5 „nejlepších“ hostování WordPress v Austrálii (2020) ����

Chcete spustit web pro australskou uživatelskou základnu? Jste vlastník firmy prodávající online do Austrálie? Chcete se spojit s více australskými zákazníky? Pokud jste odpověděli "Ano" na jednu nebo více z těchto otázek, je čas investovat do některé z nejlepších WordPress hosting Austrálie nabízí. ����


Tato příručka porovná pět nejlepších hostitelů WordPress v Austrálii a pomůže vám vybrat nejlepší možnost pro vaše podnikání.

Co je to hosting WordPress a WordPress?

WordPress je nejoblíbenější operační systém pro webové stránky, které jsou v současné době k dispozici. Jinými slovy, pokud chcete vytvořit web, který je optimalizovaný, krásný a funkční zároveň, WordPress je vaše volba.

V tomto světle je hosting WordPress speciální druh webhostingu, optimalizovaný pro umístění webových stránek WordPress. Hostingové plány WordPress obvykle přicházejí s předinstalovanou aplikací WordPress, takže můžete začít okamžitě stavět své webové stránky. V některých případech mohou také předinstalovat určité pluginy a poskytnout vám přístup k výběru témat WordPress.

Nejlepší WordPress Hosting Austrálie

���� Nejlepší WordPress hostující Austrálii

1. Bluehost (www.bluehost.com)

Nejlepší hosting WordPress Austrálie: # 1 Bluehost

 • Cena od: 4,38 AUD / měsíc (běžně 11,86 AUD / měsíc)
 • Povolený provoz / šířka pásma: Bez měření
 • Bezplatná doména: Ano + až 25 subdomén
 • Předinstalovaný WordPress: Ano
 • Místní webový server: Ne
 • Místní zákaznický servis: Ne

Bluehost je jednou z nejpopulárnějších webhostingových služeb na světě a dokonce obdržel oficiální potvrzení od WordPress.org. Bluehost nabízí vysoké rychlosti načítání, nepřetržité provozuschopnosti a řadu bezplatných bezpečnostních funkcí, včetně certifikátu SSL zdarma.

Instalace WordPress na Bluehost je snadné a zahrnuje pouze říct Bluehost jméno, které chcete pro web nastavit. Když už mluvíme o jménu, Bluehost vám dává první doménové jméno zdarma.

Bluehost také poskytuje přístup k opravdu snadno použitelnému uživatelskému panelu, který umožňuje správu a správu webových stránek po jejich vytvoření. Každá možnost je snadno dostupná a jasně popsaná.

�� Přejít na Bluehost

2. Crazy Domains (www.crazydomains.com.au)

Nejlepší hosting WordPress v Austrálii: # 2 CrazyDomains

 • Cena od: 5,42 AUD / měsíc (běžně 10,83 AUD / měsíc)
 • Povolený provoz / šířka pásma: 100 000 návštěvníků měsíčně
 • Bezplatná doména: Ne
 • Předinstalovaný WordPress: Ne
 • Místní webový server: Ano
 • Místní zákaznický servis: Ano

Crazy Domains začal jako registrátor domény a rozšířila se o nabídku široké škály webhostingových plánů, včetně několika hostingových plánů WordPress.

Investovali také do webových serverů po celém světě, včetně tří v Austrálii. Budete si muset nainstalovat vlastní WordPress, ale s instalačními skripty na jedno kliknutí je to stále jedna z nejlepších možností pro hostování Austrálie v Austrálii.

Crazy Domains vám nabízí celou řadu funkcí specifických pro WordPress, jako je předvádění jedním kliknutím pro WordPress, předinstalovaný GIT, povolený WP-CLI a automatické aktualizace pro WordPress.

�� Přejít na Crazy Domains

3. Cloudways (www.cloudways.com)

Cloudways

 • Cena od: 10 AUD / měsíc
 • Povolený provoz / šířka pásma: 1 TB
 • Bezplatná doména: Ne
 • Předinstalovaný WordPress: Ne
 • Místní webový server: Ano
 • Místní zákaznický servis: Ne

Cloudways je skutečně celosvětový webový hostitel, který pracuje s více datovými centry v lokalitách po celém světě. To zahrnuje vyhrazené prostory v Austrálii poskytované společnostmi Vultr, Amazon Web Services a Google Cloud Platform. Nabízejí také jedinečný systém Pay as you Go, který vám umožňuje platit pouze za služby, které plánujete používat, se základní cenou 10 AUD / měsíc.

Toto je cloud hosting, což není vaše standardní paleta sdílených hostingů. Cloud hosting nabízí lepší škálovatelnost a je celkově všestrannější a odolnější vůči budoucnosti.

�� Přejít na Cloudways

4. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround

 • Cena od: 4,95 AUD / měsíc (běžně 14,95 AUD / měsíc)
 • Povolený provoz / šířka pásma: 10 000 návštěvníků měsíčně
 • Bezplatná doména: Ne
 • Předinstalovaný WordPress: Ano
 • Místní webový server: Ne
 • Místní zákaznický servis: Ne

SiteGround je prvotřídní hostingová služba WordPress, která je známá rychlým a konzistentním časem načítání, kvalitním e-mailem a užitečným zákaznickým servisem. Všechny plány SiteGround zahrnují také bezplatný SSL certifikát a CDN.

Základní řešení hostování WordPress vám umožňuje provozovat jeden web, využívat až 10 GB místa na disku a uvítat ~ 10 000 návštěvníků měsíčně. Během registrace získáte novou instalaci WordPress, jsou k dispozici automatické aktualizace, nainstalované WP CLI a bezplatné denní zálohy. Všechny tyto funkce usnadní provoz vašeho webu každý den.

�� Přejít na SiteGround

5. Pojď tati (au.godaddy.com)

Pojď tati

 • Cena od: 5,49 AUD / měsíc
 • Povolený provoz / šířka pásma: 25 000 uživatelů měsíčně
 • Bezplatná doména: Ano
 • Předinstalovaný WordPress: Ano
 • Místní webový server: Ne
 • Místní zákaznický servis: Ne

Pojď tati je jedním z největších jmen na webových stránkách hostujících celkem, nejen WordPress a nejen v Austrálii. Nabízejí plány v různých měnách, včetně australských. Všechny jejich plány jsou dodávány s CDN, které zajišťují rychlé mezinárodní rychlosti, hostování e-mailů po dobu jednoho roku, bezplatnou doménu po dobu jednoho roku, a ochranu zálohování webových stránek s obnovením jedním kliknutím.

K dispozici jsou také automatické aktualizace základního softwaru WordPress a zabezpečení. Můžete umístit jeden web na plán vstupní úrovně a získat 30 GB diskového úložiště k použití. Tento vstupní plán je vhodný až pro 25 000 návštěvníků měsíčně.

�� Přejít na GoDaddy

�� Co hledat v WordPress hostující Austrálii

V WordPress hostujícím Austrálii je třeba hledat šest věcí:

�� Lokální webové servery
Jedním z nejdůležitějších faktorů, které je třeba zvážit při výběru z nejlepšího hostitele Austrálie v Austrálii, je, zda platforma, kterou zvažujete, skutečně nabízí webové servery se sídlem v Austrálii. Místní webový server je nejlepším způsobem, jak zaručit rychlé načítání. Při vytváření webu budete samozřejmě chtít podniknout další kroky k optimalizaci rychlosti svého webu.
�� Ceny v australských dolarech
Pokud vaše firma sídlí v Austrálii, nabízí hostingový plán za australské dolary dvě hlavní výhody. Nejprve se nemusíte starat o směnné kurzy. Zadruhé, udržování všech vašich výdajů v jedné měně usnadňuje věci přišel daňový čas.
�� Místní zákaznický servis
Jako vlastník firmy může každá minuta selhání vašeho webu být minutou, kdy ztratíte peníze, a pokud vaše stránky klesnou, určitě ztratíte peníze. Chcete web hostitele s pracovníky zákaznických služeb, kteří jsou k dispozici v pracovní době ve vaší časové zóně. Měli byste také prozkoumat obecnou včasnost a užitečnost zákaznického servisu, než se zaregistrujete u jakéhokoli webového hostitele.
��️ Recenze od vlastníků firmy ve vašem místním prostředí
Nešťastnou realitou je, že pro mnoho mezinárodních webhostingů je práce s klienty v Austrálii dodatečnou myšlenkou, nikoli hlavním cílem. To znamená, že jejich podpůrné služby nemusí být australským zákazníkům dodávány ve stejné kvalitě, jakou získávají ostatní zákazníci. Nejlepším způsobem, jak se tomuto problému vyhnout, je vyhledat recenze od jiných australských vlastníků firem, které potvrdí kvalitu služby, kterou kupujete.
�� Název domény zdarma
Kromě hostování je doménové jméno jedna věc, kterou bezpodmínečně potřebujete, abyste mohli vytvořit webovou stránku, a mnoho hostingových balíčků to nabízí jako požitek s prvním rokem hostování. Je to snadný způsob, jak ušetřit 15–20 $, ačkoli by to pravděpodobně neměl být jistič obchodů, plán hostování s bezplatnou doménou je téměř vždy lepší než ten bez názvu domény..
�� Počet povolených webových stránek
Drtivá většina plánů hostování webových stránek vám umožňuje provozovat pouze jeden web, ale některé vám mohou umožnit sestavení dvou nebo více webů. Tyto plány vám mohou ušetřit obrovské množství peněz, pokud chcete vytvořit jednotlivé webové stránky pro různé pobočky vaší firmy nebo vytvořit samostatné webové stránky pro zákaznické a zaměstnanecké použití.
✉️ E-mail hosting
Použití e-mailové adresy připojené k názvu vaší domény vypadá profesionálněji než použití hostitele třetí strany, jako je Gmail. Jakýkoli renomovaný webový hostitel vám umožní alespoň jednu e-mailovou adresu ve vaší doméně a některé nabízejí více e-mailových adres připojených k vaší doméně. Je však třeba poznamenat, že mnoho webových hostitelů používá neohrabané e-mailové služby třetích stran a možná budete chtít zvážit samostatný e-mailový hosting..
�� WordPress je již nainstalován
A konečně, pokud konkrétně hledáte hosting WordPress, chcete hostitele, který nabízí předinstalovaný WordPress. To vám umožní začít okamžitě stavět váš web. Někteří hostitelé mohou také předinstalovat doplňky pro věci, jako je elektronický obchod, což vám může ušetřit více času.

�� Závěrečné myšlenky o nejlepším hostování Austrálie v Austrálii

Všechny tyto možnosti poskytují kvalitní webhosting s konstantní rychlostí a dobou provozu, ale nejlepší volba pro vás závisí na individuálních potřebách vaší firmy:

 • Li náklady je váš hlavní zájem, budete chtít vybrat Bluehost nebo SiteGround; jejich "pravidelné ceny" může být vysoký, ale prodej je častý a oba nabízejí vestavěné funkce, které vám ušetří peníze. �� náš výběr
 • Pro přístup do místní zákaznická podpora, budete chtít vybrat Crazy Domains.
 • Na uchovávejte svá data v bezpečí, Vybrat SiteGround, jejich automatizovaný systém zálohování a informovaná podpora.
 • Chtít vaše webové stránky do budoucna s ohledem na možné rozšíření a dopravní špičky? Cloudways může být pro vás nejlepší volbou.

Stále se snažíte učinit rozhodnutí? Podívejte se na tuto tabulku pro několik rychlých srovnání:

Nejlepší hosting WordPress v Austrálii: SHRNUTÍ Hostitel
Cena od
Provoz povolen
Doména zdarma
WordPress nainstalován?
Lokální webové servery?
Místní podpora?
Bluehost4,38 AUD / měsíc (běžně 11,86 AUD / měsíc)Bez měření
Crazy Domains5,42 AUD / měsíc (běžně 10,83 AUD / měsíc)100 000 návštěv / mo.
Cloudways10 AUD / měsícŠířka pásma 1 TB / měsíc.
SiteGround4,95 AUD / měsíc (běžně 14,95 AUD / měsíc)10 000 návštěv / mo.
Pojď tati5,49 AUD / měsíc25 000 návštěv / mo.

Po výběru hostitele WordPress se můžete také podívat na naše seznamy základních pluginů WordPress a nejlepších témat roku WordPress. Určitě budete potřebovat některé z nich.

Považujete tento článek za užitečný? Existují nějaké informace, o kterých si myslíte, že bychom měli přidat do našich záznamů? Sdílejte své myšlenky a návrhy v sekci komentářů níže!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na některý z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, obdržíme provizi. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map