5 „nejlepších“ poskytovatelů cloudového hostování pro stránky WordPress v roce 2020

V minulosti ve světě prvotřídního hostingu najdete další krok – úroveň nejlepších poskytovatelů cloudového hostingu (pro WordPress). Ale jak procházet těmito vodami?


Také se vyplatí zjistit, o čem je cloud hosting? Je cloud hosting pro WordPress nějak lepší? No, určitě je to jiné …

Tento příspěvek vás provede správným výběrem. Podíváme se na nejlepší poskytovatele cloudového hostingu na současném trhu a posuzujeme je podle různých parametrů na základě vašich požadavků.

Nejlepší poskytovatelé cloudového hostování pro WordPress

Úvod do cloudového hostingu

Začněme od začátku:

 • Nejjednodušší formou tradičního webhostingu je sdílený hosting. V tomto modelu hostování je na jednom serveru umístěna webová stránka více zákazníků.
 • Další formou hostování je hosting VPS. Je to podobné jako sdílený hosting, protože na stejném serveru je umístěno několik webů. Přidělení vyhrazených zdrojů však zajišťuje, že webové stránky do určité míry nezasahují do vzájemného výkonu.
 • Dedikovaný hosting je typ hostingu, na kterém je na serveru hostován pouze jeden web. Tím získáte úplnou kontrolu nad zdroji hostitele a díky tomu bude váš web nezávislý na výkonu ostatních.

Cloud hosting je trochu ze všeho výše …

Teoreticky nelze virtuální stroj v cloudu srovnávat s tradičními typy webhostingu. Poskytovatel veřejného cloudového hostování hostuje webové stránky ve svých vlastních prostorách, jejichž část si může koupit každý. Datové centrum, které je hostitelem cloudu, může být sdíleno mezi ostatními zákazníky. Soukromý cloud je naproti tomu hostován výhradně pro jednoho zákazníka na vzdáleném místě. Virtuální privátní cloud je rozšířením schopností zákazníka zvládat krátkodobé vysoké zatížení. Může být hostována v prostorách zákazníka.

�� na vedlejší poznámku; jiným typem hostingu je specializovaný hosting, kde vám poskytovatel hostingu umožňuje hostit konkrétní typ webové stránky nebo webové aplikace. Mezi běžné příklady specializovaného hostování patří hosting WordPress, hosting Node.js nebo ještě specializovanější, WooCommerce hosting.

�� Co lze očekávat od nejlepších poskytovatelů cloudového hostingu pro WordPress?

Poskytovatele cloudového hostingu můžete posoudit na základě následujících hledisek:

�� Technika:

Zarovná se zásobník vašeho poskytovatele cloudových služeb s vašimi potřebami? Pokud například hostujete web WooCommerce, můžete se pohodlně přesunout na hostitele, který poskytuje dobrou podporu pro generalizovaný hosting PHP, ale žádnou zvláštní podporu pro WordPress nebo WooCommerce?

Je navíc konfigurace hostitele v souladu s tím, co vaše aplikace potřebuje? Některé technologie na straně serveru mohou lépe fungovat na počítačích nakonfigurovaných určitým způsobem ve srovnání s ostatními. Pokud budete mít vážné nastavení, měli byste zvážit tyto věci.

�� Možnosti škálování:

Významnou výhodou cloudového hostování oproti tradičním hostingům je schopnost přizpůsobit se variabilní poptávce.

Má hostitel schopnost zvládnout špičkové zatížení? Pokud ano, potřebuje váš hostitel ruční manipulaci s takovými zátěžemi? Přiděluje nové zdroje v závislosti na provozu? Znevýhodňuje hostitel tyto zdroje, když se zátěž vrátí do normálu?

�� Závislosti:

Chcete-li zvolit poskytovatele hostingu, možná budete muset posoudit, jaké závislosti poskytovatel hostingu má. Využívá například platformu někoho jiného, ​​aby vám poskytl řešení? Rizika spojená s prodejci se mohou také změnit na vašeho poskytovatele hostingu.

�� Další funkce:

Hostitelé v dnešní době poskytují řadu doplňkových funkcí, které pro vás mohou být důležité, k rozlišení jejich služeb. Mezi příklady takových funkcí patří vestavěné řízení verzí, ukládání do mezipaměti, CDN, SSL, vyhrazené adresy IP a další.

☁️ 5 nejlepších poskytovatelů cloudového hostingu

Zde máme sestavu:

InMotion Hosting Cloud Business Solutions (www.inmotionhosting.com)

Nejlepší poskytovatelé cloudového hostování pro WordPress: InMotion Hosting

InMotion Hosting poskytuje širokou škálu možností hostování – sdílený, VPS, dedikovaný, WordPress a cloudový hosting. Cloud hosting společnosti InMotion začíná na 17,99 $ / měsíc, s 4 GB RAM, 75 GB úložiště a 4TB šířkou pásma. A máte možnost upgradovat na mnohem výkonnější nastavení s 8 GB RAM, 260 GB úložiště a 8TB šířkou pásma.

Přestože neexistuje žádná volná úroveň, 90-denní záruka vrácení peněz InMotionu by vás měla ulehčit jeho službám. Pokud přecházíte od jiného poskytovatele hostingu, existuje bezplatná služba přenosu.

Několik doplňkových funkcí, které také získáte, jsou bezplatná registrace domény, SSL zdarma, neomezený počet e-mailových účtů, podpora 24/7 a 3 vyhrazené adresy IP. Závěrem, pokud vyberete tohoto hostitele, jsou minimalizovány další náklady spojené s provozováním webové stránky.

Amazon EC2 (aws.amazon.com)

Nejlepší poskytovatelé cloudového hostování pro WordPress: Amazon EC2

Amazon Web Services poskytuje celou řadu řešení pro práci v cloudu. Ve skutečnosti je v portfoliu Amazonu tolik věcí, že rozhodnutí často způsobuje bolesti hlavy.

Jak již bylo řečeno, z větší části lze s jejich AWS EC2 Compute zacházet jako s jejich "hostitelské oddělení." A z toho je jejich základní nabídka Micro instance, která je ve skutečnosti zdarma po dobu 12 měsíců (pak od 0,0104 $ / h). Dokáže udržet asi 1000 uživatelů za minutu (bez omezení na měsíční návštěvníky).

Ačkoli bezplatná vrstva vám poskytuje přístup pouze k instanci s 1 GB RAM, máte možnost škálovat až 144 GB RAM a síťové rychlosti 25 Gbps, pokud je to třeba.

AWS vám poskytuje virtuální server v cloudu s přístupem SSH, což vám umožní nakonfigurovat server podle vaší vůle. To však vyžaduje značné technické znalosti a nemusí být uživatelsky přívětivé pro někoho, kdo hledá pouze hostitel jednoduchého webu.

Pokud chcete pouze hostit "webová stránka" s AWS má Amazon šikovný průvodce o tom, jak si vybrat ze své obrovské nabídky různých serverů a cloud computing služeb. V některých případech to můžete najít pomocí Amazon Lightsail bude výhodnější.

Největší výhodou AWS je optimalizace nákladů díky jeho dynamickému stanovení cen, které vám účtuje zatížení v reálném čase. Se všemi úpravami získáte také vyhrazenou adresu IP pro cloud – v případě, že připojujete webovou aplikaci k rozhraní API nebo webové službě. Pokud chcete nasadit komplexní webovou aplikaci se spoustou závislostí, měli byste vyzkoušet AWS!

Kinsta (kinsta.com)

Kinsta

Kinsta je poskytovatelem hostování WordPress, o kterém je známo, že dodává vysoce kvalitní produkt. Jedním z důležitých podrobností, které se o nich mají vědět, je to, že celé jejich nastavení běží na Google Cloud Platform. Základní plán je 30 $ / měsíc, a za to získáte 10 GB úložného prostoru, až 20 000 návštěv a přenos CDN 50 GB.

Kinsta nabízí řadu funkcí, které si můžete užít. K dispozici je bezplatná migrace od jiného poskytovatele. Geografické umístění datového centra si můžete vybrat na základě polohy vašich zákazníků – abyste minimalizovali dobu načítání. Můžete také nakonfigurovat CDN podle vašeho výběru. Kinsta provádí denně 1400 kontrol za provozuschopnost. Dále, představení oblast je k dispozici, abyste si mohli vyzkoušet svůj web před zahájením výroby.

Měli byste vědět, že CodeinWP je hostitelem Kinsty. Přečtěte si naši recenzi zde, abyste získali více kontextů, proč jsme si vybrali Kinsta.

Cloudways (www.cloudways.com)

Cloudways

Cloudways se nazývají spravovanou cloudovou hostingovou platformou. Důležité je, že budou hostit vaše stránky podle vašeho výběru jednoho z pěti oblíbených poskytovatelů cloudu – DigitalOcean, Linode, Vultr, AWS a Google Cloud.

Nejlevnější dostupný plán je poskytován za 10 $ měsíčně s 1 GB RAM, 25 GB úložiště a 1 TB šířkou pásma. Ten běží na serverech DigitalOcean.

Cloudways poskytuje spoustu cenných funkcí, jako je podpora 24/7 ve všech plánech, spravované zálohy, 60+ globální datová centra, servery připravené pro PHP7, pokročilá mezipaměť, pracovní oblasti, klonování serverů jediným kliknutím a mnoho dalšího. K dispozici je také bezplatná migrace webových stránek.

Cloudový hosting řízený serverem SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround

SiteGround je poskytovatelem hostingu s celou řadou možností hostování – sdílený, oddaný, hosting WordPress a WooCommerce. Cloud hosting plány začínají na $ 80 / měsíc s 4 GB RAM, 40 GB úložiště a 5TB šířky pásma. SiteGround dále poskytuje 30denní záruku vrácení peněz.

Kromě nabídky některých akciových plánů vám SiteGround také umožňuje nakonfigurovat vlastní cloud, což je velmi vhodné pro potřeby vašeho podnikání. V zásadě si vyberete, kolik procesorových jader potřebujete, paměť, místo na disku SSD a SiteGround vám nabídnou cenu, kterou za to budete muset zaplatit za měsíc.

SiteGround také poskytuje bezplatné nastavení a přenos pro váš web. Má přístup k cPanelu a SSH v závislosti na tom, s čím se budete cítit pohodlně. S tímto základním plánem je také k dispozici bezplatná služba CloudFlare CDN. Získáte také bezplatný přístup SSL a vyhrazené adresy IP.

Celkový výkon SiteGround byl v našem průzkumu hostování WordPress 2019 působivý.

Kromě svých cloudových řešení, pokud začínáte jako nový webmaster, sdílený hosting může být vaší první volbou pro testování vod. Proto SiteGround poskytuje ideální volbu pro začátečníky i zkušené vývojáře, což z něj dělá jednoho z nejlepších poskytovatelů cloudového hostingu dnes.

�� Který z těchto nejlepších poskytovatelů cloudového hostingu si vybrat?

Vím, že to není snadná volba. Každá z těchto společností má své silné stránky a není jasný, 100% jistý vítěz. Vše záleží na vašich potřebách:

 • Potřebujete maximální výkon a škálovatelnost? Jít s Amazon AWS. Zvládne všechno, co na to hodíte!
 • Potřebujete něco, s čím je snadné začít? SiteGround a InMotion se hodí dobře.
 • Chcete něco uprostřed – něco, s čím se snadno začnete a který je dostatečně silný, aby v případě potřeby zvládl zatížení a měřítko? Kinsta a Cloudways byste měli jít. �� náš výběr!

Zde je rychlá souhrnná tabulka s některými důležitějšími parametry:

Hostitel
Cena / měsíc (od)
Konfigurace (základní plán)
V pohybu17,99 $4 GB RAM, 75 GB úložiště, 4TB šířka pásma
Amazon EC212 měsíců zdarma | od 0,192 $ / h1 GB RAM, 750 hodin využití instance za měsíc
Kinsta30 $10 GB úložiště, 50 GB CDN, 20 000 návštěv
Cloudways10 $1 GB RAM, 25 GB úložiště, 1TB šířka pásma
SiteGround80 dolarů4 GB RAM, 40 GB úložiště, 5TB šířka pásma

Jaký je váš výběr? Testovali jste některou z popsaných platforem? Neváhejte a dejte nám vědět v komentářích níže.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na některý z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, obdržíme provizi. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map