Pradedančiųjų vadovas tinklaraščių interviu – kaip atlikti interviu savo tinklaraštyje

Šiandien mes papasakosime, kaip surengti jūsų tinklaraščio interviu – nuo to momento, kai nuspręsite ką nors apklausti, iki tinklaraščių interviu paskelbimo ir rinkodaros..


Kaip interviu gali pakeisti jūsų tinklaraštį (ir jūsų gyvenimą)

Interviu yra puikus būdas padidinti savo tinklaraščio autoritetą ir paįvairinti turinį. Jie gali būti publikuojami atskirai arba naudojami kaip šaltinė medžiaga kitiems straipsniams. Kelių ekspertų interviu citatas galima sudėti į vieną išsamų straipsnį (kaip šis).

Jie yra pats universaliausias turinys. Jie taip pat yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip pristatyti jūsų darbą prieš naują auditoriją. Daugelis apklaustųjų turi savo gerbėjų, ir galite lažintis, kad jie dalinsis savo interviu su šiais gerbėjais socialinėje žiniasklaidoje ir galbūt net su nuolatine nuoroda jų svetainėje.

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – kiekvienas interviu yra galimybė išplėsti savo tinklą. Geriausi žmonės, kuriuos norite apklausti, yra tie patys jūsų srities ekspertai ir influenceriai, kurie gali padėti plėsti jūsų verslą. Jų interviu yra puikus būdas užmegzti santykius. Aš užmezgiau keletą nuostabių profesinių santykių per interviu, ypač su Alanas Bahras iš „Gallant Knight Games“ žaidimo, įmonė, kuriai dabar esu parengusi keletą projektų.
kaip atlikti interviu savo tinklaraščiui

Kaip pasirinkti tinkamus žmones pokalbiams tinklaraštyje

Interviu iš internetinių dienoraščių yra tik tiek įdomūs, kiek žmonės. Ir jie turi būti įdomūs ne tik jums, bet ir jūsų auditorijai.

Sukurkite apklausiamųjų pasirinkimo sistemą

Serijai Piratų interviu mūsų partnerių tinklaraštyje „ThemeIsle“ komanda iškėlė šiuos kriterijus:

Visų pirma, pašnekovai turi būti nišos, apie kurią rašome, dalis – šiuo atveju „WordPress“.

Antra, sudarome sąrašą žmonių, kurie daugiau ar mažiau žinomi bendruomenėje arba kurie dirba įmonėje, apie kurią žmonės anksčiau girdėjo.

Kitas kriterijus yra atsakymų dažnis, nes ne visi atsako į mūsų kvietimą. Mes stengiamės apsispręsti dėl žmonių, kurie atrodo labiau pasiekiami ir kurie sutinka būti apklausti. Adelina Tuca
Interviu tinklaraštyje tema „ThemeIsle“

Kitaip tariant:

 • Jų darbas turi sutelkti dėmesį į tinkamą nišą – Jūsų interviu turi būti susiję su pagrindine jūsų tinklaraščio tema.
 • Jie turi būti žinomi jūsų pramonėje – Jūsų skaitytojai turi domėtis, ką turi pasakyti pašnekovai.
 • Jie turi būti prieinami – Žmonės, kurie gerbia gerbėjus socialinėse medijose, labiau linkę į jus reaguoti.

Susikurkite savo svarbiausių interviu dalyvių sąrašą, pradedant nuo aukščiau paminėtų veiksnių. Kiti veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra apklausiamojo pagrindiniai socialinės žiniasklaidos kanalai, auditorijos dydis ir bendras prekės ženklas.

Apibrėždami savo privalomus kriterijus tikriausiai sulauksite keleto idėjų pradiniams pašnekovams. Parašykite šiuos vardus atskirame dokumente, kai tik eisite. Juos naudosite kitam proceso etapui atlikti:

Susikurkite potencialių pašnekovų sąrašą

Dabar, kai suprantate, ko ieškote, atėjo laikas susirasti konkrečius žmones, kuriems skirti. Kai kurie žmonės neatsakys, todėl svarbu sudaryti sąrašą, net jei jūs darote tik vieną interviu. Tinkama nykščio taisyklė – turėti bent du kartus daugiau potencialių pašnekovų, kiek reikia. Jei gausite daugiau interviu, puiku, bet jei atsakymus gausite tik iš pusės žmonių, vis tiek turėsite viską, ko reikia.

Kaip tu rasi tuos vardus? Yra dvi pagrindinės strategijos, kurias galite naudoti pradėję: smegenų šturmas ir paieška per socialinę terpę.

�� „Protų šturmas“

Šansai yra gana dideli, kad jūs jau žinote (ar žinote) puikių kandidatų į internetinius dienoraščius. Sąmoningai ar ne, jūs pastebėjote vardus, kurie jūsų pramonėje atsiranda vis iš naujo.

Tai yra geriausi žmonės, kuriems pradėti reikia dėl dviejų priežasčių. Pirmiausia galite autentiškai pasakyti, kad esate susipažinęs su jų darbu, o tikras komplimentas verčia juos labiau padėti. Antra, jei jūs jau apie juos girdėjote, jie yra pakankamai svarbūs, kad juos verta apklausti.

Taigi griebkite laikmatį, atidarykite užrašų knygelę ar „Word“ dokumentą ir 5–10 minučių galvokite apie smegenų audrą. Galų gale norėsite sekti pokalbio kandidatus skaičiuoklėje, tačiau tuščios užrašų knygelės / „Word“ dokumentai skatina jūsų mintis laisviau mąstyti..

Nemanykite apie šiuos vardus per daug ir nepradėkite keistis žmonių. Norite gauti kuo daugiau vardų – vėliau galite susiaurinti sąrašą.

�� Naudojimasis socialine medija

Socialinė žiniasklaida yra ideali priemonė surasti žmones, kurie yra tiek įdomūs, tiek įtakingi, kad galėtų tapti puikiais interviu kandidatais. Vienas žvilgsnis į asmens socialinės žiniasklaidos profilius gali pasakyti, kokia yra jo auditorija, kodėl jie pritraukė tą auditoriją ir kaip jautriai reaguoja į tą auditoriją.

Priklausomai nuo pageidaujamų socialinės žiniasklaidos tinklų, tai galite padaryti keliais būdais:

 • Stebėkite populiarias hashtagus „Twitter“ ir „Instagram“, atkreipdami ypatingą dėmesį į žmones, kurių įrašai reguliariai pateikiami "Viršuje" Kategorija
 • Peržiūrėkite „Twitter“ pokalbius, susijusius su jūsų pramone. Atkreipkite dėmesį, kas veda pokalbius ir kokius specialius svečius jie turi
 • Ieškokite populiarių „YouTube“ kanalų, susijusių su jūsų niša. Įtraukite kūrėjus ir visus ypatingus svečius į savo sąrašą
 • Atkreipkite dėmesį į žmones, kurie yra populiariausi jūsų pramonės srities tinklaraščiuose ir internetinėse transliacijose
 • Pažvelkite į populiariausius „LinkedIn“ leidėjus, rašančius jūsų auditorijai aktualiomis temomis
 • Paklauskite savo socialinės žiniasklaidos auditorijos pasiūlymų

Kai bus sukurta jūsų interviu serija, jūs taip pat galėsite skelbti kvietimus pokalbių dalyviams savo socialinėje žiniasklaidoje, tačiau tai nėra puiki pradedančiųjų taktika. Daugelis žmonių, kuriuos verta apklausti, reguliariai ieškomi žiniasklaidos priemonių. Jie neis pas jus, jei nežinos, kas jūs esate, ir mano, kad jūsų tinklaraščiui verta skirti laiko.

Kaip kreiptis į žmones apie internetinius dienoraščius

Sukurti savo potencialių interviu dalyvių sąrašą buvo lengva. Tiesą sakant, susisiekimas su šiais žmonėmis gali būti labai nervingas, ypač jei jie yra žmonės, kuriais žavitės. Bet tai nebūtinai turi būti. Atminkite, kad jūs kviečiate juos kalbėti apie savo darbą jūsų platformoje. Jie bus sujaudinti, kad jūs apie juos galvojote, net jei jie negali atlikti pokalbio.

Kaip parašyti interviu užklausas

Jūsų prašymas turėtų būti kuo trumpesnis ir glaudesnis. Yra keturios informacijos dalys, kurias būtinai turite įtraukti:

 • Kas tu esi
 • Kaip jūs žinote, kas yra pokalbio kandidatas
 • Kodėl jūs kreipiatės į juos
 • Kaip jie gali judėti į priekį apklausos proceso metu

Galite supaprastinti šį procesą sukurdami interviu užklausos šabloną. Tai yra šablonas, kurį aš naudojau interviu savo autoriaus tinklaraštyje:

Gerb. (Vardas),

Mano vardas Dianna Gunn ir aš esu didžiulis (jūsų darbo) gerbėjas. Aš taip pat esu rašytojas ir tinklaraštininkas tinklalapyje http://www.thedabbler.ca, kuriame kiekvieną savaitę skelbiu autorių interviu. Šiandien kreipiuosi, nes norėčiau parodyti jums ir (jūsų) darbui šioje interviu serijoje.

Pokalbiai yra 8-10 klausimų ilgio ir gali būti vykdomi per „Skype“ ar el.

Jei jus domina dalyvavimas šioje interviu serijoje, atsiųskite el. Laišką su jūsų pasirinktu interviu metodu ir visomis su rašymu susijusiomis temomis, kurias ypač norėtumėte aptarti interviu metu..

Ačiū už sugaištą laiką,

Dianna
http://www.thedabbler.ca

Šis šablonas veikia dėl kelių skirtingų priežasčių:

 • Gavėjas iškart mato, kas aš esu
 • Tai rodo, kad aš susipažinęs su jų darbu ir moku jiems komplimentą
 • Jame yra konkreti informacija apie pokalbį, todėl kandidatai gali priimti pagrįstą sprendimą
 • Tai tiksliai paaiškina, kaip reaguoti, jei juos domina pokalbis

Turėsite pakeisti išsamią informaciją, tačiau savo užklausoms galite naudoti panašų formatą.

�� Pro patarimas: Kai įmanoma, skatinkite tiesioginius interviu telefonu, „Skype“ arba „Google Hangout“. Į tiesioginius interviu gaunama autentiškesnių atsakymų, o akimirksniu dažnai kyla naujų klausimų.

Kreipimasis į interviu kandidatus per „Twitter“

„Twitter“ faktiškai ten, kur komanda rado daugumą „BlogIinterviu“ serijos „ThemeIsle“ dalyvių, tačiau tam reikia šiek tiek kitokio požiūrio.

Pirmiausia norite įsitikinti, kad stebite juos „Twitter“ prieš susisiekdami. Tai žymi jus kaip gerbėją ir suteikia interviu kandidatui daugiau priežasčių atsakyti.

Taip pat turite pakeisti savo požiūrį „Twitter“. Pradinėje užklausoje turėtų būti tik dvi informacijos dalys:

 • Kodėl jūs artėjate prie šio žmogaus
 • Kaip reaguoti, jei juos domina pokalbis

Kas jūs esate, jau matote „Twitter“; jei jie nori sužinoti daugiau, jie gali patikrinti jūsų profilį. Kadangi jūs jau juos stebite, jie taip pat gali manyti, kad taip jūs juos pažįstate.

Kaip atlikti interviu savo tinklaraščiui

Dabar, kai radote žmonių, norinčių būti apklaustų jūsų tinklaraštyje, pats laikas pasidaryti interviu.

Atlikite šiuos penkis veiksmus, kad užtikrintumėte puikų interviu:

1. Paruoškite klausimus

Užduodami klausimai gali paversti interviu, todėl norite pasirinkti tinkamus.

„Galvos smegenų audra“ penkias minutes užrašykite visus klausimus, kuriuos galite sugalvoti. Tada susiaurinkite sąrašą iki 5–10 įdomiausių klausimų. Norite, kad turėtumėte visą reikalingą informaciją, net jei nekiltų naujų klausimų.
Pagrindiniai autorių sąrašaiDokumentas, kuriame aš kaupiau visus galimus interviu klausimus

Kai kurie tinklaraštininkai taip pat mėgsta atsiųsti klausimus iš anksto interviu dalyviams, tačiau manau, kad pirmą kartą užduodami klausimus interviu metu gauna autentiškesnius atsakymus..

�� Pro patarimas: Sudėkite visus naudojamus klausimus į vieną dokumentą. Tada galite ištraukti iš šio pagrindinio sąrašo bet kokius naujus interviu, taigi kiekvieną kartą nepradėsite nieko naujo.

2. Pasirinkite laiką ir techniką

Yra keli būdai, kuriais galite iš tikrųjų vesti pokalbį. Dažniausi metodai yra telefonas, „Skype“ ir „Google Hangout“. Taip pat galite atlikti interviu tinklaraštyje el. Paštu arba tiesiogiai pokalbį, jei jūsų pašnekovas yra vietinis.

Jei įmanoma, pabandykite pasiūlyti kelis variantus, kad pašnekovai galėtų pasirinkti, kas jiems labiausiai patinka. Norėsite tą patį padaryti su planavimu; suteikti jiems įvairių galimų laiko tarpsnių. Padarykite tai jiems kuo lengviau.

�� Pro patarimas: Jei norite tiesioginio pokalbio pranašumų, bet jūsų pašnekovui nėra patogu kalbėtis su žmonėmis telefonu ar vaizdo skambučio metu, paprašykite naudoti „Skype“ teksto funkciją. Tai veikia kaip tiesioginių pranešimų paslauga, todėl jūs vis dar kalbate tiesiogiai, tačiau pašnekovas neprivalo dalytis savo balsu ar veidu.

3. Įsigilinkite į interviu

Pastaba: Praleiskite šį veiksmą, jei vedate interviu el. Paštu.

Prieš kiekvieną interviu atidėkite pusvalandį, kad atsigaivintumėte, peržvelgtumėte savo užrašus ir praktikuotumėte savo klausimus. Prieš pradėdami pokalbį, apsvarstykite galimybę medituoti dvi minutes. Taip pat turėtumėte įsitikinti, ar turite stiklinę vandens po ranka, nes kalbėjimas tiek daug jus ištroškins.

�� Pro patarimas: Pasirenkite kiekvieną interviu, net jei tai darote telefonu savo namų biure. Dešinė drabužiai gali padidinti jūsų pasitikėjimą savimi.

4. Atlikite pokalbį

Techninė informacija skiriasi priklausomai nuo to, kaip vedate interviu, tačiau yra keletas būdų, kaip užtikrinti puikų interviu bet kurioje platformoje:

 • Pabandykite suderinti pašnekovo energijos lygį ir naudokite panašią kalbą, kad padėtumėte jam jaustis patogiai
 • Praktikuokite aktyvų klausymąsi – pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas kitam asmeniui, o ne kitam jūsų klausimui
 • Prieš atsakydami į naujus klausimus, palaukite dar keletą sekundžių, kai, jūsų manymu, pašnekovas baigė kalbėti; jus gali nustebinti tai, kas atsiranda kartu su papildoma erdve
 • Būkite pasirengę visiškai atsisakyti originalių klausimų ir tęsti įdomesnes temas, jei jų iškiltų

Jei darai interviu el. Paštu, tiesiog atsiųsk savo klausimus ir palauk, kol pašnekovas atsakys.

�� Pro patarimas: Įsitikinkite, kad turite būdą įrašyti interviu, nesvarbu, kokią techniką naudojate. Man patinka daryti pokalbius per „Skype“ ir juos įrašyti „Amolto“ skambučių įrašymo įrenginys (tai nemokama!).

5. Neprivaloma: siųskite tolesnius klausimus

Kartais, taisydami interviu, suprantate, kad jums trūksta svarbios informacijos. Šiuo metu galite atsiųsti el. Laišką, kuriame paklausite, ar jie nori paaiškinti keletą dalykų.

Atsiųskite mažiausią skaičių klausimų, reikalingų norint gauti visą jums reikalingą informaciją. Norite nepamiršti savo interviu laiko.

Kaip naudotis dienoraščių interviu

Paprasčiausias ir dažniausiai veiksmingiausias būdas naudoti internetinius dienoraščių interviu yra skelbti juos tiesiogiai savo tinklaraštyje kaip straipsnius.

Jei jūsų interviu vyko el. Paštu, tai yra paprastas procesas. Galite dažnai publikuoti šiuos interviu su nedideliais redagavimais gramatika, aiškumas, ir SEO.

Tiesioginiai interviu yra sudėtingesni. Norėdami rasti geriausius atsakymus, turėsite bent kartą peržvelgti įrašą, tikriausiai daugiau. Redaguodami interviu į straipsnio formatą taip pat turėsite nuspręsti, ką perfrazuoti ir ką norite cituoti tiesiogiai..

Taip pat galite naudoti savo interviu dalis kaip kitų straipsnių šaltinius, pavyzdžiui, citatas mūsų straipsnyje apie vietinius „WordPress“ kūrimo įrankius. Tai suteikia jūsų straipsniams žurnalistikos pojūtį ir suteikia jūsų tinklaraščiui papildomą autoritetą.

Norėdami pamatyti dar vieną pavyzdį, kaip tai padaryti, skaitykite mūsų straipsnį / interviu su Deividu Braunu iš „TemplateMonster“.
citata

Geriausi interviu gali būti naudojami abiem šiais būdais – tiesiog įsitikinkite, kad jūsų pašnekovui patinka, kai kabinate citatas..

Kaip pateikti internetinius dienoraščių interviu

Redagavę ir paskelbę interviu, galite parduoti jį taip, kaip parduodate kitus savo straipsnius.

Taip pat galite pasitelkti savo apklausiamojo platformą rinkodarai. Norėdami maksimaliai padidinti savo galimybes susisiekti su apklausiamąja auditorija, sukurkite iš anksto paruoštus pranešimus, kuriais jie gali dalytis socialinėje žiniasklaidoje. Taip pat turėtumėte atsiųsti visus straipsniui sukurtus vaizdus.

Dalindamiesi straipsniu savo socialinės žiniasklaidos platformose, visuomet pažymėkite pašnekovą savo įrašuose. Jie beveik visada mielai dalinsis jūsų įrašu su savo sekančiais dalykais, o tai gali priminti, kad jie gali reklamuoti straipsnį kitose vietose. Galite automatizuoti šias socialinės žiniasklaidos žinutes ir tikėtis, kad jūsų pašnekovas kiekvieną kartą išeis.

Išvada

Puikių internetinių dienoraščių vedimas ir publikavimas gali būti nuobodus, tačiau tai taip pat vienas iš geriausių būdų pagerinti savo tinklaraštį.

Jei jaučiatės priblokšti, naudokitės šiuo kontroliniu sąrašu:

 • Savo interviu pasirinkite bendrą temą – bendrą nišą ar ką nors konkretesnio
 • „Brainstorm“ pateikia sąrašą žmonių, kuriuos norite apklausti
 • Ieškokite interviu kandidatų socialinėje žiniasklaidoje
 • Neprivaloma: paklauskite auditorijos, ką jie nori pamatyti interviu
 • Stebėkite kandidatus socialinėje žiniasklaidoje
 • Pasirenkama: sukurkite šabloninius pranešimus besikreipiantiems kandidatams į pokalbius
 • Kreipkitės į kandidatus
 • Pasirinkite klausimus
 • Derėtis, kada / kaip bus atliekamas interviu
 • Įsigilinkite į interviu
 • Vykdykite interviu
 • Neprivaloma: siųskite tolesnius klausimus
 • Redaguoti interviu
 • Paskelbti
 • Nusiųskite iš anksto parašytus rinkodaros pranešimus / atnaujintos socialinės žiniasklaidos tekstus savo pašnekovui

Laikui bėgant, jūs priprasite prie interviu ritmo ir jis įgis greičiau; kai, pavyzdžiui, dariau paskutinį interviu iš tinklaraščių, juos turėjau lengviausiai skelbti.

Ką manote apie tai, kad interneto dienoraščių interviu taptų neatsiejama jūsų siūlomo turinio dalimi? Norėdamas duoti šūvį?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map