Kaip suformatuoti „WordPress“ tinklaraščio įrašus (įžvalgos pagrįstos 2500 000 žodžių patirtimi skelbiant turinį)

Kiekvieną dieną skelbiama beveik 1,4 milijono „WordPress“ tinklaraščio įrašų. Ir tai yra puiki žinia (!) … šiek tiek.


Viena vertus, tai reiškia, kad galite išlaikyti savo darbą ir toliau kurti visas tas svetaines, kuriose bus talpinami visi tie milijonai pranešimų.

Bet, kita vertus, ir ypač jei ne tik statybvietėse, bet ir sąžiningai leidžiate leidinius, tai daro aplinką šiek tiek sunkią. Žinant tą mintį keliantį skaičių – 1,4 milijono pranešimų per dieną – kuo jūsų pranešimai išsiskiria? Kas juos verčia pastebėti?

Taip, pati informacijos kokybė yra vienas iš būdų išsiskirti. Jūs tikriausiai praleidote valandas rašydamas savo naujausią įrašą, tiesa? Bet ar jūsų dienoraštis tai atspindi? Ar lengva skaityti, lengva nugirsti? Ar pagrindiniai punktai iššoka iš puslapio, ragindami skaitytoją daugiau skaityti? Ar teisingai formatuojate „WordPress“ tinklaraščio įrašus?

Kaip suformatuoti „WordPress“ tinklaraščio įrašus

Faktiškai, 40% žmonių tiesiog išvyks net neskenuodami per jūsų paštą (dar žinomi kaip jie "atšokti"). Iš pasilikusiųjų dauguma skaitys tik pusę jūsų turinio, jei jums pasiseks.

Bet jūs galite padaryti viską geriau:

Šiame straipsnyje, Aš išmoksiu jus, kaip formatuoti „WordPress“ tinklaraščio įrašus, remiantis daugiau nei 2,5 milijono žodžių, turinčių patirties skelbiant turinį.

Jei jums įdomu, ketverius metus rašote 3–5 pranešimus per savaitę, po maždaug 2–3 žodžius. Štai ko išmoko visi šie žodžiai:

„WordPress“ formatavimo pagrindai

Norėdami įvaldyti bet kokį amatą, pirmiausia turite suprasti pagrindus.

Net jei netapsite meistru, gerai išmokę pagrindus, padidinsite vidutinį dienoraštį..

Kaip?

Formatuojant pridedama balta erdvė, todėl puslapius galima nuskaityti. Turinį lengviau vartoti, jei jis yra mažose grupėse, atkreipiant dėmesį į svarbius dalykus.

Yra keli „WordPress“ tinklaraščio įrašų formavimo būdai:

 • Trumpos pastraipos (ne ilgesnės kaip 3–4 eilutės)
 • Subheads kas 300 žodžių
 • Kulkų sąrašai ir sunumeruoti sąrašai
 • Pabrėžimas ir kursyvas
 • Citatos ar iškviestas tekstas
 • Vidinės nuorodos – susiejimas su kitu jūsų svetainės turiniu

Be šių pagrindų formatavimo, taip pat turėtumėte pridėkite stiprių ir tinkamų vaizdų.

Aš neturiu omenyje nuotraukų – kalbu apie aukštos kokybės nuotraukas, kurios sukuria pridėtinę vertę, kaip diagramos, grafikai, ekrano kopijų arba aukštos raiškos vaizdų. Daugiau apie vaizdus vėliau.

Pro patarimas: Kurdami savo tinklaraštį ir bandydami formatuoti „WordPress“ tinklaraščio įrašus, nepamirškite įsitikinti, kad viskas gerai atrodo ir mobiliuosiuose. „Google“ nubaudžia ne mobiliesiems skirtas svetaines. Net radę žmones žmonės išvyks, jei atrodys negražu ar blogai veikia jų telefone.

Dabar suskaidykime šiuos pagrindus!

Kaip formatuoti „WordPress“ tinklaraščio įrašus

Dabar jūs žinote, kokie yra pagrindai, tačiau tai nereiškia, kad galite tiesiog patekti į įrašą ir pradėti formatuoti kaip pagrindiniai. Šiame skyriuje išsamiau išskaidysiu kiekvieną pagrindą. Pasinerkime į:

# 1: skaidykite dideles pastraipas

Leiskite pateikti jums didžiulės pastraipos pavyzdį.

Jei aš tik rašau toliau, galiu lengvai tęsti savo mintis ir daug ką pasakyti. Žinoma, jis užima mažiau vietos, tačiau ilgos pastraipos suteikia akims pertrauką arba jas lengva nuskaityti. Vietoj to, jis atrodo beveik … bauginantis. Kas nori perskaityti teksto sieną? Ar jūs kada nors matėte vieną ir ėjote kitu keliu? Tai priverčia atrodyti, kad rašytojas ramina ar rašo knygą. Tai nėra knyga. Mes rašome žiniatinkliui! Tai reiškia mažas pastraipas. Kiekvienoje pastraipoje turėtų būti viena idėja, tada pereikite prie kitos pastraipos, kad galėtumėte įgyvendinti kitą idėją.

Jei net perskaitysi tą pastraipą, nustebsiu. Dėl vienos aš puoliau. Dviem tai negražu.

Vietoj to, suskaidykite savo pastraipas! Pabandykime išskaidyti ilgą aukščiau pateiktą:

Jei aš tik rašau toliau, galiu lengvai tęsti savo mintis ir daug ką pasakyti. Žinoma, tai užima mažiau vietos, bet…

Ilgos pastraipos neduoda akių pertraukai ir nepalengvina turinio nuskaitymo.

Kas nori paruošti teksto sieną? Ar jūs kada nors matėte vieną ir ėjote kitu keliu?

Ilgos pastraipos leidžia atrodyti, kad rašytojas ramina ar rašo knygą.

Tai nėra knyga. Mes rašome žiniatinkliui! Tai reiškia mažas pastraipas; kiekvienoje iš jų yra viena idėja, prieš pereinant prie kitos pastraipos, skirtos kitai idėjai.

Kuris jums labiau patiko skaityti? Kuris iš jūsų labiau atėmė? Dabar jūs suprantate, kuo skiriasi šiek tiek formatavimas!

Peržiūrėkite savo žinutes ir įsitikinkite, kad jūsų pastraipos yra ne ilgesnės kaip 3–4 eilutės.

# 2: pridėkite antraštes kas 300 žodžių

Norėdami suformatuoti savo tinklaraščio įrašus, naudokite „WordPress“ antraštes

Pogrupiai padeda skaitytojui nugriebti jūsų straipsnį ir kuo greičiau patekti į skyrių, kuris labiausiai susijęs su jų poreikiais.

Be to, 300 žodžių yra tik „ballpark“ figūra. Galite eiti aukščiau arba žemiau; tai yra tik skaičius, kurį reikia fotografuoti, kad viskas atrodytų gražiai.

Pavyzdžiui, užuot įdėję naują paantraštę po 300 žodžių, galite pridėti paveikslėlį arba bloko citatą, kad padalintumėte skyrius.

Rašydami antraštes galite pasirinkti vieną iš dviejų būdų:

 1. Kreipkitės į pagrindinę informaciją, tiksliai nurodydami, kas bus skyriuje
 2. Norėdami privilioti savo skaitytojus perskaityti skyrių, naudokitės tekstų rašymo taktika

Pirmasis metodas yra praktiškas, naudingas ir lengvas, antrasis padidina skaitytojų įsitraukimą ir laiką puslapyje, tačiau yra sunkesnis. Geriausi rašytojai sujungs abu.

Pvz., Šiame įraše naudojamas pirmasis metodas. Kiekviena mano pakopa tiesiog pasako, ką reikia padaryti. Jie nėra ypač seksualūs.

Jei būčiau derinęs metodus, aš galėčiau padaryti šią subpoziciją kažkuo panašią "Padidinkite laiką puslapyje ir įtraukimą 200% su antraštėmis".

Aš to nepadariau, nes tai yra paprastesnis vadovas, tačiau greičiausiai tai sukeltų jūsų susidomėjimą ir priverstų jus toliau skaityti.

Patikrinkite šį įrašą pateikė Brianas Deanas skirtas sudėtingesnėms SEO tekstų rinkimo strategijoms.

# 3: sudėkite pagrindinius dalykus į taškus

Formatuokite „WordPress“ tinklaraščio įrašus naudodami kulkas

Kai nugriebiate įrašą internete, į ką pirmiausia atkreipiate dėmesį? Aš padarysiu lažybų dėl vaizdų, pavadinimų ir taškų.

Vis dėlto, rašant pažymėjimo taškus, reikia atsiminti keturis dalykus:

 1. Stenkitės, kad kiekvienas taškas atitiktų ilgį
 2. Nepridėkite per daug informacijos į vieną tašką
 3. Įsitikinkite, kad jūsų skelbiama informacija yra iš tikrųjų vertinga
 4. Ženklelių pradžioje naudokite paryškinimą jei turite padaryti juos ilgesnius. Tačiau jei tai padarysite, iš naujo įkelkite kulką su svarbiausia informacija ir laikykitės pirmo punkto: Laikykitės nuoseklaus! (Reiškia, nedarykite to, ką ką tik padariau čia.)

Pro patarimas: Jei tikrai norite įamžinti savo dizainą, galite pridėti pasirinktinių vaizdo ženklų. Pavyzdžiui, Robbie Richardsas Savo straipsniuose kaip kulkos taškus naudoja mažai lempučių.

Formatuokite savo tinklaraščio įrašus naudodami pasirinktinius ženklų sąrašus

Redaktoriaus pastaba. Norėdami gauti tokį efektą, kai formuojate „WordPress“ tinklaraščio įrašus, galite naudoti papildinį, kurį gana dažnai naudojame „CodeinWP“ – Trumpieji kodai:

 • Jis naudoja Nuostabus šriftas kulkų piktogramos.
 • Tai duoda labai panašų rezultatą kaip ir „Robbie“.
 • Kaip matai…

# 4: Norėdami parodyti pagrindinius dalykus, paryškinkite kursyvu

„WordPress“ paryškinimas ir kursyvas

Paryškinti ir kursyvai yra puikus būdas atkreipti akį ir sukurti pabrėžimą. Tačiau nenaudokite jų per daug. Esu tikras, kad girdėjote klišę: Jei viskas paryškinta, niekas nėra paryškinta!

Rašydamas dažnai rengiu visą straipsnį, tada grįžtu ir paryškinu svarbius dalykus. Kartais jie ateina pas mane rašydami, bet būtent redakcija yra tai, kas iš tiesų sukelia žinią.

Aš taip pat norėčiau naudoti kursyvą norėdamas pasakyti tai, kas tiesiogiai nekyla iš mano paskutinės pastraipos, bet yra svarbi man bendrai kalbant. Arba už tai, kad cituoju kitus mano straipsnyje.

# 5: pridėkite citatų arba iškviečiamo teksto

WP blokuoti citatos formatavimą

Pirmame skyriuje pastebėjęs pastraipų skaidymą, aš panaudojau langelį, kad iškviesčiau tekstą. Aš matau tai kaip būdą, kaip padaryti akivaizdu, kai informacija skiriasi.

Tai ne tik iššaukia svarbią informaciją, bet ir atitraukia įprastą tekstą (net jei jame yra daugiau teksto).

Matote, mūsų smegenys veikia "chunking" informacija. Kai kažkas akivaizdžiai skiriasi, tai palengvina mūsų smegenų chunking procesą, padeda nuskaityti informaciją ir netgi padidina prisiminimą.

Ar kainos pridėjimas yra paprastas? Taip. Bet, Paulo Rando žodžiais tariant:

O, tai man primena: Spustelėkite, jei norite tweet laukelius.

# 6: naudokite puikius vaizdus, ​​kad vyšnią uždėtumėte ant viršaus

„WP Add Media“

Pažadėjau tau, kad papasakosiu daugiau apie nuotraukų naudojimą savo straipsniuose, taigi čia yra!

Taigi, mes jau žinome, kad nenaudojate sūrių fotografijų. Taip pat neturėtumėte naudoti apgaulingų iškarpų vaizdų, kuriuos nukeliate nuo „Google“ (jie ne tik dažniausiai čiulpia, bet ir jūs autorių teisių įstatymai).

Geriau laikykitės grafikų, schemų, ekrano kopijų, infografikos ir aukštos skiriamosios gebos nuotraukų.

Kodėl jums reikia puikių vaizdų? Galbūt ši statistika jus įtikins:

Taigi iš kur galima gauti šiuos neįtikėtinus vaizdus?

 • Norėdami gauti aukštos skiriamosios gebos nuotraukas, peržiūrėkite visą sąrašą vietų, kur galite gauti nemokamų vaizdų (ir kaip juos naudoti)
 • Jei norite fotografuoti ekrano kopijas, pabandykite Šviesos kadras
 • Norėdami sukurti grafikus, diagramas, infografijas ir kitą įdomią medžiagą, kurią naudoju Drobė ir Venngage, plius, jei norite tiesiogines diagramas įterpti į savo „WordPress“ tinklaraštį, peržiūrėkite Vizualizatoriaus papildinys

Ką daryti, jei pamatysite puikų kito straipsnio, kurį norėtumėte naudoti savo darbe, schemą?

Galite, bet būkite atsargūs. Įsitikinkite, kad esate suteikiant jiems tinkamą kreditą. Net ir tada jūs vis dar galite pažeisti autorių teisių įstatymus. Jei jie paprašys jūsų ką nors nuimti, padarykite tai.

Ką daryti, jei žinote, ko paprastai norite, kad vaizdas būtų, bet neturite laiko jo sukurti arba nežinote, ko norite?

Čia ateina „Google“! Aš naudoju „Google“ norėdamas rasti laisvai naudojamus vaizdus naudodamas jų patobulintus įrankius. Štai taip:

1. Pirmiausia eikite į „Google“ ir ieškokite vaizdo, kurį norėtumėte rasti.

Ponių „Google“ vaizdų paieška

2. Nenaudokite šių vaizdų! Pirmiausia eikite į Įrankiai -> Naudojimo teisės -> Pažymėtas pakartotiniam naudojimui.

Išplėstinė „Google“ vaizdų paieška

3. Gauti vaizdai (nors drastiškai sumažinti nuo pradinio rezultatų skaičiaus) gali būti laisvai naudojami, nes galite formatuoti „WordPress“ tinklaraščio įrašus! (Būkite tikri, kad vis tiek suteikiate kreditą, kad tik būtumėte saugūs.)

Paskutinis vaizdų patarimas: norint susikurti atvaizdus, ​​reikia samdyti dizainerį. „CoSchedule“ tai daro labai gerai savo žinutėse, kurios visada atrodo puikiai. Be to, panašią tendenciją galite pastebėti ir „ThemeIsle“ tinklaraštis taip pat:

tema-dienoraštis-vaizdai

Dabar, kai formatavote savo įrašą ir netgi pridėjote keletą vertingų vaizdų, ar viskas baigta? Gerai ne. Yra paskutinis dalykas, kurį turite padaryti su kiekvienu jūsų rašomu įrašu …

# 7: turėkite apvalų (arba tris) pakeitimus

Nesvarbu, ar jūs rašote metų metus, ar ką tik pradėjote, kiekvienam rašytojui šioje žemėje reikia bent vieno turo redaguoti. Netikite manimi? Klausykite dr. Seuss:

Jis ne vienas. Steponas Kingas mano, kad turėtum "Nužudyk savo numylėtinius" (dar kitaip atsikratykite savo gero rašymo, kad išlaikytumėte tik jūsų puikų rašymą).

Verdiktas galioja: turite redaguoti.

Redagavimas yra formatavimo proceso dalis, nes būtent redagavimas daro jūsų darbą geresnį ir leidžia sutrumpinti sakinius tik iki būtiniausių bitų..

Kaip jūs redaguojate? Štai mano procesas:

1. Parašykite visą juodraštį, pradedant iki pabaigos.

2. Prieš grįždami atgal, palikite bent valandą, geriausia per dieną, sėdėti. Tai suteikia naujos perspektyvos žiūrint į savo darbą.

3. Kai būsite pasirengę redaguoti, garsiai perskaitykite savo darbą. Tai padeda sugauti rašybos ir gramatines klaidas bei suteikia galimybę geriau jausti jūsų straipsnio srautą. Idealiu atveju norėtumėte, kad jūsų įrašas daugeliu atvejų skambėtų šnekant.

4. Redaguoti, kol jūs skaitote. Iškirpkite nereikalingus žodžius ir net skyrius, kurie neturi prasmės ir neturi daug naudos. Sunku, tačiau kuo geriau įsitrauksite į šį procesą, tuo geriau atliksite savo darbą.

5. Palikite dar šiek tiek sėdėti, jei galite, tada grįžkite atgal ir paskutinį kartą perskaitykite, kad įsitikintumėte, jog jis yra ten, kur turi būti. Jei ne, nuplaukite ir pakartokite.

Pro patarimas: Norėdami padėti sugauti kai kurias gramatines klaidas ir patobulinti rašymą, galite naudoti tokius įrankius kaip Gramatika ir „HemingwayApp“.

Keletas gražaus formavimo pavyzdžių

Norėdami padėti susidaryti idėją, kaip atrodo puikus formatavimas, pateikiame keletą pavyzdžių, kurie padės semtis įkvėpimo:

Išvada

Rašyti dienoraščio įrašo tikslas yra priversti žmones iš tikrųjų jį skaityti, tiesa?

Turėtumėte pamatyti naudodamiesi formatavimo patarimais ir taktika, kurios išmokote šiame įraše padidėjęs jūsų laikas puslapyje, mažesnis atmetimo rodiklis ir (jei stebite slinkties gylį) didesnis jūsų straipsnių slinkties greitis.

Ne tik tai, bet ir turinys su atitinkamais vaizdais gaunamas 94% daugiau peržiūrų nei turinys be, o vizualiai patrauklus turinys yra labiau patikimas ir bendrinamas nei didelės nuobodaus teksto sienos.

(Diagrama Vizualizatorius.)

Norint tinkamai suformatuoti savo gaminius, nereikia ilgai užtrukti. Pažymėkite šį puslapį ir grįžkite į jį. Naudokite jį kaip kontrolinį sąrašą, kad įsitikintumėte, jog jūsų straipsniai atitinka puikius formatavimo standartus.

Ar ketinate praleisti daugiau laiko, kad suformatuotumėte „WordPress“ tinklaraščio įrašus – savo turinį – perskaitę tai? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map