5 parimat WordPressi edasimüüjate hostimise pakkujat, võrreldes 2020. aastaga

Kui kaalute veebimajutusmängu sisenemist, võib hostimise edasimüümine olla tulus äri. Ükskõik, kas olete veebiagentuur, mis soovib oma klientidele majutust pakkuda, või ettevõte, mis pakub eraldiseisvaid hostimisvõimalusi, on edasimüüjate hostimise pakkujaid, kelle hulgast valida.


Selles artiklis vaatleme viis parimat edasimüüja hostimise pakkujat. Need kõik erinevad pakutavate funktsioonide, plaanide ja hinnakujunduse poolest. Kui soovite aga hostimist edasi müüa, on siin kindlasti midagi sellist, mis sobib teie ettevõtte vajadustega.

Parimad edasimüüjate hostimise pakkujad

Compared Võrreldud parimaid edasimüüjate hostimise pakkujaid

Viis parimat on teinud võõrustajad:

 1. SiteGround (www.siteground.com)
 2. InMotioni hostimine (www.inmotionhosting.com)
 3. Hooratas (getflywheel.com)
 4. Vedelveeb (www.liquidweb.com)
 5. Bluehost (www.bluehost.com)

Siit saate teha kõik neist suurepärase edasimüüja hostimise pakkuja:

1. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround - ehk parim variant parimate edasimüüjate hostimise pakkujate seas

SiteGroundi hostimine on ideaalne veebidisaineritele ja arendajatele, kes soovivad oma klientide veebisaite pikaajaliselt võõrustada. Majutusteenuse pakkujana on SiteGroundil palju pakkuda, sealhulgas neli serveri asukohta kogu maailmas, juurdepääs Cloudflare CDN-ile, täiustatud turvalisus ja tööaeg 99,99% -100% (meie testide kohaselt). Aga kuidas on edasimüüja funktsioonidega? Vaatame:

 • Lihtne haldamine – Kõigile edasimüüjariistadele pääseb juurde ühest armatuurlaualt, võimaldades kõigi hostimiskontode hõlpsat haldamist.
 • Konto ühe klõpsuga käivitamine – SiteGroundi ühe klõpsuga konto käivitamise funktsiooni abil saavad edasimüüjad uute klientide jaoks konto kiireks ja lihtsaks seadistada.
 • Konto funktsioonid – Iga kasutaja saab 10 GB veebiruumi, piiramatut ribalaiust, FTP kontosid ja MySQL andmebaase, samuti tasuta e-posti kontosid ja igapäevaseid varukoopiaid.
 • Valge sildi valikud – SiteGround pakub kaubamärgita cPaneleid, võimaldades edasimüüjatel oma hostimisteenust brändida.
 • 24-tunnine edasimüüja tugi – SiteGroundi eksperdid on saadaval ööpäevaringselt, et edasimüüjale tehnilist tuge pakkuda.

SiteGround võimaldab edasimüüjatel osta plaane (krediite) vähesel hulgal. Sellegipoolest peate SiteGroundi krediidiskeemi olemuse tõttu ostma vähemalt viis krediiti, mis maksab teile esialgse väljundi 225 dollarit. Kuid SiteGround võimaldab teil osta nii palju hostimisplaane ja domeene kui teil on kliente, et saaksite oma ettevõtte kasvades oma hostiteenust laiendada.

Kokku on üks krediit 42,00 dollarit. Ühe aktiveerimise jaoks on teil vaja ühte krediiti.

�� Minge saidi SiteGround edasimüüja hostimise juurde

2. InMotioni hostimine (www.inmotionhosting.com)

InMotioni hostimine

InMotion Hosting pakub laias valikus edasimüüjaplaane ja funktsioone. Nii et olenemata teie edasimüüja hostimise vajadustest on midagi, mis teie jaoks sobib. InMotion Hostingil on serverid, mis asuvad USA ida- ja läänerannikul, parimate turvafunktsioonide pakuvad igapäevaste varukoopiatega Correro ja Patchman ning tööaeg on umbes 99,98% -99,99%.

Vaatame nüüd mõnda edasimüüja funktsiooni (need on saadaval kõigis plaanides):

 • Konto haldamine – InMotion Hosting pakub juurdepääsu WHMCS-ile, võimaldades teil automatiseerida haldust, arveldust ja tuge oma klientidele ühest kesksest armatuurlaualt. Samuti saate oma klientide kontosid hõlpsalt hallata SSH, privaatsete kaubamärgita nimeserverite ja piiramatu FTP-kontode kaudu.
 • Domeenid – InMotioni hostimine võimaldab edasimüüjatel piiramatul arvul domeene, samuti lisand-, ala- ja pargitud domeene. Kõigi plaanide juurde kuulub tasuta eNomi domeeni edasimüüja konto, mis võimaldab teil oma klientide jaoks registreerida kõrgema taseme domeene.
 • Kliendi ressursid – Edasimüüjatel on täielik kontroll ressursside hulga üle, mida iga klient saab. Saate määrata nii palju kettaruumi, ribalaiust, domeene jne, kui soovite, piiratud ainult teie enda edasimüüjapaketi ressurssidega.
 • valge silt – Anonüümsed nimeserverid ja piiramatu arvu cPanelleid, mida saab kohandatud kaubamärgiga tähistada, tähendab, et saate oma hostimisteenust hõlpsalt brändida ja pakkuda oma klientidele kohandatud hostimispakette..
 • Toetus – Edasimüüjale pakutakse ööpäevaringset tuge e-posti, vestluse ja telefoni teel. Edasimüüjana vastutate aga oma klientide toetamise eest.

Edasimüüjad saavad valida ühe kuuest plaanist, jagatud hostimisega alustades kõigest 15,39 dollarit kuus ja virtuaalseid privaatservereid kasutavaid pakette alates 41,64 dollarist kuus. Kettaruum, ribalaius ja pakutavate IP-aadresside arv sõltuvad kõik plaanist.

�� Minge InMotioni edasimüüja hostimise juurde

3. Hooratas (getflywheel.com)

FlyWheel

Veel üks meie parimate edasimüüjate hostimisteenuste pakkujate kogudest on Hooratas. See hallatav WordPressi hostimislahendus pakub edasimüüjaprogrammi, mis sobib ideaalselt agentuuridega, kes soovivad oma teenuste osana pakkuda WordPressi hostimist. Hooratas hoolitseb teie klientide WordPressi värskenduste, varunduste, vahemällu salvestamise ja pahavara jälgimise eest. Kõiki klientide veebisaite hostitakse ka VPS-is ja saate valida seitsme serveri asukoha seast.

Siin on hooratta muud peamised omadused:

 • Lihtne armatuurlaud – Hüvasti cPanneliga, kuna Hooratas kasutab oma kohandatud armatuurlauda. Selle otstarbeks sisseehitatud kõik-ühes haldussüsteemi kaudu pääsete juurde oma klientide veebisaidi hostimise seadetele ja statistikale.
 • valge silt – Hooratta armatuurlaua saate hõlpsalt valgeks sildistada, nii et kogu kliendile suunatud materjal kuvaks teie kaubamärgi. Laadige üles oma logo ja valige värviskeem, nii et teie kliendid ei tea kunagi, et kasutate Flywheeli hostimist.
 • Automatiseeritud maksed – Kliendid saavad teie armatuurlaua kaudu seadistada automatiseeritud tellimismakseid (kasutades Stripe’i). Seejärel saadab hooratas teie brändingu abil automatiseeritud arveldusalaseid e-kirju.
 • Tasuta SSL-sertifikaadid – Kõik veebisaidid saavad Flywheelilt tasuta SSL-sertifikaadi, mis aitab neid turvalisena hoida.
 • Toetus – Ekspertide meeskond on valmis teid aitama ükskõik millise küsimuse või küsimuse puhul, võimaldades teil pakkuda oma klientidele parimat tuge.

Hooratta edasimüüjaprogrammi eeliste saamiseks peate registreeruma ühe hooratta hulgikavaga. Hinnad algavad 92 dollarist kuus, mis tähendab kuni kümmet saiti ja sisaldab 40 GB ketast ja 4 TB ribalaiust. Seejärel saate ressursid vastavalt vajadusele jagada, luues oma kohandatud teenused ja hinnad.

�� Minge hooratta edasimüüja hostimise juurde

4. Vedelveeb (www.liquidweb.com)

Vedel veeb

Vedel veeb on hallatav hostiettevõte, mis pakub muljetavaldavat valikut edasimüüjate valikuid, sealhulgas spetsiaalsed serverid ja VPS, samuti pilvepõhine hostimine. Liquid Web pakub ka servereid ühes ELi tsoonis ja kahes USA tsoonis, CloudFlare CDN, DDoS kaitset ja 100% tööaega.

Siin on edasimüüjate peamised omadused:

 • Kohandatud plaanid – Looge oma kohandatud müügiplaanid. Jagage ressursid, valige teenused ja lisandmoodulid ning valige funktsioonid, mis sobivad teie klientide vajadustega.
 • valge silt – Ükskõik, millise plaani valite, saate oma teenuse valgeks sildistada. Brändige oma klientide armatuurlauad või tehke WHMCS-is kohandamisi, et kliendid saaksid täielikult kaubamärgiga teenust.
 • WHMCS – Vaadake oma hostimisteenuse kõiki aspekte ainult ühe liidese kaudu. Kontode haldamine, professionaalsete arvete genereerimine, igakülgse toe pakkumine, e-kirjade automatiseerimine ja palju muud. Liquid Web on ka pilvetoodete müümiseks loonud oma WHMCS-pistikprogrammi.
 • SSL-sertifikaadid – Liquid Web pakub teie klientide kaitse tagamiseks tasuta standardseid SSL-sertifikaate.
 • Toetus – Liquid Web on tuntud oma esmaklassilise klienditoe poolest. Ükskõik, mis küsimusel on, võib edasimüüja tugimeeskonnaga ühendust võtta ööpäevaringselt.

Nagu mainitud, pakub Liquid Web arvukalt edasimüüjate kavasid ja võimalusi, hinnad algavad 99 dollarist kuus. Nende teenuste või toodete müümiseks kvalifitseerumiseks peate siiski pöörduma nende edasimüüjate programmi poole. WHMCS-i hüvede saamiseks peab teil olema ka veebimajutus koos Vedelveebiga.

�� Minge Liquid Web edasimüüja hostimise juurde

5. Bluehost (www.bluehost.com)

Sinine vaim

Viimane, kuid mitte vähem oluline on selles parimate edasimüüjate hostimise pakkujate kollektsioonis Bluehost, mis pakub oma edasimüüjate hostimispakette ResellerClubi kaudu. Ettevõtted teatasid oma partnerlusest juba 2014. aastal, kui Bluehost soovitas ResellerClubit esmaklassiliseks kohaks kõigi edasimüüjate hostimise vajaduste jaoks.

Vaatame funktsioone, mida ResellerClub pakub:

 • Neli edasimüüja hostimiskava – ResellerClubil on edasimüüjate vahel neli kava. Hinnad algavad 10,99 dollarist, sisaldades 40 GB kettaruumi ja 800 GB andmeedastust. Skaala teises otsas pakub tippplaan 25,49 dollarit kuus 200 GB kettaruumi ja 4000 GB andmeedastust.
 • Paindlikud plaanid – Edasimüüjad saavad luua piiramatu arvu veebisaite ja levitada oma plaani ressursse mis tahes viisil. See võimaldab teil luua oma klientidele kohandatud hostimisplaane ja hinnakujundust.
 • WHM ja WHMCS – WHM-i abil saate hõlpsalt veebimajutuse kontosid ja kavasid luua, hallata ja hallata, et see vastaks teie klientide vajadustele. WHMCS on saadaval ka ResellerClubi kolme parima paketi edasimüüjatele – see võimaldab teil hõlpsalt automatiseerida arveldust, piletitoetust ja muid kliendihaldusfunktsioone.
 • valge silt – ResellerClubi pakutav juhtpaneel on täielikult kohandatav ja seda saab teie stiilile vastavaks muuta.
 • Toetus – Edasimüüjad on esimene tugiteenus oma klientidele. Seejärel võite võtta ühendust ööpäevaringse tugitiimiga telefoni, e-posti või reaalajas vestluse teel, et arutada teie klientidega seotud probleeme.

Muude funktsioonide hulka kuulub CloudFlare CDN, piiramatu e-posti konto, juurdepääs 400+ Softaculous rakendusele ja 30-päevane raha tagasi garantii.

�� Minge veebimajutusse Bluehost / ResellerClub

�� Mida otsida edasimüüja majutusteenuse pakkujate valimisel??

Edasimüüja majutusteenuse pakkuja valimine on palju enamat kui lihtsalt märgisega tutvumine, mis näeb välja kõige tuttavam või millel on klientidelt häid ülevaateid. Peaksite kaaluma ka muid üksikasju ja võrrelge neid teie ettevõtte vajadustega ning sellega, kuidas kavatsete edasimüüja pakette kasutada. Vaatame mõnda peamist tegurit, mida peaksite enne edasimüüja hosti valimist uurima:

�� Konto haldamine
Kasutajasõbralikud funktsioonid, sealhulgas WHMCS-i juurdepääs, WHM või kohandatud armatuurlauad, võimaldavad teil hõlpsalt luua, hallata ja automatiseerida klientide majutamise kõiki aspekte. Teisisõnu, te ei soovi, et teid sunnitaks suhtlema serveritega lähtekoodi või unixi tasemel.
��️ Ressursid
Vaadake iga masina pakutavat ribalaiust ja veebiruumi ning kuidas neid edasi müüa. Kas saate luua oma klientidele kohandatud plaane? Kui palju veebisaite saate hostida? Ja mis muid funktsioone saate pakkuda – e-post, domeenid, SSL-sertifikaadid?
�� Kliendiliidesed
Sõltuvalt sellest, millist hostimise tüüpi soovite pakkuda, võivad mõned teie kliendid soovida teatud administratiivseid toiminguid iseseisvalt teha. Host peaks seda lubama ja selle võimaldamiseks mõne standardse kasutajaliidese edastama. Igal kliendikontol peaks vähemalt olema juurdepääs oma cPanelile.
��️ valge silt
Saate teada, kas saate lisada oma brändingu kliendi armatuurlaudadele, c-paneelidele, e-kirjadele ja muule kasutajale suunatud materjalile.
�� Toetus
Uurige, kuidas tugi töötab teie enda ja klientide jaoks. Kas vastutate selle eest, et toetate otse oma kliente? Ja mis tüüpi tuge teile edasimüüjana pakub?
�� Hinnakujundus
Edasimüüjate hostimine erineb hinnas suuresti, sõltuvalt teie valitud hostist ja paketist. Vaadake hoolikalt pakutavaid hindu ja funktsioone, mõelge oma hostimisteenuste hinnapunktidele ja kontrollige, kas numbrid töötavad. Näiteks võivad mõned plaanid, mis võivad alguses kallid tunduda, liita üsna hästi, kui arvestada, kui palju kliendikontosid saate neil luua. Samal ajal võivad teised soodsamad plaanid olla piiratud.

Ülaltoodut arvesse võttes on siin toodud kokkuvõte parimate edasimüüjate hostimise pakkujate kohta turul:

Lõplikud mõtted parimate edasimüüjate hostimise pakkujate kohta

Nagu näete, on selles populaarseimate edasimüüjate hostimise pakkujate loendis muljetavaldavaid lahendusi. Teie valitud edasimüüja peaks siiski põhinema ainult teie ettevõtte ja klientide vajadustel. Enne edasimüüjaprogrammiga sidumist uurige läbi, lugege arvustusi ja rääkige otse hostingu pakkujatega. See aitab tagada, et valite oma ettevõttele kõige sobivama edasimüüja hostimise pakkuja.

Sellegipoolest, kui olete edasimüügi hostimise uus mängija, saate tõenäoliselt SiteGroundiga hästi hakkama. Esiteks on nende hostimispaketid tuntud oma kõrgeima kvaliteedi ja suure tugiteenuse poolest, nii et võite olla kindel, et teie klientide eest hoolitsetakse hästi. Peale selle on SiteGroundi edasimüüjate plaanide hinnamudel väga selge, nii et saate hõlpsalt hinnata, kui palju see teile maksma läheb ja kui palju te edasimüügiga teenite..

Kas mõni neist parimatest edasimüüjate hostimise pakkujatest pöördub teie poole? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map