Pasvarstykite 43 ekspertų tinklaraštininkus: kokia yra galingiausia socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija 2020 metams

Pasvarstykite 43 ekspertų tinklaraštininkus: kokia yra galingiausia socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija 2020 metams

Pasvarstykite 43 ekspertų tinklaraštininkus: kokia yra galingiausia socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija 2020 metams
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Šiandienos skaitmeninėje ekonomikoje praktinės verslo žinios yra daugiau nei galingos. Tai būtina išgyvenimui ir būtina norint klestėti! Ir nesiskiria, kai ieškote socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategijos 2020 metams.


Ar galite sau leisti praleisti savaites ir mėnesius bandydami išsiaiškinti "slapta" „Pinterest“, „Facebook“ ar „Twitter“ sėkmę galite padaryti patys?

Aš taip pat negalvoju …

Štai kodėl aš siūlau jums susitikti su ekspertais ir mokytis iš jų. Tada galbūt pavogite savo geriausią socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategiją 2020 metams.

Jei norite sužinoti, kas veikia skaitmeninėje laikmenoje iki 2020 m. (Ir vėliau), labai svarbu išmokti iš tinklaraštininkų, kurie valgo, gyvena ir kvėpuoja socialinės žiniasklaidos rinkodara. Turbūt jau girdėjote apie kai kuriuos iš jų.

Man buvo malonu apklausti šiuos garsius skaitmeninės rinkodaros tinklaraštininkus, o šiame straipsnyje, kurį dabar skaitote, pateikiami geriausi dalykai "slapti receptai" apie geriausią ten esančią socialinės žiniasklaidos strategiją, platformas ir įrankius.

Galinga socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija

Informacija apie premiją: Ar žinojai, kad be vargo gali pagreitinti „WordPress“ 50–80%? Spustelėkite čia, jei norite gauti keletą paprastų taisymų, kuriuos galite atlikti šiandien.

43 ekspertai tinklaraštininkai

Jie visi turėjo atsakyti į tą patį socialinės žiniasklaidos rinkodaros klausimą:

Kokia yra galingiausia jūsų socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija ir kaip su ja susieti savo „WordPress“ tinklaraštį?

Mėgaukitės įžvalgomis, nedvejodami susisiekite su šiais tinklaraštininkais, taip pat pasidalykite įrašu su draugais ir bendradarbiais. Dėkoju!

Zacas Johnsonas

Zacas Johnsonas

Partnerių verslininkas, interneto rinkodaros specialistas ir tinklaraštininkas
ZacJohnson.com
@Twitter

Mano galingiausia socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija buvo mano podcast’o sukūrimas, Verslininko augimas. Turint beveik 100 knygų knygų epizodų, smagu matyti, kaip laikui bėgant pasirodymas išaugo ir pasiekė naujas auditorijas.

Galite pamatyti 15 mano mėgstamiausių epizodų čia. (atminkite, kad kai bendraujate su kitais ekspertais ir prekės ženklais, tai taip pat gali sugrąžinti sau naują auditoriją ir ekspoziciją).

Kaip socialinė žiniasklaida, ji veikia keliais skirtingais būdais. Pirma, kiekvienas epizodas yra prieinamas per „iTunes“ taip pat per mano tinklaraštį.

Kai naujas epizodas pasirodys tiesiogiai, jis bus išsiųstas visoms mano socialinės žiniasklaidos priemonėms ir paskelbtas tinklaraštyje, kad visi galėtų jo klausytis. Vėlgi, čia veikia dvi skirtingos turinio formos – garso ir tekstas (tinklaraščio įrašas).

Be to, kad aš pats reklamuoju pasirodymą, svečias kiekviename epizode paprastai pateikia ir savo reklamą. Jei turite tinkamus įrankius, galite naudoti tokį įrankį kaip „MeetEdgar“ prijungti visus savo tinklaraščio įrašus (ar bet kokį turinį) ir numatyti, kad laikui bėgant jie būtų pakartotinai bendrinami viešai.

Tai darydami, taip pat turėtumėte įtraukti apklausiamo asmens socialinę sąskaitą. Tada padidėtų tikimybė gauti daugiau socialinių akcijų ir retransliuoti dar kelias savaites ar mėnesius po to, kai pradinis jūsų turinio / transliacijos transliavimas bus pradėtas naudoti..

Jonas Dykstra

Jonas Dykstra

Riebalai verslininkų
FatStacksBlog.com
@Twitter

Tai priklauso nuo svetainės, tačiau aš atsakysiu tik į savo svetainę, kurioje yra didžiausias srautas, kuri taip pat gauna daugiausia socialinės žiniasklaidos srauto.

Ilgam laikui Facebook buvo geriausias socialinės žiniasklaidos kanalas, tačiau 2016 m. pradžioje „Pinterest“ tapo geriausiu socialinės žiniasklaidos srauto šaltiniu, generuojančiu daugiau nei 84 000 mėnesinių lankytojų (nemokamas srautas).

Nors per 2 metus sulaukti tokio lygio „Pinterest“ srautas, man svarbiausia buvo 2 dalykai.

 1. „SumoMe“ paveikslėlių dalintojas

Tiesiog, kad jūs žinote, aptariama svetainė yra svetainė, kuri gerai veikia „Pinterest“ ir yra orientuota į atvaizdą.

„SumoMe Image Sharer“ papildinys leidžia lankytojams lengvai dalintis atskirais vaizdais „Pinterest“, „Facebook“ ir (arba) „Twitter“. Kaip galite atvaizduoti, dauguma akcijų yra įtrauktos į „Pinterest“.

Štai naujausia „Image Sharer“ statistikos ekrano kopija:

Jonas Dykstra 1

 1.  Turtingų kaiščių nustatymas

„Rich Pins“ nustatymas mano svetainėje dangus sujaukė mano „Pinterest“ srautą. Tai galima padaryti nemokamai ir lengvai.

„Pinterest“ peržiūri jus per https://developers.pinterest.com/docs/rich-pins/overview/

Per kelias savaites „Rich Pins“ padidino mano „Pinterest“ srautą iš 400 suteiktų ar imančių daugiau nei 1 200 per dieną.

Per 3 mėnesius „Rich Pins“ padidino mano „Pinterest“ srautą nuo 1200 kasdienių lankytojų iki daugiau nei 3500 kasdienių lankytojų.

Jonas Dykstra 2

Jonas Dykstra 3

Jei esate nišoje, kuriai palanki „Pinterest“, ir savo svetainėje turite daugybę vaizdų, „Rich Pins“ nustatymas yra tikrai geras srauto žingsnis.

Visą mano įrašą apie „Pinterest“ skaitykite http://fatstacksblog.com/pinterest-traffic/.

Matthew Barby

Matthew Barby

Pasaulinis augimo vadovas & SEO @HubSpot, apdovanojimus pelnęs tinklaraštininkas, pramonės pranešėjas ir lektorius
„MatthewBarby.com“
@Twitter

Aš parašiau didžiulį atvejo tyrimą, kuriame išdėstyta visuma socialinės žiniasklaidos strategija kad aš pritraukiau didžiulį augimą į savo „WordPress“ svetainę.

Galite tai patikrinti, tačiau pateiksiu keletą patarimų:

 1. Pabandykite sutelkti dėmesį į savo socialinės žiniasklaidos augimą sekdami kanalus už pačių socialinių tinklų ribų.
 2. Pagalvokite apie tai, kaip galite sukurti savo svetainės mechanizmą, kad paskatintumėte įsitraukimą į savo socialinės žiniasklaidos paskyras – pavyzdžiui, siūlydami išskirtinį turinį vartotojams, kurie dalijasi jūsų turiniu socialinėje žiniasklaidoje..
 3. Kitas būdas galėtų būti jūsų el. Pašto abonentų sąrašo panaudojimas, siekiant paskatinti socialinius interesus.

Štai kaip dar labiau susieju socialinius tinklus su savo „WordPress“ svetainėmis … naudodamasi mano socialinio pėdsako „WordPress“ papildinys tai padeda man peržvelgti savo turinio socialinio viruso metriką.

Neilas Patelas

Neilas Patelas

Steigėjas, verslininkas, investuotojas & influenceris. „Forbes, Inc“, verslininko, „Huffington Post“ žurnalistė
NeilPatel.com
@Twitter

Pati galingiausia socialinės žiniasklaidos strategija susisiekti su žmonėmis, kurie bendrina tinklaraščio įrašus jūsų erdvėje. Pvz., Naudodamas „Twitter“ paiešką noriu sužinoti, kas dalijasi konkuruojančiais straipsniais, tada užmezgiu ryšius su tais asmenimis ir paprašau jų pasidalinti mano turiniu.

Daug žmonių nepaisys jūsų el. Pašto, bet bent 10% pasidalins jūsų turiniu. Tai paprastas būdas įkalbėti savo tinklaraštį.

Adomas Connellis

Adomas Connellis

Padeda verslininkams internete pasiekti daugiau žmonių. „BloggingWizard“ įkūrėjas ir „Firefly“ bei Kinijos kelionių gerbėjas
„BloggingWizard.com“
@Twitter

Iš pradžių tai gali atrodyti intuityvu, tačiau laikykis manęs.

Galbūt nustatėte svetainę arba galite ją nustatyti ką nors. Ir nedelsdami pabandykite paskatinti žmones patikrinti jūsų tviterius, pvz., „Facebook“ puslapį, ir patikrinti jūsų nuotrauką „Instagram“.

Nuorodos į socialinius profilius greičiausiai yra labai matomose vietose su retkarčiais esančiu socialiniu valdikliu – galbūt rodomi tviteriai ir pan.

Ir nors dėl to gali išaugti jūsų sekimas, yra tikimybė, kad kai kurie žmonės pateks į „Facebook“ ir užuot apžiūrėję jūsų puslapį – jie pamatys, kad žiūri katės vaizdo įrašus.

Tuomet jūs statote nuomojamą žemę. Kai „Facebook“ pirmą kartą pakeitė algoritmą, kai kurie tinklaraštininkai per naktį prarado 90% srauto. Gali atrodyti, kad aš sakau, kad socialinis švaistymas yra laiko švaistymas. Bet tai toli gražu ne tiesa.

Ką aš sakau:

Norėdami plėsti savo verslą, remdamiesi 1–2 skirtingomis platformomis, turime pasirinkti kitokį požiūrį, kuris sumažina galimą riziką.

Taigi, ką jūs galite padaryti vietoj to?

Pirmiausia sukurkite savo el. Pašto sąrašą, tada naudokite savo el. Pašto adresų sąrašą, kad sukurtumėte šiuos dalykus savo prioritetiniuose socialiniuose tinkluose. Vis tiek padarykite savo socialinius profilius prieinamus, tačiau pirmenybę teikite el. Pašto sąrašo sudarymui. Kurkite tvirtą pasiūlymą, kuris priverstų žmones prisijungti prie jūsų sąrašo..

Tada paraginkite abonentus susisiekti su jumis socialiniuose tinkluose iš patvirtinimo puslapio ir keliose vietose, automatinio atsakiklio seka.

Vėliau turėsite:

 • Didesnis jūsų el. Pašto adresų sąrašas – joks naujienų srauto pakeitimas neatims jo.
 • Galimybė pritraukti daugiau srauto į jūsų turinį (jei tai jūsų dalykas) – dauguma el. Laiškų transliuoja daugiau paspaudimų.
 • Aktyvesni socialiniai stebėjimai – greičiausiai nesulauksite tiek daug sekėjų, bet tie, kuriuos gausite, bus kur kas labiau įsitraukę, ir tai yra svarbu?!

Techninė sąranka naudojant „WordPress“:

Pirmiausia jums reikia el. Pašto paslaugų teikėjo, tokio kaip „MailChimp“ arba „ActiveCampaign“.

Kiekvienas iš šių įrankių teikia pasirenkamąsias formas, tačiau yra labai paprastas dėl savo funkcionalumo ir nėra labai geras.

Galite naudoti įrankį, pvz., „Thrive Leads“ ar „SumoMe“, norėdami parodyti pasirenkamąsias formas savo „WordPress“ svetainėje. „SumoMe“ gali dirbti su bet kuria HTML svetaine, jei nenaudojate „WordPress“. Aš apžvelgiau keletą kitų variantų šį įrašą sąrašo kūrimo papildinių sąraše.

Tada turite nustatyti unikalų patvirtinimo puslapį, į kurį prenumeratoriai eina patvirtinę savo prenumeratą.

Jei turite švino magnetą, tai yra tinkama vieta jį įdėti, tačiau taip pat turėtumėte rodyti raginimus veikti, kad žmonės susisiektų su jumis savo pagrindiniuose socialiniuose profiliuose..

Tada jūs galite padaryti panašų dalyką savo autoatsakiklio seka. Viskas, ko reikia, yra paprašyti savo abonentų susisiekti su jumis, pateikti nuorodas į jūsų socialinius profilius ir paaiškinti pagrindinius pranašumus, kuriuos jie gaus iš prisijungimo..

Andrea Loubier

Andrea Loubier

„Mailbird“ generalinis direktorius. Vyno mėgėjas ir produktyvus el. Laiškas, kuriam patinka keliauti
„GetMailBird.com“ 
@Twitter

Kiekvienoje kanale turėtumėte sukurti skirtingą turinį socialinėje medijoje. Susiję stebėtojai turės kitokių poreikių ir pomėgių nei jūsų „Facebook“ ar „Twitter“ gerbėjai ir stebėtojai.

Tinklaraščio turinio reklamavimas per socialinę žiniasklaidą.

Galite reklamuoti tą patį turinį naudodami skirtingus fragmentus. Tuomet šie fragmentai yra skirti skirtingoms auditorijoms ir gali būti dalijami skirtingais socialinės žiniasklaidos kanalais ir grupėmis.

Mes kreipiamės tiesiogiai į „Mailbird“ tinklaraštį, daug kartų paprašysime žmonių pasidalyti savo mintimis mūsų tinklaraščio komentaruose, tada pasidalinti jais naudodami „Facebook“ mygtuką.

Priešingu atveju mes taip pat turime tinklaraščių prenumeratorius, todėl bet kuriuo metu mes paskelbiame naują pranešimą, apie kurį jiems pranešama.

Nors naudojant socialinę žiniasklaidą, vienas iš geriausių mūsų užuomazgų, norint užmegzti ryšį visais socialiniais kanalais, buvo surengti Totalizatoriai įvykis, skatinantis žmones prisijungti ir sekti mus visais socialiniais kanalais, kuriuose veikia „Mailbird“, įskaitant „LinkedIn“, „Google+“, „Facebook“, „Twitter“, „YouTube“ ir dar daugiau.

Kai jie prisijungs, mes greitai susisieksime su jais ir paklauskime jų, kaip bus naudojant „Mailbird“, kad būtų galima pradėti konvojų.

Mes taip pat norime pasidalyti daugybe linksmų ar įkvepiančių vaizdų, susijusių su el. Paštu / produktyvumu. Paprastai norime pasidalyti. Mes jungiamės su atitinkamomis šių kanalų grupėmis, atsižvelgiant į tuo metu turimą kampą.

Andrew-BrandBuildersas

Andrew Jamesas

Brand Builders įkūrėjas ir rinkodaros ekspertas
„BrandBuilders.io“

Mes prie Prekės ženklo statytojai naudojame FB kaip pagrindinį socialinio srauto šaltinį.

Visų pirma, savo svetainėje turite būti įdiegę FB retargeting pixel (visos svetainės). Tai leis suskirstyti auditoriją į segmentus pagal puslapius, kuriuose jie lankėsi, ir tai padės nustatyti, ar jie konvertavo, ar ne.

Tarkime, jūs parduodate "A produktas" kurio vertė yra 199 USD.

 • Galite eiti į priekį ir sukurti pagrindinį magnetą, susijusį su jūsų tiksline auditorija (padeda jiems išspręsti konkrečią problemą), ir tada nustatyti nukreipimo puslapį su aiškiu CTA.
 • Sukurti "Ačiū" puslapis, kuriame lankytojas galės atsisiųsti / pamatyti jūsų švino magnetą.
 • Įdiekite konvertavimo tašką į savo "Ačiū" puslapis.
 • Tada galite eiti į priekį ir susikurti pagrindinio produkto atplaišą.
 • Jei parduodate internetinius SEO kursus; tarkime, galite ją suskaidyti, nuimdami vieną kurso modulį ir pateikdami jį kaip atskirą pasiūlymą "Kaip parašyti antraštes, kurios konvertuoja"
 • Kai būsite paruošę skaldytuvo pasiūlymą, įkainokite jį nuo 7 USD iki 29 USD (šiame pavyzdyje mes jį įvertinsime 9 USD)..
 • Galite naudoti šią atplaišą kaip savo „Tripwire“ pasiūlymą.
 • Žmonės, kurie perka jūsų „tripwire“ pasiūlymą, yra labiau linkę (!) Įsigyti jūsų pagrindinį pasiūlymą – produktą A.
 • Sukurti "Ačiū" puslapis ir įdiekite antrąjį konvertavimo tašką.
 • Galiausiai nustatykite nusileidimą + "Ačiū" jūsų pagrindinio pasiūlymo – produkto A puslapis ir įsitikinkite, kad jūs įdiekite konvertavimo tašką ant "Ačiū" puslapis.

Dabar čia prasideda linksmybės. Kadangi savo svetainėje turite įdiegtą retargelinį tašką, galite lengvai stebėti ir nukreipti žmones, kurie apsilankė (arba nelankė) tam tikrus puslapius (ačiū puslapius), ir aptarnauti juos su savo skelbimais.

Paaiškinti – Jei asmuo, nusileidęs į jūsų puslapį, tinklaraščio įrašą ir pan., Nematė jūsų „Lead Magnet“ padėkos puslapio, tai reiškia, kad juos domina jūsų plati tema, bet galbūt jie nepastebėjo jūsų švino magneto, jie turi įdiegtas iššokančiųjų langų blokatorius ar kažkas panašaus.

Galite eiti į priekį ir nustatyti „Facebook“ skelbimą, nukreipiantį į šiuos konkrečius lankytojus (ar jau įdiegėme retargeting pixel, atsimenate?).

Mes sukursime pasirinktinę auditoriją ir įtraukite visus žmones, kurie apsilankė jūsų tinklaraštyje / svetainėje, ir neįtraukite žmonių, kurie apsilankė jūsų „Lead Magnet“ padėkos puslapyje. Tokiu būdu savo skelbimus pateiksite TIK tiems lankytojams, kurie vis dar ne konvertuoja į potencialius klientus.

Kitas žingsnis – įsitikinkite, kad jūsų „Tripwire“ pasiūlymą pateiksime TIK žmonėms, kurie įvykdė konversiją jūsų „Lead Magnet“ nukreipimo puslapyje. Galite atsiųsti jiems el. Laišką su TW nuoroda arba automatiškai nukreipti juos į savo TW pasiūlymą, kai tik jie prisiregistruos prie jūsų švino magneto – visiškai nuo jūsų..

Iš mūsų patirties – 50% jūsų „Lead Magnet“ nukreipimo puslapio lankytojų konvertuos į potencialius klientus, o apie 10% tų laidų konvertuos į klientus pirkdami jūsų „Tripwire“ pasiūlymą.

Kai tai bus padaryta, galėsite eiti į priekį ir nustatyti antrąją pasirinktinę auditoriją.

Tuo mes būsime TIK taikykite žmones, kurie apsilankė jūsų „Lead Magnet“ padėkos puslapyje (klientuose), ir neįtraukite žmonių, kurie apsilankė jūsų „tripwire“ padėkos puslapyje (klientai).

Turėtumėte sukurti skelbimą, kuriame prašoma grįžti į jūsų TW pardavimo puslapį (būkite kūrybingi) ir darykite viską, kad konvertuotumėte juos į klientus.

Paskutinis žingsnis yra identiškas. Kuriate pasirinktinę auditoriją įskaitant klientus, kurie apsilankė jūsų „Tripwire“ padėkos puslapyje, ir neįtraukkite žmonių, kurie apsilankė jūsų „A“ produkto padėkos puslapyje. Pateikite jiems skelbimus ir pabandykite įtikinti juos nusipirkti jūsų pagrindinį pasiūlymą.

Štai kaip atrodo realus pardavimo kanalas, paremtas socialinės žiniasklaidos strategija. Jūs nuolat teikiate savo skelbimus tiksliniams žmonėms ir perkelsite juos per savo kanalą, kol jie pasieks jūsų pagrindinio pasiūlymo padėkos puslapį = $.

Jei vykdysite teisingai, visa jūsų socialinė kampanija neturėtų kainuoti nė cento („tripwire“ pasiūlymas tikriausiai padengs skelbimo išlaidas). Kaip tai? Pabrėžkime keletą skaičių.

Tarkime, kad jūs gaunate 1 000 paspaudimų „LM“ nukreipimo puslapyje, kai paspaudimas yra 40 USD, o iš tų 1000 lankytojų pasirenka 50%. Tai yra 500 naujų klientų, kainuojančių 400 USD..

Taigi, 500 laidų pateko į jūsų „Tripwire“ pasiūlymą, o 10% jų nusprendžia jį įsigyti. Taigi 50 pirkėjų po 9 USD kiekvienas reiškia 450 USD pajamų.

Ką? Gavote sau 500 naujų potencialių klientų, o 50 momentinių klientų – ir iš to uždirbate 50 USD? Tai Beprotiska. Ne, tai visiškai įmanoma.

Po to jūs ir jūsų rinkodaros įgūdžiai priklauso nuo to, kiek galite parduoti, ir pakartokite šį procesą vėl ir vėl. Tai tik ledkalnio viršūnė.

Andy Crestodina

Andy Crestodina

„Orbit Media“ interneto strategas ir vienas iš įkūrėjų. Pranešėjas, turinio pardavėjas, aplinkosaugininkas ir autorius
„OrbitMedia.com“
@Twitter

Socialinė žiniasklaida yra tikrai teisinga palengvintas žodis žodžiu. Tikslas yra sumažinti bet kokią trintį tarp turinio ir dalybų. Jei norite pradėti bendrinti turinį, pridėkite socialinio bendrinimo mygtukus. Visi tai žino. Kiekvienas tinklaraštis tai daro.

Kaip daugelis svetainių suklysta? 

Su „WordPress“ papildiniais lengva pridėti bendrinimo mygtukus. Po kelių paspaudimų šios saldainių spalvos piktogramos pasirodys tiesiai jūsų tinklaraštyje. Bet socialinės žiniasklaidos integracija nėra tokia lengva. Šie socialinio bendrinimo įrankiai gali save reklamuoti, kol jūsų skaitytojai dalijasi savo turiniu.

Andy-Crestodina-1

Pažiūrėkite, kaip mygtukas prideda įskiepių gamintojo prekės ženklą į „Twitter“? Tai nepadeda nei jums, nei jūsų skaitytojams. Tai jiems palengvina žodį!

Jei nepasitikite savo papildiniais ar norite tikslesnės kontrolės, galite sukurti pasirinktinius socialinio bendrinimo mygtukus. Tai reikia padaryti atskirai kiekvienam socialiniam tinklui. Štai kur rasite instrukcijas:

Taip, yra įskiepių, kurie visa tai gali padaryti už jus, tačiau kiekvienas geras „WordPress“ kūrėjas turėtų žinoti, kaip šie darbai veikia ir kaip juos pasidaryti patiems.

Ashley Faulkes

Ashley Faulkes

Sukurkite stulbinančias svetaines, draugišką SEO, turinį ir „WordPress“
MadLemmings.com
@Twitter

Mano geriausia socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija iš tikrųjų yra gana paprasta. Užsiimkite „Pinterest“.

Gaila, kad žmonės daugiau nesinaudoja „Pinterest“, nes man tai yra viena iš labiausiai neįvertintų socialinės žiniasklaidos platformų, turinčių didžiausią srauto potencialą..

Kodėl?

Nes kai ką pridursite bet kuriame kitame socialinės žiniasklaidos tinkle, geriausiu atveju tai gali trukti kelias minutes ar dienas. Tačiau „Pinterest“ yra tarsi geras SEO. Eismas tik artėja. Daugeliu atvejų, jei segtukai yra populiarūs, padidės ir jūsų srautas!

Taigi net jei manote, kad neturite galimybių „Pinterest“, pažiūrėkite ir sužinokite, ar kas nors dalijasi turiniu jūsų nišoje, prieš atmesdami jį kaip galimybę.

Tada užsiimkite kūrimu nuostabūs vaizdai naudojant „Canva“, įsitikinkite, kad prie paveikslėlio pridėjote atitinkamą tekstą. Kai įrašų vaizdai bus paruošti, galėsite jais pasidalyti savo ir grupių lentose.

Pro patarimas: grupės lentos yra jūsų augimo paspartinimo paslaptis.

Žinoma, norint pamatyti rezultatus reikia šiek tiek laiko ir šiek tiek atkaklumo, tačiau nauda yra nuostabi.

Brianas Jacksonas

Brianas Jacksonas

Atvykstantis rinkodaros specialistas, mėgstantis SEO, internetinius dienoraščius, turinio rinkodarą, „SaaS“, #webperf, WordPress & augimo įsilaužimas
„WoorkUp.com“
@Twitter

Mano įrašas galingas socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija šiuo metu naudojasi naujesniais bloko įrankiais, tokiais kaip „SmarterQueue“, „Narrow“ ir „Content Marketer“. Tai man padeda būti produktyvesniems, kad galėčiau daugiau laiko praleisti kurdamas turinį.

 • „SmarterQueue“ leidžia man sudaryti eilę savo visžalio turinio ir leisti jam toliau važiuoti į Twitter, Facebook ir kt.

Tai leidžia daugiau mano akių turinčių akių obuolių nei bet kada anksčiau.

 • Siauras yra nuostabi priemonė išplėsti savo „Twitter“, laikantis tam tikros nišos. Mane stebina spartus sekėjų, kurių sulaukiu, augimas ir kokybė.

Ši priemonė paskatino nuostabius pokalbius, kurie virto klientais ir klientais.

 • Kai rašau raundapinius pranešimus, Turinio rinkodaros priemonė leidžia man susisiekti su visais dalyvaujančiais tik keliais paspaudimais ir paprašyti pasidalyti socialiniais tinklais.

Tai smarkiai padidino mano įsitraukimą į „Twitter“ ir sutaupė daug laiko.

Visos šios strategijos nereikalauja beveik jokių pastangų, kai jos nustatomos. Jie labai padidino nukreipimą į mano tinklaraščius iš socialinės žiniasklaidos.

Chrisas Makara

Chrisas Makara

Interaktyvi rinkodara & Skaitmeninis strategas. SEO, socialinė žiniasklaida & Interaktyvios rinkodaros ekspertas ir futbolas, „Bacon“ & Ambidextrous boulingo mėgėjas
ChrisMakara.com
@Twitter

Mano galingiausia socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija pagrįsta nuolatinė nuolatinė reklama mano visžalio tinklaraščio turinio.

Didžioji dalis mano kuriamo tinklaraščių turinio yra žaliuojančio pobūdžio, taigi nėra jokios priežasties, kodėl turėčiau nustoti reklamuoti jį socialiniame tinkle vien todėl, kad parašiau jį daugiau nei prieš metus.

Jei informacija vis dar yra labai aktuali ir naudinga, verta ja dalintis dar kartą.

Tai, kas man patinka, yra nustatyti mano visžalį turinį „WordPress“ svetainėje (-se). Tada sukurkite „Excel“ skaičiuoklę, kurioje galėčiau sukurti skirtingus socialinės žiniasklaidos atnaujinimus kiekvienam tinklaraščio įrašui.

Kartais tai yra tik įrašo pavadinimas, kiti yra statistiniai duomenys iš įrašo, o kai kurie atnaujinimai cituoja mano pateiktus teiginius.

Nors iš pradžių gali prireikti šiek tiek laiko sukurti šiuos socialinės žiniasklaidos atnaujinimus, galite juos naudoti vėl ir vėl.

Kadangi turiu viską „Excel“ faile, nereikia daug jo importuoti Masiškai kuris automatiškai nusiųs šiuos atnaujinimus į mano buferio sąskaitą.

Jei neturiu laiko rankiniu būdu kurti šių naujinimų, yra keli „WordPress“ papildiniai, kurie pakartotinai persiųs jūsų įrašus į „Twitter“. Vienas tokių įskiepių yra Tweetily.

Nors jis nebuvo atnaujintas per daugelį metų, jis vis tiek veikia mane. Yra keletas tinkinimų, kuriuos galite atlikti, tačiau jie vis tiek yra labiau riboti nei tuo atveju, jei turėtumėte sukurti savo ir importuoti juos į „masiškai“.

Nesvarbu, kuriuo keliu einate, naudodamiesi šiuo metodu, galėsite išlaikyti savo socialinės žiniasklaidos profilius, kuriuose pilna besitęsiančio visžalio savo svetainių turinio..

Danielis Thompsonas

Danielis Thompsonas

SEO, mokamos žiniasklaidos specialistas. Rinkodaros entuziastas. Ypač įgudę padėti vietinėms įmonėms skatinti pelningą eismą
„MyLocalSEO.ca“
@Twitter

Socialinė platforma, kuria aš šiuo metu labiausiai naudojuosi, yra „Instagram“. Kas man labai patinka, jie sąmoningai bandė sumažinti automatiką.

Du projektai, prie kurių dabar dirbu, yra: vyrų mados svetainė ir elektroninės prekybos parduotuvė. Tarp jų yra ~ 30 000 „Instagram“ stebėtojų, kurie auga kiekvieną dieną.

Jie taip pat pritraukia 20–30 lankytojų per dieną atgal į mano svetainę, neskelbdami reklamos, išskyrus tą, kurią „Instagram“ suteikia jums. Šioms sąskaitoms yra tik keturi mėnesiai.

Taigi – originalus klausimas, kaip aš galiu jį prijungti prie mūsų „WordPress“ tinklaraščio. Šiuo metu tai yra vienpusė gatvė. Srautas plūsta iš „Instagram“ į mūsų svetaines. Šiuo metu rengiame abiejų svetainių pasiūlymus, kad būtų galima pradėti srautą, kad galėtume įtraukti juos į savo el. Pašto sąrašus.

Šiuo metu dirbu kurdamas originalius vaizdus mūsų vyrų mados tinklaraštis žinutes. Prie tų vaizdų pridėsiu raginimą atlikti veiksmus, kad padidinčiau IG stebėtojų skaičių.

Manau, kad didžiausia klaidinga nuomonė yra ta, kad jūs turite būti tobulame pramonės sektoriuje, kad galėtumėte sukurti IG sąskaitą. „Foundr“ yra puikus netradicinės IG nišos pavyzdys, kuri ją griauna.

Jei parduodate biologiškai skaidomus maišelius, gavote šunis. Jei parduodate automobilių dalis, turite klasikinių automobilių. Daugelis vartojimo prekių vienaip ar kitaip gali pasitarnauti IG.

„Dave & Deb“ kelionės

Dave’as & Skolos

Apdovanota kelionių pora
ThePlanetD.com
@Twitter

Mūsų galingiausia socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija yra stiprus buvimas daugiau nei viename. Mes nededame visų kiaušinių į vieną krepšį.

Mūsų prekės ženklas yra stiprus Pinterest, Twitter, Facebook, Google+ ir StumbleUpon.

Mes leidžiame lengvai pasidalyti savo turiniu iš savo interneto svetainės vienu mygtuko paspaudimu, tačiau mes taip pat stengiamės reguliariai juo dalintis. Mes ne tik dalijamės kartą.

Turėdami strategiją, apimančią visą spektrą socialinių kanalų, galite nukreipti skirtingus vartotojus skirtingose ​​platformose.

Pastebime, kad kiekviena socialinės žiniasklaidos platforma nukreipia srautą į mūsų tinklaraštį, o „Pinterest“ yra pats staigiausias srautas. Priežastis, kodėl mes manome, kad socialinė žiniasklaida pritraukia tiek daug srauto į mūsų internetinį dienoraštį, yra ta, kad esame socialiniai tinklai.

Mes nenaudojame jo kaip garsiai kalbėtojo, kalbamės su savo pasekėjais. Kai mes kažkuo dalijamės, jie linkę tai skaityti, nes jaučia, kad mus pažįsta. Skaičiai yra svarbūs, tačiau tai tikrai svarbu santykiams su auditorija.

Mes stengiamės išlikti nuoseklūs ir nuolat dalyvauti socialinėje žiniasklaidoje. Turime žmonių komandą, kuri mums padeda skelbti mūsų turinį socialinėje žiniasklaidoje, kol mes esame tikri balsai ir tik tie žmonės, su kuriais bendrauja mūsų pasekėjai.

Dave'as Schneideris

Dave’as Schneideris

Tinklaraštininkų informavimo programinės įrangos „NinjaOutreach“ vienas įkūrėjų. Apsėstas verslas, rinkodara ir kelionės
„NinjaOutreach.com“
@Twitter
ATNAUJINIMAS: Dave’as nebeveikia šių svetainių, bet jį galima rasti daveschneider.me

Gamindami didelius gaminius, mes sulaukėme daug sėkmės, pagrindinis saitas toks kaip šitas.

Tada informuokite žmones, kurie juose vaizduojami, ir paskatinkite juos tuo pasidalyti socialinėje žiniasklaidoje.

Paskelbta gegužę, tai mus persiuntė 7500 apsilankymų pernai ir gavo šimtus akcijų. Tai taip pat sudarė 21 registraciją į bandomąsias programas ir dar keliasdešimt el. Pašto abonentų.

Manėme, kad tai gali būti labai sėkminga, nes jame dalyvavo daugybė influencerių, ir mes surengėme informavimo kampaniją apie turinį po jo paskelbimo, kad pateiktume jį visiems, kurie buvo paminėti.

Tai baigėsi reitingu „Google“ ir įtraukimu į internetą keliose svetainėse, kurie padėjo sustiprinti ir jos autoritetą.

Procesas nuo pabaigos iki pabaigos buvo veiksmingas:

 • Pateiksime tikslinių raktinių žodžių, kurie yra svarbūs mūsų produktui ir kurie, mūsų manymu, gali įgyti trauką, sąrašą, šiuo atveju – „Traffic Generation“ atvejų analizė
 • Kuriamas epinis turinys, kuriame yra daugiau nei 100 influencerių
 • Reklamuokite tą turinį tiems influenceriams
 • Pvz., Nuorodų į tą turinį svarbiuose svečių pranešimuose, kuriuos mes parašėme vėliau, com / traffic-hack /
 • Optimizavimas prisiregistruojant (tame puslapyje naudojame „Sumo Me“ pasveikinimo kilimėlį)

Ši strategija mums buvo labai efektyvi ir mes ją pakartojome kituose straipsniuose, nors ji ir buvo pati populiariausia.

Šie įrašai beveik visada gauna šimtus akcijų ir padeda mums kurti mūsų socialinę žiniasklaidą.

Dom Wells

Dom Wells

Moko žmones, kaip sėkmingai naudotis nišinėmis rinkodaros svetainėmis
„HumanProofDesigns.com“
@Twitter

Mano sėkmingiausia socialinės žiniasklaidos strategija yra ne jos naudojimas srautui generuoti, bet daugiau tinklo kūrimas. Kai kuriose nišose geriausias būdas sukibti yra susidraugauti su kitais įtakos turinčiais jūsų pramonės atstovais.

„Twitter“ ir FB grupės yra puikus būdas tai padaryti. Aišku, tai priklauso nuo jūsų nišos ir to, kur paliekami influenceriai.

Išleisdamas didžiąją dalį 2014 ir 2015 m. Tinklų ir pranešdamas apie save nišoje, aš galėjau nukreipti nukreipimo srautą į savo pirmojo numerio konvertuojančio srauto šaltinį, o dabar žmonės visą laiką kreipiasi į mane..

Manau, man pavyko pakelti save į influencerio lygį. Be socialinės žiniasklaidos tai nebūtų įmanoma taip lengvai.

Erikas Emanuellis

Erikas Emanuellis

Verslininkas, tinklaraštininkas, keliautojas, laisvai samdomas rašytojas, socialinės žiniasklaidos atstovas, ekstremalaus sporto mėgėjas ir sertifikuotas skydiveris
„NoPassiveIncome.com“
@Twitter

Įdiegimas buvo vienas lengviausių dalykų, kuriuos aš kada nors padariau norėdamas parduoti savo turinį per socialinę mediją Atgaivinti seną paštą mano „WordPress“ tinklaraščio papildinys.

Iš esmės ji automatiškai dalijasi senaisiais straipsniais per jūsų socialinės žiniasklaidos paskyras!

Vos per keletą minučių darbo aš nemokamai atnaujinau savo socialinius kanalus, nukreipdamas į savo seną turinį. Du paukščiai su vienu akmeniu.

Fransiskas Perezas

Fransiskas Perezas

Verslininkas internete, Verslas & SEO konsultantas
IBlogZone.com 
@Twitter

Vienintelė socialinės žiniasklaidos strategija, kurią naudoju, kad ji veikia, yra reguliariai skelbti savo straipsnius (senus ir naujus) per nustatytą laiką..

Radau, kad ne kartą skelbiau „Twitter“, „Pinterest“, „Facebook“ ir „G +“, kad galiausiai tai sulaukia mano ieškomo dėmesio ir pritraukia srautą į mano tinklaraštį.

Kuo naujesnis įrašas, tuo daugiau dėmesio jam skiriu pradžioje.

Vyresniems aš kartais pakeisiu "pavadinimai" išbandyti, kuris antraštės tipas sulaukia daugiausiai dėmesio. Mano naudojamos priemonės yra "atgaivinti seną postą", „WordPress“ papildinys ir „Hootsuite“.

Akivaizdu, kad kartu su šia strategija aš reguliariai bendrauju savo socialiniuose kanaluose atsakydamas į klausimus, dėkodamas tiems, kurie pasidalino mano įrašais, taip pat dalindamasis kitų žmonių turiniu..

Čia yra nuoroda prie įskiepio, kurį naudoju.

Gaelis Bretonas

Gaelis Bretonas

Svetainės kūrimo patarėjas
„AuthorityHacker.com“
@Twitter

Tiesą sakant, pats svarbiausias dalykas, kurį daugelis žmonių ignoruoja, yra įsitikinti, kad visuose savo turinio puslapiuose iš tikrųjų turite socialinius mygtukus. Jei įmanoma, mygtukai, slinkantys žemyn su vartotoju, kad jis visada būtų ekrane.

O svarbiausia, kad mygtukai, kurie visuose įrenginiuose matomi kaip TON srautas, šiais laikais yra mobilūs.

Čia yra mūsų suskirstymas į vieną iš mūsų svetainių

„Gael-Breton-1“

Akivaizdu, kad mobiliųjų telefonų akcijų optimizavimas yra nepaprastai svarbus, o daug B2C svetainių srauto pasiskirstys vis panašiau.

Laimei, „SumoMe“ leidžia visa tai padaryti lengvai. Iš visų mokamų socialinių įskiepių išbandžiau. „SumoMe“ įveikia juos visais aspektais ir yra nemokama.

Žaisdamas su papildiniu pastebėjau socialinio tinklo pakilimą, kurį daugelis žmonių ignoruoja: el. Paštas.

Čia pateiktas mūsų akcijų paskirstymas tinkle („SumoMe“ analizės dėka)

„Gael-Breton-2“

Pilka = el. Pašto adresai. Tai yra antras ar trečias populiariausias būdas dalytis turiniu, atsižvelgiant į dienas. „Twitter“ pralenkimas kiekvieną dieną.

Tada mes pradėjome pridėti savo vaizdų mygtukus, kai mes padidinome „Pinterest“ veiklą ir pastebėjome, kad dauguma „Pinterest“ bendrinimų įvyko būtent taip, taigi, jei naudojatės tinklu, įjunkite vaizdų dalintuvą.

„Gael-Breton-3“

Sumaišius šiuos bendrinimo mygtukus kartu su kitų žmonių infografikų, susijusių su straipsniu, pakartotiniu kopijavimu (ir suteikiant jiems priskyrimą) autopilotui labai padidėjo mūsų socialinis srautas..

Jei norite gauti maksimalų šių akcijų kiekį, įsitikinkite, kad turite savo SCHEMA socialinius duomenis ir naudokitės Koschedule antraštės analizatorius rašyti socialiai viliojančias antraštes, kad padidintumėte savo PR.

Štai viskas, tiesiog atlikite šiuos paprastus dalykus ir turėtumėte daugiau išnaudoti savo „WordPress“ svetainėje, kai kalbama apie socialinę mediją beveik visuose naudojant autopilotą.!

Geraldas Weberis

Geraldas Weberis

Interneto verslininkas, „Viral Content Buzz“ įkūrėjas ir SEO vaikinas
„HoustoniPhoneScreenRepair.com“
@Twitter

Mano galingiausia socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija (ypač naujesnei svetainei, tinklaraščiui ar verslui) yra platformos naudojimas Virusinio turinio „Buzz“ reklamuoti tinklaraščių įrašus naudojant „Virus“ apeliaciją. (Visas informacijos atskleidimas: Aš esu „Virral Content Buzz“ įkūrėjas).

Nepaisant to, ji tikrai veikia. Iš tikrųjų tai veikia labai gerai, jei jūsų turinys yra populiarioje nišoje ir yra patrauklus virusams.

Pavyzdžiui, mano žmona ir aš pradėjome a naujas verslas 2013 m. rugpjūčio mėn. ir reklamavo tinklaraštį naudodamas tik VCB platformą.

Priežastis, kodėl ji tokia efektyvi, yra gana paprastas būdas reklamuotojui / tinklaraštininkui, neturinčiam didelio pasisekimo, generuoti REAL socialinės žiniasklaidos akcijas iš REAL žmonių ir REAL socialinės žiniasklaidos paskyrų..

Jokių lėlių sąskaitų ir padirbtų akcijų. Aš automatizuoju šį procesą pridedamas mūsų tinklaraščio RSS tiekimas. Kai VCB moderatoriai patvirtins, kiekvienas įrašas bus automatiškai pateiktas dalijimui.

Atminkite, kad dienoraščių įrašus vis tiek turi patvirtinti moderatoriai.

adam steele

Adomas Steele’as

Vankuverio interneto verslininkas. Veikianti darboholikė. @MagistrateInc, @LoganixDotNet ir @PBNlocal
Magistrateinc.com
@Twitter

Mūsų strategija iš tikrųjų prasideda viduje – dokumentuojame viską, ką darome, kiek įmanoma daugiau proceso. Mes būtinai dalijamės savo patirtimi pirmiausia su naudojamais įrankiais (mes esame dideli Trello, pavyzdžiui).

Jie dažnai tada pasiimti mūsų istoriją ir pasidalykite taip, lyg tai būtų jų produkto naudojimo atvejo analizė. Mes gauname nuorodą, keletą akių obuolių ir visi laimi.

Žinoma, tai susiję su tinklaraščiu, nes šiuo metu mūsų tinklaraštis yra būdas dalintis savo istorijomis. Bet jei tai sąžininga ir tai, kad turime dokumentą kasdieniame kasdienybėje, yra puikus atvejo tyrimas, o platformos yra natūraliai suinteresuotos.

Henneke Duistermaat

Henneke Duistermaat

Nepriekaištingas rašytojas, turintis misiją išnaikinti „gobbledygook“. Nuolatinis „Copyblogger“ bendradarbis
EnchantingMarketing.com
@Twitter

Mano mėgstamiausia socialinės žiniasklaidos strategija yra naudojimas „SlideShare“ nes tai yra puikus būdas pakartotinai perpopuliuoti turinį ir išplėsti savo el. pašto adresų sąrašą (net nesinaudojant „SlideShare“!).

Štai kaip sukurti „SlideShare“ pristatymą:

 • Ieškokite savo parašyto populiaraus tinklaraščio ar svečio įrašo
 • Paverskite įrašą „SlideShare“ pristatymu dalindamiesi tik pagrindiniais punktais
 • Įsitikinkite, kad skaitytojai jaučia, kad gauna vertingų patarimų
 • Suteikite „SlideShare“ dėmesį patraukiančią antraštę
 • Įsitikinkite, kad atidarymo skaidrė atrodo patraukliai
 • Paskutinėje skaidrėje pridėkite pasirinkimo premiją ir priviliokite žmones spustelėti nukreipimo puslapį, kad pateiktumėte savo el. Pašto adresą

Geriausi pristatymai pateikiami „SlideShare“ pagrindiniame puslapyje ir štai kaip jūsų tinklaraštį gali atrasti nauja (daugiausia B2B) auditorija.

„My SlideShare“ apie copywriting yra ir ne, pavyzdžiui, iki šiol sukūrė 494 el. pašto abonentus (ir vis dar skaičiuoja).

Istiak Rayhan

Istiak Rayhan

Rinkodaros tinklaraštininkas, SEO, socialinė žiniasklaida ir „WordPress“ entuziastas
„RoadToBlogging.com“ 
@Twitter

Socialinė žiniasklaida suteikia galimybę kam nors prisijungti prie mano tinklaraščio per platformą, kurią jie jau naudoja. Tai man padeda pasiekti tikslinę auditoriją ir užmegzti ryšį su bendraminčiais.

Man pati galingiausia socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija retargeting, taip pat žinomas kaip pakartotinė rinkodara.

Kiekvieną dieną mano tinklaraštį lanko daugybė žmonių, tačiau labai mažai žmonių mane seka socialinėje žiniasklaidoje ir dalijasi mano turiniu. perkėlimas į kitą vietą padeda man susisiekti su tais lankytojais ir padidinti savo socialinę žiniasklaidą, taip pat ir socialines akcijas.

Aš naudoju savo populiariausius įrašus savo tinklaraščio auditorijai. Tai puikiai veikia, nes būtent tie žmonės jau domisi mano tinklaraščiu.

Vykdydamas retargetą, įsitikinu, kad žmonėms lengviau dalintis mano turiniu ir sekti mane socialinėje žiniasklaidoje.

Čia yra keletas „WordPress“ papildinių, kuriuos naudoju plėtodamas savo tinklaraštį ir skatindamas dalintis.

 • Stebėjimo kodo tvarkyklė – Tai padeda man valdyti visus stebėjimo kodus ir konversijos taškus iš vieno puslapio. Aš lengvai galiu valdyti „Facebook“ pasirinktinę auditoriją & „Facebook“ nukreipimas naudojant šį papildinį.
 • Monarchas – Tai yra socialinio bendrinimo įskiepis, dėl kurio pasidalyti beprotiškai lengva. Naudodamiesi papildiniu, skirtingais būdais galite pridėti bendrinimo mygtukus. Taip pat galite naudoti norėdami pridėti socialinės žiniasklaidos stebėjimo mygtukus.
 • Reaktyvinė skraidyklė – „Jetpack“ iš tikrųjų yra papildinių paketas. Jis turi daugybę funkcijų. Viena iš funkcijų leidžia man automatiškai bendrinti savo tinklaraščio įrašą socialinio bendrinimo kanale. Tai suderinama su „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Tumblr“, „Kelias“ ir „Google“+.
 • Spustelėkite „Tweet“ – Aš naudoju šį papildinį savo mėgstamiausiose žinutėse, kad galėčiau pridėti "Spustelėkite „Tweet“" dėžė. Man tai puikiai tinka.
 • „OnePress“ socialinis užraktas – Šis įskiepis tikrai padeda man labiau dalytis savo socialiniais tinklais. Idėja yra paslėpti dalį įrašo už socialinių mygtukų rinkinio ir paprašyti lankytojų pasidalinti mano turiniu, kad pamatytų slepiančią dalį. Šį triuką daugiausia naudoju ant ilgų įrašų.

velnias

Devesh Sharma

21 metų tinklaraštininkas, interneto rinkodaros specialistas, „WordPress“ fanatikas ir WPKube.com 
@Twitter

Tai būtų dalijimasis tais pačiais pranešimais skirtingu metu arba perdirbami seni pranešimai. Tai lengva padaryti naudojant Atgaivinkite senus pranešimus arba „MeetEdgar“.

Dalijimasis senais įrašais padeda sulaukti daugiau srauto ir stebėtojų, an eksperimentą atliko Tomas Tunguzas atskleidė, kad kiekvienas tviteris turi galimybę gauti apie 75% daugiau tweets nei ankstesnis retweetų skaičius.

Jokūbas Kasas

Jokūbas Kasas

Grafikos, logotipų ir internetinių dizainerių, tinklaraštininkų, laisvai samdomų vertėjų ir pasaulio keliautojų
JustCreative.com
@Twitter

Norėdami maksimaliai padidinti savo pranešimų tinkamumą, grafikas juos tais laikais, kurie yra optimizuoti mano skaitytojams. Naudodamiesi „Google Analytics“ galite pamatyti, iš kur ir kur kyla srautas, taip pat galite peržiūrėti el. Pašto informacinių biuletenių duomenų bazę.

Tada suplanuosiu pranešimus, kai jie greičiausiai prisijungę, naudodamiesi „WordPress“ & Buferis.

Pavyzdžiui, suplanuosiu paskelbti įrašą savo tinklaraštyje 9 val., O iki 10 val. Jis bus importuotas į „AWeber“ (mano el. Pašto teikėjas), tada suplanuosiu el. Laiško išsiuntimą maždaug 13 val., Kai dauguma mano auditorijos pasaulis yra prisijungę.

Aš taip pat planuoju pranešimus dalytis savo socialinės žiniasklaidos platformose su „Buffer“, užtikrindamas, kad vaizdai būtų įtraukti, kad būtų kuo daugiau paspaudimų.

Jonas Haveris

Jonas Haveris

"Sumokėjęs 23,5 tūkst. USD studentų paskolų per 3 metus, aš įkvėpiau padėti kitiems sumokėti skolas"
„AuthorityWebSiteIncome.com“
@Twitter

Pati galingiausia socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija, jungianti prie mano „WordPress“ svetainės, yra nukreipimas į mano svetainės lankytojus „Facebook“ naudojant papildomas premijas, kurios paverčia lankytojus prenumeratoriais..

Galėdama iš naujo nukreipti ankstesnius svetainės lankytojus, galiu paversti lankytojus, kurie galbūt niekada negrįš į mano svetainę, į daugelį mano jautriausių gerbėjų, įtraukdama juos į mano el. Pašto adresų sąrašą.

Kevin_Indig

Kevinas Indigas

SEO BU savininkas @dailymotion Silicio slėnyje, buvęs @Searchmetrics @uniquedigitalDE @thereachgroup
„DailyMotion.com“
@Twitter

Vienas dalykas, kurį laikui bėgant vėl matau pamirštą ir nepakankamai įvertintą, yra… „Facebook“ grupės! Jie yra labai galingas srauto šaltinis, jei pavyksta tinkamai prie jų prieiti.

Matote ekrano kopijoje tuos bendro eismo srautus? Jie atsirado reklamuodami naują tinklaraščio įrašą „Facebook“ grupėse!

Kevinas Indig 1

Bet kaip tu tai darai teisingai? Štai ką turite apsvarstyti:

1. Naudokite „Facebook“ paieškos funkciją norėdami rasti tinkamas grupes jūsų tinklaraščio ar straipsnio, kurį norite bendrinti, temai. Kuo konkretesnė grupė, tuo geriau. Pvz .: nors tema „Sportas“ yra labai plati tema, „riebalų nuostoliai“ būtų konkretesni ir labiau tinkami tinklaraščio įraše apie riebalų praradimą.

2. Antrasis kintamasis, į kurį norėtumėte atsižvelgti, yra grupės dydis. Ideali grupė jūsų tikslui yra geriausias konkretumo ir dydžio derinys.

Kevinas Indigas 2

3. Kitame žingsnyje norėtumėte prisijungti prie 5–10 grupių. Negalite paskelbti kaip gerbėjų puslapis grupėje, todėl turėsite naudoti privatų profilį. Tai reiškia, kad šis profilis staiga tampa tinklaraščio veidu.

Labai svarbu, koks patikimas šis profilis atrodo, todėl susiraskite gerai atrodančią profilio nuotrauką ir maloniai bendraukite su žmonėmis, komentuojančiais bendrintą įrašą..

Įsivaizduokite, kad einate pro barą ir eskiziškai atrodantis vaikinas prašo įeiti į vidų grubiu tonu – ar jūs eitumėte? Tas pats ir socialinėje žiniasklaidoje! Taip pat atminkite, kad daugelis didelių grupių yra prižiūrimos, todėl atidžiai perskaitykite grupės taisykles ir jų laikykitės.

*** Dalykitės savo tinklaraščio straipsniu 3–5 grupėse vienu metu. Norėtumėte išbandyti, koks yra geriausias laikas paskelbti grupėje. Pradėkite bandyti dalytis maždaug per pietus (12–13 val.) Arba po darbo (6–9 val.), Kaip nurodyta šioje dalyje infografika.

Taip pat atminkite, kad nepulkite į savo skelbimus grupių, kitaip vartotojai susierzins. Aš pasidariau geros patirties, kai dalinuosi kartą per savaitę grupėje, bet tai taip pat priklauso nuo pačios grupės. Įsitraukdami į grupę, ne tik pasidalydami savo medžiaga, galite sukurti dar daugiau pasitikėjimo savimi!

Kai bendrinate, nepaprastai svarbu parašyti trumpą tinklaraščio straipsnio, kuriame vartotojai skatinami spustelėti, aprašą. Kuo jis labiau individualizuotas grupės atžvilgiu, tuo geriau. Todėl į aprašą galite įtraukti grupės pavadinimą arba prisijungti prie grupės temos.

Kevinas Indig 3

Kodėl „Facebook“ grupės yra tokios galingos? Kalbate ne tik su auditorija, kuri jau gali būti suinteresuota jūsų tema, bet ir galite pasitelkti „Facebook“ bendruomenę, kad galėtumėte ją paversti savo. Jūsų tinklaraštis gali tapti pasikartojančia nuoroda grupėje ir ilgainiui vis daugiau grupės narių reguliariai lankysis jūsų svetainėje.

Ir štai, mes jau esame antrame pranašume: jūs sukuriate vis daugiau grįžtančių lankytojų ir ištikimų skaitytojų. Du papildomi pranašumai: juos galite konvertuoti į el. Pašto prenumeratorius, o tai dar galingesnis būdas bendrauti su jais ir priversti juos įspausti jūsų prekės ženklą..

Jūs pagerinsite savo prekės ženklo suvokimą natūralios paieškos rezultatuose: daugiau žmonių spustelės jūsų rezultatą, jei jie atpažins jūsų prekės ženklą. Tai mainais daro teigiamą poveikį jūsų SEO našumui!

Trečiasis „Facebook“ grupių panaudojimo savo socialinės žiniasklaidos strategijoje pranašumas yra sąveika su grupės nariais. Jie praneš jums ne tik apie tai, ko jiems gali trūkti jūsų straipsnyje, bet ir apie tai, kokie klausimai jiems kyla šia tema ir kokios kitos temos juos domina.

Į šiuos klausimus turėtumėte atsakyti savo straipsnyje. Nedvejodami redaguokite jį paskelbę. Patikslinkite tai laikui bėgant! Komentarai taip pat gali suteikti įkvėpimo būsimiems straipsniams, kuriuos vėliau galėsite vėl pasidalyti grupėje, kurioje buvo aptarta, ir nurodyti žmones, su kuriais apie tai kalbėjote. Taip sukuriate stiprią vartotojų bazę!

Kulwantas Nagi

Kulwantas Nagi

Interneto verslininkas, tinklaraštininkas, rašytojas, dienos svajotojas
„BloggingCage.com“
@Twitter

Galingiausia strategija socialinėje žiniasklaidoje padėti žmonėms skirtingose ​​grupėse (FB), bendruomenėse (G +) ir žymos (twitter).

Savo pramonėje galite rasti įvairių grupių, bendruomenių ir žymų, ir patikrinti, su kokiomis problemomis žmonės susiduria. Pagal savo patirtį padėkite jiems sukurti autoritetą tose vietose.

Kai būsite labai aktyvūs tokiose vietose, grupių / bendruomenių nariai pradės jus pastebėti.

Taigi, jūs galite turėti patrauklų laiko juostos, „G +“ arba „twitter“ viršelį, kuriame yra jūsų svetainės URL ir jūsų žinios.

Taigi čia jūs laimite žaidimą. ��

Turėkite juos savo svetainėje ir konvertuokite juos į prenumeratorius, dovanodami ką nors nemokamai (el. Knyga, vaizdo įrašas, kursas, papildinys).

Larry Kim

Larry Kim

Įkūrėjas @WordStream. Žurnalas „@Inc“, populiariausias. Verslumas, pradedantieji verslai, „Adwords“, „Facebook“ reklama
Mobilioji beždžionė 
@Twitter

Mes darome labai daug socialinės žiniasklaidos reklama.

Mūsų turinio populiarinimas vartotojų (pasirinktinių auditorijų) ir pakartotinės rinkodaros (žmonių, kurie neseniai apsilankė mūsų svetainėje) sąrašuose.

Pastebėjome, kad žmonės, kurie yra susipažinę su jūsų prekės ženklu, tris kartus dažniau užsiima jūsų reklamuojamais socialinės žiniasklaidos skelbimais ir du kartus labiau linkę konvertuoti į potencialų klientą ar išpardavimą, kai spustelėja jūsų svetainę..

Lukas Klingas

Lukas Klingas

Filialo valdytojas, tinklaraštininkas ir žiniatinklio kūrėjas
LukePeerFly.com 
@Twitter

Mano galingiausia socialinės žiniasklaidos strategija apima 3 veiksmus:

1) Rasti turinį, kurį žinau savo auditorijai, patiks ir noriu su ja bendrauti. Įsitraukimas į socialinę mediją yra ypač svarbus (ypač „Facebook“ puslapiuose)..

Kuo daugiau dalyvausite, tuo daugiau dalyvausite ateityje. Teikti vertę nuosekliai laikui bėgant.

2) Nuoseklus skelbimas yra lengviausias būdas pagerinti bendrą įsitraukimą. Jei skelbiate atsitiktine tvarka visą mėnesį, tada mažiau tikėtina, kad jūsų turinys bus matomas.

Turiu „Facebook“ puslapius ir „Twitter“ paskyras, kurias pastaruosius 3 ir daugiau metų kasdien 3 kartus per dieną paskelbiau. Įsitraukimas į mano turinį yra fenomenalus, nes aš teikiu nuolatinę vertę savo auditorijai.

Tai lemia geresnį įsitraukimą į mažiau … įtraukiančius įrašus (tinklaraščio įrašai ar rėmėjai).

3) Aš taip pat maišau savo turinio tipus visuose kanaluose. Vieną dieną aš paskelbsiu 2 vaizdus (gaunančius didelį įsitraukimą) ir 1 tinklaraščio įrašo nuorodą. Kitą dieną aš paskelbsiu 1 „YouTube“ vaizdo įrašą ir 2 vaizdus.

Kad jūsų turinys išliktų šviežias, o vartotojas atspėtų, ką ketinate jiems suteikti toliau. Aš suplanuoju visą savo turinį ir atnaujinu jį visuose savo kanaluose naudodamas FPTraffic.com.

„FPTraffic“ taip pat leidžia man automatiškai sudaryti eilę naujų tinklaraščių įrašų iš savo „WordPress“ tinklaraščių ir sumaišyti juos su likusiu mano turiniu. Tai padeda smarkiai padidinti mano bendrą įsitraukimą.

Naudodamasi savo socialinės žiniasklaidos strategija per savaitę pasiekiu daugiau nei 5 000 000 žmonių, todėl žinau, kad ji veikia. Tiesiog reikia laiko, pastangų ir tinkamų įrankių. Sėkmės!

Marcusas Tayloras

Marcusas Tayloras

"Aš kuriu ir eksperimentuoju su svetainėmis. „@VentureHarbour“ įkūrėjas"
„VentureHarbour.com“
@Twitter

Viena geriausių strategijų, su kuriomis susidūriau, yra apklausų straipsnių, įrankių ar apklausų naudojimas, kad būtų galima geriau suprasti srautą, o tada tų apklausų įžvalgos naudojamos norint tiksliai sureguliuoti turinį – padaryti jį aktualesnį ir išplėsti..

Pavyzdžiui, prieš dvejus metus paskelbėme Šis straipsnis apie geriausią žiniatinklio prieglobos paiešką. Iš pradžių ji buvo skirta specialistams (mes palyginome ir įvertinome aukščiausius interneto prieglobos sprendimus).

Pridėję įrankį, kuris paklausė vartotojo, ko jie ieškojo, sužinojome, kad didžiąją dalį srauto, lankančio straipsnį, sudarė pradedantieji, ieškantys geriausios pigios hostingo įmonės.

Sužinoję šią įžvalgą, perrašėme turinį, skirtą pradedantiesiems. Nuo to laiko žymiai padidėjo turinio įtraukimo metrika ir bendrinamumas.

Tokių formų ir apklausų sukūrimas gali šiek tiek užtrukti, tačiau tai puiki strategija, leidžianti dar labiau suaktyvinti jūsų didelio srauto turinį, kai reikia didinti socialinį įsitraukimą..

Marko Saric

Marko Saric

"„HowToMakeMyBlog.com“ patarėjas ir tinklaraštininkas. Aš rašau apie turinio rinkodarą, socialinę mediją ir internetinius dienoraščius"
„HowToMakeMyBlog.com“
@Twitter

Su mažėjantis organinis pasiekiamumas, mano galingiausia socialinės žiniasklaidos strategija yra sukurti puikų turinį, kurį žmonės nori skaityti ir bendrinti.

Tai, ką skelbiu savo tinklaraštyje, galiu kontroliuoti.

Deja, aš negaliu kontroliuoti, kiek mano puslapis patinka „Facebook“, kuriame rodomi mano pranešimai. Taigi aš daugiausia dėmesio skiriu kokybiško turinio skelbimui …

 • tai įdomu mano auditorijai
 • tai moko žmones kažko naujo
 • kuris suteikia naują požiūrį į šią temą
 • kad linksmina
 • ir tai yra geriau ir lengviau suprantama nei turinys, jau prieinamas šia tema.

Aš turiu išsamią informaciją apie šį turinio kūrimo procesą čia. Tai yra geriausias būdas pasiekti daugiau žmonių, nes teikiu pakankamai vertę, kad žmonės norėtų pasidalinti ir skleisti žodį socialinėje žiniasklaidoje..

McKinzie Brocail

McKinzie Brocail

Laisvai samdomas rašytojas, skaitmeninių ryšių specialistas
„McKinzieWrites.com“

Tai gali būti unikalus ir įdomus patarimas, dirbantis STDcheck.com, visos šalies STD testavimo paslaugų teikėjas socialinės žiniasklaidos srityje.

Kaip ir galima tikėtis, nėra lengva užduotis priversti žmones įsitraukti į prekės ženklą, siūlantį STD testavimą, kuris yra labai privatus, ypač viešoje socialinėje žiniasklaidoje..

Mes dažnai turime provokuoti žmones socialinėje žiniasklaidoje skaityti ir dalytis mūsų tinklaraščio turiniu, nes lytiškai plintančios ligos paprastai yra kažkas, apie ką žmonės nori tylėti..

Kaip ir dauguma kompanijų, mes dalijamės savo tinklaraščio įrašais per savo socialinės žiniasklaidos platformas ir turime „WordPress“ tinklaraštyje įgalintus bendrinimo įrankius, kuriuos lankytojams taip pat lengva padaryti..

Abi šios vietos gali būti informacijos platintojai, tačiau tinklaraščiai pirmiausia skirti informacijos sklaidai, o socialinė žiniasklaida – daugiau informacijos apie visuomenės įtraukimą ir sąveiką su ja..

Mes stengiamės pereiti nuo vienos komunikacijos platformos prie kitos skleisdami turinį, kuris yra įdomus, įdomus, patrauklus, linksmas ar protingas..

Mūsų tinklaraščio ir socialinės žiniasklaidos sujungimas yra nepaprastai reikšmingas „STDcheck“. Tai ne tik suteikia mums reikiamo ir įdomaus turinio bei kopijavimo, kad galėtume pasidalyti su savo stebėtojais, bet ir įtraukia į mūsų tinklaraštį auditoriją, kuri greičiausiai nerastų jo ar ieškotų to patys..

Tiesą sakant, anksčiau internetinių dienoraščių įrašai, kurie niekada nebuvo bendrinami mūsų socialinės žiniasklaidos paskyrose, sulaukė labai mažai srauto.

Pasidaliję jais visose mūsų naudojamose platformose, labai greitai pastebėjome dramatišką padidėjimą (iki 100 kartų daugiau srauto kai kuriais atvejais!) jų vaizduose, kai žmonės spustelėjo ir vėliau pasidalino įrašais.

Pereinamumą palengviname tuo, kad ne tik kopijuojame ir įklijuojame straipsnio nuorodą „Facebook“, ir skelbiame automatiškai užpildytą tekstą – mes parengiame pranešimus, kad jie būtų patrauklesni ir patrauklesni mūsų socialinės žiniasklaidos auditorijai, kad žmonės galėtų juos skleisti. jų draugams ir pasekėjams … panašiai kaip lytinius lytinius susirgimus, apie kuriuos kalbame savo tinklaraščiuose.

Monica Stott

Monica Stott

Kelionių tinklaraštininkė su meile dėl stilingų nuotykių ir savaitgalio pertraukų. 10 geriausių JK kelionių tinklaraščių
„TheTravelHack.com“
@Twitter

Mano galingiausia socialinės žiniasklaidos strategija į savo internetinį dienoraštį įdėjau „Pinterest“ tinkančius vaizdus.

„Pinterest“ yra didžiausias mano srautas socialinėje žiniasklaidoje, todėl stengiuosi žmones paskatinti prisegti kuo daugiau vaizdų iš mano svetainės.

Gali praeiti keli mėnesiai, kol smeigtukas pradės vairuoti didelį srautą, bet kai jis tai dar ir toliau skatina srautą, skirtingai nuo kitų kanalų, kurių laikotarpis yra trumpas.

Nate'as Shivaras

Nate’as Shivaras

"Aš dirbu SEO ir internetinėje analizėje bei gyvenu Atlantoje, GA"
„ShivarWeb.com“
@Twitter

Mano socialinės žiniasklaidos strategija yra automatizuoti socialinės žiniasklaidos mechanizmus, kad galėčiau sutelkti savo laiką į tai, kas iš tikrųjų svarbu – žmonių pokalbis ir santykiai.

Tai strategija, kurią išsamiai aprašiau kaip automatizuoti Twitter metus paštu.

Ne visi dalykai turėtų būti automatizuoti, tačiau turėtumėte kurti sistemas ir ieškoti galimybių automatizuoti savo socialinės žiniasklaidos strategijos dalis, kad išlaisvintumėte brangų laiką..

Pvz., Yra klišės dalis socialinės žiniasklaidos patarimų "paskelbkite savo naują turinį visuose savo tinkluose." Tai gali būti naudinga kai kuriems žmonėms. Bet net jei taip yra, jūs nebūtinai turėtumėte fiziškai rašyti į visus savo tinklus.

Net jei ta užduotis užtruks "tik 10 minučių" – tai yra 10 minučių mažiau, nei jūs turite daryti dalykus, kuriuos galite padaryti tik jūs – rašyti asmeninį el. Laišką, atsakyti į DM, išdėstyti naują turinį, pasinerti į savo analizę ir pan..

Tai yra dalykas, kuris tikrai paskatins ilgalaikį tvarų jūsų svetainės augimą. Ir paprastai mašinos gali atlikti varginančias užduotis geriau nei galite, jei skiriate laiko tinkamai nustatyti.

Jei naudojate „WordPress“, turite pagrindą, kad kokybės automatizavimas įvyktų. „WordPress“ yra keletas slaptų automatikos ginklų.

Pirma, jis automatiškai sugeneruoja kokybiškus RSS tiekimus ne tik jūsų svetainei, bet ir kategorijoms, žymoms bei pasirinktinėms taksonomijoms. Tai reiškia, kad turite struktūruotą ir mašininiu būdu skaitomą turinį.

Antra, „WordPress“, be kitų paslaugų, gerai integruojasi su automatizavimo įrankiais, tokiais kaip IFTTT ir „Zapier“. Ir net jei to nepadarys – tiks tie kokybiški RSS tiekimai.

Pažvelkite į savo socialinės žiniasklaidos darbo eigą. Pažvelkite į efektyvias užduotis. Pažvelkite į užduotis, kurias galite atlikti tik jūs ir kurios yra tiesiog nuobodžios. Naršykite pagal esamus IFTTT receptus ir „Zapier zaps“.

Pažiūrėkite, ar kažkas jau sukūrė ką nors, kuo galite naudotis.

Jei ne, suskaidykite procesą ir sukurkite savo. Pavyzdžiui, vietoj "prisimindamas Piną" visus savo nuotraukų įrašus sukurkite IFTTT, kuris išsitraukia iš nuotraukų žymės RSS tiekimą.

Nurodykite, kad jis automatiškai paskelbtų „Pinterest“ naudodamasis jūsų pavadinimu ir šablono aprašymu. Daug kas priklauso nuo jūsų svetainės, turinio, auditorijos ir vaizduotės. Tačiau naudodami „WordPress“ galite sukurti pagrindą tam, kad automatizuotumėte.

Nikas Loperis

Nikas Loperis

„Side Hustle Nation“ vyriausiasis šurmulys. Rinkodaros, slidininkų, autorių, verslo nertų ir „podcaster“
„SideHustleNation.com“
@Twitter

Per pastarąsias 60 dienų, mano „Pinterest“ srautas viršija 2000%. (Teisingai tariant, tai padeda padalyti iš labai mažo skaičiaus, tačiau parodo, kad prieš porą mėnesių nieko nežinojau apie „Pinterest“).

Pagrindinė strategija – ir kreditai, kai reikia mokėti kreditą, – viskas, ką aš šiandien žinau Rosemarie Groner prie Užimtas budėtojas – reiškia, kad jūsų geriausias turinys būtų pažymėtas atitinkamose grupių lentose.

Kai aš pradėjau, turėjau mažiau nei 100 „Pinterest“ stebėtojų, bet prisijungdamas prie šių grupių lentų sprogo mano vardas "pasiekti" iki daugiau nei 80 000 žmonių per porą savaičių.

Didelis „Pinterest“ pranašumas yra tai, kad ji yra unikali socialinė platforma; tai vienintelis atvejis, kai žmonės aktyviai ieško naudingų ar įdomių tinklaraščių straipsnių. Visur kitur reikia linksmintis ar susigaudyti su draugais.

Jei jūsų turinys patinka moterims, tai yra puikus būdas pamatyti ekspoziciją ir padidinti srautą, o šaunus dalykas yra tai, kad dabar jis veikia autopilotu, nes yra prieinamas įrankis, vadinamas „Board Booster“ (nemokamas bandymas, tada 5 USD per mėnesį)..

Išsiaiškinkite geriausius įrašus, sukurkite jiems vertikalius vaizdus (1 000 × 1500), paprašykite prisijungti prie saujelės atitinkamų grupių lentų ir eikite į miestą.

Robas Kubonas

Robas Kubonas

Verslininkas, „Amazon“ bestselerių autorius, internetinis mokytojas ir grafikos dizaineris
„RobCubbon.com“
@Twitter

Mano „Facebook“ puslapis sekėjų skaičius per kelis mėnesius sumažėjo nuo 1000 iki 17000. Anksčiau nuo 0 iki 1000 simpatijų man prireikė 4 metų.

Kas nutiko? „Facebook“ įvaizdžio citatos.

„Facebook“ patinka įtraukiami puslapiai – tai reiškia, kad puslapiai skelbia dalykus, kurie patinka daugeliui žmonių, komentuoja, dalijasi ar spustelėja.

Vaizdo citatos leis jums patikti, komentuoti, bendrinti ir spustelėti. Dienoraščio įrašai nebus. „Facebook“ niekam nerūpi jūsų tinklaraščio įrašai. Bet dešimt kartų didesnė tikimybė, kad jie mėgsta, komentuoja, dalijasi ar net spustelėja vaizdo citatą.

Be to, užmezgiau ryšius su kitais „Facebook“ puslapio savininkais ir pasidaliniau vienas kito vaizdinėmis citatomis. Tai reiškia, kad vis daugiau ir daugiau patinka.

Ką visa tai reiškia? Eismas!

Net jei „Facebook“ nerodo tinklaraščių įrašų perpus, o tik rodo vaizdų citatas, jei jūsų puslapyje yra beprotiškai daug „Like“ ir, dar svarbiau, jūsų susižavėjimas, jūs sulauksite srauto.

Sharon Gourlay

Sharon Gourlay

Tinklaraštininkas ir kelionių entuziastas
„WheresSharon.com“
@Twitter

Mano galingiausia socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija naudojasi „Pinterest“ reklamuoti mano tinklaraščio įrašus. Manau, kad užtrunka tik apie 5 minutes, kol pagaminsite įtikinamą kaištį, kuris privers žmones prisegti ir spustelėti mano įrašus.

Tai darau dviem būdais – turėdamas puikų vaizdą savo tinklaraščio įraše kartu su „WordPress“ įskiepiu, kad žmonėms būtų lengviau prisegti vaizdą tiesiai į „Pinterest“.

Aš taip pat prisegiu vaizdą aplink save „Pinterest“ prie populiarių grupių lentų, kur tikėtina, kad jos bus atkurtos.

Geriausia „Pinterest“ dalis yra ta, kad ji veikia per dešimt minučių ir gali pateikti hitus ateinantiems metams. Joks kitas socialinės žiniasklaidos kanalas man neskiria tokio paties atlygio už tokias mažas pastangas.

Sue Anne Dunlevie

Sue Anne Dunlevie

Padėti pradedantiems tinklaraštininkams sėkmingai internete. Sekite mane, jei norite gauti nemokamą el. Knygą, kaip pritraukti 1000 prenumeratorių per 30 dienų
Sėkmingas dienoraštis.com
@Twitter

„Pinterest“ šiuo metu yra mano mėgstamiausias socialinės žiniasklaidos kanalas. Tai puikus įrankis jūsų tinklaraščio srautui padidinti – ypač jei lentas suskirstote pagal kategorijas jūsų tinklaraštyje.

Pavyzdžiui, aš turiu „Pinterest“ lentas, kurios atitinka temas, apie kurias aš tinklaraštyje, pvz "Užsidirbkite pinigų iš savo tinklaraščio", "Dienoraščio srauto idėjos", ir "Dienoraščiai 101".

Aš taip pat pradėjau internetinė dienoraščių grupės lenta ir per mažiau nei 6 mėnesius valdyba turi virš 8000 sekėjų. (Pasitraukite ir paprašykite, kad pridėčiau jus kaip bendraautorį).

Aš naudoju programą „Tailwind“, kad suplanučiau savo kaiščius taip, kad srautas iš „Pinterest“ būtų nuoseklus. Tai daug lengviau, nei spardyti kelis kartus per dieną, kiekvieną dieną!

Kitas triukas yra turėti "prisek tai" mygtuką savo „WordPress“ tinklaraštyje, kad skaitytojai galėtų lengvai prisegti jūsų įrašus. Čia yra greitos nuorodos apie tai, kaip sukurti mygtuką.

Syed Naimath

Syed Naimath

PlugMatter.com

Viena iš galingiausių socialinės žiniasklaidos strategijų, kurios laikėmės ilgiausiai, yra tiesiog autoriaus kreditų suteikimas mūsų dalinamajam turiniui.

Nors tai atrodo mažas gestas, jis leidžia mums užmegzti ryšius su daugeliu nežinomų tinklaraštininkų ir keletu influencerių, kurių turinį mes skaitome ir dalijamės.

Kartais į tviterį taip pat galite įtraukti tikrą komentarą, kuriame kreipiamasi į autorių; Čivināšana gali būti pavyzdys:

Sveikinimai @ hackinglife7. Skamba kaip geras pirkinys! "Skaidrumo ataskaita Nr. 11 – lengvi turinio tipai, kuriuos įsigijo „CodeinWP“" bit.ly/1NL3yLz

ARBA

Puikus raundas @Adelina_Tuca. Greitos suvestinės visada naudingos. "6 populiariausi „WordPress“ pasirinktinių įrašų tipų papildiniai" – http://bit.ly/2021iqh

Be to, dalindamiesi kolegų tinklaraštininkų turiniu nuoširdžiai pripažindami, daugelis iš jų grąžina palankumą, pasidalindami ir jūsų turiniu. Taigi tai abiems naudinga.

Socialinės žiniasklaidos sėkmės raktas yra įsitraukimas į tikrą sąveiką su kitais. Nepriklausomai nuo tikslo, įsitraukimas bus vaisingas tik tada, kai jis bus tikras ir bus atliekamas atsargiai bei pripažįstant kitus.

Tomas Smale

Tomas Smale

Bendrovės „FE International“ įkūrėjas, padėjęs internetinio verslo savininkams parduoti savo įmonę. „Entrepreneur.com“ žurnalistė
FeInternational.com
@Twitter

Skelbimų „Facebook“ skleidimas, siekiant pagerinti įsitraukimą. Tai ypač svarbu, jei atitolinate savo svetainės auditoriją. Šie žmonės neseniai lankėsi jūsų svetainėje, todėl greičiausiai nori pasidalinti jūsų turiniu „Facebook“.

Tai geriausiai sekėsi naudojant tinklaraščių įrašus – „WordPress“ tai daro ypač lengvai ir kiekvienas (net ir mažas verslas) turėtų reguliariai rašyti tinklaraštį ir apsvarstyti mažas apmokamas kampanijas „Facebook“, kad padidintų jų pasiekiamumą.

Timas Bourquinas

Timas Bourquinas

Verslininkas ir „Angels“ beisbolo gerbėjas
AfterOffers.com
@Twitter

Kai dauguma žmonių kalba apie tai, kaip naudotis socialine žiniasklaida srautui gauti, jie kalba apie bandymą gauti nemokamą srautą sukurdami šiuos įrašus „Twitter“ ar „Facebook“ ir susiedami šias paslaugas su savo tinklaraščiu ir tikėdamiesi, kad pasekėjai spustelės nuorodą.

Anksčiau savo internetinių dienoraščių rašymo dienomis supratau, kad tai nėra tvaru. Kaip „Facebook“ pakeitė taisykles ir pradėjo rodyti pranešimus mažiau turėjusiems žmonėms "patiko" jūsų puslapis, kiekvienas socialinės žiniasklaidos tinklas supranta, kad norint užsidirbti pinigų reikia žmonių, kurie galėtų reklamuotis.

Jie negali išlaikyti savo verslo, nieko nedarydami, tik leisdami žmonėms nemokamai siųsti srautą į savo svetaines.

Gera žinia ta reklama „Facebook“ yra nepaprastai efektyvus ir nebūtinai turi būti brangus, jei tinkamai taikote pagal savo skelbimus.

Prieš dvejus metus nusprendžiau, kad bet koks srautas, kurį nemokamai gaunu iš socialinių tinklų, bus "glajus ant torto" ir kad didžioji dalis srauto, kurį gaunu, būtų mokama.

Man tiesiog reikėjo būdo, kaip parodyti gerą investicijų grąžą, arba rodyti skelbimus savo svetainėje, arba parduoti mokamą produktą el. Pašto automatinio atsakiklio piltuve..

Šiomis dienomis mano socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija yra sutelkta į „Facebook“ skelbimus. Aišku, esu laiminga, kai gausiu savo tinklaraščio „Twitter“ kanalą "retweetai" ir paspaudimų arba kai mano tinklaraščio „Facebook“ puslapis įgyja teigiamų įvertinimų ir pasidalinimų įrašais, bet aš to neskaičiuoju.

Tinklaraščio tvarkymas kaip verslas reiškia norą mokėti norint patekti į priekį potencialiems klientams.

Taigi, čia darau tiek nemokamą, tiek mokamą pusę, kad srautas iš „Facebook“ būtų perkeltas į mano tinklaraštį, kur galėčiau paskatinti lankytoją prisiregistruoti gauti mano el. Pašto informacinį biuletenį..

Bet pirmiausia, svarbiausia padaryti „Facebook“ rinkodaros tašką kiekviename savo tinklaraščio puslapyje. Tokiu būdu visiems, kurie lankosi jūsų tinklaraštyje, grįžus į „Facebook“ gali būti pritaikytos naujos reklamos.

VISAS, ką darau, yra skirtas plėsti savo el. Pašto informacinį biuletenį, nes kai tik turiu juos savo sąraše, mano vienintelė kaina juos pasiekti yra mėnesinis mokestis už mano „GetResponse“ sąskaitą.

Dėl nemokamo srauto:

 • Kiekvienas tinklaraščio įrašas įdėtas į tinklaraščio „Facebook“ puslapį kaip įrašas. Bet kokie paspaudimai, kuriuos gaunu iš tų įrašų, yra siaubingi, bet nesvarbūs pagrindinėje mano verslo schemoje.

Mokamas eismas:

 • Kiekvienas „Facebook“ (tinklaraščio įrašo) įrašas padidinamas išleidžiant 5 USD. Be to, greičiausiai, pasieksite kelis šimtus žmonių. Išleidę vos 5 USD, kad padidintumėte įrašą, šis skaičius tampa keliais tūkstančiais.
 • Kai kas nors grįš į „Facebook“, aš juos nukreipiu iš naujo (nes jie dabar buvo "pikselių" kai jie pateko į mano tinklaraščio įrašo puslapį) su skelbimu, kuris siunčia juos į mano el. pašto informacinio biuletenio registracijos puslapį.
 • Jei jie spustelėja „Facebook“ skelbimą ir eina į tą nukreipimo puslapį, bet NENORĖS registruotis, aš juos nukreipiu iš naujo su kitu skelbimu, kuris vėl skatina juos prisiregistruoti gauti mano informacinį biuletenį..

Apatinė eilutė: Jei tik pradedate veiklą, tiesiog išleiskite 5 USD, kad padidintumėte kiekvieną „Facebook“ įrašą, ir jūs galite pradėti kurti tą labai svarbią pasirinktinę auditoriją žmonėms, kurie lankėsi jūsų tinklaraščio įrašuose..

Tada galite išplėsti tai norėdami padaryti įprastus „Facebook“ skelbimus, kurie skatina žmones prisijungti prie jūsų el. Pašto sąrašo.

Šiomis dienomis aš išleidžiu apie 1000 USD per savaitę „Facebook“ skelbimams – daug pinigų, bet vis tiek žemės riešutų, palyginti su tuo, ką išleidžia keletas sėkmingų individualių svetainių savininkų.

Bet tai užtikrina nuolatinį mano el. Laiškų gausėjimą ir kadangi turiu automatinio atsakiklio seriją, kuri nukreipia lankytoją į tai, kad jis taptų mano produktų mokėtinu klientu, aš uždirbu pinigus iš tų išlaidų.

Mano tikslas yra išleisti 1 000 USD „Facebook“ reklamoms ir už tai sumokėti 2 000 USD už 100% investicijų grąžą.

Jei galvojate tik apie socialinę mediją kaip apie galimybę gauti nemokamą srautą, sustokite. Viskas, ką gausite nemokamai "padažas." Laikykite savo tinklaraštį kaip verslą, o tai reiškia, kad mokėsite, kad patektumėte į priekį savo potencialiems klientams.

Venchito Tamponas.

Venchito Tamponas

„SharpRocket“ generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų
„DigitalPhilippines.net“
@Twitter

Auditorijos mažinimas naudojant „Facebook“ skelbimus

Kai kiti bando naudoti „Facebook“ skelbimus neturėdami jokios strategijos, yra keli strateginiai metodai, kurie veikia mūsų turinio rinkodaros kampanijose „SharpRocket“. Mes investavome keletą dolerių (mažiau nei 10 USD. 47PHP = 1 USD) reklamuoti turinio išteklius tikslinei auditorijai..

Nors skelbimus tinkinti konkrečiai auditorijai, kuriai gali būti įdomu imtis veiksmų už jus – dalintis, patinka arba skelbti paspaudimus, yra tikrai nesudėtinga, visada reikia beveik garantuoti, kad IG iš „Facebook“ tikslinimo bus daroma..

Čia yra žingsnis po žingsnio vadovas, kuriame bus išmokyta, kaip atitolinti auditoriją naudojant „Facebook“ skelbimus.

Keletas pagrindinių dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

 • Jei turite kelias tikslines auditorijas, būtinai reikia atskirti tas žmonių grupes, į kurias norite nukreipti tik naudodamiesi atitinkamu įrašu..
 • Pabandykite A / B bandymą naudodami vaizdą, kopiją, aprašą, taip pat nukreipimo puslapyje ir sužinokite, kuris skelbimo tipas duos geriausius rezultatus.

Peteris Nilssonas

„WordPress“ entuziastas
WPDailyThemes.com
@Twitter

Yra daugybė įvairių socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategijų, tačiau kurios yra veiksmingiausios jūsų nišai ar prekės ženklui? Tai nėra lengviausia užduotis.

Mano rekomendacija yra išbandyti įvairias strategijas ir išnagrinėti, kurios yra naudingiausios jūsų svetainei.

„WordPress“ ir socialinė žiniasklaida neabejotinai susiliejo, o didžioji dauguma „WordPress“ kaip leidybos platformos ir CMS naudojasi socialine žiniasklaida, kad gautų daugiau srauto, užmegztų ryšius ir sugeneruotų daugiau pardavimų..

Aš dažnai naudojuosi socialinės žiniasklaidos reklama, norėdamas padidinti savo svetainių srautą. Didesnis srautas paprastai lemia daugiau pardavimų ir naujų verslo ir asmeninių santykių.

Tai nebūtinai turi būti sudėtingesnė (teorinė). Praktiškai šiek tiek sunkiau, tačiau noriu paaiškinti savo galingiausią (iš tikrųjų dviejų) socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategiją ir tikrai išbandžiau savo kelią, gaudamas įvairių rezultatų.

1. Facebook. Ne tai, kad sakyčiau, „Facebook“ yra geriausias pasirinkimas bet kokiu būdu. Visai ne, bet mano reklama „Facebook“ tikrai pranoko lūkesčius.

Ne iš pradžių, bet reikia patikslinti ir pritaikyti tinkamus žmones atsižvelgiant į pomėgį, amžių, vietą ir tt, todėl jūsų skelbimai tampa aktualesni auditorijai, kuriai taikote. Pasiekę tinkamą grupę, jūs išleisite daugiau vertės ir rezultatų už išleistus pinigus.

2. Dovanos. Kas nemyli nemokamų daiktų? Prieglobos dovanų suteikimas jūsų svetainėje tikrai gali įkrauti srautą į jūsų svetainę. Lankytojai dalijasi dovanomis socialinėje žiniasklaidoje stebėtojams, draugams ir pažįstamiems, kad laimėtų prizus.

Kuris savo ruožtu apsilanko jūsų svetainėje ir dalijasi dovanomis. Procedūra kartojama vėl ir vėl, o visa tai – reklamos kaina lygi nuliui, nada, nieko. Man tiesiog patinka.

Išvada

Whew… ačiū, kad nuėjote taip toli… šiuo metu esame ties 10 000 žodžių!

Socialinės žiniasklaidos rinkodara 2020 m. Tikrai yra lengvesnė, kai jūs bendraujate su populiariausiais tinklaraštininkais ir darote tai, ką jie daro. Tik vienas klausimas, koks čia yra jūsų mėgstamiausias patarimas?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector