9 “kiireimat” WordPressi majutusteenuse pakkujat võrreldes (2020)

9 “kiireimat” WordPressi majutusteenuse pakkujat võrreldes (2020)

9 “kiireimat” WordPressi majutusteenuse pakkujat võrreldes (2020)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kas sa oled otsite kiireimat WordPressi hostimist oma veebisaidi jaoks?


Pole tähtis, kas alustate uut ettevõtet või kui teil on juba mõni aeg juba olemas olnud ettevõte, on kiirus üks võtmeid, mis tagab teie saidi kasvu ja tervena püsimise. Boonuspunkt … see hoiab ka teie külastajad aktiivsena.

Õige kiireima veebimajutuse otsimine võib olla pisut keeruline, sest iga host on erinev. Neil on palju pakette, mis võivad teid segi ajada, kui neist läbi lähete. Kõik tahavad, mis on nende ettevõtte jaoks parim, hoolimata sellest, kas see on väike või suur. Ja muidugi on üks olulisemaid asju, millele saab loota, kiirus.

Kiireim WordPressi hostimine

Miks on kiirus oluline??

Kiireim WordPressi hostimine aitab teil oma sisu hõlpsalt korraldada ja arendada. Aeglane host aeglustab mitte ainult külastajate jaoks lehe laadimist, vaid võib aeglustada ka administraatori paneeli. See muudab teie töö raskemaks ja aeganõudvamaks.

Kuid mis kõige tähtsam – kiire hostimine teeb teie külastajad tunnevad end mugavalt, kui nad proovivad teie saidile juurde pääseda ja sellega mingil viisil suhelda (nt sotsiaalmeedia nuppude kommenteerimine või neile klõpsamine). Veebisait, mille laadimine ebaõnnestub, põhjustab nende kadumise.

Lühike lugu: kui otsite kiireimat WordPressi hostimist, mis teie panka ei riku, on see kindlasti SiteGround, kuid uurige seda lähemalt, siis lugege julgelt välja, milline neist teile sobib..

Kiireimad WordPressi majutusteenuse pakkujad (lühidalt)

Kui teil on kiire, siis toome siin esile meie leiud:

  1. SiteGround (www.siteground.com)
  2. WP mootor (wpengine.com)
  3. Bluehost (www.bluehost.com)

Peamine põhjus, miks me SiteGroundit soovitame, on see, et see tõi välja mõne meie tehtud teise võrdluspostituse parimate laadimisaegade (lingi parimate WordPress-i hostiteenuse pakkujate juurde siin). Siit leiate katkendi saidi SiteGround kohta:

LoadImpact testid:

Serveri asukoht: Amsterdam
Testimismasina asukoht: Dublin, Iirimaa
Minimaalne reageerimise aeg: 0,46 s
Maksimaalne reageerimisaeg: 0,87 s

SiteGround LoadImpact test

TÄIELIK VÕRDLUS:

Samuti on veel üks probleem, mis pole esmapilgul nii ilmne, kui rääkida kiireimast WordPressi hostimisest. Pealegi, isegi kui teie praegune veebimajutaja on täiesti võimeline teie keskmise liikluse arvuga hakkama saama, mis juhtub, kui tabate tõeliselt populaarset päeva? Nagu selgub, ei saa kõik hostimisplaanid sellega hakkama.

Külastajad on … mis on sõna … tujukad. Nad lihtsalt ei veeda oma päeva vaevalt liikuva veebisaidi ootamisel. Mis on veelgi olulisem – paljud neist ei tule enam tagasi, kui te ei paku neile mõnda mugavat sirvimiskogemust.

Nagu järeldas AOL Dave Artz 2006 uuring, lehe vaatamiste arv väheneb, kui lehe laadimisaeg suureneb. Uuringus öeldakse:

Lehe laadimisaja ülemise kümnendi kümnendal kohal olevad kasutajad vaatavad 7,5 lehte külastuse kohta. Kolmandas detsiilis langeb see 6 leheküljele külastuse kohta ja madalaima lehe laadimisajaga kasutajatele mahub 5 lehekülge külastuse kohta.

Sama uuringu kohaselt kasvab kiiruse suurendamine vähendada tegevuskulusid ka. Phil Dixon Shopzillast jagab oma kogemusi ja näitab, et:

Aastapikkuse jõudluse ümberkujundamise tulemuseks oli 5-sekundiline kiirendus (~ 7 sekundist ~ 2 sekundini). Selle tulemuseks oli lehevaatamiste kasv 25%, tulude kasv 7–12% ja riistvara vähenemine 50%. Viimane punkt näitab jõudluse parandamise võitu, mis suurendab tulusid, vähendades samal ajal tegevuskulusid.

Vajan veel? Vastavalt a Akamai poolt 2009. aastal tehtud uuring, 47 protsenti külastajatest eeldab, et veebileht laaditakse kahe sekundiga või vähem. Veelgi enam, 40 protsenti inimestest lahkub lehelt, kui selle laadimine võtab rohkem kui kolm sekundit. Ja ühe sekundi viivitus lehe reageerimisel võib konversioone vähendada seitsme protsendi võrra.

Nagu näete, on saidi kiiruse roll ärilises plaanis tohutu ja sellel võib olla oluline mõju veebisaidi edukusele.

Kiireima WordPressi hostimise otsimine – arvestatavad tegurid

Neid on paar olulised tegurid, millest peate teadma, kui otsite õiget hostit:

Teie praeguse vaatajaskonna suurus:

Teie vaatajaskonna suurus on esimene asi, mida peaksite kiireima WordPressi hostimise otsimisel uurima.

Oluline on teada, kui palju külastajaid teie host saab teenindada – ja kas see saab teie kasvuga hakkama.

Standardsete hostimispakettide abil on igal kliendil serveris teatud ruum. Isegi kui peremees ütleb, et ruumi on "piiramatu," see pole päris nii, mille saate kiiresti teada, kui loete kasutaja kokkuleppe alusel peentrükki.

Paratamatult aeglustab tohutu liikluse kasv teie veebisaiti, kui seda kasutatakse jagatud hostimisplaani alusel. Ja kui teravik on piisavalt suur, siis langeb teie sait mingil hetkel täielikult alla.

Enne veebimajutaja valimist sirvige mõnda veebifoorumit ja pöörduge ka veebimajutaja toe poole. Proovige otsida teavet liikluse numbrite kohta, millega host saab realistlikult hakkama.

Serveri asukoht:

See on asi, mida sageli ei arvestata. Kuid üldiselt, et veenduda, et teie veebimajutus on teie vaatajaskonna jaoks kiire, peaksite valima serveri, mis on tegelikult teie vaatajaskonna geograafilisele asukohale lähedal.

Teisisõnu, ärge majutage oma saiti oma vaatajaskonnale teisel pool maakera ainult seetõttu, et see on odavam.

WordPressi hostimise tüübid

Otsus, millist tüüpi hostimist valida, sõltub teie isiklikest nõudmistest, kui palju tööd soovite oma serveri ja saidiga hiljem teha.

Kui alles alustate ja soovite näha, kuidas WordPressi saidi omamine teie jaoks töötab, saate katsetada tasuta hostide või jagatud hostipakettidega (see on koht, kus jagate hostimisruumi teiste klientidega; sellised ettevõtted nagu InMotion või Bluehost pakuvad sina seda).

Spetsialistidele ja saitidele, kes on ehitanud suurema vaatajaskonna, on vastuseks hallatud hostimine ja VPS (koos WP Engine, Leheline, või näiteks hooratas). Need on kallimad, kuid neil on palju funktsioone ja eeliseid. Peaasi, et te ei pea ise tehnilise poolega hakkama saama.

Hostimisettevõtted, mida peaksite uurima

Valida on paljude hostiettevõtete vahel ning igaüks neist pakub pisut erinevaid teenuseid ja funktsioone. Oleme teinud valiku huvitavamatest, eriti pidades silmas peamist eesmärki – kiireima WordPress-hostingu leidmist.

Siinsed ettevõtted on valdkonna kiireimate seas ja sõltuvalt teie eelarvest vahelduvad kallist odavaga. Nad pakuvad usaldusväärset klienditugi ja abi, head turvalisust ja turvalisi varukoopiaid.

1. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround on suurepärane valik, kui otsite kõige kiiremat WordPressi majutust (ja ka üks väheseid WordPress.org’i soovitatud platvorme).

Nad pakuvad kolme peamist plaani alates 3,95 dollarist kuni 5,95 dollarini kuus kuni 11,95 dollarini, mis teeb sellest väga soodsa lahenduse. Kõige elementaarsema kava osana saate 10 GB kettaruumi, tasuta domeeni, ööpäevaringset tuge, tasuta igapäevaseid varukoopiaid, tasuta SSL-sertifikaati ja kõike muud, mida võite hostimisteenuselt oodata.

Kiireim WordPressi hostimine: SiteGround

Seejärel on kahes ülejäänud kavas veel mõned lisafunktsioonid (nt prioriteetide tugi, tasuta PCI-vastavus ja palju muud). Lisaks on olemas 30-päevane raha tagasi garantii. Veel üks ost, mis teeb SiteGroundist kiireima WordPressi hostimise otsimisel hea valiku, on nende kohandatud SG Optimizeri pistikprogramm, mis võimaldab teil ära kasutada SiteGroundi vahemällu salvestamise algoritme (pistikprogramm kuulub teie hostimisplaani).

2. Bluehost (www.bluehost.com)

See on professionaalsele virtuaalserverile spetsialiseerunud ettevõte. See on WordPressi ametlik kinnitatud hostimisteenuse pakkuja. Need pakuvad ühe klõpsuga installimist, automaatset varundamist, katkematut tuge.

Nende pakkumine algab 2,95 dollarist kuus (eeldusel, et olete nõus sõlmima 36-kuulise lepingu) ja 30-päevase raha tagasi garantii.

See WordPressi hostimine on hea valik väikeettevõtetele ja ajaveebide pidajatele.

Kiireim WordPressi hostimine: sininehost

3. WP mootor (wpengine.com)

Natuke kallim kui mõni teine ​​hallatud WordPressi hostimiskava, kuid see on seda väärt.

Nad pakuvad häid teenuseid, ülikiireid servereid, suurepäraseid tehnilisi ja klienditugi. Nende hostimise infrastruktuur on loodud eriti selleks, et tagada teie WordPressi saidi kiire ja tõrgeteta töötamine. 

Plaanid algavad 22,50 dollarist kuus ja seal on 60-päevane raha tagasi garantii. 22,50-dollarise plaani osana saate piiramatut andmeedastust ja 10 GB kohalikku salvestusruumi.

See peaks olema uue veebisaidi jaoks enam kui piisav ja suutma teenindada kuni 25 000 külastajat kuus.

Kiireim WordPressi hostimine: WP Engine

4. InMotioni hostimine (www.inmotionhosting.com)

InMotion on üks populaarseimaid WordPressi jagatud hoste, millel on tõhus hinna ja omaduste suhe.

Esimene plaan algab vaid 3,99 dollarist kuus, mis on üks odavamaid pakkumisi turul. Mis selles teie jaoks on? Piiramatu kettaruum, 2 veebisaiti ühel kontol, tasuta andmete varundamine, tasuta seisakuta veebisaidi ülekanded, tasuta domeeni registreerimine, piiramatu e-posti konto. Ja veel üks fantastiline asi: see on kaasas eelinstalleeritud WordPressiga, nii et te ei pea seda eraldi installima.

Kiireim WordPressi hostimine: inmotioni hostimine

5. Leheline (www.pagely.com)

Natuke kallim kui teised selle loendi lahendused, kuid see annab teile investeeringu eest palju vastutasu (see on hallatud hostimisplaan).

Põhipakett on 199 dollarit kuus ja annab teile mitu perks. Kui nimetada vaid mõnda: saate WordPressi eelinstallida, oma WordPressi ja pistikprogrammide automaatsed värskendused, automaatsed varukoopiaid, tasuta CDN-i ja 24-tunnise USA-s asuva + UK-põhise toe (oluline!).

Pagely on tuntud oma WordPressi jaoks optimeeritud hostimiskavade poolest ja pakub teile põhimõtteliselt võimalikult kiiret WordPressi hostimist, nii et kui otsite midagi, mis pakuks teile probleemivaba kogemust, võiks see olla teie pakkuja. Lisaks saate käivitada ühe plaani kaudu kuni 5 veebisaiti ja saate 25 GB ribalaiust.

Kiireim WordPressi hostimine: leheline

6. Hooratas (www.getflywheel.com)

See on WordPressi host, mis on loodud disaineritele ja agentuuridele, kuid see on sõbralik ka vähem arenenud inimestele, kes soovivad oma veebisaite arendada.

Alates 13,00 dollarist kuus pakub Hooratas head tasakaalu hinnakujunduse ja jõudluse vahel. Selle algtaseme plaaniga saate teenindada kuni 25 000 igakuist külastajat.

Hooratas pakub suurt kiirust, turvalisust, klientide koostööd ja turvalisi varukoopiaid.

hooratas

7. WPXHosting (www.wpxhosting.com)

Seda nimetatakse kiireks WordPressi hostimiseks, millel on suurepärane tugi ja head lehe laadimisajad. Nad pakuvad võimsust ja kiirust kui oma ettevõtte kahte kõige olulisemat võtit. WPXHosting pakub ühe klõpsuga WordPressi installi, tasuta CDN-i, täiustatud turvalisuse ja hea klienditoe.

Hinnad algavad 24,99 dollarist kuus. Pakkumine võimaldab teil ehitada viis veebisaiti, saada 100 GB ribalaiust ja 10 GB salvestuslimiiti (kõik kettad on SSD, mis on saidi kiiruse jaoks tohutu).

wpxhosting

8. HostGator (www.hostgator.com)

Teine jagatud WordPressi hostimine, mis on seal üks suurimaid veebimajutusettevõtteid.

See pakub kõige madalamaid hindu, mille leiate, alates 2,75 dollarist kuus (36-kuulise lepingu korral). Saate oma saidi installida vaid ühe klõpsuga. Sobib parimatele inimestele, kes soovivad luua oma esimese ettevõtte saidi.

Kui vajate rohkem, pakub HostGator ühiskasutatavaid edasimüüjaid, VPS-i ja spetsiaalseid serveripakette nii algajatele kui ka professionaalidele erinevates hindades.

hostgaator

9. Saidi5 (www.site5.com)

Jagatud WordPress-hostimine, mis on väga hea algajatele, kes soovivad oma esimese saidi avada.

Saidi5 installimine toimub ühe klõpsuga, plaanid algavad 6,95 dollarist kuus ja nad pakuvad sellel saidil isegi saidi tasuta migreerimist (kui olete oma saiti hostinud mõne muu ettevõtte juures).

Väärib märkimist, et odavaim plaan on hea kuni 10 000 külastajale kuus, millest peaks alustamiseks piisama. Site5 pakub teile ka kasutajasõbralikku juhtpaneeli.

sait5

Kuidas valida teie jaoks kiireim WordPressi hostimine:

Siit leiate samm-sammult teile ja teie vaatajaskonnale kiire hostimispaketi valimise:

Valige üks ettevõtetest
Tutvuge ülalnimetatud ettevõtetega ja tutvuge nende pakutavatega. Pange tähele iga huvitavat detaili nende pakkumise kohta. Siin mängib teie eelarve.
Kontrollige nende serveri asukohta, et näha, kas see sobib teie omaga
Pärast ettevõtte valimist peaksite kontrollima selle saadaolevaid serveri asukohti. See tähendab, et peate kontrollima, kas see on teie vaatajaskonna asukohale suhteliselt lähedal. Mida lähemal, seda parem. See aspekt on oluline, kuna see annab teile sama investeeringu jaoks paremad tulemused. Mõned ettevõtted näitavad registreerumisprotsessi ajal oma serveri asukohti, teistega tuleb selle kohta otse ühendust võtta.
Valige plaan
Kui olete otsustanud, milline ettevõte on lähemal ja vastab ka kõigile teie vajadustele, peate valima ühe nende pakutavatest plaanidest. Vajalik plaan sobib kõige paremini teie eelarvele, vaatajaskonnale ja eesmärkidele.

Järeldus

Seal on palju hostimisettevõtteid, kes suudavad teenida kõigi vajadusi ja eelarveid. Kuid see muudab teie saidi kiireima WordPress-hostimise valimise veelgi karmimaks.

Õige ettevõtte valimiseks on oluline oma äri ja eesmärke hästi tunda. Peale selle on ka palju tööriistu ja teenuseid – nii tasuta kui ka premium -, mis saavad teie saiti veelgi paremaks muuta ja muuta selle töö sujuvamaks..

Uuendus (mai 2020). Praegu näivad selle loendi populaarseimad hostimisettevõtted olevat SiteGround ja InMotion Hosting. On tõestatud, et nad loovad head laadimisajad ja nende serverid on WordPressi installide jaoks usaldusväärsed.

See on meie arvates kiireimatele WordPressi hostiteenuse pakkujatele turul. Jagage julgelt meiega oma ettepanekuid ja arvamusi! Rääkige meile, kuidas teie veebi kiiruse osas toimib. Kas on mõni ettevõte, mida te teistele soovitaksite (või ei soovitaks)?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector