Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway vs Standard WordPress Spellchecker

Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway vs Standard WordPress Spellchecker

Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway vs Standard WordPress Spellchecker
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Gramatika turi būti kieta. Kiekvienas tinklaraštininkas gali susieti. O man – nebūti gimtąja anglų kalba – tai dar žiauriau. Per daug laiko praleidžiu keisdamas įvairias savo įrašų dalis, norėdamas įsitikinti, kad jie yra … koks žodis … skaitomas. Laimei, mes turime keletą nuostabių įrankių, kuriuos galime naudoti šiais laikais ir kurie gramatiką gali padaryti mažiau skausmingą. Pažiūrėkime, kuris yra geriausias tarp „Gramatikos“ ir „Jetpack“ prieš „Imbierą“ prieš „Hemingway“.


Viena vertus, gramatika nėra internetinių dienoraščių pabaiga ir pabaiga. Vis tiek galite sukurti sėkmingą tinklaraštį ar internetinį žurnalą (arba tinklaraščių verslą), nepaisant kai kurių nedidelių problemų, susijusių su jūsų rašymu čia ir ten.

Bet, kita vertus, yra tam tikra kritinė kritinių klaidų masė. Kai tik paspausite, jūsų turinys taps nebeįmanoma suvirškinti, o jūsų skaitytojai pradės plakti … tiesiai pas jūsų labiau išsilavinusius konkurentus.

Vis dėlto turiu gerų naujienų. Yra sprendimas.

„WordPress“ gramatika vs „Jetpack“ vs „Imbieras vs standartinis rašybos tikrintuvas“

Iš tikrųjų galite apgauti savo skaitytojus galvodami, kad žinote, kaip rašyti gramatiškai teisingą turinį.

Štai taip:

Kas jame yra?

Šiame įraše, sužinosite, kaip galite patobulinti savo rašymą dirbdami su dirbtiniu redaktoriumi – programine įranga, kuri nurodys jūsų gramatikos klaidas ir kitas problemas, kurios gali slypėti tamsoje.

Žaidimo pabaiga yra tai, kad jūsų turinys būtų patogesnis skaitytojams, patrauklesnis ir neskatinamas skaityti. Tai galima padaryti nuvykus su vienu iš žaidėjų, su kuriais šiandien lyginame – „Grammarly“ vs „Jetpack“ vs „Ginger“ prieš „Hemingway“..

Kitaip tariant, toliau pateikiamos priemonės, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį norėdami būti geresniais tinklaraštininkais (gaukite greitus atsiliepimus ir paaiškinimus, kodėl kažkas laikoma gramatiniu „ne“)..

Toliau:

1. Gramatika

Gramatika yra turbūt pats populiariausias įrankis ir tikrai įdomus sprendimas, siūlantis daugybę funkcijų ir gražią „Chrome“ naršyklės integraciją.

Jis skirtas suteikti jums "geresnis būdas rašyti" (jų žodžiai). Jis suranda ir ištaiso jūsų gramatikos klaidas, pateikia žodyno pasiūlymų ir net patikrina, ar jūsų tekste nėra plagiato..

Yra du „Grammarly“ darbo būdai. Galite arba gauti minėtą „Chrome“ papildinį, arba naudoti pačią žiniatinklio programą. Bet kokiu atveju jūs gausite prieigą prie iš esmės tų pačių funkcijų.

Jau keletą mėnesių dirbu su „Grammarly“. Galiu nuoširdžiai pasakyti, kad tai turbūt geriausias realiojo laiko rašytojo pagalbos įrankis „WordPress“.

Nors nėra tokio dalyko kaip oficialus „WordPress“ „Grammarly“ papildinys, „Chrome“ plėtinys labai gerai integruojamas su „WordPress“ numatytuoju turinio redaktoriumi. Tai reiškia, kad jums nereikia niekur išvykti, kad patikrintumėte gramatiką. Pradėjus dirbti prie naujo įrašo, „Grammarly“ piktograma pasirodo ir sėdi apatiniame dešiniajame redaktoriaus kampe.

gm1

Piktograma rodo skaičių, kuris nurodo problemas, rastas jūsų raštu. Spustelėjus jį, atidaromas standartinis gramatikos redaktoriaus langas.

gm2

Ten apsilankę galite naršyti po eilutes, peržiūrėti atsiliepimus ir patvirtinti siūlomus pakeitimus, arba ne, savo kvietimą.

gm3

Su kiekvienu pasiūlymu gausite paaiškinimą, kas blogai ir kodėl. Paspaudus ant "daugiau" pateikia papildomų pavyzdžių ir atsiliepimų.

gm4

Kaip ir kiekvieną rašybos tikrintuvą, galite išplėsti katalogą ir į jį pridėti naujų žodžių. Be to, panašu, kad dabartinė žodžių biblioteka yra nuolat plečiama įtraukiant šiuolaikines išraiškas. Jūs tikrai nepabaigsite galvos ir nusivilsite pamatę tokį žodį kaip "prisijungęs" pabraukimas („MS Word“, kodėl jūs tai darote ?!).

Be to, kalbant apie rašybą, didžiąją jos dalį galima atlikti net neįjungiant „Grammarly“ redaktoriaus. Kai žodis neatrodo tinkamas, „Chrome“ papildinys jį automatiškai pabraukia. Užvedę pelės žymeklį ant žodžio, gausite neatidėliotinų pasiūlymų dėl teisingos formos. Nereikia dešiniojo pelės mygtuko paspaudimo ar nieko. Itin greitas.

„Grammarly“ „WordPress“ integracija yra tik viena medalio pusė. Kadangi tai yra „Chrome“ papildinys, jis veikia su bet kokio tipo teksto įvesties lauku. Tai reiškia, kad „Grammarly“ galite naudoti „Gmail“, socialinėse medijose („Facebook“, „Twitter“), forumuose ir net rašydami komentarus kituose tinklaraščiuose. Iš esmės bet kur, kur jūs galite parašyti ką nors ir paspausti Pateikti vėliau.

Dabar apie minusus.

Yra tik vienas. Rašydama visą dėmesį realiuoju laiku galite atitraukti. Galbūt tai tik aš, bet rašant per daug pabrauktų žodžių ir didėjantis kritinių klaidų skaičius yra didelis blaškymasis, kuris mane pristabdo. Asmeniškai aš paprastai išjungiu pratęsimą rašymo metu, o tada vėl įjungiu, kai ateina laikas ką nors redaguoti. Tai veikia puikiai.

Funkcijos santrauka:

 • ✅ Nedelsdami suraskite ir ištaisykite daugiau nei 250 tipų gramatikos klaidų.
 • ✅ Kontekstinis rašybos tikrintuvas.
 • Pagerinkite žodžių pasirinkimą teikdami kontekstui optimizuotus žodyno pasiūlymus.
 • ✅ Pažangus korektūra. Čia ieškoma žodžių kartojimo ir kitų dalykų.
 • Available Galimi „MS Word“ ir „MS Outlook“ papildiniai.
 • Available Galimas „Google Chrome“ papildinys.
 • ✅ Aptikite plagiatą tikrindami savo tekstą daugiau nei aštuoniuose milijarduose tinklalapių.

Kaina:

Galite nemokamai išbandyti „Grammarly“ jų pagrindiniame puslapyje (mažame redaktoriaus lange). Po to yra trys pagrindiniai planai:

 • Mėnesis – 29,95 USD / mėn.
 • Ketvirtis – 59,95 USD / ketvirtis (19,98 USD / mėn.).
 • Metinis (geriausia vertė) – 139,95 USD per metus (11,66 USD / mėn.).

Išbandykite „Grammarly“

Arba pereikite prie galutinio sprendimo „Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway“ spustelėdami čia.

2. „Jetpack“

Reaktyvinė skraidyklė yra vienas iš populiariausių „WordPress“ papildinių. Heck, jūs tikriausiai jau naudojate tai savo svetainėje keliems tikslams. Bet ar žinojai apie tai? "Rašyba ir gramatika" modulis?

Ne?

Gerai, kad modulis iš tikrųjų buvo pradėtas kaip atskiras papildinys, pavadintas „Pasibaigus terminui“, tada įtrauktas į pagrindinę „Jetpack“ struktūrą..

Kai suaktyvinsite tą modulį (wp-admin > Reaktyvinė skraidyklė > Nustatymai), ji prideda išplėstinę rašybos tikrinimo funkciją jūsų „WordPress“ redaktoriuje.

jp1

Dabar labai malonu šiame „Jetpack“ modulyje, kad galite sukonfigūruoti, kurias taisykles ir problemas turi tikrinti papildinys. Ir tikrai puikus dalykas yra tai, kad kiekvienas jūsų tinklaraščio vartotojas gali pats nustatyti tas taisykles. Tai galima padaryti naudojant standartinį profilio puslapį – YOURSITE.com/wp-admin/profile.php

jp2

Visos šios priemonės padės išspręsti gramatikos problemas ir nustatyti kitas problemas, susijusias su prastais rašymo stiliais, kurias gali būti šiek tiek sunkiau pastebėti..

Remdamasis savo patirtimi, aš primygtinai patariu šiek tiek laiko praleisti pasirinkus tinkamą filtrų derinį, kurį norite išlaikyti. Turėdami juos į tolimą atstumą, jūs tik susierzinsite. Pavyzdžiui, pirmieji dalykai, kuriuos aš išjungiau, buvo pasyvus balso patikrinimas ir sudėtingų frazių tikrinimas.

Baigę dirbti su įrašu, galite tiesiog spustelėti tikrinimo piktogramą ir po kelių sekundžių pamatysite keletą rekomendacijų.

Kiekvienas netinkamas žodis ar frazė bus pabraukta. Spustelėję žodį / frazę, gausite iššokantįjį langą, kuriame galėsite pamatyti, kas ne taip, gauti pasiūlymų, kaip tai ištaisyti, taip pat paaiškinkite, kodėl kyla problema..

jp3

Apskritai, ši funkcija nėra tokia pažangi kaip „Grammarly“, tačiau ji vis tiek yra puikus įrankis, galintis padėti nepaprastai pagerinti jūsų rašymą..

Ir asmeniškai …

Gaila.

Gaila, kad „Jetpack“ yra vienintelis protingas „WordPress“ papildinys, siūlantis bet kokią tikrą gramatikos taisymo funkciją. Visa kita yra senesnė nei dveji metai (mes paprastai nerekomenduojame įdiegti tokių papildinių) arba teikiame tik keletą pagrindinių funkcijų.

Kaina:

Yra mokamų „Jetpack“ planų, tačiau jei viskas, ko ieškote, yra gramatikos taisymo galimybės, galite laikytis nemokamo plano..

Išbandykite „Jetpack“

Arba pereikite prie galutinio sprendimo „Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway“ spustelėdami čia.

3. Imbieras

Imbierą yra įrankis, kurį sukūrė įmonė, vadinama „Ginger Software“. Jie užsitarnavo savo vardą tobulindami kalbos tobulinimo technologiją, kuri naudoja statistinius algoritmus ir natūralų kalbos apdorojimą. Tai, manau, reiškia, kad priemonė yra labai efektyvi tuo, ką daro.

„Ginger“ yra tai, kad gausite daugybę skirtingų sistemų versijų: „Windows“ programos, „iOS“, „Android“, „Chrome“ plėtinio, „Safari“ plėtinio.

Tačiau tampa akivaizdu, kad dabar „iOS“ programa yra pagrindinis jų dėmesys. Aš turiu omenyje tai, kad iš esmės kiekviena kita įrankio versija atrodo labai panaši į „iOS“ programą (yra mažas langas pačiai programai, skaidrių į kairę suderintas meniu ir bendras plokščias dizainas).

Nesupraskite manęs klaidingai, kad „iOS“ programa yra gana nuostabi, tačiau kalbant apie darbalaukio versijas, įrankis šiek tiek pritrūksta. Pvz., Net jei yra „Chrome“ plėtinys, jis iš tikrųjų neintegruojamas su teksto įvesties laukais svetainėse (tai daroma su kai kuriomis iš jų, bet neatrodo, kad jis veikia su pagrindiniu „WordPress“ įrašų redagavimo lauku).

Pagrindinis plėtinys yra tai, kad atidaromas papildomas redaktoriaus iššokantis langas, kuriame galite nukopijuoti ir įklijuoti savo įrašą.

g2

Stalinio kompiuterio programa veikia labai panašiai – jūs turite ją suaktyvinti ir nukopijuoti bei įklijuoti savo tekstą. Tai gali būti gana problematiška, jei norite tiesiog greitai patikrinti „WordPress“ įrašą. Pavyzdžiui, jei tekste yra nuorodų, jos išnyks, kai tik nukopijuosite ją iš „Imbierio“.

g1

Atsižvelgiant į tai, „Imbierio“ gramatikos tikrinimo galimybės yra labai veiksmingos, o įrankiui pavyksta surasti problemas, kurių praleido visi kiti šio sąrašo įrankiai. Pavyzdžiui, tik Imbieras tinkamai atpažino frazę "ir net patikrina, ar jūsų tekste nėra plagiato" kaip problemiškas (turėtų būti "tavo" ne "tu").

Manau, kad visada reikia kompromiso, kai nori gauti kokybišką įrankį. Nieko nėra tobula. Ir kur imbieras atsilieka dėl tinkamumo naudoti, tai atsveria pačių patikrinimų kokybė.

Funkcijos santrauka:

 • ✅ Programos / papildiniai: „Windows“, „iOS“, „Android“, „Chrome“, „Safari“.
 • ✅ Pažangus gramatikos tikrintuvas.
 • ✅ Sakinių perfrazatorius. Leidžia ištirti įvairius būdus frazuoti tekstą.
 • ✅ Vertimo įrankiai (40 kalbų).
 • ✅ žodynas. Padeda suprasti vartojamų žodžių prasmę.
 • ✅ Teksto skaitytuvas. Tai atspindi tai, ką jūs parašėte.

Kaina:

Gingerį galite išbandyti nemokamai. Po to yra trys „Premium“ plano kainų pakopos:

 • Kas mėnesį – 29,96 USD / mėn., Mokama kas mėnesį.
 • Metinis – 12,48 USD / mėn., Mokamas kaip viena metinė 149,76 USD įmoka.
 • Dveji metai – 9,99 USD / mėn., Mokama kas dvejus metus mokėtina 239,76 USD suma.

Jie taip pat siūlo Imbieras verslui, kursas – 9,99 USD / nariui per mėnesį.

Pabandykite imbierą

Arba pereikite prie galutinio sprendimo „Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway“ spustelėdami čia.

4. Hemingvėjus

Hemingvėjus yra labai šauni priemonė, tačiau ji taip pat šiek tiek skiriasi nuo visų kitų šiame sąraše. Iš esmės, užuot sutelkęs dėmesį į labai mažą, taip sakant, jis skatina jus žiūrėti aukščiau..

Štai ką turiu omenyje. Nors Hemingway jums praneš apie keistai atrodantį žodį čia ir ten, jo pagrindinis darbas yra pagerinti bendrą jūsų įrašo skaitomumą. Tam reikia išryškinti ištisus sakinius, kuriuos sunku arba skaityti. Tuomet jūs turite ką nors padaryti.

h1

„Hemingway“ galima įsigyti kaip internetinį įrankį arba visiškai naują „Hemingway“ redaktoriaus programą, skirtą „Mac“ ir „Windows“.

Nėra naršyklės plėtinių ar kitų tipų integracijų. Ką tai reiškia tam, kas dirba su „WordPress“, yra tai, kad jūs turite nukopijuoti ir įklijuoti savo turinį į „Hemingway“, ten atlikti savo darbą, o tada nukopijuoti jį atgal į „WordPress“.

„Hemingway“ yra vaizdinė priemonė. Jis naudoja skirtingas spalvas atsižvelgiant į jūsų žinutėje rastos problemos rimtumą. Pavyzdžiui, labai sunkiai skaitomi sakiniai yra raudoni, sunkiai skaitomi – geltoni ir t. T.

h2

Kai reikia naudotis įrankiu, reikia tiesiog užveskite pelės žymeklį ant nurodytos frazės, o Hemingway pateiks jums pasiūlymų.

Mano nuomone, „Hemingway“ yra puikus sprendimas atlikti šį paskutinį patikrinimą prieš paskelbiant įrašą, kai jau įdėjote jį per kokį nors kitą įrankį (pvz., „Gramatikos“)..

Kaina:

Žiniatinklio įrankis yra visiškai nemokamas. Stalinis redaktorius yra 19,99 USD (vienkartinis mokėjimas).

Išbandykite Hemingway

Arba pereikite prie galutinio sprendimo „Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway“ spustelėdami čia.

5. Standartinis rašybos tikrintuvas

Mes turime gero, o ne blogo, todėl dabar kalbėkime negražiai.

Atvirai kalbant, standartiniai rašybos tikrintojai nėra labai naudingi kaip įrankis tinklaraštininkams, rašytojams ar visiems, turintiems šiuo klausimu svetainę. Be to, kad jie padeda pastebėti keletą pagrindinių rašybos klaidų, jie nėra tinkami ir kitam.

Imbierinė programinė įranga iš tikrųjų sudarė puikią standartinio rašybos tikrinimo palyginimo lentelę su jų įrankiu:

imbierų

Mano patarimas čia yra labai paprastas… tiesiog atsiribokite nuo standartinių rašybos tikrintojų, kad atliktumėte bet kokį rimtą redagavimo darbą ar gramatikos tikrinimą. Jums daug geriau sekasi naudojant bet kurį iš keturių aukščiau aprašytų įrankių.

Gerai, bet kurį pasirinkti konkrečiau?

Verdiktas – gramatika vs Jetpack vs imbieras vs Hemingway vs standartinis rašybos tikrintuvas

Čia yra mano rekomendacijos – trys alternatyvūs keliai, kuriuos galite pasirinkti:

(b) Kitas žingsnis aukštyn: Naudokite Gramatika. Vien tik gramatika suteiks jums didelę vertę ir iš esmės viską, ko jums reikia gramatikos tikrinimui ir jūsų rašymo tobulinimui..
c) maksimali vertė: naudoti Gramatika ir Imbierą. Atlikdamas šią sąranką pirmiausia naudočiau „Grammarly“ (kadangi tai yra paprasčiausias įrankis, nes jis yra integruotas į jūsų naršyklę), o po to „Ginger“, kad pamatyčiau, ar yra kokių nors problemų, sėdinčių giliau po paviršiumi.

Ką tu manai? Ar anksčiau bandėte naudoti tokius gramatikos tikrintuvus? Ar jie atrodo kaip kažkas, kas jums galėtų būti naudinga?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector