5 “parimat” WordPress Hosting UK suvandit võrreldes 2020. aastaga ����

Kui olete rahvusvahelise veebisaidi inimene, vabandage mõistet, siis olete ilmselt teadlik ainulaadsetest väljakutsetest, mis kaasnevad teie konkreetse stsenaariumi jaoks õige WordPressi hostimise valimisel. Teisisõnu, kas WordPressi majutustööstuse tavalised kahtlusalused on endiselt hea valik, kui teie vaatajaskond ei asu USA-s? Täpsemalt, kuna see on tänapäeva teema, mis siis, kui te olete otsite Ühendkuningriigis parimat WordPressi majutust? Kas selle maailma saidiplaadid ja WPEngines on endiselt teie jaoks head??


Saame teada täna!

Siin on meie uurimus Ühendkuningriigi parima WordPress-hostimise teemast, millele peate oma hostimise valimisel tähelepanu pöörama, ning lisaks viis kõige elujõulisemat varianti võrreldes.

Parim WordPressimajutus UK

UK Parim WordPressi hostimise Ühendkuningriik

Siin on hostid, keda otsustasime võrrelda Ühendkuningriigi parimate WordPressi hostimisvõimaluste võrdlusega:

 1. SiteGround (www.siteground.co.uk)
 2. Bluehost (www.bluehost.com)
 3. 123 Reg (www.123-reg.co.uk)
 4. 1&1 IONOS (www.ionos.co.uk)
 5. GoDaddy (uk.godaddy.com)

Loetelu on lühike, see on õige, kuid see on mõjuval põhjusel. Otsustasime esitleda ainult neid ettevõtteid, kes kontrollivad ülaltoodud loendis nimetatud üksusi – asju, mida Ühendkuningriigi turu WordPressi hostist otsida.

Samuti oleme võtnud arvesse küsitluse tulemusi, mille tegime mõnda aega tagasi. Selles küsisime oma kasutajatelt, kes nende saite majutab ja kui rahul nad teenuse üle on. Oleme selle uuringu tulemused välja filtreerinud, et keskenduda ainult Ühendkuningriigis asuvatele kasutajatele. Siin kajastatud ettevõtted tulid selles uuringus üles mitu korda.

1. SiteGround (www.siteground.co.uk)

SiteGround - parim WordPressi Ühendkuningriigi hostimise võimalus

 • Alates: 2,95 naela / kuus
 • Liiklus lubatud / ribalaius: 10 000 külastust kuus
 • Veebisaidid lubatud: 1
 • Domeeninimi: ei kuulu komplekti
 • Eelinstalleeritud WordPress: jah
 • UK serveri asukoht: jah
 • Suurbritannia uuringu kasutajate hinnang: 3.9

SiteGround on ettevõte, mis on WordPressi hostimise turu tormi alla võtnud. Nad on tavalised kahtlustatavad kõigis WordPressi hostimise edetabelites ja seda paaril väga mõjuval põhjusel:

Esiteks on nad üks kolmest WordPress.org-i soovitatud hostimisettevõttest. Teiseks saavad nad kasutajatelt väga head hinnangud ja suurepärase jõudluse. Samuti pakuvad nad ööpäevaringset tuge telefoni, vestluse ja veebipiletite kaudu.

Seadistamise ajal peate valima oma serveri asukohaks London, mis on tõenäoliselt parim valik Ühendkuningriigis asuvate veebisaitide jaoks.

Ainus negatiivne külg on see, et SiteGround ei sisalda uut tasuta domeeninime. Kui soovite seadistamise ajal registreerida .co.uk domeeni, on see 14,95 naela aastas.

�� Minge saidile SiteGround

2. Bluehost (www.bluehost.com)

sinine vaim

 • Alates: 2,43 naela / kuus
 • Liiklus lubatud / ribalaius: mõõtmata
 • Veebisaidid lubatud: 1
 • Domeeninimi: lisatud on 1 tasuta domeeninimi
 • Eelinstalleeritud WordPress: jah
 • UK serveri asukoht: jah
 • Suurbritannia uuringu kasutajate hinnang: 3.1

Bluehost on WordPressi hostimise turu alustala ja teine ​​ettevõte, mida WordPress.org ametlikult soovitab.

Ehkki neil on minevikus olnud kaljuseid perioode, on nad viimase paari aasta jooksul teinud suuri edusamme, pakkudes nüüd WordPressi hostimisturul ühte seal kõige hõlpsamini kasutatavat liidest..

Iga WordPressi hostikava sisaldab eelinstalleeritud WordPressi, automaatvärskendusi, esimese aasta tasuta domeeninime, ööpäevaringset tuge (telefoni ja vestluse kaudu) ja isegi lavastus (WordPressi arendamiseks). Samuti on Bluehost Londonis andmekeskus.

�� Minge Bluehostisse

3. 123 Reg (www.123-reg.co.uk)

123 reg - ehk Ühendkuningriigi parim WordPressi hostimine

 • Alates: 5,49 naela / kuu
 • Liiklus lubatud / ribalaius: mõõtmata
 • Veebisaidid lubatud: 5
 • Domeeninimi: lisatud on 2 tasuta domeeninime
 • Eelinstalleeritud WordPress: jah
 • UK serveri asukoht: jah
 • Suurbritannia uuringu kasutajate hinnang: 3.3

123 reg on Ühendkuningriigi populaarseim domeeninimede registripidaja (registreeritud üle 3,5 miljoni domeeni) ja veebimajutaja (hostitud üle miljoni Ühendkuningriigi veebisaidi). 2000. aastal asutatud ettevõte on teinud oma jälje ja laiendanud pidevalt nende infrastruktuuri – uhkeldades nüüd oma uusima riistvaraga, millel on koormuse tasakaalustamine ja "kivikõva" võrk.

Nende WordPressi pakkumise osas peame tunnistama, et selle osad on tõesti muljetavaldavad. Peaasi, et saate majutada kuni viit veebisaiti ja saada esimesel aastal mitte ühe, vaid kaks tasuta domeeninime!

Tugivõimalused on samuti head – saate KKK-sid, et vastata enamusele oma küsimustele, Ühendkuningriigis asuva telefoninumbri, millele saate helistada ööpäevaringselt, ja veebipõhise piletisüsteemi. Olles loomulikult Ühendkuningriigi peamine host, on 123 Regil riigis andmekeskused.

�� Mine 123 reg

4. 1&1 IONOS (www.ionos.co.uk)

1 ja 1 ionos

 • Alates: 1 £ / kuus *
 • Liiklus lubatud / ribalaius: mõõtmata
 • Veebisaidid lubatud: 1
 • Domeeninimi: lisatud on 1 tasuta domeeninimi
 • Eelinstalleeritud WordPress: jah
 • UK serveri asukoht: jah
 • Suurbritannia uuringu kasutajate hinnang: 3.8

* See on soodushind. Pakkumise osana saate 1 naela kuus. esimese kuue kuu jooksul ja siis 6 naela kuus. pärast seda.

1&1 IONOS on Ühendkuningriigis veel üks väga populaarne host ja pole raske aru saada, miks. Võimalus maksta alates £ 1 kuus. esimese kuue kuu jooksul koos tasuta domeeninimega pole midagi sellist, mida kuskil mujal näha oleks! See annab teile rohkem kui piisavalt aega oma veebisaidi idee proovimiseks looduses.

Samuti öeldakse, et see on hallatav WordPressi hostimisplaan, mis tähendab, et te ei pea end ühegi tehnilise seadistusega vaeva nägema. 1-ga&1 olles Ühendkuningriigi ettevõte, saate andmekeskuse ka Suurbritannias. Klienditoe võimaluste osas saate helistamiseks võrgutoe, abikeskuse ja Suurbritannias asuva telefoninumbri.

Lisaks on liides ka väga kasutajasõbralik ja teeb kõige konfigureerimise tõeliselt lihtsaks. Näiteks on olemas WordPressi abiline, kes juhendab teid samm-sammult kõigest läbi. Selles küsitakse teie saidi eesmärgi kohta ja pakutakse välja mõned teemad ja pistikprogrammid, millest võiks kasu olla.

�� Minge punkti 1 juurde&1 IONOS

5. GoDaddy (uk.godaddy.com)

GoDaddy

 • Alates: 2,97 naela / kuus
 • Liiklus lubatud / ribalaius: 25 000 külastust kuus
 • Veebisaidid lubatud: 1
 • Domeeninimi: lisatud on 1 tasuta domeeninimi
 • Eelinstalleeritud WordPress: jah
 • UK serveri asukoht: ei
 • Suurbritannia uuringu kasutajate hinnang: 3.8

GoDaddy on hostimisturu tõeline behemot – mitte ainult WordPressi jaoks, vaid ka üldiselt! Kuigi ettevõttel pole aastate jooksul alati parimat ajakirjandust olnud, on nad WordPressi kasutajatega viimasel ajal üsna tihedalt suhelnud – tugeva kohalolekuga WordPressi konverentsidel ja kogukonnas.

Nende uus hostimisplatvorm loodi spetsiaalselt WordPressi jaoks eesmärgiga optimeerida kiirust, töökindlust ja turvalisust. Ainus negatiivne külg on see, et GoDaddy’l puudub praegu Ühendkuningriigis andmekeskus. Lähim on Hollandis Amsterdamis.

Samuti on Suurbritannia numbriga ööpäevaringne tugi ja telefonitugi – ning need on tavaliselt väga kasulikud (testitud). Neil on ka tipptasemel tööriistad saidi varundamiseks ja taastamiseks probleemide korral (ka testitud).

�� Minge GoDaddy juurde

�� Mida otsida, kui mõelda parimatele WordPressi hostimisele Ühendkuningriigis?

Ühendkuningriigi lugejaid teenindavale veebisaidile WordPressi hostiks valimisel tuleb meeles pidada käputäis asju:

�� Kõik võõrustajad pole elujõulised
Ainus asjaolu, et teie vaatajaskond on Ühendkuningriigis, tähendab, et peaksite leidma kvaliteetse serveri / andmekeskuse, mis asub ka Ühendkuningriigis. Lihtne! Ja jah, kuigi saate alati aidata mõnele kvaliteetsele CDN-le, viib see teid siiani ainult edasi. CDN-id on suurepärased, kui soovite teenindada erinevat vaatajaskonda kogu maailmas või mandril, kuid kui soovite teenindada vaatajaskonda ühes riigis, on teil (tavaliselt) ikkagi parem hostis, kellel on selles serveris serverid riik. Asukoht, asukoht, asukoht!
�� Suurbritannia hinnakujundus
Ma eeldan, et ehitate seda saiti äriotstarbel. Seetõttu kaks tõenäolist stsenaariumi: a) Kui teie ettevõte asub väljaspool Ühendkuningriiki, siis jätke see punkt tähelepanuta. (b) Kui asute Ühendkuningriigis, on alati parem, kui teilt võetakse arve vastavalt Suurbritannia reeglitele, seadustele ja määrustele. Maksu mõttes on teil alati lihtsam, kui teie hostiteenuse pakkuja väljastab teile kohaliku arve kohalikus valuutas (antud juhul GBP). Välisvääringus hostimise eest tasumine ei tähenda mängu lõppu, vaid lihtsalt põnnamist, kuid sõltuvalt teie ettevõtte seadusandlusest võib see olla märkimisväärne. Eriti kui Brexit on väljas pimedas. Muidugi, tegur on ka hind ise. Tõenäoliselt ei taha te võõrustaja eest rohkem maksta, kui saaksite USA-s palju odavamalt. Ja kui ma tahaksin teile reklaamida hallatud WordPressi hostimislahendusi ja öelda, kui paremad need on, tean, et enamik kasutajaid soovib maksta ~ 5 naela kuus või vähem ja see on okei.
⏰ Kohaliku ajavööndi tugi
Ajatsoonide erinevused võivad mõnikord olla ebamugavad. Näiteks kaaluge järgmist: kui olete Suurbritannias ja teie host asub USA-s, tähendab see, et te ei pruugi oma tööpäeva esimesel poolel tuge saada. Kui olete näiteks sellise võõrustajaga nagu Hooratas – on nende telefonitoe töötunnid 9.00–18.00 EST, mis on Ühendkuningriigis hilja pärastlõuna, põhimõtteliselt pärast tööaega. Ideaalis soovite telefoni ja vestluse tuge ning peaksite saama selle toega ühendust tavalisel tööajal.
�� Suurbritannias asuvate kasutajate arvustused
Jällegi asukoha küsimus. Seekord on see seotud kasutajate arvustuste ja hinnangutega. Põhimõtteliselt on probleem selles, et kuigi mõnel hostil võivad olla head ülevaated, siis kui hakkate uurima vaid seda osa Ühendkuningriigis asuvate klientide arvustusi, võite avastada mõne muu loo. Otsige alati kohalike kasutajate ülevaateid.
�� Ribalaius / liiklus lubatud
Paljud jagatud hostid ütlevad teile, et nad ei piira teie liiklust / ribalaiust mingil viisil. See on osaliselt tõsi. Ühest küljest jah, niikaua kui teie kasutusala on "normaalne," te ei koge probleeme. Kuid kui osa teie sisust läheb viiruslikuks või kui teil on liiklus mingil põhjusel suurenenud, võib teie sait ikkagi väheneda. Seetõttu on parem hankida oma hostilt konkreetseid hinnanguid või piiranguid selle kohta, millise liikluse mahuga teie seadistused hakkama saavad. Uute saitide jaoks on heaks lähtepunktiks võimalus kuu jooksul vastu võtta 5000–10 000 külastajat.
Allowed Lubatud veebisaitide arv
See näib lihtne, kuid see pole tegelikult asi, millele inimesed WordPressi hosti valimisel palju tähelepanu pööravad. Kui võrdlete oma valikuid Ühendkuningriigi WordPressit majutaval turul, saate teada, et mõned ettevõtted lubavad teil omada 2–5 saiti, teised aga ainult ühte saiti. Kõik umbes sama hinnaga. Veenduge, et saaksite vajaliku.
�� Tasuta domeeninimi
Mõned hostid annavad teile domeeninime esimesel aastal tasuta. See on hea boonus ja kena viis 15 naela säästmiseks.
��️ WordPress on eelinstalleeritud
Odavaimad jagatud hostid annavad teile juurdepääsu cPanelile ja mõnele skripti installijale. Kuigi see pole eriti keeruline installima WordPress selle kaudu võiks teile meeldida kasutajasõbralikum lahendus – host, mis eelinstallib teile WordPressi, nii et te lihtsalt kõnnite WordPressi värskes tühjas eksemplaris.

Võttes arvesse eeltoodut, lähme nüüd liha juurde ja kartuleid juurde. Siin on kokkuvõte sellest, mida Ühendkuningriigi turgu pakkuval WordPressil on pakkuda:

�� Milline neist Ühendkuningriigi WordPressi parimatest hostimisvõimalustest valida??

Nagu enamiku asjade puhul, pole ka siin ühtegi selget võitjat. Kõik need platvormid on koondanud suure kliendibaasi, kes on nende teenustega rahul. Mõistame, et võib-olla on teil oma lemmikutel vaid pilk sellel loendil, kuid see on okei.

Siin on linnulennult võrdlus nende viie Ühendkuningriigis asuva WordPressi võõrustaja vahel:

Parim WordPressi hostimise Ühendkuningriik: kokkuvõte Host
Hind alates
Liiklus
Veebisaidid
Domeeninimi
Suurbritannia server
Suurbritannia kasutaja hinnang
SiteGround2,95 kr10 000 külastust kuus1ei sisaldajah3.9
123 reg5,49 naelamõõtmata52 tasuta domeenijah3.3
1&1 IONOS1 krmõõtmata11 tasuta domeenjah3.8
Sinine vaim2,43 naelamõõtmata11 tasuta domeenjah3.1
GoDaddy2,97 kr25 000 külastust kuus11 tasuta domeenei3.8

Paar asja paistab siin silma:

Esiteks 1&1 IONOS on Ühendkuningriigi turu jaoks selgelt odavaim hostimisvõimalus, kui soovite uut ideed proovida. Teisalt annab 123 Reg teile parima hinna ja kvaliteedi suhtega pakkumise – saate majutada kuni viit saiti ja hankida kaks tasuta domeeninime. Samal ajal ei saa te tõesti sellise hostiga nagu SiteGround valesti minna – see on meie lemmik ja enim hinnatud variant selles loendis.

Kas soovite kiiret ausat nõu? Siin see on:

 • Kui soovite valida Ühendkuningriigi turul pakutava odavaima hostimisvõimaluse, minge koos 1&1 IONOS.
 • Kui teil on kõigepealt tegemist kvaliteediga, minge koos SiteGround.

Kuna me räägime siin WordPressi hostimisest, siis käivitate tõenäoliselt selle serveri värske ajaveebi, kui olete selle kätte saanud. Meil on selle teema kohta põhjalik 11-peatükkine juhend. See liigub tühjadest täieõiguslikuks ja edukaks ajaveebiks – tuginedes meie kogemusele saada 0–250 000 igakuist külastajat. Vaata järgi; see on tasuta. ��

KKK

Kuidas otsida Ühendkuningriigis WordPressi hostimist?

Ainus asjaolu, et teie vaatajaskond on Ühendkuningriigis, tähendab, et peaksite leidma kvaliteetse serveri / andmekeskuse, mis asub ka Ühendkuningriigis. Vältige servereid, mis asuvad väljaspool riiki, kuna see vähendab teie saidi laadimist aeglasemalt. Peale selle hankige endale host, mida saate endale lubada. Kallim ei tähenda alati hostimaailmas paremat.

Kui palju ma pean Ühendkuningriigis hostimise eest maksma?

Keskmiselt oleme leidnud, et WordPressi kvaliteetse hostimise hinnad algavad Suurbritannias umbes 3–5 naela kuus.

Kas ma saan ka WordPressi Ühendkuningriigi hostimisega kaasnevat domeeninime??

See pole reegel, kuid mõned hostid pakuvad teile esimesel aastal tasuta domeeninime. 123 Reg, 1&1 IONOS, Bluehost ja GoDaddy annavad teile kõik domeeninime tasuta.

Kas ma pean teadma kodeerimist, et WordPressi veebisaiti Ühendkuningriigi hostimisplatvormidel üles seada??

Tavaliselt mitte. Kõik juhtivad hostimisettevõtted pakuvad WordPressi lihtsaid ühe klõpsuga installida, mis tähendab, et te ei pea oma saidi seadistamisel käsi määrima..

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map