5 parimat WordPressi majutust Austraalias (2020) ����

5 parimat WordPressi majutust Austraalias (2020) ����

5 parimat WordPressi majutust Austraalias (2020) ����
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kas soovite käivitada Austraalia kasutajabaasi veebisaidi? Kas olete ettevõtte omanik, kes müüb Austraalias veebis? Kas soovite suhelda rohkemate Austraalia klientidega? Kui vastasid "jah" ühe või mitme sellise küsimuse lahendamiseks on aeg investeerida mõnda parimatesse Austraalia veebimajutusse WordPress. ����


Selles juhendis võrreldakse viit parimat WordPressi hosti Austraalias ja see aitab teil valida oma ettevõtte jaoks parima võimaluse.

Mis on WordPress ja WordPress hosting??

WordPress on praegu saadaval olevate veebisaitide populaarseim opsüsteem. Teisisõnu, kui soovite luua optimeeritud, ilusa ja funktsionaalse veebisaidi samal ajal, on WordPress teie valik.

Selles valguses on WordPressi hostimine spetsiaalne veebimajutusteenus, mis on optimeeritud WordPressi veebisaitidele. WordPressi hostimisplaanid on tavaliselt kaasas eelinstalleeritud WordPressiga, et saaksite kohe oma veebisaiti looma. Mõnel juhul võivad nad ka teie jaoks teatud pluginad eelinstallida ja anda teile juurdepääsu mõnele WordPressi teemale.

Parim WordPressi majutamine Austraalias

Australia Austraalia parim WordPressi hostimine

1. Bluehost (www.bluehost.com)

Parim Austraalia veebimajutus WordPress: nr 1 Bluehost

 • Hind alates: 4,38 AUD / kuus (tavaline 11,86 AUD / kuu)
 • Liiklus lubatud / ribalaius: Mõõtmata
 • Tasuta domeen: Jah + kuni 25 alamdomeeni
 • Eelinstalleeritud WordPress: Jah
 • Kohalik veebiserver: Ei
 • Kohalik klienditeenindus: Ei

Bluehost on üks populaarsemaid veebisaiditeenuseid maailmas ja on isegi saanud WordPress.org ametliku kinnituse. Bluehost pakub kiireid laadimiskiirusi, pidevat tööaega ja mitmesuguseid tasuta turvafunktsioone, sealhulgas tasuta SSL-sertifikaati.

WordPressi installimine Bluehostile on lihtne ja hõlmab ainult Bluehostile selle nime ütlemist, mille soovite saidile seada. Nime rääkides annab Bluehost teile esimesel aastal tasuta domeeninime.

Bluehost annab teile juurdepääsu ka tõeliselt hõlpsasti kasutatavale kasutajapaneelile, et hallata ja hallata oma veebisaiti pärast selle loomist. Kõik võimalused on hõlpsasti kättesaadavad ja selgelt kirjeldatud.

�� Minge Bluehostisse

2. Hullud domeenid (www.crazydomains.com.au)

Parim Austraalia veebimajutus WordPress: # 2 CrazyDomains

 • Hind alates: 5,42 AUD / kuu (tavaline 10,83 AUD / kuu)
 • Liiklus lubatud / ribalaius: 100 000 igakuist külastajat
 • Tasuta domeen: Ei
 • Eelinstalleeritud WordPress: Ei
 • Kohalik veebiserver: Jah
 • Kohalik klienditeenindus: Jah

Hullud domeenid alustasid a domeeni registreerija ja on laienenud, pakkudes laia valikut veebimajutusplaane, sealhulgas mitut WordPressi hostimiskava.

Nad on investeerinud ka veebiserveritesse kogu maailmas, sealhulgas kolm Austraalias. Peate installima oma WordPressi, kuid ühe klõpsuga installiskriptidega on see endiselt üks Austraalia hostimise WordPressi parimatest võimalustest..

Hullud domeenid pakuvad teile mitmesuguseid WordPressi spetsiifilisi funktsioone, näiteks ühe klõpsuga WordPressi installimine, eelinstalleeritud GIT, lubatud WP-CLI ja WordPressi automaatsed värskendused.

�� Minge Hulludesse domeenidesse

3. Pilves (www.cloudways.com)

Pilves

 • Hind alates: 10 AUD / kuus
 • Liiklus lubatud / ribalaius: 1 TB
 • Tasuta domeen: Ei
 • Eelinstalleeritud WordPress: Ei
 • Kohalik veebiserver: Jah
 • Kohalik klienditeenindus: Ei

Pilves on tõeliselt ülemaailmne veebimajutaja, mis töötab mitme andmekeskusega kõikjal maailmas. See hõlmab Austraalias määratud ruume, mida pakuvad Vultr, Amazon Web Services ja Google Cloud Platform. Samuti pakuvad nad ainulaadset Pay As You Go süsteemi, mis võimaldab teil maksta ainult nende teenuste eest, mida kavatsete kasutada, baashinnaga 10 AUD kuus.

See on pilvemajutus, mis pole teie tavaline jagatud hostimise sort. Pilvemajutus pakub paremat mastaapsust ja on üldiselt mitmekülgsem ning tulevikukindlam seadistus.

�� Minge Cloudways

4. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround

 • Hind alates: 4,95 AUD / kuus (tavaline 14,95 AUD / kuu)
 • Liiklus lubatud / ribalaius: 10 000 igakuist külastajat
 • Tasuta domeen: Ei
 • Eelinstalleeritud WordPress: Jah
 • Kohalik veebiserver: Ei
 • Kohalik klienditeenindus: Ei

SiteGround on esmaklassiline WordPressi hostimisteenus, mis on tuntud kiire ja ühtlase laadimisaja, kvaliteetse e-posti hostimise ja kasuliku klienditeeninduse poolest. Kõik SiteGroundi plaanid sisaldavad ka tasuta SSL-sertifikaati ja CDN-i.

Algtasemel WordPressi hostimislahendus võimaldab teil juhtida ühte veebisaiti, kasutada kuni 10 GB kettaruumi ja tervitada igakuiselt ~ 10 000 külastajat. Registreerimise ajal saate teie jaoks uue WordPressi installi, installitud on automaatsed värskendused, installitud WP CLI ja tasuta igapäevased varukoopiad. Kõik need funktsioonid muudavad teie veebisaidi haldamise päevast päeva lihtsamaks.

�� Minge saidile SiteGround

5. GoDaddy (au.godaddy.com)

GoDaddy

 • Hind alates: 5,49 AUD / kuus
 • Liiklus lubatud / ribalaius: 25 000 igakuist kasutajat
 • Tasuta domeen: Jah
 • Eelinstalleeritud WordPress: Jah
 • Kohalik veebiserver: Ei
 • Kohalik klienditeenindus: Ei

GoDaddy on veebisaidi majutamisel üks suurimaid nimesid, mitte ainult WordPress ja mitte ainult Austraalias. Nad pakuvad plaane erinevates valuutades, sealhulgas Austraalia. Kõigi nende plaanidega on kaasas CDN, mis tagab kiire rahvusvahelise kiiruse, ühe aasta e-posti majutuse, ühe aasta tasuta domeeni ja veebisaidi varundamise kaitse ühe klõpsuga taastamisega.

Samuti on olemas automaatne WordPressi põhitarkvara ja turbevärskendused. Algtaseme plaanis saate majutada ühe veebisaidi ja saate kasutada 30 GB kettaruumi. See algtaseme plaan sobib kuni 25 000 igakuisele külastajale.

�� Minge GoDaddy juurde

�� Mida otsida Austraalias võõrustavas WordPressis?

Austraaliat hostitavas WordPressis on kuus asja, mida soovite otsida:

�� Kohalikud veebiserverid
Üks olulisemaid tegureid, mida Austraalia parimatest WordPressi valides arvesse võtta, on see, kas teie kaalutav platvorm tõepoolest pakub Austraalias asuvaid veebiservereid. Kohalik veebiserver on parim viis kiire laadimisaja tagamiseks. Muidugi soovite ka oma veebisaidi loomise kiiruse optimeerimiseks võtta täiendavaid samme.
�� Hinnakujundus Austraalia dollarites
Kui teie ettevõte asub Austraalias, pakub Austraalia dollarites hinnatav hostimisplaan kahte peamist eelist. Esiteks ei pea te muretsema vahetuskursside pärast. Teiseks muudab kõigi oma kulutuste ühes valuutas hoidmine maksuaja lihtsamaks.
�� Kohalik klienditeenindus
Ettevõtteomanikuna võib teie veebisaidi iga talitlushäire minutis olla minut, kui te kaotate raha ja kui teie sait väheneb, kaotate kindlasti raha. Soovite, et teie ajavööndis oleks tööajal saadaval veebimajutaja koos klienditeenindajatega. Enne veebimajutusse registreerumist peaksite uurima ka klienditeeninduse üldist ajakohasust ja abivalmidust.
��️ Teie lokaadi ettevõtete omanike arvustused
Õnnetu on see, et paljude rahvusvaheliste veebihostide jaoks on Austraalias klientidega töötamine järelmõte, mitte peamine eesmärk. See tähendab, et nende tugiteenuseid ei pruugita Austraalia klientidele osutada sama kvaliteediga, mida saavad teised kliendid. Parim viis selle probleemi vältimiseks on otsida teiste Austraalia ettevõtete omanike arvustusi, et kinnitada ostetava teenuse kvaliteeti.
�� Tasuta domeeninimi
Muud kui hostimine on domeeni nimi üks asi, mida veebisaidi loomiseks tingimata vaja on. Paljud hostimispaketid pakuvad seda teie esimese aasta hostimise korral tasuta lisana. See on lihtne viis 15–20 dollari kokkuhoiuks, nii et kuigi see ei peaks ilmselt tehingutemurdja olema, on tasuta domeeniga hostimisplaan peaaegu alati parem kui üks, millel pole domeeninime.
�� Lubatud veebisaitide arv
Valdav enamus veebisaitide hostimise plaanidest lubab teil hallata ainult ühte veebisaiti, kuid mõned võivad lubada teil luua kaks või enam veebisaiti. Need plaanid võivad säästa tohutult raha, kui soovite luua oma ettevõtte erinevate harude jaoks eraldi veebisaite või luua eraldi veebisaidid klientide ja töötajate kasutamiseks.
✉️ E-posti hostimine
Oma domeeninimega ühendatud e-posti aadressi kasutamine näib olevat professionaalsem kui kolmanda osapoole hosti (nt Gmaili) kasutamine. Iga lugupeetud veebimajutaja lubab teil oma domeenil vähemalt ühte e-posti aadressi ja mõned pakuvad mitu domeeniga ühendatud e-posti aadressi. Siiski tuleb märkida, et paljud veebimajutajad kasutavad kohmakaid kolmanda osapoole e-posti teenuseid ja võiksite kaaluda eraldi e-posti hostimist.
�� WordPress on juba installitud
Lõpuks, kui otsite spetsiaalselt WordPressi hostimist, soovite hosti, mis pakub eelinstalleeritud WordPressi. See võimaldab teil kohe oma veebisaiti üles ehitama hakata. Mõni host võib eelinstallida pistikprogramme ka näiteks poodide jaoks, mis võib säästa täiendavat aega.

�� Lõplikud mõtted parima Austraalia hostimise WordPressi kohta

Kõik need võimalused pakuvad kvaliteetset veebimajutust, millel on püsiv kiirus ja kiirendamise aeg, kuid teie jaoks parim valik sõltub teie ettevõtte individuaalsetest vajadustest:

 • Kui maksumus on teie peamine mure, soovite valida Bluehost või SiteGround; nende "tavaline hinnakujundus" võib olla kõrge, kuid müük on sage ja mõlemad pakuvad sisseehitatud funktsioone, mis säästavad teie raha. �� meie valik
 • Juurdepääsuks kohalik klienditugi, sa tahad valida Hullud domeenid.
 • Et hoidke oma andmeid turvaliselt, vali SiteGround, nende automatiseeritud varusüsteem ja teadlik tugi.
 • Tahtma tulevikukindel teie veebisait pidades silmas võimalikku laienemist ja liikluse kasvu? Pilves võib olla teie jaoks parim valik.

Kas ikka näete otsuse tegemise nimel vaeva? Vaadake kiiret võrdlust sellest tabelist:

Parim Austraalia veebimajutus WordPress: KOKKUVÕTE

Host
Hind alates
Liiklus on lubatud
Tasuta domeen
WordPress on installitud?
Kohalikud veebiserverid?
Kohalik tugi?
Sinine vaim4,38 AUD / kuus (tavaline 11,86 AUD / kuu)Mõõtmata
Hullud domeenid5,42 AUD / kuu (tavaline 10,83 AUD / kuu)100 000 külastust kuus.
Pilves10 AUD / kuus1TB ribalaius / kuu.
SiteGround4,95 AUD / kuus (tavaline 14,95 AUD / kuu)10 000 külastust kuus.
GoDaddy5,49 AUD / kuus25 000 külastust kuus.

Pärast oma WordPressi hosti valimist võiksite vaadata ka meie oluliste WordPressi pistikprogrammide ja aasta parimate WordPressi teemade loendeid – vajate kindlasti mõnda neist.

Kas see artikkel oli kasulik? Kas on teavet, mida peaksite meie loenditesse lisama? Jagage oma mõtteid ja ettepanekuid allpool olevas kommentaaride jaotises!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, saame selle eest komisjonitasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector