6 nejlepších poskytovatelů dedikovaných serverových serverů ve srovnání – cenově dostupné a výkonné

6 nejlepších poskytovatelů dedikovaných serverových serverů ve srovnání – cenově dostupné a výkonné

6 nejlepších poskytovatelů dedikovaných serverových serverů ve srovnání – cenově dostupné a výkonné
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Někdy potřebujete více zdrojů, než může poskytnout sdílený hostingový plán nebo virtuální privátní server (VPS). Velká, provozně náročná místa často vyžadují svůj vlastní prostor, který bývá spíše drahý. Pokud chcete utratit takové peníze, měli byste si vybrat z nejlepších poskytovatelů dedikovaných serverů.


Se správným dedikovaný hosting serveru plán, měl by váš web létat. Když získáte přístup ke zdrojům vyhrazeným výhradně na vašem webu, úzká místa a prostoje se mohou stát minulostí. To může vylepšit uživatelské prostředí a zvýšit tak míru konverze a udržení návštěvníků.

V tomto článku se podíváme, jaké funkce byste měli v tomto typu služby hledat. Poté vás seznámíme s šesti nejlepšími poskytovateli dedikovaných serverů, včetně toho, jaký hardware a funkce nabízejí a jejich ceny. Pojďme na to!

Nejlepší poskytovatelé dedikovaných serverů v porovnání

Co hledat v dedikovaném plánu hostování serveru

Dedikovaný hosting je zaměřen na ty, kteří přerostli další možnosti. Méně nákladné plány vyžadují, abyste sdíleli zdroje s ostatními klienty. S vlastním serverem získáte plný přístup k počítači nastavenému podle vašich požadavků.

Možná už víte některé z funkcí, které chcete dávat pozor, když zvažujete, kteří poskytovatelé dedikovaných serverů mají nejlepší nabídky. Pojmenování klíčových funkcí:

 • Typ použité centrální procesorové jednotky (CPU)
 • Kolik procesorových jader je zahrnuto a jakou rychlostí hodin běží
 • Množství paměti RAM (Random Access Memory), kterou má server k dispozici
 • Množství poskytnutého úložného prostoru
 • Kolik šířky pásma server podporuje
 • Počet vyhrazených adres IP nastavených pro vás
 • Jaký operační systém (OS) server používá

Mějte však na paměti, že servery používají jiný typ architektury CPU, než například stolní počítač. Některé z uvedených modelů nemusíte rozpoznat, když nakupujete pro vyhrazený hosting.

Většina plánů hostování vyhrazených pro startéry nabízí také méně paměti RAM, než vidíte v počítačích připravených pro spotřebitele. Je to proto, že tyto stroje jsou plně odhodlány provozovat váš web. V mnoha případech nepotřebujete k tomu obrovské množství paměti (i když to neublíží).

Vzhledem k tomu, jak drahý vyhrazený hosting může být, se chcete ujistit, že nepřevyšujete své potřeby. Samotný WordPress může běžet ve velmi skromném nastavení.

Většina dedikovaných serverů však začíná kolem čtyřjádrové 8 GB paměti RAM. Účelem těchto dalších zdrojů je zvládnout vysokou úroveň provozu.

Šest z nejlepších dedikovaných poskytovatelů hostingu serverů

V další části si ukážeme, co každý z těchto dedikovaných poskytovatelů hostingu serverů nabízí svým zákazníkům. Názvy níže se neobjevují v žádném konkrétním pořadí, ale porovnáme je proti sobě.

 • Bluehost (www.bluehost.com)
 • Liquid Web (www.liquidweb.com)
 • SiteGround (www.siteground.com)
 • Hosting A2 (www.a2hosting.com)
 • Hosting InMotion (www.inmotionhosting.com)
 • DreamHost (www.dreamhost.com)

Pojďme na to!

1. Bluehost

Nejlepší poskytovatelé dedikovaných serverů: Bluehost

Bluehost je jedním z největších jmen na hostitelském trhu vůbec. Poskytuje několik typů plánů, od základních sdílených serverů po vyhrazené možnosti.

Pokud jde o specializované plány, Bluehost nabízí tři úrovně, počínaje 79,99 $ měsíčně s tříletým závazkem. Každý balíček obsahuje certifikát SSL zdarma, název domény, vlastní řídicí panel cPanel a více vyhrazených adres IP.

Zde je přehled toho, co získáte s plánem vyhrazeného serveru Standard, pokud jde o hardware:

 • PROCESOR: 4jádrový procesor taktovaný na 2,3 GHz
 • RAM: 4 GB
 • Šířka pásma: 5 TB
 • Úložný prostor: 500 GB
 • Určené adresy IP: 3

Bluehost byl v roce 2020 jmenován jedním z našich nejlepších hostitelů webů WordPress, a to díky jeho dobrému poměru cena / výkon. Ačkoli náš průzkum byl založen na sdílených hostingových plánech, dává vám představu o úrovni služeb, které můžete od tohoto poskytovatele očekávat.

�� Přejít na Bluehost

2. Tekutý web

Nejlepší poskytovatelé dedikovaných serverů: Liquid Web

Liquid Web nemusí být tak známý jako někteří další hostitelé v tomto seznamu. Nabízí však fantastický výběr dedikovaných serverových plánů (mimo jiné možnosti).

Tento konkrétní webový hostitel poskytuje šest různých úrovní vyhrazených spravovaných serverů, z nichž každý je pojmenován podle typu procesoru, který jej napájí. Pro každou úroveň nad rámec základní možnosti si můžete dokonce vybrat mezi jedním nebo dvěma procesory.

"základní" Plán Intel Xeon 1230 v6 vás vrátí zpět 149 $ měsíčně pokud platíte ročně. Tato možnost spolu se všemi ostatními zahrnuje integrovanou síť pro doručování obsahu (CDN), ochranu proti útokům proti distribuovanému odmítnutí služby (DDoS), vyrovnávání zátěže, aplikační firewall a další.

Pokud se zaregistrujete pro plán vyhrazeného serveru pro spouštěče, získáte následující:

 • PROCESOR: 4jádrový procesor taktovaný na 3,9 GHz
 • RAM: 32 GB
 • Šířka pásma: 5 TB
 • Úložný prostor: 2 × 240 GB
 • Určené adresy IP: 1

Pokud jde o tohoto webového hostitele, je zde mnoho věcí k vybalení. Za prvé, nabízí mnohem větší množství paměti RAM pro všechny své úrovně než v podstatě jakákoli jiná možnost na tomto seznamu. Díky tomu je fantastická volba, pokud chcete spouštět více projektů na jednom serveru.

Kromě toho je zde výběr plánu velmi jednoduchý a poskytuje mnoho podrobností o tom, co každá úroveň nabízí. Pokud hledáte spravovanou službu s přístupem root za nižší ceny než SiteGround, ale se srovnatelnou úrovní funkcí, Liquid Web je dobrá volba.

Jediným potenciálním dealerem je, že Liquid Web nenabízí spravovaný hosting pro servery, které používají Ubuntu. Spravované možnosti jsou k dispozici pouze pro servery CentOS, CloudLinux a Windows.

�� Přejděte na Liquid Web

3. SiteGround

SiteGround

SiteGround důsledně zaznamenává nejlepší známky při porovnávání a recenzích hostingu. Nabízí vynikající plány webhostingu za relativně nízké ceny. Mějte však na paměti, že dedikované servery jsou jen zřídka tím, čemu říkáme "cenově dostupné."

Pokud jde o specializované hostingové plány, úrovně SiteGround začínají na 269 ​​$ měsíčně. Všechny jsou plně spravovány, ale přesto máte přístup root. Na rozdíl od ostatních plánů však můžete za tento typ služeb platit na jednom, třím nebo šestiměsíčním základě, přičemž ceny zůstávají zhruba stejné.

S SiteGround získáte možnost spravované služby WordPress. To znamená, že budete mít přístup k automatickým aktualizacím, funkcím inscenace, podpoře WP-CLI a integrovanému Gitu. Každý plán také zahrnuje zdarma Zataženo integrace, pět vyhrazených adres IP, více možností ovládacího panelu a další.

Co se týče hardwaru, tady je to, co vás přivede vrstva Entry Server:

 • PROCESOR: 4jádrový procesor taktovaný na 3,20 GHz (Intel Xeon E3-1230)
 • RAM: 16 GB
 • Šířka pásma: 10 TB
 • Úložný prostor: 480 GB (SSD)
 • Určené adresy IP: 5

Hned od netopýra vám SiteGround hodí mnohem více palebné síly než Bluehost (za příplatek). Kromě toho poskytuje také mnohem více podrobností o hardwaru každého serveru, což je to, co chcete, pokud budete platit stovky dolarů měsíčně za hostování.

�� Přejít na SiteGround

4. A2 Hosting

A2 Hosting

A2 Hosting má pověst konkurenční ceny a mluví o velké hře, pokud jde o výkon. Testovali jsme to v minulosti a my můžeme za tyto nároky ručit, alespoň na úrovni sdíleného hostingu.

Pokud jde o dedikované servery, A2 Hosting nabízí spravované i nespravované možnosti, což je vzácné. Ve skutečnosti má čtyři různé typy plánů, z nichž každý zahrnuje tři úrovně služeb.

Mezi těmito možnostmi máte tři úrovně nespravovaných specializovaných hostingových plánů. Zbytek katalogu je plně spravován a pouze jeden z těchto plánů nabízí přístup root k vašemu serveru.

Nespravované dedikované servery začínají na 99,59 $ za měsíc s ročním závazkem. A2 Hosting však nabízí možnosti platby za měsíc, s příplatkem, který není tak prudký. Na druhé straně spravované servery začínají na 129,30 $ měsíčně. Chcete-li získat přístup root, tyto náklady stoupají na 141,09 $ měsíčně.

Pokud se zaregistrujete k nespravovanému dedikovanému serveru A2 Hosting, získáte následující informace:

 • PROCESOR: Dvoujádrový procesor taktovaný na 3,1 GHz
 • RAM: 8 GB
 • Šířka pásma: 10 TB
 • Úložný prostor: 2 × 500 GB
 • Určené adresy IP: 2

Podle počtu návštěvníků nabízí A2 Hosting silnější alternativu k neřízeným plánům Bluehostingu za ceny, které jsou jen o něco vyšší. Stejně tak je to možná nejlevnější možnost, pokud hledáte spravovaný dedikovaný server, který stojí přibližně za poloviční cenu, než kterou SiteGround účtuje.

Tato dvě fakta se spojí a učiní A2 Hosting zajímavým "rozpočet" možnost, pokud jste na trhu dedikovaného serveru. Je však třeba říci, že výběr plánu může být bolest hlavy, pokud neznáte specifika zdrojů, které potřebujete.

�� Přejděte na A2 Hosting

5. InMotion Hosting

InMotion Hosting

InMotion Hosting je další služba, která je oporou našich každoročních shluků nejlepších webových hostitelů WordPress. Obvykle velmi dobře skóre ve všech kategoriích, včetně výkonu a kvality jeho podpory.

Pokud jde o dedikované servery, InMotion vám nabízí šest různých plánů, ze kterých si můžete vybrat. Každý používá jiný model CPU, ale všechny obsahují několik hodin volného času spravovaného hostingu.

Hodinový přístup ke spravovanému hostování je trochu neobvyklý. Je to však platná možnost, pokud chcete server provozovat samostatně, ale přesto byste chtěli příležitostný přístup k někomu, kdo vám v případě potřeby pomůže s jeho konfigurací..

Plány dedikovaných serverů InMotion Hosting začínají na 105,69 $ měsíčně s ročním závazkem, i když jsou k dispozici také měsíční možnosti. Zde je přehled toho, co získáte na této úrovni:

 • PROCESOR: 4jádrový procesor taktovaný v 3,5 GHz
 • RAM: 8 GB
 • Šířka pásma: 6 TB
 • Úložný prostor: 500 GB SSD nebo 1 TB HDD
 • Určené adresy IP: 5

Stojí za povšimnutí, že InMotion nabízí jeden z nejvyšších počtů vyhrazených IP ze všech dosud hostovaných webů, které jsme porovnali, a to pouze pomocí SiteGround. To plus jeho konkurenceschopné ceny z něj činí fantastickou možnost, pokud chcete hostovat více projektů na jednom serveru.

�� Přejděte na InMotion Hosting

6. DreamHost

DreamHost

DreamHost je z velké části oblíbený, protože udržuje věci jednoduché. To platí i pro dedikované servery.

DreamHost nabízí tenký výběr ze dvou spravovaných specializovaných hostovacích úrovní počínaje 149 $ měsíčně. Hlavním rozdílem mezi plány jsou jejich zpracovatelé. Kromě toho můžete přesně nakonfigurovat, kolik paměti RAM má váš server mít.

S dedikovaným serverem Standard získáte následující specifikace:

 • PROCESOR: 4jádrový procesor taktovaný v 3,5 GHz
 • RAM: 4 GB
 • Šířka pásma: Bez měření
 • Úložný prostor: 1 TB HDD
 • Určené adresy IP: 1

Bezprostředně na netopýru je důležité zmínit, že ačkoli mnoho webhostingů inzeruje neomezenou šířku pásma, vždy existuje "fair use" zavedená pravidla. Pokud překročíte to, co považují za přijatelný limit, obdržíte další poplatky, takže obvykle dáváme přednost, když vám poskytovatelé poskytnou přesná čísla.

Chybějící možnost SSD pro úložiště je trochu mizernější, ale jsme ochotni ji nechat sklouznout, protože DreamHost vám dává plnou kontrolu nad tím, kolik paměti RAM chcete pro svůj server.

�� Přejít na DreamHost

Jak se rozhodnout, který z těchto poskytovatelů dedikovaných serverů je pro vás nejlepší

V tomto srovnání jsme prošli spoustou informací, takže to dáme dohromady dohromady:

Nejlepší poskytovatelé dedikovaných serverů

Hostitel
Vstupní cena / měsíc.
procesor
RAM
Šířka pásma
Úložný prostor
Vyhrazené adresy IP
Bluehost79,99 $4jádrový 2,3 GHz4 GB5 TB500 GB3
Tekutý web149 dolarů4jádrový 3,9 GHz32 GB5 TB2 × 240 GB1
SiteGround269 ​​$4jádrový 3,20 GHz16 GB10 TB480 GB SSD5
A2 Hosting99,59 $2jádrový 3,1 GHz8 GB10 TB2 × 500 GB2
InMotion Hosting105,69 $4jádrový 3,5 GHz8 GB6 TB500 SSD nebo 1 TB HDD5
DreamHost149 dolarů4jádrový 3,5 GHz4 GBBez měření1 TB HDD1

Závěr

Dedikované servery nejsou levné, ale pravděpodobně jste to věděli. I přesto, pokud hledáte hostitele, který nabízí nejlepší třesk pro vaše peníze, Bluehost a A2 Hosting by to byly logické možnosti.

Pokud hledáte plán, který je ideální pro více projektů, InMotion Hosting poskytuje pět vyhrazených adres IP s jejich základní úrovní.

Pokud jde o řízené plány, Tekutý web je vždy bezpečná sázka. V tomto případě však mohou být počáteční ceny vyšší než zbývající část našich tipů. To znamená, že pokud máte na to rozpočet, klid mysli může stát za to cenu.

Jak jsme řekli, dedikované servery mohou být drahé. Neexistuje žádný způsob, jak tuto skutečnost vyřešit. Pokud budete utrácet tolik peněz, můžete se také rozhodnout pro jednoho z nejlepších poskytovatelů dedikovaného hostingu serverů, který najdete!

Máte nějaké dotazy ohledně vyhrazeného hostingu? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector