirmutada.

Parim WordPressi majutamine agentuuridele

Millised on hostimise funktsioonid, mida amet vajab?

Mõne funktsiooni osas, mida kõik veebimajutajad peaksid pakkuma, oleme nõus, näiteks igapäevased varukoopiad, lavastusfunktsioonid ja palju muud. Agentuurid vajavad aga hoopis teistsuguseid lisafunktsioone, näiteks:

Valge märgistus:

Kui hakkate haldama oma klientide majutamist, võiksite kohandada ka nende kogu kogemust. Valge märgistuse abil saate oma hostingu juhtpaneelile lisada brändielemente, nii et sellest saab teie ettevõtte täielikult integreeritud komponent.

Kliendi juurdepääsu piiramine:

Vähem tehniliselt asjatundlike klientide jaoks võib see olla nutikas samm, et piirata nende juurdepääsu majutuse seadetele. Paljud kliendid soovivad siiski täielikku juurdepääsu, mis muudab need vestlused keeruliseks.

Tugi piiramatule veebisaidile:

Ideaalis lubab teenusepakkuja teil piiramatu arvu veebisaite hostida. Praktikas sõltub võõrustatavate kliendiprojektide arv sageli plaanist, kuhu registreerute.

Suurepärane ribalaius:

Kuna hakkate majutama suurt hulka veebisaite, vajate teenusepakkujat, kes pakub erakordset ribalaiust ja jõudlust.

Hallatud WordPressi funktsionaalsus:

Kui te ei soovi kulutada palju aega oma klientide veebisaitide tõrgeteta toimimise tagamiseks, peate selle valima hallatud WordPressi hostimine. Ehkki peate ikkagi mõne probleemiga ise hakkama saama, võimaldab seda tüüpi plaan keskenduda suuremate piltidega klientidega seotud asjadele, mitte tõrkeotsingule.

Komplekti kuuluvad e-posti kontod:

See on tore boonus, mis teil oma hostingu seadistamise juures on. Enamik kliente eeldab, et saavad oma veebisaidi kõrval ka oma e-postkastid hostida.

Kõigil neil funktsioonidel on üks ühine eesmärk – aidata teil oma ettevõtet tõhusamalt juhtida. Mida vähem peate hostimise pärast muretsema, seda rohkem aega saate oma agentuurile uue ettevõtte toomiseks ja parimate klientide eest hoolitsemiseks kulutada.

Võrreldakse parimat agentuuride WordPressi majutust

Tõenäoliselt olete juba siin paljude veebimajutajatega tuttav, kuna need on üsna populaarsed valikud. Kuid te ei pruugi olla teadlik, et nad kõik pakuvad ka agentuuripõhiseid plaane. Uurime, kuidas nad saavad teie elu lihtsamaks teha:

 • Hooratas
 • WP mootor
 • Leheline
 • SiteGround
 • Vedel veeb

1. Hooratas (getflywheel.com)

WordPressi majutamine agentuuridele: Hooratas

Hooratas on WordPressi agentuuride jaoks vaieldamatult üles ehitatud. Kõik selle plaanid sisaldavad funktsioone, mis muudavad koostöö otsekohesemaks, näiteks otsearveldused kliendile. See pakub ka ühte kõige hõlpsamini kasutatavat hostimispaneeli, millega meil on olnud rõõm koos töötada, ja see toetab mitut kaasautorit, muutes selle agentuuride jaoks täiuslikuks.

Kõik Flywheeli plaanid pakuvad hallatud WordPressi funktsioone. Vaieldamatult on meie lemmikfunktsioon siiski joonised. Nii saate salvestada WordPressi seadistuste koopiad, et neid tulevaste projektide jaoks uuesti kasutada. Uue kliendi veebisaidi loomisel võite alustada nullist asemel visandiga.

Lõpuks pakub Flywheel tasuta ka kohalikku WordPressi arendamise tööriista. Koos Kohalik Hooratas, saate töötada võrguühenduseta kliendisaitidel, seejärel suunata need lavastuse seadistamise asemel otse oma kontole (ehkki teil on see võimalus ka olemas).

⚙️ Agentuuride peamised omadused:

 • Arve otse kliendile
 • Tugi mitmele koostööpartnerile
 • Uute klientide veebisaitide jooniste funktsioon
 • Juurdepääs kohalikule WordPressi arendustööriistale
 • Hallatud WordPressi hostimisfunktsioonid

Hinnakujundus:

Hooratasel on selleks palju vaja, ehkki need agentuurisõbralikud funktsioonid ei ole odavad. Siin on nende agentuuridega seotud plaanide jaotus:

 • Vabakutseline (115 dollarit kuus): Kuni kümme veebisaiti, 100 000 igakuist külastust, 20 GB salvestusruumi ja 200 GB ribalaiust.
 • Agentuur (290 dollarit kuus): Kuni 30 veebisaiti, 400 000 külastust kuus, 50 GB salvestusruumi ja 500 GB ribalaiust.

Ehkki need hinnad näevad kallid välja, kui võrrelda neid WordPressi täpsemate võimalustega, on 115 dollarit kuus kuni kümne kliendi veebisaidi majutamiseks üsna hea tehing. Lisaks, kui maksate igal aastal, löövad nad hinnast maha tervelt kaks kuud. Üldiselt on Hooratas sama kasutajasõbralik kui agentuuride majutamine.

�� Minge hooratta juurde

2. WP mootor (wpengine.com)

WordPressi majutamine agentuuridele: WP Engine

WP Engine on hallatava WordPressi hostimise üldtuntud nimi. Sageli kiideldakse tipptasemel jõudluse üle ja kõigil nende plaanidel on lai valik funktsioone.

Ehkki WP Engine ei paku selliseid funktsioone nagu valge sildistamine või otsearveldus klientidele, on need väga arendajasõbralikud võimalused. Iga plaan annab teile juurdepääsu arendus-, lavastus- ja tootmiskeskkondadele. Need komplekteeritakse ka Genesise raamistikus ja üle 35 tasuta StudioPressi teema, mida saate kasutada klientide veebisaitide kiireks käivitamiseks.

⚙️ Agentuuride peamised omadused:

 • Hallatud WordPressi hostimisfunktsioonid
 • Juurdepääs Genesise raamistikule ja kümnetele StudioPressi teemadele
 • Tugi arendus-, lavastus- ja tootmiskeskkondadele

Hinnakujundus:

WP Engine pakub agentuuride majutamisel tegelikult odavamaid plaane kui Flywheel. Sellel on pakkuda:

 • Kasv (95 dollarit kuus): Kuni 10 veebisaiti, 100 000 külastust kuus, 20 GB salvestusruumi ja 200 GB ribalaiust.
 • Skaala (241 dollarit kuus): Kuni 30 veebisaiti, 400,00 külastust kuus, 50 GB salvestusruumi ja 500 GB ribalaiust.

Nii nagu hooratas, saate kaks kuud puhkust, kui otsustate maksta igal aastal. Kui hoolite rohkem arendajasõbralikest funktsioonidest ja ei vaja kliendihalduses nii palju abi, on WP Engine suurepärane võimalus.

�� Minge WP Engine’i

3. Leheline (pagely.com)

lehelik

Pagely on hallatava WordPressi hostimise osas pisut ainulaadne. Nad on üks kõige eksklusiivsemaid pakkujaid, kuna nad ei turusta end tavakasutajate poole. Nende plaanid algavad 199 dollarist ja on selge, et nende sihtkasutajad on kõrgete nõudmistega ettevõtted.

Erinevalt teistest veebihostidest annab Pagely teile muudele funktsioonidele keskendumise asemel kõigi plaanide täieliku tehnilise jaotuse. Nad pakuvad agentuuridele ka strateegilise partnerluse võimalust, ehkki see töötab igal üksikjuhul eraldi.

⚙️ Agentuuride peamised omadused:

 • Hallatud WordPressi hostimisfunktsioonid
 • Täielik serverihaldus ja mastaapsusealane nõustamine

Hinnakujundus:

Nagu me enne mainisime, pole Pagely odav. Nad pakuvad ka uskumatult laia valikut plaane, sõltuvalt sellest, kui palju hobujõudu te vajate. Plaanid algavad kell 199 dollarit kuus (viiel veebisaidil) ja kogu maksumus on 2249 dollarit (kuni 60 saiti).

Idee saamiseks on Pagely samm jõudluspõhise WordPressi hostimise osas WP Engine’i kohal ülespoole. Nad pakuvad rohkem funktsioone ja paremat jõudlust, kuid see kõik on kõrgema hinnaga. Agentuuri jaoks võib see lisaraha olla seda väärt, kuid tavakasutajate jaoks on see liiga suur.

�� Minge Pagelysse

4. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround

Nagu olete juba aru saanud, võib WordPressi agentuuride hostimine olla kallis. See on ainulaadse rakenduse jaoks mõistlik. Kuid SiteGround jagab seda suundumust agentuuride eelarvevõimalusena.

SiteGroundi abil saate juurdepääsu agentuuripõhistele funktsioonidele, näiteks veebisaitide omandiõiguse hõlpsaks üleandmiseks, meeskonna liikmete kaasamiseks kaasamiseks ja palju muud. Klientidele üle antud veebisaitide puhul saate ikkagi säilitada juurdepääsu nende paneelile. See tähendab, et nad haldavad arveldust, samal ajal kui teie haldate nende veebisaiti. Samuti toetab SiteGround valge märgistamist, mis on ilusa puudutusega.

⚙️ Agentuuride peamised omadused:

 • Hallatud WordPressi hostimisfunktsioonid
 • Saidi omandiõiguse üleandmine (kuid jätkake kaasautorina)
 • Tugi mitmele koostööpartnerile
 • Valge märgisega veebisaidid
 • Komplekti kuulub e-posti majutamine

Hinnakujundus:

Nagu me mainisime, kuulub SiteGround kindlalt agentuuride eelarve WordPressi majutamise kategooriasse. Iga selle plaan lükkab teid tagasi:

 • GrowBig (5,95 dollarit kuus): See tase võimaldab teil lisada kaastöötajaid, toetab piiramatuid veebisaite kuni 25 000 külastust kuus ja pakub teile 20 GB ruumi.
 • GoGeek (11,95 dollarit kuus): Toetab kaastöötajaid ja valget sildistamist, piiramatut arvu veebisaite, kuni 100,00 külastust kuus ja pakub 30 GB ruumi.
 • Pilv (80 dollarit kuus): Pakub kõiki kahe eelmise plaani funktsioone koos täielikult kohandatavate ressurssidega.

SiteGround ei pruugi toetada nii suurt liiklust kui meie eelmised valikud, kuid see on suurepärane alternatiiv, kui proovite asutada agentuuri ja teile pakutakse muudest võimalustest rohkem hinda..

�� Minge saidile SiteGround

5. Vedelveeb (www.liquidweb.com)

Vedel veeb

Kõigist seni kuvatud veebimajutajatest pakub Liquid Web ehk kõige laiemat valikut igat tüüpi kasutajatele. Nad pakuvad ühiskasutust, virtuaalseid privaatservereid (VPS), pilveplaane, pühendatud servereid ja palju muud.

Nad pakuvad ka rea ​​hallatavate WordPressi plaane, millel on lai valik astmeid. Vaatamata sellele, et ei pakuta agentuuripõhiseid soodustusi, on siinne plaanide valik fantastiline, mis teeb sellest kandidaadi.

⚙️ Agentuuride peamised omadused:

 • Hallatud WordPressi hostimisfunktsioonid
 • Komplektis iThemes Security Pro ja Sync pistikprogrammid
 • Komplekti kuulub e-posti majutamine

Hinnakujundus:

Vedelveeb pakub kuut erinevat haldatud WordPressi hostimisplaani. Asjade lihtsuse huvides keskendume kahele kõige huvitavamale agentuurile:

 • Ehitaja (149 dollarit kuus): Kuni 25 veebisaiti, 100 GB salvestusruumi ja 5 TB ribalaiust.
 • Lavastaja (299 dollarit kuus): Kuni 25 veebisaiti, 300 GB salvestusruumi ja 5 TB ribalaiust.

Kui lähete neist plaanidest kaugemale, pakub Liquid Web ka võimalusi kuni 100 ja 250 veebisaidi toetamiseks. Kuid praegusel hetkel pole te enam agentuur – olete põhimõtteliselt ise hostinguettevõte.

�� Minge vedelveebile

Milline on agentuuridele parim WordPressi hostimisvõimalus?

Selle võrdluse käigus on meil üle käinud palju andmeid, nii et võtame natuke aega, et see kõik kõrvuti asetada:

Parim WordPressi hostimine agentuuridele

Host
Agentuuri plaanid alates
Funktsioonid agentuuridele
# veebisaitide arv
Külastajad
Ladustamine
Ribalaius
Hallatud WordPress
E-post lisatud
Hooratas115 dollarit kuus10100 00020 GB200 GB
WP mootor95 dollarit kuus10Piiramatu20 GB200 GB
Leheline199 dollarit kuus5
SiteGround5,95 dollarit kuusPiiramatu25 00020 GB
Vedel veeb149 dollarit kuus25100 GB5 TB

Ehkki teised veebimajutajad pakuvad arendajatele täpsemat funktsionaalsust ja paremat jõudlust, on Flywheel agentuuride jaoks ülekaalukalt parim valik. Need on loodud juba maast madalast, pidades silmas vabakutselisi ja agentuure, ning see kuvatakse alates hetkest, mil registreerute plaani saamiseks.

Teise võimalusena saab eelarve valida SiteGround. See on loendis odavaim lahendus ja see hoolitseb ka teie klientide e-posti hostimise vajaduse eest.

Mis on teie arvates agentuuride WordPressi hostimise kõige olulisem funktsioon? Jagage oma mõtteid meiega allpool olevas kommentaaride jaotises!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, saame selle eest komisjonitasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector