Duomenų vizualizacija „WordPress“: Kaip tai padaryti (su pavyzdžiais, papildiniais ir įrankiais)

Duomenų vizualizacija „WordPress“: Kaip tai padaryti (su pavyzdžiais, papildiniais ir įrankiais)

Duomenų vizualizacija „WordPress“: Kaip tai padaryti (su pavyzdžiais, papildiniais ir įrankiais)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Duomenų vizualizacija „WordPress“


Duomenų vizualizacijos naudojimas „WordPress“ yra puikus būdas pagerinti įprastą teksto turinį ir geriau perduoti duomenis ir sąvokas su skaitytojais.

Nors "duomenų vizualizacija" skamba įmantriai, tai tikrai tik terminas, skirtas grafiškai pateikti informaciją ar duomenis, kad skaitytojams būtų lengviau suprasti idėjas, tendencijas ar modelius.

Ši paskutinė dalis yra pati svarbiausia – tai ne tik duomenų apie lankytojus sunaikinimas. Tai yra duomenų panaudojimas pasakojimui vizualiai. ����

Šiame įraše paaiškinsime, kaip galite pradėti naudoti duomenų vizualizaciją „WordPress“:

 • ✅ Parodomi keli įprasti duomenų vizualizacijos diegimo pavyzdžiai, kad būtų galima įgyvendinti kai kurias idėjas.
 • Four Dalijimasis keturiais „WordPress“ duomenų vizualizacijos papildiniais ir įrankiais, kuriuos galite naudoti norėdami vizualizuoti duomenis nereikia jokių techninių žinių.
 • ✅ Pabaigoje pateiksiu keletą duomenų vizualizacijos ekspertų patarimų.

Pradėkime…

�� Šeši duomenų vizualizacijos „WordPress“ pavyzdžiai

Šiame pirmame skyriuje parodysime kelis pasiekiamus pavyzdžius, kaip galite pritaikyti duomenų vizualizaciją „WordPress“ nereikia jokių specialių žinių.

Tada kitame skyriuje sužinosite apie kai kuriuos papildinius ir įrankius, kurie padės įgyvendinti šiuos pavyzdžius.

Pagrindinės diagramos ir grafikai (pyragas, juosta, linija ir tt)

Lengviausias būdas pradėti naudotis duomenų vizualizavimu „WordPress“ yra keletas pagrindinių diagramų ir diagramų. Net naudodamiesi pyrago ar juostine diagrama, lankytojams gali būti daug lengviau suprasti duomenis, kuriais dalijatės su jais.

Pavyzdžiui, ši juostinė diagrama iš Penkių kolonų laikmenų leidžia lengvai pamatyti, koks yra skirtingų NCAA sporto šakų atstumas. Tai daug suprantamiau, nei tiesiog bendrinti tuos duomenis kaip sąrašą, tiesa?

Juostinės diagramos pavyzdys

Apskritai:

 • Linijų grafikai yra tinkami rodyti pokyčius bėgant vienai ar kelioms grupėms.
 • Skritulinės diagramos yra geriausios, norint palyginti visumos dalis be pokyčių bėgant laikui.
 • Brėžinių diagramos yra tinkami palyginti skirtingas grupes arba parodyti didelius pokyčius bėgant laikui.
 • Ploto grafikai yra dar vienas būdas sekti vienos ar kelių grupių pokyčius bėgant laikui.

Palyginimo lentelės

Palyginimo lentelės yra puikus būdas greitai įsivaizduoti svarbius skirtumus tarp skirtingų subjektų.

Daugybėje mūsų įrašų naudojame duomenų lenteles, norėdami palyginti skirtingus papildinius ar paslaugas, kad skaitytojams būtų lengviau rasti tinkamą įrankį.

Pvz., Palyginimo lentelė mūsų geriausių slaptažodžių tvarkytojų įraše padeda lankytojams greitai pamatyti pagrindinius slaptažodžių tvarkyklės įrankių skirtumus, nepriversdami jų skaityti teksto pastraipų:

paprastas stalo pavyzdys

Infografija

Infografika yra ne tik populiari nuorodų kūrimo strategija, bet ir puikus būdas kurti visas duomenų vizualizacijos istorijas.

Tai reiškia, kad vietoj vienos diagramos ar diagramos infografikoje paprastai yra keli duomenų vizualizacijos metodai, kurie visi perduodami kartu informacijai perduoti.

Pvz., Mūsų „WordPress“ prieglobos infografikoje naudojami įvairūs matuokliai ir piktogramos pasakojama apie „WordPress“ prieglobą.

Laiko juosta su įvykiais

Laiko juosta su įvykiais sujungia linijos ar srities diagramą su konkrečiais įvykiais. Idėja yra ta, kad galėsite ne tik pranešti apie pokyčius bėgant laikui, bet ir pažymėti svarbiausius įvykius, kurie lėmė tuos pokyčius.

Pavyzdžiui, pažiūrėkite kaip šios duomenų vizualizacijos iš žurnalo „Antropocenas“ susieja pagrindinius įvykius su išmetamo CO2 kiekio pokyčiais:

Laiko juosta su įvykių pavyzdžiu

Vaizdai

Paveikslėlis sujungia grafiką su diagramos duomenimis. Tai iš esmės pagerina duomenis, kuriuos kitu atveju būtų galima perduoti paprastesnėje diagramoje, pridedant vaizdą ar piktogramą, jungiančią su istorija.

Pavyzdžiui, pažiūrėkite į šią vaizdinę iš Stephen Wildish vaizduojantis įvairių rūšių konservų turinį:
Vaizdinis pavyzdys

Žemėlapio vizualizacijos

Žemėlapiai yra puikus būdas perduoti duomenis apie konkrečias vietas.

Vienas populiarus būdas parodyti duomenų tankį, atsižvelgiant į geografinę vietą, yra burbulo žemėlapio diagrama.

Pavyzdžiui, šio burbulo žemėlapis greitai praneša apie meteorų smūgių tankį visame pasaulyje:

Burbulo žemėlapio pavyzdys

Kitas būdas vizualizuoti geografinius duomenis yra choropleth žemėlapis. Naudojant tokio tipo vizualizaciją, kiekviena geografinė sritis yra nuspalvinta pagal spalvų klavišą (garantuoju, kad matėte tai – jūs tiesiog negalite žinoti jos pavadinimo!).

Choropleth žemėlapiai yra geri parodyti proporcijos, o ne visos vertės, tokios kaip aukščiau pateiktas burbulo žemėlapio pavyzdys.

Pavyzdžiui, šis choropleth žemėlapis iš „UC Davis“ greitai parodo skurdo procentą pagal JAV valstijas:

Choropleth žemėlapio pavyzdys

Gaukite daugiau duomenų vizualizacijos pavyzdžių naudodami „Data Viz Project“

Jei norite daugiau įkvėpimo duomenų vizualizavimui „WordPress“, „Data Viz“ projektas yra nuostabi svetainė, kurioje pateikiami įvairūs nišiniai duomenų vizualizacijos metodai, pavyzdžiui, histogramos ir drugelių diagramos.

�� Keturi duomenų vizualizacijos „WordPress“ papildiniai ir įrankiai, kurie padės jums pradėti

Dabar kitas klausimas – kaip iš tikrųjų pritaikyti tuos duomenų vizualizacijos pavyzdžius savo „WordPress“ svetainėje?

Čia yra keli duomenų vizualizacijos papildiniai ir įrankiai, kuriuos galite naudoti, kad jūsų svetainės lankytojai suprastų duomenis …

1. Vizualizatoriaus papildinys

Vizualizatorius yra „WordPress“ duomenų vizualizacijos papildinys, kuris padeda kurti įvairias lenteles, diagramas ir diagramas iš „WordPress“ prietaisų skydelio..

Jis pateikiamas su 12 skirtingų reaguojančių ir interaktyvių diagramų ir diagramų, įskaitant viską nuo paprastų linijų ir lentelių diagramų iki sudėtingesnių diegimų, tokių kaip geografiniai žemėlapiai ir sklaidos brėžiniai:

Vizualizatoriaus papildinių diagramų tipai

Galite pridėti savo duomenis tiesiai į „WordPress“ naudodami „Excel“ tipo sąsają. Arba galite importuoti iš „Google“ skaičiuoklių ar CSV, įskaitant galimybę automatiškai sinchronizuoti duomenis, kad diagramos ir grafikai būtų nuolat atnaujinami..

Vizualizatorius yra puikus pasirinkimas, jei ieškote būdo, kaip į savo esamo „WordPress“ turinio dalį įtraukti interaktyvias diagramas ir diagramas, o ne, tarkime, kurkite atskirą infografinį vaizdą, kurį galima įterpti kitur..

„Visualizer“ yra ribota nemokama „WordPress.org“ versija. Po to mokami planai prasideda nuo 59 USD, nors jums reikės 149 USD vertės kūrėjo plano, jei norite automatiškai sinchronizuoti diagramas ir grafikus, kad jie būtų nuolat atnaujinami.

2. Adioma

„Adioma“ yra debesimis paremtas įrankis, padedantis kurti infografiką.

Tuo tarpu „Visualizer“ yra daugiau skirtas padėti jums parodyti taškų taškus ir grafikus, „Adioma“ suteikia šiek tiek daugiau lankstumo projektavimo srityje, kad būtų sukurta individualizuotos formos infografika jūsų duomenims rodyti, nors jūs turite mažiau lankstumo, kai kalbate apie tikras diagramas ir grafikai.

Čia yra informacijos, kurią galite sukurti naudodami „Adioma“, tipo pavyzdys – atkreipkite dėmesį, kaip ji šiek tiek daugiau dėmesio skiria piktogramoms ir vizualizuoja ryšius / tvarkaraščius, o ne sunkius duomenis:

„Adioma“ pavyzdys

„Adioma“ siūlo septynių dienų nemokamą bandomąją versiją. Po to planai prasideda nuo 39 USD per mėnesį.

3. „Infogram“

„Infogram“ yra tarp „Visualizer“ ir „Adioma“. Kaip „Adioma“, tai yra debesies įrankis, kuriame pateikiama grafikos kūrimo sąsaja, kuri padės jums sukurti infografiką.

Tačiau, norint įterpti diagramas ir žemėlapius į jūsų infografiką, ji taip pat eina žymiai toliau nei „Adioma“ su galimybe įterpti 35+ diagramas ir 550+ žemėlapių tipus, įskaitant galimybę redaguoti savo duomenis tiesiai „Infogram“ redaktoriuje (arba prisijungti prie išorinių šaltinių, tokių kaip „Google“ skaičiuoklės ar CSV):

„Infogram“ padeda duomenų vizualizavimui „WordPress“

„Infogram“ yra geras pasirinkimas, jei norite derinti diagramas / žemėlapius su „Canva“ tipo teksto ir paveikslėlių redaktoriumi.

„Infogram“ turi ribotą nemokamą planą. Po to mokami planai prasideda nuo 19 USD.

4. Duomenų aplankas

„Datawrapper“ yra vizualizacijos įrankis, skirtas žurnalistams, ieškantiems būdų, kaip vizualizuoti duomenis ataskaitoje. Jį naudoja žurnalistai tokiuose garsiuose leidiniuose kaip „Bloomberg“ ir „Fortune“.

Ir nors tai yra rinkodaros egzemplioriuje, jums tikrai nereikia būti žurnalistu, kad galėtumėte pasinaudoti šiuo įrankiu, ir lengva naudoti diagramas, kurias sukuriate savo „WordPress“ svetainėje.

„Datawrapper“ gali padėti sukurti tokius pagrindus kaip juostų, pyragų ir sričių diagramos. Bet aš manau, kad šis įrankis iš tikrųjų išsiskiria keliomis nišingesnėmis duomenų vizualizacijos galimybėmis, kurias jis siūlo.

Pvz., „Locator“ žemėlapis leidžia jums sukurti tikrai įdomias fizinės vietos taškų vizualizacijas:

Duomenų apklijavimo vietos žemėlapis

Panašiai simbolių žemėlapis yra puiki galimybė paryškinti tankį tam tikrose vietose:

„Datawrapper“ žemėlapis

„Datawrapper“ leidžia nemokamai susikurti vieną diagramą / žemėlapį per mėnesį. Po to mokami planai prasideda nuo 29 € / mėn.

�� Du greiti patarimai, padėsiantys vizualizuoti duomenis naudojant „WordPress“

Prieš baigdami duomenų vizualizacijos „WordPress“ vadovą, perskaitykime keletą trumpų patarimų, kaip efektyviai naudoti aukščiau pateiktus duomenų vizualizacijos įrankius..

Pirmiausia pagalvokite apie pranešimą

Kai naudojate duomenų vizualizaciją „WordPress“, nesunku per daug susikoncentruoti į diagramos ar infografijos dizainą. Nors dizainas tikrai yra svarbus, vizualizuojant duomenis, tai neturėtų būti jūsų pagrindinis dėmesys.

Kaip Alberto Kairas Kairo duomenų vizualizacijos studijos vadovas paaiškina:

"Informacinė grafika turėtų būti estetiška, tačiau daugelis dizainerių galvoja apie estetiką, prieš galvodami apie struktūrą, apie pačią informaciją, apie istoriją, kurią turėtų pasakyti grafika.."

Taigi atsiminkite – pirmiausia ateina žinia ir istorija. Dizainas yra kaip tik tas pranešimas.

Mažiau yra daugiau

Kita pagunda – mesti kuo daugiau duomenų į savo lankytojus. Galų gale, jei kai kurie duomenys yra geri, daugiau duomenų turi būti geresni, teisingi?

Nebūtinai…

Atminkite, kad jūs bandote papasakoti istoriją, o ne pateikti duomenis apie žmones. Laikykite duomenis kuo paprastesnius, kad tiksliai papasakotumėte istoriją, kurią norite perduoti.

Kaip autorius Garras Reynoldsas Pristatymas Zen, paaiškina:

"Efektyvių schemų, grafikų ir lentelių dizainą galite pasiekti paprasčiau, atsimindami tris pagrindinius principus: suvaržykite, sumažinkite, pabrėžkite."

��️ Šiandien pradėkite naudoti duomenų vizualizaciją „WordPress“!

Manau, kad čia turėčiau pasakyti ką nors apie paveikslą, kurio vertė tūkstantis žodžių.

Na, prisipažinsiu, nežinau tikslaus paveikslėlių ir žodžių keitimo kurso, tačiau galiu pasakyti, kad sumanus duomenų vizualizavimas naudojant „WordPress“ gali padėti papasakoti istorijas ir perteikti prasmę veiksmingiau nei vien žodžiai.

Bandžiau pasidalinti keletu efektyviausių, lengviausiai pritaikomų duomenų vizualizacijos metodų, skirtų „WordPress“ vartotojams, taip pat įrankiais, papildiniais ir patarimais, kurie padės pradėti naudoti duomenų vizualizaciją „WordPress“..

Norėdami sušlapti kojas, galite pradėti naudoti „Visualizer“ papildinį, kad galėtumėte kurti diagramas ir grafikus tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Kai tik pakabinsite daiktus, galėsite pradėti naudoti kitus įrankius, kad sukurtumėte infografiką, sudėtingesnius vietos žemėlapius ir dar daug ką..

Ar turite klausimų apie duomenų vizualizacijos naudojimą „WordPress“? Paklauskite komentaruose!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector