2020. aastal 5 parimat WordPressi saitide pilvemajutusteenuse pakkujat

2020. aastal 5 parimat WordPressi saitide pilvemajutusteenuse pakkujat

2020. aastal 5 parimat WordPressi saitide pilvemajutusteenuse pakkujat
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Algtasemel hostimise maailmast möödunud kohalt leiate järgmise sammu – parimate pilvimajutuse pakkujate taseme (WordPressi jaoks). Aga kuidas nendes vetes liikuda?


Kas tasub vaeva näha ka pilvemajutusest? Kas pilvemajutus on WordPressi jaoks kuidagi parem? Noh, see on kindlasti erinev …

See postitus juhendab teid õige valiku tegemisel. Vaatame parimaid pilvemajutuse pakkujaid turul täna ja hindame neid teie nõudmistele tuginedes mitmesuguste parameetrite alusel.

Parimad pilvemajutuse pakkujad WordPressile

Sissejuhatus pilvemajutusse

Alustame algusest:

 • Traditsioonilise veebimajutuse lihtsaim vorm on jagatud hostimine. Selles hostimudelis sisaldab üks server mitme kliendi veebisaite.
 • Järgmine hostimisvorm on VPS-i hostimine. See sarnaneb jagatud hostimisega, kuna mitut veebisaiti hostitakse samas serveris. Spetsiaalne ressursside eraldamine tagab aga selle, et veebisaidid ei segaks teatud määral üksteise jõudlust.
 • Spetsiaalne hostimine on selline hostimise tüüp, kus serveris hostitakse ainult ühte saiti. See annab teile hostettevõtte ressursside täieliku kontrolli ja muudab teie veebisaidi teiste toimivusest sõltumatuks.

Pilvemajutus on natuke kõike eelnimetatut …

Teoreetiliselt ei saa pilves asuvat virtuaalset masinat võrrelda traditsiooniliste veebimajutuste tüüpidega. Avaliku pilvemajanduse pakkuja majutab oma ruumides veebisaite, millest osa saavad osta kõik. Pilve võõrustavat andmekeskust võidakse jagada teiste klientide vahel. Teisalt majutatakse privaatpilve vaid üksikule kliendile kauges kohas. Virtuaalne privaatpilv on kliendi võimaluste laiendamine hetkeliste suurte koormustega toimetulemiseks. Seda võidakse korraldada kliendi ruumides.

�� küljetähel; teist tüüpi hostimine on spetsialiseerunud hostimine, kus majutusteenuse pakkuja võimaldab teil majutada konkreetset tüüpi veebisaiti või veebirakendust. Spetsiaalse hostimise levinumad näited on WordPressi hostimine, Node.js hostimine või veelgi enam spetsialiseerunud, WooCommerce’i hostimine.

�� Mida oodata WordPressi parimatelt pilvimajutuse pakkujatelt??

Pilvemajutuse pakkujaid saate hinnata järgmiste aspektide põhjal:

�� Tehnoloogia:

Kas pilvepakkuja pakkuja virn vastab teie vajadustele? Näiteks kui hostite veebisaiti WooCommerce, kas soovite liikuda hostini, mis pakub PHP üldiseks hostimiseks head tuge, kuid pole WordPressi ega WooCommerce’i jaoks spetsiaalset tuge?

Pealegi, kas hosti konfiguratsioon on kooskõlas teie rakenduse vajadustega? Mõned serveripoolsed tehnoloogiad saavad paremini töötada teatud viisil konfigureeritud masinatega võrreldes teistega. Kui plaanite teha tõsiseid seadistusi, peaksite neid kaaluma.

�� Mastabeerimise võimalused:

Pilvemajutuse oluliseks eeliseks traditsioonilise hostimise ees on võime muutuda vastavalt nõudlusele.

Kas peremees on suuteline tippkoormustega hakkama saama? Kui jah, kas teie host vajab selliste laadungite käsitsemiseks käsitsi sekkumist? Kas see eraldab olenevalt liiklusest uusi ressursse? Kas host demineerib need ressursid tähtsuse järjekorda, kui koormus on normaliseeritud?

�� Sõltuvused:

Majutusteenuse pakkuja valimiseks peate võib-olla hindama, millised sõltuvused majutusteenuse pakkujal on. Näiteks kas see aitab kaasa kellegi teise platvormi pakkumisele teile lahenduse saamiseks? Müüjatega seotud riskid võivad ka teie hostiteenuse pakkujale üle minna.

�� Teised omadused:

Oma teenuste eristamiseks pakuvad hostad tänapäeval mitmeid lisafunktsioone, mis võivad teie jaoks olulised olla. Mõned näited sellistest funktsioonidest on sisseehitatud versioonikontroll, vahemälu, CDN, SSL, pühendatud IP-d ja palju muud.

☁️ 5 parimat pilvimajutuse pakkujat

Siin on meie rühm:

InMotioni hostimise pilve ärilahendused (www.inmotionhosting.com)

Parimad pilvemajutuse pakkujad WordPressile: InMotion Hosting

InMotioni hostimine pakub laias valikus hostimisvõimalusi – jagatud, VPS, pühendatud, WordPress ja pilvemajutus. InMotioni pilvemajutus algab 17,99 dollarist kuus, 4 GB muutmälu, 75 GB salvestusruumi ja 4 TB ribalaiusega. Ja teil on võimalus uuendada palju võimsamaks seadistuseks 8 GB muutmälu, 260 GB salvestusruumi ja 8 TB ribalaiusega.

Ehkki tasuta taset pole olemas, peaks InMotioni 90-päevane raha tagastamise garantii teile selle teenused lihtsaks tegema. Kui kolite teisest hostiteenuse pakkujast, on seal tasuta ülekandeteenus.

Mõned lisandmoodulid, mida saate ka, on tasuta domeeni registreerimine, tasuta SSL, piiramatu e-posti kontod, ööpäevaringne tugi ja 3 pühendatud IP-aadressi. Kokkuvõtteks: kui valite selle host, on veebisaidi haldamisega seotud lisakulud minimaalsed.

Amazon EC2 (aws.amazon.com)

Parimad pilvemajutuse pakkujad WordPressile: Amazon EC2

Amazon Web Services pakub erinevaid lahendusi arvutipilve jaoks pilves. Tegelikult on Amazoni portfellis nii palju kraami, et otsuse tegemine põhjustab sageli peavalu.

Enamasti võib nende AWS EC2 Compute’i käsitleda nende omadena "hostimisosakond." Ja sellest alates on nende algtaseme pakkumine Micro instance, mis on tegelikult 12 kuud tasuta (siis alates 0.0104 USD / h). See suudab hoida umbes 1000 kasutajat minutis (ilma piiranguteta igakuistele külastajatele).

Kuigi tasuta astmelisus annab teile juurdepääsu ainult 1 GB muutmäluga eksemplarile, on teil vajadusel võimalus suurendada kuni 144 GB muutmälu ja võrgukiirust 25Gbps.

AWS pakub teile SSH-juurdepääsuga pilves asuvat virtuaalserverit, võimaldades teil serveri oma soovi järgi konfigureerida. Kuid see nõuab märkimisväärseid tehnilisi teadmisi ega pruugi olla kasutajasõbralik kellelegi, kes soovib lihtsalt lihtsat veebisaiti majutada.

Kui soovite lihtsalt võõrustada "veebisait" koos AWS-iga on Amazonil a mugav juhend kuidas valida nende suure hulga erinevate serverite ja pilvandmetöötluse teenuste hulgast. Mõnel juhul võite seda kasutada Amazonase tuled saab olema kasulikum.

AWS-i suurim eelis on kulude optimeerimine tänu dünaamilisele hinnakujundusele, mis võtab teid laadimise eest reaalajas. Kõigi kohandamiste abil saate oma pilve jaoks ka spetsiaalse IP-aadressi – juhuks, kui ühendate oma veebirakenduse API või veebiteenusega. Kui soovite juurutada keeruka veebirakenduse, millel on palju sõltuvusi, peaksite proovima AWS-i!

Kinšta (kinsta.com)

Kinsta

Kinsta on WordPressi hostiteenuse pakkuja, kes on teadaolevalt pakkunud kvaliteetset toodet. Üks oluline detail, mida nende kohta peaksite teadma, on see, et kogu nende seadistamine töötab Google’i pilveplatvormil. Algtaseme plaan on 30 dollarit kuus ja selle eest saate 10 GB salvestusruumi, kuni 20 000 külastust ja CDN-i ülekandmine 50 GB.

Kinsta pakub mitmesuguseid funktsioone, millest saate rõõmu tunda. Teisest teenusepakkujast saab tasuta üle minna. Laadimisaegade minimeerimiseks saate oma andmekeskuse geograafilise asukoha valida vastavalt kliendi asukohale. Samuti saate konfigureerida CDN-i enda valitud järgi. Kinsta tegeleb iga päev 1400+ kontrollitud tööajaga. Lisaks a lavastus ala on saadaval enne veebisaidi tootmiseks alustamist.

Te peaksite teadma, et CodeinWP on Kinsta hostiks. Lisateavet selle kohta, miks valisime Kinsta, leiate siit.

Cloudways (www.cloudways.com)

Pilves

Cloudways nimetavad end hallatavaks pilve hostimise platvormiks. Nende jaoks on oluline, et nad võõrustaksid teie saiti teie valitud viiest populaarsest pilveteenuse pakkujast – DigitalOcean, Linode, Vultr, AWS ja Google Cloud.

Saadaval on odavaim pakett hinnaga 10 dollarit kuus koos 1 GB muutmälu, 25 GB salvestusruumi ja 1 TB ribalaiusega. See töötab DigitalOceani serverites.

Cloudways pakub palju väärtuslikke funktsioone, näiteks ööpäevaringne tugi kõikidele plaanidele, hallatavad varukoopiad, üle 60 globaalse andmekeskuse, PHP7-ga valmis serverid, täiustatud vahemälu, lavastusalad, ühe klõpsuga serveri kloonimine ja palju muud. Samuti on veebisaitide tasuta migratsioon.

SiteGround hallatud pilvemajutus (www.siteground.com)

SiteGround

SiteGround on hostimise pakkuja, millel on lai valik hostimisvõimalusi – jagatud, pühendatud, WordPress ja WooCommerce hostimine. Pilve hostimise plaanid algavad 80 dollarist kuus 4 GB muutmälu, 40 GB salvestusruumi ja 5 TB ribalaiusega. Lisaks annab SiteGround ka 30-päevase raha tagasi garantii.

Lisaks mõne aktsiaplaani pakkumisele võimaldab SiteGround konfigureerida ka oma pilve, muutes selle teie ettevõtte vajadustele väga sobivaks. Põhimõtteliselt valite, mitu protsessori tuuma vajate, mälu, SSD kettaruumi ja SiteGround annab teile hinna, mille peate selle eest kuus maksma.

SiteGround pakub teie veebisaidile ka tasuta seadistamist ja ülekandmist. Sellel on cPaneli ja SSH-juurdepääs, sõltuvalt sellest, millega võite end mugavalt tunda. Selle põhiplaaniga on kaasas ka tasuta CloudFlare CDN. Samuti saate tasuta SSL-juurdepääsu ja spetsiaalseid IP-aadresse.

SiteGroundi üldine toimivus oli meie 2019. aasta WordPressi hostimisuuringus muljetavaldav.

Kui alustate uue veebimeistrina, võib lisaks pilvelahendustele olla teie esimene valik veekogude testimiseks ka jagatud hostimine. Seetõttu pakub SiteGround ideaalse valiku nii algajatele kui ka kogenud arendajatele, muutes selle tänapäeval üheks parimaks pilvemajutuse pakkujaks.

�� Millist neist parimatest pilvimajutuse pakkujatest valida??

See pole lihtne valik, ma tean. Igal neist ettevõtetest on oma tugevad küljed ja selget, 100% kindlat võitjat pole. Kõik sõltub teie vajadustest:

 • Kas vajate maksimaalset võimsust ja mastaapsust? Minema koos Amazoni AWS. See saab hakkama kõige sellega, mille peale viskate!
 • Kas vajate midagi, millest on lihtne alustada? SiteGround ja InMotion sobivad hästi.
 • Kas soovite midagi keskelt – midagi, millega on lihtne alustada ja mis on ka piisavalt võimas, et saaks vajaduse korral raskuste ja raskustega hakkama? Kinsta ja Cloudways on koht, kuhu peaksite minema. �� meie valik!

Siin on kiire kokkuvõtlik tabel mõne olulisema parameetriga:

Host
Hind kuus (alates)
Konfiguratsioon (põhiplaan)
Liikumises17,99 dollarit4 GB RAM, 75 GB salvestusruum, 4 TB ribalaius
Amazon EC212 kuud tasuta | alates 0,192 dollarit tunnis1 GB RAM, 750 tundi eksemplari kasutamist kuus
Kinsta30 dollarit10 GB salvestusruum, 50 GB CDN, 20 000 külastust
Pilves10 dollarit1 GB RAM, 25 GB salvestusruum, 1 TB ribalaius
SiteGround80 dollarit4 GB RAM, 40 GB salvestusruum, 5 TB ribalaius

Milline on teie valik? Kas olete mõnda siin kirjeldatud platvormi testinud? Andke meile allpool toodud kommentaarides julgelt teada.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, saame selle eest komisjonitasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector