Skaidrumo ataskaita Nr. 30 – Kaip prarasti 50% savo verslo per naktį

Skaidrumo ataskaita Nr. 30 – Kaip prarasti 50% savo verslo per naktį

Skaidrumo ataskaita Nr. 30 – Kaip prarasti 50% savo verslo per naktį
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Sveiki atvykę į 30-ąjį mėnesio skaidrumo ataskaitos leidimą (už 2017 m. Liepos mėn.). Šioje serijoje stengiuosi su jumis pasidalinti viskuo, kas vyksta „CodeinWP“ ir „ThemeIsle“ – verslo požiūriu. Geras Blogas ir bjaurus. Pastarųjų šį kartą turime labai daug. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti ankstesnes ataskaitas.


Pirmiausia, nereikia spustelėkite masalo su pavadinimu. Aš tai turiu omenyje, bet daugiau apie tai vėliau šiame pranešime. Čia yra visas TOC, jei norite pereiti tiesiai prie tos dalies, kuri jus labiausiai domina:

1. Mokėjimai, mokesčiai ir kita "linksmi dalykai"
2. Kainų strategija ir pramonės apžvalga
3. Kaip praradome 50% savo verslo per naktį

Galbūt pastebėjote, kad ankstesnė ataskaita buvo šiek tiek kitokia – užuot susikoncentravęs į įprastą minčių rinkinį ir perėmimus, aš parodžiau mūsų „WordPress“ iki šiol patirties tvarkaraštį ir keletą žymiausių įmonės orientyrų.Šį mėnesį mes grįšite į standartinį formatą, todėl pasiruoškite dvigubai daugiau mokymų!

1. Mokėjimai, mokesčiai ir kita "linksmi dalykai"

Praėjusį mėnesį mums pagaliau pavyko integruotis „FastSpring“ visiškai kaip pagrindinė mūsų pirkinių krepšelio programinė įranga. Tai reiškia, kad nuo šiol visi mūsų pardavimai vyksta per juos.

Kodėl tai yra didelis dalykas, ypač ES šalims? Kelios priežastys:

„FastSpring“

a) PVM / mokesčių tvarkymas

Tai, ko sužinojau gana neseniai, buvo tai, kad 5 ir daugiau šalių kažkur 2017 m. Pirmąjį pusmetį įvedė naują skaitmeninių prekių apmokestinimą (be kita ko, Rusija, Serbija, Taivanas, Indija). Be to, dar 10 šalių dirba prie kažko panašaus (rašoma pranešimuose).

Tiesiog labai sunku neatsilikti nuo visų tų pokyčių, vykstančių visame pasaulyje. Iš esmės, jei esate savo vidaus pirkinių krepšelyje, visą darbo dieną turite pasamdyti kitą žmogų, kad jis atliktų visas pastangas, reikalingas nuolat atnaujinti tokius dalykus..

Viena vertus, galite eksperimentuoti naudodamiesi padoraus mokėjimų įskiepiu, kad pabandytumėte, kad jis būtų tvarkomas už jus. Bet, kita vertus, aš tiesiog labiau pasitikiu patikimu „SaaS“ sprendimu ir man tai atrodo geresnis pasirinkimas. Kitaip tariant, su tokiu asmeniu kaip „FastSpring“ jūs iš esmės perkeliate visus rūpesčius dėl tarptautinių mokesčių ir reguliavimo pokyčių..

Pavyzdžiui, kai ES priimti reglamentai Rumunijoje (kur mes esame) neturėjo centrinio biuro, kuriame būtų galima surinkti visą su ES susijusį PVM, o tai reiškė, kad, pavyzdžiui, Vokietijos mokesčių inspekcija susisiekė su mumis ir paprašė sumokėti PVM pardavimų Vokietijos klientams.

Tokie sprendimai kaip „FastSpring“, Freemijus, Avangate ir kiti panašūs dalykai vis dėlto nėra klasikinis pirkinių krepšelis. Tai labiau panašu į tai, kad jie tampa jūsų produktų perpardavėjais, todėl jie yra atsakingi už sąskaitų faktūrų tvarkymą, ataskaitų teikimą ir t. T., Kol jūs sumokėsite likusią sumą. Apskritai vietoj, tarkime, 500 atskirų sąskaitų, mes tiesiog gauname 2.

Mokesčiai? Taip, bet vis tiek tai vis tiek verta.

b) Našumas ir lankstumas

„FastSpring“ palaiko ir žiniatinklio, ir iššokančiųjų kasų sprendimus. Žiniatinklyje jie turi tikrai puikių įrankių, skirtų perparduoti / parduoti kryžminiu būdu, ir viskas yra visiškai optimizuota, kad būtų galima konvertuoti, TJO. Galų gale, pagrindinė paskata jiems yra pritraukti jus dar daugiau klientų ir pardavimų, o tai reiškia, kad ir didesnis uždarbis.

Pripažįstama, kad jei jūsų įmonė įsikūrusi JAV, galbūt turėsite daugiau pasirinkimo variantų. Tačiau būdami Rumunijoje negalėjome gauti „Stripe“ sąskaitos ir iš anksto neįgalioti „PayPal“ mokėjimų. Tai reiškė, kad negalėjome atnaujinti / parduoti vienu spustelėjimu. Tačiau dabar mūsų klientai gali tik vienu paspaudimu atnaujinti aukštesnės pakopos prenumeratą – nereikia iš naujo įvesti mokėjimo informacijos..

Galiausiai viskas automatiškai integruojama į „Google Analytics“ ir GTM, tai reiškia, kad jums nereikia papildomo el. Prekybos stebėjimo papildinio ir nerizikuojate, kad jūsų stebėjimas bus netinkamai įgyvendintas.

c) Filialai / partneriai

Mes įpratome savarankiškai tvarkyti savo partnerių programą. Tai nebuvo tobula:

 • filialams sunku tvarkyti sąskaitas kiekvienoje partnerio svetainėje,
 • sunkiau pasitikėti savo programa,
 • teisiniai iššūkiai (mūsų atveju) su mokėjimais ir sąskaitų faktūrų išrašymu.

Daugeliu atvejų mes dirbome „ShareASale“ sutvarkyti visa tai (kas visai nebuvo blogai – atsižvelgiant į funkcionalumą), bet mes pagaliau nusprendėme pereiti prie dar geresnio (brangesnio) sprendimo. „FastSpring“ turi integraciją / partnerystę su Smūgio spindulys, o tai reiškia, kad jie ne tik turi integruotą stebėjimą, bet ir patys mokės filialus „Impact Radius“ link. Perskaitykite: dar mažiau sąskaitų, kurias turime tvarkyti.

Tas pats pasakytina apie partnerystę; „FastSpring“ gali sumokėti tam tikro produkto pardavimo procentą kitam asmeniui ir tada gausite tik savo dalį. Pirmiausia nereikia gauti 100% pinigų tik tam, kad vėliau turėtumėte dalį pinigų perduoti trečiajai šaliai..

2. Kainų strategija ir pramonės apžvalga

Sukurti gerą ilgalaikę „ThemeIsle“ strategiją man buvo nuolatinis iššūkis. Aš daug dirbau prie kainų nustatymo modelio, tačiau tam tikru momentu visiškai įstrigau, trūko naujų idėjų ir galimų nurodymų.

Galiausiai atkreipiau dėmesį į kitas pramonės šakas ir nišas, kurios tam tikru metu tikriausiai kovojo su panašiomis problemomis. Man svarbiausia problema yra mintis, kad „WordPress“ produktai turėtų būti vienkartiniai.

Turėdamas tai supratau, kad iš esmės tai buvo ta pati problema, su kuria susiduria standartiniai programinės įrangos produktai. Prisimenu, kai „MS Office“ ar „Photoshop“ abu dirbo kaip vienkartiniai pirkiniai, jau nekalbant apie tokius dalykus kaip „Windows OS“.

Tai, ko gero, buvo didžiausia akių atidarymo priemonė, atsižvelgiant į visus dalykus, apie kuriuos pastaruoju metu man kilo mintis.

Be to, net jei aukščiau pateiktos programinės įrangos tūris yra daug didesnis nei nieko, ką matome „WordPress“ bendruomenėje, jie vis tiek naudoja tokius sprendimus kaip „Avangate“, „FastSpring“ ar alternatyvas.

Kita vertus, dirbdami šioje pramonėje esame linkę į sprendimus, kuriuos priimame patys, ir apskritai esame visiškai kontroliuojami. Tačiau kartais tai teikia tik melagingą naudą, kuri dienos pabaigoje nėra tokia vertinga. Kaip, pavyzdžiui, atsiskaitant su mokėjimais, man tikrai nereikia savarankiškai prižiūrėti tų, man viskas tereikia, kad jais būtų pasirūpinta ir patikimai padaryta..

Keletas kitų su tuo susijusių žinių ir įdomių išvadų:

 • Nemačiau nė vieno tiekėjo, kuris pardavinėja galiojimo trukmės licencijas "didelė programinė įranga" pramonės šakos. Jie parduoda tik daugiausiai vienerių, dvejų ar trejų metų licencijas.
 • „Apple“ ekosistema savaip yra juokinga, nes kūrėjai iš esmės išrado savo požiūrį. Pavyzdžiui, už vieną mokestį pamatysite „App ver 1“, tačiau tada ta pati „App ver 2“ yra visiškai naujas produktas, todėl jūs turite nusipirkti atskirai, jei norite naudoti naujausią ir geriausią. Pvz., Jei naudojate rašymo programą, pvz., „IA Writer“, turėtumėte būti gerai susipažinęs su šiuo požiūriu. Ar galite įsivaizduoti, kad tai padaryta „WordPress“ tema? Pavyzdžiui, jei išleisime „Zerif 2.0“ ir pamėginsime jį parduoti kaip atskirą produktą, kartu nusprendę nutraukti versijos 1.0 palaikymą.
 • Kiekvienas didelis žaidėjas pirkinių krepšelyje ir įvairiuose kasos proceso etapuose daug ką parduoda ir parduoda kryžminiu būdu. Mūsų ekosistemoje to nėra daug.
 • Taip pat matau daugybę keblių metodų. Tiesiog reikia paminėti kelis, kad „Photoshop“ turi tai, kas atrodo "netikras" metinis planas tik tam, kad įrodytų pirkėjui, kokie kiti sandoriai yra geri, greičiausiai nesitikėdami, kad kas nors pateks į prastesnį. Arba „PHPStorm“, kuris kiekvienais metais iš eilės, kurį atnaujinate, tampa pigesnis (puiki paskata!). Be to, turime įvairią antivirusinę programinę įrangą, kuri man rodo skirtingą kainą kiekvieną kartą, kai aš apsilankau pardavimo puslapyje. ��

Dienos pabaigoje pagrindinis mano rašytinis rašymas yra tas, kad nebent turite įrankį, kuris užrakina žmones (pvz., „Sketch“ ar „Photoshop“ – abu yra patentuoti sprendimai, kur svarbu priimti), nėra jokios priežasties to nedaryti. turėti automatinius atnaujinimus arba automatinius atnaujinimus.

Kitaip tariant, jei jūsų produktas yra „WordPress“ tema ar papildinys, automatiniai atnaujinimai atrodo gera idėja.

Atsižvelgdami į visa tai, mes vėl atnaujinome savo kainų modelį ir pabandėme padaryti jį aiškiau žmonėms – atsižvelgiant į tai, ką jie gauna. Taip pat pridėjome galimybę atsisakyti automatinių atnaujinimų, kai jie yra kasoje. Tai visada yra tam tikras kompromisas tarp efektyvaus verslo valdymo ir išlikimo skaidrumo – kad mūsų vartotojai nesijaustų stipriai apsiginklavę.

„ThemeIsle“ kainodara

3. Kaip praradome 50% savo verslo per naktį

Atrodo, kad jau pakankamai kalbėjome apie prieglobą, bet ne.

Ir tai ne apie apklausas, eksperimentus ar panašius dalykus. Tai yra apie tai, kas yra antraštėje …

Pirmiausia, nereikia spragtelėti masalo, mes tikrai praradome apie 50% savo verslo tiesiogine prasme – turiu omenyje pažodžiui – per naktį..

Nors iš pradžių nežinojome, kad tai yra prieglobos problema, tai pasirodė didžiausia prieglobos problema, kurią tam tikru metu turėjome (gerai, kai kurie sutapimai ir mano tinginystė taip pat vaidino mažą vaidmenį).

Štai kas:

Kaip jau sakiau anksčiau, mūsų tinklaraštis yra atsakingas už maždaug 50% mūsų pajamų Šiuo atveju. Tai gaunama iš įvairių šaltinių, tačiau daugiausia yra susijusi su dukterinėmis įmonėmis, taip pat žmonės nurodo mūsų „ThemeIsle“ produktus. Kitaip tariant, šis tinklaraštis yra vienas iš pagrindinių „ThemeIsle“ rinkodaros kanalų.

TL; DR: Vieną sekmadienį tinklaraštis buvo beveik visiškai pašalintas iš „Google“. Visi svarbiausi pinigų uždirbimo postai niekur nebuvo matomi. Pirmiausia pagalvojome, kad mus užklupo vienas paskutinių algoritmo atnaujinimų, tačiau tiesa pasirodė skirtinga.

„CodeinWP“ statistika

Maždaug prieš metus mes perjungėme šeimininkus į „Kinsta“ (ir net peržiūrėjome čia). Dėl savo tinginystės norėjau lengvai atskirti mūsų svetaines, abi sėdinčios tame pačiame „codeinwp.com“ domene. Pirmoji yra pagrindinė svetainė – pačiame codeinwp.com, o kita – tinklaraštis – codeinwp.com/blog. Tai yra atskiri „WordPress“ diegimai, dėl kurių „Kinsta“ turėjo nustatyti atvirkštinį tarpinį serverį, kad šis veiktų jų infrastruktūrai..

Taigi birželio 18 d., Po maloniai praleisto vakaro su kai kuriais draugais, aš pradėjau pastebėti, kad tinklaraštis pamažu nyksta iš „Google“. Iš pradžių maniau, kad dėl to nėra ko jaudintis, ir tikriausiai tai yra trūkumas. Kitą dieną, pamačiusi, kad niekas nesusitvarko, aš pradėjau tyrinėti ir padariau išvadą, kad mus turėjo paveikti naujausias „Google“ naujinys.

Vis dėlto žiniatinklyje nebuvo daug informacijos apie tą naujinį, todėl pradėjau gilintis į dalykus.

Dar kartą ištyrėme mūsų nuorodas ir turinį, neseniai atliktus papildinių atnaujinimus, tačiau niekas neatrodė ne vietoje. Buvo tikrai nelinksma ir sunku patikėti, kad vienas iš patikimesnių tinklaraščių „WordPress“ ekosistemoje gali būti pašalintas iš „Google“.

Aš turiu omenyje, kad gali būti, kad atsivers vienas puslapis ar įrašas, kuriame bus atnaujintas ar peržiūrėtas „algo“ leidimas, bet tikrai gali būti, kad visas tinklaraštis iškart …

Taip pat sužinojau, kad iš esmės nėra jokių būdų skųstis ar reikalauti peržiūros. Galų gale, algoritmas yra scenarijus, programinė įranga arba tam tikra AI forma, jei panorėsite, todėl nedaug ką gali paveikti neatlikdamas didelių pakeitimų jūsų svetainėje (jūsų svetainėje). Kita vertus, šie atnaujinimai ir patys algoritmai yra būtent tai, kas daro „Google“ geriausiu paieškos varikliu.

Nepaisant to, vis tiek susidariau įspūdį, kad šiuo konkrečiu atveju tai buvo šiek tiek nesąžininga. Galų gale, mes labai daug investuojame į turinio kūrimą, o kai kurie kūriniai užtrunka savaites ir tūkstančius dolerių (kaip šis), kurį jau keletą kartų minėjau anksčiau. Bet vis tiek, ką aš galiu padaryti, teisingai?

Man prireikė laiko, kol nustatiau, kuris konkretus „Google“ naujinimas greičiausiai sukėlė problemų. Pagaliau radau apie tai parašyta čia. Be to, buvo būtent šis tviteris:

DYK nėra jokių būdingų partnerių nuorodų problemų? Problema yra ta, kai vienintelis svetainės tikslas yra būti negilus ryšių nuorodų konteineris pic.twitter.com/y149XZ0JP6

– Gary "鯨 理" Illyes (@metodas) 2017 m. Kovo 14 d

Atnaujinimo pavadinimas – Fredas.

Pažiūrėjus į tai porą valandų, atrodė, kad taip gali būti. Tiesą sakant, nuo tada, kai Zerifas buvo sustabdytas, mes šiek tiek daugiau dėmesio skyrėme pinigų gavimui. Tai turėjo būti kažkas, ką pastebėjo „Google“, todėl jie nusprendė mus pašalinti – galvojau.

Norėdami kažkaip tai įveikti, sutrumpinti nuostolius ir bent jau vėl indeksuoti, visiškai pašalinome reklamos puslapį, atsikratėme daugumos filialų nuorodų, pridėjome autorių profilius (žr. Žemiau), pridėjome apie puslapį ir pridėjome lengvesnį būdą. kad žmonės susisiektų su mumis. Iš esmės tinklaraštį padarėme žmogiškesnį ir prieinamą skaitytojams.

Naujų autorių bios

Taip pat pakeitėme savo turinio strategiją, kad mažiau dėmesio būtų skiriama pinigams gauti, o tada kantriai laukėme, kol vėl pasirodys tinklaraštis.

Mano tikrumą, kad einame teisinga linkme, taip pat padidino tai, kad vieninteliai „Google“ vis dar matomi įrašai buvo tie, kuriuose juose nėra jokių filialų nuorodų..

Galbūt tiesiog buvau naiviai optimistiška, bet kažkodėl tikėjausi, kad laikui bėgant viskas klostysis geriau, todėl laukiau. Aš net nenorėjau pranešti kitiems žmonėms apie tai, kas vyksta, ir nesiskųsti. Norėjau, kad visi tik susitelktų ir nesijaudintų dėl to. Bet kokiu atveju dukterinės įmonės mokėjimai vėluoja dviem mėnesiais, todėl mes nebūtume iškart pajutę, kaip sumažės.

Nors man pavyko šiek tiek pamiegoti, streso lygis buvo didelis (redaktoriaus pastaba: tas pats). Taigi praėjo beveik viena savaitė ir…

Nieko.

Tai buvo, kai aš pradėjau jaudintis dideliu laiku.

Pradėjau ieškoti būdo, kaip galbūt susisiekti su kuo nors „Google“, kad bent susidaryčiau idėją apie tai, kas negerai svetainėje. Aš naudodavau daugybę įrankių, kad vėl ir vėl galėčiau analizuoti svetainę. Aš pakeičiau daugybę nuorodų ir kiekvieną dieną praleidau maždaug valandą „Google“ paieškos konsolėje.

Aš į viską žiūrėjau. Kiekvienas atskiras puslapis. Galiausiai, tikrindamas, kaip „Google“ mato svetainę, aš pastebėjau "apiedex" iššokančių čia ir ten. Žinoma, vienas iš pirmųjų dalykų, kurį padariau, buvo failas robots.txt. Atrodė gerai ir tokios etiketės jame nebuvo.

Aš iš pradžių nesupratau, ką mačiau, ir pagalvojau, kad tai gali būti paslėptas „Google“ dalykas / žymeklis ar kažkas. Juk mes nieko neturėjome "apiedex" priskirkite žymą bet kurioje svetainės vietoje (nesvarbu, ar tai temų failai, ar „Yoast SEO“).

Šiaip ar taip, aš pradėjau gilintis į tai dar šiek tiek ir galiausiai sužinojau, kad kai kuriuose mūsų tinklaraščio puslapiuose yra nauja HTTP direktyva pavadinimu X-Robots-Tag. Tai įdėjo mūsų šeimininkas – Kinsta.

Kaip paaiškėja, mes esame vienintelis „Kinsta“ klientas, turintis atvirkštinį tarpinį serverį. Taigi, stengdamiesi optimizuoti dalykus, jie pakeitė dalis konfigūracijos, kurios rezultatas buvo "apiedex" žyma pridedama. Niekas kitas to nepastebėjo ir niekas kitas nepatyrė tos pačios problemos, nes, kaip jau sakiau, mes esame vieninteliai klientai, turintys šią sąranką.

Taigi, dėl prieglobos derinio iš viso praradome tūkstančius dolerių. Nors nesu tiksliai atlikęs matematikos, tiesiog neprisileidžiu, tai turi būti į šiaurę nuo 10 000 USD.

Be pinigų, tai, ką praradome dėl streso, mane dar labiau pakeitė. Tai neabejotinai yra didžiausia problema, su kuria susidūrėme priegloba, atsižvelgiant į bendrą poveikį.

Kita vertus, panašu, kad nėra jokio SEO įrankio, išskyrus GSC, kuris galėtų tai aptikti "apiedex" žyma. Galų gale, kaip sunku tai gali būti? Užrašas kaip, "perspėjimas; Aptikta „noindex“ žyma" būtų buvę daugiau nei pakankamai, kad problemą būtų galima sumažinti trumpai, ne po kelių minučių, o po kelių minučių.

Taigi, kuo tai baigėsi?

Laimei, pašalinus žymą, viskas prasidėjo per kelias valandas. Vis dėlto nesu tikras, kad visas tinklaraštis dar kartą buvo indeksuotas.

Žvelgdamas į praeitį, manau, kad šio klausimo pobūdis ir atsakymas, kurį iš pradžių gavome iš „Kinsta“ (iš esmės, "oi, atsiprašau už bėdą"), neįtikinkite manęs likti jų klientu. Bent jau ne su šiuo tinklaraščiu.

Nors aš vertinu jų atliekamą darbą, statymai yra tiesiog per dideli ir už kainą, kurią jie ima, tokio pobūdžio daiktų neturėtų būti.

Vis dėlto man įdomu, kaip jūs tai elgtumėtės, jei būtumėte aš?

Apibendrinant galima pasakyti, kad klaidų būna, ir aš tikiu, kad „Kinsta“ iš to pasimokė. Tas pats ir mums. Aš vis dar tyrinėju ir galvoju, kaip panašių problemų ateityje būtų galima išvengti. Be to, ar jūs netgi galite gauti prieglobos įmonės garantiją, kad tokių dalykų nebus? Tikriausiai būtent tai ir yra įmonės priegloba, ar aš teisus?

Bet kokiu atveju, čia yra keletas paprastų išmokimų, kurių atėmiau iš viso:

 1. Venkite sudėtingų sąrankų, kai jų iš tikrųjų nereikia. Turėti daiktus patogumui atrodo gerai, tačiau ilgainiui tai gali sukelti problemų.
 2. Turbūt nepakenks susisiekti su savo šeimininku, kai iš viso susidursi su SEO problemomis. Tiesiog paklauskite, ar viskas tvarkoje, ir ar jie išvis nepadarė jokių pakeitimų jūsų serveryje. Ar yra kokių įsilaužimų, į kuriuos jie pateko? Ir tt.
 3. Nors mūsų atveju Fredis ir nebuvo problemų sukūrėjas, sužinoti apie tai ir šiek tiek pakeisti kryptį taip pat buvo labai naudinga. Trumpai tariant, pirmiausia visada sukurkite mokomąjį turinį, o tik tada užsidirbkite pinigų pora žinučių.
 4. Ši „Google“ išleista el. Knyga yra tikrai gera. Tai vadovas jų kokybės paieškos vertintojams ir jis suteikia gerą idėją apie tai, kaip formuojamas pasitikėjimas realiu pasauliu ir vartotojo perspektyvos. Mes visi turėtume tai perskaityti. Vėlgi, tai auksas. Aš to negalėjau pakankamai pabrėžti.

Dienos pabaigoje viskas, ką aš išgaudžiau iš šio fiasko, buvo tas apgailėtinas komiksas:

komiksai: tinklaraštis dingo

Gerai, aš iš tikrųjų nemanau, kad tai nevykusi. �� Tai yra mūsų naujojo turinio eksperimento, esančio čia tinklaraštyje, dalis. Artimiausiomis savaitėmis pamatysite daugiau. Beje, aš naudojau Upwork gauti aukščiau aprašytą, ir tai man priminė, kokios nuostabios yra tokios bendruomenės. Nurodyti, ko man reikia, plius pirmyn ir atgal, man prireikė vienos valandos darbo, o po 1-2 dienų gavau saujelę nuostabių komiksų, pristatytų iš viso už 250 USD (štai kitas pavyzdys).

Gerai, kad viskas, ką turiu jums šį mėnesį. Kaip visada, ačiū už skaitymą ir palaikymą! Pamirškite naujienas ir gaukite naujų ataskaitų, prenumeruodami čia:

Visi Karolio K redagavimai ir šmaikštus perrašymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector