5 parimat suure liiklusega WordPressi majutusteenuse pakkujat ��️��️��️��

5 parimat suure liiklusega WordPressi majutusteenuse pakkujat ��️��️��️��

5 parimat suure liiklusega WordPressi majutusteenuse pakkujat ��️��️��️��
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kui otsite suure liiklusega WordPressi hostimist, siis on teie tähelepanu ilmselgelt palju erinev kui keegi, kes otsib odavat algtaseme WordPressi hostimist. Hind muutub vähemoluliseks, jõudlus ja usaldusväärsus on kesksel kohal.


Teie suure liiklusega WordPressi saidi jaoks parima majutuse leidmiseks oleme kokku kogunud viis suurepärast hosti, mida kasutavad reaalajas suure liiklusega saidid.

Olgem tõelised – need WordPressi hostimisteenuste pakkujad pole kindlasti kõige odavamad hostid, kuid need pakuvad jõudluse jaoks head väärtust ja aitavad teil oma saiti usaldusväärselt ja kiiresti laadida kümnete või sadade tuhandete külastajate jaoks. Tavaliselt võite eeldada, et maksate nende võõrustajate eest 50 dollarit + kuus, kuigi panen tähele mõned odavamad valikud sõltuvalt sellest, kuidas "kõrge" teie suure liiklusega sait on.

Parimad suure liiklusega WordPressi hostingu pakkujad

�� Mida otsida suure liiklusega WordPressi hostimisest

Enne kui hakkame nimekirja jõudma, uurige kiiresti mõned kaalutlused suure liiklusega saidi majutamiseks, kuna see annab teile ülevaate sellest, miks valisime võõrustajad:

�� Nutikas vahemälu:
Puhverdamine on suurepärane viis oma WordPressi saidi kiirendamiseks ja serveri koormuse vähendamiseks, mis on eriti oluline suure liiklusega saitide jaoks. Ehkki leidub palju suurepäraseid WordPressi vahemälupulgaldusi, mis aitavad teil vahemällu rakendamist rakendustasandil rakendada, on tulemuslikum lähenemisviis sageli vahemälupõhise sisu teenindamine serveri tasemel, kuna see välistab vahemälu teenindamisel täielikult vajaduse WordPress / PHP laadida. sisu.
Pühendatud ressursid:
Enamik odavaid WordPressi hostasid suudavad teile pakkuda eelarvehinda "jaga" ressursid teiste sama serveri saitidega. See sobib hästi vähese liiklusega saitide jaoks, kuid suure liiklusega WordPress-saitide jaoks pole see hea valik. Selle asemel soovite pühendatud ressursse, mis on mõeldud ainult teie saidile. Ehkki spetsiaalse serveriga saate need ressursid teile kätte, on populaarsem lähenemisviis, mida näete, kasutada Amazon Web Services (AWS) pilvhostimist., Google’i pilveplatvorm, või muud pilveteenuse pakkujad. Saate oma saidile endiselt spetsiaalseid ressursse, kuid vajaduse korral on selle ulatus ja konfigureerimine palju lihtsam.
�� Nginx:
Nginx on veebiserver ja vastupidine puhverserver, mis on eriti populaarne tiheda liiklusega veebisaitide jaoks, kuna see suudab sageli populaarse Apache veebiserveri jõudlust suure liiklusega olukordades täita. Kui Apache on veebiserverite ruumi üldine turuliider, siis Nginx on vaieldamatult turuliider kui vaadata 1000, 10 000 või 100 000 kõige suurema liiklusega saiti. Seega soovite suure liiklusega saidi jaoks hosti, mis kasutab Nginxi virna.
��️ Skaleeritavus:
Kui teie saidi liiklus on praegu tihe, on suur tõenäosus, et see võib tulevikus veelgi suurema liiklusega. Selle lahendamiseks peaks suure liiklusega WordPress-hostimine hõlbustama teie plaani vastavalt vajadusele suurendamist. Enamik selle loendi hostidest kasutab pilvehostimise infrastruktuuri, mis hõlbustab ressursside lisamist vajadusel.
Uptime:
Uptime on oluline kõigi veebisaitide jaoks, kuid eriti oluline on see suure liiklusega veebisaitide jaoks, kuna seisaku mõju on suurenenud. Madala liiklusega saidil kolmkümmend minutit? Võite mõjutada paari külastajat. Kas tiheda liiklusega saidil? Saate negatiivselt mõjutada sadu või tuhandeid külastajaid. Ärge aktsepteerige lihtsalt turunduskoopia sõnu – otsige tegelikku teenuse juriidilist lepingut (SLA), mis tagab konkreetse tööaja ja pakub võimalusi hüvitamiseks, kui host ei suuda seda garantiid täita. Tavaliselt saate tagasimakseid või krediite, kui host ei täida oma tööaja garantiid.
�� Sisu edastamise võrk:
Sisu edastamise võrk (CDN) aitab kiirendada teie ülemaailmset laadimisaega ja vähendada teie serveri koormust, edastades staatilist sisu kogu maailma serverite võrgustikust, mitte ainult ühest serverist, kus teie saiti majutatakse. Paljud esmaklassilised WordPress-hostid pakuvad nüüd jõudluse parandamiseks integreeritud CDN-funktsioone, sundimata teid integreeruma kolmanda osapoole CDN-teenusega.

��️ Parim WordPressi hostimine suure liiklusega saitidele

Siin on hostid, kes meie arvates pakuvad parimaid suure liiklusega WordPressi hostimisvalikuid:

 1. Kinsta (kinsta.com)
 2. Leheline (pagely.com)
 3. WP mootor (wpengine.com)
 4. Panteon (pantheon.io)
 5. SiteGround (siteground.com)

1. Kinsta (kinsta.com)

Kinsta suure liiklusega WordPressi hostimine

Kinsta on populaarne hallatav WordPress-host, mis kasutab Google’i pilvplatvormi esmaklassilisel tasemel infrastruktuuri, mis on sama infrastruktuur, mida Google kasutab oma teenuste jaoks.

Lisaks suure liiklusega saitide jõudlusele keskendunud arhitektuurile pakub Kinsta WordPressi kasutajatele ka mugavaid funktsioone, nagu lihtne lavastamine, automaatsed igapäevased varukoopiad (või sagedamini, lisatasu eest) ja kohandatud hostimise armatuurlaud.

Kinsta on koht, kus hostime CodeinWP ajaveebi. Lisateavet saate meie Kinsta üksikasjalikust arvustusest. CodeinWP võtab päevas vastu üle 10 000 külastaja, mis minu arvates kvalifitseerub "tihe liiklus".

�� Suure liiklusega saitide põhifunktsioonid:

 • Nginxi veebiserver.
 • Serveritaseme vahemälu Nginx FastCGI vahemälu kaudu.
 • Google’i pilveplatvorm taristu.
 • Sisseehitatud CDN toidab KeyCDN.
 • Lihtne mastaapsus sest Kinsta võimaldab teil oma plaani uuendada või alandada.
 • Elasticsearch ja Cloudflare Railgun lisandmoodulid parema jõudluse jaoks.
 • Läbipaistvad ülejäägid. Kinsta ei katkesta teie saiti kunagi liikluse suurenemise tõttu – maksate lihtsalt läbipaistvat ülemäärast teenustasu vastavalt teie kasutusele.
 • 99,9% tööaja garantii igakuiselt SLA kaudu.
 • Üksikasjalik analüüsi juhtpaneel kasutamise jälgimiseks koos uue reliikvia jälgimisega.

⭐ Suure liiklusega WordPress-saidid, mis Kinsta’s hostivad:

 • CodeinWP (see oleme meie), Ubisoft, TripAdvisor, FreshBooks, puhver

Hinnakujundus:

Kinsta plaanib mitmesuguseid vajadusi, nii et see pole kaugeltki täielik loetelu.

Nagu mõned teised hallatud WordPressi hostid, on iga paketi puhul ette nähtud igakuine külastuslimiit. Kinsta ei sulge teie saiti, kui ületate selle limiidi, kuid peate seda tegema maksta ületusi ja / või kõrgemale astmele üleviimine. Ülempiir on 1 dollar 1000 külastaja kohta üle limiidi:

 • Starter – 30 dollarit kuus 25 000 külastuse eest (pole tegelikult WordPressi suure liiklusega hostimine, kuid see on algtaseme plaan)
 • Äri 1 – 100 dollarit kuus 100 000 külastuse kohta
 • Äri 3 – 300 000 dollarit kuus 400 000 külastuse kohta
 • 1. ettevõte – 600 dollarit kuus 1 000 000 külastuse kohta

Kui maksate igal aastal, saate kaks kuud tasuta.

�� Mine Kinsta juurde

2. Leheline (pagely.com)

Suure liiklusega WordPress-saitide leheline hostimine

Pagely on üks vanimaid hallatud WordPressi hoste ja kosmose teerajaja. Kuigi paljud WordPressi hostid on ära läinud "turg" pakkuda juhuslikele kasutajatele soodsamaid plaane, on Pagely tegelikult läinud "üles turg" ning keskendunud pigem kvaliteedile ja teenustele kui hinnale.

Pagely hinnad pole kindlasti odavad, kuid tõenäoliselt ei otsi te odavaimat varianti, kui soovite parimat WordPressi majutust suure liiklusega saitidele.

�� Suure liiklusega saitide põhifunktsioonid:

 • Amazoni veebiteenused (AWS) toitega infrastruktuur.
 • Premium DNS powered by Amazon Route 53 kiiremaks lehe laadimisajaks.
 • Nginxi veebiserver, kuigi võite kasutada ka Apache’i koos Nginxiga eeskätt puhverserverina.
 • 100% tööaja garantii SLA kaudu. See on kõigi selle loendi hostide kõrgeim kasutusaegne garantii.
 • PressCache mis teenindab vahemälustatud sisu servaserverite globaalsest võrgust. Mõelge sellele nagu vahemällu salvestamine ja CDN koos.
 • Tellitava pildi optimeerimine laadimisaegade kiirendamiseks.
 • Serverita WordPressi hostimine võimalus via Põhjapoiss

⭐ Suure liiklusega WordPress-saidid, mis hostivad Pagely:

 • Booking.com, Visa, Garmin, Virgin Atlantic, Nginx (jah, Pagely suure jõudlusega veebiserveri hostide veebisait)

Hinnakujundus:

Pagely pakub nii VPS-i kui ka ettevõtte plaane. Siin on hindade näidis:

 • VBURST-1 – 199 dollarit kuus
 • VPS-1 – 499 dollarit kuus
 • VPS-1 + [HA] (kõrge saadavus) – 1 249 dollarit kuus
 • Eelkonfigureeritud ettevõtte plaan – algab 2500 dollarist kuus
 • Kohandatud klastrid – algab 5000 dollarist kuus

Kui maksate igal aastal, saate 5% soodustust.

Pagely ei sea suvalisi piiranguid külastajate arvule kuus.

�� Minge Pagelysse

3. WP mootor (wpengine.com)

WP mootor

2018. aastal tehtud 250 miljoni dollarise investeeringu ja hiljuti Flywheeli (varem konkurendi) omandamise toel on WP Engine kindlalt kinnitanud oma positsiooni ühe populaarseima ja tuntuma hallatava WordPressi hostina.

WP Engine tähistab end a "WordPressi digitaalse kogemuse platvorm," mis on minu arvates märguanne, et see pole midagi enamat kui lihtsalt hostimine. Näiteks saate tänu populaarsetele Genesise raamistikele ja lapseteemadele tasuta tänu sellele, et WP Engine omandas StudioPressi.

WP Engine pakub ka rohkesti hõlpsalt hallatavaid WordPressi funktsioone, nagu automaatsed varundamised ja saitide loomine.

�� Suure liiklusega saitide põhifunktsioonid:

 • Serveritaseme vahemälu laki kaudu ja Memcached.
 • Toimivuse jälgimine New Relici ja spetsiaalse lehe jõudluse tööriista kaudu nõrkade kohtade leidmiseks, kui teie sait on koormatud.
 • Sisseehitatud CDN-teenus kiiremate globaalsete laadimisaegade ja serveri väiksema koormuse jaoks.
 • Nginx serveri pinu.
 • AWS pilve infrastruktuur.
 • 99,95% tööaja garantii SLA kaudu (v.a. "vabandatud seisakuid," mis sisaldab plaanilist ja hädaolukorras toimivat hooldust).

⭐ Suure liiklusega WordPress-saite, mis majutatakse WP Engine’is:

 • AMD arendajakeskus, armee all, Jobvite

Hinnakujundus:

WP Engine pakub kolme eelseadistatud plaani, samuti kohandatud plaani suuremate vajaduste jaoks.

Nagu Kinsta, sisaldab iga kava ka igakuist külastuste limiiti ja peate täiendama (või maksta ületusi) kui ületate selle piiri. WP Mootori ületustasu on identne Kinstaga – 1 dollar 1000 külastaja kohta ületab teie limiidi:

 • Käivitamine – 30 dollarit kuus kuni 25 000 külastuse korral
 • Kasv – 115 dollarit kuus kuni 100 000 külastuse korral
 • Kaal – 290 dollarit kuus kuni 400 000 külastuse korral
 • Kohandatud – rääkige müügiga, kui peate hakkama saama rohkem külastajaid

Kui maksate igal aastal, saate kaks kuud tasuta.

�� Minge WP Engine’i

4. Panteon (pantheon.io)

Pantheoni premium WordPressi hostimine

Pantheon on populaarne hallatav WordPress-host, mis pakub Google’i pilvplatvormil üles ehitatud skaleeritavat infrastruktuuri. Selles osas sarnaneb see Kinstaga, ehkki Pantheon kasutab Google Cloud Platformi peal erinevat tehnikat..

Lisaks suure jõudlusega tehnoloogiapositsioonile on Pantheonil ka palju mugavaid funktsioone, näiteks mitu lavastuskeskkonda, automaatsed varukoopiad ja värskendused ning palju muud.

�� Suure liiklusega saitide põhifunktsioonid:

 • Nginxi veebiserver.
 • Serveritaseme vahemälu laki ja Redise kaudu.
 • Elastne hostimine, mis teeb teie saidi ulatuse suurendamise liiklussageduse käsitlemiseks ülilihtsaks. Lisateave Pantheoni elastse lähenemise kohta.
 • Ülemaailmne CDN sisse ehitatud teie majutamisse, toiteallikaks on Fastly.
 • Rakenduse toimivuse jälgimine Uue reliikvia kaudu.
 • Garanteeritud 99,95% igakuine tööaeg SLA kaudu aga ainult eliitplaanide jaoks.

⭐ Suure liiklusega WordPress-saite, mis majutatakse Pantheonis:

 • Patagoonia, SendGrid, MIT

Hinnakujundus:

Nagu Kinsta ja WP Engine, on ka Pantheoni plaanidega seotud liikluspiirang ja kui te selle ületate, maksate ületusmaksu. Panteoni oma ülemäärased tasud on oluliselt kõrgem kui need kaks võõrustajat hinnaga 2,50 dollarit 1000 külastuse kohta:

 • Põhiline – 41 dollarit kuus kuni 25 000 külastuse korral
 • Etendus – neli astet, alates 160 dollarist kuus kuni 916 dollarini kuus. Külastatavuse piir on vahemikus 25 000–300 000 külastajat kuus
 • Eliit – peate müügiga rääkima. Saab hakkama kuni 10 miljoni igakuise külastusega

Kõigi hindade korral eeldatakse, et maksate ettemaksu igal aastal, mis võib olla kopsakas algne investeering.

�� Mine Panteoni

5. SiteGround (siteground.com)

SiteGround Cloud'i hostimine

SiteGround on ilmselt kõige tuntum oma eelarvesõbralike hallatavate WordPressi hostimiskavade poolest, mis pakivad sellised lisafunktsioonid nagu lavastus, serveritaseme vahemälu, automaatsed värskendused ja palju muud ühte madala hinnaga paketti.

SiteGroundi jagatud plaanid töötavad suure liiklusega WordPress-saitide jaoks kindla punktini. Kõrgeima astme GoGeek-plaan toetab ~ 100 000 igakuist külastust ja nutikas vahemällu salvestamine / optimeerimine võib aidata teil sellest üle minna.

Suure liiklusega saitide jaoks on parem valik siiski tõenäoliselt SiteGroundi pilve hostimisplaanid, mis pakuvad pühendatud (ja hallatud) ressursse taskukohase hinnaga. (Rohkem pilvemajutuse kohta siin.)

�� Suure liiklusega saitide põhifunktsioonid:

 • Serveritaseme vahemälu koos Nginxiga ja Memcachediga.
 • Pühendatud ressursid ja lihtne mastaapsus pilveplaanides (mitte niivõrd odavamates jagatud plaanides).
 • 99,9% tööaja garantii igal aastal SLA kaudu.
 • Tasuta CDN integratsioon Cloudflare’i kaudu.

⭐ Suure liiklusega WordPress-saite, mis hostivad saidil SiteGround:

 • WPLift, WPShout

Hinnakujundus:

SiteGround ei rakenda mingeid suvalisi külastajapiiranguid. SiteGround loetleb küll jagatud plaanide hinnangulised külastused, kuid need on vaid hinnangulised, mitte rasked piirid.

Jagatud plaanide puhul hõlmavad SiteGroundi tegelikud limiidid protsessori kasutamist, pilveplaanidel pole aga suvalisi piiranguid, kuna maksate sihtotstarbeliste ressursside eest:

 • GoGeek jagatud kava – 11,95 dollarit kuus soodushinnakujundus / 34,95 dollarit kuus tavahinnad. Sobib kuni ~ 100 000 igakuise külastuse jaoks (pidage meeles – see pole kõva kork, vaid umbkaudne hinnang).
 • Pilvemajutus – ulatub 80 dollarist kuus kuni 240 dollarini kuus sõltuvalt sellest, milliseid ressursse teie sait vajab.

Samuti saate konfigureerida oma kohandatud pilveplaani. SiteGroundil on kalkulaatori tööriist, mis aitab teil hinda vastavalt teie vajadustele hinnata.

�� Minge saidile SiteGround

�� Mis on parim suure liiklusega WordPressi hostimine?

See haarab kokku meie mõtted parima lisatasuga WordPressi hostimise kohta suure liiklusega saitidele. Nad on kõik kvaliteetsed võõrustajad, nii et teie valik sõltub tõesti teie konkreetsetest vajadustest ja eelarvest.

Nende viie masina võrdlemiseks on siin toodud tabel, milles võetakse kokku iga hosti põhiandmed:

Parim WordPressi hostimine suure liiklusega saitidele: KOKKUVÕTE

Host
Hind alates
Kõva külastuse limiiti pole?
Infrastruktuur
SLA Uptime garantii
Kinsta30 dollaritGoogle’i pilv99,90%
Leheline199 dollaritAWS100%
WP mootor30 dollaritAWS99,95%
Panteon41 dollaritGoogle’i pilv99,95%
SiteGround11,95 dollaritJagatud / pilv99,90%

Võttes arvesse ülaltoodud teavet (ja kui teil pole nende võõrustajate hulgas oma lemmikut), võiksime öelda, et teie peaks kõigepealt Kinstat testima (meie valik) ja vaadake, kuidas teile need meeldivad. Nad pakuvad suurt hulka erinevaid hostimistasemeid, nii et saate alati ruumi vajadusel laiendada, samas kui algtaseme plaanid on üsna taskukohased.

Kas teil on küsimusi selle kohta, milline neist hostidest vastab teie vajadustele kõige paremini? Küsi kommentaarides ära!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, saame selle eest komisjonitasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector