Leidimas be skausmo: nauji „WordPress“ gudrybės palengvina internetinių dienoraščių kūrimą

Atlikę visus veiksmus, kad „WordPress“ įrašas būtų paskelbtas, bendrintas ir reklamuojamas, gali būti be reikalo sudėtingas procesas. Šis įrašas apžvelgs keletą gražių „WordPress“ gudrybių, kaip sumažinti pasipriešinimą leidybos procese ir kaip automatizuoti kuo daugiau žingsnių.


Tinklaraščių kūrimas turėtų būti neskausmingas ir lengvas. „WordPress“ labai gerai atlieka daugelį dalykų, tačiau dar nesame pasirengę lengvai skelbti. Galiausiai galime prieiti prie to taško su naujuoju Gutenbergo redaktoriumi (arba ne?), tačiau kol kas turėsime pasikliauti „WordPress“ gudrybėmis, kad tinklaraščių rašymas būtų lengvesnis.

Tiesą sakant, jūs nerašinėjate tinklaraščių, nes smagu buvo optimizuoti vaizdus, ​​atnaujinti papildinius ir formatuoti tekstą (ir, aišku, tada formatuoti tekstą, nes išjungėte HTML).

Jūs rašote dienoraščius, nes norite pasidalinti savo raštais.

„WordPress“ gudrybės palengvina tinklaraščių rašymą

Kai pirmą kartą pradėjau rašyti internetinius dienoraščius naudodamas „WordPress“, programinė įranga buvo dar tik pradinėje stadijoje, o laiško išėjimas iš durų buvo neįtikėtinai nuobodus procesas, apimantis:

 • Rankinis vaizdų dydžio keitimas ir optimizavimas.
 • Atnaujinu savo „turinio turinio slankiklį“ išlaikydamas x įrašų skaičių kategorijoje „Teminiai turiniai“.
 • Pridėti meta aprašą ir pasirinktinį SEO pavadinimą naudojant pasirinktinius laukus (ir suskaičiuoti kiekvieno simbolius).
 • Sukurkite pateiktą vaizdą, įkelkite naudodami laikmenų įkėlimo programą ir įklijuokite URL į pasirinktinį lauką.
 • Pridedama pasirinktinė ištrauka (siūlomo slankiklio).
 • Pridedant įprastą ištrauką.
 • Ir tt.

„WordPress“ šiomis dienomis skelbimą padaro daug paprastesnį, tačiau vis dar yra keletas tvarkingų „WordPress“ gudrybių, kurias galite pritaikyti, kad palengvintumėte leidybos procesą.

Šis įrašas pateiks daugybę paprastų „WordPress“ gudrybių, kurias galite panaudoti, kad jūsų tinklaraščių rašymo procesas būtų paprastesnis, greitesnis ir be streso. Galite praleisti penkias minutes skaitydami šį straipsnį, pusvalandį įgyvendindami išmoktus „WordPress“ triukus ir per keletą įrašų uždirbsite daugiau laiko. Gerai skamba? Įstrigkime.

Čia yra TOC, jei norite pereiti tiesiai prie tos dalies, kuri jus labiausiai domina:

Pasirinkite paprastumo temą | Skirkite mažiau laiko vaizdams Būk tikrai labai atsargus dėl to, kokius trumpinius kodus naudoji | Rašykite daugiau, nekreipkite dėmesio | Automatizuoti lankytojų išlaikymą Nustebinkite ir nudžiuginkite skaitytojus Skirkite laiko savo el. Pašto adresų sąrašui Automatizuoti socialinį bendrinimą

Pasirinkite paprastą temą

Paprasčiausias „WordPress“ triukas kyla iš jūsų pasirinktos temos. Aukščiau pateikta istorija apie tai, koks sudėtingas buvo mano „WordPress“ leidybos procesas, kilo naudojant sudėtingą „WordPress“ temą tuo metu, kai „WordPress“ šerdyje trūko daugelio funkcijų, kurias mes dabar naudojame iš savaime suprantamų dalykų, tokių kaip matomi vaizdai.

Štai paslaptis: naudodami temą, kuri apima paprastumą ir skaitomumą, galite išbraukti iš leidimo sudėtingumo. Su mažiau "varpeliai ir švilpukai" naudojant „WordPress“ temą, jums mažiau rūpi, kai skelbiate – ir galėsite greičiau išviešinti savo įrašus.

Pasirinkite „WordPress“ temą, leidžiančią sutelkti dėmesį į savo turinį, tada leiskite savo turiniui kalbėti. Jums tai bus gera kompanija: ypač populiarūs tinklaraščiai, tokie kaip zen įpročiai ir Jamesas Skaidrus yra labai paprastos svetainės, kuriose rodomas tik turinys.

zenhabits
jamesclear

Geri „WordPress“ temų, apimančių paprastumą, pavyzdžiai Zillah (tema, kurią sukuria „ThemeIsle“ – ta, kuri buvo naudojama „Blogloge“ tinklaraštyje; nemokama tema) ir Nepriklausomas leidėjas 2 iš „Automattic“ (atsisiuntimo nuoroda yra puslapio apačioje).

Zillah
nepriklausomas-leidėjas-2

Kas daugiau, Paprasta nebūtinai turi reikšti netyčia skaitytojams: vietoj sudėtingo internetinio dienoraščio pagrindinio slankiklio galite, pavyzdžiui, naudoti pagrindinį puslapį, kuris nukreiptų skaitytojus į turinį, kuris jiems greičiausiai bus įdomiausias.

Tai labai prieinamas „WordPress“ triukas; jei nusivylėte, kiek laiko reikia paskelbti įrašą, tiesiog pereikite prie kažko paprastesnio.

Skirkite mažiau laiko vaizdams

Kai supaprastinsite „WordPress“ temą, toliau imsimės vaizdų. Tai dar viena sritis, kurioje „WordPress“ nuėjo baisiai ilgą kelią ir daugybė mažų „WordPress“ gudrybių gali žymiai pagerinti jūsų procesą su vaizdais „WordPress“.

Jei naudojate neredaguotus pradinius vaizdus, ​​galite žymiai sutrumpinti laiką, kurį praleidžiate ieškodami vaizdų, naudodami papildinį, kuris kaupia pradinių vaizdų paiešką „WordPress“ laikmenų bibliotekoje. „Dreamstime Stock Photos“ yra nemokamas papildinys, kuris tai daro, suteikdamas jums 25 milijonus laisvų nuotraukų, iš kurių galite pasirinkti – tiesiai iš medijos bibliotekos.

Jei vis dėlto norėtumėte praleisti šiek tiek daugiau laiko vaizdams, pridedamiems prie jūsų įrašo, žinosite, kad šiek tiek papildomų pastangų gali sukelti žudikiškos grafikos, kurios tikrai pagerina skaitymo patirtį.


Standartinės nuotraukos „Dreamstime“ Standartinės nuotraukos „Dreamstime“

Autorius (-ai): Svajonių laikas

Dabartinė versija: 3.5

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Kovo 6 d

dreamstime-stock-photos.3.5.zip


82% reitingai


Daugiau nei 900 įdiegimų


WP 3.5 + reikalinga

Laimei, sukurti žudikišką grafiką nebūtinai turi būti sudėtinga: Snappa yra vaizdų rengyklė, pagrįsta naršykle, leidžianti lengvai kurti matomus vaizdus, ​​infografijas ir el. knygų viršelius, taip pat vaizdus beveik kiekvienoje socialinės žiniasklaidos platformoje..

„Snappa“ yra lengvai naudojamas vaizdų redagavimo įrankis

Populiari alternatyva yra Drobė, nors man labiau patinka „Snappa“ dėl platesnio tinklaraščio įvaizdžio palaikymo.

„WordPress“ gudrybės nesibaigia kuriant vaizdą! Įsitikinkite, kad naudojate populiarųjį „Automattic“ nemokamą „Jetpack“ papildinį, kad užtikrintumėte, jog vaizdai bus automatiškai keičiami, optimizuojami ir talpinami (taip pat ir nemokamame) turinio pateikimo tinkle. Norėdami naudotis šiomis vaizdo ypatybėmis, turėsite naudoti „Jetpack“ „Photon“ modulį. Pamatyti šį vaizdo įrašą instrukcijas, kaip sukurti šią sąranką.

Paskutinis premijos triukas: jei vis tiek mėgstate ieškoti atsarginių nuotraukų išorinėse svetainėse, tada pasinaudokite Atsargos. „Stock Up“ sugretinamos iš 26 tikrai aukštos kokybės vaizdų svetainių ir leidžia ieškoti jų visų vienu metu, nukreipiant jus į pradinę svetainę atsisiųsti. Puikus laiko taupymas.

Skelbdami „WordPress“ įrašą praleisite mažiau laiko vaizdams tvarkyti – tai puikus vaisius, kuris kabinamas žemai, kad jūsų tinklaraščių rašymo procesas būtų lengvesnis. Verta skirti laiko šio proceso optimizavimui.

Būk tikrai labai atsargus dėl to, kokius trumpinius kodus naudoji

Trumpieji kodai yra patogus būdas pridėti galingą formatavimą ir funkcijas. Vis dėlto naudingiausi trumpieji kodai nėra specialiai integruoti į „WordPress“ branduolį: trumpuosius kodus turi pridėti jūsų temos ir papildiniai..

Tai puiku ir leidžia atskiroms temoms ir papildiniams pridėti tikrai tvarkingą funkciją. Vis dėlto, kas nėra gerai, yra jei naudojate trumpus kodus, integruotus į savo temą, ir tada perjunkite temas, aplink jūsų įrašus rasite tuščių [trumpųjų kodų].

Noriu pabrėžti šį momentą: jei tema buvo trumpųjų kodų maitinimo šaltinis ir jūs pakeitėte temas, akivaizdu, kad nebus tikslios funkcijos – tiesiog turėsite [trumpus kodus] visur. Tai atrodo baisiai, todėl vartotojo patirtis yra ypatingai prasta.

Kokie „WordPress“ gudrybės gali sutaupyti dieną? Visada visada naudokite papildinius savo trumpiesiems kodams. Jei jie formatuoja trumpus kodus, naudokite specialiai sukurtą papildinį. Kas kita, ir jūs turėsite būti užrakinti arba turėsite pereiti ir pakeisti daugybę nenaudingų kvadratinių skliaustų visuose savo įrašuose.

Man patinka naudoti trumpus kodus. Tai nemokama, specialiai sukurta ir visiškai matoma – be pūtimo. Kitu atveju aš jų daugiau ar mažiau nenaudoju.

(Redaktoriaus pastaba; „Ultimate Shortcodes Ultimate“ iš tikrųjų yra mūsų mėgstamiausias trumpinių kodų įskiepis čia, „CodeinWP“. Mes visą laiką naudojame tai kurdami tinkintus mūsų įrašų išdėstymus. Net ir jūsų dabar skaitomame įraše yra sauja SU trumpųjų kodų.)

Būk įrodytas ateityje! Būkite ypač atsargūs dėl naudojamų trumpųjų kodų.


„WordPress“ trumpųjų kodų papildinys - svarbiausi trumpiniai kodai „WordPress“ trumpųjų kodų papildinys – svarbiausi trumpiniai kodai

Autorius (-ai): Vladimiras Anokinas

Dabartinė versija: 5.9.0

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 24 d

shortcodes-ultimate.5.9.0.zip


98% reitingai


Daugiau nei 800 000 diegimų


WP 4.6 + reikalinga

Rašykite daugiau, nekreipkite dėmesio

Taigi jūs supaprastinote savo svetainės naudojimą ir užtikrinsite ateities pagrindų pagrindą. Bet kaip iš tikrųjų kurti turinį? Pasinerimas į rašymo procesą yra pats geriausias būdas padaryti rašymą. Pašalinkite blaškymąsi ir galėsite rašyti daugiau, greičiau.

„WordPress“ tai taip pat žino ir turi besiblaškymo režimą. Rasite jį redaktoriaus vartotojo sąsajos viršuje dešinėje arba tiesiog paspauskite „Alt“ + „Shift“ + G, kad greitai pasiektumėte. Kai tik pradėsite rašyti, pamatysite visa kita, išskyrus tai, ką rašote, ir galėsite susikoncentruoti ties žodžiais. Vėl judinkite pelę, ir meniu grįš.

„WordPress“ - tai blaškymo laisvas rašymo būdas

Net ir be „WordPress“ veikiančio besiblaškymo režimo, jūs vis tiek susidūrėte su blaškymuisi, slepiamais kituose skirtukuose, tik „Ctrl“ + „Tab“. Jei esate nusiteikęs aukštesnės valios atžvilgiu, tai gali jums neprieštarauti, bet manau, kad man reikia kelių „WordPress“ gudrybių, kurios leis man visiškai pasinerti į rašymą..

Dabar žengiame į skirtas rašymo programas. Padanga atsargiai, nes jie dažnai yra nepagrįstai brangūs ir neapima „MacBooks“ ir kapučinų, kuriuos paprastai rasite paveikslėliuose su.

Aš netrukdysiu persekiojimui: yra daugybė rašymo programų, ypač skirtų „Mac“; dauguma jų yra gerai, kai kurie yra geri, nė vienas neturi visų norimų funkcijų, o visos yra brangios:

 • „WordPress.com“, skirtas darbalaukiui (taip pat žinomas kaip „Calypso“), galimas „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ ir suteikia gana sklandų vartotojo blaškymąsi, taip pat patogią prieigą prie daugelio kitų „WordPress“ informacijos suvestinės dalių. Nors programa pirmiausia buvo sukurta „WordPress.com“ vartotojams, ji taip pat veikia su saugančiais vartotojais, turinčiais įdiegtą „Jetpack“ papildinį..
 • Ulisas skirtas „Mac“ (taip pat „iPad“) yra labai gera ir yra mano pasirinkta rašymo programa. Tai galima eksportuoti tiesiai į „WordPress“, o tai yra labai patogu ir paprastai turi visas jūsų norimas funkcijas. Tai brangu, bet jei daug rašysite, bus verta.
 • Rašyk ir Tarpas tarp raidžių, taip pat „Mac“ yra pigesnės alternatyvos, turinčios daug Uliso funkcijų.
 • „MarkdownPad“ „Windows“ buvo mano „Windows“ programa, skirta ilgą laiką rašyti su žymėjimu. Jūs negaunate „WordPress“ integracijos, tačiau turite labai galingą redaktorių.
 • Redaktoriaus pastaba; Aš ypač mėgau juos naudoti kiekvieną dieną: iA Rašytojas ir Turėti. Buvusi yra geriausia rašymo programa, skirta „Mac“, TJO. Pastaroji geriau integruota su „MacBook Pro“ jutikliniu juosta.

turėtiLokio programa
iarašytojas„iA Writer“ programa

Visų šių programų rašymo dalykas yra tas pats žymėjimo palaikymas. „Markdown“ yra rašymo kalba, specialiai sukurta žiniatinkliui, sukurta taip, kad jums nereikės nuimti pirštų nuo klaviatūros. Viskas – formatavimas, nuorodų pridėjimas ir vaizdų pridėjimas – daromi sujungus keletą sintaksės bitų. Trumpai tariant: „Markdown“ leidžia rašyti greičiau. Tai yra tvarkinga įžanga, jei nesate su juo susipažinęs.

Speciali rašymo programa gali tapti jūsų vieta nekreipti dėmesio į visa kita ir visiškai sutelkti dėmesį į rašymą. „WordPress“ blaškymo režimas nėra tinkamas, tačiau naudokite vieną iš šių „WordPress“ gudrybių ir galite padaryti daug geriau. Beat blaškymasis! Rašykite greičiau ir palengvinkite tinklaraščių rašymą.

Automatizuoti lankytojų išlaikymą

Palengvinę leidybą galite daugiau laiko praleisti kreipdami dėmesį į savo turinio kokybę. Susitelkę į savo turinio kokybę gausite geresnį tinklaraštį. Geresnis tinklaraštis gali būti ir sėkmingesnis tinklaraštis – tol, kol įsitikinsite, ar sugebėsite išlaikyti lankytojus.

Automatiškai rodyti susijusius įrašus kiekvieno įrašo apačioje yra puikus būdas pritraukti lankytojus: jūs sakote "ar jau baigėte vieną dalyką? Puiku, čia yra dar vienas geras dalykas."

„Jetpack“ čia vėlgi turi sprendimą su integruotas susijusių žinučių modulis. Jūs suaktyvinsite jį, kaip ir visus papildinio modulius, nustatymuose. Su „Jetpack“ susijusių įrašų žudikė yra analizė, kuriuos pranešimus rodyti jūsų serveryje. Tai daro šią funkciją labai draugišką bendrai naudojamai „WordPress“ prieglobai, kuri negali atlikti daug išteklių reikalaujančių užduočių.

Susijusių įrašų bloko pavyzdys:

Su „Jetpack“ susijusių įrašų funkcija

Jei norėtumėte naudoti autonominį įskiepį – kuris potencialiai reikalauja daugiau išteklių, nei Susijusios WP žinutės yra gerai gerbiamas pasirinkimas (priemoka, 39 USD).

Nustebinkite ir nudžiuginkite skaitytojus (užuot reikalavę jų el. Pašto adresų)

Įprasta auditorijos formavimo ir el. Pašto rinkodaros išmintis sako, kad vienintelis būdas įsigyti skaitytojų el. Pašto adresus yra tam tikros rūšies pasiūlymas "morkos": premija ar paskata. Tačiau įprasta išmintis sako daug ką; sekite juos visus ir visada stebėsite naujausias tendencijas, o ne nustatysite jas.

Yra labai svarus ir labai įdomus argumentas, kaip nustebinti ir nudžiuginti skaitytojus atiduoti tikrai vertingas premijas, nereikalaujant el. laiškų ir paprasčiausiai paprašyti el. pašto adresų, kai tik skaitytojams bus parduota jūsų tinklaraščio vertė ir kokybė.

Pagalvokite apie tai taip: kaip dažnai jūs ilgai užsiprenumeravote svetainę, kuri privertė jus nurodyti savo el. Pašto adresą?

Atsakymų turbūt labai mažai. Geriausi el. Pašto informaciniai biuleteniai atsirado mėgaujantis svetainės turinio kokybe ir savanoriškai užsiregistravus. Savo svetainėje turėtumėte laikytis to paties požiūrio: skelbti išskirtinį turinį, atiduoti puikias premijas ir jokiu būdu nereikalauti el. Pašto adresų.

Šio atvejo praktinį ir darbo pavyzdį pateikė „Sumo.com“ rinkodaros bosas Natas Eliasonas. Nat nužudė jo elektroninio pašto gaudymą už turinio atidavimą ir lojalumo bei pasitikėjimo savo skaitytojais kūrimą. Jo svetainės apžvalgos turi sprogo: jo svetainė per mėnesį priima šimtus tūkstančių lankytojų, o el. pašto adresų sąrašas iš tiesų labai auga.

Nustebinti ir nudžiuginti skaitytojus atiduodant premijos turinį dar yra pliusų, kuriuos yra daug paprasčiau nustatyti. Sukurti turinio PDF, kurį galite tiesiog įkeldami naudodami „WordPress“ laikmenų įkėlimo programą, nėra paprasta. Čia nereikia integruoti el. Pašto rinkodaros. Tai yra „WordPress“ triukas, kuris ne tik palengvina tinklaraščių rašymą, bet ir užtikrins labai laimingus skaitytojus.

Redaktoriaus pastaba; Nors šioje svetainėje mes darome daug dalykų, susijusių su el. Laiškais, mes taip pat teikiame papildomą turinį neprašydami žmonių prenumeruoti. Pvz., Jei jus domina, kokie „WordPress“ prieglobos planai yra geriausiai įvertinti, atlikome didelę apklausą, norėdami išsiaiškinti. Savo rezultatų pranešime dalijamės neapdorotu eksporto failu su apklausos duomenimis – tuo atveju, jei norite atlikti savo analizę. Šį failą galima atsisiųsti neprisijungus prie mūsų sąrašo. Pasižiūrėk.

Suteikite žmonėms nuolatos aukštos kokybės turinį ir jie suteiks jums laiko, dėmesio ir srauto.

Skirkite laiko savo el. Pašto adresų sąrašui

Kai nustebinsite ir pradžiuginsite skaitytojus, kurie jaučiasi priversti prisijungti prie jūsų el. Pašto sąrašo, svarbu įsitikinti, kad naudojate tuos išteklius ir reguliariai susisiekite su savo sąrašu. Deja, sukūrimas el. Pašto adresų sąrašo, kai jūs paskelbiate naują straipsnį (jei taip rašote el. Laiške) gali užtrukti daug laiko, ypač jei turinį reikia išsamiai performatuoti, kai pridedate jį prie savo el. Pašto paslaugos.

Sprendimas yra automatizuoti kuo daugiau to. Čia galite naudoti daugybę „WordPress“ gudrybių, atsižvelgiant į tai, kokia sudėtinga yra jūsų el. Pašto sąranka:

Siųsti naujus el. Laiškus naudodamiesi RSS. Populiariausi el. Pašto įrankiai turi "RSS į juodraštį" funkcija, kuria automatiškai iš jūsų svetainės ištraukiami nauji įrašai, tačiau turėsite rankiniu būdu tikrinti ir siųsti. Tai atliepia daugybę grubių darbų už jus. Automatizavimo paslauga IFTTT gali būti naudinga čia: Štai štai ką tu gali padaryti su „Mailchimp“, pavyzdžiui.

Sukurkite tinkintą puslapio šabloną „WordPress“, kad galėtumėte automatiškai užpildyti savo el. Paštą. Šis antrasis variantas yra daug sudėtingesnis, bet daug galingesnis: štai kaip tokios svetainės kaip WPShout ir wpMail kiekvieną savaitę generuokite sunkius turinio informacinius biuletenius (kurie naudoja nuoseklų formatą). Abi svetainės turi tinkintas puslapio šablonas sąranka (praktiškai tai naudotų kodą, panašų į a pasirinktinio archyvo puslapis) automatiškai pritraukti tam tikrus kriterijus atitinkančius postus.

ifttt

Tada yra vieta pridėti pasirinktinį įvadą, o tada visą el. Laišką galima nukopijuoti ir įklijuoti į el. Pašto teikėją. Tai yra daug sudėtingesnis „WordPress“ triukas, tačiau yra nepaprastai galingas ir leidžia sutaupyti daug laiko.

Redaktoriaus pastaba; Be to, jei jus domina daugiau su RSS susijusių „WordPress“ gudrybių, keletą jų aprašome kitame tinklaraščio įraše – ten, kur kalbėsime apie tai, ką galite padaryti su įvairiais "RSS skelbti" įskiepiai.

Mano nuomone, geriausi informaciniai biuleteniai yra tie, kurie siunčiami reguliariai, asmeniškai. Paimkite laiko iš savo el. Pašto sąrašo naudodamiesi šiais „WordPress“ gudrybėmis, tačiau ne visiškai automatizuokite; būkite pasirengę investuoti šiek tiek laiko, kad sukurtumėte geriausią įmanomą skaitytojų patirtį.

Automatizuoti socialinį bendrinimą

Kitas didelis kandidatas į automatizavimą ir laiko taupymą yra socialinis dalijimasis. Kai tik paskelbsite įrašą, norėsite jį pasidalyti socialiniuose tinkluose, kad galėtumėte tai padaryti lengvai.

Prieš pradėdami bendrinti socialinius tinklus, įsitikinkite, kad turite Mielių SEO įskiepis įdiegtas. Tai įsitikins, jei turite matomą vaizdą, socialiniai tinklai pasirenka šį elementą ir, kai jis yra bendrinamas, rodys vaizdą šalia jūsų įrašo. Taip pat galite juos nustatyti rankiniu būdu, naudodamiesi „Yoast SEO“ parametrais, tačiau, kai pagrindinis dėmesys skiriamas „WordPress“ gudrybėms palengvinti tinklaraščių rašymą, mes to nerekomenduosime. Jei norite sužinoti daugiau apie šią funkciją, rasite: vadovas čia – ir nepamirškite, kad pasinaudodami ankstesniais vaizdo gudrybėmis galite lengvai sukurti tinkamo dydžio vaizdus socialiniuose tinkluose.

Dabar, kai jau atlikote pradinę sąranką, laikas pereiti prie faktinės socialinės žiniasklaidos bendrinimo automatizavimo. „Jetpack“ vėl gali išgelbėti dieną čia: Skelbti funkciją leidžia automatiškai skelbti skelbimus socialiniuose tinkluose, kai bus paskelbtas naujas įrašas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prijungti „Jetpack“ prie norimų naudoti socialinių tinklų, o „WordPress“ sutvarkys viską, kai kitą kartą publikuosite naują įrašą.

Šis triukas padės jums pasidalyti įrašu tik pirmą kartą jį paskelbus. Jei norite toliau dalytis savo įrašais ir gauti naują srautą, norite naudoti Atgaivinti seną paštą. Šis papildinys leidžia lengvai pasidalyti įrašus iš savo tinklaraščio archyvų ir automatiškai paskelbti juos savo socialiniuose kanaluose. Jums tereikia vieną kartą tai nustatyti, tada pasinaudokite ilgalaike nauda!

„WordPress“ gudrybės padeda įsitraukti į rašymą!

Šių „WordPress“ gudrybių tikslas – užtikrinti, kad jūsų rašymo ir publikavimo procesai būtų lengvi, greiti ir be skausmo. Galų gale, jei šie procesai yra lengvesni, labiau tikėtina, kad juos atliksite.

Paprasčiau naudojamas „WordPress“ tinklaraštis yra tas, kuriame galite reguliariau skelbti daugiau turinio.

Štai trumpas pakartojimas, į kurį galite sugrįžti:

 1. Įsigykite paprastumą – išsirinkite temą, kuri tai atspindėtų.
 2. Praleiskite mažiau laiko dirbdami su vaizdais naudodamiesi „stock-image“ papildiniais
 3. Neapsaugotas jūsų turinys. Nenaudokite prie temos prisegtų trumpųjų kodų.
 4. Norėdami greičiau rašyti, atitraukti dėmesį, naudokite tam skirtą rašymo programą.
 5. Automatizuokite susijusius įrašus naudodami „Jetpack“.
 6. Skirkite premijas, nesivaržykite su el. Pašto pasirinkimais.
 7. Automatizuokite savo el. Pašto sąrašą (kiek įmanoma).
 8. Automatizuokite socialinį bendrinimą su „Revive Old Post“, „Jetpack“ ir „Yoast“.

Eik šalin ir įgyvendink tai dabar. Laikas, kurį užtruksite, bus sutaupytas daugiau nei sutaupytas laikas, be to, jūs pašalinsite kai kuriuos skausmus paskelbdami ir norėsite paskelbti daugiau pranešimų.

Tai tikrai naudinga. Patekti į jį!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map