9 parimat 2020. aasta Node.js hostimisplatvormi (tasuta ja tasuline)

9 parimat 2020. aasta Node.js hostimisplatvormi (tasuta ja tasuline)

9 parimat 2020. aasta Node.js hostimisplatvormi (tasuta ja tasuline)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Parim Node.js majutamine


Kas otsite parimat Node.js majutust oma järgmisele rakendusprojektile? Selles postituses jagan erinevaid premium- ja tasuta Node.js hostimisteenuseid kõigi teadmiste tasemega kasutajatele.

Kokku hõlmame järgmisi võimalusi:

 1. Heroku #
 2. Amazoni veebiteenused #
 3. DigitalOcean #
 4. A2 hostinumber
 5. Häire nr
 6. Google’i pilveplatvorm #
 7. Microsoft Azure #
 8. Platform.sh #
 9. NodeChef #

Jätkake lugemist, et saada üksikasjalikum ülevaade iga platvormi kohta!

Kiiruses? Siin on meie leidude kokkuvõte:

Parim Node.js hostimine turul

Host
Hind alates
Kas maksate kasutamise eest? *
Pilvepõhine?
Heroku0 dollarit
AWS0 dollarit
DigitalOcean5 dollarit
A2 majutamine4,90 dollarit
Häire0 dollaritEi kohaldata – tasutaEi kohaldata
Google’i pilveplatvorm0 dollarit
Microsoft Azure0 dollarit
Platvorm.sh50 dollarit
NodeChef9 dollarit

1. Heroku (www.Heroku.com)

heroku

Heroku on pilverakenduste platvorm, mis pakub Node.js tasuta hostimine, mis on iseenesest üsna suur puudus. Muidugi on mõned piirangud ja sarnaselt tasuta WordPressi hostimisega peaksite tõenäoliselt minema tõsise projekti tasulise hostimise juurde. Kuid kui teil on nende piirangutega kõik korras ja otsite lihtsalt tasuta Node.js majutust, kus mängida, siis on see hea koht alustamiseks!

Heroku pakub ka tasulisi plaane, mis on ka hea võimalus sõltuvalt teie vajadustest.

Mis on Heroku tasuta Node.js hostimise limiidid? Nimelt:

 • 512 MB mälu
 • Magab pärast 30-minutist tegevusetust
 • Ainult üks kasutaja
 • Kaasas limiit 1000 "dynotunnid" kogu teie konto jaoks (kui kinnitate krediitkaardiga – vastasel juhul on see ainult 550)

Kui need piirangud takistavad teie plaane, võivad Heroku tasulised plaanid endiselt taskukohased olla, alustades kõigest 7 dollarist.

Heroku on hästi dokumenteeritud, pakub kerget mõõtkava ja on üldiselt üsna arendajasõbralik.

2. Amazoni veebiteenused (AWS.Amazon.com)

aws

Olete ilmselt kuulnud Amazon Web Servicesist, kuna see töötab nagu … kogu Internet. Olgu, see on natuke liialdus, aga see on ilus, üsna populaarne.

Tänu paljudele integreeritud teenustele pakub AWS suurepärase võimaluse Node.js rakenduste majutamiseks.

Kuigi valida on palju erinevate teenuste vahel, tahate seda tõenäoliselt alustage Elastic Beanstalkist, mis "muudab teie Node.js veebirakenduste kasutuselevõtmise, haldamise ja mõõtmete muutmise lihtsaks, kasutades Amazon Web Services."

Peate lihtsalt oma koodi üles laadima ja siis tegeleb AWS juurutamise ja seadistamisega. Lisaks pole Elastic Beanstalki teenuse eest eritasu – maksate ikkagi ainult tegelike kasutatavate AWS-teenuste eest.

Veel üks huvitav võimalus on Lambda, mis pakub serverivaba hostimise lähenemist.

Kui te pole AWS-iga veel eriti tuttav, saate seda vaadata "Juurutage Node.js veebirakendus" projekti juhend et õppida põhitõdesid ja käivitada oma rakendus.

3. DigitalOcean (www.DigitalOcean.com)

Hõlpsasti ühe hiireklõpsuga Node.js-i seadistuses DigitalOcean hostimises

Populaarne pilveinfrastruktuuri teenus DigitalOcean teeb ka Node.js hostimiseks hea võimaluse ja laseb teil seda teha keerutage üles uus Node.js Ubuntu tilk vaid mõne klõpsuga. Või võite luua ka oma tilga ja kõik ise sättida.

See pole parim võimalus kogenematutele kasutajatele, kuna peate infrastruktuuri ise haldama, kuid hinnad on taskukohased ja DigitalOcean teeb teie rakenduse vastavalt vajadusele skaleerimise lihtsaks..

Võite alustada uue tilgaga, mille hind on vaid 5 dollarit kuus, ja teil on valida kaheksa erineva andmekeskuse vahel kolmel erineval kontinendil.

Hiljuti omandas ka DigitalOcean Nanobox, mis aitab veebirakenduste juurutamist lihtsamaks muuta – saate beetaversiooni registreeruda siin.

4. A2 majutamine (www.A2Hosting.com)

A2 majutamise sõlm.js plaan

A2-hostimine on üks väheseid "traditsiooniline" hostid pakuvad spetsiaalset Node.js hostipaketti. See tähendab, et vaatate tavaliselt pilve või Node.js-i pühendatud valikuid, kuid A2-hostimine võimaldab teil kasutada nende jagatud plaane.

See teeb A2-hostimise üsna taskukohaseks võimaluseks, mille plaanid algavad kõigest 4,90 dollarist kuus:

 • 1 veebisait
 • 5 andmebaasi
 • piiramatu ladustamine ja ülekandmine
 • tasuta SSL-sertifikaat Let’s Encrypt kaudu
 • cPanel serveri haldamiseks

Plaanid lähevad sealt üles, et saada rohkem veebisaite ja paremat jõudlust.

A2-hostimise negatiivne külg on aga see, et teie rakendust pole nii lihtne skaneerida, kui see oleks ühega paljudest pilve Node.js hostiteenuse pakkujatest selles loendis.

5. Häire (Glitch.com)

Glitch pakub Node.js tasuta majutust

Kui otsite lõbusa projekti jaoks tasuta Node.js majutust, võib teie jaoks olla abivahend Glitch. See ei ole hea võimalus tõsiseks ettevõtmiseks, kuid sobib suurepäraselt ka lõbusate rakenduste või prototüüpide loomiseks.

Saate isegi rakenduse luua anonüümselt, ehkki peate oma projektide aktiivseks jäämiseks sisse logima GitHubi või Facebooki kaudu (anonüümsed rakendused aeguvad viie päeva pärast).

Glitch ei lase teil oma domeeni kasutada ja seal on veel mõned piirangud, näiteks:

 • Projektid magavad 5 minuti pärast, kui neid ei kasutata, ja peatatakse automaatselt 12 tunni pärast. Nad ärkavad, kui saavad uue HTTP-päringu.
 • 200 MB kettaruumi limiit ja 512 MB varade salvestusruum.
 • 512 MB RAM, nagu ka Heroku tasuta Node.js hostimise limiidid.
 • Piiratud 4000 taotlusele tunnis.

Lihtsa juhendi rakenduse Node.js majutamiseks Glitchis, vaadake veebisaidil Glitch.com Idiot’s Guide to Hosting.

Glitch on samast meeskonnast, kuhu kuuluvad Stack Overflow, Stack Exchange ja Trello (enne kui Trello omandas Atlassian), nii et sellel on pisut kaalu.

6. Google’i pilveplatvorm (Cloud.Google.com)

Google'i pilveplatvorm

Kui soovite oma Node.js rakendust hostida samas infrastruktuuris, mis kasutab Google’i otsingut ja YouTube’i, võib Google Cloud Platform olla just teie jaoks parim Node.js hostimine..

Nagu Amazon Web Services, saate ka teie valida paljude toodete ja teenuste hulga. Üks, mida kindlasti soovite kaaluda, on Google App Engine, mis laseb sul "keskenduge ainult koodi kirjutamisele, muretsemata selle aluseks oleva infrastruktuuri haldamise pärast".

Ja nagu AWS, maksate ka ainult nende ressursside eest, mida te tegelikult kasutate.

Juhend Node.js rakenduste hostimisega alustamiseks Google Cloud Platformil, vaadake Google’i Node.JS App Engine’i kiirjuhendit.

7. Microsoft Azure (Azure.Microsoft.com)

Microsoft Azure node.js

Veel üks suurtest pilvandmetöötlusplatvormidest pakub Microsoft Azure ka mitmeid teenuseid, mis muudavad Node.js-i rakenduste hostimise ja juurutamise lihtsaks.

Täpsemalt, Azure’i rakenduste teenus pakub täielikult hallatavat lahendust Node.js rakenduste majutamiseks.

Veel üks atraktiivne asi Microsoft Azure’i juures on see, et see pakub 12-kuulisi tasuta põhiteenuseid koos 200-dollarise krediidiga, mida saate kasutada lisateenuste osutamiseks oma esimese 30 päeva jooksul. Ehkki see pole tasuta igavesti, saate enne maksmist palju läbisõitu.

8. Platvorm.sh (Platform.sh)

PaaS-i hostiv platvorm.sh Node.js

Kui vihkate oma Node.js rakenduste taristu haldamist, võib Platform.sh olla teie rakenduse jaoks parim Node.js host..

Nagu nimigi ütleb, on tegemist teenuse platvormina (PaaS), mis haldab kogu teie rakenduse infrastruktuuri.

See ei ole ise tehniliselt hostimine, kuna Platform.sh teeb koostööd AWS-i, Google Cloud Platformi, Microsoft Azure’iga jne. Kuid see teeb teile Node.js-rakenduste käitamise sellel pilveinfrastruktuuril palju lihtsamaks..

Platform.sh plaanid algavad 50 dollarist kuus ja lähevad sealt üles, sõltuvalt teie vajadustest. Selle proovimiseks saate ka tasuta prooviperioodi – krediitkaarti pole vaja.

9. NodeChef (www.NodeChef.com)

NodeChef

NodeChef pakub plaanidega alates kõigest 9 dollarit kuus ja pakub teie rakendusele taskukohast Node.js-i hostimist, kasutades teie valitud neljast andmestikust nelja andmekeskuse jaoks Dockeri konteinereid paljastel metalliserveritel:

 • USA-ida
 • EL-lääs (Pariis)
 • Singapur
 • Sydney

Saate valida SQL ja NoSQL andmebaaside vahel ning NodeChef pakub ka lihtsat mastaapimist ja automatiseeritud SSL-sertifikaatide eraldamist.

NodeChefi 9-dollarine kuus algtaseme plaan võimaldab teil:

 • 1 protsessor
 • 128 MB rakenduse mälu
 • 100 MB andmebaasi mälu
 • 1 GB andmebaasi salvestusruum
 • Mõõtmata ribalaius

Seejärel saate individuaalseid ressursse vastavalt vajadusele laiendada.

Milline on teie vajadustele parim Node.js-i host?

Selle postituse sulgemiseks ja teie jaoks konkreetse olukorra jaoks parima Node.js hostingu valimiseks aitame läbi viia mõned stsenaariumid:

Esiteks, kui olete tehniliselt asjatundlik, pakuvad suured pilveinfrastruktuuri teenused head võimalust ja need pakuvad teile tavaliselt teenuseid, mis aitavad teie rakenduse haldamist sujuvamaks muuta ja kaotada palju tüütumaid infrastruktuurinõudeid.

Muidugi on teil siin kolm suurt:

DigitalOcean ja Heroku pakuvad ka häid võimalusi ja Platvorm.sh pakub PaaS-i, mis aitab teil otsast lõpuni areneda.

Kui otsite spetsiaalselt Node.js tasuta hostimist, Häire on hea võimalus mitte missioonikriitiliste asjade jaoks ja Heroku pakub ka piiratud tasuta paketti.

Lõpuks, kui te ei soovi pilveteele minna, pakub A2 Hosting taskukohast sisenemispunkti hinnaga ~ 4 dollarit kuus ja see on üks väheseid masinaid, mis laseb teil käivitada Node.js ilma oma VPS-i või spetsiaalset serverit hankimata. Ja NodeChef pakub ka taskukohase hinnaga oma Dockeri konteineri lähenemisviisi paljaste metallide serverites.

Siin on jälle kiire kokkuvõtlik tabel:

Parim Node.js hostimine turul

Host
Hind alates
Kas maksate kasutamise eest? *
Pilvepõhine?
Heroku0 dollarit
AWS0 dollarit
DigitalOcean5 dollarit
A2 majutamine4,90 dollarit
Häire0 dollaritEi kohaldata – tasutaEi kohaldata
Google’i pilveplatvorm0 dollarit
Microsoft Azure0 dollarit
Platvorm.sh50 dollarit
NodeChef9 dollarit

Kõrval "Maksa kasutamise järgi", peame silmas, et maksate tegelike ressursside põhjal, mida te iga kuu kasutate, mitte mingisugust määratud summat.

Kas teil on küsimusi Node.js jaoks parima hostingu valimise kohta? Küsi kommentaarides ära!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate seejärel toote, saame komisjonitasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector