6 parimat spetsiaalset serverit pakkuvat võrguteenuse pakkujat – taskukohased ja võimsad

Mõnikord vajate rohkem ressursse, kui jagatud hostimiskava või virtuaalset privaatserverit (VPS) pakkuda on. Suured, tiheda liiklusega saidid vajavad sageli oma ruumi, mis kipub olema üsna kallis. Kui kavatsete sellist raha kulutada, võiksite valida parimate pühendatud serverite hostimise pakkujate hulgast.


Õigusega spetsiaalne serverimajutus plaan, peaks teie veebisait lendama. Kui pääsete juurde ainult oma saidile pühendatud ressurssidele, võivad kitsaskohad ja seisakuid minevikku jääda. See võib parandada kasutajakogemust, aidates suurendada konversioonimäärasid ja külastajate hoidmist.

Selles artiklis käsitleme lähemalt, milliseid funktsioone peaksite seda tüüpi teenustest otsima. Seejärel tutvustame teile kuut parimat spetsiaalset serverimajutuse pakkujat, sealhulgas nende pakutavat riistvara ja funktsioone ning hindu. Läheme selle juurde!

Parimad spetsiaalsed serverimajutuse pakkujad võrreldud

Mida otsida spetsiaalse serveri hostimiskavast

Spetsiaalne hostimine on suunatud neile, kes on teistest võimalustest üle käinud. Odavamad plaanid nõuavad ressursside jagamist teiste klientidega. Oma serveriga saate täieliku juurdepääsu teie spetsifikatsioonidele seadistatud arvutile.

Võib-olla teate juba mõnda funktsiooni, mida soovite silma peal hoida, kui kaalute, millised spetsiaalsed serverimajutuse pakkujad pakuvad parimaid pakkumisi. Põhifunktsioonide nimetamiseks toimige järgmiselt.

 • Kasutatava keskseadme (CPU) tüüp
 • Mitu protsessori südamikku on kaasatud ja millise kiirusega nad töötavad
 • Juhusliku juurdepääsu mälu (RAM) hulk, mis serveril on saadaval
 • Pakutav salvestusruumi suurus
 • Kui palju ribalaiust server toetab
 • Teie jaoks seadistatud IP-aadresside arv
 • Millist opsüsteemi (OS) server kasutab

Kuid pidage meeles, et serverid kasutavad teist tüüpi CPU-arhitektuuri kui näiteks lauaarvuti. Kui proovite spetsiaalset hostimist ostma, ei pruugi te mõnda mainitud mudelit ära tunda.

Enamik alustavatele pühendatud hostimiskavadest pakub ka vähem RAM-i, kui näete tarbijatele mõeldud arvutites. Põhjus on see, et need masinad on täielikult pühendunud teie veebisaidi haldamisele. Paljudel juhtudel ei vaja te selle tegemiseks tohutult mälu (kuigi see ei tee haiget).

Arvestades, kui kallis võib olla spetsiaalne veebimajutus, peate veenduma, et te ei maksa oma vajaduste eest rohkem. WordPress ise saab töötada väga tagasihoidlikul häälestusel.

Enamik pühendatud servereid algab aga neljatuumalise, 8 GB RAM-i märgist. Need lisaressursid on mõeldud suure liiklustasetasemega toimetulemiseks.

Kuus parimat spetsiaalset serverimajutuse pakkujat

Järgmises jaotises selgitame, mida need spetsiaalsed serverimajutuse pakkujad oma klientidele pakuvad. Allpool olevad nimed ei ilmu mingis kindlas järjekorras, kuid me võrdleme neid üksteisega.

 • Bluehost (www.bluehost.com)
 • Vedelveeb (www.liquidweb.com)
 • SiteGround (www.siteground.com)
 • A2-hostimine (www.a2hosting.com)
 • InMotioni hostimine (www.inmotionhosting.com)
 • DreamHost (www.dreamhost.com)

Läheme selle juurde!

1. Sinine vaim

Parimad pühendatud serverite hostimise pakkujad: Bluehost

Bluehost on üks suurimaid nimesid hostimisturul üldiselt. See pakub mitut tüüpi plaane, alates põhilistest jagatud serveritest kuni pühendatud valikiteni.

Kui tegemist on pühendunud plaanidega, pakub Bluehost kolme taset, alates 79,99 dollarit kuus kolmeaastase kohustusega. Iga pakett sisaldab tasuta SSL-sertifikaati, domeeninime, kohandatud cPaneli armatuurlauda ja mitut pühendatud IP-aadressi.

Riistvara osas saate järgmise spetsiaalse serveriplaani abil järgmist:

 • PROTSESSOR: 4-tuumaline protsessor, mille sagedus on 2,3 GHz
 • RAM: 4GB
 • Ribalaius: 5 TB
 • Ladustamine: 500 GB
 • Pühendatud IP-aadressid: 3

Bluehost nimetati oma parimate WordPressi veebimajutajateks aastal 2020 tänu hea hinna ja toimivuse suhtele. Ehkki meie uuring põhines jagatud hostimisplaanidel, annab see teile ettekujutuse teenuse tasemest, mida sellelt pakkujalt oodata võite.

�� Minge Bluehostisse

2. Vedel veeb

Parimad pühendatud serverite hostimise pakkujad: vedelveeb

Vedelveeb ei pruugi olla nii tuntud kui mõned teised selle loendi hostid. Siiski pakub see fantastilist valikut pühendatud serverikavasid (muude võimaluste hulgas).

See konkreetne veebimajutaja pakub kuut erinevat taset pühendatud hallatavaid servereid, millest igaüks on nimetatud selle protsessori tüübi järgi, mis seda töötab. Iga astme jaoks, mis ületab põhivaliku, saate valida isegi ühe või kahe protsessoriga protsessori vahel.

"põhiline" Intel Xeon 1230 v6 plaan seab teid tagasi Kuus 149 dollarit kui maksate igal aastal. See võimalus koos kõigi teistega sisaldab integreeritud sisuteenuse edastamise võrku (CDN), hajutatud teenuse Denial of Service (DDoS) rünnakukaitset, koormuse tasakaalustamist, rakenduse tulemüüri ja palju muud.

Kui registreerute spetsiaalse serveri plaaniks alustamiseks, saate järgmist:

 • PROTSESSOR: Neljatuumaline protsessor, mille sagedus on 3,9 GHz
 • RAM: 32 GB
 • Ribalaius: 5 TB
 • Ladustamine: 2 × 240 GB
 • Pühendatud IP-aadressid: 1

Selle veebi kohta on palju lahti pakkida. Esiteks pakub see kõigi oma astmete jaoks palju suuremat mälumahtu kui põhimõtteliselt ükski teine ​​selle loendi variant. See teeb sellest fantastiliselt hea valiku, kui soovite käivitada mitut projekti ühes serveris.

Lisaks on siinne plaani valik väga lihtne ja see annab teile palju üksikasju selle kohta, mida iga tasand pakub. Kui otsite hallatavat juurjuurdepääsuga teenust madalama hinnaga kui SiteGround, kuid võrreldava funktsioonitasemega, on Liquid Web kindel võimalus.

Ainus potentsiaalne levitaja on see, et Liquid Web ei paku hallatud hostimist Ubuntu kasutavate serverite jaoks. Hallatud valikud on saadaval ainult CentOS-, CloudLinux- ja Windowsi serverite jaoks.

�� Minge vedelveebile

3. SiteGround

SiteGround

SiteGround hindab võrdluste ja arvustuste majutamisel järjekindlalt parimaid hindeid. See pakub suurepäraseid veebimajutuskavasid suhteliselt madalate hindadega. Kuid pidage meeles, et spetsiaalsed serverid on harva need, mida meile kutsutaks "taskukohane."

Spetsiaalsete hostimiskavade osas algavad SiteGroundi astmed alates Kuus 269 dollarit. Kõiki neid hallatakse täielikult, kuid siiski saate juurjuurdepääsu. Erinevalt teistest plaanidest saate aga seda tüüpi teenuse eest maksta ühe, kolme või kuue kuu tagant, kusjuures hinnad püsivad umbes samad.

SiteGroundi abil saate hallatava WordPressi teenuse valiku. See tähendab, et teil on juurdepääs automaatsetele värskendustele, lavastusfunktsioonidele, WP-CLI toele ja integreeritud Gitile. Iga kava sisaldab ka tasuta Pilv integratsioon, viis pühendatud IP-d, mitu juhtpaneeli valikut ja palju muud.

Riistvara teemal saate Entry Serveri astmelt teile järgmist:

 • PROTSESSOR: 4-tuumaline protsessor, mis on ühendatud sagedusega 3,20 GHz (Intel Xeon E3-1230)
 • RAM: 16 GB
 • Ribalaius: 10 TB
 • Ladustamine: 480 GB (SSD)
 • Pühendatud IP-aadressid: 5

Kohe nahkhiirte juurest paiskab SiteGround teie teed palju rohkem tulejõudu kui Bluehost (lisatasu eest). Lisaks pakub see ka palju lisateavet iga serveri riistvara kohta, mida soovite, kui maksate hostimise eest sadu dollareid kuus.

�� Minge saidile SiteGround

4. A2 majutamine

A2 majutamine

A2 Hostingil on konkurentsivõimelise hinnakujunduse maine ja see räägib jõudluse osas suurest mängust. Oleme seda juba varem testinud ja saame nende väidete eest hääletada, vähemalt jagatud hostimise tasemel.

Spetsiaalsete serverite puhul pakub A2 Hosting nii hallatud kui ka haldamata võimalusi, mis on haruldane. Tegelikult on sellel neli erinevat tüüpi plaani, millest igaüks sisaldab kolme teenindustasandit.

Nende valikute hulgas on teil kolm hallamata pühendatud hostimisplaani. Ülejäänud kataloog on täielikult hallatud ja ainult üks neist plaanidest pakub teile juurjuurdepääsu teie serverile.

Haldamata pühendatud serverid algavad kell 99,59 dollarit kuus üheaastase kohustusega. A2 Hosting pakub aga kuude kaupa maksevõimalusi koos lisatasuga, mis pole veel nii järsk. Teisalt algab hallatavate serverite hind 129,30 dollarist kuus. Juurjuurdepääsu saamiseks kulub see hind 141,09 dollarini kuus.

Juhitamata A2 hostimise spetsiaalsesse serverisse registreerumisel saate seda teha järgmiselt.

 • PROTSESSOR: 2-tuumaline protsessor, mille sagedus on 3,1 GHz
 • RAM: 8 GB
 • Ribalaius: 10 TB
 • Ladustamine: 2 × 500 GB
 • Pühendatud IP-aadressid: 2

Numbrite järgi pakub A2 Hosting võimsamat alternatiivi Bluehost hallatamata plaanidele, mille hinnad on vaid mõnevõrra kõrgemad. Samuti on see võib-olla kõige odavam variant, kui otsite hallatavat spetsiaalset serverit, mis asub umbes poole madalama hinnaga kui SiteGround..

Need kaks fakti muudavad A2 hostimise huvitavaks "eelarve" kui olete spetsiaalse serveri turul. Peab siiski ütlema, et plaani valimine võib olla peavalu, kui te ei tea vajalike ressursside spetsiifikat.

�� Minge A2 hostimise lehele

5. InMotioni hostimine

InMotioni hostimine

InMotioni hostimine on veel üks teenus, mis on meie WordPressi parimate veebimajutajate iga-aastaste ringide põhipunkt. Tavaliselt on see kõigis kategooriates üsna hea, sealhulgas jõudluse ja selle toe kvaliteedi poolest.

Pühendatud serverite osas pakub InMotion teile kuut erinevat kava, mille hulgast valida. Mõlemad kasutavad erinevat protsessorimudelit, kuid need kõik sisaldavad paar tundi hallatud hostimist.

Tunnine lähenemisviis hallatud hostimisele on natuke ebaharilik. See on siiski sobiv valik, kui soovite oma serverit iseseisvalt käitada, kuid soovite siiski aeg-ajalt juurdepääsu kellelegi, kes aitab teil seda vajadusel konfigureerida.

InMotion Hostingi spetsiaalsed serveriplaanid algavad kell 105,69 dollarit kuus üheaastase kohustusega, ehkki saadaval on ka igakuised valikud. Sellel tasemel saate järgmist:

 • PROTSESSOR: Neljatuumaline protsessor, mis on salvestatud sagedusel 3,5 GHz
 • RAM: 8 GB
 • Ribalaius: 6 TB
 • Ladustamine: 500 GB SSD või 1 TB kõvaketas
 • Pühendatud IP-aadressid: 5

Väärib märkimist, et InMotion pakub kõigist seni võrreldud veebimajutajatest kõige rohkem pühendatud IP-sid, millele sobib ainult SiteGround. See pluss konkurentsivõimeline hinnakujundus teeb sellest fantastilise valiku, kui soovite majutada mitut projekti ühes serveris.

�� Minge InMotioni hostimise lehele

6. DreamHost

DreamHost

DreamHost on suures osas populaarne, kuna hoiab asja lihtsana. See kehtib ka oma pühendatud serverite kohta.

DreamHost pakub õhuke valikut kahest hallatavast spetsiaalsest hostimistasandist alates Kuus 149 dollarit. Peamine erinevus plaanide vahel on nende töötlejad. Lisaks saate täpselt konfigureerida, kui palju RAM-i soovite teie serveril olla.

Spetsiaalse serveri abil saate järgmised andmed:

 • PROTSESSOR: Neljatuumaline protsessor, mis on salvestatud sagedusel 3,5 GHz
 • RAM: 4GB
 • Ribalaius: Mõõtmata
 • Ladustamine: 1 TB kõvaketas
 • Pühendatud IP-aadressid: 1

Otse nahkhiirte juures on oluline mainida, et kuigi paljud veebimajutajad reklaamivad piiramatut ribalaiust, on alati "õiglane kasutamine" reeglid paigas. Kui ületate seda, mida nad peavad vastuvõetavaks piiriks, saate lisatasusid, seetõttu eelistame tavaliselt seda, kui teenuseosutajad annavad teile täpsed numbrid.

SSD-valiku puudumine siin talletamiseks on pisut segane, kuid me oleme nõus laskma sellel libiseda, kuna DreamHost annab teile täieliku kontrolli selle üle, kui palju RAM-i oma serverile soovite.

�� Minge saidile DreamHost

Kuidas otsustada, milline neist spetsiaalsest serverimajutuse pakkujast on teie jaoks parim

Oleme selle võrdluse käigus üle käinud palju teavet, nii et pangem see kõik üksteise kõrvale:

Parimad spetsiaalne serverimajutuse pakkujad Host
Sisenemishind / kuu.
Protsessor
RAM
Ribalaius
Ladustamine
Pühendatud IP-d
Sinine vaim79,99 dollarit4-tuumaline 2,3 GHz4GB5 TB500 GB3
Vedel veeb149 dollarit4-tuumaline 3,9 GHz32 GB5 TB2 × 240 GB1
SiteGround269 ​​dollarit4-tuumaline 3,20 GHz16 GB10 TB480 GB SSD5
A2 majutamine99,59 dollaritKahetuumaline 3,1 GHz8 GB10 TB2 × 500 GB2
InMotioni hostimine105,69 dollarit4-tuumane 3,5 GHz8 GB6 TB500 SSD või 1 TB kõvaketas5
DreamHost149 dollarit4-tuumane 3,5 GHz4GBMõõtmata1 TB kõvaketas1

Järeldus

Pühendatud serverid pole odavad, kuid tõenäoliselt teadsite seda sisse minnes. Isegi nii, kui otsite hostit, kes pakub teie paanile parimat paugu, Sinine vaim ja A2 majutamine oleks loogilised võimalused.

Kui otsite plaan, mis sobib suurepäraselt mitme projekti jaoks, InMotioni hostimine pakub viit spetsiaalset IP-d nende põhitasemega.

Kui tegemist on juhitud plaanid, Vedel veeb on alati kindel panus. Kuid sel juhul võivad alghinnapunktid olla kõrgemad kui meie ülejäänud valikud. Kuid kui teil on selleks eelarve, võib meelerahu olla kulusid väärt.

Nagu me ütlesime, võivad pühendatud serverid olla kallid. Sellest faktist ei saa mööda minna. Kui kulutate nii palju raha, siis võiksite valida ka ühe parima serverite hostimise pakkuja, kelle leiate!

Kas teil on küsimusi pühendatud hostimise kohta? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map