4 parimat GoDaddy alternatiivi WordPressi saitidele – odavam, kiirem, parem

Miks otsime mõnda elujõulist GoDaddy alternatiivi? Noh, nii hea kui GoDaddy on mõne kliendi jaoks (ja neid on neid palju), ei sobi see kõigi stsenaariumide ja veebisaidi seadistuste jaoks. Mõnel juhul peate vajama kas odavamat, WordPressi jaoks optimeeritud, usaldusväärsemat või mõnda ülaltoodut. Siin on parimad GoDaddy alternatiivid turul.


Saidi jaoks veebimajutaja valimine on suur otsus. Isegi kui see on teie esimene veebisait, peaksite alustama võimalikult headel alustel. See tähendab, et tuleb leida pakkuja, kes oleks taskukohane, usaldusväärne ja pakuks kõiki vajalikke funktsioone.

GoDaddy on tuntud host ja tavaline valik uute saitide jaoks. Sellel on palju pakkuda, eriti kui otsite taskukohase hallatava WordPressi hostimist. Siiski on mitmeid teisi hostiettevõtteid, mis pakuvad täpselt sama palju kui mitte rohkem kui GoDaddy ja on ka teie tähelepanu väärt.

parimad godaddy-alternatiivid

Selles ülevaates tutvustame teile GoDaddy hostimist. Arutleme selle üle, mis võib muuta selle kindla valiku jaoks, ja mainime ka seda, mis tal puudub. Seejärel uurime nelja GoDaddy alternatiivi, mida võiksite selle asemel valida. Hüppame kohe sisse!

Kui teil on kiire, siis toome siin esile meie leiud:

Koht
Firma
Hind
1SiteGround3,95 dollarit kuus
2Sinine vaim2,95 dollarit kuus
3Hooratas13 dollarit kuus
4A2 majutamine3,92 dollarit kuus

Sissejuhatus GoDaddy majutamisse

GoDaddy WordPressi hostimine.

Ehkki enamik hostiettevõtteid pakub üsna sarnast teenust, kipub igaüks neist oma niši välja joonistama. GoDaddy positsioneerib ennast odava, algajasõbraliku viisina veebisaidi väga kiireks saamiseks. Sel põhjusel on see esmakordsete veebisaitide omanike seas populaarne valik ja sageli soovitatav valik.

GoDaddy esmane pakkumine on selle põhiline jagatud hostimine, mis koosneb neljast hinnatasandist. Odavaim versioon maksab ainult 7,99 dollarit kuus tavapärase (mittemüügi) määraga, mis võrgutab teile ühe veebisaidi koos tasuta domeeni ja mõõtmata ribalaiusega. Kõrgema astme plaanid pakuvad rohkem veebisaite, funktsioone ja ressursse – kuni äriplaanini hinnaga 29,99 dollarit kuus.

Kui otsite midagi enamat kui lihtsat virtuaalserveriteenust, pakub ka GoDaddy VPS ja spetsiaalsed serveriplaanid. Hiljuti pakkus GoDaddy ka WordPressi spetsiifilist hostimisvõimalust, mille nelja eraldi astme hind on alates 8,99 dollarist kuus. See on hallatud hostimisteenus, mis tähendab, et pakkuja tegeleb teie jaoks teatud toimingutega (näiteks installimine, varundamine ja värskendused).

Üldiselt on see üsna kindel teenuste loetelu. Uurime nüüd enne mõne GoDaddy alternatiivi tutvustamist põhjuseid, miks võiksite valida GoDaddy või otsida mujalt.

Plussid ja miinused GoDaddy kasutamisel oma WordPressi saidil

Odavad hostinguteenuse pakkujad, näiteks GoDaddy, saavad sageli palju kriitikat. Võib olla mõistlik küsida, kas ettevõte lõikab nurki ja pakub madala hinnaga vastutasuks madala kvaliteediga teenust. Kuid meie kogemuste kohaselt on GoDaddy tegelikult paljudele WordPressi kasutajatele kindel võimalus.

Varem oleme läbi viinud mitu põhjalikku ülevaadet erinevatest hostimisettevõtetest. Näiteks saatsime küsitluse peaaegu 5000 meie lugejale, küsides teie kasutatavate hostiettevõtete kohta ja küsides hinnanguid ning arvamusi. GoDaddy oli ülekaalukalt kõige sagedamini kasutatav host ja teenuse keskmine arvustuse skoor oli 7,64 10-st.

GoDaddy populaarsus meie WordPressi 2017. aasta hostimisuuringus
(Diagrammid autorilt Visualizer.)

Veel üks meie arvustus leidis keskmise kasutaja hinnangu 3,5 viiest, mis on küll pisut madalam, kuid pole siiski halb. Veelgi enam, GoDaddy saitide keskmine laadimisaeg osutus 0,45 sekundiks, mis on väga hea tulemus. Üldiselt kasutab GoDaddyd palju inimesi ja on oma kogemustega üldiselt rahul.

Samal ajal on selge, et GoDaddy pole kõigi jaoks õige valik. Vaatamata oma mainele on see tegelikult kaugel ainuvõimalikust odavast veebimajutajast. Tegelikult on pakkujaid, kes asuvad sarnases või madalamas hinnas, kus on paremad reitingud ja rohkem võimalusi. GoDaddy ei paku ka nii palju nutitelefoni valikuid, seega ei pruugi see teie vajadustele vastata, kui otsite midagi muud kui tavaline hostimine.

Kõige tähtsam (meie eesmärkidel), on ka teisi ettevõtteid, mis pakuvad WordPressi kasutajatele suunatud teenust. GoDaddy WordPressi plaanid on kena võimalus, kuid peate haldama haldamata WordPressispetsiifilise hostimise otsimiseks minema mujale, näiteks.

Lõppkokkuvõttes on oluline olla selge kahes punktis. Esiteks võib GoDaddy olla kindel hostimisvalik. Kui otsite lihtsat ja taskukohast hostimist, mida on lihtne seadistada ja hooldada, tasub kaaluda. Samal ajal ei tohiks see olla ainus teie võõrustaja. GoDaddy alternatiive on palju, mõned neist pakuvad teenuseid, mis võivad teie vajadustele paremini sobida.

Neli suurepärast GoDaddy alternatiivi WordPressi saitide majutamiseks

Mida teised hostimisettevõtted GoDaddyga võrreldes hästi teevad? Kogutud andmete ja meie enda kogemuste põhjal on siin neli pakkujat, keda tasub kaaluda. Kõigi nende kohta anname teile ülevaate selle peamistest funktsioonidest ja arutame, mida see paremini teeb kui GoDaddy.

Enne alustamist on siin ülevaade sellest, kuidas kõik neli hostimisteenuse pakkujat (kaasa arvatud GoDaddy) võrdlevad:

Parimad GoDaddy alternatiivid

GoDaddy
SiteGround
Sinine vaim
Hooratas
A2 majutamine

Hinnang (5-st)3.54.63.34.63.8
WordPressispetsiifiline hostimine on saadavalHallatudHallatudHallatud ja juhitaHallatudHallatud ja juhita
Plaanid algavad (kuus)3,99 dollarit3,95 dollarit2,95 dollarit13 dollarit3,92 dollarit
Toetatavate saitide arv1. – 21 – piiramatu1 – piiramatu1–30+ 1 – piiramatu
Silmapaistvad omadusedMadal hind, suurepärane jõudlusSuurepärane maine ja tugiEelarvesõbralik ja jõudlus optimeeritudTipptasemel WordPressi optimeerimineMitmesugused võimalused ja hea jõudlus

See on muidugi ainult kokkuvõte, nii et lugege meie GoDaddy alternatiivide kohta lähemalt!

1. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround WordPressi hostimine.

Kui otsite hõlpsasti kasutatavat ja odavat hostimisteenust pakkuvat pakkujat, ei tohiks SiteGround kahe silma vahele jätta. See pakub mõistlikke alghindu, aga ka laia valikut teenuseid, mille vahel valida. Leiate jagatud hostimise, pilvemajutuse, pühendatud serverid ja palju muud. Lisaks pakub SiteGround algajate tasemel hallatavat WordPressi hostimist soovitab platvorm ise.

Põhijooned

Hallatud WordPressi hostimisplaan:

 • Ühe klõpsuga WordPressi installimine.
 • Automaatsed värskendused ja varundamine.
 • Tasuta pilvesupp Sisu edastamise võrk (CDN).
 • Teadlike WordPressi tugi.

Hinnakujundus

Kui soovite hallatud WordPressi hostimist ühe väikese ja keskmise suurusega saidi eest, maksate kuus 3,95 dollarit. Rohkem saite ja funktsioone on saadaval kõrgematel astmetel.

SiteGround vs GoDaddy

Need kaks hostingu pakkujat pakuvad huvitavat võrdlust, kuna nad on äärmiselt sarnased. Nende WordPress-plaanid on madala hinnaga ja pakuvad palju samu funktsioone. Saate automaatseid varukoopiaid ja värskendusi mõlemaga, hõlpsa WordPressi installimise, kiiruse optimeerimise ja isegi abi loomisega peatuspaik testimise eesmärgil.

Miks siis valida SiteGround GoDaddy kohal, kui mõlemad plaanid sisaldavad nii palju samu võimalusi? Sel juhul langeb põhjus meie GoDaddy alternatiivide juurde hinnangute ja usaldusväärsuse tõttu.

Ehkki GoDaddy kasutajad on oma teenusega üsna rahul, on SiteGround järjekindlalt ülaosas. Meie hiljutises uuringus leiti, et SiteGroundi keskmine kasutajareiting oli 4,6 viiest, võrreldes GoDaddy 3,5-ga. Kasutajad leidsid ka, et SiteGroundi tugi on parem (WordPressi taseme hindamiseks on see 4,45 / 5) ning 93% valib oma tellimuse pikendamise, kui see on valmis (erinevalt 78% -st GoDaddy-klientidest).

Nii et kui otsite midagi GoDaddy teenusega sarnast, kuid olete nõus selle eest tuge maksma, et tagada kindel tugi ja suurepärane üldine kogemus, võiksite proovida SiteGroundi proovida.

2. Bluehost (www.bluehost.com)

Sinine vaim

Bluehost võib olla GoDaddy jaoks suurepärane alternatiiv, kui otsite usaldusväärset varianti. Need pakuvad head jõudlust ja on siin ilmselt kõige eelarvesõbralikum valik. Kui sellest ei piisa, saate ka tasuta domeeninime. Samuti tahaksime mainida, et Bluehost on WordPress.org-i soovitus number üks – seda kõike tänu algajasõbralikule kasutajapaneelile ja turvalisele taustaprogrammile.

Põhijooned

 • Esimese aasta tasuta domeeninimi ja SSL
 • Aasta populaarsuselt teine ​​WordPressi hostimine
 • WordPressi ekspertide jõuline tugi
 • 30 päeva ei ole küsimusi esitatud raha tagasi garantii

Hinnakujundus

Bluehost’i hostimisplaan algab 2,95 dollarist kuus, kuid selle madala hinna saamiseks peate kohe valima 36-kuulise paketi.

Bluehost vs GoDaddy

Nii Bluehost kui ka GoDaddy omavad peaaegu täpselt samu funktsioone. Eeliseid muudab paremaks just jõudlus ja tugi. Bluehost pakub 100% tööaega, mis muide on GoDaddy jaoks 99,69% (nagu meie uptime monitor on testinud).

Bluehost on algajatele suunatud WordPressi hostimine, st nende kasutajapaneeli on lihtsam kasutada. Bluehost alistab GoDaddy ka klienditoe osas. Vestluse toe juurde pääseb kiiremini Bluehostiga. Kiire ja sõbralik tugiteenistuja tagab, et probleem lahendatakse nii kiiresti kui võimalik.

Üldiselt võiks öelda, et Bluehost on parem veebimajutaja ja suurepärane alternatiiv GoDaddyle. See pakub hostimispakettides kasulikku tööriistakomplekti ja võimsat jõudlust.

3. Hooratas (getflywheel.com)

Hooratta WordPress hostimine.

Nii GoDaddy kui ka SiteGround pakuvad kindlat hostimist, mis hõlmab põhitõdesid. Mis aga juhtuks, kui otsite midagi pisut jõulisemat? Sisestage hooratas – veel üks meie GoDaddy alternatiividest. See WordPressispetsiifiline hostiettevõte keskendub tipptasemel hallatud hostimise pakkumisele. Sellel on mõlemad ühe ja mitme saidi plaanid, samuti hulgaliselt kasulikke funktsioone.

Põhijooned

 • Tasuta ränded ja WordPressi installimine
 • VPS-serveri hostimine
 • SSL-sertifikaat kaasatud, samuti peatuspaik (kõik peale stardiplaani)
 • Spetsiaalselt loodud kasutajaliides saidi haldamiseks

Hinnakujundus

Kui selle eest makstakse igal aastal, algab hooratta ühe saidi plaan kell 13 dollarit kuus, koos kolme kõrgema astmega, mis pakuvad lisavõimalusi. Samuti saate registreeruda hulgikava jaoks, alustades kümnest installatsioonist hinnaga 96 dollarit kuus.

Hooratas vs GoDaddy

Mis tahes tüüpi teenusepakkuja valimisel tuleb spetsialiseerumise kohta öelda midagi. GoDaddy heidab laia võrku ja hakkas alles hiljuti pakkuma WordPressi kasutajatele kohandatud plaane. Hooratas on seevastu keskendunud ainult hallatavale WordPressi hostimisele.

See tähendab, et hooratta abil saate juurdepääsu platvormi tipptasemel optimeerimisele. Lisaks on lihtne saada abi WordPressiga seotud probleemide ja küsimustega. Hooratas sai ka meie hiljutises uuringus WordPressi optimeerimise osas kõrge hinde – 4,9 / 5.

Samuti väärib märkimist, et Hooratas on eriti hea valik, kui olete disainer või arendaja (või soovite selliseks saada). Mitme saidiga plaanid sobivad selle rakendusega suurepäraselt ja saate juurdepääsu kasulikele funktsioonidele, näiteks valge sildi võimalus ja mitmesuguseid tööriistu oma töövoo sujuvamaks muutmiseks.

Üldiselt oleme leidnud, et Hooratas pakub kvaliteetset hallatavat teenust. See on suurepärane võimalus, kui olete disainer või veebisaidi omanik, kes otsib GoDaddy alternatiive, mis on WordPressi jaoks eriti hästi optimeeritud.

4. A2 hostimine (www.a2hosting.com)

A2 majutamine WordPressi hostimine.

Siiani oleme uurinud GoDaddy alternatiive, keskendudes hallatavale WordPressi hostimisele. A2 Hosting pakub WordPressi kasutajatele aga nii jagatud kui ka hallatud hostimisplaane. Ühised plaanid pakuvad üllatavalt palju ressursse ja võite hankida piiramatu hulga saite nii madala hinnaga kui 3,92 dollarit kuus. Hallatud hostimine on küll hinnas (12,97 dollarit), kuid saate selle suurepärase jõudluse ja paljude lisadega.

Põhijooned

Jagatud WordPressi hostimine:

 • Piiramatu ladustamine ja ülekandmine.
 • Piiramatu arv veebisaite ja andmebaase kõigil peale stardiplaani.
 • Tasuta SSL-sertifikaat.

Hallatud WordPressi hostimine:

Hinnakujundus

A2 Hosting jagatud WordPressi plaanid algavad ühe saidi puhul 3,92 dollarist kuus või piiramatu saitide korral 4,90 dollarist. Teisalt hallatud hostimine, algab 12,97 dollarist kuus.

A2 majutamine vs GoDaddy

Hallatud hostimine on suurepärane võimalus, kuid see pole kõigile sobiv. Võib-olla eelistate säästa raha, hallates oma hostimist isiklikult, või soovite lihtsalt oma serveri üle rohkem kontrolli saada. Mõlemal juhul on mõnikord kõik, mida te tõesti vajate, põhiline haldamata plaan.

Samal ajal ei taha te tõenäoliselt ohverdada kõiki WordPress-spetsiifilise teenusega kaasnevaid eeliseid. Seetõttu on A2-hostimine üks populaarsemaid GoDaddy-alternatiive. Võite valida hallatud või haldamata hostimise, lisaks saate hõlpsalt oma meelt muuta ka ilma pakkujaid vahetamata.

Meie andmed näitavad, et kasutajad, kes valivad A2 Hostingi, on selle teenusega üldiselt rahul. Üldiselt sai see meie hiljutises hostimisuuringus hindeks 3,8 / 5. Meie jõudlustest näitas ka laadimisaega 0,96 sekundit, mis on hea, millele lisandub meie endi andmetel platvormi tööaeg 99,78% viimase 75 päeva jooksul.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et A2 Hosting pakub kogu paketti – erinevat tüüpi WordPressispetsiifilisi hostinguid, mõistlikke hindu ja kindlat mainet käivitamiseks.

Järeldus

Kordan veel kord, et GoDaddyl pole midagi halba. Suur osa meie lugejatest kasutab seda teenust ja on sellega rahul ning pakub suurepärast jõudlust. Kui tegemist on WordPressispetsiifilise hostimisega, on see siiski keskmise pakkumisega pakkuja. Kui otsite tugevamat teenust, paremat tuge või laiemat funktsioonide valikut, võiks mõni meie arutatud GoDaddy alternatiividest olla sobivam.

Enne majutusteenuse pakkuja juurde asumist soovitame tutvuda:

SiteGround:

Põhimõtteliselt sama hind kui GoDaddyl, väga sarnase funktsioonikomplektiga, kuid uhkeldab äärmiselt kõrgete kasutajareitingute ja kvaliteetse toega.

Hooratas:

Pakub tugevat hallatud hostimist, mis on suunatud disaineritele ja agentuuridele ning pakub tipptasemel WordPressi optimeerimist.

A2 hostimine:

Pakub nii hallatud kui ka haldamata WordPress-i hostimist ja hea jõudlusega.

Sinine vaim

Odavam GoDaddy alternatiiv parema tugimeeskonna, WordPress-spetsiifiliste tööriistade ja suurema tööajaga.

Päeva lõpus läheb meie hääletus saidile SiteGround kui GoDaddy üldisele parimale alternatiivile.

Millised on teie kogemused GoDaddyga? Kas soovitaksite seda teistele kasutajatele? Jagage oma kogemusi meiega allpool olevas kommentaaride jaotises!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map