Viskas, ką reikia žinoti apie „WordPress“ partnerių programas – 30 ir daugiau „WordPress“ partnerių programų ir kaip jas reklamuoti

Partnerių programos yra keletas populiariausių internetinės rinkodaros priemonių, o tas pats pasakytina ir apie „WordPress“ partnerių programas: produktų kūrėjai gali gauti nemokamą pradinę reklamą ir mokėti tik už našumą, o produktų reklamuotojai gali gauti užmokestį už rekomenduoti puikius produktus..


„WordPress“ partnerių programos veikia labai paprastai: reklamuojate produktus savo tinklaraštyje, socialinėje žiniasklaidoje ir (arba) el. Pašto sąraše naudodami unikalią nuorodą ir, jei skaitytojai spustelėja jūsų nuorodą ir perka produktą per tam tikrą dienų skaičių (paprastai nuo 30 iki 60), gausite procentinė pajamų dalis.

„WordPress“ ekosistemoje netrūksta puikių „WordPress“ partnerių programų, tačiau šiame pasaulyje gali būti sunku naršyti, etika neaiški, o visa sąranga kai kuriems yra nepatogi. Kaip jūs naršote per tai ir rasite geriausiai patikrintas „WordPress“ partnerių programas, geriausius jų valdymo būdus ir geriausius būdus?

Šis įrašas pakeis filialų rinkodaros uždangą. Pirmiausia apžvelgsime filialų programų semantiką, o tada pereisime prie to, kaip turėtumėte pasirinkti, kuriuos produktus reklamuoti, efektyviausius reklamos metodus ir galiausiai keletą geriausių programų, prie kurių norite prisijungti. Iki šio įrašo pabaigos turėsite aiškų supratimą apie tai, kaip veikia geriausios „WordPress“ partnerių programos – ir kaip jūs galite jomis pasinaudoti.

Turinys:

 • Kaip turėtumėte kreiptis į „WordPress“ partnerių programų reklamą?
 • Partnerių etika ir informacijos atskleidimas
 • Partnerių programos: „WordPress“ temos, „WordPress“ papildiniai, „WordPress“ prekyvietės, „WordPress“ talpinimas, Turinio pateikimo tinklai (CDN), Saugumas ir priežiūra, „WordPress“ ištekliai ir švietimas, El. Pašto rinkodara, Tinklalapio vaizdai, Įvairūs
 • Premija: „WordPress“ papildiniai padės valdyti partnerių reklamas

Mes netgi įtraukėme keletą pastabų apie „CodeinWP“ / „ThemeIsle“ patirtį su šiomis partnerių programomis. Nors dėl privatumo priežasčių negalime pateikti savo duomenų, mielai dalijamės, kurios partnerių programos yra mūsų geriausi atlikėjai, todėl stebėkite tuos,!

Contents

Kaip turėtumėte kreiptis į „WordPress“ partnerių programų reklamą?

Pirmiausia pažvelkime, kaip tai veiks praktiškai jums. Kitaip tariant, kai pasirinksite „WordPress“ partnerių programas, kurias norite reklamuoti, kaip turėtumėte imtis reklamos??

Manysime, kad jūs turite tinklaraštį ir galbūt el. Pašto sąrašą bei socialinę žiniasklaidą, kad palaikytų tinklaraštį. Visi turinio tipai gražiai tinka šiai formai, neatsižvelgiant į faktinę nišą, kurioje yra jūsų tinklaraštis. Pirmiausia pažvelkime į kai kurias bendras tinklaraščių įrašų kūrimo taisykles, kuriomis siekiama skatinti „WordPress“ partnerių programas:

 • Aukštos kokybės turinys yra pats svarbiausias dalykas: visada turite laikytis gerai ištirtų, gerai parašytų ir tinkamai suformatuotų tinklaraščių įrašų taisyklių. Tai reiškia, kad turite naudoti ir leisti laiką su jūsų reklamuojamu produktu. Skaitytojui turėtų būti iš karto aišku, kad esate autoritetas nagrinėjamo produkto ir temos atžvilgiu.
 • Reklaminis turinys turi būti tinkamas: bet koks partnerių turinys turi atitikti įprastą turinį. Tiek jūsų skaitytojai, tiek „Google“ susierzins dėl nieko kito. Įrašas apie SEO įrankius atrodytų netinkamas jūsų filosofijos tinklaraštyje, tas pats pasakytina ir apie „WordPress“ produktus. Reklamuokite tik tinkamus produktus.
 • Pritaikykite turinį savo auditorijai: pagalvokite, kaip galite geriausiai susieti jūsų reklamuojamus produktus su savo tinklaraščio tema ir jį skaitančių žmonių interesais. Pvz., Jei maisto tinklaraštis norėjo reklamuoti „WordPress“ temas, galėtumėte rašyti "Kaip sukurti maisto tinklaraštį" ir įtraukti informaciją apie temą, o ne tik skelbti "10 geriausių „WordPress“ temų 2018 metams".
 • Pažvelkite į SEO rimtai: jums nereikia per daug gilintis į tai piktžolėmis. Tiesiog įsitikinkite, kad atlikote reikiamą kruopštumą atlikdami SEO tyrimus. Tai reiškia, kad reikia rasti raktinius žodžius, į kuriuos jūsų tinklaraščio įrašas gali būti nukreiptas (naudoti šis įrankis padėti), sekdamas SEO geriausia praktika rašant ir stebėti savo reitingus po. Taip pat gali būti naudinga galvoti apie tai, kokius klausimus skaitytojas užduotų jums rašant. Jūs neprivalote tapti ekspertu, tačiau įsitikinkite, kad tinkamai atlikote pagrindus.

„WordPress“ partnerių programos

Šios bendrosios taisyklės užtikrins, kad jūsų dukterinis reklaminis turinys gerai tinka jūsų tinklaraščiui ir auditorijai bei yra veiksmingas. Galų gale čia labai svarbu efektyvumas: „WordPress“ partnerių programų neigiama pusė yra ta, kad visa rizika perkeliama jums, o jei neparduosite jokių pardavimų, neketinsite grąžinti ar net padengti savo išlaidų. laikas.

Aptardami keturias įrašų rūšis, kurias galite padaryti norėdami reklamuoti „WordPress“ partnerių programas, atsižvelgdami į bendrąsias filialų turinio kūrimo taisykles:

Produktų apžvalgos:

Išsamios jūsų reklamuojamo produkto apžvalgos. Kokie yra produkto pranašumai ir trūkumai? Kaip tai veikia praktikoje? Ką jūs galėjote padaryti su produktu? Atsakykite į šiuos klausimus, pridėkite ekrano kopijas ir gausite puikios apžvalgos, naudingos skaitytojams, metmenis.

Produktų kategorijos apvalios dalys:

Tai yra labai veiksmingi filialų postai, nes jie leidžia į vieną įrašą įtraukti kelis produktus. Turėtumėte įtraukti daugybę ekrano kopijų ir trumpą kiekvieno produkto aprašymą.

Savo tinklaraščio įrašai užkulisiuose:

Žmonės yra smalsūs padarai ir "Užkuliusiuose" įrašai, kaip tvarkote savo tinklaraštį, yra fantastiški įrankiai, skirti įgyvendinti šį smalsumą ir reklamuoti produktus, kuriuos naudojate savo svetainėje.

Rekomendacijos įprastose žinutėse:

Šis paskutinis yra puikus tiems, kurie nori subtiliau reklamuoti „WordPress“ partnerių programas, tačiau atkreipkite dėmesį, kad dėl to ji gali būti ne tokia efektyvi. Šios rekomendacijos bus veiksmingiausios, kai produktas bus susijęs su nagrinėjama tema.

Turint omenyje šias gaires ir specifiką, tai tikrai tik pavyzdys, kad reikia nulaužti ir sukurti kokybišką turinį, kuris padės jūsų partnerių saitams atsirasti žmonių akivaizdoje! Dabar pereikime prie nesąžiningų filialų rinkodaros aspektų, kurie gali sulaikyti žmones – ir kaip juos suderinti.

Partnerių etika ir informacijos atskleidimas

Turėsite priimti svarbų sprendimą, kai nuspręsite, kuriuos produktus reklamuoti: reklamuojate produktus, kuriuos naudojate asmeniškai, ar reklamuojate produktus, kuriems skiriami aukščiausi komisiniai mokesčiai? Tai yra pagrindinė dukterinės rinkodaros dilema ir tai, kas neišspręsta daugeliui žmonių neleidžia pasinaudoti pajamų srautu.

Tačiau tai yra labai išsprendžiamos problemos. Jei autentiškumas jums yra nepaprastai svarbus, tada reklamuokite tik tuos produktus, kuriuos naudojate ir kuriuos rekomenduotumėte net neturėdami filialo nuorodos. Jei autentiškumas jums yra svarbus, tačiau norite užsidirbti šiek tiek pinigų, apsvarstykite galimybę pereiti prie produktų, kuriuos planuojate reklamuoti. Jei norite suklysti dėl pinigų pusės, tada rinkitės produktus, kurių komisiniai yra didžiausi. Daryk viską, kas tau patogu.

Taip pat labai svarbu galvoti apie informacijos atskleidimą. Federalinės prekybos komisijos (FPK) nurodymai turite aiškiai atskleisti savo dukterinius santykius savo tinklaraštyje tokiu būdu, kurį skaitytojai gali lengvai pastebėti. Tai reiškia, kad jūs turite nuo pat pradžių aiškiai pasakyti skaitytojams, kad jei jie spustelės jūsų įraše esančias nuorodas ir nusipirks, gausite komisinį atlyginimą. Atminkite, kad nepakankama atskleisti informaciją po pranešimo ar atskirame puslapyje; kad skaitytojas pradėtų žiūrėti įrašą, jis turi būti aiškus ir prieinamas. FPK gairės taikomos visų svetainių, reklamuojančių JAV piliečius – taigi, jei jūsų svetainė turi JAV skaitytojų (beveik neabejotinai tai daro), turėtumėte jų laikytis.

Galiausiai, pastaba apie produktų apžvalgos: tai turėtų būti daroma sąžiningai, kruopščiai ir sąžiningai tiems produktams, kuriuos jūs asmeniškai naudojote, ir neturėdami omenyje filialo komisijos. Didžiausią dėmesį skirkite produkto peržiūrai, o ne filialų komisijai. Galvojimas apie prastos kokybės produktą, kurį jūsų skaitytojai perka remdamiesi jūsų rekomendacija, pakenks jūsų ir jūsų skaitytojų tarpusavio pasitikėjimui. Nors per trumpą laiką galite prarasti komisinius, skaitytojai žinos, kad kai jūs rekomenduojate produktą, jis turi būti geras ir ja galite pasitikėti.

Gerai, visa tai pasakius, dabar išvardinkime geriausias „WordPress“ partnerių programas rinkoje … jei tiksli, daugiau nei 30:

Čia yra populiariausios „WordPress“ partnerių programos:

Turinys:

 • �� „WordPress“ temų partnerių programos
 • „WordPress“ papildinių partnerių programos
 • Partnerių programos „WordPress“ prekyvietėms
 • ��Bendrosios programos, skirtos „WordPress“ prieglobai
 • �� Turinio pristatymo tinklų partnerių programos
 • Apsauginės saugos ir priežiūros programos
 • ��Bendrosios programos „WordPress“ kursams ir švietimui
 • Elektroninių programų rinkodara el. Paštu
 • Bendrinės programos tinklalapių vaizdams kurti
 • ��Įvairios partnerių programos

„WordPress“ temos

Elegantiškų temų partnerių programa

Elegantiškos temos yra labai populiari „WordPress“ įmonė, kurianti narystės modelį, turinti 87 temas ir šešis papildinius. Jie geriausiai žinomi kaip daugialypės „Divi“ temos kūrėjai. Jų filialo schema yra dar viena tvirta išeitis – „Elegantiškos temos“ savo filialams kasmet moka didžiulius 3 milijonus dolerių.

Mūsų patirtis rodo, kad „Elegantiškos temos“ yra geriausi mūsų atlikėjai, kai kalbama apie „WordPress“ partnerių programas. „Elegantiškos temos“ ne tik gerai konvertuoja pirmuosius klientus, bet ir linkusios išlaikyti daugiau nei pusę savo klientų – ir kadangi jie moka komisinius už pratęsimus, tai reiškia, kad jūs galite uždirbti iš jų dukterinės įmonės schemos ateinantiems metams..

Elegantiškos temos yra viena geriausių „WordPress“ partnerių programų

Partnerių komisijos: 50% viso pardavimo, plius komisiniai už pratęsimą
Produktų kainos: narystė prasideda nuo 69 USD per metus
Mokėjimo riba:
58 USD
Slapuko trukmė: 180 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Partnerių programa „ThemeIsle“

Tai yra mūsų pačių Partnerių programa „ThemeIsle“. Su daugiau nei 30 nuostabių temų ir dešimt premium priedų (be daugybės priedų), „ThemeIsle“ yra vienas populiariausių „WordPress“ klubų visame pasaulyje ir viena greičiausiai augančių teminių parduotuvių rinkoje.

Klientai sumoka metinį mokestį, tada gauna visišką prieigą prie visos „ThemeIsle“ kolekcijos. Kliento požiūriu, tai reiškia išskirtinę vertę; iš filialo rinkodaros perspektyvos, programa yra patikimas keitiklis. Atsižvelgiant į objektyvų požiūrį, mūsų duomenys rodo, kad „ThemeIsle“ yra viena iš geriausių filialų programų, skirtų laisvoms temoms, jei ne geriausia. Be to, aukšti kainų taškai aukščiausiuose lygiuose reiškia rimtai pelningą pasiūlymą.

„ThemeIsle“ įsitraukite į populiariausių „WordPress“ partnerių programas, skirtas „freemium“ temoms

Partnerių komisijos: 55 proc.
Produktų kainos: pardavimai svyruoja nuo 14,99 USD iki 299 USD
Mokėjimo riba:
100 USD
Slapuko trukmė: 365 dienos
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„StudioPress“ partnerių programa

Kaip „Genesis Framework“ namai, „StudioPress“ tapo viena geriausiai žinomų šiuo metu veikiančių temų kūrėjų. Aukštos kokybės produktai, brangios pakuotės reiškia, kad netrūks puikių reklamuojamų produktų. Patvirtinę jų „Pro Plus“ paketą už 499,95 USD, galite uždirbti 174,98 USD už pardavimą.

„StudioPress“

Partnerių komisijos: 35 proc.
Produktų kainos: pardavimai svyruoja nuo 59,95 iki 499,95 USD
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: 60 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„CSS Igniter“ filialo programa

CSS uždegiklis siūlo šablonus beveik bet kokio tipo tinklalapiams, o dėl kainų nustatymo galimybių įvairovės tai yra puiki galimybė įvairiems persiuntimams. "Visi prieiga" Viso gyvenimo paketo kaina yra 249 USD, tai reiškia, kad už komisinį galite uždirbti 99,60 USD.

cignineris

Partnerių komisijos: 40 proc.
Produktų kainos: pardavimai svyruoja nuo 49 USD iki 249 USD
Mokėjimo riba: Netaikoma
Slapuko trukmė: Netaikoma
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Sujungti partnerių programą

Themify yra aukštos kokybės parduotuvė, kurioje yra 52 gražiai sukurtos „WordPress“ temos. Jie taip pat yra gerai žinomi dėl puikių „Themify Builder“ papildinių. Klientai ras specialias e-komercijos, įmonių ir restoranų temas. Mūsų duomenys rodo, kad „Themify“ taip pat yra patikimas keitiklis ir todėl yra viena iš populiariausių „WordPress“ partnerių programų..

Themify

Partnerių komisijos: 30 proc.
Produktų kainos: narystė prasideda nuo 79 USD per metus
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: 30 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„MyThemeShop“ partnerių programa

„MyThemeShop“ siūlo didžiausius filialų komisinius „WordPress“ pasaulyje – 70 proc. Iki šiol jie siūlo 85 premium „WordPress“ temas, 13 premium priedų ir narystę klube. Remiantis mūsų tinklaraščių patirtimi, „MyThemeShop“ yra viena iš geriau konvertuojančių „WordPress“ partnerių programas.

„MyThemeShop“

Partnerių komisijos: 70 proc.
Produktų kainos: narystė klube kainuoja 167 USD per metus
Mokėjimo riba: nėra minimalaus išmokėjimo
Slapuko trukmė: 60 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„TeslaThemes“ partnerių programa

Ne tik tai daro „TeslaThemes“ pasiūlyti nemažą 50% komisinį mokestį už kiekvieną pardavimą, tačiau jūs taip pat uždirbate 15% komisinio mokesčio už bet kuriuos pardavimus, kuriuos sukūrė dukterinės įmonės, kurias patys įdarbinate programoje. Ši antra pakopa daro ją viena iš geriausių „WordPress“ partnerių programų, gaunančių pasyvias pajamas. Aukščiausios klasės temos yra šiek tiek mažesnės nei jos konkurentai, tačiau esant 50%, jūs vis tiek stengiatės uždirbti 99,50 USD už komisinį už aukščiausios klasės pardavimus..

„Tesla“ temos

Partnerių komisijos: 50 proc.
Produktų kainos: pardavimai svyruoja nuo 48 USD iki 199 USD
Mokėjimo riba: nėra minimalaus išmokėjimo
Slapuko trukmė: 90 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Partnerių programa „TemplateMonster“

„TemplateMonster“ yra visame pasaulyje žinomas interneto dizaino pramonės veteranas, turintis daugiau nei 14 metų patirtį. Jie siūlo šablonus visoms populiariausioms CMS ir e-komercijos platformoms, taip pat HTML šablonus, „WordPress“ temas, nukreipimo puslapius, paruoštus prekės ženklų identitetus ir dar daugiau.

Jų filialo programoje yra skaidrus komisinių tarifų padidinimo planas, pradedant nuo 30% iki 50% už kiekvieną pardavimą.

„TemlateMonster_768x432 final“

Partnerių komisijos: iki 50% kiekvieno pardavimo
Produktų kainos: Vidutiniškai 75 USD
Mokėjimo riba: 100 USD
Slapuko trukmė: 365 dienos
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„Apollo13“ temų partnerių programa

„Apollo13“ yra Plačiai, kūrybinę „WordPress“ temą su iš anksto pagamintais projektais, kuriuos lengva importuoti vienu spustelėjimu ir daugybę pritaikymo galimybių. Temą galima įsigyti kas mėnesį ir metus, naudojant 14 dienų nemokamą bandomąją versiją..

„Apollo13“ siūlo 35% komisijos jų „Rife“ temai, kuri atnaujinama kiekvienais metais. Tai tiesiog reiškia, kad jei klientas pratęsia prenumeratą dar metams, iš to paties kliento vėl galite uždirbti 35%. Gera strategija užsidirbti pinigų ilgainiui.

„Apollo13 Rife“ filialas

Partnerių komisijos: 35% + atnaujinimo komisiniai
Produktų kainos: pardavimai svyruoja nuo 9 USD / mėn. – 72 USD / per metus
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: 30 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Partnerių programa „Temaum“

„Themeum“ yra puiki „WordPress“ temų parduotuvė, teikianti modernią ir patogią temų kolekciją visiems tikslams. Daugelis jų šablonų yra optimizuoti blokų redaktoriui ir integruoti su WP puslapių kūrimo priemonė – Nuosavas „Themeum“ „nuvilkite“ puslapio kūrimo papildinys.

Klientai gali įsigyti įmonės temų ir papildinių paketais (per savo klubo narystės planus) arba kaip atskirus produktus. Partnerių programoje pateikiamos patrauklios pasiūlos, tokios kaip nuolatinis uždarbis per visą gyvenimą, stebėjimas realiuoju laiku, speciali dukterinių įmonių parama ir be rūpesčių reikalaujantys sandoriai..

„Temaum“ filialas

Partnerių komisijos: 30% visų pardavimų (su pasikartojančiais pranašumais)
Produktų kainos: svyruoja nuo 39 USD iki 149 USD
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: 60 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„SuperbThemes“ partnerių programa

„SuperbThemes“ yra internetinė parduotuvė, kurianti temas, orientuotas į SEO optimizavimą, puslapio greitį ir reagavimą. Jei norite kurti filialų svetaines ar tinklaraščius, „SuperbThemes“ yra ta vieta, į kurią reikia atkreipti dėmesį. Jų temos atnaujinamos kas mėnesį, norint įsitikinti, ar jos seka naujausias SEO ir kodų tendencijas.

Parduotuvėje yra daugiau nei 35 kokybiški produktai tiek įskiepių, tiek temų pavidalu. Šiaurės šalių įmonės garsėja gražiu ir minimaliu dizainu; „SuperbThemes“ nėra išimtis, kai kalbama apie tai.

„SuperbThemes“ filialas

Partnerių komisijos: 40% -60%
Produktų kainos: 29–199 USD
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: 30 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„PremiumCoding“ partnerių programa

Su „PremiumCoding“ partnerių programą, galite pereiti prie konkrečios nišos, reklamuodami kūrybingas ir modernias „WordPress“ tinklaraščio temas. Žinoma, tai nėra vienintelis jų siūlomų temų tipas, tačiau tai yra kategorija, į kurią jie daugiausia kreipia dėmesį.

„PremiumCoding“ yra auganti „WordPress“ temų parduotuvė, kurioje reguliariai leidžiamos supaprastintos, lengvai naudojamos ir dėmesį patraukiančios temos. Vartotojas gali pasirinkti įsigyti atskiras temas arba pasirašyti metinius ar gyvenimo planus. Pastarieji du suteikia nariui tiesioginę prieigą prie 30 ir daugiau pažangiausių temų, apimančių įvairias pramonės sritis.

„PremiumCoding“ dukterinė įmonė

Partnerių komisijos: 35% –50%
Produktų kainos: pardavimai svyruoja nuo 49 USD iki 359 USD
Mokėjimo riba: nėra minimalaus išmokėjimo
Slapuko trukmė: 90 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„WordPress“ papildiniai

„Beaver Builder“ partnerių programa

„Beaver Builder“ leidžia jums sukurti nuostabų pasirinktinį maketą be žinių apie kodavimą (patikrinkite mūsų palyginimą). Pristatoma su daugybe stilingų šablonų, beveik 30 galingų modulių ir palaikomas redagavimas iš priekio, kad galėtumėte kurti savo svetainę realiuoju laiku. Bebrų kūrėjas taip pat yra vienas iš labiausiai konvertuojančių įskiepių.

Bebras-statybininkas

Partnerių komisijos: 25%, įskaitant atnaujinimus
Produktų kainos: nuo 99 USD
Mokėjimo riba: nėra minimalaus išmokėjimo
Slapuko trukmė: 60 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Partnerių programa „MemberPress“

„MemberPress“ yra didelis vardas „WordPress“ narystės svetainių pramonėje. Papildinys leidžia jo vartotojams apriboti prieigą prie aukščiausios kokybės turinio ir imti mokestį už narystę naudojantis vienu iš „PayPal“, „Stripe“ ar „Authorize.net“ mokėjimo šliuzų..

„MemberPress“

Partnerių komisijos: iki 30% pasikartojančių „MemberPress“ vartotojų; 10% pasikartojančių ne vartotojams
Produktų kainos: kainos nuo 99 USD per metus
Mokėjimo riba: nėra minimalaus išmokėjimo
Slapuko trukmė: 60 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

CSS Hero partnerių programa

Jums patinka jūsų „WordPress“ tema, bet norite padaryti kosmetinius patarimus? Nežinote CSS? Tuomet būtent to jums ir reikia CSS herojus. Šis fantastiškas papildinys yra labai paprastas naudoti ir suteikia galimybę tinkinti bet kurią savo svetainės dalį realiuoju laiku.

„CSS-Hero“

Partnerių komisijos: 40 proc.
Produktų kainos: planuoja nuo 49 USD per metus
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: 90 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„WPForms“ partnerių programa

Vienas galingiausių, vartotojui patogiausių „WordPress“ formos papildinių, „WPForms“ yra puikus įrankis reklamuoti, jei jūsų internetinis dienoraštis smarkiau patenka į papildinį nei į temos pusę.

Nors komisinių dydis yra daug mažesnis nei kitų populiariausių mūsų pasirinkimų, atminkite, kad jums tinkamiausios partnerių programos pasirinkimas yra svarbesnis nei paprasčiausiai geriausiai mokantis planas – o didžiausia kaina – 349 USD, jūs vis tiek laukiate uždirbdami 69,80 USD už vienetą. kreipimasis.

„WPForms“

Partnerių komisijos: 20 proc.
Produktų kainos: pardavimai svyruoja nuo 48-349 USD
Mokėjimo riba: nėra minimalaus išmokėjimo
Slapuko trukmė: 45 dienos
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„WeDevs“ partnerių programa

Kitas mažiau žinomas įskiepių kūrėjas: WeDevs. Vis dėlto nenuvertinkite jų. Jie kuria keletą paslėptų „WordPress“ pasaulio brangakmenių. Mano mėgstamiausias jų papildinys yra „WP Project Manager“, kuris leidžia „WordPress“ vartotojams, ypač laisvai samdomiems darbuotojams, valdyti visą savo verslą iš „WordPress“ prietaisų skydelio..

WeDevs

Partnerių komisijos: 20 proc.
Produktų kainos: nuo 14 USD
Mokėjimo riba: 300 USD
Slapuko trukmė: 30 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„Elementor“ partnerių programa

„Elementor“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ puslapių kūrėjas, lengvai naudojamas ir siūlo puikų suderinamumą su bet kokia tema ar puslapiu. Įdiekite jį ant dabartinės „WordPress“ temos ir pradėkite tinkinti. Jei norite pakeisti dizainą, neprarasite nė vieno iš elementų, sukurtų naudojant „Elementor“.

Beveik milijonas atsisiuntimų ir skaičiavimas „Elementor“ suteikia jums nemokamą ranką kuriant nukreipimo puslapius, pagrindinius puslapius, žinutes, aplankus, gaminius, karuseles, socialinius puslapius … jūs taip pavadinate. Nereikia kodavimo įgūdžių!

„Elementor“ nukreipimo puslapis

Partnerių komisijos: 50 proc.
Produktų kainos: nuo 49 USD
Mokėjimo riba: nėra minimalaus išmokėjimo
Slapuko trukmė: 30 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„Barn2 Media“ filialų programa

„Barn2 Media“ yra viena iš geriausių „WordPress“ agentūrų, įsikūrusi JK. Jų partnerių programa moka dosnų komisinį atlyginimą už jų siūlomų „WordPress“ papildinių asortimento pardavimą.

Registracija yra nemokama ir trunka mažiau nei 1 minutę, iškart patvirtinant. Tai reiškia, kad galite pradėti uždirbti iškart naudodamiesi savo lengvai naudojamu prietaisų skydeliu. „Barn2 Media“ teikia nuorodas ir reklamjuostes, tačiau jūs galite laisvai reklamuoti jų papildinius kitais būdais, įskaitant kurdami savo reklamjuostes. Jie siūlo 365 dienų grąžinimo slapukus, tai reiškia, kad vis tiek gausite mokestį, net jei klientas nusipirks vėliau, ir jie kas mėnesį mokės komisinius be jokių minimalių išmokų..

„Barn2 Media“ nukreipimo puslapis

Partnerių komisijos: 30 proc.
Produktų kainos: 55 USD – 75 USD
Mokėjimo riba: nėra slenksčio
Slapuko trukmė: 365 dienos
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„LiveChat“ partnerių programa

Gyvas pokalbis yra debesimis paremta pranešimų siuntimo programa ir pagalbos tarnybos programinė įranga, reikalinga internetiniam pardavimui ir klientų palaikymui. Kaip viena iš rinkos lyderių, „LiveChat“ šiuo metu padeda daugiau nei 26 000 kompanijų 150 šalių.

Prisijungimas prie „LiveChat“ partnerių programos suteikia prieigą prie unikalių nuolaidų, keletą reklaminių šaltinių ir partnerių rinkodaros žinių. Taip pat gausite paskirtą paskyros valdytoją, kuris padės jums pradėti.

„LiveChat“ nukreipimo puslapis

Partnerių komisijos: 20% pasikartojančių
Produktų kainos: kainų diapazonas prasideda nuo 19 USD / mėn., bet gali gauti + 1000 USD / mėn
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: 120 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„WordPress“ prekyvietės

„Envato“ partnerių programa

Kalbant apie „WordPress“ prekyvietes, vienas vardas dominuoja virš visų kitų: Envato, patronuojanti įmonė, atsakinga už septynias populiarias prekyvietes. Jūs tikrai būsite susipažinę su dviem didžiausiomis jų prekyvietėmis: „ThemeForest“, kurioje yra daugiau nei 6500 „WordPress“ temų ir „CodeCanyon“, su 4000 ir daugiau „WordPress“ papildinių.

Turėdama tiek daug produktų, kuriuos galima rekomenduoti, „Envato“ yra kuo arčiau garantuoto konverterio, kiek tik įmanoma gauti – tikriausiai todėl, kad kasmet jie dukterinėms įmonėms moka daugiau nei 3 mln. USD. Už tai galime garantuoti iš savo patirties, reklamuodami „Envato“ produktus savo tinklaraščiuose! Be abejo, tarp populiariausių „WordPress“ partnerių programų.

Envato

Partnerių komisijos: 30% pradiniams pirkiniams
Produktų kainos: temos paprastai kainuoja apie 50 USD; papildiniai apie 20 USD
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: 30 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„Mojo“ temų partnerių programa

„Mojo“ temos yra dar viena įspūdinga „WordPress“ temų rinka, kurioje parduodama garbinga 1 200 ir daugiau temų. Jie taip pat siūlo specialias „Joomla“, el. Prekybos ir „Tumblr“ temas.

„Mojo“ temos

Partnerių komisijos: 30% pradiniams pirkiniams
Produktų kainos: temos paprastai kainuoja apie 50 USD; papildiniai apie 20 USD
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: 30 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„WordPress“ talpinimas

„WP Engine“ partnerių programa

WP variklis yra didžiausias vardas valdomoje „WordPress“ priegloboje. Jų planai yra šiek tiek brangesni nei turimos bendrojo prieglobos paslaugos, tačiau „WP Engine“ garantuoja žaibišką greitį ir aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą.

WPEngine

Partnerių komisijos: 200 USD arba 100% pirmo mėnesio mokėjimo (atsižvelgiant į tai, kuri suma didesnė)
Produktų kainos: planuoja nuo 29 USD / mėn
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: 180 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Smagračio partnerių programa

Smagratis yra dar viena išskirtinė valdoma „WordPress“ prieglobos parinktis, pasižyminti dideliu greičiu ir patyrusiai „WordPress“ ekspertų komandai, norint išspręsti bet kokias problemas, su kuriomis galite susidurti. Aukščiausios kokybės paslauga su prieinama kaina.

Smagratis

Partnerių komisijos: 3x pirmojo mėnesio įmoka, išmokos prasideda nuo 45 USD
Produktų kainos: planuoja nuo 15 USD / mėn
Mokėjimo riba: nėra minimalaus išmokėjimo
Slapuko trukmė: 90 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Partnerių programa „HostGator“

Nors ne kiekvienas puodelis arbatos, „HostGator“ yra neabejotinai vienas didžiausių bendrojo prieglobos žaidimo dalyvių. Dėl žemų kainų jie tampa ypač patrauklūs naujokų žiniatinklio valdytojams, užtikrindami, kad jų partnerių schema nuolatos sėkmingai virsta.

„HostGator“

Partnerių komisijos: progresiniai komisiniai tarifai nuo 50 USD iki 125 USD už kreipimąsi
Produktų kainos: planuoja nuo 3,95 USD / mėn
Mokėjimo riba: 100 USD
Slapuko trukmė: 60 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Partnerių programa „SiteGround“

„SiteGround“ , be abejo, yra geriausia bendro naudojimo hostingo paslauga, kuria gali naudotis „WordPress“ vartotojai. Rekomenduokite tai lankytojams, norintiems aukštos kokybės talpinimo nesulaužant banko. Jie taip pat siūlo valdytą „WordPress“ prieglobą.

Kai reikia uždirbti filialų komisinius iš hostingo paslaugų reklamavimo, tai vėl ir vėl pasirodo „SiteGround“, kuris pasirodė esąs viena geriausių „WordPress“ partnerių programų..

„SiteGround“

Partnerių komisijos: progresiniai komisiniai tarifai nuo 50 USD iki 125 USD už kreipimąsi
Produktų kainos: planuoja nuo 3,95 USD / mėn
Mokėjimo riba: Nėra minimalaus išmokėjimo
Slapuko trukmė: 60 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„Bluehost“ partnerių programa

„Bluehost“ yra viena iš keturių patvirtintų viešųjų kompiuterių oficialioje „WordPress.org“ svetainėje. Taigi, jūs žinote, kad ja gali pasitikėti tiek vartotojai, tiek filialai. Iš tikrųjų jos filialams 2015 m. Buvo sumokėta daugiau nei 5 mln. USD.

„Bluehost“

Partnerių komisijos: 65 USD
Produktų kainos: planuoja nuo 3,95 USD / mėn
Mokėjimo riba: 100 USD
Slapuko trukmė: 90 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Partnerių programa „DreamHost“

„DreamHost“ yra galutinė prieglobos paslauga, įtraukta į šiandienos sąrašą, ir kita iš „WordPress.org“ rekomenduojamų prieglobos paslaugų teikėjų. Įkurta 1997 m., Ji yra viena iš labiau įsitvirtinusių hostingo kompanijų, tuo laikotarpiu aptarnavusi daugiau nei 1,5 mln. Klientų.

„DreamHost“

Partnerių komisijos: nuo 30 USD už mėnesinį bendrą prieglobą iki 97 USD už metinius planus
Produktų kainos: planuoja nuo 7,95 USD / mėn
Mokėjimo riba: 20 USD
Slapuko trukmė: 30 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„Kinsta“ partnerių programa

„Kinsta“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja, kurią palaiko „Google Could Platform“. Jų prieglobos planai yra prieinami daugybei vartotojų, pradedant SVV ir baigiant didelio srauto svetainių savininkais.

Partnerių programa suteikia vienkartinę didelę registracijos premiją. Šios sumos dydis priklauso nuo plano, į kurį reikia kreiptis: 50 USD „Starter“, 100 USD „Pro“, 150 USD „1-4 verslui“, 500 USD „Enterprise“ planams. Be to, yra mėnesinis 10% komisinis atlyginimas. Pasirinktinių filialų informacijos suvestinėje filialai gali stebėti puslapių peržiūras, prenumeratas ir mokėjimus.

Kinsta

Partnerių komisijos: vienkartinė registracijos komisija + 10% mėnesinė pasikartojanti
Produktų kainos: pradedant nuo 30 USD / mėn. iki 900 USD / mėn
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: 60 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„InMotion Hostingas“ partnerių programa

„InMotion“ yra pigiai valdoma „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja, kurios partnerių programa sulaukė daugiau nei 25 000 klientų įvertinimo 2018 m..

Jų planai yra tinkami kiekvieno žmogaus kišenėms: pradedant asmeniniais tinklaraščiais ir baigiant verslo svetainėmis ir kūrėjams pritaikytais paketais.

Puikus „InMotion“ dalykas yra tai, kad jis automatiškai įdiegia „WordPress“ vartotojui per patikros procesą.

„InMotion“ talpinimas

Partnerių komisijos: progresiniai komisiniai tarifai nuo 50 USD už pardavimą iki 120 USD už pardavimą
Produktų kainos: planuoja nuo 7,26 USD / mėn
Mokėjimo riba: 100 USD
Slapuko trukmė: 90 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Turinio pateikimo tinklai (CDN)

„MaxCDN“ partnerių programa

Vartotojams, norintiems paspartinti „WordPress“ interneto svetainę, CDN yra patraukli perspektyva. „MaxCDN“ yra vienas geriausiai žinomų CDN iš visų, todėl yra patikimas keitiklis. „MaxCDN“ saugo jūsų svetainę keliuose serveriuose, esančiuose visame pasaulyje. Lankytojai prisijungia prie artimiausio geografinio serverio, sumažindami delsą ir pagerindami įkėlimo laiką.

„MaxCDN“

Partnerių komisijos: šiek tiek daugiau nei 2 kartus per pirmą mėnesį sumokėta suma
Produktų kainos: planuoja nuo 9 USD / mėn
Mokėjimo riba: nėra minimalaus išmokėjimo
Slapuko trukmė: 180 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Saugumas ir priežiūra

„WP Curve“ partnerių programa

WP kreivė yra geriausias sprendimas visiems „WordPress“ galvos skausmams. Už prieinamą mėnesinį mokestį jie sutvarkys visus nuobodžius „WordPress“ priežiūros darbus, o jų kvalifikuotų kūrėjų komanda jūsų vardu atliks neribotą skaičių mažų užduočių – "maža užduotis" laikoma bet kokia užduotimi, kurią galima atlikti per 30 minučių. Puikus „WordPress“ partnerių programų kokybės pavyzdys.

„WPCurve“

Partnerių komisijos: 10 USD / mėn. Iki 12 mėnesių / klientas
Produktų kainos: planai prasideda nuo 79 USD / mėn
Mokėjimo riba: 100 USD
Slapuko trukmė: vieneri metai
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„ManageWP“ partnerių programa

Kelių svetainių valdymas šiek tiek trikdo, ar ne? „ManageWP“ supaprastina procesą leisdami jums valdyti visas savo „WordPress“ palaikomas svetaines iš vieno patogaus prietaisų skydelio. Jų planai yra įperkami, be to, visą gyvenimą besikartojančios komisijos privalo kreiptis į filialus. Geras pasirinkimas tarp partnerių programų „WordPress“ vartotojams ir kūrėjams.

„ManageWP“

Partnerių komisijos: 30% viso gyvenimo pardavimo
Produktų kainos: individualūs planai nuo 1,50 USD / mėn .; verslo planai nuo 9 USD / mėn
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: neribotas
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Sucuri partnerių programa

Sucuri yra „WordPress“ saugos meistras, kurio specializacija yra svetainių antivirusiniai, ugniasienės ir kenkėjiškų programų šalinimo sprendimai. Jų paslaugomis taip pat gali naudotis „Joomla“, „Drupal“ ir „Magento“ svetainių valdytojai.

Sucuri

Partnerių komisijos: 25 proc.
Produktų kainos: planai prasideda nuo 16,66 USD / mėn
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: 30 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

WP Buffs partnerių programa

WP mėgėjai yra populiari spektaklio, saugumo ir priežiūros įmonė, kuri daugiausia dėmesio skiria „WordPress“ tinklalapiams. Pagalvokite apie juos kaip apie savo naują vyriausiąjį technologijų vadovą ir techninį „WordPress“ partnerį.

Jie tvarko neribotą skaičių taisymų, našumo patobulinimų, kasdienį sveikatos palaikymą ir reguliarų saugos gedimų šalinimą. Tai leidžia priimti drąsius sprendimus, susijusius su jūsų svetaine, nesivaržydami dėl techninių apribojimų. Naudodamas kasdienes debesijos atsargines kopijas, stebėjimą visą parą, visą parą, optimizuojantis savo svetainės greitį ir našumą bei savaitines ataskaitas, „WP Buffai“ siūlo „viskas viename“ paketus, kuriuos sunku įveikti..

WP mėgėjai

Partnerių komisijos: 300 USD už kreipimąsi
Produktų kainos: planai prasideda nuo 40 USD / mėn
Mokėjimo riba: 40 USD
Slapuko trukmė: 60 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Sužinokite apie „WordPress“ išteklius

„Udemy“ partnerių programa

Udemy yra auganti internetinė kursų rinka (be kitų sprendimų). Kiekvienas gali sukurti kursą, kurio kursai apimtų beveik viską. Vis dėlto didelis dėmesys skiriamas skaičiavimo įgūdžiams, vien tik „WordPress“ mokymui skirta daugiau nei 500 kursų. Atminkite, kad jūsų tinklaraščiui prireiks daugiau nei 500 unikalių lankytojų per mėnesį, kad būtų galima dalyvauti filialo „Udemy“ programoje.

Udemy

Partnerių komisijos: 40% galutinės kainos
Produktų kainos: „WordPress“ kursai nuo 20 USD (išankstinė nuolaida)
Mokėjimo riba: nėra minimalaus mokėjimo
Slapuko trukmė: 7 dienos
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

WP101 partnerių programa

WP101 dėsto visus „WordPress“ įgūdžių spektrą, supaprastintą kaip kelių dalių vaizdo kursai. Be to, studentai gali kreiptis konkretesnės pagalbos į WP101 forumą, skirtą tik nariams.

WP101

Partnerių komisijos: 19 USD / išpardavimas
Produktų kainos: kursai po 24 USD
Mokėjimo riba: nėra minimalaus išmokėjimo
Slapuko trukmė: 90 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

El. Pašto rinkodara

„OptinMonster“ partnerių programa

„OptinMonster“ yra vienas geriausių įrankių konvertuoti lankytojus į el. pašto adresų prenumeratorius (mes tai išbandėme). Jis sukuria gražius iššokančiuosius langus ir pasirenkamų formų formas, be to, tai buvo vienas iš pirmųjų priemonių, skirtų pasitraukimo ketinimų technologijai. Mūsų patirtis, reklamuojanti „OptinMonster“ mūsų tinklaraščiuose, patvirtina, kad tai yra tvirtas konverteris ir viena geriausių „WordPress“ partnerių programų..

„OptinMonster“

Partnerių komisijos: 25 proc.
Produktų kainos: narystė prasideda nuo 49 USD per metus
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: 45 dienos
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„SendinBlue“ partnerių programa

„SendinBlue“ yra pasirinkta mūsų el. Pašto pristatymo paslauga. Po kurio laiko persikėlėme į „SendinBlue“, kai mūsų „MailChimp“ išlaidos šiek tiek išaugo (viską apie tai skaitykite čia). Funkcijų atžvilgiu „SendinBlue“ siūlo viską, ko jums reikia, ir partnerių programa taip pat nėra niekšiška, turinti labai gerus komisinius, lygius rinkai..

sendinblue

Partnerių komisijos: 30% komisinių
Produktų kainos: planuoja nuo 7,37 USD / mėn
Mokėjimo riba: 100 EUR
Slapuko trukmė: 90 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„Aweber“ partnerių programa

Aweberis kartu su „MailChimp“ yra populiariausia el. pašto rinkodaros paslauga pasaulyje. Deja, „MailChimp“ dukterinių įmonių atlygiai neturi grynosios vertės ir gali būti išpirkti tik padengus „MailChimp“ išlaidas. Todėl, jei norite užsidirbti pinigų rekomenduodami el. Pašto rinkodaros paslaugą, „Aweber“ yra vienas iš geriausių pasirinkimų tarp dukterinių programų, skirtų „WordPress“ vartotojams.

Aweberis

Partnerių komisijos: 30% pasikartojančių komisinių
Produktų kainos: planuoja nuo 19 USD / mėn
Mokėjimo riba: 30 USD
Slapuko trukmė: 365 dienos
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Tinklalapio vaizdai

„ShutterStock“ partnerių programa

Vaizdai gali sukurti arba sugadinti svetainę. „Shutterstock“ siūlo 80 milijonų puošnių, nemokamų, fotografijų, vaizdo įrašų ir vektorių kolekciją. Jie taip pat kas sekundę parduoda stulbinančius keturis vaizdus.

„ShutterStock“

Partnerių komisijos: 20 proc.
Produktų kainos: penkios paveikslėlių pakuotės – 49 USD; planai prasideda nuo 169 USD / mėn
Mokėjimo riba: nėra minimalaus mokėjimo
Slapuko trukmė: 30 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„Partner“ programa

Jei norite alternatyvos „Shutterstock“, Depositphotos be abejo, yra vienintelė akcijų įvaizdžio svetainė, kuri su ja konkuruoja. Tai taip pat gali pasigirti nuostabiais vaizdais, vaizdo įrašais ir vektoriais. Jo kolekcija yra mažesnė nei „ShutterStock“ ("tik" 30 milijonų stiprių), bet konkurencingesnėmis kainomis.

Depositphotos

Partnerių komisijos: 30% pirkiniams pirmą kartą; 15% pakartotiniam pirkimui
Produktų kainos: penkios vaizdo pakuotės – 39 USD; planai prasideda nuo 59 USD / mėn
Mokėjimo riba: 50 USD
Slapuko trukmė: 30 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Įvairūs

Laiko daktaro partnerių programa

Populiarus įrankis tarp „WordPress“ laisvai samdomų vertėjų ir nuotolinių komandų, Laiko daktaras puikiai seka savo projektus ir darbo laiką. Įrankis yra labai efektyvus, nes jis automatiškai sukuria dienos / savaitės ataskaitas ir tvarko mokėjimus pagal darbo valandas.

Jų filialo programoje yra antros pakopos įkainiai, pagal kuriuos jūsų dukterinėms įmonėms siūlomi 2% periodiniai komisiniai (klientams, kuriuos nukreipia jūsų dukterinė įmonė, vadinate „Time Doctor“)..

Laiko daktaras

Partnerių komisijos: iki 30% pasikartojančių komisinių
Produktų kainos: 9,99 USD / vartotojui per mėnesį
Mokėjimo riba: 100 USD
Slapuko trukmė: 6 mėnesiai
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„Long Tail Pro“ partnerių programa

Ieškai geriausių raktinių žodžių savo nišoje? Norite rasti konkurentų SEO strategijų trūkumus, kad galėtumėte juos pašalinti SERP? Tuomet žiūrėk ne toliau „Long Tail Pro“ – turbūt geriausia raktinių žodžių tyrimo priemonė iš visų.

„Long-Tail-Pro“

Partnerių komisijos: 30% pasikartojančių komisinių
Produktų kainos: planuoja nuo 25 USD / mėn
Mokėjimo riba: nėra minimalaus išmokėjimo
Slapuko trukmė: 60 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

„Amazon“ partnerių programa

Baigkime su populiariausia pasaulyje partnerių programa. Aš, žinoma, kalbu apie „Amazon“. Gerai, kad šis gali būti ne specialiai „WordPress“ vartotojams, tačiau kiekvienoje nišoje yra produktų, o gerbiamas „Amazon“ vardas užtikrina aukštą perskaičiavimo kursą. Ir jei norite reklamuoti su „WordPress“ susijusius produktus, „Amazon“ siūlo nešiojamuosius kompiuterius, namų biuro įrangą ir „WordPress“ mokymosi išteklius, tokius kaip knygos.

„Amazon“

Partnerių komisijos: progresiniai komisiniai tarifai nuo 4% iki 8,5%
Produktų kainos: bet kas ir viskas
Mokėjimo riba: 10 USD
Slapuko trukmė: Per 24 valandas arba, jei produktas įdėtas į pirkinių krepšelį, 90 dienų
Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

Premija: „WordPress“ papildiniai padės valdyti partnerių reklamas

Čia yra naudinga takeaway WordPress patarimas norėdami padėti valdyti savo „WordPress“ partnerių programas: naudokite papildinį, pvz., „Ištroškę filialai“, norėdami standartizuoti savo filialų nuorodas, kad jos būtų rodomos kaip yoursite.com/go/product/ arba yoursite.com/recommends/product/.

Tai ne tik atrodo profesionaliau ir neleidžia jūsų įrašams užpildyti negražių unikalių filialų URL, bet ir juos vėliau galite pakeisti.

Šis paskutinis punktas yra svarbus, nes tai suteikia lengvą lankstumą: jei nebenorite naudoti filialo URL, programa nutraukiama arba programa keičia teikėjus ir tokiu būdu keičia savo URL, turėsite tik vieną nuorodą atnaujinti.


„ThirstyAffiliates“ partnerių nuorodų tvarkytojas

Autorius (-ai): Ištroškę filialai


90% reitingai


30 000 ir daugiau diegimų


WP 4.5 + reikalinga

Daugiau informacijos

ištroškę filialai.3.9.3.zip

Dabartinė versija: 3.9.3

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 30 d


90% reitingai


30 000 ir daugiau diegimų


WP 4.5 + reikalinga

„WordPress.org“ papildinio puslapis


„ThirstyAffiliates“ partnerių nuorodų tvarkytojas

Galutinės mintys

Ir tai užbaigia mūsų išsamų žvilgsnį į filialų rinkodaros pasaulį „WordPress“ ekosistemoje.

Dabar turite pakankamai galimybių pasirinkti iš geriausiai patikrintų „WordPress“ partnerių programų, sukurti turinį, kuris bus suderinamas su jūsų auditorija ir paieškos varikliais, ir pradėti uždirbti komisinius!

Partnerių marketingas gali būti nepaprastai naudingas pasyvių pajamų generatorius jūsų verslui kartu su įprastiniu turiniu. Atlikdami savo tyrimus tikrai (pažodžiui!) Galite atsipirkti, kai reklamuosite ir kalbėsite su autoritetu dėl reguliariai naudojamų „WordPress“ produktų..

Žinome, kad turbūt reikia daug ką nuveikti, tačiau esame pasiruošę padėti.

Jei mums reikėtų nukreipti jus tik į tris populiariausias „WordPress“ partnerių programas, mes rekomenduotume:

Elegantiškos temos

Iki šiol mūsų geriausiai konvertuojama partnerių programa „Elegantiškos temos“ yra geriausia „WordPress“ temų programa. Taip pat yra puikus saldainis: mūsų duomenys rodo, kad daugiau nei pusė mūsų kreipimųsi tęsia savo narystę, o „Elegantiškos temos“ moka tą patį tarifą už pratęsimus..

„ThemeIsle“

Tai gali atrodyti šiek tiek šališkai, tačiau ši rekomendacija pagrįsta šaltais ir sunkiais mūsų surinktais duomenimis. Įrodyta, kad tai geriausia partnerių programa, susijusi su „freemium“ temomis.

„SiteGround“

Prieglobos paslaugų teikėjai linkę mokėti dosniai, o „SiteGround“ nuolat gauna mums didžiausių filialų čekius iš prieglobos pasaulio. „Bluehost“ yra dar vienas stiprus atlikėjas.

Žinoma, jūsų patirtis gali skirtis nuo mūsų, todėl išbandykite įvairius variantus, kad pamatytumėte, kas jūsų svetainėje veikia geriausiai. Prieš patvirtindami produktą, įsitikinkite, kad esate jį išbandęs!

Šiandienos sąrašas jokiu būdu nėra baigtinis. Jei norite rekomenduoti partnerių programą, tai galite padaryti komentaruose žemiau. Mes taip pat norėtume išgirsti jūsų mintis apie bet kurią iš šių dienų „WordPress“ filialų programų!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Originalus tekstas – Shaun Quarton, Alex Denning ir Karol K.
Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map