Veiksmingi internetinio dienoraščio tikslai: jūsų pagrindinis, praktinis vadovas, kaip nustatyti, įvertinti ir pasiekti savo, kaip internetinio dienoraščio kūrėjo, vadovą

Veiksmingi internetinio dienoraščio tikslai: jūsų pagrindinis, praktinis vadovas, kaip nustatyti, įvertinti ir pasiekti savo, kaip internetinio dienoraščio kūrėjo, vadovą

Veiksmingi internetinio dienoraščio tikslai: jūsų pagrindinis, praktinis vadovas, kaip nustatyti, įvertinti ir pasiekti savo, kaip internetinio dienoraščio kūrėjo, vadovą
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Įspėjimas! Tai dar ne vienas "turite nustatyti tinklaraščio tikslus" -skamba. Tai daugiau. Dar daugiau. Pirma, faktai: internetiniai dienoraščiai, kurie nustato tikslus, matuoja ir laikosi gerų tikslų, yra daug efektyvesni nei dienoraščiai, neturintys tikslų, arba tinklaraščiai, kurių tikslai nėra veiksmingi. Šis įrašas jums viską papasakos apie to specifiką, paaiškins, kaip nustatyti efektyvius tinklaraščio tikslus ir kaip įsitikinti, kad jų laikotės..


Tikras dienoraščių rašymas nėra lengvas. Nesvarbu, ar kuriate naują tinklaraštį, ar kuriate esamą, atsisėskite ir pasakykite sau, "tinkamas laikas dienoraščiams!" yra tiek pat naudinga, kaip sėdėti priešais tuščią drobę ir pasakoti sau "teisingai, laikas piešti paveikslą!" Be abejo, labai pasirinktam žmonių skaičiui tokia kūrybinė laisvė gali būti ir išlaisvinanti, ir įkvepianti.

Tačiau daugumai iš mūsų toks kryptingas impulsas gali būti neįtikėtinas ir nugalėti save. Čia nėra tinkama vieta būti, tačiau šis įrašas gali jus nukreipti nuo painiavos iki internetinių dienoraščių sėkmės.

Tai, kas atskiria puikius tinklaraščius nuo kitų, nebūtinai yra absoliuti jų idėjų ar rašymo kokybė, o greičiau autorių sugebėjimą vizualizuoti, nukreipti ir plėtoti juos į darnią viziją su ilgalaikiais tikslais ir strategijomis. Kitaip tariant, veiksmingi tinklaraščio tikslai.
užsibrėžti tinklaraščio tikslus

Žmonės blogai mąsto dėl sudėtinio augimo; mes mieliau mąstome linijiškai. Tai reiškia, kad mes pervertiname tai, ko galime pasiekti per trumpą laiką, bet nepakankamai – ilgalaikį. Tinkamas tikslų nustatymas leidžia jums susieti didžiąsias ambicijas su kasdienine taktika, taigi niekada neįsivelsi per galvą – bet svarbiausia, niekada taip pat neparduok savęs.

Šiame įraše apžvelgsime metodus, kuriuos galite naudoti šiandien, kad pakeistumėte savo internetinius dienoraščius į kitą lygį. Mes išnagrinėsime pagrindinius įgyvendinamų tikslų komponentus ir jų formavimo bei plėtros metodus. Mes taip pat nagrinėsime įgyvendinimo strategijas: įgyvendinsime tuos tikslus, laikykimės jų ir stebėsime jūsų pasiekimus. Galiausiai apžvelgsime keletą bendrų kliūčių ir kaip jas įveikti.

Pradėkime nuo pagrindų ir užduok keletą sunkių klausimų, kodėl tai darai.

Kaip suformuoti efektyvius tikslus: pradėkite nuo to, kodėl

Pirmasis klausimas, kurį turite užduoti sau, taip pat yra sunkiausias: kodėl jūs vedate šį tinklaraštį? Ką jūs tikitės pasiekti su tuo? Paklauskite 5 skirtingų tinklaraštininkų ir gausite 5 skirtingus atsakymus:

Noriu, kad platforma išreikštų mūsų prekės ženklo identitetą ir išsiskirtų iš konkurentų
Noriu pažvelgti į užkulisius į mūsų įmonę

Noriu sukurti patikimumą
Noriu asmeniškai susisiekti su savo gerbėjais
Noriu sudaryti el. Pašto adresų sąrašą per puikų turinį

Tiesiog iš šio sąrašo galite sugeneruoti daugybę konkrečių, tikslinių savo tinklaraščio tikslų. Tačiau nors visos šios idėjos atrodo visiškai pagrįstos, jos nėra pakankamai toli. Tai yra, jie iš tikrųjų nesiekia strateginių tikslų, slypinčių už sėkmingo tinklaraščio.

Kokia prasmė sudaryti el. Pašto adresų sąrašą? Koks pranašumas bus? "pastato patikimumas" duoti jums savo pramonėje? Kaip viešai neatskleista informacija iš tikrųjų padės plėtoti jūsų verslą? Prieš eidami toliau, įsitikinkite, kad turite konkrečią idėją kam skirtas jūsų dienoraštis ir, jei reikia, kaip tai padės jūsų verslui.

Bet palauk! Taip pat svarbu nepamiršti, kad vien tik dienoraščio tikslų nustatymas nebus naudingas. Ne tik pasikliaukite "vyraujanti išmintis" versle. Kur daryti tu nori tavo dienoraštis turi būti per mėnesį? Per metus? Penki metai? Įsivaizduokite savo idealą "sėkmės būsena" ir pagalvokite, kaip jūs ten galėjote patekti, bandydami išsikelti trumpalaikius tikslus, kurie leistų pasiekti jūsų ilgalaikius tikslus.

Nors iš pradžių jie atrodo įtikinamai, nė viename iš aukščiau pateiktų pavyzdžių nėra jokios esminės vertės, nebent jie būtų susieti su jumis jūsų tinklaraščio ilgalaikė vizija. Akliai rinkdamiesi ir pasirinkdami tikslą jums bus daug sunkiau surasti asmeninį potraukį, kad galėtumėte jį pasiekti.

Padarykite keletą minučių. Paimkite rašiklį ir popierių. Užrašykite keletą idėjų ir aprašykite, kaip manote, koks yra jūsų tinklaraščio tikslas ir kur matote, kaip jis imasi jūsų verslo.

Šis paveikslėlis parodo šį pratimą, kurį atliko vienas iš mano klientų. Padarykite keletą minučių, kad tai padarytumėte, ir laikykitės to, kai apimsite akivaizdžius dalykus. Kai tai padarysite, galėsime ieškoti, kaip šias idėjas paversti konkrečiais, pasiekiamais tikslais.
tinklaraščio tikslai

Dienoraštis SMART, siekiant efektyvių tikslų

Pažvelkime į priežastis, kodėl ir kodėl mes negalime išsiaiškinti, kaip nustatyti tvarkomus ir efektyvius savo tinklaraščio tikslus. Tai užtikrins, kad taikote pagal konkrečias, nepataisomas sritis, ir pasirinksite tvarų, ilgalaikį pagrindinės metrikos augimą..

SMART sistema yra auksinis standartas, kai reikia nustatyti tikslus. Galbūt jūs jau girdėjote visa tai anksčiau, bet tai tokia aiški sistema, kad ją tikrai verta kartoti čia. „SMART“ yra penkių žingsnių kontrolinis sąrašas, skirtas įsitikinti, kad tikslai pasiekti efektyviausiu įmanomu būdu. SMART tikslai yra šie:

Specifinis

Specifinis

Apibendrinimai yra labai nenaudingi. "Patobulinti mano tinklaraštį" yra iš esmės beprasmis taikinys, neturintis apibrėžtinų parametrų ar galinių taškų. Pirmasis žingsnis į sėkmę yra siaurinant savo planus iki konkrečių tikslų – priešingu atveju jūs nežinote, kas jums sekasi.!
Matuojama

Matuojama

Tai grindžiama mintimi, kad turite sugebėti įvertinti savo tikslus, kad jie būtų veiksmingi. "Tapk geresniu rašytoju" nėra išmatuojamas tikslas (kaip išmatuoti gerumą?) – "parašykite pranešimą, kuriame bus 100 akcijų" yra.

Pasiekiama

Pasiekiama

Žinoma, vieną dieną galbūt norėsite, kad 100 000 žmonių skaitytų jūsų tinklaraštį. Galiausiai tai gali įvykti. Bet tai neįvyks per pirmą mėnesį. Norint gauti tai reikia 10 000, o prieš tai – 1000 ir t. Sutelkite dėmesį į tai, kas įmanoma, kitaip būsite tiesiog nusivylę.
Aktualus

Aktualus

Tai grįžta prie mūsų pirmojo punkto: įsitikinkite, kad nustatote tikslus, susijusius su visų pirma jūsų tinklaraščio tvarkymo priežastimi. Kaupiantys el. Pašto abonentai vien todėl, kad jaučiate numerius, tenkina, bet tai tikrai nepadeda. Vietoj to, pabandykite nustatyti tokį tikslą kaip "padidinti 30% produkto puslapio paspaudimų rodiklį", tiesiogiai susietas su jūsų ilgalaikiais pajamų generavimo tikslais.
Laikas ribojamas

Laikas ribojamas

Patikimas būdas kažko nepaisyti yra neriboti laiko. Paprastas tikslas "parašyti 10 dienoraščių" turi žymiai kitokį impulsą "parašyti 10 tinklaraščių iki lapkričio mėn". Apibrėžkite savo laiką, kad įsitikintumėte, jog šiandien turite priežasčių susitvarkyti.

Taigi, kai visa tai sudėsite, kaip atrodo SMART tinklaraščių kūrimo tikslai? Galime juos suskaidyti į tris skirtingus tikslus:

Kūrimo tikslai: tai yra apie jūsų kūrybinės produkcijos tikslų nustatymą:

 • "Rašykite 500 žodžių per dieną šią savaitę".
 • "Sukurkite 3 naujas skirtingas tinklaraščio koncepcijas savo nišai šiame ketvirtyje".
 • "Šį mėnesį publikuokite naujojoje laikmenoje (vaizdo įraše, transliacijose ir tt), kad pasiektumėte kitą pagrindinę auditoriją".

Atlikimo tikslai: tai susiję su tuo, kaip sekasi jūsų tinklaraščiui:

 • "Padidinkite tinklaraščio srautą 10% per keturias savaites".
 • "Šį ketvirtį publikuokite dar keturis tinklaraščius nei praėjusį ketvirtį" .
 • "Šį ketvirtį 15% padidinkite prisiregistravimo el".

Optimizavimo tikslai: Tai susiję su jūsų supratimu apie tikslo procesą:

 • "Perskaitykite ir užrašykite 4 pagrindinius straipsnius per kitas dvi savaites".
 • "Nustatykite „Google Analytics“ tinklaraštyje ir patikrinkite skaičius kartą per savaitę, atnaujindami rezultatus skaičiuoklėje".

Grįžkite į anksčiau sudarytą sąrašą. Tikiuosi, kad jau dabar jūs suprantate, kaip galite įgyvendinti šias neaiškias idėjas ir paversti jas įgyvendinamais, SMART tikslais. Paimkite kiekvieną iš pradžių užrašytų idėjų ir pabandykite iš jų išsikelti penkis konkrečius tikslus.

Tikrai verta skirti tam laiko: kaip ir bet kam, praktikuojant lengviau nustatyti savo tinklaraščio tikslus. Baigę grįžkite čia ir pažiūrėsime, kaip galite įgyvendinti tuos tikslus.

Kaip laikytis tinklaraščio tikslų: užtikrinimas, kad sekate savo tinklaraštyje

Dabar turėtumėte jausti, kokį formatą turėtumėte naudoti siekdami struktūrizuoti savo tikslus, kad jie būtų efektyvesni, taip pat turėtumėte pasirinkti keletą idėjų savo tinklaraščiui. O ką daryti su tinklaraščio tikslų kūrimo ir pririšimo prie procesais? Kokius metodus galite naudoti, kad iš tikrųjų pasiektumėte savo ilgalaikius tinklaraščio tikslus?

Pirma, keletas akivaizdžių punktų:

I. Nevartokite per daug tikslų vienu metu. Geriau pasiekti porą tinklaraščio tikslų, nei žlugti dešimt. Siekite pasikliauti savo sėkme ir suskirstykite prioritetus į tai, kas yra įmanoma, o ne stenkitės, kad pavyktų viskas tuo pačiu metu.
II. Užsirašykite savo tikslus kažkur iškilūs juos laikys priešakyje. Jūsų skelbimų lenta; savo nešiojamąjį kompiuterį, kurį visada turite patogiai; senas geras komentaras, priklijuotas prie ekrano; kas tau tinka. Tiesiog nuolatinis priminimas apie juos padės atsikratyti savo tikslų.

III. Darykite tai, ko neketinate teikti pagal svarbą. Nubrėžkite aiškias ribas, dėl kurių nesijaudinsite dirbdami konkrečius tikslus. Didžiausią dėmesį skirdami savo svetainės lankomumui didinti? Nekreipkite dėmesio į kiekvieno jūsų įrašo komentarų skaičių. Nustačius ribas, jos bus pašalintos "trukdžiai" tai galėtų sukelti demoralizuojantį nesėkmės pojūtį, kad jūs nesiekiate visų dalykų vienu metu.
IV. Siekite konkretaus tikslo "trigeriai". Taigi, užuot pasakojęs sau "rašykite kiekvieną savaitę", pabandykite išsikelti tikslą "rašykite kiekvieną antradienį po pietų" ar panašiai. Tai grįžta į "terminuotas" SMART struktūros aspektą ir padės nustatyti įprastą ir konkretų laiką dirbant su jūsų tinklaraščio tikslais.

Pažvelkime į vieno sėkmingo tinklaraštininko strategijas ir išskaidykime jas, kad sukurtume aiškią, paprastą, bet galingą tikslų nustatymo struktūrą, kuri galėtų pakelti jūsų tinklaraštį į kitą lygį.

Trijų lygių tikslų nustatymo / peržiūros procesas

Vienas iš efektyviausių būdų, kaip aš susidūriau su ilgalaikių tikslų vizualizavimu trumpalaikėje perspektyvoje, yra trijų lygių peržiūros procesas. sukūrė Tiago Forte (Tiago puikiai kalba šia tema, tačiau tai nurodo į jo mokamą „Medium“ tinklaraštį; to paties dalyko versiją galite rasti čia). Peržiūros procese pasirenkate ir stebite savo svarbiausius dienos / savaitės / ketvirčio tikslus. Tai padeda lengviau nustatyti savo mažesnius tikslus atsižvelgiant į bendruosius tinklaraščio tikslus ir leidžia efektyviai dirbti atliekant mažas užduotis, įsitikinant, kad jie visi tarnauja jūsų ilgalaikėje vizijoje..

Didžiulis šios sistemos pranašumas yra tai, kad išvengiama spąstų reaguoti į tai, kas yra skubiai bet kuriuo metu vietoj to, kas yra svarbu. Aš naudoju tai tam, kad padėčiau savo klientams suskirstyti prioritetus į savo tinklaraščių turinį ir net kasdien vykdyti savo užduotis. Tai nepaprastai efektyvu ir praktiška – dažnai šie dalykai yra visiškai nerealūs per tiek laiko, kiek jie reikalauja iš jūsų, tačiau šis procesas sukuria gražią pusiausvyrą tarp laiko dirbant ten, kur vykstate, ir laiko, kurį atlieki dirbdamas. Taigi, kaip veikia trijų žingsnių procesas, pritaikytas tinklaraščio tikslams?

 1. Lygio ketvirčio tikslo nustatymas turėtumėte išsikelti 3 pagrindinius tinklaraščio tikslus ateinančioms 13 savaičių. Peržiūrėkite savo paskutinį ketvirtį (per savaitės apžvalgas): savo pasiekimus, laimėjimus ir nesėkmes. Pabandykite įsivaizduoti savo idealą "sėkmės būsena"; Ar jūsų ilgalaikius tikslus reikia pakoreguoti / pakeisti / išmesti? Sugalvokite kuo daugiau kitų ketvirčių tikslų. Tada susiaurinkite tą rinkinį. Koks tavo tikslas būtų patraukliausias, įsimintiniausias? Ką darytumėte su savo tinklaraščiu, kuriam suteikta neribota laiko ar išteklių? Dirbk toliau, kol turėsi tris aiškius, SMART tinklaraščio tikslus kitam ketvirčiui.
 2. Savaitės tikslo nustatymas yra iš esmės panašus. Padalinkite ketvirčio tinklaraščio tikslus į trumpesnius laikotarpius (1-5, 6-10 ir tt savaitės) ir užsibrėžkite tikslus vis mikrolygiau. Tai turėtų užtrukti keletą minučių kiekvieną savaitę. Man patinka tai daryti pirmadienio rytą, tačiau penktadienio popietės kai kuriems žmonėms sekasi geriau. Kiekvieną savaitę įgyvendinkite savo ketvirčio tikslus ir įsitikinkite, kad jie vis dar turi prasmę; Peržiūrėkite tai, ką pasiekėte savo tinklaraštyje per praėjusią savaitę, ir išsirinkite naują kitos savaitės tikslų rinkinį, susietą su jūsų ketvirčio tikslais.
 3. Tikriausiai nepakankamai dažnai dirbsite savo tinklaraštyje, kad pateisintumėte nustatymą dienos tikslus, tačiau dirbkite per savaitę tą patį principą: susiekite pirmenybę teikiantį darbą prie savo savaitės tikslų, o ne tai, kas skubu. Pvz., Trijų užduočių generavimas, atsisėdus dirbti į savo tinklaraštį, atsižvelgiant į jūsų savaitės tikslus, yra tikrai efektyvus būdas priversti jus susitelkti į tai, kas svarbu. Man taip pat naudinga dokumente įrašyti, ką aš padariau, todėl savaitės pabaigoje jį lengva peržiūrėti.

Praktiškai, jei vienas iš jūsų tikslų yra padidinti srautą ir padidinti jūsų produkto potencialių klientų skaičių, galite sugaišti daugiau laiko reklamuodami savo pranešimus, nei turėtumėte kitaip. Tai yra gerai! Dažna tinklaraščių problema, kurią matau, yra ta, kad žmonės amžių amžių rašo jiems, bet niekada niekam nepasakoja apie savo paskelbtą turinį! Šiek tiek patvirtinimo, kad atliksite papildomą reklamą, kuri pritraukia papildomų lankytojų, taip pat suteiks jums papildomos motyvacijos paskatinimo, kurį jums reikia tęsti dirbant savo tinklaraštyje..

Savo internetinių dienoraščių pasiekimų stebėjimas: efektyvus savęs vertinimas ir atskaitomybė

Sekite visus šiuos tikslus ir jūsų pasiekimus nepaprastai svarbu. Mes nelabai gerai laikome savo smegenyse daugybę skirtingų minčių srautų, bet viskas gerai; Štai kodėl mes išradome rašymą! Įsitikinimas, kad kažkur užrašėte savo tinklaraščio tikslus, yra ne tik labai naudingi dėl organizacinių priežasčių, bet ir dėl jūsų asmeninės motyvacijos.

Nėra nieko daugiau, kas džiugina, kaip mirksėjimas per puslapį po sėkmingai atliktų užduočių, norint priminti, kad jūsų tikslai galiausiai pasiekti.

Senas geras rašiklis ir popierius yra paprasčiausias būdas; paprasta skaičiuoklė gali būti efektyvi, arba ten yra daugybė produktyvumo programų, sukurtų turint tai omenyje. Nebijokite praleisti šiek tiek laiko su daugybe skirtingų, kad pamatytumėte, kas jums tinka.

Stebėti savo pasiekimus yra tik viena atskaitomybės forma – šiuo atveju tik sau. Bet vienas geriausių būdų užtikrinti, kad laikotės savo tikslų, yra išorinė atskaitomybė. Niekas nėra tokia motyvuota, kaip žinojimas, kad kažkas kitas patikrins tave ir pamatys, kaip tau sekasi!
Tinklaraščio tikslų skaičiuoklės ekrano kopijaTai raktinių žodžių stebėjimo ekrano kopija, kurią aš sukuriu ir stebiu kiekvieną savaitę, kai pradėjau savo tinklaraštį. Jūs turite pradėti kažkur!

Yra keletas būdų, kaip galite pabandyti padaryti savo tinklaraščio tikslus atskaitomus:

 • Kartą per savaitę aptarkite savo tikslus su draugu ar kolega. Dvigubi taškai, jei jūs taip pat padedate jiems siekti savo tikslų. Aš tai darau kartą per mėnesį su draugu, kuris dirba visiškai kitoje pramonėje. Išorinė perspektyva yra labai naudinga.
 • Jei norite šiek tiek padidinti asmeninius statymus, galite išbandyti tokią paslaugą kaip Beeminderis arba „StickK“. Tai yra paslaugos, kurios naudoja "stumtelėti" motyvacijos teorija priversti jus laikytis savo pažadų. Jūs įtraukėte tam tikrą sumą savo pinigų į eilutę, nustatytą pagal kiekybiškai įvertinamus tikslus. Jei nepasieksite savo tikslų (tarkime, tam tikrą laiką praleisite rašydami), jūsų pinigai bus paaukoti labdarai!
 • Norėdami būti atskaitingi dar daugiau žmonių, galite įsipareigoti reguliariai skelbti naujienas savo socialinės žiniasklaidos kanaluose apie pažangą, padarytą siekiant jūsų tinklaraščio tikslų.. WPShout, Pavyzdžiui, pastaruosius ketverius metus kiekvieną antradienį paskelbė ilgą straipsnį. Skaitytojai tikisi pamatyti naujus pranešimus, paskelbtus pagal tą tvarkaraštį. Tai sukuria didžiulį spaudimą atskaitingumui, o didžiulis leidybos serijos kiekis yra pagrindinė priežastis, kodėl jis nebuvo sugriautas per pažodžiui metus.

Bet kurį iš aukščiau išvardytų elementų galite susukti patys. „CodeinWP“ mes ilgai tikėjome įprastų verte skaidrumo ataskaitos (mus visus galite rasti čia). Tai yra dviejų minėtų punktų posūkis. Mes nustatėme, kad jie yra vienas iš geriausių būdų vizualizuoti, laikytis mūsų tikslų ir juos pasiekti, taip pat pasidalyti su skaitytojais to teikimo pranašumais. Mes rašome sau kas mėnesį, ir jie yra svarbiausias taškas vertinant mūsų mėnesio sėkmes, nesėkmes ir tobulinimo erdvę. Jie taip pat suteikia mums asmeniškesnę erdvę, kurioje mes galime atsisakyti "profesionalus" truputį fasado ir pakalbėkime apie mūsų sąžiningą nuomonę apie dabartinę „CodeinWP“ kryptį.

Tai efektyvių tinklaraščio tikslų pasiekimo dalis, kurią lengva praleisti, nes tam reikia laiko! Tačiau šį kartą darbas, o ne tinklaraštyje, yra tikrai svarbi pažangos dalis. Mes pateiksime namo taškus, susijusius su jūsų internetinio dienoraščio tikslų laikymusi kitame skyriuje, peržiūrėdami keletą kliūčių komentuoti.

Bendros kliūtys, trukdančios žmonėms pasiekti savo tinklaraščio tikslus

"Viskas labai gerai", Girdžiu jus sakant, "bet kaskart bandau išsikelti tikslus, jie visada suklysta! Visada taip lengva skambėti, kai to tiesiog nėra!" Na, aš turiu jums gerų naujienų: jūs jau paskelbėte tai taip toli! Jūs aiškiai norite patobulinti savo internetinio dienoraščio žaidimą ir įveikėte didžiausią kliūtį: nepasiduoti.

Labai lengva įsisąmoninti mintį, kad kadaise bandėte gerai nusistatyti tikslus ir jis neveikė, tai niekada nebeveiks. Pažvelkime į tris įprastas kliūtis, su kuriomis susiduria žmonės, nustatydami tinklaraščio tikslus, ir kaip jų išvengti:

per daug
Pirmasis – ir aš to negaliu pakankamai pabrėžti – yra keldami per daug tikslų vienu metu. Yra šimtai tikslų, kuriuos galėtumėte išsikelti tobulėdami. Heck, yra šimtai būdų, kaip tiesiog gauti srautą. Jei pamėginsite atlikti visus šiuos veiksmus vienu metu, pervargstate save ir pastebėsite, kad nė vienas iš jų yra neįmanomas. Trys yra geras skaičius.
nekoncentruota
Antrasis yra užsibrėžęs nekoncentruotus tikslus – Viskas labai gerai, jei pradedate naują tinklaraštį ir galvojate apie save, "Noriu pradėti pokalbį". Bet ką tai reiškia? Ar norite paskatinti gyvą diskusiją savo tinklaraščių komentaruose? Ar norite, kad jūsų idėjos būtų parašytos ir aptariamos kitose svetainėse? Ar norite rašyti svečių žinutes kitose svetainėse ir rodyti svečius savo svetainėje? Ir kodėl tu nori daryti tuos dalykus? Dėmesys.
nerealus
Trečia yra užsibrėžti nerealius tikslus. Kaip jau matėme aukščiau, pasakyti sau, kad per savo pirmąjį mėnesį pasieksite 100 000 peržiūrų, tiesiog neįmanoma, nebent jau esate fantastiškai gerai žinomas rašytojas kitose svetainėse. Neįveikite savęs, nes per mėnesį sulaukiate tik 100 peržiūrų, kai nusistovėję tinklaraščiai pritraukia dešimtis tūkstančių, tai jums nepadės..

Tačiau tikimės, kad tai, ko mes išmokome iki šiol, turėtų padėti jums žinoti, kas blogai dėl aukščiau išvardytų problemų, ir kaip jas išspręsti. Negaliu pakankamai pabrėžti nustatymo svarbos keletas sutelktų, pasiekiamų tikslų, ir prilimpa prie jų. Jei tai tiesiog skamba kaip sveikas protas, gerai, taip yra, todėl, kad yra. Mes ką tik paruošėme "svajoti didelis" o kartais mūsų pirmasis impulsas yra nekreipti dėmesio į tų didelių svajonių realijas.

Svarbiausia: nepasiduokite. Atminkite, kad daugiausiai dėmesio skiriate lėtam, sudėtingam augimui. Prijunkite tuos dienos, savaitės, ketvirčio tikslus savo ilgalaikio tinklaraščio tiksluose ir laikui bėgant tikrai matysite rezultatus.

Dabar esate pasirengęs susitelkti ir dirbti toliau

Šis įrašas yra įvadinis vadovas, kaip nustatyti, įvertinti ir pasiekti veiksmingus tinklaraščio tikslus. Pažvelgėme į:

 • Svarbu suprasti, kodėl jūs dienoraščiai.
 • SMART tikslų nustatymo sistema.
 • Patarimai, kaip laikytis savo tikslų.
 • Efektyvios tikslo nustatymo struktūros analizė.
 • Bendros kliūtys, kurios gali trukdyti veiksmingai nustatyti tikslus.

Kitas žingsnis yra imtis šios struktūros ir kreiptis į savo tinklaraštį. Nemanykite apie tai kaip apie privalomų instrukcijų rinkinį, o kaip apie gairių rinkinį, kurį galite pritaikyti pagal savo situaciją. Gali būti, kad jums reikia tik dalies to, kad dirbtumėte daug efektyviau. Jei taip, fantastiška! Išbandykite tai, pažiūrėkite, kas jums labiausiai tinka, ir ne abu kartu su jums nereikalingais bitais.

Tikslas (be jokio pun) yra skirtas padėti jums susikaupti ir padaryti pažangą, o ne generuoti meta darbą, kuris atitraukia jus nuo atliekamos užduoties, todėl tinkinkite tol, kol gausite jums tinkančią sąranką..

Tinklaraščių rašymas niekada nėra lengvas. Bet tai nebūtinai turi būti sudėtinga. Galų gale siekiama tikslų nustatymo sistemos regėjimo aiškumas. Pašalinę sudėtingumo sluoksnius, nustatydami aiškius ir veiksmingus tikslus, atlaisvinsite laisvą vietą, leisdami mažiau laiko praleisti miglotai nerimaudami dėl savo tinklaraščio krypties ir daugiau laiko kurdami puikų turinį..

Galiausiai būtent tai ir sukuria puikų tinklaraštį.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector