Kas pasidalino „WordPress“: dalykai, kurių išmokome analizuodami 202 populiariausius tinklaraščio įrašus

Kas pasidalino „WordPress“: dalykai, kurių išmokome analizuodami 202 populiariausius tinklaraščio įrašus

Kas pasidalino „WordPress“: dalykai, kurių išmokome analizuodami 202 populiariausius tinklaraščio įrašus
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Prieš kurį laiką paskelbėme šį įrašą. Tai yra 101 populiariausių tinklaraščių apie „WordPress“ sąrašas ir jų populiariausi (2) įrašai. Tikslas buvo susigrąžinti bendruomenę ir nurodyti jums keletą įdomių skaitymų / svetainių, apie kurias galbūt nežinojote.


Bet kodėl gi ne imantis toliau?

Kodėl gi ne įdėmiau pažiūrėjus į tuos 202 įrašus ir išanalizavus temas ir sub-nišas, kurios yra populiariausios tinklaraščio tinklalapyje „WordPress“ atžvilgiu?

Taigi mes įgyvendinome šią idėją ir sukūrėme paprastą tyrimų strategiją, kuri mums duotų norimus atsakymus. Štai rezultatai.

Šiame įraše sužinosite, kurios temos sulaukia daugiausiai socialinės žiniasklaidos dėmesio „WordPress“ nišoje. Jei esate „WordPress“ tinklaraštininkas, turėtumėte atkreipti dėmesį.

Kas čia tiksliai??

Sąrašo įraše, kurį paminėjau įvade, atrinkome 101 populiariausią svetainę, rašančią apie bet ką, kas susiję su „WordPress“, ir iš kiekvieno išrinkome du populiariausius straipsnius. Mes atlikome „Twitter“, „Facebook“, „Google+“ ir „LinkedIn“ kaip numatytuosius socialinius tinklus, kai darėme „ palyginimai.

Pateikdami čia skaitomą įrašą mes sukūrėme tuos straipsnius ir suskirstėme juos į kategorijas. Mes apskaičiavome bendrą kiekvieno straipsnio socialinių akcijų skaičių (dėka tokių įrankių kaip „ShareTally“ ir „SharedCount“) ir remdamiesi tuo, mes sukūrėme populiariausių temų sąrašą.

Bet tai dar ne viskas, kad išvengtume rezultatų suklaidinimo dėl labai didelio ar labai mažo atskirų straipsnių skaičiaus, mes naudojome 25% sutrumpinto vidurkio metodas. Tai davė mums tikrąjį vidutinį skaičių.

Koks yra 25% sutrumpinto vidurkio metodas??

Sutrumpintas vidurkis arba sutrumpintas vidurkis panašus į vidurkį. Jis apskaičiuoja tam tikro skaičių diapazono vidurkį. Tokiu atveju jis pašalina vienodą duomenų kiekį iš dviejų priešingų kraštų. Taikant 25% sutrumpintą vidurkį, mažiausia 25% ir didžiausia 25% yra atmesta. Taigi galų gale tolesnių skaičiavimų pagrindas išlieka tik 50%. Trumpai tariant, mes naudojome šį metodą tam, kad išvengtume tam tikrų tinklaraščių populiarumo ir milžiniškų skaičių, kad paveiktume galutinį reitingą..

Kaip mes grupavome straipsnius

Prieš pasidalindami reitingais, norime išsiaiškinti dar vieną dalyką. Straipsnius suskirstėme į keletą didelių teminių kategorijų:

Papildiniai

Įvairių tikslų papildinių, taip pat visų kitų su papildiniais susijusių įrašų (įskaitant patarimus) sąrašai.

SEO

Straipsniai, siūlantys SEO sprendimus ir „WordPress“ išteklius. Įskaitant vadovus ir patarimus, kaip optimizuoti savo svetainę.

Greitis

Straipsniai ir vadovai, kaip pagerinti jūsų svetainės greitį.

Saugumas

Naujienos ir pranešimai apie įvairius pažeidžiamumus ir kovos su jais būdus. Taip pat straipsniai, kuriuose pateikiami patarimai ir šaltiniai, kaip apsaugoti svetainę.

Bendra darbo programa

Ateities tendencijos, naujos „WordPress“ versijos ir visokie bendrieji straipsniai, susiję su „WordPress“.

Hostingas

Informacija ir vadovėliai, susiję su priegloba. Įrašai apie tai, kaip priegloba daro įtaką jūsų svetainės našumui, ir patarimai, kaip pasirinkti tinkamą pagrindinį kompiuterį.
WP prietaisų skydelis

Straipsniai ir vadovėliai, kaip dirbti „WordPress“ informacijos suvestinėje (įskaitant turinio kūrimą, laikmenos pridėjimą ir kt.).

Projektavimas / svetainės kūrimas / kodavimas

Patarimai, nuorodos, kodo fragmentai, vadovėliai ir kiti techniniai patarimai, susiję su „WordPress“ kūrimu.

Verslas / rinkodara

Patarimai, kaip pradėti ir plėsti savo verslą naudojant įvairias rinkodaros strategijas ir paverčiant „WordPress“ dėlionės gabalu.

„WooCommerce“

Naujienos, patarimai, temos, siūlančios „WooCommerce“ integraciją, internetinės parduotuvės kūrimo instrukcijos ir kita informacija apie elektroninės prekybos erdvę „WordPress“.

Temos

Viskas, kas susiję su „WordPress“ temomis. Įskaitant temų sąrašai, patarimai, kaip optimizuoti ir pritaikyti tam tikrą temą, kaip į bet kurią temą pridėti naujų elementų, kaip pasirinkti efektyvią temą ir dar daugiau.

Kiti

Viskas, kas netilpo jokioje kitoje kategorijoje.

Čia labiausiai paplitusi „WordPress“ tema

Gerai, kad atlikus visų skaičių graužimą, skaičiavus reikalus „Excel“ ir panašiai, atrodo, kad populiariausia kategorija yra… SEO.Tai vidutiniškai gauna 816 akcijų už paskelbtą straipsnį. (Atminkite, kad tai apskaičiuojama naudojant 25% sutrumpintą vidurkį.)

Pateikiame diagramą, kurioje pateikiamos 10 populiariausių „WordPress“ temų (užveskite pelės žymeklį ant atskirų skyrių, kad pamatytumėte vidutinį socialinės žiniasklaidos pasidalijimo skaičių viename straipsnyje):

Beje, ar norite savo turinyje pateikti tokias diagramas, kaip ši? Tai iš tikrųjų gana lengva. Viską tvarko „WordPress Visualizer“ papildinys (Laisvas).

Čia yra labiausiai parašyta tema „WordPress“

Pažvelkime ne tik į bendrąją temą, bet ir į bendrą kiekvienos kategorijos straipsnių skaičių. Pagrindinis klausimas: ar SEO yra toks vertas bendro naudojimo vien dėl to, kad jis yra ir labiausiai parašyta tema?

Kaip paaiškėja, ne.

Pirma vieta čia atitenka plėtra / svetainės kūrimas / kodavimas.

Vis dėlto tai nėra ypač keista. Juk „WordPress“ yra atvirojo kodo programinės įrangos projektas, todėl labai natūralu, kad tinklaraštininkai daugiausia dėmesio skiria vidiniam platformos darbui..

Čia yra diagrama, kurioje pateikiamos pagrindinės kategorijos pagal straipsnių skaičių kiekvienoje iš jų (vėl užveskite pelės žymeklį virš juostų, kad pamatytumėte daugiau):

Kokia tema gauna didžiausią bendrą akcijų skaičių

Galiausiai, panaikindami 25% sutrumpintą vidurkį, pažvelkime į bendrą kiekvienos kategorijos socialinės žiniasklaidos akcijų skaičių. Atminkite, kad šiuos rezultatus labai iškreipia nepaprastai populiarios svetainės ir virusinis turinys. Taigi, galų gale sakyčiau, kad čia nėra daug naudingos informacijos, bet vis tiek įdomus duomenų rinkinys.

Daugiausia akcijų turinti tema yra… įskiepiai.

Čia pateikiama rezultatų diagrama (užveskite pelės žymeklį ant atskirų skyrių, kad pamatytumėte bendrą kiekvienos temos bendrinimų skaičių):

Gerai, kad tai beveik visa suma! Šių duomenų rinkimas pasirodė labai įdomus, todėl tikimės, kad vieną dieną tai bus naudinga, kai galvojate apie savo kito tinklaraščio įrašo idėjas..

Jei dar nepradėjote tinklaraščio, skaitykite šiuos du vadovus: „StartBloggingOnline“ ir „MonetizePros“. Abu šaltiniai siūlo nuoseklius asmeninio ar profesinio tinklaraščio kūrimo vadovus.

Beje, ar jus nustebino bet kuris iš šių rezultatų?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector