Kaip reklamuoti savo tinklaraštį: sužinokite, kokius sėkmingus internetinius dienoraščius iš tikrųjų darykite, kad gautumėte tinklaraščių srautą

Kaip reklamuoti savo tinklaraštį: sužinokite, kokius sėkmingus internetinius dienoraščius iš tikrųjų darykite, kad gautumėte tinklaraščių srautą

Kaip reklamuoti savo tinklaraštį: sužinokite, kokius sėkmingus internetinius dienoraščius iš tikrųjų darykite, kad gautumėte tinklaraščių srautą
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Pirmiausia pažiūrėkime apie vieną (gaila) dalyką, kai reikia išmokti reklamuoti savo tinklaraštį …


Įbrėžk, kad … tai daug daugiau nei dienoraščiai. Panašiai veikia tas pats, kai reklamuojate ką nors kitą, tikrai.

Tai yra tokia:

Norint, kad bet koks reklamavimas iš tikrųjų veiktų, jums reikia vieno iš dviejų išteklių: ⏲️… ��

(Tam, kad jaustukai būtų išjungti, reikia laiko ir pinigų.)
Tai yra 10 skyrius didesnio vadovo kaip sukurti sėkmingą tinklaraštį.

Kai reikia išmokti reklamuoti savo tinklaraštį, nėra sidabrinių kulkų, arba, priešingai, jų pasitaiko labai retai.

Pavyzdžiui, kada Vidutinis pirmiausia išlipę iš žemės, daugybė žmonių susidūrė su savo straipsnių perkėlimu į tą naują platformą, o tada susiedami juos su savo originaliais tinklaraščiais.

Iš esmės taktika buvo paprasta – tai buvo labai arti to, ką galėtume pavadinti sidabrine kulka.

Tačiau tokios galimybės nekyla dažnai, o kai jos atsiranda, jomis galite pasinaudoti tik trumpam.
vidutinis

Taigi ką daryti vietoj to? Kaip sakiau, abu dalykai … arba abu:

 • ⏲ ​​leisti laiką reguliariai reklamuodami savo tinklaraštį, naudodamiesi keliais metodais, kiekvieną kartą tobulindami savo požiūrį,
 • �� leisti pinigus akimirksniu sulaukti internetinio dienoraščio srauto ir tikėtis, kad to užteks, kad kamuolys riedėtų.

Nei vienas nėra tobulas. Nei vienas nėra geresnis. Abu turi savo vietą, ir abu gali būti naudojami mokantis reklamuoti savo tinklaraštį.

Taigi, ką mes konkrečiai rekomenduojame – kaip ir ką daryti, norint veiksmingai reklamuoti savo naują tinklaraštį?

Štai procesas, kuris veikia:

Kaip reklamuoti savo tinklaraštį

1. Tai prasideda nuo jūsų turinio

Išleidome nemažą šio vadovo dalį, aptardami, kaip nuspręsti, ką rašyti tinklaraštyje, ir kaip tada sugalvoti konkrečias turinio idėjas. Mes tai padarėme, nes jūsų turinys yra svarbiausias turtas savo tinklaraštyje.

Kitaip tariant, jokia reklamos suma niekada nebus svarbi, jei pats turinys nėra aukščiausio lygio.

Arba pasakyti tai dar kitu būdu, verta reklamuoti tik geriausią turinį.

Iš esmės, jei reklamuojate ne patį geriausią turinio tipą tam tikra tema, tada prarandate tik laiką ir (arba) pinigus, nes šis dalykas niekada nepateks į viršų. Visada bus kas nors geresnis, turintis geresnį straipsnį / studiją / vaizdo įrašą / nieko.

Taigi, dar kartą, pirmiausia galvok apie turinį. Jei tikrai davėte tai, kas geriausia, ir jūsų rankose yra tikrai nuostabus turinys, tai yra tada, kai jūs jį reklamuojate!

„CodeinWP“ ekranas

Štai pavyzdys, kurį jau minėjau anksčiau – mūsų įrašas apie tai, kaip supaprastinti administratoriaus sąsają „WordPress“. Kaip matote, jis nėra didžiulis ir nėra prašmatnus ar nieko, tačiau jame buvo nagrinėjama tema, kurios niekas nežinojo, kad tai yra dalykas, tačiau ji buvo tikrai įdomi žmonėms, kuriantiems svetaines klientams. Kiti pranešimai, kuriuose buvo nagrinėjamos panašios temos, nebuvo parašyti iš sąsajos supaprastinimo perspektyvos, o buvo tiesioginės atskirų priemonių instrukcijos. Mūsų įrašas buvo rodomas kitu kampu ir tokiu būdu galėjo geriau atspindėti skaitytojus.

„Scott Bolinger“ ekranas

Kitas pavyzdys, kaip reklamuoti savo tinklaraštį iš kito tinklaraštininko.

Šis įrašas sukėlė daug diskusijų ir dėmesio „WordPress“ nišoje, nepaisant to, kad svetainė yra palyginti maža ir nėra tokia populiari. Ji pateikė įdomią nuomonę, buvo paskelbta tinkamu metu ir tinkamiems žmonėms.

2. ABN – visada būkite tinkle

Ši taisyklė yra tokia pati teisinga, kai reikia reklamuoti tinklaraštį, kaip ir bet kurioje verslo srityje. kas jūs žinote, yra toks pat svarbus, kaip ir tai, ką žinote.

Žinodami tinkamus žmones, galite perkelti jūsų tinklaraščio įrašą iš kito žiniatinklio puslapio į vieną populiariausių savaitės pojūčių ir aš čia neperdedu..

Pažvelkite į šį mūsų pavyzdį kaip pavyzdį, tai yra tiesioginis mūšis / palyginimas tarp pagrindinių medžių mega temų rinkoje – Divi, Avada ir X. Vienas pagrindinių dalykų, kuriuos mes padarėme norėdami jį reklamuoti, pasidalinome juo su kiekvienos temos bendruomenės grupe. „Facebook“. Mes pažinojome kai kuriuos ten esančius žmones. Anksčiau dalijomės jų turiniu, bendravome su jais. Taigi kai mes turėjome kuo pasidalinti, jie norėjo to patikrinti.

paskelbti fb avada
paskelbti fb x

Šiomis dienomis tinklai tampa lengvesni ir lengvesni. Mes turime „Facebook“ grupes beveik bet kuria įsivaizduojama tema, yra forumų, dalinių įrašų ir pan. Sutikti panašius žmones tikrai nėra sunku.

Todėl pirmiausia turėtumėte išmokti reklamuoti savo tinklaraštį – prisijungkite prie kiekvienos „Facebook“ grupės, susijusios su jūsų niša.

 • �� Pradėkite klausydamiesi. Atkreipkite dėmesį į vykstančias diskusijas, bendraukite su žmonėmis, pradėkite jiems padėti viskuo, kuo galite padėti..
 • ��️ Kiekvieną kartą užduokite savo klausimus. Vis dėlto ne netikri. Aš kalbu apie tikrus dalykus, kurie jums įdomūs, atsižvelgiant į jūsų nišos / tinklaraščio temą.

Laikui bėgant, jūs tapsite žinomi grupėje ir žmonės natūraliai atkreips dėmesį į tai, ką norite jiems parodyti.
klausydamasis

Kitas dalykas, kurį galite padaryti, tai prisijungti prie internetinių kursų, susijusių arba su jūsų niša, arba bendromis verslo temomis. Daugelis internetinių kursų turi bendruomenės komponentą, paprastai tai yra internetinis forumas. Panašiai bendraukite su ten esančiais žmonėmis.

Laikui bėgant jūsų tinklas išaugs iki taško, kuriame galėsite tai padaryti "išmokėjimas" kiekvieną kartą, paprašydami žmonių apsižvalgyti ir galbūt reklamuoti tai, ką parašėte.

3. Padarykite vieną dalyką pakartotinai

Jūsų tinklas pravers, kai norite reklamuoti naują savo kūrinį "kertinis akmuo" – kažkas tokio, ką skelbiate tik kartą per laiką, ir kažkas, ko tikrai norite, kad žmonės pamatytų.

Tačiau jūs negalite prašyti žmonių bendrinti jūsų turinį kaskart, kai paskelbiate ką nors naujo. Tai juos labai greitai erzintų.

Taigi norint reguliariai reklamuoti, pravartu susikurti savo procesą, kurį galite patikimai vykdyti kiekvieną kartą skelbdami naują įrašą.

Kaip reklamuoti savo tinklaraštį: paleidimo priemonės metodas
Idėja yra naudoti šį procesą kaip paleidimo padą. Štai ką turiu omenyje:

 1. Jūs pradedate reklamuodami kiekvieną turinį vienodai.
 2. Atkreipkite dėmesį į ankstyvus rezultatus.
 3. Jei kas nors pradeda duoti, tarkim, dešimteriopai įprastų rezultatų (daugiau akcijų, daugiau komentarų), padidinkite savo reklamos pastangas, pasidalindami su savo tinklu arba investuodami daugiau lėšų į mokamą reklamą..

Tai skamba puikiai, tiesa, bet kaip tiksliai reklamuoti savo tinklaraštį – ką tiksliai daryti? Kaip sukurti šį reklamos procesą?

Yra du pagrindiniai būdai: nemokamą arba mokamą maršrutą.

�� Nemokamas maršrutas susideda iš savo turinio pasidalinimo įvairiais socialinės žiniasklaidos kanalais ir žymėjimo svetainėse. Galvokite apie tokius dalykus kaip „Reddit“, bet tik pagal savo konkrečią nišą.

Raskite populiariausias tokias platformas savo nišoje – arba nišoje tiesiai virš jūsų (jei ji per maža) – ir pradėkite kurti savo profilį ten. Pradėkite dalytis turiniu, taip pat skaitykite ir balsuokite už kitų žmonių turinį.
�� Mokamas maršrutas yra dar paprastesnis. Viskas, ko jums reikia, yra 5 USD per dieną, kad reklamuotumėte savo žinutes „Facebook“.

Nesigilinkime į tai, kaip geriausiai tai padaryti čia, nes tai gana didelė tema (drąsiai apsilankykite šis vadovas), tačiau principas yra paprastas:

Ištirkite, kokia yra jūsų idealios auditorijos demografija → nukreipkite ją tiesiogiai į „Facebook“.

Parodykite jiems savo turinį ir atidžiai stebėkite, kokius rezultatus gaunate.

Faktas yra tas, kad mes niekada nežinome, kas galiausiai taps populiaria žinute. Tiesiog negali nuspėti tokių dalykų.

Štai kodėl jums to reikia propaguoti viską vienodai tada atkreipkite dėmesį į tai, kas veikia.

Tiek nemokamo, tiek mokamo maršruto esmė yra ta, kad jūsų pranešimai bus rodomi net mažiausiai.

4. Svarbu: padvigubinkite tai, kas veikia!

Tai yra svarbiausias jų visų žingsnis, kai reikia išmokti reklamuoti savo tinklaraštį.

Kai vykdote kasdieninę reklamą, tobulinate savo metodus ir mokotės proceso, neišvengiamai turėsite keletą pranešimų, kurie veikia daug geriau nei kiti. Kai kažkas pradeda gauti dešimt kartų daugiau akcijų ar komentarų.

dvigubai žemyn
Atėjo laikas padvigubinti jūsų pastangas.

 • Skirkite daugiau biudžeto įrašo reklamavimui „Facebook“ (arba visų pirma pradėkite jį reklamuoti, jei iki šiol tik reklamavote nemokamai).
 • Kreipkitės į savo tinklą ir parodykite jiems įrašą.
 • Pateikite įrašą daugiau socialinių tinklų / žymėjimo kanaluose, jei to dar nepadarėte.

Pvz., Tai, ką mes mėgstame daryti su pranešimais, kurie pradeda kaupti garą, yra reklamuoti juos per Šoninė juosta.io (vienas geriausių informacinių biuletenių ten) ir WPMail.me („WordPress“ dalykams).

Tikslas yra, kad postas išliktų toks, koks yra "virusinis" kaip galime. Jei tai matys pakankamai žmonių, tai neišvengiamai pateks ir į kai kuriuos influencerius, kuriame etape jis gali būti dar labiau pasidalytas.

Dėl virusinių pranešimų į jūsų svetainę pateks daugiau nuorodų, taigi daugiau žmonių, kurie seka šias nuorodas, kad jus patikrintų.

Tai, ko galiausiai siekiate, yra didelės pergalės. Jei jūsų auditorija didžiąja dalimi ignoruoja kai kuriuos įrašus, nebandykite to pakartoti, kad ir kur jie būtų. Tai nėra būdas reklamuoti savo tinklaraštį. Tiesiog pereikite prie kito įrašo.

Po to jūs turite išlaikyti tuos žmones svetainėje, o tai nukreipia mane į:

5. Laikykite žmones įsitraukusius

40,5% – tai yra vidutinis praneštas atmetimo rodiklis pateikė „Mercury.one“. Atmetimo rodiklis reiškia žmonių, kurie jūsų svetainę lankosi tik sekundę, skaičių ir iš esmės išeina iškart atvykę.

Žmonių pritraukimas jus aplankyti yra tik pusė mūšio …

Jūs taip pat norite juos kažkaip laikyti savo svetainėje, kad jie galėtų suvartoti dar daugiau turinio. Yra du pagrindiniai būdai, kaip tai padaryti:

a) stipriai susiekite savo turinį ��

Gera vidinė susiejimo struktūra yra labai neįvertintas dalykas.

Be gerų vidinių nuorodų žmonės nenaudos daugiau jūsų turinio, nei puslapis, kurį jie iš pradžių matė.

Siekite įtraukti bent vieną vidinę nuorodą į 250 tinklaraščio įrašo žodžių.

Nustebsite, kiek tai gali būti efektyvu, kai išmoksite reklamuoti savo tinklaraštį.

b) Pradėkite informacinį biuletenį ✉️

Profesionaliam (arba pusiau profesionaliam, bet uždirbantiems) tinklaraščiui reikia naujienlaiškių sąrašo.

Idėja yra ta, kad įtikinę savo svetainės lankytojus užsiprenumeruoti informacinį biuletenį, jūs turite pranešti jiems apie visus naujus jūsų skelbiamus pranešimus. Puikiai tinka tinklaraščių augimui.

Sudėtinga dalis yra įtikinama.

Yra įvairių būdų tai padaryti. Vyriausiasis iš jų yra siūlydami žmonėms nemokamų išteklių mainais už prenumeratą.

Paskelbėme visą dviejų dalių atvejo analizę, kaip šiame tinklaraštyje sudarome mūsų informacinių biuletenių sąrašą. Patikrinkite čia: pirma ir antra.

 • Kita idėja, turinio atnaujinimas. Daugiau apie tuos skaitykite čia.

Norėdami paleisti patį informacinį biuletenį, galite naudoti tokias platformas kaip „SendinBlue“, „MailChimp“, „Sendy“ ar „MailPoet“. Sąranka yra gana paprasta ir gali būti atlikta per valandą. Informacinis biuletenis gali būti santrauka, kurią reguliariai siunčiate savo el. Pašto abonentams.

Reklamos galvosūkis – vaizdas iš paukščio skrydžio

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta aukščiau, apie tai rašoma tinklaraščio reklamoje:

 • �� Sukurkite turinį, kurį verta reklamuoti.
 • �� Visada būkite tinkle – aktyviai dalyvaukite atitinkamose „Facebook“ grupėse.
 • ⚙️ Sukurkite reklamos procesą, kurį galėtumėte patikimai vykdyti kiekvieną kartą, kai skelbiate naują įrašą. Pasikliaukite nemokamais ir (arba) mokamais metodais.
 • ⚡ Padvigubinkite tai, kas veikia! Reiškia, skirkite daugiau išteklių turiniui, kuris pateikia 10 kartų daugiau pradinių rezultatų nei jūsų vidutinis įrašas, reklamuoti.
 • �� Neišmeskite žmonių savo svetainėje. Tai padarykite gerai susiedami savo turinį. Taip pat pradėkite informacinį biuletenį.

Kaip matote, išmokti reklamuoti savo tinklaraštį ir iš tikrųjų sugebėti jį atsisakyti nėra labai seksualu. Tai daugiausia derinimas, darantis tuos pačius dalykus vėl ir vėl, ir būkite ne mažiau atgrasus kiekvieną kartą, kai gausite 0 atsakymą. Tie, kurie sugeba su tuo susitaikyti, yra tie, kurie laimi.

Taigi, kas gali nutikti, kai tai padarysi "laimėti"? Apie tai yra kitas skyrius:

11 skyrius: Kaip užsidirbti iš tinklaraščio

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector