Nemokami dienoraščių vaizdai – kaip juos efektyviai panaudoti ir naudoti (įspėjimas! Neakivaizdūs patarimai, pagrįsti duomenimis)

Nemokami dienoraščių vaizdai – kaip juos efektyviai panaudoti ir naudoti (įspėjimas! Neakivaizdūs patarimai, pagrįsti duomenimis)

Nemokami dienoraščių vaizdai – kaip juos efektyviai panaudoti ir naudoti (įspėjimas! Neakivaizdūs patarimai, pagrįsti duomenimis)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020


Jie sako, kad tinklaraščių įrašai su vaizdais sulaukia apie 94 procentų daugiau peržiūrų nei tie, kurie be jų. [1]

Taip, gerai, bet yra tokių "tik skaičiai"?

Aš turiu galvoje, ar yra kokia nors priežastis, kodėl atvaizdai veikia taip gerai „WordPress“ tinklaraščiuose, ar mes tiesiog norime juos žiūrėti … nereikia jokių papildomų paaiškinimų?

Dar svarbiau, ar visi sukurti vaizdai yra vienodi? Ar jums tiesiog reikia "vaizdas" jūsų tinklaraščiui, nesvarbu, kas jame yra? O gal tam tikras įvaizdis daro įtaką?

Šiandien mes tai sužinojome. Dalykai, kuriuos aptariame šiame įraše:

 • Kodėl vaizdai pranašesni už tekstą.
 • Kodėl vieni vaizdai veikia, o kiti nukrenta.
 • Kaip / kur gauti nemokamų vaizdų savo tinklaraščiui.
 • Ką daryti su vaizdais, kad jie būtų maksimaliai efektingi.
 • Kaip padaryti savo vaizdus unikalius ir skirtingus nuo visų kitų.

Informacija apie premiją: Šis įrašas yra apie tai, kaip. Kaip: kaip padaryti, kad jūsų vaizdai atrodytų nuostabiai, ir kaip efektyviai juos naudoti savo svetainėje. Tačiau tai visai neliečia techninių aspektų.

Štai dalykas, vaizdai paprastai labai prisideda prie jūsų svetainės įkrovimo laiko. Ir jei netinkamai elgsitės su jais, galite baigtis lėto įkrovimo svetaine = katastrofa „Google“ ir jūsų auditorijos akimis. Vienas iš būdų to išvengti – įeikite į nemokamą susidūrimo kursą, kad pagreitintumėte savo „WordPress“ svetainę. Tiesiog spustelėkite čia.

Kodėl vaizdai?

Būkime klišė …

Vaizdas vertas tūkstančio žodžių! … Yada yada yada.

Bet kodėl? Dėl ko įvaizdis yra toks vertas?

Apie tai buvo atlikta daug puikių tyrimų, tačiau pateiksime tik dvi dalis:

 • Pirmiausia, mes turime psichologą Albertą Mehrabianą, kuris paaiškina, kad 93 procentai žmonių bendravimo yra neverbaliniai, o tai įvyksta dėl milijonus metų vykstančios evoliucijos, per kurią neturėjome tokių dalykų kaip "kalba" dar išplėtotas. Mūsų smegenys tam pritaikytos. Tiesą sakant, jie vienu metu gali išsiaiškinti vaizdinius elementus, tuo tarpu šiuolaikinė kalba yra dekoduojama nuosekliai, o tam tiesiog reikia daugiau laiko. [2]
 • Tada yra įdomus Nielseno tyrimas, kuriame atidžiau pažvelgta į "komandos puslapis" per „FreshBooks.com“. Puslapyje rodomos profilio nuotraukos šalia trumpų biografijų. Pasirodo, to puslapio lankytojai peržiūri tomis nuotraukomis 10 procentų daugiau laiko, nei skaitydami biografijas. Ir nežiūrint į tai, kad tekstas užima 316 procentų daugiau vietos puslapyje [3].

šviežių knygų komandos puslapis

Taigi, norėdami trumpai atsakyti – vaizdai veikia, nes mūsų smegenys teikia jiems pirmenybę teksto turiniui.

Nepaisant to, ne visi vaizdai yra sukurti lygūs. O išmokti skirtumą tarp gero ir blogo įvaizdžio reiškia viską.

Pastaba. Beje, aš nekalbu apie techninę vaizdo kokybę. Panašiai kaip pikseliai arba neryškūs vaizdai, palyginti su traškiais vaizdais. Čia visai ne apie tai.

kokybiškas vaizdas?

Tame pačiame Nielseno (minėta aukščiau) tyrime taip pat pasakojama apie pagrindinius dekoratyvinių vaizdų trūkumus ir tai, kaip išmokėme savo smegenis juos atskirti ir veiksmingai visiškai ignoruoti..

Koks dekoratyvinis vaizdas? Skaitykite, "akivaizdus akcijų vaizdas."

Pavyzdžiui, jei norite įdėti vaizdą ant "karjeros" savo svetainės puslapyje, tada užfiksuokite žmones, kurie iš tikrųjų dirba įmonėje, užuot ieškoję „iStock“ "žmonių darbo vietoje."

akcijų

Pagrindinė taisyklė – naudoti tik vaizdus, ​​kurie pagerina ar vizualizuoja šalia esantį tekstinį pranešimą.

Puikus to pavyzdys yra ekrano nuotraukos. Daugeliu atvejų ekrano kopijos nėra išgalvotos, tačiau jos išlaiko daug dėmesio, be to, palengvina jūsų darbą, nes galite tiesiog ką nors parodyti, o ne apibūdinti..

Mona Liza

Tai iškelia dar vieną aspektą – įvaizdžio unikalumą.

Šiame etape mes žinome, kaip atrodo atsargos. Taigi, jei norite atkreipti lankytojų dėmesį, turėtumėte padaryti vaizdą išskirtiniu tam tikru sumanumu (plačiau apie tai per minutę). Tai turi atrodyti kaip kažkas originalaus, to, ko negalima rasti kitose svetainėse.

Gerai, kad mes daug kalbėjome apie vaizdų vertę ir apie didelę jų naudą. Laikas pažiūrėti, kaip:

Kaip / kur gauti nemokamų vaizdų savo tinklaraščiui

Tiesą sakant, tikslesnis klausimas būtų, Kur galite nemokamai gauti aukštos kokybės vaizdus, ​​kuriuos galite naudoti savo „WordPress“ tinklaraštyje, nesijaudindami dėl autorių teisių problemų?

Pradėkime nuo avarijos kurso apie tai, ko NĖRA daryti:

 1. Neikite į „Google“ vaizdus – dažniausiai visiškai autorių teisių saugomus vaizdus, ​​kurių negalite naudoti be aiškaus savininko leidimo.
 2. Būkite atsargūs dėl to, kas vadinama "nemokami vaizdai" – jie dažniausiai nėra laisvi; "nemokamai" tiesiog reiškia, kad jums nereikia mokėti autorinio atlyginimo, kai jais naudojatės.
 3. Nepaisykite pagrindinių akcijų svetainių, tokių kaip „iStock“, „Shutterstock“, „Fotolia“ … nebent norite investuoti pinigus į savo atvaizdus; tokiu atveju ieškokite jų.
 4. Nefotografuokite iš kitų žmonių svetainių, nebent jie leidžia jums tai padaryti. Fotografavimas ir rodymas svetainėje nėra "sąžiningas naudojimas," net jei susiejate su šaltiniu.

Taigi, ką tada daryti?

Visų pirma, pabandykite gauti vaizdus, ​​kurie bus prieinami CC0 licencija. Trumpai tariant, tai reiškia, kad su vaizdu galite daryti viską, ką norite, ir jums nereikia įskaityti šaltinio, jei nenorite.

Iš esmės CC0 = visiška laisvė.

Štai mano mėgstamiausi tokių vaizdų šaltiniai:

1. „MyStock.Nuotraukos“

http://mystock.photos/

mystock.photos

Tai yra mūsų pačių svetainė, kurią valdo „CodeinWP“ komanda, ir mes nemokamai imame aukštos kokybės tinklaraščių vaizdus..

Tačiau tai išskiria tai, kad nuotraukų negalima rasti kitur žiniatinklyje. Jie visi yra fotografuojami pagal užsakymą ir yra tiesiogiai iš mūsų. (Unikalumas, patikrinta!)

2. Unsplash

https://unsplash.com/

Laikykis, laikykis! Gerai, kad „Unsplash“ šiomis dienomis yra gana gerai žinomas nemokamų tinklaraščių vaizdų šaltinis, tačiau naudokimės šia svetaine šiek tiek mažiau įprastu būdu.

Pagal numatytuosius nustatymus eidami į „Unsplash“ pateksite į juos "rodomas" galerija – tai nuotraukos, kurias visi naudoja savo svetainėse ir kurios galiausiai sukuria tam tikras nuotraukas per daug prisotindamas internetą. Verčiau perjunkite į "nauja" nuotraukos:

neskleisti

Tai darydami gausite prieigą prie žymiai didesnės nuotraukų bibliotekos, kurios kokybė yra tokia pati, bet ne tokia, kokia dažniausiai naudojama žiniatinklyje.

3. „JayMantri.com“

http://jaymantri.com/

Iš esmės tai yra tokia pati svetainė kaip „Unsplash“ (atsižvelgiant į nuotraukų kokybę ir stilių), bet dar nėra tokia gerai žinoma.

4. Naujos senos atsargos

http://nos.twnsnd.co/

Aš asmeniškai myliu šią svetainę. Tai yra senovinių nuotraukų iš viešųjų archyvų biblioteka. Jie nebūtinai yra CC0, bet nėra žinomi autorių teisių apribojimai, kurie iš esmės yra tas pats dalykas (ne teisinės konsultacijos; neminuokite manęs dėl to).

5. Daugiau?

Tų CC0 svetainių yra daugybė, taigi, jei vis dar norėtumėte daugiau vaizdų, nedvejodami peržiūrėkite Adelinos įrašą jos asmeniniame tinklaraštyje – nemokami fotografavimo šaltiniai jūsų tinklaraščiui.

Adelinos

Kaip eiti į priekį ir fotografuoti patiems

Įspėjimas. Čia ne fotografijos kursai. Tiesiog a "fotografijos nulaužimas," jei norėsite.

Tai, kas yra toliau, iš tikrųjų yra mano labai mėgstamas būdas surinkti gerą nuotrauką tinklaraščio įrašui:

 1. Jei turite „Android“ telefoną ar „iPhone“, įsigykite sau programą, vadinamą Retrika.
 2. Nukreipkite sceną, kuri yra lengvai susijusi su tema, kurią norite vizualizuoti.
 3. Pasirinkite „Retrica“ atsitiktinį filtrą ir nufotografuokite.

Štai pavyzdys, kurį aš paėmiau šią minutę. Tai puikiai atrodytų pavadinimu, "Kas „Žvaigždžių karai“ išmokė mane apie turinio rinkodarą":

žvaigždžių karai

Kodėl verta naudoti „Retrica“ ar panašią programą? Reikalas tas, kad fotografuodami paprastai – per standartinį objektyvą – scenos spalvų schema gali būti nevienoda. Bet kai įdėsite jį per filtrą – pavyzdžiui, „Retrica“ -, spalvų schema veiksmingai pasikeis, todėl visas vaizdas bus vienodesnis.

Kaip padaryti savo vaizdus unikalius

Vienintelis dalykas, kurį galėjote pastebėti aukščiau esančiame paveikslėlyje, yra tai, kad yra tam tikra teksto perdanga.

Mano nuomone, derinys a) įvaizdžio stilius ir b) jame esantis tekstas tą vaizdą daro išskirtiniu. Norint gauti maksimalų poveikį, jums reikia abiejų šių elementų.

Štai mano 3 mėgstamiausi būdai, kaip pakeisti tokį vaizdą:

1. „Paint.NET“, „Gimp“ arba „Photoshop“

Tai yra rankinis požiūris, bet aš tiesiog turiu tai paminėti dėl jums suteiktos laisvės. Be to, dirbti su šiais įrankiais nėra taip sudėtinga.

Pvz., Paint.NET (nemokamai „Win“), tiesiog atidarykite vaizdą, perjunkite į teksto įrankį, pasirinkite šriftą, pridėkite savo tekstą, išsaugokite daiktą.

paint.net

2. Nauja „Adobe“ „Adobe Spark Post“ programa

https://spark.adobe.com/about/post/

Tai yra supaprastintas „Adobe“ įrankis, skirtas tekstams pridėti prie vaizdų.

Šis man labai patinka, ypač dėl jo naudojimo paprastumo ir sumanių algoritmų, veikiančių fone, kad jūsų paveikslėliai iš tikrųjų būtų perkelti į kitą lygį.

Iš esmės viskas, ką jums reikia padaryti, yra pasirinkti vaizdą iš savo telefono bibliotekos. Šiuo metu programa išanalizuos to vaizdo spalvų schemą ir pakoreguos teksto ir išdėstymo parametrus, kad įsitikintų, jog viskas tinka vizualiai.

Be to, jis taip pat pasirūpins suderinti tekstą ir automatiškai pakoreguoti šrifto dydį. Parodysiu jums tik pavyzdį:

Adobe post

Kaina? Apatiniame paveikslo kampe turite šią mažą žymeklį:

žyma

3. Buferis Pablo įrankis

https://buffer.com/pablo

Nepaprastas yra „Pablo“ paprastumas. Tai nesuteikia jums daugybės variantų, bet vis tiek to užteks 90 procentų galimų naudojimo atvejų, ypač jei jums greitai reikia kokybiško tinklaraščio vaizdo..

pablo

Unikali „Pablo“ ypatybė yra tai, kad ji leidžia jums optimizuoti savo vaizdą tokiose socialinėse platformose kaip „Pinterest“, „Instagram“, „Facebook“ ir „Twitter“.

pablo variantai

Kur rodyti savo vaizdą, kad būtų maksimalus poveikis

Apskritai, kuo aukščiau puslapio, tuo geriau – tai yra tai, ko laikraščių redaktoriai daro jau dešimtmečius.

Šiuolaikiniai internetinio verslo ekspertai linkę į panašų požiūrį. Pavyzdžiui, Derekas Halpernas pataria įdėti atvaizdą dešinėje nuo jūsų įrašo atidarymo pastraipos (-ų). Tai sutrumpina pradinio teksto eilutės ilgį ir tokiu būdu įrašas tampa lengviau skaitomas. [4]

kur dėti vaizdus

(Pažiūrėkite, ką aš ten padariau?)

Kitas labai dažnas metodas yra naudoti a "herojus" vaizdas arba rodomas vaizdas, kuris iš esmės reiškia vaizdą antraštės antraštės dalyje. Tai mes darome čia, „CodeinWP“.

rodomas vaizdas

Vienas paskutinių vaizdų naudojimo savo tinklaraščio įrašų pranašumų

Tai yra tokia:

Kai kas nors nori pasidalyti jūsų įrašu socialinėje žiniasklaidoje ir jei įrašas turi su juo susietą atvaizdą (pavyzdžiui, per „Twitter“ kortelę), šis vaizdas pasirodys pačiame tviteryje. Tai vėlgi suteikia daugiau ekspozicijos, kurios kitaip nebūčiau gavę be vaizdo.

(„Team Buffer“ praneša, kad tweetai su vaizdais sulaukia 18 procentų daugiau paspaudimų, 89 procentais daugiau parankinių ir 150 procentų daugiau retweetų nei tie, kurie be jų. [5])

Taigi, ką manote? Ar vaizdai yra svarbus jūsų „WordPress“ tinklaraščio / svetainės elementas? Ar įdėjote pakankamai laiko ir pastangų, kad tie vaizdai iš tiesų klestėtų??

Asmeniškai aš žinau, kad kartais pamirštu apie vaizdus … Žinau, kuo didžiuotis. Pavyzdžiui, šį kartą, pavyzdžiui, nusileidau gražų svečio įrašą „ProBlogger“, kuriame pasakojau apie vaizdų svarbą … ir viskas atrodė gerai, kol supratau, kad Aš pamiršau į visą įrašą įtraukti tik vieną atvaizdą! Nepatogus. Žmonės mane tai iškvietė komentaruose.

O, ir dar kartą … atsimeni tą dalyką, kurį sakiau pradžioje … apie vaizdus, ​​kurie prisideda prie krovimo laiko? Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Vienas iš dalykų, kuriuos aptariame, yra tai, kaip optimaliai valdyti vaizdus. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Nuorodos: 1, 2, 3, 4, 5.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector