4 nejlepší alternativy GoDaddy pro weby WordPress – levnější, rychlejší, lepší

Proč hledáme nějaké životaschopné alternativy GoDaddy? No, stejně jako GoDaddy je pro některé zákazníky (a je jich mnoho), není ideální pro všechny scénáře a nastavení webových stránek. V některých případech budete možná potřebovat něco, co je levnější, více optimalizované pro WordPress, spolehlivější, nebo vše výše uvedené. Zde jsou nejlepší alternativy GoDaddy na trhu.


Výběr webového hostitele pro vaše stránky je velkým rozhodnutím. I když je to váš první web, budete chtít začít co nejlépe. To znamená najít poskytovatele, který je cenově dostupný, spolehlivý a nabízí všechny funkce, které potřebujete.

GoDaddy je známý hostitel a je běžnou volbou pro nové weby. Má toho hodně co nabídnout, zejména pokud hledáte cenově dostupný spravovaný hosting WordPress. Existuje však řada dalších hostingových společností, které poskytují stejně, ne-li více než GoDaddy, a také stojí za zvážení.

nejlepší godaddy alternativy

V této recenzi vám představíme hosting GoDaddy. Budeme diskutovat o tom, co z něj může udělat solidní volbu, a také se zmíním o tom, co mu chybí. Poté prozkoumáme čtyři alternativy GoDaddy, které byste si místo toho mohli vybrat. Pojďme přímo dovnitř!

V případě, že jste ve spěchu, zde jsou hlavní body našich zjištění:

Hodnost
Společnost
Cena
1SiteGround3,95 $ / měsíc
2Bluehost2,95 $ / měsíc
3Setrvačník$ 13 / mo
4A2 Hosting3,92 $ / mo

Představení hostování GoDaddy

Hostování WordPress od GoDaddy.

Ačkoli většina hostingových společností nabízí docela podobné služby, každá z nich má sklon vyřezávat své vlastní místo. GoDaddy se umísťuje jako levný, pro začátečníky vstřícný způsob, jak web rychle dostat ze země. Z tohoto důvodu je to oblíbená volba u vlastníků webových stránek, kteří se poprvé účastní, a je to často doporučovaná možnost.

Hlavní nabídkou GoDaddy je její základní sdílený hosting, který přichází ve čtyřech cenových úrovních. Nejlevnější verze stojí jen 7,99 $ za měsíc při běžné (neprodejné) sazbě, která vás čistě spojí s jedním webem a doménou zdarma a neměřenou šířkou pásma. Plány vyšší úrovně nabízejí více webů, funkcí a zdrojů – až do obchodního plánu za 29,99 $ měsíčně.

Pokud hledáte něco nad rámec jednoduché sdílené hostovací služby, GoDaddy také nabízí Plány VPS a dedikovaného serveru. V poslední době nabízí GoDaddy také možnost hostování specifickou pro WordPress se čtyřmi samostatnými úrovněmi cen od 8,99 $ měsíčně. Jedná se o spravovanou hostingovou službu, což znamená, že poskytovatel vám zařídí určité úkoly (jako je instalace, zálohy a aktualizace).

Celkově se jedná o docela solidní seznam služeb. Nyní se podívejme na důvody, proč byste se mohli rozhodnout pro GoDaddy, nebo hledat jinde, než uvedeme několik alternativ GoDaddy.

Výhody a nevýhody používání GoDaddy pro vaše stránky WordPress

Levné poskytovatele hostingu, jako je GoDaddy, často dostávají hodně kritiky. Může být rozumné přemýšlet, zda společnost řezá rohy a nabízí nekvalitní služby výměnou za nízké ceny. Podle našich zkušeností je však GoDaddy ve skutečnosti dobrou volbou pro mnoho uživatelů WordPress.

V minulosti jsme provedli několik hloubkových přezkumů různých hostitelských společností. Například jsme rozeslali průzkum téměř 5 000 našim čtenářům, požádali jsme o hostingové společnosti, které používáte, a vyžádali si hodnocení a názory. GoDaddy byl drtivějším nejčastěji používaným hostitelem a průměrné skóre recenze služby bylo 7,64 z 10.

Popularita GoDaddy v našem průzkumu hostování WordPress 2017
(Grafy od Vizualizér.)

Další z našich hodnocení zjistily průměrné uživatelské hodnocení 3,5 z 5, což je o něco nižší, ale stále ne špatné. Průměrná doba načítání webů GoDaddy se navíc ukázala být 0,45 sekundy, což je velmi dobrý výsledek. Celkově spousta lidí používá GoDaddy a jsou celkově spokojeni se svými zkušenostmi.

Zároveň je jasné, že GoDaddy není pro každého tou správnou volbou. Přes jeho pověst, to je vlastně zdaleka jediný levný web hostitele k dispozici. Ve skutečnosti existují poskytovatelé v podobné nebo nižší cenové kategorii s lepším hodnocením a více možnostmi. GoDaddy také nenabízí tolik špičkových možností, takže nemusí vyhovovat vašim potřebám, pokud hledáte něco nad rámec základního hostování.

A co je nejdůležitější (pro naše účely), existují další společnosti nabízející služby cílenější na uživatele WordPress. Plány WordPress od GoDaddy jsou skvělou volbou, ale budete muset jít někam jinam a najít hostování specifické pro WordPress, které není spravováno, například.

Nakonec je důležité objasnit dva body. Za prvé, GoDaddy může být solidní výběr hostingu. Pokud hledáte základní a cenově dostupný hosting, který lze snadno nastavit a udržovat, stojí za zvážení. Zároveň by to neměl být jediný hostitel, kterého zvažujete. K dispozici je spousta alternativ GoDaddy, z nichž některé nabízejí služby, které mohou lépe vyhovovat vašim konkrétním potřebám.

Čtyři vynikající alternativy GoDaddy pro hostování webů WordPress

Jaké další hostingové společnosti se tedy daří ve srovnání s GoDaddy? Na základě údajů, které jsme shromáždili, a našich vlastních zkušeností, stojí za zvážení čtyři poskytovatelé. U každého z nich vám poskytneme přehled o jeho klíčových funkcích a probereme, co dělá lépe než GoDaddy.

Než začneme, zde je přehled toho, jak všichni čtyři poskytovatelé hostingu (včetně GoDaddy) porovnávají:

Nejlepší GoDaddy Alternativy

Pojď tati
SiteGround
Bluehost
Setrvačník
A2 Hosting

Hodnocení (z 5)3.54.63.34.63.8
K dispozici je hosting specifický pro WordPressPodařilo sePodařilo seSpravováno a nespravovánoPodařilo seSpravováno a nespravováno
Plány začínají na (za měsíc)3,99 $3,95 $2,95 $13 dolarů3,92 $
Počet podporovaných webů1–21 – neomezeno1 – neomezeno1–30+ 1 – neomezeno
Vynikající funkceNízká cena, skvělý výkonVynikající pověst a podporaPříjemný pro rozpočet a optimalizovaný výkonŠpičková optimalizace WordPressRůzné možnosti a dobrý výkon

Toto je samozřejmě pouze shrnutí, takže si přečtěte další podrobnosti o našich alternativách GoDaddy!

1. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround hosting WordPress.

Pokud hledáte snadno použitelného a levného poskytovatele hostingu, nemělo by se na přehlídku SiteGround přehlédnout. Nabízí rozumné počáteční ceny a širokou škálu služeb, ze kterých si můžete vybrat. Najdete sdílený hosting, cloudový hosting, dedikované servery a další. Web SiteGround navíc nabízí hostování WordPress řízené pro začátečníky doporučeno platformou sám.

Klíčové vlastnosti

Spravovaný hostingový plán WordPress:

Ceny

Pokud chcete spravovat hosting WordPress pro jeden malý a středně velký web, zaplatíte měsíčně 3,95 $. Na vyšších úrovních je k dispozici více webů a funkcí.

SiteGround vs GoDaddy

Tito dva poskytovatelé hostingu nabízejí zajímavé srovnání, protože jsou velmi podobní. Jejich plány WordPress jsou nízké a nabízejí mnoho stejných funkcí. Automatické zálohování a aktualizace získáte s jednoduchou instalací WordPress, optimalizací rychlosti a dokonce s vytvořením pracovní místo pro účely testování.

Tak proč zvolit SiteGround over GoDaddy, když oba plány obsahují tolik stejných možností? V takovém případě je důvod, proč jít s jednou z našich alternativ GoDaddy, na hodnocení a spolehlivost.

Přestože uživatelé GoDaddy jsou s jejich službami docela spokojeni, SiteGround se trvale řadí na samém vrcholu. Náš nedávný průzkum zjistil, že SiteGround měl průměrné uživatelské hodnocení 4,6 z 5 ve srovnání s 3,5 GoDaddy. Uživatelé také zjistili, že podpora SiteGround byla lepší (hodnoceno 4,45/5 pro svou odbornost na WordPress) a 93% by se rozhodlo rozšířit své předplatné, když bylo nahoře (na rozdíl od 78% zákazníků GoDaddy).

Pokud tedy hledáte něco podobného jako služba GoDaddy, ale jste ochotni zaplatit trochu navíc, abyste zajistili solidní podporu a skvělý celkový zážitek, můžete zkusit SiteGround vyzkoušet.

2. Bluehost (www.bluehost.com)

Bluehost

Bluehost může být skvělou alternativou k GoDaddy, pokud hledáte důvěryhodnou možnost. Nabízejí dobrý výkon a jsou pravděpodobně nejvýhodnější z hlediska rozpočtu. Pokud to nestačí, získáte také bezplatný název domény. Chtěli bychom také zmínit, že Bluehost je doporučení číslo jedna od WordPress.org, vše díky uživatelskému panelu přátelskému pro začátečníky a bezpečném backend.

Klíčové vlastnosti

 • Bezplatný název domény pro první rok a SSL
 • Druhý nejoblíbenější hosting roku WordPress
 • Robustní podpora odborníků WordPress
 • 30 dní bez dotazů záruka vrácení peněz

Ceny

Hostingový plán Bluehostingu začíná na 2,95 $ měsíčně, ale abyste dostali tuto nízkou cenu, musíte si zvolit 36měsíční plán přímo dopředu.

Bluehost vs GoDaddy

Bluehost i GoDaddy mají téměř stejné funkce. Je to výkon a podpora, která z nich dělá lepší. Bluehost nabízí 100% dostupnosti, což je mimochodem 99,69% pro GoDaddy (testováno naším monitorem uptime).

Bluehost je hosting WordPress zaměřený na začátečníky, tj. Jejich uživatelský panel se snadněji používá. Bluehost také porazí GoDaddy, pokud jde o zákaznickou podporu. K podpoře chatu se dostanete rychleji pomocí Bluehost. Rychlý a přátelský podpůrný personál zajišťuje, že problém bude vyřešen co nejdříve.

Celkově bychom řekli, že Bluehost je lepší webhosting a vynikající alternativou k GoDaddy. Ve svých hostingových balíčcích nabízí užitečnou sadu nástrojů a výkonný výkon.

3. Setrvačník (getflywheel.com)

Hosting setrvačníku WordPress.

GoDaddy i SiteGround nabízejí spolehlivý hosting, který pokrývá základy. Co když však hledáte něco trochu robustnějšího? Zadejte setrvačník – další z našich alternativ GoDaddy. Tato hostitelská společnost specifická pro WordPress se zaměřuje na poskytování špičkového hostovaného hostingu. Má obě plány s jedním a více pracovišti, stejně jako mnoho užitečných funkcí.

Klíčové vlastnosti

 • Bezplatné migrace a instalace WordPress
 • Hosting serveru VPS
 • SSL certifikát zahrnuto, stejně jako místo představení (na všechno kromě plánu startéru)
 • Speciálně navržené uživatelské rozhraní pro správu webu

Ceny

Pokud je placena ročně, plán jednoho místa Flywheel začíná na 13 $ měsíčně, se třemi vyššími úrovněmi, které nabízejí další funkce. Můžete se také zaregistrovat do hromadného plánu, počínaje desíti instalacemi za 96 USD měsíčně.

Setrvačník vs. GoDaddy

Při výběru jakéhokoli typu poskytovatele služeb je třeba něco říct o specializaci. GoDaddy vrhá širokou síť a teprve nedávno začal nabízet plány přizpůsobené uživatelům WordPress. Setrvačník, na druhé straně, je zaměřen výhradně na spravovaný hosting WordPress.

To znamená, že s Flywheel získáte přístup k optimalizaci nejvyšší úrovně pro danou platformu. Kromě toho je snadné získat pomoc s otázkami a otázkami specifickými pro WordPress. Flywheel také získal vysoké hodnocení z hlediska optimalizace WordPress v našem nedávném průzkumu – 4.9 / 5.

Rovněž stojí za zmínku, že Flywheel je zvláště dobrá volba, pokud jste designér nebo vývojář (nebo se chcete stát jedním). Vícestranné plány jsou pro tuto aplikaci dokonale vhodné a získáte přístup k užitečným funkcím, jako je možnost bílého štítku a různé nástroje pro zefektivnění vašeho pracovního postupu.

Celkově jsme zjistili, že Flywheel nabízí vysoce kvalitní řízené služby. Je to skvělá volba, pokud jste designér nebo majitel webových stránek, kteří hledají alternativy GoDaddy, které jsou extrémně dobře optimalizovány pro WordPress..

4. A2 Hosting (www.a2hosting.com)

A2 Hosting Hosting WordPress.

Prozatím jsme zkoumali alternativy GoDaddy se zaměřením na spravovaný hosting WordPress. A2 Hosting však nabízí uživatelům sdílený i spravovaný hosting pro uživatele WordPressu. Sdílené plány poskytují překvapivé množství zdrojů a můžete získat neomezené weby za pouhých 3,92 $ měsíčně. Řízený hosting je na drahý konec (12,97 $), ale budete mít vynikající výkon a spoustu doplňků.

Klíčové vlastnosti

Sdílený hosting WordPress:

 • Neomezené ukládání a přenosy.
 • Neomezený počet webů a databází na všech kromě plánu startérů.
 • Certifikát SSL zdarma.

Spravovaný hosting WordPress:

Ceny

Sdílené plány WordPress na A2 Hosting začínají na 3,92 $ měsíčně pro jeden web, nebo 4,90 USD pro neomezený počet webů. Na druhé straně spravovaný hosting, začíná na 12,97 $ za měsíc.

A2 Hosting vs GoDaddy

Spravovaný hosting je skvělá možnost, ale není to pro každého to pravé. Můžete raději ušetřit peníze tím, že spravujete svůj hosting osobně, nebo možná budete chtít jen více kontrolovat svůj server. Ať tak či onak, někdy vše, co opravdu potřebujete, je základní nespravovaný plán.

Zároveň pravděpodobně nebudete chtít obětovat všechna výhoda, která přicházejí se službou specifickou pro WordPress. Proto je A2 Hosting jednou z nejlepších alternativ GoDaddy. Můžete se rozhodnout pro spravovaný nebo nespravovaný hosting a snadno si budete moci změnit názor na silnici bez přepínání poskytovatelů.

Naše data ukazují, že uživatelé, kteří se rozhodnou pro hosting A2, jsou s jeho službami spokojeni. Celkově bylo v našem nedávném průzkumu hostování ohodnoceno 3,8 / 5. Náš test výkonnosti také ukázal dobu načítání 0,96 sekundy, což je dobré, plus doba provozu podle našich vlastních údajů je 99,78% za posledních 75 dní.

Stručně řečeno, A2 Hosting nabízí celý balíček – různé typy hostování specifického pro WordPress, rozumné ceny a solidní pověst pro spuštění.

Závěr

Abych to zopakoval, s GoDaddy není nic špatného. Mnoho našich čtenářů tuto službu využívá a je s ní spokojeno a nabízí vynikající výkon. Pokud jde o hosting specifický pro WordPress, jedná se o zprostředkovatele uprostřed balíčku. Pokud hledáte robustnější službu, lepší podporu nebo širší škálu funkcí, jedna z alternativ GoDaddy, o nichž jsme hovořili, může být vhodnější..

Před vypořádáním se s poskytovatelem hostingu doporučujeme vyzkoušet:

SiteGround:

V podstatě stejná cena jako GoDaddy s velmi podobnou sadou funkcí, ale může se pochlubit extrémně vysokým uživatelským hodnocením a podporou kvality.

Setrvačník:

Nabízí robustní řízený hosting, který je zaměřen na návrháře a agentury a poskytuje špičkovou optimalizaci WordPress.

Hosting A2:

Poskytuje spravované i nespravované hostování WordPress a nabízí dobrý výkon.

Bluehost:

Levnější alternativa GoDaddy s lepším týmem podpory, nástroji specifickými pro WordPress a vyšším provozuschopností.

Na konci dne jde náš hlas do skupiny SiteGround jako nejlepší celkové alternativy GoDaddy.

Jaká je vaše zkušenost s GoDaddy? Doporučili byste ji ostatním uživatelům? Sdílejte s námi své zkušenosti v sekci komentářů níže!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map