Kaip gauti neribotas, būtinas, internetinio dienoraščio skelbimo idėjas, savaime suprantamu būdu (Spoilerio perspėjimas: kalbama su auditorija)

Didžiausias sėkmingo internetinių dienoraščių iššūkis yra nuoseklumas sugalvodamas įdomių tinklaraščio įrašų idėjų kad skaitytojai iš tikrųjų mėgautis. Pradžioje tiesiog užrašome viską, ką paprastai sakome smalsiems klientams. Keletą mėnesių atrodo lengva. Bet tada…


Mes įgyvendiname visas savo pirmines idėjas ir įvyksta vienas iš dviejų dalykų: suprantame, kad mūsų straipsniai neatspindi mūsų auditorijos, arba mums visiškai pritrūksta minčių. Kartais būna ir taip, kad augimo stoka kartu su mūsų originalių idėjų pabaiga išstumia mūsų motyvaciją.

Šiuo metu daugelis verslo savininkų tiesiog leidžia numirti savo tinklaraščiams. Mes visi juos matėme – tinklaraščiai, kuriuose yra šeši ar dvylika, o gal net dvidešimt įrašų, visi nuo 2014 m. Jie persekioja internetą ir laukia, kol kas nors vėl įkvėps jiems gyvybės..

Geriausiu atveju šie negyvi tinklaraščiai yra iššvaistytos sąveikos ir įsitraukimo galimybės. Blogiausiu atveju, jie yra gerai matomi ir priverčia svetainę – taigi ir bendrovę – neprofesionalią.

Viskas dėl to, kad tie pradiniai įrašai buvo parašyti kūrybiniame vakuume. Be atsiliepimų ar įsitraukimo, ieškant idėjų straipsniams yra laiko švaistymas. Juos rašydamas jaučiasi dar didesnis švaistymas. Bet tai nebūtinai turi būti tokia.
Kaip gauti internetinių dienoraščių idėjų

Galite sukurti nesibaigiantį internetinių dienoraščių įrašų srautą, kurį jūsų auditorija norės skaityti, su juo bendrauti ir bendrinti. Galite išmokti struktūruoti antraštes ir straipsnius, kad pritrauktumėte nemažą skaitytojų auditoriją iš „Google“, augindami tiek savo tinklaraštį, tiek verslą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išeiti iš kūrybinio vakuumo ir pradėti kalbėti su savo auditorija.

Gavę savo idėjas tiesiai iš auditorijos, galite sukurti turinį, kurio jau ieško. Dar geriau, jūs galite išmokite kalbą, kuria jie naudojasi ieškodami to turinio. Tuomet galite naudoti tuos tikslus žodžius savo straipsnio antraštėje, padėdami jam aukštesnį reitingą paieškos sistemose ir pritraukdami tikslinės auditorijos dėmesį.

Šis vadovas padės jums sužinoti apie kelis skirtingus būdus, kaip bendrauti su tiksline auditorija, net jei jie dar nėra jūsų svetainėje.

Kaip kalbėti su savo auditorija

Yra keli būdai, kaip tai padaryti, tačiau apklausos dažnai yra veiksmingiausios, todėl daugiausia dėmesio skirsime tiems. Mes taip pat parodysime, kaip galite bendrauti su tiksline auditorija, jei jūsų dabartinė auditorija yra maža (arba jos visai nėra).

1 metodas: apžvelkite savo el. Pašto adresų sąrašą, norėdami rasti tinklaraščio įrašų idėjų

Geriausia vieta visada yra jūsų el. Pašto sąrašas. Šie žmonės jus jau pažįsta ir patinka, todėl jie labiau nori atsakyti į jūsų klausimus. Jei tinkamai atlikote rinkodarą, jie taip pat taps jūsų tikslinės auditorijos nariais, todėl jie gali suteikti informacijos apie tai, ko gali norėti platesnė auditorija.

Apklausti esamą auditoriją taip pat padeda pagilinti santykius. Žmonėms tai patinka, kai įmonės jų klauso. Jie mėgsta daryti tiesioginį poveikį jūsų verslui ir jaučia, kad jų nuomonė yra svarbi. Kai pradėsite kurti turinį remdamiesi jų idėjomis, jie žinos, kad atkreipėte dėmesį.

Norėsite pritaikyti klausimus savo auditorijai, tačiau yra keletas pagrindinių klausimų, kuriuos gali naudoti kiekvienas verslas (užpildykite laukus kažkuo, kas susiję su jūsų verslu):

 • "Su kuo susijęs didžiausias jūsų iššūkis (tuščias)?"
 • "Kokie jūsų klausimai labiausiai rūpi (tuščia)?"
 • "Kur matote bendrovių teikiamų paslaugų spragas (tuščia)?"
 • "Kaip norėtumėte, kad įmonės užpildytų tas spragas / kokius produktus norėtumėte, kad jie sukurtų??"

Atminkite, kad jūsų auditorija turi ribotą laiką, todėl kuo mažiau klausimų užduosite, tuo labiau tikėtina, kad žmonės užpildys jūsų apklausą. Žmonės taip pat linkę skubėti atlikdami ilgesnes apklausas. Pagal „SurveyMonkey“ atliktas tyrimas, žmonės išleidžia vidutiniškai:

 • 75 sekundės vieno klausimo apklausoje,
 • Dviejų klausimų apklausoje – 40 sekundžių kiekvienam klausimui,
 • 30 sekundžių kiekvienam klausimui, jei jų yra 3–10.

Ir tai tik blogėja, jei apklausą padarysite ilgesnį.

Šie skuboti atsakymai gali būti naudingi kai kuriems dalykams, tačiau jie neduos jums geriausių tinklaraščio įrašų idėjų. Jei norite tikrų brangakmenių, atlikite apklausą iki vieno ar dviejų klausimų. Jei norite pateikti bendresnių idėjų, vis tiek norėsite, kad jūsų apklausa atitiktų 10 klausimų.

Sukūrę patikimą klausimų sąrašą, galėsite pateikti juos žmonėms keliais skirtingais būdais:

Naudokite „TypeForm“ arba „SurveyMonkey“
Abi šios priemonės yra puikios, kai reikia sukurti apklausas. „CodeinWP“ mėgstamiausia yra „TypeForm“. Mes jį panaudojome originalioje „WordPress“ prieglobos apklausoje. Galite tiesiog sukurti apklausą ir nusiųsti nuorodą į ją savo naujienlaiškių prenumeratoriams.

Klausimus siųskite neapdorotus
Alternatyva yra tiesiog atsiųsti klausimus įprastu el. Paštu ir laukti, kol gaus atsakymus. Neigiama yra tai, kad sunkiau klasifikuoti atsakymus, kuriuos gaunate iš tokio tipo apklausos..

Įdėkite apklausą į savo „WordPress“ svetainę
Galite sukurti paprastą apklausą naudodamiesi patogiu „WordPress“ papildiniu ir įterpti jį į standartinį puslapį. Štai kaip tai padaryti.

šrifto forma

2 metodas: rodykite iššokančias apklausas visiems lankytojams

Kitas puikus būdas gauti informacijos iš savo auditorijos yra sukurti iššokančią apklausą, kurią visi lankytojai mato įeinant arba išeinant iš jūsų svetainės. Šios apklausos yra veiksmingos, nes leidžia pasiekti didesnę auditoriją, tačiau jos turi būti dar trumpesnės nei apklausos el. Paštu. Lankytojai gali džiaugtis jūsų svetaine ir norėti padėti ją patobulinti, tačiau jie dar nėra jūsų atsidavę.

Idealiu atveju, iššokančios apklausos turėtų sutelkti dėmesį į vieną ar du pagrindinius klausimus. Puikus to pavyzdys yra mūsų pačių iššokanti apklausa apie „WordPress“ prieglobą. Ši kampanija sutelkė dėmesį į du, atrodytų, paprastus klausimus – kokią prieglobos įmonę naudojate ir kaip tikėtina, kad ją rekomenduosite, tačiau leido mums surinkti neįtikėtiną kiekį informacijos apie „WordPress“ pagrindinius kompiuterius..

Galite rasti kelis „WordPress“ apklausos papildinius, kurie pavers faktinę apklausą vėžiu. Bet kuris vertas trečiųjų šalių įrankis taip pat pasiūlys šią funkciją.

Keletas variantų:


YOP apklausa

Autorius (-ai): jūsų programuotojas


88% reitingai


Daugiau nei 20 000 įdiegimų


WP 3.3 + reikalinga

Daugiau informacijos

yop-poll.zip

Dabartinė versija: 6.1.6

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 20 d


88% reitingai


Daugiau nei 20 000 įdiegimų


WP 3.3 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


YOP apklausa


Apklausa, apklausa, forma & „Quiz Maker“ pateikė „OpinionStage“

Autorius (-ai): NuomonėStage.com


88% reitingai


10 000 ir daugiau diegimų


WP 2.8 + reikalinga

Daugiau informacijos

socialiniai apklausos-pagalbiniai.19.6.36.zip

Dabartinė versija: 19.6.36

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 27 d


88% reitingai


10 000 ir daugiau diegimų


WP 2.8 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


Apklausa, apklausa, forma & „Quiz Maker“ pateikė „OpinionStage“


Viktorinos ir apklausos meistras – geriausias „WordPress“ viktorinos, egzamino ir apklausos papildinys

Autorius (-ai): „ExpressTech“


96% reitingai


30 000 ir daugiau diegimų


WP 4.9 + reikalinga

Daugiau informacijos

quiz-master-next.6.4.11.zip

Dabartinė versija: 6.4.11

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 22 d


96% reitingai


30 000 ir daugiau diegimų


WP 4.9 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


Viktorinos ir apklausos meistras – geriausias „WordPress“ viktorinos, egzamino ir apklausos papildinys

3 būdas: protingai naudokite savo naujienlaiškio pasveikinimo el. Laišką

Pirmasis pasveikinimo el. Laiškas yra jūsų galimybė, taip pat… pasveikinkite žmones su naujienlaiškiu. Tai taip pat yra puikus būdas gauti tiesioginius atsiliepimus iš jūsų naujų prenumeratorių..

Jas galima gana intuityviai nustatyti su dauguma el. Laiškų klientų. Tiesiog eikite į savo el. Pašto adresų sąrašo valdymo skydelį ir suraskite "automatinis atsakiklis" funkcija arba tiesiogiai skirta "pasveikinimo el. laiškai." Turėtumėte nustatyti, kad el. Laiškai būtų siunčiami visiems naujiems abonentams iškart po to, kai jie patvirtins savo prenumeratą.

Svarbiausias šio metodo dalykas yra tai, kad tikrasis pasveikinimo el. Laiškas būtų trumpas, mielas ir tikslus. Šie žmonės patinka jums, kad leistų jus į savo pašto dėžutę, tačiau jie nėra tokie atsidavę kaip jūsų esami prenumeratoriai.

Dažnai geriausias čia pateikiamas klausimas yra vienas iš aukščiau išvardytų klausimų: "Su kuo tu kovoji susijęs (tuščias)?"

Kas nors, kuris naudoja šį požiūrį, kad būtų puikus efektas, yra Gabriela Pereira iš „pasidaryk pats“ MFA. Jos pradinis el. Paštas yra ilgesnis nei įprasta, nes jos auditorija, rašytojai, nori perskaityti daugiau turinio, tačiau ji baigiasi šiuo nuostabiu skyriumi:

DIYMFAEMAIL

Gabrielos rinkodaros kursuose „Pixels to Platform“ ji dalijasi, kad gal vienas iš 10 abonentų iš tikrųjų atsako į šį klausimą, tačiau jų atsakymai pateikė daug geriausių jos idėjų. Šiuos atsakymus ji netgi panaudojo formuodama daugiau nei savo tinklaraščio įrašus, įskaitant kursų turinį.

Norėdami gauti nemokamą šaltinį, paaiškinantį, kaip priversti šį požiūrį paversti naudingu, skaitykite Seano McCabe vadove, Kaip išauginti savo rankos raidžių auditoriją.

4 metodas: Pažvelkite į savo duomenis

Kalbėjimas su savo auditorija yra iš tikrųjų daugiau nei klausymasis, o kartais jums visai nereikia kalbėti. Jau turimi duomenys gali daug pasakyti apie tai, ko nori jūsų auditorija, o kas jau veikia.

Jūsų „WordPress“ svetainėje turėtų būti įdiegta tam tikra analizė, tačiau išsamesnės informacijos visada gausite iš „Google Analytics“ (GA). Jei dar nesate nustatę GA, galite ją paleisti per kelias minutes su šiuo vadovu, plius čia yra keletas sudėtingesnių strategijų, kai tik išsiaiškinsite pagrindus. Kad gautumėte reikšmingus duomenis, GA turėsite veikti bent mėnesį.

Jei jau naudojote GA, eikite į savo paskyros informacijos suvestinę ir peržiūrėkite turimą statistiką, sutelkdami dėmesį į šiuos klausimus:

 • Kokie straipsniai šiuo metu yra patys populiariausi?
 • Kokie visų laikų populiariausi straipsniai? Ar jie skirtingi??
 • Kodėl manote, kad tai yra patys populiariausi straipsniai?
 • Ar galite išplėsti / sukurti atnaujintas populiariausių straipsnių versijas?

Būtinai užrašykite visus savo atsakymus.

Yra didelė tikimybė, kad sulauksite kelių tinklaraščio įrašų idėjų vien iš šių klausimų, bet mes to nepadarėme! Šioje vietoje turėtumėte atsisėsti su savo mėgstamu smegenų audros įrankiu ir praleisti pusvalandį atsakydami į dar porą klausimų:

 • Kokias panašias straipsnių temas galite įtraukti į savo tinklaraštį?
 • Kaip galite susieti tuos straipsnius su esamu populiariu turiniu?

Nustatykite laikmatį ir užsirašykite kiekvieną mintį, kuri jums ateina į galvą. Kai gausite patikimą mažiausiai dvidešimties idėjų sąrašą, suskleiskite jums labiausiai patinkančias idėjas ir pradėkite jas paversti kontūromis.

Kaip "kalbėk su savo auditorija" kai jūs tik pradedate

Šiuo metu galbūt mąstysite "Tai visi puikūs patarimai, bet aš dar neturiu auditorijos". Arba jūsų esama auditorija gali būti per maža, kad galėtų veikti kaip tinkamas imties dydis.

Laimei, yra daug būdų, kaip surasti savo tikslinę auditoriją ir pabendrauti su ja.

Trys pagrindinės jūsų ieškomos vietos yra „Quora“, forumai ir socialinė žiniasklaida.

1 žingsnis: nustatykite savo tikslinę auditoriją

Prieš pradėdami su jais bendrauti, turite tiksliai žinoti, kas yra jūsų tikslinė auditorija. Jau sukūrėme išsamų vadovą kaip atpažinti ir rasti savo socialinės žiniasklaidos auditoriją, taigi čia pakartosime keletą pagrindų.

Techniškai galite pasirinkti bet kurią žmonių grupę kaip savo tikslinę auditoriją, tačiau jei jie nedomina jūsų produktų / paslaugų, jūs eikvojate daug laiko ir galbūt pinigų. Taigi, jūs turite susirasti ne tik tuos žmones, su kuriais norite dirbti, bet ir žmones, kuriems jūsų verslas yra tinkamiausias.

Galite nustatyti savo tikslinę auditoriją užduodami sau keletą klausimų:

 • Kaip jūsų produktai / paslaugos padeda žmonėms?
 • Kam jūs iš pradžių kūrėte savo produktus / paslaugas?
 • Ar tie žmonės iš tikrųjų perka tokius produktus ar paslaugas kaip jūsų?
 • Ar jūsų produktas / paslauga yra susijusi su viena, dviem ar visomis lytimis?
 • Kokia amžiaus grupė gauna daugiausia naudos iš jūsų gaminių / paslaugų?
 • Kokios yra jų pagrindinės vertybės?
 • Ar norite sutelkti dėmesį į vietos pardavimus, ar jūsų verslas yra tarptautinis??
 • Ar jūsų produktai / paslaugos idealiai tinka tam tikrų pramonės šakų žmonėms?
 • Kiek klientams reikia uždirbti, kad galėtų patogiai leisti savo paslaugas / produktus?

Atsakymą į šiuos klausimus galite naudoti norėdami sukurti tikslinės auditorijos demografinį profilį, o tai savo ruožtu gali padėti išsiaiškinti, kur juos rasti.

2 veiksmas: naudokite „Quora“ norėdami gauti tinklaraščio įrašų idėjų

kvoros
Quora yra viena iš geriausių vietų, kur medžioti tinklaraščio įrašų idėjas, nes ji tiksliai parodo, kokius klausimus jūsų auditorija užduoda – ir kokie atsakymai jiems siūlomi. Tai leidžia jums patobulinti ir išplėsti šiuos atsakymus.

„Quora“ galite naudoti ir kaip rinkodaros, ir kaip tyrimo įrankį:

 1. Sekite savo nišą atitinkančias temas (pati „Quora“ siūlo vartotojams sekti dešimt temų).
 2. Sugalvokite atsakymus į populiarius klausimus ir paskelbkite juos kaip tinklaraščio įrašus. Naudokite tą pačią formuluotę, kurią naudojo žmonės, užduodantys klausimus.
 3. Atsakykite į klausimą apie „Quora“ ir pridėkite nuorodą į savo tinklaraščio įrašą, kad gautumėte nuorodos / daugiau informacijos.

Išsamiau apie tai, kaip naudoti „Quora“, kalbėjome išsamiame vadove, kaip pradėti kurti tinklaraštį (Nr. 16 ir Nr. 38)..

3 veiksmas: naudokitės forumais ir socialine žiniasklaida, kad gautumėte internetinių dienoraščių idėjų

Forumai ir socialinė žiniasklaida taip pat yra puikūs įrankiai išsiaiškinti, ką nori žinoti jūsų auditorija. Galite surinkti didžiulį informacijos kiekį tiesiog sekdami tinkamas gijas, grupes ir žymes.

Forumuose ir socialinėje žiniasklaidoje taip pat galite tiesiogiai paklausti auditorijos, ko jie nori. Tai galite padaryti paskelbę atvirą klausimą arba sukūrę apklausą. Klausimai, kuriuos pirmiausia naudojome "Su kuo tu kovoji susijęs (tuščias)" dažnai yra efektyviausi čia naudingiems atsakymams gauti.

Kai kuriais atvejais, ypač jei dirbate mažoje nišoje ar esate kolegų tinklaraštininkų bendruomenėje, galite net tiesiogiai paprašyti "Ką turėčiau dienoraštį apie šią savaitę?" Aš rašau rašytojų tinklaraštį, todėl dažnai darau tai „Twitter“. Kartais pateiksiu atvirą klausimą, tačiau dažniau naudojuosi apklausa. Tai vienas, kurį neseniai rinkau, kiekvienas variantas buvo viena iš įprastų tinklaraščio temų.

Kiekviena iš šių tinklaraščio įrašo idėjų yra pakankamai konkreti, kad galėtų pateikti kryptį, tačiau pakankamai plati, kad suteiktų man šiek tiek kūrybinės laisvės. Jie taip pat pagrįsti trimis pagrindinėmis mano tinklaraščio temomis: rašymu, produktyvumu ir psichine sveikata. Galite nuveikti ką nors panašaus ir netgi paprašyti savo pasekėjų pasirinkti tarp konkrečių antraščių.

Ei #rašymas „Twitter“! Ką turėčiau rašyti tinklaraštyje kitą savaitę?

– Dianna Gunn (@DiannaLGunn) 2017 m. Spalio 4 d

Žinoma, tai veikia tik labai aktyviose bendruomenėse. Jei tam tikroje socialinės žiniasklaidos platformoje yra mažiau nei 3 000 stebėtojų, greičiausiai nesulauksite reikšmingo atsakymo. Bet vis tiek galbūt galėsite sėkmingai apklausti tinklaraščių įrašų idėjas atitinkamuose forumuose.

Redakcinio kalendoriaus kūrimas naudojant tai, ko išmokote

Gavę išsamų tinklaraščio įrašų idėjų sąrašą, laikas sukurti redakcinis kalendorius. Tai padeda išlaikyti nuoseklų dienoraščių tvarkaraštį, kuris yra vienas iš svarbiausių veiksnių, užtikrinančių bet kokį tinklaraščio sėkmę. Tai taip pat padeda sekti, kokias temas aptariate, kad žinotumėte, kada reikia papildyti sąrašą.

Kiekvieną mėnesį publikuojamų straipsnių skaičius turėtų būti pagrįstas dviem veiksniais: (1) kaip greitai viskas juda jūsų pramonėje ir (2) kiek straipsnių galite išleisti per mėnesį, neprarandant kokybės.

Apskritai, kuo daugiau kartų galėsite skelbti, tuo daugiau srauto gausite į tinklaraštį. Tyrimą atliko „Hubspot“ rodo, kad dienoraščiai, atnaujinami 16 kartų per mėnesį, sulaukia vidutiniškai 3,5 karto daugiau srauto nei dienoraščiai, kurie skelbia tik 0–4 kartus per mėnesį.

(Grafikai „Visualizer Lite“.)

Bet 16 ar daugiau kartų skelbimas per mėnesį veikia tik tuo atveju, jei galite išlaikyti kokybę tarp straipsnių. „Google“ yra nuolat atnaujinti jų algoritmus, kad reitinguotų svetaines pagal kokybę, ir 94% žmonių internete dalijasi straipsniais pagal naudingumą. Kitaip tariant, žmonės ieškos ir bendrins jūsų turinį tik tuo atveju, jei jis iš tikrųjų bus naudingas.

Dėl to idealus straipsnių skaičius yra didžiausias skaičius, kurį galite pagaminti kiekvieną mėnesį, neprarandant kokybės. Jei dabar galite gaminti tik vieną aukštos kokybės straipsnį per savaitę, sutelkite dėmesį į tai, kad tas straipsnis būtų geriausias. Augant jūsų verslui, apsvarstykite galimybę samdyti laisvai samdomus darbuotojus, kad padidintumėte savo pranešimų dažnį.

Kai kurios nišos taip pat reikalauja daugiau už kitus, nei kitos. Naujienų svetainėse ar svetainėse, orientuotose į sparčiai besiplečiančią pramonės šaką, gali reikėti trumpų, kasdienių pranešimų, pridedant ilgesnius savaitinius straipsnius. Kitos nišos, tokios kaip mano paties kūrybinio rašymo niša, yra labiau atleidžiamos tinklaraščiams, skelbiantiems kartą per savaitę ar net kartą per mėnesį. Pažvelkite į tai, ką veikia sėkmingiausi jūsų pramonės tinklaraščiai, ir pabandykite sudaryti panašų tvarkaraštį.

Galutinis patarimas

Yra daugybė būdų, kaip sukurti puikias tinklaraščio įrašų idėjas, tačiau geriausias būdas užtikrinti, kad jūsų turinys pavyktų, yra įsišaknyti tai, ko jau nori jūsų auditorija. O geriausias būdas sužinoti, ko jie nori, yra tiesiogiai su jais bendrauti.

Jaučiatės priblokšti? Jei norite atlikti šiuos veiksmus, naudokite šį kontrolinį sąrašą:

 • Sukurkite tikslinės auditorijos demografinį profilį
 • Pridėti vieną klausimą – "Su kuo susijusios didžiausios jūsų kovos (tuščia)" – į jūsų automatinio atsakymo pasveikinimo el. Laišką
 • Užsiregistruok „TypeForm“ arba „SurveyMonkey“
 • Sukurkite 2-10 klausimų ilgą apklausą
 • Nusiųskite apklausą savo informacinių biuletenių prenumeratoriams
 • Po 10 dienų siųskite tolesnį el. Laišką visiems, kurie neužpildė apklausos
 • Įdiekite specializuotą „WordPress“ apklausos papildinį
 • Sukurkite 1–2 klausimų iššokančią apklausą naudodamiesi naujuoju įskiepiu
 • Pažvelkite į savo „Google Analytics“ ir sužinokite 10 populiariausių straipsnių ir idėjų turinio panašiomis temomis
 • Užsiregistruokite „Quora“ ir sekite dešimt temų, susijusių su jūsų niša
 • Raskite forumus savo nišoje ir pažiūrėkite į populiariausias temas; smegenų audros turinys, paremtas tomis gijomis
 • Prisijunkite prie socialinės žiniasklaidos svetainių, populiarių tarp jūsų tikslinės auditorijos, ir sekite atitinkamas kategorijas / žymes
 • Jei forume jau turite tinkamą socialinę žiniasklaidą ar gerą reputaciją, paklauskite, kokio turinio jie nori

Kai baigsite, turėsite daugiau idėjų tinklaraštyje, nei žinote, ką su jais daryti (jei ne, visada galite patikrinti šį papildomą mūsų pranešimą „ThemeIsle“ – jame pateikiami dar 20 būdų, kaip sugalvoti tinklaraščio įrašų idėjas savo „WordPress“ tinklaraštyje).

Taip pat mums įdomu, koks yra jūsų dabartinis požiūris, kai reikia gerų, įdomių tinklaraščio įrašų idėjų?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map