Pereiti iš „WordPress“ tinklaraščio į knygą – jūsų pagrindinis vadovas ��

Jau kurį laiką esate šio tinklaraščių rašymo dalyko objektas ir norite jį perkelti į kitą lygį: paversti „WordPress“ tinklaraštį knyga. Norite autoriteto, kuris kyla iš paskelbto autoriaus, ir antrinių pajamų, kurias galite uždirbti iš knygos. Tačiau procesas yra bauginantis. Kur tu net pradedi?


Galite pradėti nuo mūsų. Šis vadovas tiksliai parodys, kaip paversti „WordPress“ tinklaraštį knyga, pradedant nuo tinkamos knygos temos ir straipsnių pasirinkimo iki leidimo.

Kelias iš „WordPress“ tinklaraščio į knygą

Transformavimas iš „WordPress“ tinklaraščio į knygą gali pareikalauti šiek tiek darbo, tačiau tai atlikus teisingus veiksmus nebūtinai turi būti sudėtingas. Čia yra viskas, žiūrint iš paukščio skrydžio. Vėliau pateiksime specifiką šiame vadove:

„WordPress“ tinklaraštis rezervuoti

tema

1. Pasirinkite savo temą – jei norite skaityti kaip knyga, jūsų straipsniai turi būti susieti bendra tema.

pasirinkti straipsnius

2. Pasirinkite savo straipsnius – nenorite skelbti kiekvieno savo tinklaraščio straipsnio kaip knygos. Norite paskelbti geriausius straipsnius, tuos, kurie ir toliau pritraukia auditoriją ilgai po jų paskelbimo.

sudaryti

3. Sudarykite savo straipsnius į knygą – jūsų straipsniai turi būti organizuoti taip, kad jie tekėtų kaip knyga, remdamiesi vienas kitu, kad pasiektumėte pagrindinį tikslą.

pridėti turinį

4. Pridėkite ir (arba) atnaujinkite turinį – naujas turinys padaro jūsų knygą išsamesnį šaltinį ir užtikrina, kad ilgą laiką tinklaraščių skaitytojai vis tiek ras knygą vertinga.

redaguoti turinį

5. Redaguokite knygą – šiuo metu norite redaguoti gramatiką, stiliaus nuoseklumą ir aiškumą. Taip pat norite pašalinti hipersaitus ir nuorodas į tinklaraštį.

samdomas redaktorius

6. Pasamdykite redaktorių – (pasirinktinai); savarankiškas redagavimas gali duoti pakankamai gerų rezultatų, tačiau norint užtikrinti tikrą profesinę kokybę norėsite dirbti su profesionaliu redaktoriumi.

dizaino viršelis

7. Gaukite knygos viršelį – aukštos kokybės grafikos dizainerio sukurtas viršelis padės jūsų knygai atsiriboti nuo minios savarankiškai publikuotų darbų.

formato knyga

8. Formatuokite savo knygą – tam tikra prasme tai yra pati svarbiausia „WordPress“ tinklaraščio pavertimo knyga dalis; tai daro knygą skaitomą kaip el. knygą, spausdintą knygą ar abi.

paskelbti

9. Išleisk savo knygą – kai knyga bus suformatuota, ji bus paruošta pardavimui! Nusiųskite jį į savo svetainę kaip dovanėlę arba padėkite ją parduoti „Amazon“ (arba (ir (arba) alternatyviose platformose, kad būtų didesnis poveikis).

Pabandykime atlikti šiuos veiksmus po vieną! Pradedant nuo:

Tinkamų straipsnių pasirinkimas jūsų knygai

Galite tiesiog persodinti visus savo straipsnius į „Word“ dokumentą, suformatuoti juos kaip el. Knygą ir išleisti juos į pasaulį, bet jis nebus skaitomas kaip tinkama knyga.

Norėdami paversti savo „WordPress“ tinklaraštį knyga, kurią žmonės iš tikrųjų norės skaityti, turite sukaupti savo geriausių straipsnių atranką, susietą kartu su bendra tikslia tema.

Daugelis tinklaraštininkų tai daro, paversdami jų priimamą iššūkį knyga, pavyzdžiui, „Darren Rowse“ 31 diena sukurti geresnį tinklaraštį (dabar pritaikytas kursui).

Tik tuo atveju, jei jums bus įdomu, čia visi atskirus tinklaraščio įrašus, iš kurių sudaryta ta knyga.

31 diena

Kaip pasirinkti temą

Daugelis tinklaraštininkų tiesiog naudoja tą pačią temą savo knygai, kurią naudojo visam tinklaraščiui, tačiau aš raginu jus konkrečiau.

Jei susiaurinate mažesnę temą, galite pakartoti šį procesą ir naudoti savo tinklaraštį kurdami kelias knygas. Tai gali padidinti jūsų, kaip savo srities autoriteto, reputaciją ir padidinti pajamas, kurias uždirbate būdamas autorius.

Vis dėlto visa jūsų tema vis dar turi būti pakankamai įdomi, kad būtų verta visos knygos. Tai, kas sudomins tiek kūrimo procesą, tiek auditorijos susidomėjimą skaitymo metu.

Norėdami įsitikinti, kad jūsų tema atitinka abu šiuos reikalavimus, pasirinkti tai, apie ką jau parašėte, bent 10–12 sėkmingų straipsnių. Tai sumažins naujo turinio kiekį, kurį turite sukurti, kad jūsų projektas būtų knygos ilgio.

Kaip pasirinkti straipsnius

Kas gali būti laikomas knygos vertu tinklaraščio įrašu? Yra keli rodikliai:

 • Eismas bėgant laikui – kai kurie iš jūsų straipsnių gali būti naujausi, tačiau norite, kad kiekvienas straipsnis būtų visžalis.
 • Komentarų skaičius – didelis komentarų skaičius rodo, kad jūsų auditorija aktyviai domisi kokia nors tema.
 • Akcijos socialinėje žiniasklaidoje – tai vėlgi parodo, kad žmonės yra pakankamai suinteresuoti padaryti daugiau, nei skaityti tinklaraščio įrašą; jie nori pasidalyti šia informacija ir ją aptarti, o galbūt net domėsis knygomis šia tema.
 • Kokybė ir ilgis – kiekvienas jūsų knygos skyrius turi būti aukštos kokybės, ir kartu jūsų straipsniai turi sukurti pakankamai turinio, kad iš tikrųjų būtų laikomi knyga. Knygų ilgis yra labai lankstus, tačiau dauguma žmonių nemąsto apie knygą, kuri yra mažiau nei 15 000 žodžių. Susitelkę į ilgesnius, išsamesnius straipsnius, bus lengviau rasti tą žodžių skaičių, nesukuriant didžiulio kiekio naujo turinio.
 • Tęstinumas – kiekvienas straipsnis taps jūsų knygos skyriumi ar skyriumi, tačiau visi jie turi kelti vieną nuoseklų tikslą.
 • Formatas – vien todėl, kad tai gerai veikia tinklaraštyje, dar nereiškia, kad jis veiks knygoje. Straipsniai, kurie remiasi vaizdo įrašų turiniu arba didele nuorodų koncentracija, knygoje neveiks. Vaizdai gerai veikia knygas, tačiau jie gali apsunkinti formatavimą ir būti brangūs spausdinti. Laikykitės straipsnių, kurie daugiausia arba visiškai perteikia jų informaciją per tekstą.

Tikslūs jūsų ieškomi skaičiai skirsis atsižvelgiant į auditorijos dydį, tačiau norite pasirinkti straipsnius, kurie susilaukė didesnio nei vidutinio susidomėjimo. Tai yra idėjos, kurios jau atspindi jūsų auditoriją. Įdėtos į knygą, šios idėjos gali pritraukti naują auditoriją.

„WordPress“ tinklaraščio sudarymas į knygą

Taigi jūs pasirinkote savo temą ir atrinkote geriausius 10 ir daugiau straipsnių apie ją. Dabar laikas tuos straipsnius kaupti į tikrą knygą. Tai galite padaryti keliais skirtingais būdais:

 • „Microsoft Word“ / „Open Office“ ir kt. – Jei jums patogu dirbti su „Microsoft Word“ (arba kitu tekstų tvarkytuvu), galite nukopijuoti & įklijuokite straipsnius tiesiai iš savo tinklaraščio į „Word“ dokumentą. Norėdami išlaikyti savo formatavimą, būtinai nukopijuokite & įklijuokite iš viešo puslapio, kuriame straipsnis yra paskelbtas ARBA „WordPress“ vaizdiniame redaktoriuje.
 • Blurgas – „Blurb“ yra savarankiškai leidžianti įmonė, siūlanti formavimo programinę įrangą, vadinamą „BookWright“. Jų "Svetainių importavimas" funkcija leidžia lengvai ištraukti straipsnius iš savo „WordPress“ tinklaraščio ir surinkti juos į knygą. „BookWright“ taip pat teikia visą spausdinimui paruoštą formatavimą, kai būsite pasirengę paskelbti.

Kai jūsų straipsniai bus importuoti, laikas juos pakeisti knygų forma. Norint sudaryti tinkamą knygą, reikia atlikti tris straipsnių rinkinio redagavimo veiksmus:

1. Pasirinkite užsakymą

Pirmasis žingsnis paverčiant jūsų pasirinktus straipsnius knyga – nuspręskite jų eilės tvarką. Paprastai norite pradėti nuo pagrindinės informacijos, o tada pereiti prie sudėtingesnių temų. Kiekvienas naujas straipsnis turėtų remtis ankstesniu.

2. Suskirstykite straipsnius į skyrius

Tai galite padaryti pasirinkę savo straipsnių užsakymą arba galite tai padaryti tuo pačiu metu. Taip pat galite tai padaryti dviem skirtingais būdais:

 • Kiekvienas straipsnis kaip skyrius – jei jūsų straipsniai yra nuodugnūs, nagrinėjantys kiekvieną temos aspektą, jie gali būti atskiri kaip skyriai.
 • Keli straipsniai viename skyriuje – jei esate linkęs rašyti trumpus straipsnius, tyrinėjančius konkrečius temos kampus / aspektus, tikriausiai norėsite sujungti du ar daugiau straipsnių, kad sukurtumėte kiekvieną skyrių.

Svarbiausia yra tai kiekvienas skyrius turi išsiplėsti prieš jį. Jie turi logiškai sekti vienas kitu, tokiu būdu, kuris bus naudingas skaitytojams.

3. Atkreipkite dėmesį į visas žinių spragas

Jūsų knyga turėtų būti išsamus šaltinis tokiu būdu, kokio negali turėti vienas tinklaraščio įrašas ar net tinklaraščio įrašų serija. Ieškokite vietų, kur praleidote naudingos informacijos arba kur galite išsamiau paaiškinti dalykus. Parašykite juos ateityje.

Jei naudojate dvejų ar trejų metų straipsnius, taip pat norėsite įsitikinti, kad jūsų informacija tebėra aktuali.

4. Įtraukite naują turinį

Pridėję naują knygos turinį padidinsite jos vertę, ir jūs jau turite puikių idėjų: žinių spragų, kurias sukūrėte atlikdami trečiąjį veiksmą, sąrašą. Jūsų naujuoju turiniu turėtų būti siekiama užpildyti tas spragas. Jei jūsų turima knyga yra šiek tiek trumpa, galbūt norėsite pamąstyti apie kitas susijusias turinio idėjas.

Kiek pridėsite turinio, priklauso tik nuo jūsų, tačiau aš rekomenduoju pridėti mažiausiai 3 000–5 000 naujų žodžių, taigi ilgalaikiai tinklaraščių skaitytojai vis tiek gali gauti naudos iš jūsų knygos.

500 būdų, kaip būti geresniu rašytoju Chuck Wendig

Tai reiškia, kad jums nereikia nieko pridėti, kad „WordPress“ tinklaraštis taptų rezervuotas. Chucko Wendigo knyga, 500 būdų, kaip būti geresniu rašytoju, iš tikrųjų yra tik jo kompiliacija 25 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti dienoraščio įrašai. Tai yra labiausiai informatyvūs straipsniai apie viską, ką jis skelbia tinklaraštyje, ir jie yra pakankamai populiarūs, kad jis galėjo juos paversti visa sėkminga serija.

Tačiau, kaip ilgalaikis gerbėjas Siaubingųjų tinklaraštis, Aš nusivyliau, kai pagaliau nusipirkau keletą „500 būdų“ serijos ir supratau, kad jau perskaičiau visą turinį. Jei einate tuo pačiu keliu, žinokite, kad rizikuojate atsikratyti kai kurių savo ilgalaikių skaitytojų.

Turinio organizavimas

Straipsnių suskirstymas į skyrius ir tinkamo užsakymo pateikimas yra daugiausiai laiko reikalaujanti „WordPress“ tinklaraščio pavertimo knyga dalis, tačiau yra keletas kitų pakeitimų, kuriuos turėsite atlikti, kad jūsų darbas būtų tikrai skaitomas kaip knyga:

 • Pašalinkite nuorodas į skyrius, kurie yra tinklaraščio įrašai / straipsniai – ieškokite vietų, kur sakote panašius dalykus "šiame tinklaraščio įraše". Pašalinkite juos arba pakeiskite, kad pasakytumėte "šiame skyriuje" arba "šiame knygos skyriuje".
 • Susieti skyriai – į kiekvieną skyrių įtraukite nuorodas į kitus skyrius ir bendrą knygos tikslą.
 • Sutvirtinkite kiekvieno skyriaus pradžią ir išvadą – internetiniai dienoraščiai turi pokalbio toną, ir tai dažniausiai išryškėja straipsnių pradžioje ir pabaigoje, kai jūs darote tokius dalykus, kaip paminėdami kitus straipsnius ir paprašote komentarų. Prijunkite šiuos kūrinius prie kitų knygos dalių ir pakeiskite raginimus veikti, kurie priklauso nuo tinklaraščio formato, su veikla, kurią jūsų skaitytojai gali prijungti prie knygos.
 • Pakeiskite nuorodas nuorodomis – tai yra esminis pakeitimas, kurį reikia padaryti paverčiant „WordPress“ tinklaraštį knyga. Įkelti elektroninę knygą su hipersaitomis atrodo neprofesionalu ir jie išspausdinti neveiks. Jūs vis dar galite remtis internetiniais šaltiniais, tačiau nuorodos turėtų būti perkeltos į išnašas arba sudarytos kiekvieno skyriaus pabaigoje. Štai kaip atrodo šis pavyzdys:

nuorodos

 • Redaguoti kokybę ir nuoseklumą – norite įsitikinti, kad kiekvienas jūsų knygos skyrius yra aukščiausios kokybės turinys, kurį dabar galite sukurti. Tai ypač svarbu, jei dirbate su straipsniais iš daugiau nei metų, nes per tą laiką jūsų rašymas gali žymiai išaugti.

Taip pat galbūt norėsite pasamdyti profesionalų redaktorių, tačiau svarbu atlikti šiuos pakeitimus pačiam. Tai leis redaktoriui lengviau sutelkti dėmesį į tai, kad knyga būtų kuo geresnė, o ne tiesiog paversti ją knyga. Tai taip pat padės sutaupyti redaktoriaus laiką ir sutaupyti pinigų.

Leidybos procesas

Dabar, kai jau sukūrėte savo knygą, laikas pradėti tikrąjį knygos leidimo etapą "„WordPress“ tinklaraštis rezervuoti" procesas. Norėsite atlikti bent tris iš šių keturių dalykų: pasamdyti profesionalų redaktorių, sukurti ar užsakyti knygos viršelį, suformatuoti knygą leidybai ir padaryti ją prieinamą visuomenei.

Profesionalus redagavimas

Yra trys profesionaliojo redagavimo tipai: kūrimo redagavimas, kopijavimas ir korektūra.

 • Vystant redagavimą dėmesys sutelkiamas į visą knygą, padedant jums išsiaiškinti savo mintis ir efektyviausiai organizuoti knygą.
 • Kopijuojant daugiausia dėmesio skiriama gramatikai, rašybai ir formato bei stiliaus nuoseklumui.
 • Korektūros metu daugiausia dėmesio skiriama gramatikai ir rašybai.

Taigi, kokio tipo redagavimo jums reikia?

Jei tai pirmas kartas, kai išleidžiate knygą, labai siūlau pasamdyti profesionalus visų trijų tipų redagavimui. Kūrybinį redaktorių galite pakeisti keliais beta versijos skaitytojais – skaitytojais, kurie nemokamai pateiks atsiliepimus apie jūsų knygą, tačiau dirbdami su tikru, profesionaliu redaktoriumi, išmokysite milžiniškai rašyti.

Kiek kainuos redagavimas?

Redagavimas gali būti didžiausia „WordPress“ tinklaraščio pavertimo knyga sąskaita, tačiau išleista suma skirsis priklausomai nuo knygos ilgio, redagavimo tipo (-ų), už kurį mokate, ir jūsų pasirinkto (-ų) profesionalo (-ų).

15 000–20 000 žodžių knygos profesionalus redagavimas paprastai kainuos nuo 400 USD iki 800 USD. Profesionalius redaktorius galite rasti per Reedsy.

Kaip paversti savo tinklaraštį knyga: „Reedsy“ redaktoriai

Jei norite labiau apsvarstyti biudžetą, taip pat galite išbandyti savo laimę Fiverr. Yra žinoma, kad platforma siūlo daugybės mažų užduočių vykdymą po 5 USD už gabalą. Tačiau nesitikėkite, kad visa jūsų knyga bus suredaguota už 5 USD. Redagavę, jūs susidursite su 5 USD už 500 žodžių (ar panašiai) kainomis. Vis dėlto galutinė suma bus daug mažesnė nei kitose vietose. Turėdami tai mintyje, atminkite, kad kokybė taip pat gali būti šiek tiek žemesnė.

„fiverr“ redagavimas

Šiame tinklaraštyje turime keletą patarimų, kaip naudoti „Fiverr“. Patikrink juos. Mes iš tikrųjų einame žingsnis po žingsnio per visą patirtį.

Knygų viršeliai

Galite patys pasidaryti knygų viršelius naudodamiesi „Photoshop“ ar net „Canva“, tačiau būkime sąžiningi: žmonės vertina knygas pagal jų viršelius. Jau įdėjote didžiulį darbą paversdami savo „WordPress“ tinklaraštį knyga ir norite suteikti jam kuo geresnes galimybes. Taigi, nebent jau esate kvalifikuotas grafikos dizaineris, norite sumokėti už knygos viršelį.

Kiek kainuos knygos viršelis?

Vėlgi, tai labai keisis. Sklypai patinka Eik rašyk siūlo tiek paruoštus viršelius, tiek komisinius už prieinamą kainą. Taip pat galite rasti viršelių dizainerius tokiose svetainėse kaip minėtasis „Fiverr“.

Taip pat galite patikrinti daugumą projektavimo užduočių, tokių kaip 99designs. Tai yra "internetinėje rinkoje susitinka aukcionas" savotiška vieta projektavimo projektams. Pasižiūrėk.

99designs

Knygos formatavimas leidybai

Tai yra paskutinis žingsnis paverčiant „WordPress“ tinklaraštį knyga, pavertus jį iš neapdoroto failo į tai, ką žmonėms patiks skaityti.

Knygos formatavimas visiškai skiriasi nuo tinklaraščio kūrimo, tačiau jūs galite išmokti tai padaryti patys. Yra keletas programų, skirtų padėti autoriams patiems išleisti savo pirmąją knygą. Jei jau naudojote „BookWright“ savo svetainei importuoti, tą pačią programą galite naudoti ir formatuodami knygą leidybai …

Jei norite sudėtingesnių knygų dizainų (dizainų, kuriuose naudojama daug grafikos), galite investuoti į tokią programą kaip Vellum. Galite pradėti nuo „Vellum“ skaitydami tai formatavimo pamoka iš Joanna Penn. Vienintelis „Vellum“ trūkumas yra tas, kad šiuo metu jis galimas tik „Mac“.

Nenorite to padaryti patys? Laimei, profesionalus formatavimas yra palyginti nebrangus. Kai kurie viršelių dizaineriai taip pat siūlo nuolaidų paketus su formatavimo galimybėmis, taigi, jei jūs aktyviai nenorite mokytis, tai yra kažkas, ko norite perduoti.

Kiek kainuos formatavimas?

Paprastai galite tikėtis išleisti nuo 50 USD iki 200 USD formatavimui. Tiksli formatavimo kaina priklausys nuo trijų veiksnių:

 • Vaizdai – Vaizdai apsunkina formatavimą, todėl jie taip pat brangs.
 • Formatai – Jei jūsų knyga suformatuota spausdinti ir el. Knygai, kainuos daugiau, nei vien tik el. Knygos versijos darymas.
 • Profesionalas – Dauguma laisvai samdomų knygų dizainerių siūlo fiksuotas įmokas. Kai kurie gali imti papildomą mokestį už ilgesnę knygą.

Čia galite rasti patyrusių formatavimo profesionalų Reedsy. Kai kurie viršelių dailininkai taip pat siūlo formavimo paslaugas ir gali pasiūlyti nuolaidą, jei perkate juos du kaip paketą.

Reedsy formatavimo paieška

Knygos leidyba

Kai jūsų knyga bus suformatuota, laikas ją publikuoti! Jei ketinate tai padaryti kaip informacinį biuletenį, jums tereikia įkelti jį į savo naujienlaiškių tarnybą ir prisegti prie automatinio atsakiklio..

Jei norite parduoti savo knygą pasauliui, paprasčiausias būdas yra nusiųsti ją į „Amazon“ (štai kaip). Tada jūsų knygą galima parduoti visame pasaulyje per porą dienų. „Amazon“ jums netgi suteiks ISBN numeris jei to neturite. Tai pasakė, jei naudosite „Amazon“ ISBN, galėsite parduoti tik „Amazon“.

Jei tu įsigykite savo ISBN numerį (-ius), galite parduoti Kobo, „iBooks“ parduotuvėje ir „Google Play“ knygyne. Lengviausias būdas tai padaryti yra naudotis tokia paslauga kaip „Draft2Digital“ supaprastinti knygų įsigijimą į visus šiuos ir kitus internetinius mažmenininkus.

Savo knygos rinkodara

Jūsų knyga padidins jūsų esamo darbo patikimumą, tačiau, norint pritraukti naują auditoriją, reikia atskiro rinkodaros plano. Šis rinkodaros planas turėtų būti pritaikytas atsižvelgiant į knygos turinį, tikslinės auditorijos poreikius ir tai, kas jums iš tikrųjų patinka.

Štai keletas dalykų, kuriuos verta išbandyti:

 • Tęskite savo tinklaraščio reklamą – Kaip ir jūsų knyga yra puikus jūsų tinklaraščio rinkodaros įrankis, jūsų tinklaraštis yra puikus jūsų knygos rinkodaros įrankis. Įsitikinkite, kad meniu yra gerai matomos nuorodos į jūsų knygą, ir apsvarstykite galimybę kiekvieno įrašo pabaigoje pridėti biografiją su nuoroda į knygą. Knygų pristatymo metu rašykite straipsnius, susijusius su knyga.
 • Aplankykite kitus tinklaraščius – Svečių įrašai ir interviu yra puikūs būdai pristatyti save kitos tinklaraštininko auditorijai. Interviu yra ypač puikūs, nes jie jus vertina kaip ekspertą. Taip pat galite padidinti savo autoritetą ir buvimą internete, surengdami interviu savo tinklaraštyje.
 • Įsitraukite į socialinės žiniasklaidos rinkodarą – Jūsų knyga turi būti įtraukta į bendrą socialinės žiniasklaidos strategiją, be to, turėtumėte turėti atskirą savo knygos išleidimo strategiją.
 • Pradėkite vakarėlius – Pradėti vakarėliai gali būti tiesioginiai renginiai knygynuose ar bibliotekose arba internetiniai renginiai, perduodami per „YouTube“ ar „Facebook Live“.
 • Viešo kalbėjimo renginiai – Viešojo kalbėjimo renginiai yra puikus būdas pristatyti save ir savo idėjas naujiems žmonėms, suteikti sau dar daugiau patikimumo ir potencialiai net užsidirbti.
 • Mokymas – Išmokykite savo knygos pamokas kaip faktinį kursą internete arba neprisijungę.
 • Reklama – Mokama reklama „Facebook“ ir „Amazon“ gali pritraukti tūkstančius naujų skaitytojų kiekvieną mėnesį. Norėdami padidinti savo reklamos dolerių skaičių, paimkite Reklama autoriams kursą pasiūlė Markas Dawsonas. Taip pat galbūt norėsite sužinoti skaidrumo ataskaitas, kuriose pateikiami daugelio mūsų reklamos eksperimentų rezultatai.

Galutinis patarimas

Knygos išleidimas yra vienas iš geriausių būdų įsitvirtinti kaip ekspertą ir uždirbti antrines pajamas. Daugybė garsiausių pasaulio tinklaraštininkų iš Darreno Rowse’o iš „Problogger“ į Gretchen Rubin projekto „Laimė“ autoriai. „WordPress“ tinklaraščio pavertimas knyga negarantuoja, kad pasieksite jų sėkmės lygį, tačiau tai tikrai padės jums teisingą kelią.

Ką tu galvoji apie visa tai?

Artėja jūsų „WordPress“ tinklaraštis, norėdamas užsisakyti tai, kas artimiausioje ateityje bus jūsų darbotvarkėje?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map