5 nejlepších poskytovatelů hostingu WordPress s vysokým provozem ��️��️��️��

Pokud hledáte vysoce výkonný hosting WordPress, vaše zaměření se zjevně bude hodně lišit od někoho, kdo hledá levný úvodní hosting WordPress. Cena se snižuje o faktor, přičemž výkon a spolehlivost se dostávají do centra pozornosti.


Abychom vám pomohli najít nejlepší hosting pro váš vysoce výkonný web WordPress, shromáždili jsme pět skvělých hostitelů, kteří používají reálné weby s vysokým provozem.

Buďme skuteční – tito poskytovatelé hostingu WordPress rozhodně nejsou nejlevnějšími hostiteli v okolí, ale nabízejí dobrou hodnotu za výkon a mohou vám spolehlivě a rychle načíst váš web pro desítky nebo stovky tisíc návštěvníků. Obvykle můžete očekávat, že za tyto hostitele zaplatíte 50 $ + měsíčně, i když si všimnu některých levnějších možností v závislosti na tom, jak "vysoký" vaše stránka s vysokým provozem je.

Nejlepší poskytovatelé hostování s vysokým provozem WordPress

�� Co je třeba hledat ve vysokorychlostním hostování WordPress

Než se dostaneme na seznam, pojďme rychle projít některými úvahami o hostování stránek s vysokým provozem, protože vám poskytne nějaký přehled o tom, proč jsme si vybrali hostitele, které jsme udělali:

�� Inteligentní ukládání do mezipaměti:
Ukládání do mezipaměti je skvělý způsob, jak urychlit váš web WordPress a snížit zátěž na serveru, což je zvláště důležité pro weby s vysokým provozem. I když existuje spousta skvělých pluginů pro ukládání do mezipaměti WordPress, které vám mohou pomoci implementovat ukládání do mezipaměti na úrovni aplikace, výkonnějším přístupem je často poskytování obsahu v mezipaměti na úrovni serveru, protože to zcela eliminuje potřebu načítání WordPress / PHP při poskytování mezipaměti. obsah.
Vyhrazené zdroje:
Většina levných hostitelů WordPress je schopna nabídnout levné ceny tím, že vás má "podíl" zdroje s jinými weby na stejném serveru. To je v pořádku pro stránky s nízkým provozem, ale není to dobrá volba pro stránky s vysokým provozem WordPress. Místo toho chcete vyhrazené zdroje, které jsou pouze pro váš web. I když vám vyhrazený server může tyto prostředky získat, populárnějším přístupem, který uvidíte, je použití cloudového hostingu z Amazon Web Services (AWS), Google Cloud Platform, nebo jiní poskytovatelé cloudu. Stále máte vyhrazené zdroje pro svůj web, ale v případě potřeby je mnohem snazší škálovat a překonfigurovat.
�� Nginx:
Nginx je webový server a reverzní server proxy, který je obzvláště oblíbený u webů s vysokým provozem, protože v situacích s vysokým provozem může často překonat populární webový server Apache. Zatímco Apache je celkově lídrem na trhu v prostoru webového serveru, Nginx je zdaleka lídr na trhu když se podíváte na 1 000, 10 000 nebo 100 000 nejvíce obchodovaných webů. Takže pro stránky s vysokým provozem opravdu chcete hostitele, který používá zásobník Nginx.
��️ Škálovatelnost:
Pokud je váš web nyní vysoce přenosový, existuje velká šance, že v budoucnu může být ještě vyšší. Chcete-li to vyřešit, vysokorychlostní hosting WordPress by měl usnadnit přizpůsobení plánu podle potřeby. Většina hostitelů v tomto seznamu využívá infrastrukturu cloudového hostování, což usnadňuje přidávání zdrojů, když je potřebujete.
Uptime:
Provozní doba je důležitá pro všechny weby, ale je to zvláště důležité pro webové stránky s vysokým provozem, protože dopady prostojů jsou zvětšeny. Dole na třicet minut na místě s nízkým provozem? Můžete ovlivnit několik návštěvníků. Na webu s vysokým provozem? Můžete negativně ovlivnit stovky nebo tisíce návštěvníků. Nepřijímejte pouze slova na marketingové kopii – hledejte skutečnou smlouvu o poskytování služeb (SLA), která zaručuje konkrétní dobu provozuschopnosti a přichází s možnostmi nápravy, pokud hostitel tuto záruku nesplní. Obvykle dostanete vrácení peněz nebo kredit, pokud hostitel nemůže splnit záruku dostupnosti.
�� Síť pro doručování obsahu:
Síť pro doručování obsahu (CDN) pomáhá urychlit vaše globální doby načítání a snižuje zatížení serveru tím, že dodává statický obsah ze sítě serverů po celém světě, nikoli pouze z jediného serveru, na kterém je váš web hostován. Mnoho prémiových hostitelů WordPress nyní nabízí integrované funkce CDN ke zlepšení výkonu, aniž by vás nutilo integrovat se službou CDN třetích stran.

��️ Nejlepší hosting WordPress pro stránky s vysokým provozem

Zde jsou hostitelé, o kterých si myslíme, že poskytují nejlepší možnosti hostování WordPress s vysokým provozem:

 1. Kinsta (kinsta.com)
 2. Pagely (pagely.com)
 3. WP Engine (wpengine.com)
 4. Panteon (pantheon.io)
 5. SiteGround (siteground.com)

1. Kinsta (kinsta.com)

Kinsta hosting s vysokým provozem WordPress

Kinsta je populární hostovaný server WordPress, který používá infrastrukturu založenou na prémiové vrstvě platformy Google Cloud Platform, což je stejná infrastruktura, kterou Google používá pro své vlastní služby.

Kromě architektury zaměřené na výkon pro weby s vysokým provozem nabízí společnost Kinsta také praktické funkce pro uživatele WordPress, jako je snadné staging, automatické denní zálohy (nebo častěji, za příplatek) a vlastní hostitelská řídicí deska.

Kinsta je hostitelem blogu CodeinWP a další informace najdete v naší podrobné recenzi Kinsta. CodeinWP přijímá přes 10 000 návštěvníků denně, což podle mého názoru odpovídá "vysoký provoz".

�� Klíčové vlastnosti webů s vysokým provozem:

 • Webový server Nginx.
 • Ukládání do mezipaměti na úrovni serveru přes vyrovnávací paměť Nginx FastCGI.
 • Google Cloud Platform infrastruktura.
 • Vestavěný CDN powered by KeyCDN.
 • Snadná škálovatelnost protože Kinsta vám umožňuje upgradovat nebo snížit váš plán.
 • Doplňky Elasticsearch a Cloudflare Railgun pro lepší výkon.
 • Průhledné nadměrné množství. Společnost Kinsta nikdy nepřeruší váš web kvůli dopravnímu nárůstu – stačí zaplatit transparentní poplatek za nadměrné množství na základě vašeho použití.
 • Záruka 99,9% dostupnosti měsíčně prostřednictvím SLA.
 • Podrobný analytický panel monitorovat využití spolu s monitorováním New Relic.

Sites Webové stránky s vysokým provozem WordPress hostující v Kinsta:

 • CodeinWP (to jsme my), Ubisoft, TripAdvisor, FreshBooks, buffer

�� Ceny:

Kinsta má spoustu plánů pro různé potřeby, takže to v žádném případě není úplný seznam.

Stejně jako někteří jiní hostovaní hostitelé WordPress, každý plán přichází s limitem měsíční návštěvy. Pokud překročíte tento limit, společnost Kinsta vaše stránky nevypne, ale budete muset platit nadměrně a / nebo upgradovat na vyšší úroveň. Přebytek je 1 $ na 1 000 návštěvníků nad limit:

 • Startér – 30 $ měsíčně za 25 000 návštěv (ne opravdu vysoký provoz WordPress hostingu, ale toto je plán vstupní úrovně)
 • Obchodní 1 – 100 $ měsíčně za 100 000 návštěv
 • Podnikání 3 – 300 $ měsíčně za 400 000 návštěv
 • Podnik 1 – 600 $ měsíčně za 1 000 000 návštěv

Pokud platíte ročně, získáte dva měsíce zdarma.

�� Jděte do Kinsta

2. Pagely (pagely.com)

Pagely hosting pro stránky s vysokým provozem WordPress

Pagely je jedním z nejstarších spravovaných hostitelů WordPress a průkopníkem ve vesmíru. Zatímco mnoho hostitelů WordPress odešlo "dolním trhu" nabídnout dostupnější plány pro příležitostné uživatele, Pagely skutečně odešel "na trhu" a zaměřili se spíše na kvalitu a služby než na cenu.

Ceny Pagely rozhodně nejsou levné, ale nejspíš nehledáte nejlevnější možnost, pokud chcete nejlepší hosting WordPress pro stránky s vysokým provozem..

�� Klíčové vlastnosti webů s vysokým provozem:

 • Amazon Web Services (AWS) poháněná infrastruktura.
 • Prémiové DNS používá technologii Amazon Route 53 pro rychlejší načítání stránky.
 • Webový server Nginx, i když můžete také použít Apache s Nginxem vpředu a chovat se jako reverzní proxy.
 • 100% záruka dostupnosti prostřednictvím SLA. Toto je nejvyšší záruka dostupnosti všech hostitelů na tomto seznamu.
 • PressCache který obsluhuje obsah v mezipaměti z globální sítě okrajových serverů. Přemýšlejte o tom, že je to jako caching a CDN dohromady.
 • Optimalizace obrazu na vyžádání pro urychlení doby načítání.
 • Hostování bez serveru WordPress možnost přes Northstack

Sites Webové stránky s vysokým provozem WordPress hostující na Pagely:

 • Booking.com, Visa, Garmin, Virgin Atlantic, Nginx (ano, web pro hostitele vysoce výkonného webového serveru v Pagely)

�� Ceny:

Pagely nabízí jak VPS, tak podnikové plány. Zde je ukázka cen:

 • VBURST-1 – 199 $ měsíčně
 • VPS-1 – 499 $ měsíčně
 • VPS-1 + [HA] (vysoká dostupnost) – 1 249 $ měsíčně
 • Předkonfigurovaný podnikový plán – začíná na 2 500 USD měsíčně
 • Zakázkové klastry – začíná na 5 000 $ měsíčně

Pokud platíte ročně, můžete získat 5% slevu.

Počet návštěvníků, které můžete mít měsíčně, Pagely nijak neomezuje.

�� Přejít na Pagely

3. WP Engine (wpengine.com)

WP Engine

V roce 2018 byla investována investice ve výši 250 milionů USD a nedávná akvizice společnosti Flywheel (dříve konkurenta). Společnost WP Engine rozhodně upevnila své místo jako jeden z nejpopulárnějších a nejznámějších spravovaných hostitelů WordPress..

WP Engine se sám označuje jako "Platforma WordPress Digital Experience Platform," což je podle mě signál, že je to víc než jen hosting. Například získáváte populární rámec Genesis a podřízená témata zdarma díky akvizici společnosti StudioPress společností WP Engine.

WP Engine také obsahuje spoustu pohodlných spravovaných funkcí WordPress, jako jsou automatické zálohy a pracovní místa.

�� Klíčové vlastnosti webů s vysokým provozem:

 • Ukládání do mezipaměti na úrovni serveru přes Varnish a Memcached.
 • Sledování výkonnosti prostřednictvím funkce New Relic a specializovaného nástroje pro výkon stránky, který najde slabá místa, když je váš web zatížen.
 • Vestavěná služba CDN pro rychlejší globální doby načítání a snížené zatížení serveru.
 • Nginx zásobník serveru.
 • AWS cloudová infrastruktura.
 • 99,95% záruka dostupnosti prostřednictvím SLA (kromě jakéhokoli "omluvené prostoje," což zahrnuje plánovanou a nouzovou údržbu).

Sites Webové stránky s vysokým provozem WordPress, které jsou hostiteli WP Engine:

 • AMD Developer Central, Under Armour, Jobvite

�� Ceny:

WP Engine nabízí tři přednastavené plány a také vlastní plán pro větší potřeby.

Stejně jako u Kinsta je u každého plánu stanoven limit měsíčních návštěv a je třeba upgradovat (nebo platit nadměrně) pokud překročíte tento limit. Poplatek za překročení limitu WP Engine je stejný jako u Kinsta, a to za 1 USD na 1 000 návštěvníků nad váš limit:

 • Spuštění – 30 $ měsíčně za až 25 000 návštěv
 • Růst – 115 $ měsíčně za až 100 000 návštěv
 • Stupnice – 290 $ měsíčně za až 400 000 návštěv
 • Zvyk – promluvte si s prodejem, pokud potřebujete zvládnout více návštěvníků

Pokud platíte ročně, získáte dva měsíce zdarma.

�� Přejít na WP Engine

4. Panteon (pantheon.io)

Pantheon prémiový hosting WordPress

Pantheon je populární hostovaný server WordPress, který nabízí škálovatelnou infrastrukturu postavenou na platformě Google Cloud Platform. V tomto ohledu je to podobné jako Kinsta, i když Pantheon používá v horní části Google Cloud Platform jiný technologický zásobník.

Kromě vysoce výkonného technologického zásobníku Pantheon také zabudoval mnoho užitečných funkcí, jako je více pracovních prostředí, automatické zálohování a aktualizace a další.

�� Klíčové vlastnosti webů s vysokým provozem:

 • Webový server Nginx.
 • Ukládání do mezipaměti na úrovni serveru přes Varnish a Redis.
 • Elastický hosting, což usnadňuje škálování vašich stránek tak, aby zvládaly dopravní špičky. Další informace o elastickém přístupu Pantheonu.
 • Globální CDN vestavěné do vašeho hostování, poháněné rychle.
 • Sledování výkonu aplikací přes New Relic.
 • Zaručená 99,95% měsíční dostupnost prostřednictvím SLA ale pouze pro elitní plány.

Sites Webové stránky s vysokým provozem WordPress hostující v Pantheonu:

 • Patagonie, SendGrid, MIT

�� Ceny:

Stejně jako u Kinsta a WP Engine mají plány Pantheon omezený provoz a pokud překročíte, budete platit nadměrné částky. Pantheon je poplatky za nadhodnocení jsou výrazně vyšší než tito dva hostitelé při 2,50 USD za 1 000 návštěv:

 • Základní – 41 $ měsíčně za až 25 000 návštěv
 • Výkon – čtyři úrovně, počínaje 160 USD měsíčně a až do výše 916 USD měsíčně. Limity návštěv se pohybují od 25 000 do 300 000 návštěvníků měsíčně
 • Elita – musíš mluvit o prodeji. Zvládne až 10 milionů návštěv měsíčně

Všechny ceny předpokládají, že budete platit předem, což může být statná investice předem.

�� Jděte do Pantheonu

5. SiteGround (siteground.com)

SiteGround Cloud hosting

SiteGround je pravděpodobně nejlépe známý pro své rozpočet-přátelské spravované hostingové plány WordPress, které sbalí pokročilé funkce, jako je staging, cache na úrovni serveru, automatické aktualizace a další do jednoho levného balíčku.

Sdílené plány SiteGround fungují pro vysoce výkonné weby WordPress do určité míry. Plán GoGeek nejvyšší úrovně podporuje ~ 100 000 měsíčních návštěv a inteligentní ukládání do mezipaměti / optimalizace vám mohou pomoci překonat to.

Lepší možností pro weby s vysokým provozem jsou však pravděpodobně cloudové plány hostování služby SiteGround, které nabízejí vyhrazené (a spravované) zdroje za dostupnou cenu. (Více o cloudovém hostování zde.)

�� Klíčové vlastnosti webů s vysokým provozem:

 • Ukládání do mezipaměti na úrovni serveru s Nginx a Memcached.
 • Vyhrazené zdroje a snadná škálovatelnost na cloudových plánech (ne tolik na levnějších sdílených plánech).
 • Záruka 99,9% dostupnosti na ročním základě prostřednictvím SLA.
 • Zdarma CDN integrace prostřednictvím cloudflare.

Sites Webové stránky s vysokým provozem WordPress, které jsou hostiteli webu SiteGround:

 • WPLift, WPShout

�� Ceny:

SiteGround neuplatňuje libovolné limity návštěvníků. SiteGround uvádí odhadované návštěvy svých sdílených plánů, ale jedná se pouze o odhady, nikoli o tvrdé limity.

U sdílených plánů zahrnují skutečné limity SiteGround využití procesoru, zatímco cloudové plány nemají svévolné limity, protože platíte za vyhrazené zdroje:

 • GoGeek sdílí plán – promoční cena 11,95 $ měsíčně / 34,95 $ měsíčně pravidelné ceny. Dobré až ~ 100 000 měsíčních návštěv (pamatujte – to není tvrdá čepice, pouze hrubý odhad).
 • Cloud hosting – pohybuje se v rozmezí od 80 do 240 $ za měsíc v závislosti na tom, jaké zdroje vaše stránky potřebují.

Můžete také nakonfigurovat svůj vlastní cloudový plán. SiteGround má kalkulačkový nástroj, který vám pomůže odhadnout cenu na základě vašich potřeb.

�� Přejít na SiteGround

�� Jaký je nejlepší hosting s vysokým provozem WordPress?

To zabalí naše myšlenky na nejlepší prémiový hosting WordPress pro stránky s vysokým provozem. Jsou to všichni vysoce kvalitní hostitelé, takže váš výběr skutečně závisí pouze na vašich konkrétních potřebách a rozpočtu.

Abychom vám mohli porovnat těchto pět hostitelů, uvádíme tabulku shrnující klíčové podrobnosti pro každého hostitele:

Nejlepší hosting WordPress pro stránky s vysokým provozem: SHRNUTÍ Hostitel
Cena od
Žádný limit tvrdé návštěvy?
Infrastruktura
Záruka dostupnosti SLA
Kinsta30 $Google Cloud99,90%
Pagely199 $AWS100%
WP Engine30 $AWS99,95%
Panteon41 dolarůGoogle Cloud99,95%
SiteGround11,95 $Sdílené / cloud99,90%

Vzhledem k výše uvedeným informacím (a pokud mezi těmito hostiteli nemáte oblíbeného), bychom řekli, že pravděpodobně by měl nejprve testovat Kinstu (náš výběr) a uvidíte, jak se vám líbí. Nabízejí velké množství různých úrovní hostování, takže v případě potřeby vždy získáte prostor pro rozšíření, zatímco základní plány jsou docela dostupné.

Máte nějaké dotazy ohledně toho, který z těchto hostitelů nejlépe vyhovuje vašim potřebám? Zeptejte se v komentářích!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na některý z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, obdržíme provizi. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map