Geriausios tinklaraščių platinimo platformos 2020 metams – štai kur paleisti kitą jūsų tinklaraštį

Geriausios tinklaraščių platinimo platformos 2020 metams – štai kur paleisti kitą jūsų tinklaraštį

Geriausios tinklaraščių platinimo platformos 2020 metams – štai kur paleisti kitą jūsų tinklaraštį
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Pasirinkimas tarp geriausių internetinių dienoraščių platformų gali būti sudėtingas tiems, kurie tik pradeda kurti internetinius dienoraščius. Yra daugybė variantų, kiekviename iš jų pateikiant ne vieną ir kelias skirtingas funkcijas.


Taigi kaip apsispręsti ir išsirinkti platformą, kuri jaustųsi pritaikyta jums ir jūsų specifiniams poreikiams?

Čia jums padėsime!

Čia pateiktas geriausių šiandien pasiekiamų internetinių dienoraščių platformų sąrašas ir tai, kuo jos skiriasi.

Geriausios internetinių dienoraščių platformos

Contents

Pagrindinis skirtumas tarp geriausių internetinių dienoraščių platformų

Čia aprašytas tinklaraščių platformas galima suskirstyti į dvi kategorijas:

 • Tinklaraščių publikavimo paslaugos – internetinių dienoraščių publikavimo paslauga yra platforma, kurioje galite užsiregistruoti ir susikurti savo tinklaraštį; jums nereikia serverio ir galite naudoti esamą platformos subdomeną
 • Turinio valdymo sistemos (CMS) – CMS yra programinė įranga, kuri yra priglobta serveryje ir kurią taip pat reikia susieti su domeno vardu; tada galite pasinaudoti CMS galimybėmis ir redaguoti savo tinklaraščio įrašus bei puslapius panašiai, kaip tai darėte naudodamiesi „Google“ dokumentais – naudodami gražią vartotojo sąsają

Kalbant apie sudėtingumą, tinklaraščių publikavimo paslaugas lengviausia naudoti, tačiau jos turi ribotas galimybes pritaikyti funkcijas. Jei ketinate nemokamai sukurti tinklaraštį, turėtumėte pasirinkti vieną iš jų.

Naudojant CMS, galimybės yra neribotos – tačiau tai kainuoja išlaikyti serverį ir įsigyti domeną.

Apskritai, jei jūsų patogumas yra svarbiausias dalykas, kurį stebėsite, tikriausiai jums geriau seksis su tinklaraščių rašymo paslaugomis. Jei visiškas jūsų tinklaraščio valdymas ir visiška laisvė yra tai, ką vertinate labiau, tada kelias su CMS yra jūsų kelias.

Mūsų geriausių internetinių dienoraščių platformų sąraše yra abiejų kategorijų, kurios patenkina įvairius vartotojus, derinys.

Toliau pateikiamas sąrašas (be jokios ypatingos tvarkos):

Palygintos šešios geriausios internetinių dienoraščių platformos

„WordPress.org“: Savarankiškas „WordPress“

Savarankiškoje „WordPress“ versijoje reikia atsisiųsti „WordPress“ programinės įrangos kopiją ir įdiegti ją serveryje. Tačiau geriausios prieglobos įmonės palengvins šį žingsnį, pasirūpindamos pačia diegimu.

Nors ši parinktis suteikia didžiausią lankstumą, ji ateina su papildomomis interneto serverio ir domeno vardo kainomis.

wordpress.org

Kas turėtų naudoti savarankišką „WordPress“?

Savarankiškas „WordPress“ tapo populiariausia visų jų svetainių platforma, o tai reiškia ne tik tinklaraščius. „WordPress“ naudoja daugiau nei 32% visų internetinių svetainių.

„WordPress“ yra puikus sprendimas, jei norite visiškai valdyti savo tinklaraštį ir sugebėti tinkinti kiekvieną jo aspektą.

Kita vertus, jūs negalite nemokamai paleisti „WordPress“ tinklaraščio. Jei norite atlikti darbus iš pigios pusės, galite tikėtis sumokėti maždaug 60 USD per metus.

Štai kaip atrodo „WordPress“ informacijos suvestinė:

„WordPress.Org“ informacijos suvestinė: pridėtas temų ir papildinių lankstumas

Kokia yra kainodara?

Pati „WordPress“ yra atvirojo kodo programinė įranga, kurią galite atsisiųsti ir paleisti vietoje arba interneto serveryje. Tačiau už tam tikras temas ir papildinius gali būti mokama.

Be to, jūs galite gauti prieglobos planą už maždaug 4 USD / mėn. ir domeno vardas yra apie 15 USD per metus.

Perskaitykite tai ir sužinokite daugiau apie tai, kaip pradėti tinklaraštį naudojant savarankišką „WordPress“ (žingsnis po žingsnio).

Ar galiu naudoti pasirinktinį domeną?

Taip, bet kurį serverį, kuriame naudojate „WordPress“, galima susieti su tinkintu domenu.

Ką galite pritaikyti?

Žodžiu: viskas. Galite tinkinti kiekvieno svetainės elemento dizainą, išdėstymą ir turinį.

Ar galiu užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio?

Žiniatinklio valdytojas kontroliuoja visą tinklaraštį, todėl pinigais gauti lengva – naudodamiesi papildiniu arba pridėdami tinkintą HTML kodą prie temos..

Čia yra penki patikimi metodai, kaip užsidirbti pinigų iš tinklaraščio.

Paskutinės mintys svetainėje WordPress.org

„WordPress“ yra neabejotinas tinklaraščių pasaulio lyderis. Turint daugiau nei 32% visų „WordPress“ svetainių, sunku ginčytis, kad dauguma žmonių, tikėdami, bus labiau patenkinti, jei pasirinks „WordPress“. Tai neabejotinai yra viena iš geriausių internetinių dienoraščių platformų, aktualių šiandien.

Tinklaraštininkas (www.blogger.com)

„Blogger“ yra tinklaraščių publikavimo platforma iš „Google“.

Galite prisiregistruoti savo „Google“ paskyroje ir naudoti vieną iš numatytųjų temų, kad pradėtumėte naudoti tinklaraštį „blogspot.com“.

Po kelių minučių jūsų tinklaraštis turėtų būti aktyvus.

tinklaraštininkas

Kas turėtų naudotis „Blogger“?

Jis skirtas pradedantiesiems, norintiems pradėti greitai, be didelių vargo.

Čia yra „Blogger“ informacijos suvestinė su statistika ir kitomis galimybėmis:

„Blogger“ informacijos suvestinė su statistika ir kitomis galimybėmis

Kokia yra kainodara?

„Blogger“ kaip paslauga gali naudotis visiškai nemokamai.

Ar galiu naudoti pasirinktinį domeną?

Taip, savo tinklaraštį galite susieti su domenu arba antriniu domenu.

Ką galite pritaikyti?

Galite įkelti pasirinktines temas ir valdiklius. Jei žinote HTML, CSS ir „JavaScript“, netgi galite redaguoti savo tinklaraščio šaltinio kodą „Blogger“.

Ar galiu užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio?

Taip, „Google AdSense“ yra integruota į „Blogger“ paslaugą, ją lengvai suaktyvinti. Taip pat galite pridėti trečiųjų šalių skelbimų paslaugas pridėdami atitinkamą „JavaScript“ valdiklyje arba savo tinklaraščio šaltinio kode.

Paskutinės mintys apie „Blogger“

„Blogger“ yra viena geriausių internetinių dienoraščių platformų, leidžiančių pradėti savo naują tinklaraštį dėl trumpos mokymosi kreivės ir galimybės vėliau pritaikyti. Taigi galima pradėti nuo pagrindinių „Blogger“ funkcijų ir galiausiai pereiti prie pažangių pasirinktinių funkcijų, paverčiant ją viena geriausių internetinių dienoraščių platformų pradedantiesiems. Štai išsamus „Blogger“ ir „WordPress“ palyginimas, tuo atveju, jei jus domina.

Vidutinis (medium.com)

„Medium“ yra tinklaraščių publikavimo platforma, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas skaitymo patirčiai. Ją įkūrė Evanas Williamsas, kuris atsitiktinai taip pat įkūrė „Blogger“ prieš jį įsigydamas „Google“.

„Medium“ galite sukurti su vartotoju susietus įrašus arba sukurti leidinį su pritaikomu išdėstymu. „USP of Medium“ yra lengvai naudojamas tinklaraščių redaktorius, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas jūsų turiniui.

vidutinis

Kas turėtų naudoti vidutinę?

Kaip ir „Blogger“, jis skirtas pradedantiesiems, norintiems greitai pradėti dirbti.

Štai kaip atrodo sąsaja, kai pridedate įrašą terpėje:

Vidutinis teksto redaktorius - įrašo įtraukimas į terpę

Kokia yra kainodara?

Leidėjams „Medium“ yra nemokama. Tačiau yra, prenumeratos modelis skaitytojams, kad gautų geriausią pritaikytą turinį.

Ar galiu naudoti pasirinktinį domeną?

Ne, ši funkcija buvo pasenusi lapkričio mėn. Jūsų publikacija gali būti talpinama tik medium.com/publication-slug.

Ką galite pritaikyti?

Jei norite įrašų, nesusijusių su publikacija, turite naudoti numatytąją temą. Leidiniams galite tinkinti įrašų antraštes, žinutes ir išdėstymą. Tačiau iš tikrųjų negalite patekti į HTML, norėdami pakeisti atskirus elementus. Tai idealiai tinka tiems, kurie neturi žinių apie interneto technologijas, tačiau palieka kitus norinčius daugiau.

Ar galiu užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio?

Taip, tačiau galimybės yra ribotos ir dažnai keičiasi. Šiuo metu yra tik vienas būdas užsidirbti – per Partnerių programa – programa, kurioje autoriams mokama atsižvelgiant į skaitytojų įsitraukimą.

Galutinės mintys apie vidutinę

Terpė yra fantastiška tuo, ką daro – įgalinkite ją skaityti. Tačiau, be kitų geriausių internetinių dienoraščių platformų, funkcijos yra ribotos, be galimybės prisijungti prie pasirinktinio domeno ar laisvai gauti pajamų. Tai gali būti jūsų pasirinkimas dėl vienkartinio įrašo, tačiau turbūt turėtumėte pasirinkti kitą platformą, jei ketinate ilgainiui rašyti tinklaraštį.

„WordPress.com“: Komercinis priegloba „WordPress“

Komercinė „WordPress“ versija arba „WordPress.com“, kaip ji dar vadinama populiaria pavadinimu, yra tinklaraščių publikavimo platforma, pagrįsta „WordPress“ varikliu, kurią teikia „Automattic“.

Galite perskaityti tai ir sužinoti daugiau apie komercinės ir savarankiškos „WordPress“ versijų skirtumus.

wordpress.com

Kas turėtų naudotis WordPress.com?

Komercinė „WordPress“ versija yra ideali pradedantiesiems, kurie dar nėra pasirengę išleisti domenų vardų ar serverio išlaidų.

Be to, WordPress.com išsiskiria tiesiog kaip "geriau atrodanti „Blogger“ alternatyva."

Štai kaip informacijos suvestinė atrodo svetainėje WordPress.com:

„WordPress.com“ informacijos suvestinė: ribotos nemokamo plano parinktys

Kokia yra kainodara?

„WordPress.com“ siūlo tris planus, viršijančius nemokamą planą – „Personal“ – 4 USD per mėnesį, „Premium“ – 8 USD per mėnesį ir „Business“ – 25 USD per mėnesį..

Asmeninis planas leidžia naudoti pasirinktinį domeną, pašalina vietinę „WordPress.com“ reklamą ir teikia kliento palaikymą. Turėdami aukštesnius planus, gausite prieigą prie daugiau saugyklos vietos, turėdami daugiau pritaikymo galimybių.

Ar galiu naudoti pasirinktinį domeną?

Taip, bet tam reikia apmokamo plano.

Ką galite pritaikyti?

Pirmiausia galite pasirinkti iš daugybės nemokamų temų – dizainų -, kurie padės sukurti aiškią jūsų tinklaraščio išvaizdą. Taip pat galite tinkinti savo temą paprastu būdu – pridėti valdiklių, meniu ir koreguoti išdėstymą.

Norėdami šiek tiek daugiau sužinoti apie pritaikymą, turėsite atnaujinti mokamą planą.

Ar galiu užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio?

Nors rodomi „WordPress“ skelbimai, galite pridėti pasirinktinių skelbimų naudodami „JavaScript“ valdikliuose. Tačiau jei norite gauti daugiau laisvės, turite pereiti prie mokamo plano.

Paskutinės mintys svetainėje WordPress.com

Tai geras pasirinkimas pradedantiesiems su galimybe pereiti į savarankiškai teikiama „WordPress“ versija vėlesniame etape. Vis dėlto, palyginti su savarankiška „WordPress“ versija, funkcijos yra šiek tiek ribotos – daugiau jų rasite per minutę.

„Wix“ (www.wix.com)

„Wix“ pirmiausia yra svetainių kūrėjas, kuris leidžia jums sukurti svetainę naudojant patogų nuvilkimo redaktorių.

Galite pasirinkti iš jų daugiau nei 500 šablonų ir tada patobulinti svetainę, kad ji atrodytų kaip norite.

„Wix“ leidžia per kelias minutes susikurti darbinį tinklaraštį, taip pat pasirūpins, kad tinklaraštis būtų jums priglobtas.

Wix

Kas turėtų naudoti „Wix“?

„Wix“ labiau tinka, jei norite sukurti standartinę svetainę, o ne klasikinį tinklaraštį. Nors yra internetinių dienoraščių modulis, jis nėra „Wix“ dėmesys.

Kaip galite tinkinti savo tinklaraštį naudodamiesi „Wix“:

Svetainės kūrimas „Wix“ svetainėje: elementų pritaikymas

Kokia yra kainodara?

Nemokamas plius „Wix“ mėnesio planai yra 5,00 USD, 11,00 USD, 14,00 USD ir 29,00 USD, perskaičiuoti į jūsų vietinę valiutą. Šie planai prasideda nuo jūsų domeno prijungimo iki visavertės elektroninės prekybos parduotuvės sukūrimo.

Ar galiu naudoti pasirinktinį domeną?

Taip, nors tai galima tik pagal mokamus planus.

Ką galite pritaikyti?

„Wix“ leidžia tinkinti visus svetainės elementus be jokių žinių apie interneto technologijas. Tai apima įvairius teksto elementus (antraštę, aprašą, sąrašą) iki vaizdų, vietų ir formų. Tačiau puslapių kodo redagavimo procesas yra šiek tiek sudėtingas.

Ar galiu užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio?

Taip, galite pridėti tinkintų skelbimų per „Wix“ HTML elementus, nors laisvame plane taip pat būtų rodomi firminiai „Wix“ elementai.

Paskutinės mintys apie Wixą

„Wix“ suteikia daug laisvės reikšti savo vaizduotę, turint minimalių žinių apie programavimą arba jos iš viso nežinant. Tačiau, kaip jau sakiau, internetinis dienoraščių rašymas nėra „Wix“ dėmesys, todėl jis nėra geriausias pasirinkimas tarp geriausių tinklaraščių rašymo platformų. Patyrę kūrėjai taip pat gali norėti pereiti prie pasirinkimo, suteikiančio jiems daugiau laisvės. Štai taip „Wix“ lygina kitus svetainių kūrėjus.

Vaiduoklis (ghost.org)

Pradėjo kurti buvęs „WordPress“ kūrėjas, „Ghost“ yra „JavaScript“ pagrindu sukurta tinklaraščių platforma.

Vienintelis „Ghost“ kūrimo tikslas buvo sutelkti dėmesį į tinklaraščių rašymą. Nors „Ghost“ siūlo komerciškai talpinamą versiją, šiame įraše kalbama tik apie programinę įrangą, kurią galite naudoti savo serveryje.

vaiduoklis

Kas turėtų naudoti „Ghost“?

Vaiduoklis yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori menkos leidybos patirties ir gražios vartotojo sąsajos. Vaiduokliui sukurti ir paleisti reikia didelių techninių įgūdžių.

Štai kaip atrodo taisant tinklaraščio turinį naudojant „Ghost“: Štai kaip atrodo:

Vaiduoklių teksto rengyklė: sutelkite dėmesį į rašymą

Kokia yra kainodara?

„Ghost“ yra atvirojo kodo programinė įranga, todėl ją atsisiųsti ir paleisti galima nemokamai (nors surasti tą tiesioginio atsisiuntimo nuorodą nėra taip paprasta – panašu, kad vienintelė perspektyvi galimybė yra per „GitHub“ o ne oficiali „Ghost“ svetainė). Tačiau taip pat yra keletas mokamų „Ghost“ temų ir papildinių (kaip ir „WordPress“). Tuo pačiu metu, jei pasirinksite komercinę „Ghost“ versiją, turėsite sumokėti abonentinį mokestį, kuris prasideda nuo 29 USD / mėn..

Ar galiu naudoti pasirinktinį domeną?

Taip. Savo „Ghost“ tinklaraštį galite susieti su tinkintu domenu.

Ką galite pritaikyti?

Galite tinkinti beveik visus savo tinklaraščio elementus, nors „Ghost“ palaikymas temų ir įskiepių atžvilgiu vis dar menkas, palyginti su „WordPress“.

Ar galiu užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio?

Taip, „Ghost“ gali į savo svetainę pridėti pasirinktinį kodą reklamai.

Paskutinės mintys apie vaiduoklį

Nors „WordPress“ yra geresnis palaikymo ir pritaikymo variantas, galima pasirinkti „Ghost“, jei jie vertina neužtikrintą sąsają / leidybos patirtį.

Čia yra išsamiau „Ghost“, „WordPress“ ir „Medium“ palyginimas.

Geriausios internetinių dienoraščių platformos: išvada

Šiame palyginime mes apžvelgėme daug pagrindų ir tikimės, kad tai buvo naudinga tiems iš jūsų, kurie šiuo metu ieško geriausių internetinių dienoraščių platformų.

Pateikiame trumpą santrauką:

 • „WordPress.org“ – „WordPress“ saugykla – populiariausia visų jų tinklaraščių platforma ir nuostabi galimybė žmonėms, norintiems visiškai valdyti savo svetainę / tinklaraštį
 • Tinklaraštininkas – ir senų mokyklų tinklaraščių platforma tiems, kurie nori tiesiog gauti pagrindinį tinklaraštį
 • Vidutinis – naujausia žiniatinklio publikavimo platforma, leidžianti auditorijai skaityti jūsų darbus, tačiau neleidžianti daryti daug prekės ženklo ar tinkinti savo tinklaraščio
 • „WordPress.com“ – šiuo metu geriausias pasirinkimas norintiems pradėti tinklaraštį nemokamai, tačiau nekomerciniais tikslais
 • Wix – pažengęs svetainių kūrėjas – greičiausiai geras pasirinkimas tiems, kuriems reikia ne tik tinklaraščio
 • Vaiduoklis – pažangiausia internetinių dienoraščių platforma, kurios tikslas – suteikti aiškią vartotojo sąsają ir puikią publikavimo patirtį; vis dar nėra labai populiarus tarp geriausių internetinių dienoraščių platformų

Kurią platformą naudosite savo tinklaraščiui? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose.

Redaktoriaus pastaba. „CodeinWP“ komanda dirba savarankiškoje „WordPress“. Tai yra pati universaliausia krūvos platforma ir taip pat suteikia jums didžiausią valdymą. Štai kaip sukurti tinklaraštį naudojant „WordPress“.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector