9 nejlepších hostingových platforem Node.js roku 2020 (zdarma a placeno)

Nejlepší hosting Node.js


Hledáte nejlepší hosting Node.js pro svůj další aplikační projekt? V tomto příspěvku sdílím celou řadu prémiových a bezplatných hostingových služeb Node.js pro uživatele všech úrovní znalostí.

Celkově se budeme zabývat těmito možnostmi:

 1. Heroku #
 2. Amazon Web Services #
 3. DigitalOcean #
 4. A2 Hosting #
 5. Závada #
 6. Platforma Google Cloud #
 7. Microsoft Azure #
 8. Platform.sh #
 9. NodeChef #

Pokračujte ve čtení pro podrobnější pohled na každou platformu!

Ve spěchu? Zde je shrnutí našich zjištění:

Nejlepší hosting Node.js na trhuHostitel
Cena od
Platit za použití? *
Cloudové?
Heroku0 $
AWS0 $
DigitalOcean5 $
A2 Hosting4,90 $
Závada0 $N / A – zdarmaN / A
Google Cloud Platform0 $
Microsoft Azure0 $
Platform.sh50 $
NodeChef9 $

1. Heroku (www.Heroku.com)

heroku

Heroku je cloudová aplikační platforma, která nabízí hosting Node.js zdarma, což je samo o sobě docela velká remíza. Samozřejmě existují určitá omezení a podobně jako bezplatný hosting WordPress budete pravděpodobně chtít platit hosting za seriózní projekt. Ale pokud jste v pořádku s těmito omezeními a hledáte pouze hosting Node.js, na kterém si budete moci hrát, je dobré začít!

Heroku také nabízí placené plány, které jsou také dobrou volbou v závislosti na vašich potřebách.

Jaké jsou tedy limity pro Herokuův bezplatný hosting Node.js? A to:

 • 512 MB paměti
 • Spí po 30 minutách nečinnosti
 • Pouze jeden uživatel
 • Dodává se s limitem 1 000 "dyno hodin" pro celý váš účet (pokud ověříte kreditní kartou – jinak je to pouze 550)

Pokud vám tato omezení brání ve vašich plánech, placené plány společnosti Heroku mohou být stále dostupné, a to již od 7 $.

Heroku je dobře zdokumentován, nabízí snadné škálování a je obecně docela pěkný pro vývojáře.

2. Amazon Web Services (AWS.Amazon.com)

aws

Pravděpodobně jste slyšeli o webových službách Amazon, protože fungují jako… celý internet. Dobře, to je trochu přehnané, ale je to docela, docela populární.

Prostřednictvím mnoha integrovaných služeb je AWS skvělou volbou pro hostování aplikací Node.js.

I když si můžete vybrat z mnoha různých služeb, pravděpodobně budete chtít začít s Elastic Beanstalk, který "usnadňuje nasazení, správu a škálování webových aplikací Node.js pomocí Amazon Web Services."

Stačí jen nahrát svůj kód a AWS se postará o nasazení a zajištění. Služba Elastic Beanstalk navíc neúčtuje žádný zvláštní poplatek – stále platíte pouze za skutečné služby AWS, které používáte.

Další zajímavou možností je Lambda, která nabízí přístup k hostingu bez serverů.

Pokud ještě nejste s AWS dobře obeznámeni, můžete se podívat na "Nasadit webovou aplikaci Node.js" průvodce projektem naučit se základy a uvést svou aplikaci do provozu.

3. DigitalOcean (www.DigitalOcean.com)

Nastavení Node.js jedním kliknutím na hostování DigitalOcean

DigitalOcean, populární služba cloudové infrastruktury, je také dobrou volbou pro hostování Node.js a umožňuje vám roztočte novou kapku Ubuntu Node.js pouhými několika kliknutími. Nebo si také můžete vytvořit svou vlastní kapičku a všechno nastavit sami.

Není to nejlepší volba pro nezkušené uživatele, protože budete muset spravovat infrastrukturu sami, ale ceny jsou přijatelné a DigitalOcean usnadňuje škálování vaší aplikace podle potřeby.

S novou kapkou můžete začít už za pouhých 5 $ měsíčně a budete mít na výběr osm různých datových center na třech různých kontinentech.

Společnost DigitalOcean také nedávno získala Nanobox, což usnadňuje nasazení webových aplikací – zde se můžete zaregistrovat do beta verze.

4. Hosting A2 (www.A2Hosting.com)

A2 Hosting node.js plán

A2 Hosting je jedním z mála "tradiční" hostitelé nabízejí specializovaný hostingový balíček Node.js. To znamená, že se obvykle díváte na cloud nebo vyhrazené možnosti pro Node.js, ale A2 Hosting vám umožňuje používat jejich sdílené plány.

Díky tomu je hosting A2 docela cenově dostupnou možností, přičemž plány začínají již za 4,90 $ měsíčně:

 • 1 web
 • 5 databází
 • neomezené ukládání a přenos
 • bezplatný SSL certifikát prostřednictvím Let’s Encrypt
 • cPanel pro správu serveru

Plány odtamtud vycházejí pro více webů a lepší výkon.

Nevýhodou A2 Hosting je však to, že nebude tak snadné upravovat vaši aplikaci, jako by to bylo s jedním z mnoha poskytovatelů hostingu cloud Node.js na tomto seznamu..

5. Závada (Glitch.com)

Glitch nabízí bezplatný hosting Node.js

Pokud hledáte bezplatný hosting Node.js pro zábavný projekt, může být pro vás Glitch nástrojem. Není to dobrá volba pro seriózní podnikání, ale je to skvělé pro zábavné aplikace nebo prototypování.

Můžete dokonce vytvořit aplikaci anonymně, i když se budete chtít, aby vaše projekty zůstaly aktivní (anonymní aplikace vyprší za pět dní), musíte se přihlásit přes GitHub nebo Facebook..

Závada vám nedovolí používat vaši vlastní doménu a existují některá další omezení, jako například:

 • Projevuje se po 5 minutách, pokud se nepoužívá, a po 12 hodinách se automaticky zastaví. Probudí se, když obdrží další požadavek HTTP.
 • 200 MB diskového prostoru a 512 MB úložného prostoru.
 • 512 MB RAM, stejně jako herní limity společnosti Heroku zdarma pro Node.js.
 • Omezeno na 4 000 požadavků za hodinu.

Jednoduchý průvodce hostováním aplikace Node.js na Glitch, podívejte se na Průvodce idiotů k hostování na webu Glitch.com.

Závada je ze stejného týmu jako Stack Overflow, Stack Exchange a Trello (dříve než Trello získal Atlassian), takže za tím má nějakou váhu.

6. Google Cloud Platform (Cloud.Google.com)

Google Cloud Platform

Pokud chcete hostovat vaši aplikaci Node.js na stejné infrastruktuře, která podporuje vyhledávání Google a YouTube, může být Google Cloud Platform právě tím nejlepším hostingem pro Node.js..

Stejně jako Amazon Web Services budete mít na výběr tunu různých produktů a služeb. Jeden, který budete určitě chtít zvážit, je Google App Engine, což vám umožní "zaměřte se pouze na psaní kódu, aniž byste se museli starat o správu základní infrastruktury".

A stejně jako AWS budete platit pouze za zdroje, které skutečně používáte.

Návod, jak začít s hostováním aplikací Node.js na Google Cloud Platform, podívejte se do rychlé příručky Node.JS App Engine společnosti Google.

7. Microsoft Azure (Azure.Microsoft.com)

Microsoft Azure node.js

Microsoft Azure, další z velkých cloudových platforem cloud computingu, nabízí také řadu služeb, které usnadňují hostování a nasazení aplikací Node.js..

Konkrétně, Azure’s App Service nabízí plně spravované řešení pro hostování aplikací Node.js.

Další atraktivní věcí na Microsoft Azure je to, že nabízí 12 měsíců bezplatných základních služeb, spolu s kreditem 200 $, který můžete použít pro další služby během prvních 30 dnů. Takže i když to není navždy zdarma, můžete dostat hodně najetých kilometrů, než budete muset zaplatit.

8. Platform.sh (Platform.sh)

Platform.sh Node.js hostující PaaS

Pokud nenávidíte správu infrastruktury pro své aplikace Node.js, může být platformash nejlepším hostem Node.js pro vaši aplikaci..

Jak název napovídá, jedná se o platformu jako služba (PaaS), která zajišťuje správu celé infrastruktury vaší aplikace.

Není to technicky hosting sám, protože Platform.sh spolupracuje se společnostmi AWS, Google Cloud Platform, Microsoft Azure atd. Ale pro vás je mnohem snazší spouštět aplikace Node.js na této cloudové infrastruktuře.

Plány platformy Platform.sh začínají na 50 $ měsíčně a podle toho stoupají nahoru. Můžete si také vyzkoušet bezplatnou zkušební verzi – není nutná žádná kreditní karta.

9. NodeChef (www.NodeChef.com)

NodeChef

S plánem začínajícím na pouhých 9 USD měsíčně nabízí NodeChef cenově dostupný hosting Node.js pro vaši aplikaci pomocí kontejnerů Docker na holých kovových serverech podle vašeho výběru ze čtyř datových center na čtyřech kontinentech:

 • USA východ
 • EU-West (Paříž)
 • Singapur
 • Sydney

Můžete si vybrat mezi databázemi SQL a NoSQL a NodeChef také nabízí snadné škálování a automatické poskytování certifikátů SSL.

NodeChef vám nabízí plán vstupní úrovně 9 $ měsíčně:

 • 1 CPU
 • 128 MB paměti aplikace
 • 100 MB paměti databáze
 • 1 GB úložiště databáze
 • Neměřená šířka pásma

Poté můžete podle potřeby rozšířit jednotlivé zdroje.

Jaký je nejlepší server Node.js pro vaše potřeby?

Chcete-li tento příspěvek uzavřít a pomoci vám vybrat nejlepší hosting Node.js pro vaši konkrétní situaci, projdeme některé scénáře:

Zaprvé, pokud jste technicky zdatní, služby velké cloudové infrastruktury jsou dobrou volbou a obvykle vám poskytují služby, které pomáhají zefektivnit správu aplikace a eliminovat mnoho náročnějších požadavků na infrastrukturu.

Máte zde samozřejmě tři:

DigitalOcean a Heroku také nabízejí dobré možnosti, a Platform.sh nabízí PaaS, který vám pomůže s vývojem end-to-end.

Pokud konkrétně hledáte bezplatný hosting Node.js, Závada je dobrou volbou pro kritické věci, které nejsou mise, a Heroku také nabízí omezený volný plán.

A konečně, pokud se nechcete vydat cloudovou cestou, A2 Hosting nabízí cenově dostupný vstupní bod za ~ 4 $ měsíčně a je jedním z mála hostitelů, který vám umožní provozovat Node.js bez získání vlastního VPS nebo dedikovaného serveru. A NodeChef nabízí také cenově dostupný bod s přístupem kontejneru Docker na holé kovové servery.

Zde je opět stručná souhrnná tabulka:

Nejlepší hosting Node.js na trhuHostitel
Cena od
Platit za použití? *
Cloudové?
Heroku0 $
AWS0 $
DigitalOcean5 $
A2 Hosting4,90 $
Závada0 $N / A – zdarmaN / A
Google Cloud Platform0 $
Microsoft Azure0 $
Platform.sh50 $
NodeChef9 $

Podle "Platit podle použití", máme na mysli, že platíte na základě skutečných zdrojů, které používáte, nikoli na určité stanovené částky každý měsíc.

Máte nějaké dotazy ohledně výběru nejlepšího hostingu pro server Node.js? Zeptejte se v komentářích!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na některý z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, obdržíme provizi. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map