Geriausias pigus „WordPress“ priegloba: 10 variantų už mažiau nei 0,99 USD / mėn

Tinkamo „WordPress“ pagrindinio kompiuterio paieška yra pakankamai sudėtinga. Niekada negalvokite rasti ir apie gerą, ir apie pigų. Atsižvelgdami į tai, mes nusprendėme atlikti savo testus, kad nustatytume geriausius šiuo metu rinkoje esančius „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjus.


Vis dėlto svarbu atsiminti, kad prieglobos atveju jūs ne visada gaunate tai, už ką mokate – kelios šiame sąraše pateiktos žiniatinklio prieglobos turi puikius įvertinimus. Tai rodo, kad tikrai įmanoma rasti pusiausvyrą tarp pagrįstų kainų ir gerų rezultatų.

Šio straipsnio metu apžvelgsime kiekvieno žiniatinklio prieglobos palaikymo galimybes, našumo balus, vartotojų įvertinimus, individualius planus ir, žinoma, kainą – tada pamatysime, kuris iš jų pasirodo viršuje.

Geriausi pigūs „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai

Geriausi palyginami pigių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai (visiškai)

Kadangi pateikiame daugybę skirtingų pigių „WordPress“ prieglobos pasiūlymų, naudodamiesi keliais kriterijais, imsimės verslo. Tokiu būdu visą reikalingą informaciją gausite be jokių pūkų.

Kalbant apie greičio tikrinimą, mes naudosime du įrankius: „Pingdom“ ir „Load Impact“. Pirmasis tiesiog matuoja įkėlimo greitį, o antrasis įkelia jūsų svetainės bandymą imituodamas iki 25 tuo pačiu metu besinaudojančių vartotojų, turinčių prieigą prie jo per penkias minutes. Testavimui naudojama svetainė buvo tik paprastas, švarus „WordPress“ diegimas.

Pažiūrėkime.

1. „Bluehost“ (www.bluehost.com)

„Bluehost“

„Bluehost“ yra viena iš nedaugelio hostingo bendrovių, kurią oficialiai rekomenduoja „WordPress.org“. Tai daro jį vienu iš patogesnių sprendimų rinkoje. „Bluehost“ suteikia jums puikų pasirinktinį skydelį valdyti prieglobos sąranką ir visas funkcijas, kurių gali prireikti kuriant ir paleidžiant „WordPress“ svetainę. „Bluehost“ taip pat yra vienas populiariausių ten esančių kompiuterių – gaukite 450 balsų mūsų 2017 m. Prieglobos apklausoje (kurioje vartotojai tai įvertino 7.93 / 10)..

Nepaisant mažos kainos, jūs taip pat gaunate nemokamas domeno vardas su jūsų planu ir prieiga prie nemokamų svetainių kūrėjų ir 1 paspaudimo „WordPress“ diegimų.

Palaikymo parinktys:

„Bluehost“ siūlo palaikymą visą parą, visą parą, galintį ne tik išspręsti įvairius techninius klausimus jums, bet ir galinti pasiūlyti tam tikras gaires, susijusius su jūsų tikslais svetainėje ir kaip jie susiję su jūsų sėkme internete. Taip pat yra gerai žinių bazė kad galite kreiptis bet kada, kai to reikia.

Ką sako tikrieji vartotojai:

 • „Bluehost“ yra pirmoji prieglobos platforma, kurią kada nors rekomendavo „WordPress.org“.
 • „Bluehost“ vartotojų reitingas 7,93 / 10.
 • 23,7% „Bluehost“ klientų yra žiniatinklio prieglobos pradininkai.

Kainodara

 • Pagrindinis (2,95 USD per mėnesį): Palaikoma viena svetainė su 50 GB vietos diske ir vienas nemokamas domeno vardas. Kas šiuo metu nėra įprasta planuose.
 • Plius (5,45 USD per mėnesį): Galite turėti neribotą skaičių svetainių, neapribotą erdvę svetainėse, neribotą el. Pašto paskyrų ir el. Pašto saugyklą.
 • „Choice Plus“ (5,45 USD per mėnesį): Į šį planą įtraukta viskas, ką galite gauti „Plus“, taip pat pridėtas domeno privatumas ir automatinės svetainės atsarginės kopijos. Šiuo metu ta pati kaina kaip ir „Choice“, todėl tai yra geresnis pasirinkimas.

Kada apsvarstyti galimybę naudoti „Bluehost“

„Bluehost“ yra geras pasirinkimas vartotojams, kurie renkasi prieglobos sprendimus, kuriuos lengva pradėti naudoti ir kurie turi gerą reputaciją rinkoje. Be to, faktas, kad kartu su 2,95 USD / mėn. Priegloba gausite nemokamą domeno vardą, yra neįtikėtina.

Įsitikinkite, kad naudojate aukščiau pateiktą „Bluehost“ nuorodą. Tačiau tai yra dukterinė įmonė (tai reiškia, kad gausime nedidelį komisinį atlyginimą), tai taip pat atvers jums 2,95 USD ir 3,95 USD kainą su nuolaida. Šios nuolaidos negausite, jei apsilankysite „Bluehost“ svetainėje kitaip, nei naudodami aukščiau esančią nuorodą.

Eikite į „Bluehost“

2. „Hostinger“ (www.hostinger.com)

„Hostinger“

„Hostinger“ veikė kurį laiką ir jie visada buvo žinomi dėl prieinamų kainų. Vis dėlto! Tai, ką jie daro su šiuo pasiūlymu, yra labiau prieinama. Leiskite man tiesiog pasakyti tai …

Jų pigiausias interneto prieglobos planas yra 0,99 USD / mėn!

Pripažįstama, kad tai tik pradiniam mokėjimo laikotarpiui, o paskui turėsite sumokėti 7,99 USD / mėn., Tačiau tai vis tiek yra puikus būdas pasisemti sau kompiuterio, kurį galite naudoti paprastame svetainės projekte.

Taikant tą pigiausią sąranką, jums leidžiama priglobti vieną svetainę, o kartu turite ir vieną el. Pašto paskyrą. Taip pat yra 100 GB pralaidumo, kurio turėtų pakakti.

Apatinėje pusėje negaunate nemokamo SSL pažymėjimo, kuris yra nesėkmingas ir nėra kasdienių atsarginių kopijų..

Pakrovimo laikas vid. iš paskutinių 30 dienų:

 • Vokietija: 0,39 s
 • Sietlas, JAV: 1,23 sek
 • Torontas, Kanada: 0,84 sek
 • Sidnėjus, Australija: 3.25 sek

Palaikymo parinktys:

Jei kyla kokių nors su sąranka susijusių problemų, galite susisiekti su palaikymo komanda naudodamiesi tiesioginiu pokalbiu, 24/7/365. Taip pat yra naudinga žinių bazė.

Kainodara

 • Vienvietis (0,99 USD per mėnesį): Puiku, jei atidarote savo pirmąją svetainę.
 • „Premium“ (2,15 USD per mėnesį): Puiku, jei planuojate atidaryti kelias svetaines, tačiau nesitikite, kad kuri nors iš jų sulauks didžiulio srauto. Taip pat pirmus metus suteikiate nemokamą domeno vardą.
 • Verslas (3,45 USD per mėnesį): Puikiai tinka įprastiems svetainių projektams. Suteikia nemokamą SSL ir kasdienines atsargines kopijas, taip pat pirmus metus gausite nemokamą domeną.

Kada apsvarstyti galimybę naudoti „Hostinger“

Tai paprasta, naudokite „Hostinger“, jei norite dirbti su pigiausia turima interneto prieglobos platforma. Už šią kainą siūlomos funkcijos nėra novatoriškos, tačiau šis kompiuteris gauna darbą!

Eikite į „Hostinger“

3. „SiteGround“ (www.siteground.com)

„SiteGround“

„SiteGround“ nuolat laikoma viena geriausių „WordPress“ pagrindinių kompiuterių, todėl nėra sunku suprasti, kodėl. Jų „WordPress“ planuose siūlomi nemokami perkėlimai į svetainę palaikyti Gitą aukštesniuose planuose ir įtraukite juos „SuperCacher“ įrankis patobulintam greičiui.

Pakrovimo laikas vid. iš paskutinių 30 dienų:

 • Vokietija: 0,73 s
 • Sietlas, JAV: 1.35s
 • Torontas, Kanada: 1,13 sek
 • Sidnėjus, Australija: 2.19 sek

Palaikymo parinktys:

Kalbant apie palaikymą, šis šeimininkas taip pat nenuvilia. Jų komanda yra prieinama visą parą, per tiesioginius pokalbius (tai labai greitai reaguoja), bilietus ir telefoną. Jūs taip pat gaunate prieigą prie išsamią žinių bazę Jei reikia.

Ką sako tikrieji vartotojai:

 • Bendras įvertinimas 4,6 / 5.
 • Įvertintas „WordPress“ palaikymo įvertinimas – 4,5 / 5.
 • Patikimumas įvertintas 4,6 / 5.

Kainodara

 • Paleidimas (3,95 USD per mėnesį): Idealiai tinka pradedantiesiems ir kukliam verslui, kuriame reikia talpinti vieną svetainę.
 • „GrowBig“ (5,95 USD per mėnesį): Puikiai tinka įmonėms, turinčioms kelias svetaines.
 • „GoGeek“ (11,95 USD per mėnesį): Tinka didelėms įmonėms, kurios gauna daug srauto.

Kada apsvarstyti galimybę naudoti „SiteGround“

„SiteGround“ siūlo puikų pažangių „WordPress“ funkcijų, žemų kainų ir tinkamo greičio derinį. Tai daro gerą pasirinkimą bet kokio tipo „WordPress“ vartotojui, ypač jei jūs vertinate savo svetaines, kuriose nėra žagsėjimo, o jūs vis dar naudojate pigų „WordPress“ prieglobą..

Eikite į „SiteGround“

4. „Namecheap“ (www.namecheap.com)

Vardas čekas

Nors „Namecheap“ nebėra mažesnių nei 1 USD mėnesio kainų, jie vis dar yra neįtikėtinai prieinamas kompiuteris, siūlantis pigiai mokėti mėnesinį „WordPress“ prieglobą.

Jie leidžia pasirinkti duomenų centrą JAV arba JK. Gaunate iki 20 GB spartintos SSD vietos diske, neribotą pralaidumą ir galite paleisti iki trijų svetainių (visos pagal pigiausią planą).

Pakrovimo laikas vid. iš paskutinių 30 dienų:

 • Melburnas: 3.14 s.
 • Niujorkas: 1,11 sek.
 • San Chosė, Kalifornija: 0,61 sek.
 • Stokholmas: 2,22 sek.

Palaikymo parinktys:

Remiantis mūsų patirtimi, dėl „Namecheap“ palaikymo tikrai nėra kuo skųstis. Jie turi gerą žinių bazę, daug mokomųjų straipsnių, be to, tiesioginių pokalbių atstovai savo darbą atlieka labai gerai (bent jau vienas asmuo, su kuriuo kalbėjome), o laukimo laikas gyvų pokalbių metu yra labai trumpas.

Taip pat gana paprasta sukurti savo svetainę. Kai tik sumokėsite už prieglobos planą, „Namecheap“ nurodys jus tinkama linkme diegiant naują „WordPress“ (tai galima padaryti naudojant „Softaculous“)..

Kainodara

 • Žvaigždė (1,44 USD per mėnesį): Suteikia 20 GB SSD spartintą disko vietą + galimybę paleisti iki trijų svetainių.
 • „Stellar Plus“ (4,88 USD per mėnesį): Neišmatuotas SSD spartintas saugojimas, pralaidumas ir svetainės.
 • Žvaigždžių verslas (8,88 USD per mėnesį): 50 GB grynos SSD vietos diske, kartu su neišmatuotu pralaidumu ir neribotomis svetainėmis.

Verta pabrėžti, kad aukščiau yra „Namecheap“ kainos mėnesinėms išmokoms, kadangi daugeliui kitų pigių „WordPress“ pagrindinių kompiuterių reikės mokėti už metus iš anksto, kad gautumėte tokias pigias kainas.

Kada apsvarstyti galimybę naudoti „Namecheap“

Nors „Namecheap“ nėra toks pigus kaip kadaise, jis vis dar yra neįtikėtinai prieinamas – tik 1,44 USD per mėnesį su mėnesinėmis įmokomis arba 24,88 USD už visus metus. Nepaisant to, „Namecheap“ trūksta šiek tiek „WordPress“ savybių skyriuje.

Eikite į „Namecheap“

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

 • 6 geriausi "Pigiai" VPS prieglobos paslaugų teikėjai, kuriuos verta naudoti 2020 m
 • 10 ir daugiau geriausių pigių „WordPress“ temų, skirtų 2020 m
 • Ar „WordPress“ be serverio yra prasmingas? „Shifter vs HardyPress“ – viršuje "Begalvis „WordPress“ priegloba" Palygintos parinktys

5. „GoDaddy“ (www.godaddy.com)

Varyk Tėti

„GoDaddy“ yra vienas didžiausių hostingo vardų. Jų „WordPress“ planuose pavyksta suderinti pigią pradinio lygio kainą su nemokamu domeno pavadinimu ir automatinėmis atsarginėmis kopijomis. Visose, išskyrus pigiausią pakopą, taip pat gaunate sustojimo svetaines vienu spustelėjimu.

Pakrovimo laikas vid. iš paskutinių 30 dienų:

 • Melburnas: 1,83 sek.
 • Niujorkas: 0,87 s.
 • Amsterdamas: 1,49 s.

Palaikymo parinktys:

„GoDaddy“ siūlo palaikymą 24/7/365 per įvairius pasaulinius telefonų numerius, taip pat tiesioginius pokalbius. Jie taip pat turi išsamią žinių bazę visiems jų gaminiams.

Ką sako tikrieji vartotojai:

 • Bendras įvertinimas 3,5 / 5.
 • Įvertinta 3,3 / 5 „WordPress“ žinios.
 • Patikimumas įvertintas 3,7 / 5.

Kainodara

 • Pagrindinis (5,99 USD per mėnesį): Palaiko vieną svetainę ir iki 25 000 lankytojų per mėnesį.
 • Liuksas (12,99 USD per mėnesį): Palaiko vieną svetainę ir iki 100 000 lankytojų per mėnesį.
 • Didžiausias (19,99 USD per mėnesį): Palaiko dvi svetaines ir iki 400 000 lankytojų per mėnesį.

Kada apsvarstyti galimybę naudoti „GoDaddy“

„GoDaddy“ yra geras pasirinkimas, jei turite tik vieną ar dvi svetaines. Tai taip pat yra vienas pigiausių būdų pasiekti prieigą prie labiau valdomų „WordPress“ prieglobos tipo funkcijų, pvz., Perėjimo vienu spustelėjimu svetainių.

Eikite į „GoDaddy“

6. „DreamHost“ (www.dreamhost.com)

„DreamHost“

Iš pradžių įkurta „DreamHost“ – 1996 m., „DreamHost“ yra klastinga interneto prieglobos pramonės dalis. „DreamHost“ yra tik tvirtas, prieinamomis kainomis, gerais įvertinimais ir ilgamete reputacija.

Pakrovimo laikas vid. iš paskutinių 30 dienų:

 • Vokietija: 2,06s
 • Sietlas, JAV: 0,73 sek
 • Torontas, Kanada: 0,99 s
 • Sidnėjus, Australija: 1.80s

Palaikymo parinktys:

„DreamHost“ siūlo 24/7/365 palaikymą iš vidaus, JAV įsikūrusios palaikymo komandos, kuri patraukli savaime. Vis dėlto 24/7/365 palaikymas taikomas tik el. Pašto / bilietų palaikymui. Tiesioginių pokalbių palaikymas teikiamas nuo 5:30 iki 9:30 Ramiojo vandenyno laiku kiekvieną dieną. Telefoninis palaikymas nėra, bet „DreamHost“ turi išsamią žinių bazę kuriuos galite panaudoti savipagalbai.

Ką sako tikrieji vartotojai:

 • Bendras įvertinimas 4,1 / 5.
 • Įvertintas „WordPress“ palaikymo lygis – 3,9 / 5.
 • Patikimumas įvertintas 4,1 / 5.

Kainodara

 • Bendras startuolis (2,59 USD per mėnesį): Palaiko vieną svetainę su neribotu srautu ir kasdienėmis atsarginėmis kopijomis.
 • Bendrai neribotas (7,95 USD per mėnesį): Palaiko neribotą svetainių skaičių, neribotą srautą ir kasdienines atsargines kopijas.

Kada apsvarstyti galimybę naudoti „DreamHost“

Nors „DreamHost“ nėra nieko nuostabaus kalbant apie su „WordPress“ susijusias savybes, jis "tiesiog veikia", ko nori visi vartotojai. Be to, „DreamHost“ veikia jau ilgą laiką, o tai turėtų suteikti pasitikėjimo jų hostingo stabilumu.

Eikite į „DreamHost“

7. „InMotion“ priegloba (www.inmotionhosting.com)

„InMotion“ talpinimas

„InMotion“ siūlo pigius „WordPress“ prieglobos planus kartu su daugybe pažangių funkcijų, tokių kaip palaikymas WP-CLI ir nemokami tinklalapių perkėlimai..

Pakrovimo laikas vid. iš paskutinių 30 dienų:

 • Vokietija: 3,16 s
 • Sietlas, JAV: 3.35s
 • Torontas, Kanada: 3.55s
 • Sidnėjus, Australija: 3,87 sek

Palaikymo parinktys:

Mūsų bendravimas su „InMotion“ palaikymo komanda nuolat buvo teigiamas. Jie turi greitą atsakymą į tiesioginių pokalbių užklausas (mūsų atveju – per tris minutes) ir taip pat priima telefono ir „Skype“ skambučius..

Ką sako tikrieji vartotojai:

* turimas tik mažas duomenų pavyzdys

 • Bendras įvertinimas 4,3 / 5.
 • Patikimumas įvertintas 4,4 / 5.
 • Palaikymas įvertintas 4,2 / 5.

Kainodara

 • Paleidimas (3,99 USD per mėnesį): Palaiko iki dviejų svetainių ir puikiai tinka kukliems nustatymams.
 • Galia (5,99 USD per mėnesį): Palaiko daugiausiai šešis tinklalapius ir yra puikus pasirinkimas mažoms svetainėms.
 • „Pro“ (13,99 USD per mėnesį): Apima išplėstines palaikymo parinktis ir gali valdyti neribotą skaičių svetainių. Tai puikus pasirinkimas energijos vartotojams.

Kada apsvarstyti galimybę naudoti „InMotion“

„InMotion“ įkėlimo greitis nėra pats geriausias versle, tačiau jie turi puikią palaikymo komandą ir daugybę pažangių „WordPress“ funkcijų. Tai daro puikų pasirinkimą tiems, kurie mano, kad atlikimas yra ne toks kritiškas, kaip rankos palaikymas.

Eikite į „InMotion“

8. „iPage“ (www.ipage.com)

„iPage“

„iPage“ nesiūlo tiek daug „WordPress“ planų, kaip jo konkurentų, tačiau juose yra ir kitų naudingų funkcijų, tokių kaip populiarūs iš anksto įdiegti papildiniai ir pritaikytas valdymo skydas. Apskritai, jie išlieka patrauklūs pigaus „WordPress“ prieglobos srityje.

Pakrovimo laikas vid. iš paskutinių 30 dienų:

 • Melburnas: 1,68 sek.
 • Niujorkas: 0,64 sek.
 • Stokholmas: 1,43 sek.

Palaikymo parinktys:

Nepaisant mažų kainų, mus maloniai nustebino „iPage“ palaikymo „WordPress“ vartotojams kokybė. Jų tiesioginių pokalbių laukimo laikas gali šiek tiek užtrukti, tačiau darbuotojai yra išmanantys, kai kalbama apie platformą. Vartotojai taip pat gali gauti palaikymą telefonu ir el. Paštu.

Kainodara

 • „WP Starter“ (3,75 USD per mėnesį): Idealiai tinka kuklioms svetainėms, siūlančioms neribotą erdvę ir pralaidumą.
 • „WP Essential“ (6,95 USD per mėnesį): Apima patobulintas saugos ir našumo savybes, todėl geriau tinka verslui.

Kada apsvarstyti galimybę naudoti „iPage“

Daugeliui vartotojų nereikia per daug lankstumo, kai kalbama apie savo „WordPress“ planus, jiems tiesiog reikia kažko, kas veikia be dėžutės ir per daug nesijaudina. Dėl nedidelių „iPage“ pasiūlymų, jis idealiai tinka tokio tipo vartotojams – nors daug problemų kelia daug vartotojų.

Eikite į „iPage“

9. „HostGator“ (www.hostgator.com)

„HostGator“

Nepaisant žemų kainų, „HostGator“ neturėjo geriausios reputacijos tarp „WordPress“ pagrindinių kompiuterių. Tačiau panašu, kad pastaruoju metu jie pakeitė savo „WordPress“ debesies prieglobos planus, kuriuose siūlomos nemokamos automatinės atsarginės kopijos ir Saugus lizdas (SSL) pažymėjimai.

Pakrovimo laikas vid. iš paskutinių 30 dienų:

 • Vokietija: 1,29 sek
 • Sietlas, JAV: 0,72 sek
 • Torontas, Kanada: 0,85 sek
 • Sidnėjus, Australija: 1.30s

Palaikymo parinktys:

„HostGator“ palaikymo tarnyba prieinama visą parą, per tiesioginius pokalbius, telefoną, el. Paštą ir net įprastą seną paštą. Su tiesioginiais pokalbiais paprastai jiems užtrunka ne daugiau nei keletą minučių (pagal patirtį mes turime nuo penkių iki dešimties) – mūsų nuomone, gana greitai.

Ką sako tikrieji vartotojai:

 • Bendras įvertinimas 3,7 / 5.
 • Vertė už pinigus – 3,9 / 5.
 • Už patikimumą įvertinta 4,0 / 5.

Kainodara

 • Perinti (2,75 USD per mėnesį): Palaikoma viena svetainė su tinkamu srautu, todėl ji puikiai tinka mažiems tinklaraščiams.
 • Kūdikis (3,95 USD per mėnesį): Priglobia neribotą svetaines, kuriose srautas nedidelis. Tai geras pasirinkimas mažoms internetinėms parduotuvėms ir paslaugų svetainėms.
 • Verslas (5,95 USD per mėnesį – ne rašybos klaida): Palaiko neribotą skaičių svetainių ir yra geras pasirinkimas jau įsteigtoms įmonėms ir įmonėms, kurioms keliami griežti reikalavimai.

Kada apsvarstyti galimybę naudoti „HostGator“

„HostGator“ siūlo viliojantį mažų kainų ir gero greičio derinį „WordPress“ svetainėms. Negana to, jų palaikymo tarnyba taip pat nėra gera.

Eikite į „HostGator“

10. A2 priegloba (www.a2hosting.com)

A2 talpinimas

A2 priegloba yra populiarus nepriklausomas „WordPress“ kompiuteris, siūlantis gerą našumo ir prieinamumo pusiausvyrą. Vienintelis unikalus „A2 Hostingas“ yra tas, kad jie siūlo mokamą hostingą net ir pigiausiose hostingo pakopose. Taip pat galite gauti iš anksto įdiegtą „WordPress“, taip pat iš anksto sukonfigūruotą nemokamą SSL sertifikatą.

Pakrovimo laikas vid. iš paskutinių 30 dienų:

 • Vokietija: 1,37 s
 • Sietlas, JAV: 0,95 s
 • Torontas, Kanada: 0,61 sek
 • Sidnėjus, Australija: 2.10 sek

Palaikymo parinktys:

„A2 Hosting“ teikia palaikymą 24/7/365 per savo "„Guru“ įgulos palaikymas." Galite susisiekti su palaikymo tarnyba tiesioginiu pokalbiu, el. Paštu arba telefonu. Palaikymo agentai, be bendrųjų prieglobos žinių, yra susipažinę ir su „WordPress“.

Ką sako tikrieji vartotojai:

 • Bendras įvertinimas 3,8 / 5.
 • Už spektaklį įvertinta 3,8 / 5.
 • Patikimumas įvertintas 3,9 / 5.

Kainodara

 • Litų (3,92 USD per mėnesį): Palaiko vieną svetainę su neribota saugykla ir duomenų perdavimu. Geras variantas pagrindinėms svetainėms.
 • „Swift“ (4,90 USD per mėnesį): Priglobia neribotą skaičių svetainių, be to, turi dvigubus išteklius, o tai reiškia greitesnį puslapio įkėlimo laiką. Tai geras pasirinkimas vidutinio srauto svetainėms ar mažoms parduotuvėms.
 • „Turbo“ (9,31 USD per mėnesį): Palaiko neribotą skaičių svetainių ir turi „A2 Hosting“ Turbo funkcionalumas dar greitesniam puslapio įkėlimo laikui. Geras pasirinkimas sąmoningiems vartotojams, turintiems biudžetą.

Kada apsvarstyti galimybę naudoti „A2 Hosting“

Paprastai „A2 Hosting“ turi gerą reputaciją „WordPress“ bendruomenėje ir siūlo puikų našumo ir kainos balansą. Be to, jie yra vieni iš nedaugelio kompiuterių, siūlančių mokamą mėnesinį prieglobą, todėl „A2“ priegloba yra geras pasirinkimas, jei nenorite mokėti už visus metus iš anksto.

Eikite į „A2 Hostingas“

Išvada

Kai kalbama apie pigų „WordPress“ prieglobą, „Hostinger“ yra pigiausias įėjimo taškas, nes jūs galite mokėti jo prieinamą 0,99 USD kainą kas mėnesį. Spektaklio rezultatai taip pat yra labai geri, jų turėtų pakakti, kad jūsų pirmoji svetainė veiktų.

Kiti šeimininkai gali pasiūlyti mažesnę mėnesio kainą, tačiau jums reikės įsigyti keletą metų iš anksto, kad gautumėte geriausią kainą.

Kokybės ir kainos santykis taip pat patinka „Bluehost“, „SiteGround“ ir „A2“. Iš esmės mes rekomendavome juos kaskart, kai tik kas nors klausia.

Atsižvelgiant į tai, kiekviena iš šiandien aptartų pigių „WordPress“ prieglobos parinkčių turi savo unikalių pranašumų, todėl visi jie yra tvirti pretendentai..

Pažiūrėkime juos paskutinį kartą:

Geriausi pigūs „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai

Pigiausias planas
„WordPress“ konkretūs planai?
„WordPress“ savybės?
„WordPress“ palaikymo reitingas
Vid. Pakrovimo greitis
Bendras vartotojo įvertinimas

„Bluehost“

„Hostinger“„SiteGround“Vardas čekasVaryk Tėti„DreamHost“„InMotion“„iPage“„HostGator“A2 talpinimas
2,95 USD3,42 / 51,96 sek3,97 / 5
0,99 USDNetaikoma1,43 sekNetaikoma
3,95 USD4.45 / 51.35s4,6 / 5
1,44 USDNetaikoma1,77 sNetaikoma
5,99 USD3.25 / 51.40s3,5 / 5
2,59 USD3,86 / 51,39 s4,1 / 5
3,99 USD3,78 / 53,48 sek4,3 / 5
3,75 USDNetaikoma1,25 sNetaikoma
2,75 USD3.32 / 51,04 sek3,7 / 5
3,92 USD3.54 / 51.26s3,8 / 5

DUK

Kas yra „WordPress“ talpinimas?

„WordPress“ priegloba yra tam tikra interneto priegloba, kuri buvo specialiai optimizuota darbui su „WordPress“ programine įranga. Taip pat galite tikėtis greito „WordPress“ diegimo vienu spustelėjimu ir kitų funkcijų, kurios buvo sukurtos darbui su „WordPress“..

Kaip ieškoti pigaus „WordPress“ prieglobos?

Svarbiausia ieškant pigaus, tačiau kokybiško „WordPress“ prieglobos yra gauti ją tik iš gerbiamų kompanijų ir perskaityti internetines apžvalgas prieš perkant. Be to, įsitikinkite, kad recenzentų paskelbti našumo testai atspindi jūsų poreikius, susijusius su apkrovos greičiu ir patikimumu.

Kiek turiu mokėti už pigų „WordPress“ prieglobą?

Vidutiniškai nustatėme, kad kokybiško „WordPress“ hostingo kainos prasideda nuo 0,99 USD ir siekia maždaug 2,95 USD per mėnesį..

Ar aš taip pat gaunu domeno vardą kartu su pigia „WordPress“ priegloba?

Paprastai ne, tačiau yra keletas bendrovių, kurios pirmus metus įmes nemokamą domeno vardą. Galite pasidomėti „Bluehost“ ir „GoDaddy“ pasiūlymais.

Ar klientų aptarnavimas yra geras naudojant „WordPress“ pagrindinius kompiuterius?

Kaip ir daugumoje dalykų, tai priklauso. Nors kai kurios įmonės kenčia, bet yra ir pigių paslaugų teikėjų, garsėjančių dėl aukšto klientų aptarnavimo ir palaikymo lygio. Pirmasis vardas šiame sąraše yra „SiteGround“.

Ar turite klausimų apie bet kurio iš šių pigių „WordPress“ prieglobos sprendimų naudojimą? Pasidalykite savo mintimis su mumis komentarų skiltyje žemiau!

Originalus tekstas – Johnas Hughesas, Karolis K ir Colinas Naujokas.
Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map