Turinio strategijos paslaptis, skirta laimėti skaitytojams ir „Google“

Turinio strategijos paslaptis, skirta laimėti skaitytojams ir „Google“

Turinio strategijos paslaptis, skirta laimėti skaitytojams ir „Google“
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Šiandien populiariausi rinkodaros patarimai užpildyti skambiais žodžiais ir "greiti ir nešvarūs patarimai", bando parduoti tau seksualią rinkodaros pusę. Tačiau nepaisoma vienos turinio strategijos, kuri visada veikia … nes ją sunku parduoti, tai sunkus darbas, tam reikia daug laiko ir nėra nuorodų.


Jos esmė taip pat yra gana paprasta: turite pateikti neginčijamą išsamų turinį geriau nei bet kas kitas internete. Jūsų turinys turi būti ne tik "puiki kokybė". Tai turi būti geriausia.
Jūsų tinklaraščio turinio strategija

Kodėl "puiki kokybė" nepakanka sėkmingai turinio strategijai

Kiekvienas turinio rinkodaros specialistas jums pasakys, kad kokybiškas turinys yra svarbus, tačiau tik nedaugelis jų supranta tikrai būtiną kokybės lygį *. Patogumo dėka šiame straipsnyje mes apibrėžsime kokybę naudodami 10 balų skalę. Dauguma mano, kad jie gali pasiekti sėkmės nuosekliai rašydami straipsnius, kurių skaičius siekia 8 iš 10. Aka. "pakankamai gerai".

Ilgą laiką tie pardavėjai buvo teisūs. 8 iš 10 galbūt nelaimi milijonų žmonių, tačiau to pakaktų sėkmingai išlaikyti verslą.

Bet 8 iš 10 nebeužtenka. Šiandien internete galima įsivaizduoti milijonus straipsnių beveik kiekviena tema. Tūkstančiai tų straipsnių jau yra 8 iš 10. Jei parašysite kitą, tik aštuonių, straipsnį, jis gali pasimesti augančioje (vadinamojo) kokybiško turinio jūroje. Pamatysite nulinį rezultatą. Kažkas panašaus į tai:

kokybė ir poveikis

Jei norėsite nuvažiuoti dar vieną mylią ir pasiekti tą 10-ąjį kokybės lygį, gausite to paties lygio rezultatus. Skaitytojai pastebės, kad įdėjote papildomą darbą ten, kur atsisakė tūkstančiai kitų pardavėjų. Sulauksite daugiau srauto nei bet kada anksčiau, o jūsų rezultatai tik pagerės, kai „Google“ pradės labiau orientuotis į kokybę algoritmo atnaujinimai.

Šio tipo turinys – medžiaga, kurios kokybės matuoklyje rodoma 10 iš 10 balų – yra populiariojo Briano Deano esmė. dangoraižio technika (kur paimsite jau sėkmingą kūrinį ir dar patobulinsite jį). Tačiau pats geriausias turinio kūrimas yra strategija. Šie straipsniai tampa "priklausomas turtas", šaltiniai, kurie yra tokie naudingi, kad kiti influenceriai negali padėti, bet dalijasi nuorodomis į jį. Geriausiai susietą turtą vis dar įsigyja nuorodos praėjus metams nuo jų paskelbimo dienos.

Reikia įrodymų? Štai „CodeinWP“ labiausiai susietas su pranešimu – spustelėkite. Paskelbimo data? 2015, sausio 25.

Kaip sukurti turinį, kurio kokybės skalė įvertina 10/10

Sėkmingi turinio rinkodaros specialistai žino, kad nepakanka tiesiog rašyti, kas ateina į galvą. Jie turi parašyti turinį, kurio iš tikrųjų ieško auditorija. Jie praleidžia nemažai laiko, kad sužinotų, ką nori žinoti jų auditorija, ir įtraukia tai į savo turinio strategijos dalį. Visi jų straipsniai yra remiantis klausimais, kurių jų klientai jau užduoda.

Kaip atrodo 10/10 straipsnis – susietas turtas? Štai keletas „CodeinWP“ komandos pavyzdžių:

 • ✍️ 44 dalykai, kuriuos norėčiau žinoti prieš pradėdamas tinklaraštį – kuriuos galite naudoti, kad padidintumėte savo skaičių iki 225 000 apsilankymų per mėnesį, kaip mes galų gale padarėme.
 • ✉️ Geriausi palyginti su SMTP teikėjais – „Amazon SES vs SendinBlue vs SendGrid vs Mandrill
 • ��️ Nemokamas „WordPress“ priegloba: ar verta?
 • ��️ „Divi vs Avada vs X“ tema: pagrindinis palyginimas

Visi šie straipsniai yra ilgesni nei 2 000 žodžių, ir jie suskirsto savo temas į neįtikėtinas detales. Jie suteikia išsamių žinių apie konkrečią temą ir gausybė praktinių patarimų, kuriuos skaitytojai gali pradėti naudoti nedelsdami.

Šių pranešimų esmė yra atsakyti į visus klausimus, kurie skaitytojui gali kilti dėl temos.

Rašydami straipsnius, kurie kiekvieną kartą įvertina 10/10, yra puikios turinio strategijos pagrindas. Sukurti šį turinį reikia daug laiko reikalaujančio darbo, tačiau jis nebūtinai turi būti sudėtingas. Padalinau procesą į aštuonis paprastus veiksmus, kad palengvintumėte jūsų gyvenimą:

1 žingsnis: sužinokite, ką nori žinoti jūsų auditorija

Jei jūsų dabartinė turinio strategija pagrįsta idėjos sukūrimu "puikus turinys", jūs tikriausiai jau išmokote remkitės savo straipsniais tiesiogiai iš auditorijos pateiktais klausimais. Galite pasirinkti vieną klausimą ir atsakyti į jį išsamiai.

Norėdami sukurti dar geresnį turinį, pradėsite daugmaž tuo pačiu keliu. Eikite į savo mėgstamą vietą ir raskite klausytojų klausimų – Quora ir Reddit yra puikios vietos gauti klausimų iš plačios auditorijos ir ieškoti pagrindinės temos.

Jūsų tema turėtų būti pakankamai plati, kad patiktų įvairiausiems žmonėms, ir pakankamai įdomi, kad galėtų parašyti bent 2 000 žodžių. Tai taip pat turėtų sudaryti galimybes susieti su kitais jūsų parašytais straipsniais, paskatindama juos ilgiau būti jūsų svetainėje.

Ieškokite dalykų, kurie, atrodo, rezonuoja su daugybe žmonių.

Pavyzdžiui, „CodeinWP“ komanda daug nuveikė bandydama įvairias „WordPress“ svetainių prieglobos platformas ir analizuodama jų veikimą. Tai ne tik tai, kas jiems patinka daryti, bet ir tema, kuri yra labai populiari „Quora“.

quora1
quora2

Akivaizdu, kad žmonėms rūpi pigios ir geros hostingo platformos. Taigi, čia yra „CodeinWP“ atsakymas į šį poreikį: Geriausias pigus „WordPress“ priegloba: 10 variantų už mažiau nei 3,95 USD / mėn. .

2 veiksmas: sukurkite išsamų klausimų, į kuriuos norite atsakyti, sąrašą

Dabar, kai turite savo pradinį klausimą – kurį sukursite savo turinį, galite pradėti kurti papildomus klausimus; atsakymai į šiuos klausimus sudarys įvairius jūsų straipsnio skyrius. Yra keturi pagrindiniai būdai, kaip išspręsti šiuos klausimus:

 • Išvardykite visus susijusius klausimus, kuriuos radote internete pradinio tyrimo etapo metu
 • „Brainstorm“ turi kitų klausimų, susijusių su šia tema
 • Grįžkite prie pradinio klausimo socialinėje žiniasklaidoje ir sekite sujungtas gijas, kad sužinotumėte daugiau
 • Paklauskite savo socialinės žiniasklaidos ar informacinių biuletenių auditorijos, kokie klausimai jiems kilo šia tema

Norėdami sudaryti išsamų klausimų sąrašą, naudokite visus šiuos keturis metodus kartu. Šis sąrašas yra sistema, kuria sudarysite savo tikrąjį turinį.

3 žingsnis: atsakykite į visus šiuos klausimus

Kai gausite savo pagrindus, laikas pradėti sunkų darbą ir patobulinti savo turinio strategiją. Turite sužinoti atsakymus į kiekvieną jūsų sąrašo klausimą. Jau žinote atsakymus? Nebent rašote apie ką nors labai subjektyvaus, atsakymai vis tiek turi būti paremti faktais ir šaltiniais.

Kur rasite šiuos atsakymus, labai priklauso nuo to, kurioje pramonės srityje esate, tačiau tokiose svetainėse kaip „Quora“, „Reddit“ ir „Yahoo“ atsakymai turėkite skyrių, kuriuose galite rasti bet kokio tipo informaciją.

Užrašykite visus savo atsakymus pastabose, kai baigsite savo tyrimą. Vėliau paversite juos straipsniu, kuris patiks jūsų auditorijai.

Kitas dalykas, kurį galite padaryti, – užsiprenumeruoti minėtos dangoraižio technikos idėją. Pagrindinis principas yra rasti šaltinį (įrašą, vadovą, straipsnį), kuris jau gana gerai nagrinėja šią temą. Tada ištirkite, ar nėra vietų, kurias galėtumėte padaryti geriau, ir kitų skyrių, kuriuos apskritai galėtumėte patobulinti.

Kitaip tariant, traktuokite tą išteklių kaip savo išteklių pastolius. Aišku, nereikia imti ir vogti jokio turinio, bet tiesiog gerai įsivaizduokite, ką reikia pasiekti tam tikros temos turiniui ir kokie iššūkiai kyla bandant sukurti tokį dalyką..

Pro patarimas: Visada dar kartą patikrinkite šaltinius, ypač jei gaunate informacijos iš aukščiau išvardytų svetainių. Netinkamos informacijos paskelbimas sumenkina jūsų patikimumą ir sumenkina šios turinio strategijos tikslą.

4 žingsnis: užrašykite savo atsakymus

Dabar surinkote daugybę informacijos, tikėtina, per kelias dienas, ir pagaliau atėjo laikas pradėti rašyti! Išsamiau aprašykite atsakymus, kuriuos sukūrėte anksčiau, pateikdami asmeninių nuomonių ir anekdotų, kad užmegztumėte gilesnį ryšį su savo skaitytojais.

Taip pat turėtumėte laikytis kelių pagrindinių rašymo taisyklių, kad jūsų turinys būtų patrauklesnis:

 • Naudokite trumpus, glaustus sakinius.
 • Bet ne visada – skirtinga sakinio struktūra suteikia jūsų raštui skonio.
 • Laikykite savo kalbą paprastą.
 • Tvarkykite savo turinį naudodami antraštes ir paantraštes.
 • Norėdami suskaidyti ilgas teksto dalis ir padidinti tarpelį, naudokite sąrašus su brūkšniais ar sunumeruotus.
 • Naudokite pirmojo asmens mišinį ("Aš"), antra ("Tu") asmuo ir trečiasis asmuo ("ji"/"jis"/"jie") suteikti savo darbui pokalbio pojūtį.

Galite naudoti Yoast SEO papildinys bet kuriame rašymo proceso etape patikrinti, ar jūsų straipsnis yra lengvai skaitomas.

mielių skaitomumas

Pro patarimas: Peržiūrėkite didžiulį „CodeinWP“ vadovą pavadinimu "Kaip sukurti internetinį dienoraštį: išsamus vadovas nuo nulio patirties iki 150 000 skaitytojų kiekvieną mėnesį" – tai iš esmės visa komanda per daugelį metų sužinojo apie tinklaraščių rašymą ir apie tai, kaip sukurti pastebėtą turinį.

5 veiksmas: pridėkite paveikslėlius

Žmonėms patinka vaizdai. Jie prisimink juos geriau ir jie labiau linkę dalintis jais socialinėje žiniasklaidoje (duomenys, duomenys). Kuo daugiau paveikslėlių turi straipsnis, dažniau dalijamasi. Jei prie jūsų straipsnio nėra pridėta bent keletas vaizdų, rinkodarą iš esmės nufilmuosite kaip koją.

Laimei, yra daugybė būdų, kaip gauti savo atvaizdus. Galite užsiregistruoti į mokamą fotografijos fotografiją paslaugą, pvz „Shutterstock“, arba galite pasirinkti vieną iš daugelio nemokamų vaizdų svetainių.

„CodeinWP“ turi visą išsamų vadovą, kaip rasti ir netgi sukurti savo tinklaraščio turinio vaizdus. Pasižiūrėk.

Gavę šiuos vaizdus galite juos paskelbti esamus arba naudoti panašią programą Drobė juos modifikuoti.

Galite dar labiau patobulinti savo straipsnį, sukurdami infografiką, kad galėtumėte ją naudoti – ir jums nereikia daug žinoti apie dizainą. „Canva“ siūlo šimtus infografikos elementų. Kai kuriuos iš jų galima įsigyti nemokamai, o „premium“ elementai kainuoja tik 1 USD. Su trupučiu praktikos jūs galėsite per 15 minučių sukurkite infografiką naudojant šį dažniausiai nemokamą įrankį.
drobė

6 žingsnis: Redaguoti, taisyti, taisyti

Galima parašyti švarų pirmąjį juodraštį, tačiau joks pirmasis juodraštis nėra tobulas. Taigi niekada neskelbkite savo pirmojo juodraščio. Parašykite savo pirmąjį juodraštį ir atidėkite jį dienai ar dviem. Grįžkite prie jo šviežiomis akimis ir nuplėškite. Įsitikinkite, kad kiekvienas žodis turi tikslą. Triskart patikrinkite savo informaciją.

Baigę visa tai atidėkite kitai porai dienų ir tada perskaitykite. Jei galite sau leisti profesionalų redaktorių, pasamdykite ką nors, kad jūsų turinys spindėtų. Pabandykite dirbti tiek su kopijų redagavimo priemone – asmeniu, kuris išsprendžia jūsų stiliaus stiliaus problemas, tiek su korektoriumi.

Šiuos žmones galite rasti tokiose svetainėse kaip „Upwork“ ar „Fiverr“.

Apskritai, jūsų straipsnis turėtų būti paskelbtas nuo dviejų iki penkių redagavimų, prieš paskelbiant jį.

Pro patarimas: Kokybė yra svarbiausia šios turinio strategijos dalis, tačiau SEO vis tiek turi reikšmę. Redaguodami atidžiai atkreipkite dėmesį į SEO. „Yoast SEO“ papildinys stebi jūsų SEO realiuoju laiku, todėl kiekvieną straipsnį patogu optimizuoti. Prieš paspausdami GO, įsitikinkite, kad iš Yoast gaunate žalią šviesą.
mielių rezultatas

7 veiksmas: paskelbkite

Sveikiname! Parašėte neįtikėtinai išsamų straipsnį, kuriame išspręstos jūsų skaitytojų problemos, ir jūs kelis kartus redagavote. Dabar ji yra pasirengusi išeiti į pasaulį. Galite nedelsdami paskelbti, bet planavimas tam tikrai datai paprastai yra geriau. Tai padeda užtikrinti įprastą leidybos grafiką – skelbimas kiekvieną savaitę tą pačią dieną sulaiko auditorijos sugrįžimą – ir suteikia laiko paruošti rinkodaros planą.

Aukščiausios kokybės turinio reklamavimas

Aukščiausios kokybės turinio kūrimas yra galinga turinio strategija, tačiau jūsų darbas nesibaigia paskelbimu. Aukščiausios kokybės straipsnis savaime pritraukia srautą, tačiau jam vis tiek reikia rinkodaros postūmio – ir jis to vertas. O 10/10 turinys yra idealiausias sėkmingiausiai rinkodaros strategijai iš visų: pritraukti kitus influencerius atlikti rinkodarą už jus.

Yra trys žmonių, su kuriais norite susisiekti, turinys. Pirmoji grupė yra žmonės, kuriuos jau pažįstate savo pramonėje. Antroji grupė yra žmonės, kurių nepažįstate, tačiau kurie dalijasi tokiu turiniu kaip jūs. Trečioji grupė (kuri dažnai sutampa su viena iš kitų dviejų) yra žmonės, kurių turinį esate susieję savo straipsnyje.

Sukurkite šabloninius el. Laiškus kiekvienai žmonių grupei. Priminkite jiems, kas esate, tiksliai pasakykite, koks yra jūsų naujas turinys, ir TIKRAI, ką norite, kad jie darytų. Norite, kad jie pasidalintų jūsų straipsniu socialinėje žiniasklaidoje? Įtraukite iš anksto parašytą pranešimą, kuriuo jie gali greitai dalytis. Norite, kad jie įdėtų nuorodą į savo svetainę? Pasakykite jiems, kur tai priklauso ir ką jie turėtų vadinti straipsniu. Suasmeninkite tuos el. Laiškus su influencerių vardais ir tiksliai, kodėl jūs su jais susisiekiate – visada girkite jų darbą.

įsilaužėlių
Jūs taip pat turėtumėte pasidalinkite savo aukščiausios kokybės turiniu visuose savo socialinės žiniasklaidos profiliuose.

Apsvarstykite galimybę dalytis tokiomis bendromis svetainėmis kaip „Hacker News“ ir „ManageWP“ (skirtas „WordPress“ turiniui). Negarantuojame, kad jūsų straipsniai gerai seksis šiose svetainėse, tačiau 10/10 turinys greičiausiai pakils į viršų.

Galutinis patarimas: kaip įgyvendinti šią turinio strategiją

Kiekvienas roko žvaigždės turinio pardavėjas laikosi vienos paprastos taisyklės: "puiki kokybė" niekada negali atitikti aukščiausios kokybės. Savo turinio strategijos sukūrimas pagal šią vieną taisyklę yra geriausias būdas užtikrinti sėkmę. Tai gali būti ne akimirksniu – vien tik rašymo procesas gali užtrukti kelias dienas, tačiau aukštos kokybės turinys ilgainiui pavers jūsų tinklaraštį savo nišos viršuje.

Kol kas nesijaudinkite, kad visas jūsų turinys yra aukščiausios kokybės. Pradėkite nuo vieno straipsnio. Pasirinkite klausimą, į kurį norite atsakyti, išstudijuokite visus susijusius klausimus, kuriuos galite rasti, ir sudėkite visus šiuos atsakymus į išsamų vadovą. Redaguokite jį tol, kol jis užsidega, paskelbkite ir reklamuokite.

Pabaigę savo pirmąjį aukščiausios kokybės straipsnį, susitelkite į rašymą vieną mėnesį. Laikui bėgant tobulinsite savo tyrimų ir rašymo įgūdžius, todėl procesas bus spartesnis. Galų gale galėsite padaryti visą savo turinį aukščiausios kokybės – tada galėsite džiaugtis aukščiausios kokybės rezultatais.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector