5 z nejlepších poskytovatelů hostingu pro distributory pro WordPress ve srovnání s rokem 2020

5 z nejlepších poskytovatelů hostingu pro distributory pro WordPress ve srovnání s rokem 2020

5 z nejlepších poskytovatelů hostingu pro distributory pro WordPress ve srovnání s rokem 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Pokud přemýšlíte o tom, jak se dostat do webhostingové hry, pak může být prodej hostingu lukrativním obchodem. Ať už jste webová agentura usilující o poskytování hostingu pro své klienty, nebo společnost poskytující samostatné možnosti hostingu, existuje spousta poskytovatelů hostingu pro distributory, z nichž si můžete vybrat.


V tomto článku se podíváme na pět z nejlepších poskytovatelů hostingu v oblasti distribuce. To vše se liší ve vlastnostech, které nabízejí, jejich plánech a cenách. Pokud však chcete prodávat hosting, určitě zde bude něco, co vyhovuje vašim obchodním potřebám.

Nejlepší poskytovatelé hostingu pro distributory

Compared Porovnání poskytovatelů hostingu s nejlepším prodejcem

Zde jsou hostitelé, kteří se umístili mezi prvními pěti:

 1. SiteGround (www.siteground.com)
 2. Hosting InMotion (www.inmotionhosting.com)
 3. Setrvačník (getflywheel.com)
 4. Liquid Web (www.liquidweb.com)
 5. Bluehost (www.bluehost.com)

Zde je to, co z nich dělá skvělého poskytovatele hostingu pro distributory:

1. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround - možná nejlepší volba mezi nejlepšími poskytovateli hostingu pro distributory

SiteGround hosting je ideální pro webové designéry a vývojáře, kteří chtějí dlouhodobě hostovat webové stránky svých klientů. Jako poskytovatel hostingu má SiteGround co nabídnout, včetně čtyř serverových umístění po celém světě, přístupu k Cloudflare CDN, pokročilé bezpečnosti a rekordních 99,99% -100% dostupnosti (podle našich testů). Ale co funkce distributora? Podívejme se na to:

 • Snadná správa – Ke všem nástrojům pro distributory lze přistupovat z jednoho řídicího panelu, což umožňuje snadnou správu všech hostingových účtů.
 • Spuštění účtu jedním kliknutím – Prodejci najdou nastavení účtu pro nové klienty velmi rychlým a snadným díky funkci SiteGround pro spuštění účtu jedním kliknutím.
 • Funkce účtu – Každý uživatel dostává 10 GB webového prostoru, neomezenou šířku pásma, účty FTP a databáze MySQL, stejně jako bezplatné e-mailové účty a denní zálohy.
 • Možnosti bílého štítku – SiteGround poskytuje cPanels bez značky, což umožňuje prodejcům označit vlastní hostingové služby.
 • Podpora 24/7 prodejců – Odborníci SiteGround jsou k dispozici 24 hodin denně a poskytují technickou podporu prodejci.

SiteGround umožňuje prodejcům nakupovat plány (kredity) v malém počtu. To však znamená, že vzhledem k povaze úvěrového schématu SiteGround musíte nejprve zakoupit minimálně pět kreditů, což vás bude stát počáteční výstup 225 USD. SiteGround vám však umožňuje zakoupit tolik hostingových plánů a domén, kolik máte klientů, takže si můžete rozšiřovat své hostingové služby podle toho, jak vaše firma roste.

Celkově je jeden kredit 42,00 $. Potřebujete jeden kredit na jednu aktivaci.

�� Přejděte na hostování prodejce SiteGround

2. InMotion Hosting (www.inmotionhosting.com)

InMotion Hosting

InMotion Hosting nabízí širokou škálu prodejních plánů a funkcí. Takže ať už potřebujete jakýkoli hosting hostitele, bude pro vás něco, co bude fungovat. InMotion Hosting má servery umístěné na východním a západním pobřeží USA, nejvyšší bezpečnostní funkce poskytuje Correro a Patchman spolu s denními zálohami a doba provozu je přibližně 99,98% -99,99%.

Nyní se podívejme na některé funkce distributora (ty jsou k dispozici ve všech plánech):

 • Správa účtu – InMotion Hosting poskytuje přístup k WHMCS, což vám umožňuje automatizovat správu, fakturaci a podporu pro vaše klienty z jednoho centrálního panelu. Rovněž můžete snadno spravovat účty svých klientů prostřednictvím SSH, soukromých neznačkových jmenných serverů a neomezených účtů FTP.
 • Domény – InMotion Hosting umožňuje prodejcům neomezený počet domén zdarma, stejně jako add-on, sub a parkované domény. Všechny plány mají bezplatný účet pro distributory domén eNom, který vám umožňuje registrovat domény nejvyšší úrovně pro své zákazníky.
 • Zdroje zákazníků – Prodejci mají úplnou kontrolu nad množstvím prostředků, které každý klient obdrží. Můžete přiřadit tolik místa na disku, šířku pásma, domény atd., Jak si přejete, omezeno pouze prostředky vašeho vlastního balíčku prodejců.
 • Bílý štítek – Anonymní jmenné servery a neomezený počet cPanelů, které mohou být vlastní značkové, znamenají, že můžete snadno označit své hostingové služby a poskytnout svým klientům vlastní hostingové balíčky..
 • Podpěra, podpora – Podpora je poskytována prodejci prostřednictvím e-mailu, živého chatu a telefonu. Jako prodejce jste však zodpovědní za poskytování podpory svým zákazníkům.

Prodejci si mohou vybrat z jednoho ze šesti plánů, přičemž sdílený hosting začíná již na 15,39 USD měsíčně a balíčky využívající virtuální soukromé servery od 41,64 USD měsíčně. Místo na disku, šířka pásma a počet poskytnutých IP adres závisí na plánu.

�� Přejděte na hostování prodejců InMotion

3. Setrvačník (getflywheel.com)

Setrvačník

Další z naší kolekce nejlepších poskytovatelů hostingu pro distributory je Setrvačník. Toto spravované řešení hostování WordPress poskytuje distributorský program, který se perfektně hodí k agenturám, které chtějí nabízet hosting WordPress jako součást svých služeb. Setrvačník se postará o aktualizace WordPress vašich klientů, zálohy, ukládání do mezipaměti a monitorování malwaru. Všechny klientské weby jsou také hostovány na VPS a můžete si vybrat ze sedmi umístění serveru.

Zde jsou další hlavní funkce Flywheelu:

 • Jednoduchý přístrojový panel – Rozloučte se s cPannel, protože Flywheel používá svůj vlastní dashboard. Získejte přístup k nastavením a statistikám hostování všech svých klientů prostřednictvím tohoto účelového systému správy vše v jednom.
 • Bílý štítek – Přístrojovou desku Flywheel můžete snadno označit bílou etiketou, aby veškerý materiál orientovaný na klienta zobrazoval vaši značku. Nahrajte své logo a vyberte své barevné schéma, aby vaši klienti nikdy nevěděli, že používáte hosting Flywheel.
 • Automatické platby – Klienti si mohou nastavit automatické platby předplatného prostřednictvím vašeho dashboardu (pomocí Stripe). Setrvačník pak pošle automatické fakturační e-maily pomocí vaší značky.
 • Zdarma SSL certifikáty – Všechny webové stránky získávají od společnosti Flywheel bezplatný certifikát SSL, který pomáhá udržovat je v bezpečí.
 • Podpěra, podpora – Tým odborníků je připraven vám pomoci s jakýmkoli problémem nebo dotazem, což vám umožní poskytovat maximální podporu svým klientům.

Chcete-li využít výhod programu pro prodejce Flywheel, musíte se zaregistrovat s jedním z plánů Flywheel Bulk. Ceny začínají na 92 ​​USD měsíčně, což se promítá do deseti webů a zahrnuje 40 GB disk a 4TB šířku pásma. Poté můžete zdroje podle potřeby rozdělit a vytvořit si vlastní služby a ceny.

�� Přejít na hostování prodejce setrvačníků

4. Liquid Web (www.liquidweb.com)

Tekutý web

Tekutý web je spravovaná hostingová společnost, která nabízí působivý výběr možností distribuce, včetně dedikovaných serverů a VPS, stejně jako hosting na cloudu. Liquid Web také nabízí servery v jedné zóně EU a dvou zónách USA, CloudFlare CDN, ochrana DDoS a 100% provozuschopnost.

Zde jsou hlavní funkce pro prodejce:

 • Vlastní plány – Vytvořte si své vlastní plány prodeje. Rozdělte zdroje, vyberte služby a doplňky a vyberte funkce, které odpovídají potřebám vašich klientů.
 • Bílý štítek – Ať už si vyberete jakýkoli plán, budete moci službu označit bílou značkou. Označte řídicí panely svých klientů nebo si v rámci WHMCS přizpůsobte své zákazníky, abyste zajistili, že vaši zákazníci dostanou plně značkovou službu.
 • WHMCS – Dohlédněte na všechny aspekty své hostingové služby pouze z jednoho rozhraní. Spravujte účty, generujte profesionální faktury, poskytujte komplexní podporu, automatizujte e-maily a mnoho dalšího. Liquid Web také vytvořil vlastní WHMCS plugin pro prodej cloudových produktů.
 • SSL certifikáty – Liquid Web nabízí zdarma standardní certifikáty SSL pro zajištění ochrany vašich zákazníků.
 • Podpěra, podpora – Liquid Web je známý svou prvotřídní zákaznickou podporou. Bez ohledu na otázku může prodejce kontaktovat tým podpory 24/7.

Jak již bylo zmíněno, Liquid Web poskytuje řadu prodejních plánů a možností, přičemž ceny začínají na 99 USD měsíčně. Budete však muset požádat o jejich prodejní program, abyste se kvalifikovali na prodej kterékoli z jejich služeb nebo produktů. K získání výhod WHMCS budete muset mít také hosting s Liquid Web.

�� Přejděte na hostitele Liquid Web Reseller

5. Bluehost (www.bluehost.com)

Bluehost

V neposlední řadě v této sbírce nejlepších poskytovatelů hostingu pro distributory je Bluehost, který nabízí balíčky hostingu pro distributory přes ResellerClub. Společnosti oznámily své partnerství již v roce 2014, kdy Bluehost nejprve doporučil ResellerClub jako ideální místo pro všechny vaše potřeby hostingu pro distributory.

Podívejme se na funkce, které nabízí ResellerClub:

 • Čtyři plány hostitele distribuce – Společnost ResellerClub má na výběr čtyři plány pro prodejce. Ceny začínají od 10,99 $ včetně 40 GB místa na disku a 800 GB přenosu dat. Na druhém konci škály nabízí nejvyšší plán za 25,49 USD měsíčně nabídku 200 GB místa na disku a 4 000 GB přenosu dat.
 • Flexibilní plány – Prodejci mohou vytvářet neomezený počet webových stránek a distribuovat zdroje svého plánu libovolným způsobem. To vám umožní vytvářet vlastní hostingové plány a ceny pro své zákazníky.
 • WHM a WHMCS – Snadno vytvářejte, spravujte a spravujte účty a plány webhostingu pomocí WHM, aby vyhovovaly potřebám vašich zákazníků. WHMCS je také k dispozici pro prodejce na prvních třech plánech ResellerClub – což vám umožní snadno automatizovat fakturaci, podporu vstupenek a další funkce správy klientů.
 • Bílý štítek – Ovládací panel poskytovaný společností ResellerClub je plně přizpůsobitelný a lze jej označit podle svého stylu.
 • Podpěra, podpora – Prodejci jsou první linií podpory pro své klienty. Poté můžete kontaktovat tým podpory 24 hodin denně, 7 dní v týdnu telefonicky, e-mailem nebo živým chatem a projednat problémy, které mohou mít vaši zákazníci.

Mezi další funkce patří CloudFlare CDN, neomezený počet e-mailových účtů, přístup k 400+ Softaculous aplikacím a 30denní záruka vrácení peněz.

�� Přejděte na hostování Bluehost / ResellerClub

�� Co je třeba hledat při výběru poskytovatelů hostingu distributora?

Výběr poskytovatele hostingu pro distributory je mnohem víc než jen jít se štítkem, který vypadá nejznámější, nebo má dobré recenze od zákazníků. Měli byste také zvážit další podrobnosti a porovnat je s tím, co vaše firma potřebuje a jak hodláte používat balíčky distributora. Podívejme se na některé klíčové faktory, které byste měli prozkoumat před výběrem hostitele distributora:

�� Správa účtu
Uživatelsky přívětivé funkce, včetně přístupu WHMCS, WHM nebo vlastních řídicích panelů, vám umožní snadno vytvářet, spravovat a automatizovat všechny aspekty hostingu vašich klientů. Jinými slovy, nechcete být nuceni komunikovat se servery na úrovni zdrojového kódu nebo unixu.
��️ Zdroje
Podívejte se na šířku pásma a webový prostor poskytovaný každým hostitelem a jak je lze dále prodat. Můžete si vytvořit své vlastní plány pro své klienty? Kolik webů můžete hostit? A jaké další funkce můžete nabídnout – e-mail, domény, certifikáty SSL?
�� Klientská rozhraní
V závislosti na typu hostingu, který chcete nabídnout, mohou někteří z vašich klientů chtít sami provádět určité administrativní úkoly. Hostitel by to měl umožnit a poskytnout nějaké standardní uživatelské rozhraní, aby to bylo možné. Každý klientský účet by měl mít přinejmenším přístup ke svému vlastnímu cPanelu.
��️ Bílý štítek
Zjistěte, zda můžete přidat vlastní branding na klientské panely, cPanely, e-maily a jakýkoli jiný materiál orientovaný na uživatele.
�� Podpěra, podpora
Zjistěte, jak podpora funguje pro vás a vaše klienty. Jste zodpovědní za poskytování podpory přímo svým zákazníkům? A jaký typ podpory máte jako prodejce k dispozici?
�� Ceny
Cena hostingu distributora se velmi liší v závislosti na hostiteli a balíčku, který si vyberete. Pečlivě se podívejte na nabízené ceny a funkce, zvažte cenové body vašich hostingových služeb a zjistěte, zda čísla fungují. Například některé plány, které se mohou na první pohled zdát drahé, se mohou docela dobře sčítat, jakmile zvážíte, kolik klientských účtů na nich můžete vytvořit. Současně mohou přijít další, dostupnější plány s těžkými omezeními.

S ohledem na výše uvedené uvádíme přehled nejlepších poskytovatelů hostingu na trhu:

�� Závěrečné myšlenky na nejlepší poskytovatele hostingu hostingu

Jak vidíte, tento seznam nejlepších poskytovatelů hostingu poskytujících hosting má několik působivých řešení, ze kterých si můžete vybrat. Poskytovatel distribuce, který si vyberete, by však měl být založen výhradně na potřebách vaší firmy a klientů. Než se pustíte do prodejního programu, proveďte průzkum, přečtěte si recenze a promluvte si přímo s poskytovateli hostingu. To vám pomůže zajistit, že si vyberete poskytovatele hostingu pro distributory, který se nejlépe hodí pro vaši firmu.

Jak již bylo řečeno, pokud jste novým hráčem ve hře hostování dalšího prodeje, pravděpodobně se vám podaří SiteGround. Zaprvé, jejich hostingové balíčky byly známé svou vysokou kvalitou a velkou podporou, takže si můžete být jisti, že o vaše klienty bude dobře postaráno. Kromě toho je cenový model prodejních plánů SiteGround velmi jasný, takže můžete snadno odhadnout, co vás to bude stát a kolik vyděláte na další prodej.

Někdo z těchto poskytovatelů hostingu poskytujících nejlepší prodejce vás osloví? Prosím, podělte se o své myšlenky v komentářích níže.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector