5 būdai, kaip užsidirbti iš tinklaraščio 2020 m. – patarimai iš tinklaraščio, kuris iš tikrųjų uždirba pinigus

5 būdai, kaip užsidirbti iš tinklaraščio 2020 m. – patarimai iš tinklaraščio, kuris iš tikrųjų uždirba pinigus

5 būdai, kaip užsidirbti iš tinklaraščio 2020 m. – patarimai iš tinklaraščio, kuris iš tikrųjų uždirba pinigus
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Nors ir ne tobulas, klausimas "kaip užsidirbti pinigų tinklaraščiui" dažnai yra pirmas dalykas, kurio klausia nauji tinklaraštininkai … tiesiogine prasme pirmąją savo tinklaraščių nuotykių dieną.


Kaip sukurti tinklaraštį ir užsidirbti pinigų?

Ar galiu jau mesti savo darbą?

Gerai, laikyk arklius! Mes susitvarkysime su tuo. Tačiau laikykite save įspėtu, išmokti užsidirbti pinigų iš tinklaraščio nėra vienintelis dalykas. Turėsite įdėti rimtų pastangų, kad pasiektumėte vertų rezultatų.

Tai yra 11 skyrius didesnio vadovo kaip sukurti sėkmingą tinklaraštį.

Užsidirbkite iš savo tinklaraščio šiais penkiais, mūšio išbandytais būdais:

 • Partnerių marketingas
 • Laisvai samdomas darbas
 • Rėmimas ir reklama
 • Internetinio kurso kūrimas
 • Parduodama knyga ar produktas

Peržiūrėsime juos po vieną ir paaiškinsime, kaip juos įgyvendinti, kad būtų maksimalus poveikis.

Kur pradėti, jei norite išmokti užsidirbti pinigų iš tinklaraščio?

Aukščiau pateikta tvarka nėra atsitiktinė. Jei pirmą kartą sugalvojate, kaip sukurti internetinį dienoraštį ir užsidirbti pinigų, patariame pirmiausia išbandyti filialų rinkodarą, o paskui pereiti prie kitų metodų (jei jie turėtų prasmės jūsų konkrečiam verslui)..

Apsvarstyti, tarkime, parašyti knygą ar sukurti kursą pro vartus, gali būti per daug. Ypač todėl, kad dar nepažiūrėjote savo nišos ir nežinote, ar žmonės domėsis panašiais dalykais. Kitaip tariant, jūsų investicijos į knygos rašymą ar produkto sukūrimą gali nueiti veltui. Štai kodėl paprastai yra geriau pradėti nuo filialo rinkodaros, nes viską galite pajudėti per kelias minutes.

Atsižvelgiant į tai, atminkite, kad jums nereikia daryti visko, kas aprašyta čia, kad gautumėte geras pajamas. Kartais pasieksite puikių rezultatų naudodamiesi tik viena ar dviem metodais. Net šiame tinklaraštyje yra naudojami tik trys toliau aprašyti metodai.

Gerai, pasinerkime! Štai kaip užsidirbti pinigų tinklaraščiui:

1. Gaukite pajamų iš tinklaraščio naudodamiesi filialų nuorodomis

Partnerių marketingas yra pirmasis vertimo pinigais metodas sąraše, nes paprastai jį lengviausia pradėti.

Pirmiausia, kas yra dukterinė rinkodara?

Paprasčiau tariant, dukterinė rinkodara yra procesas, kuriame reklamuojami kitų žmonių produktai mainais į komisinius, kai jūsų rekomendacija tiesiogiai nukreipia į pardavimą..

Visa tai tapo įmanoma ir stebima per filialų nuorodas. Štai kaip galėtų atrodyti tokia nuoroda:

http://SOMEPRODUCT.com/?affid=1234

Iš esmės tai yra standartinė nuoroda, tik kurios pabaigoje pridedama affid = 1234 dalis. Tai leidžia jums sekti jūsų rekomendaciją ir, kai tai atsitiks, galiausiai būti susieta su konkrečiu išpardavimu.

Komisiniai paprastai būna 5–75% lipduko kainos. Jei tai fiziniai produktai, apie kuriuos mes kalbame, jis yra arčiau 5% ženklo. Skaitmeniniams dalykams galimi net 100% komisiniai mokesčiai.

Iš pirkėjo perspektyvos svarbiausia, kad jie vis tiek moka standartinę lipduko kainą, todėl nė vienas iš jūsų komisinių nefinansuoja pirkėjas.

Dabar yra du pagrindiniai dėlionės elementai, kuriuos turite įdiegti, jei norite užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio per filialų rinkodarą:

 • �� kokius filialų produktus ketinate reklamuoti,
 • �� kaip ketinate juos reklamuoti.

Todėl pirmoji darbo tvarka, kaip rasti produktus, kuriuos galima reklamuoti?

Kiekviena niša ir rinka turi savo įprastą praktiką, kai kalbama apie dukterinės įmonės sritį, tačiau paprastai kalbant, jei produktas turi partnerių programą, jis bus paminėtas kažkur bendrovės tinklalapyje. Tikriausiai poraštėje ar net pagrindiniame meniu.

filialų dėlionė

Čia yra trys auksinės taisyklės, kaip užsidirbti pinigų tinklaraščiui iš filialų rinkodaros:

 • �� Reklamuokite tik tuos produktus, kuriuos naudojate patys, kuriais tikite ir žinote, kad jie yra puikūs
 • �� reklamuokite tik tuos produktus, kurių jums nebūtų gėda reklamuoti
 • �� reklamuokite tik tuos produktus, kurie jūsų auditorijai patiks ir (arba) naudos

Nors tai gali atrodyti pakankamai paprasta, tai gali pasidaryti sudėtinga, ypač jei jūsų tinklaraštis yra tokioje nišoje, kaip asmeniniai finansai ar tinkamumas. Tose nišose yra daugiau nei pakankamai produktų, kurie pritraukia filialus su didelėmis išmokomis, nepaisant santykinai prastos kokybės. Štai kodėl "asmeniškai tikiu" ir "auditorijai bus naudinga" veiksniai yra tokie svarbūs čia.

Pavyzdys, ką mes reklamuojame šiame tinklaraštyje kaip savo filialų rinkodaros pajamų modelio dalį:

Kadangi šiame tinklaraštyje kalbama apie visus „WordPress“ dalykus, prasminga, kad kai kuriuos mūsų skaitytojus domins „WordPress“ temos. Tiesiog taip atsitinka, kad dauguma „premium“ temų parduotuvių turi savo partnerių programas. Todėl, kai savo žinutėse paminime temas, mes galime naudoti savo filialų nuorodas.

Štai vieno tokio įrašo pavyzdys.

dvi blokas

Ko pagrįstai galite tikėtis iš filialų rinkodaros?

Partnerių marketingas gali būti puikus pajamų šaltinis mokantis kurti tinklaraštį ir užsidirbti pinigų, tačiau viskas priklauso nuo dviejų veiksnių:

 • srauto dydį
 • kaip reaguojate į jūsų auditoriją ir (arba) kaip efektyviai reklamuojate filialų produktus

Laikui bėgant jūsų srautas augs, todėl kol kas nesijaudinkime dėl šio aspekto. Iš esmės, kuo anksčiau pradėsite filialų rinkodarą, tuo greičiau pamatysite bet kokius rezultatus.

efektyvi reklama

Veiksmingos reklamos tema yra keli galimi būdai, kaip tai padaryti. Kaip užsidirbti pinigų iš tinklaraščio:

 • peržiūrėkite produktus, kuriuos reklamuojate, ir naudokite savo partnerių nuorodas apžvalgose; pavyzdys: „Elementor vs Divi Builder“ prieš „Beaver Builder“
 • paskelbti rinkimo įrašus (sąrašus), kuriuose aptariama keletas produktų, kuriais siekiama tam tikro tikslo; pavyzdys: 5 geriausi „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai
 • rekomenduoti produktus, kaip rašyti žinutėse (žinoma, tik tuo atveju, jei jie padeda išspręsti problemą); pavyzdys: Kaip sukurti „WordPress“ vietinės paieškos katalogą, pavyzdžiui, „Yelp“

Nors filialų rinkodara yra pati lengviausia ir turbūt pati veiksmingiausia pinigavimo technika, kurią galite naudoti, velnias yra detalėse. kaip tiksliai vykdote savo dukterinių bendrovių akcijas.

Pagrindinis skirtumas tarp šio ir, tarkime, kai kurių „AdSense“ skelbimų įdėjimo į savo svetainę yra tas, kad vykdant filialų rinkodarą, tik jūs esate atsakingi už taikymą ir įsitikinimą, kad produktas tinka auditorijai. Naudodamiesi standartiniais skelbimais (per „AdSense“ ar kitu būdu), jūs tiesiog išnuomojate vietą savo svetainėje, o reklamuotojai turi išsiaiškinti, ką reklamuoti, kam ir kaip.

Man labai svarbu tai, kad atsitiktinio filialo pasiūlymas į savo svetainę nebus toks efektyvus. Štai kodėl mes naudojame tikslines apžvalgas, kompiliacijos įrašus ir teikiame tas tiesiogines produktų rekomendacijas, jei ir kada jie atitinka konkretaus mokymo tinklaraštyje temą..

Kaip užsidirbti pinigų iš tinklaraščio vykdant gerą filialų rinkodaros strategiją

Atsižvelgdami į tai, kas išdėstyta pirmiau, įsigilinkime į specifiką ir sužinokime, kaip dukterinę rinkodarą galima integruoti į jūsų tinklaraštį. Įsivaizduokime, kad tavo tinklaraščio tema yra vestuvių planavimas.

1 straipsnio pavyzdys: "10 patarimų, kaip susidoroti su depresija prieš vestuves"

vestuvių depresija

Asmuo, skaitantis tokį straipsnį, turbūt jau turi beveik viską apie planuojamas savo vestuves ar bent jau svarbiausius dalykus. Pvz., Nėra prasmės bandyti parduoti juos vestuvių vietoje (pateikiant filialų pasiūlymą). Jie tai jau turi.

Turbūt prasminga paminėti, kad pasiruošimas svajonių medaus mėnesiui gali padėti susitvarkyti su jausmu. Nors laiške pateikiami patarimai turi būti aukštos kokybės ir patys savaime vertingi, taip pat galite rekomenduoti konkrečias keliones ar kelionių biurus ir sumažinti pardavimą, jei skaitytojas ką nors perka.

2 straipsnio pavyzdys: "Kiek kainuoja vestuvės?"

vestuvių kaina

Tokio tipo straipsniai yra ne tik didžiulė galimybė, bet ir didžiulis iššūkis iš jo gauti pajamų per filialų rinkodarą.

Pirmiausia, skaitytojas tikriausiai dar neturi nieko rezervuoto / įsigyto ir galbūt jie net tikisi, kad autorius rekomenduos kai kuriuos sprendimus.

Iššūkis yra tas, kad asmuo taip pat nėra pasirengęs nieko pirkti.

Jie tiesiog perka langus. Taigi, kaip uždirbti iš tinklaraščio pagal šį scenarijų? Vestuvių vietų, medaus mėnesio vietų ar bet ko panašaus reklamavimas greičiausiai neveiks. Geriausia, kad autorius rekomenduotų toliau skaityti tokiomis temomis:

 • "Kodėl svarbu įsigyti suknelę, kuria nusileidžia žandikaulis (kaip sutaupyti dėl kainos)?"
 • "Kaip derėtis dėl paslaugų kainų jūsų vestuvėms"
 • "Kaip sutaupyti pinigų jūsų medaus mėnesio atostogų metu"

Tai, ką jūs žinote, yra tai, kad skaitytojas sąmoningas kainoms, kitaip jie neieškos vestuvių kainos temos, todėl galite pabandyti juos išmokyti ir pasiūlyti tikrą pagalbą, užuot bandę užsidirbti iš karto..

Galite palikti pinigų kitiems savo straipsniams – straipsniams, kuriuos skaitytojas ketina pirkti labiau. Pavyzdžiui, įrašas pavadinimu "Kaip sutaupyti pinigų savo medaus mėnesiui" gali reklamuoti specialų ankstyvųjų paukščių susitarimą kelionei.

Be to, kad svarstote, kaip sukurti tinklaraštį ir užsidirbti pinigų, gaudami pajamų iš atskirų tinklaraščių įrašų, taip pat turėtumėte stengtis įtraukti skaitytoją į savo el. Pašto adresų sąrašą ir užmegzti ryšius su jais per tą terpę. Taip pat galite pradėti kurti rinkodaros automatizavimo kanalą, kad įsitikintumėte, jog jums tinkami laiko pranešimai, atsižvelgiant į ankstesnę gavėjo veiklą jūsų informaciniame biuletenyje. Nepaisant to, tai šiek tiek pažengusiųjų daiktų vertimo pinigais pusėje.

Net jei čia reklamuojate kitų žmonių produktus, supratimas apie kliento kelionę ir ketinimas gali padėti geriau susisteminti turinį ir sugalvoti nišinių straipsnių idėjas, kurios gali sulaukti labai mažai lankytojų, tačiau gali duoti didelę grąžą..

Pvz., Jei skelbiate įrašą, pvz, "Balyje arba Tailande medaus mėnesiui," skaitytojas greičiausiai yra pasirengęs užsakyti kelionę, tačiau nori įsitikinti, ar pasirinko tinkamą kelionės tikslą. Jei paskelbiate informatyvią apžvalgą / šaltinį šia tema ir rekomenduojate keletą gerų viešbučių, galite užsidirbti didelę dukterinės įmonės dalį, nesvarbu, kurį skaitytojas pasirenka.

Pagrindinė klaida, kurią tinklaraštininkai daro kartu su dukterine rinkodara (ir klasikiniais skelbimais), yra tai, kad jie daugiau dirba reklamuotojams nei skaitytojams.

Pirmiausia darbas savo skaitytojų labui yra vienintelis būdas sukurti pasitikėjimą ir vėliau užsidirbti pinigų kaip šalutinį produktą. Bent jau toks yra mūsų požiūris.

Tai, ką tikrai turite padaryti, kad jūsų dukterinės įmonės rinkodaros strategija būtų sėkminga, yra laikas tyrinėti, kurti aukščiausią švietimo turinį ir ugdyti pasitikėjimą, o filialams produktus rekomenduoti tik ten, kur jie prasmingi ir kur jie iš tikrųjų suteikia vertę skaitytojui. Taip galite užsidirbti iš tinklaraščio iš filialų rinkodaros. Nėra nuorodų, kurios veiktų ilgą laiką.

�� Tolesnis skaitymas

 • Norėdami rasti daugiau praktinio vadovo, kaip pradėti dirbti su dukterine rinkodara „WordPress“ tinklaraštyje, skaitykite šis mūsų pamoka. Kalbama apie konkrečią taktiką, kokius papildinius naudoti ir kaip viską sukonfigūruoti.
 • Be to, jei norėtumėte reklamuoti su „WordPress“ ir su dizainu / plėtra susijusius dukterinių įmonių pasiūlymus, šiame vadove apžvelgėme geriausius rinkos dalyvius. Tai turėtų padėti išsirinkti geriausias programas, kurias galima reklamuoti.
 • Galiausiai pažvelkite į šiuos dalykus įskiepiai filialų rinkodarai ir mūsų mokymai apie blogą filialų rinkodarą.

2. Laisvai samdomų asmenų pajamos

Dauguma žmonių, kurie pradeda tinklaraštį, įgyja tam tikrų įgūdžių …

Tokie dalykai kaip rašymas, svetainių dizainas, grafinis dizainas, rinkodara ar net socialinės žiniasklaidos valdymas.

Šie įgūdžiai gali būti tiesiogiai susiję su internetinėmis pajamomis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naudoti savo tinklaraštį, kad juos reklamuotumėte.

Skamba galbūt lengviau, nei pasakyta, bet išgirsk mane:

Bill: Mano pačios pajamos gaunamos iš turinio rinkodaros ir SEO darbo, kurį aš darau. Kai pirmą kartą pradėjau, buvau laisvai samdomas rašytojas. Daug pirmųjų klientų sulaukiau rodydama jiems straipsnius, kuriuos rašiau savo tinklaraštyje.

Nuo tada šią laisvai samdomų vertėjų rašymo paslaugą paverčiau visaverte turinio rinkodara ir SEO mini agentūra. Aš turiu du žmones, kurie dirba man. Ir aš beveik kiekvieną savaitę sulaukiu pas mane "dirbk su manimi" puslapyje, kurie yra iš mano tinklaraščio.

Taigi mano strategija yra naudoti puikų turinį, norint pritraukti žmones, kurie nori tokio turinio, kokį aš sukuriu. Paprasta, teisinga?

Tą patį galite padaryti demonstruodami savo grafinio dizaino darbus, turėdami gražią svetainę ar pademonstruodami savo socialinės žiniasklaidos sugebėjimą.

Jei esate pasirengęs pasinerti į laisvai samdomų darbų pasaulį, apsvarstykite galimybę kurti profilius tokiose svetainėse kaip „Upwork“, „People Per Hour“ ar „Fiverr“. Nors galite priimti darbą tiesiogiai per savo internetinį dienoraštį, jei dar tik pradedate, naudodamiesi šiomis darbo vietomis, kurios jau turi srautą ir kuriomis pasitikite, gali palengvinti jūsų perėjimą..

aukštyn kojom
žmonių per valandą
fiverr

Jei norite sužinoti daugiau, apsilankykite šį Elnos Kaino atvejo tyrimą apie tai, kaip ji panaudojo savo tinklaraštį, kad taptų laisvai samdomu tinklaraštininku.

3. Rėmimas ir reklama papildomiems pinigams uždirbti

Jei kada nors esate klausę podcast’o epizodo ir girdėję, "Šį epizodą jums pateikė …", matėte, kaip veikia rėmimas.

Jei kas nors remia jūsų tinklaraštį, galite įnešti rimtų pinigų. Tačiau vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad norint gauti rėmėją paprastai reikia tinkamos auditorijos. Vis dėlto tai yra kažkas, ką jūs galite turėti savo radare, kai jūs pradedate kurti dar daugiau autoritetų savo nišoje.

Jei tai yra kelias, kurį norėtumėte pasirinkti (užsidirbti pinigų tik rašydami savo dienoraštį? Prisiregistruokite!), Tada patikrinkite Šis vadovas tinklaraščio rėmėjui gauti.

Toliau vis populiaresnė tema reklama. Skelbimai yra apgaulingi, kai norite išmokti užsidirbti pinigų iš tinklaraščio.

Viena vertus, galite pasirašyti „Google AdSense“ ir pradėk rodyti skelbimus savo tinklaraščiuose kaip tik dabar. Bet, kita vertus, laikas ir srautas, reikalingi norint pastebėti dideles pajamas iš skelbimų, yra dideli.

Taigi, ką iš tikrųjų patariame daryti, kai tik pradedate kurti naują tinklaraštį, yra tai:

Pamiršk apie skelbimus.

Apsvarstykite galimybę rodyti skelbimus tik tada, kai per dieną sulaukiate 1000 lankytojų. Prieš tai neįvykus, skelbimai tik atitraukia dėmesį ir atitraukia auditorijos patirtį su jūsų svetaine.

4. Internetinio kurso sukūrimas

Dabar internetiniai kursai yra populiarūs, todėl dienos metu jie tampa vis populiaresni. Jei norite išmokti kurti tinklaraštį ir užsidirbti pinigų, jie yra efektyvus ir sąžiningas būdas tai padaryti.

 • Ar jūsų tinklaraštis apie maisto gaminimą? Išmokite maisto gaminimo kursą.
 • Ar jūs dienoraščiai apie dviračius? Paleisk dviračių remonto kursą.
 • O gal norite kalbėti apie savo mėgstamą internetinį žaidimą? Apmokykite, kaip būti geresniu žaidėju.

internetinis kursas

Dėl realaus pasaulio pavyzdžio, Venu Sanz pradėjo tinklaraštį apie veganišką maisto gaminimą, o dabar iš savo veganiško maisto gaminimo kursų ji uždirba visą darbo dieną (užtenka samdyti kitus!).

Jei internetinis kursas skamba kaip jūsų forte, patikrinkite Šis internetinių kursų kūrimo vadovas, ir šis vadovas, skirtas sukurti „WordPress“ narystės svetainę – per kurią jūs galite pristatyti savo internetinius kursus!

5. Knygos ar produkto pardavimas

Kaip ir kursai, knygos (ar el. Knygos) rašymas ir pardavimas yra geras būdas išsiaiškinti, kaip užsidirbti pinigų iš tinklaraščio. Žinoma, tai užima daug laiko ir jums reikia auditorijos, kuriai būtų galima parduoti, tačiau ilgainiui knyga yra geras būdas užsidirbti pinigų iš auditorijos ir padėti joms pamatyti jus kaip autoritetą.

Vienintelis sunkumas, be abejo, yra … iš tikrųjų knygos rašymas. Nepaisant pačių rašymo sunkumų, iškyla ir problemų, ką įdėti į knygą, problema. Idealiu atveju jūsų knyga turėtų pasiūlyti tam tikro turinio (a) dar niekada nemačiau tinklaraštyje arba (b) suteikti skaitytojui tam tikro patogumo.

probloggeris

Kitaip tariant, naudodami (b), galite perdaryti savo tinklaraščio turinį ir sudaryti jį į knygos formą. Nors tai gali atrodyti per daug paprasta, kad būtų perspektyvu, tai yra tai, ką keletas sėkmingiausių tinklaraštininkų daro jau daugelį metų. Pavyzdžiui, Darren Rowse iš „Problogger“ turi savo el. knygą pavadinimu "31 diena sukurti geresnį tinklaraštį." Po gaubtu tai dienoraščio įrašų, kuriuos vis tiek galite skaityti nemokamai, rinkinys čia. Pirmasis knygos ir įrašų pranašumas yra patogumas.

Šiame tinklaraštyje turime atskirą vadovą, kaip tiksliai tai padaryti – paversti savo tinklaraščio turinį knyga.

Taigi knyga taip pat nebūtinai turi būti jūsų galutinis produktas. Galite jį parduoti, kad tarnautumėte kaip pradinis sąlyčio taškas su auditorija, kad galų gale parduotumėte juos savo kursui, jei naudosite abu metodus!

Arba galite parduoti fizinius produktus ir paversti savo tinklaraštį elektroninės prekybos parduotuve. Jei jums tai atrodo įdomu, peržiūrėkite šį vadovą sukurti „WordPress“ parduotuvę.

Šviesioji pusė yra ta, kad jei jūs dirbate tradiciniu verslu, greičiausiai jau turite produktą, kurį norite parduoti, tad kodėl gi jo nepasiūlyti per savo naują „WordPress“ tinklaraštį …

Paskutinis žodis, kaip užsidirbti pinigų tinklaraščiui

Nors šiandien galite pradėti uždirbti pinigų, siūlydami laisvai samdomų paslaugų paslaugas arba susikibę užpakalį, kad rastumėte rėmėją, gali būti, kad prireiks šiek tiek laiko, kad susitvarkytumėte.

Kalbant apie tai, kaip sukurti tinklaraštį ir užsidirbti pinigų, tiesa yra ta, kad dienoraščiai trunka mažiausiai 6–12 mėnesių, kad pamatytų tinkamas pajamas. Taigi, jei nematote grynųjų pinigų banke iškart, neleiskite tai atgrasyti toliau bandyti.

Apskritai išmokti užsidirbti iš tinklaraščio daugiausia reikia išbandyti dalykus, pakartoti, patobulinti ir išbandyti. Tada, kai kas nors pradės veikti, padidinkite mastelį!

Šis padidinimas gali apimti naujų partnerių programų išbandymą, naujų produktų ar knygų kūrimą, naujų produktų pristatymą, naujų reklamos metodų išbandymą ir kt..

Pavyzdžiui, vienas iš dalykų, kuriuos darėme įvairiuose tinklaraščiuose (šis ir šis, ir dar) „ThemeIsle“) dalijamas skirtingų reklaminių elementų testavimas, kad pamatytumėte, kurios versijos veikia geriausiai.

Padalijimas-bandymai yra labai galinga technika, nepaisant to, kad pagrindinė idėja yra gana paprasta … Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasiimti dvi kažkokios versijos (tai gali būti mygtukas, pardavimo pranešimas, antraštė, produkto vaizdas) ir paleisti jas lygiagrečiai, kol neturite pakankamai duomenų, kad galėtumėte sukurti sprendimas, kuris yra geresnis. Vienas iš būdų, kaip atlikti šią bandymo formą, yra su „Google Optimize“ – ką mes naudojame. Tai nemokama ir turi daugiau nei pakankamai funkcijų, kad patenkintų bet kurį tinklaraštininką.

Tai apie tai apibendrina mūsų vadovą, kaip užsidirbti pinigų iš tinklaraščio! Kaip matote, reikia atlikti keletą dalykų, tačiau apgalvotai. Neatsitiktinai kai kurie tinklaraščiai gali nužudyti, o kiti stengiasi ką nors uždirbti. Nuolatinės pastangos.

Tai paslaptis.

Bijau, kad nėra kito būdo tai pasakyti … Tai yra mūsų internetinio dienoraščio kūrimo vadovo pabaiga. Jei jūs tai padarėte iki šiol, turiu jus pasveikinti! ����

Šioje stadijoje, pakankamai žinai, kad gali būti pavojingas savo naujame tinklaraštyje! ��

Viskas, kas dabar svarbu, yra egzekucija. Gerai. Tinkamas. Vykdymas.

Tikimės, kad šio vadovo instrukcijos padės jums sukurti naują tinklaraštį ir sėkmingai jį įgyvendinti!

Bet tai dar ne viskas! Čia yra papildomas skyrius, kuris jums gali būti naudingas:

Papildomas skyrius: Geriausi internetinių dienoraščių įrankiai ir vadovai

Originalus tekstas – Karol K, Colin Newcomer, Bill Widmer ir Ionut Neagu.
Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector