Paklausėme 32 agentūrų apie jų geriausius ir blogiausius klientų tipus, su kuriais reikia dirbti; Štai ką jie pasakė

Paklausėme 32 agentūrų apie jų geriausius ir blogiausius klientų tipus, su kuriais reikia dirbti; Štai ką jie pasakė

Paklausėme 32 agentūrų apie jų geriausius ir blogiausius klientų tipus, su kuriais reikia dirbti; Štai ką jie pasakė
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Turi bet ką "klientas iš pragaro" istorijas? Daugelis dizainerių ir kūrėjų tai daro. Heck, tikriausiai dauguma santechnikų taip pat.


Bet kokiu atveju, kai dirbate su klientais, dažnai galite nusileisti iš abiejų upės pusių. Ir šonas pažymėtas "mylėdami savo klientą" yra daug labiau pageidautinas.

Nors dauguma dizainerių ir kūrėjų gali laisvai pasirinkti, su kuo jie dirba, kartais ne taip lengva perskaityti kieno ketinimus ar nuspėti, kaip lengva su jais dirbti..

O gal tikrai galite nuspėti tokius dalykus … turėdami pakankamai praktikos?

Pažiūrėkime; sužinoti, paprašėme 32 skirtingų agentūrų ir „free-design-tech“ segmento laisvai samdomi specialistai papasakoja mums, kas jų knygoje daro gerą klientą ir kas juos varo iš proto, kai viskas vyksta ne taip, kaip planuota.

Tiksliau tariant, mūsų klausimas buvo,

Koks yra jūsų * mėgstamiausias * kliento tipas? O kaip su klientu, kuriam patinka dirbti su * mažiausiai *?

Jei dirbate su klientais, tikrai suprasite ir susisieksite su patarimais, kuriais šie specialistai pasidalino toliau.
Kas daro klientą geru ar blogu / klientą iš pragaro: KAINOS

Paskubomis? Čia yra trumpa dažniausiai pasitaikančių klientų asmenų vaizdo įrašų santrauka ��

Kaip nustatyti visų tipų klientus

Jei siekiate pasisekimo kaip laisvai samdomas vertėjas arba tiesiog dirbate su klientais, tada turime jums pagrindinį vadovą. Mūsų klientų vadovas padės greitai atpažinti visus klientus, o tai padės efektyviai su jais dirbti. Arba visai ne ��

paskelbtas „ThemeIsle“ 2018 m. gegužės 18 d., penktadienį

Kas daro klientą geru ar blogu: 32 agentūros dalijasi įžvalgomis, remdamosi jų ilgamete patirtimi

dominik sauter

Dominikas Sauteris
COO ne SAU / CAL
Kai mes ką tik pradėjome rengtis, moteris, kuri iš namų vedė dienos priežiūros įstaigą, pasamdė mus sukurti interneto svetainę. Mičas ir aš vis dar buvome tame "taip susijaudinęs, kad žmonės nori mums sumokėti" etape, kad mums net neįvyko, kad iš tikrųjų pagalvotume, kas turėtų būti mūsų klientai ir kaip galėtume jiems geriausiai padėti.

Dabar dienos priežiūros įstaigose nėra nieko blogo. Arba kūdikiai. Man patinka kūdikiai. Tiesą sakant, aš net pati tokią turiu. Gal net turėtų kitą. Ir matau, kad keleri metai labai sunkiai uždirbtus pinigus atiduoda kažkokiam kokybiškam dienos centrui.

Bet mes nebuvome tai, ko jai reikėjo. Mes kuriame internetines svetaines su nuostabiomis parduotuvėmis, parduotuvėmis, kurios išauga iš proto ir prisideda prie verslo augimo.

Ji niekada nesiruošė pardavinėti kūdikių, o dienos priežiūros įstaigose galėjo parduoti tik tiek. Ji taip pat visai nesuprato interneto. Tai reiškia, kad mes turėjome tiek daug praleisti su ja asmeniškai, labai triukšmingų vaikų apsuptyje, bandydami paaiškinti absoliučiai viską, ką mes darėme, mes praktiškai mokėjome jai dirbti už savo projektą.

Ši patirtis privertė mus šiek tiek strategiškiau galvoti apie tai, kas turėtų būti mūsų idealūs klientai, ką mes patobulinome per daugelį metų.

jordan brannon

Jordanas Brannonas
Prezidentas & COO ne Koalicija
Mano 2 mėgstamiausi klientų tipai:

1. „Ballmers“ (pravarde „Microsoft“ garsėja kaip vyriausiasis generalinis direktorius). Būtent klientai, kurie aistringai vertina tai, ką daro jų verslas, kaip jie tai daro ir kodėl tai svarbu jų galutiniam klientui. Paprastai jie negali padėti, bet šokti per sceną, kai gauna progą pagirti savo įmonę, paslaugą ar produktą. Tokio tipo klientai sužavi mūsų komandą dirbdami su jais, mėgsta dalintis patirtimi savo pramonėje ir nori išsiaiškinti, kaip pabrėžti geriausias jų verslo savybes svetainėje ar kūrybingumą, su kuriuo mes dirbame..

2. Revoliucionieriai. Pokyčių kūrėjai yra klientai, orientuoti į tai, kad sutrikdytų tai, ką jie ar jų pramonė daro ilgą laiką. Jie nori pritaikyti technologijas ir kūrybiškumą darbui ir leisti mūsų komandai išplėsti savo projektą naujomis ir įdomiomis kryptimis, kurios palaiko mintį: „mes norime tai padaryti šitaip, nes visi kiti tai daro taip.“ Kūrybiškumas yra infekcija , o kai žmonės nori, kad būtumėte kūrybingi, tai suteikia jūsų darbui energijos tiek, kiek gali kiti dalykai.

Mano 2 mažiausiai mėgstami klientų tipai:

1. Jogas. „Yo-yo“ klientais turiu omenyje tuos, kurie keičiasi tuo, kad yra labai suinteresuoti ir įsitraukę į savo projektą, o paskui yra labai nepasiekiami. Jie linkę pradėti projektą sakydami tokius dalykus kaip, "šis projektas yra svarbiausias mūsų prioritetas", arba "ši svetainė sukurs arba nutrauks mūsų verslą kitiems metams", tada įpusėjus neatsakys į skambučius, el. laiškus ar kitą komunikaciją. Jie dažniausiai būna patys blogiausi savo priešai, žlugdami projekto tvarkaraščius, taikymo sritį ir rezultatus, išnykdami ir vėl pasirodydami..

2. Biurokratai. Biurokratai paprastai nėra klientas, o tik kliento kontaktinis punktas. Jie dirba įvairios įmonės įvairiuose skyriuose ir jiems mažiau gali rūpėti kitas įvairus projektas ar jo rezultatai, jei jie vis dar dirba ir vis dar gauna atlyginimą. Skirtingai nuo aistringo kliento ar to, kuris nori sukrėsti savo pramonę, biurokratas yra energijos ir kūrybiškumo vampyras.

Diana Briceno

Diana Briceno
Savininkas DGS studija
Mėgstamiausias kliento tipas:

Mėgstamiausias klientas, su kuriuo gana retai tenka susidurti, yra tas, kuris priima naujus požiūrius ar jau žino, kad jam reikia būtent to, ką siūlome. Būdamas studija, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas socialinei medijai, idealus klientas supranta, kad socialinė žiniasklaida nėra vertinama taip pat, kaip tradicinė reklama, ir norint augti, reikia daug laiko, ypač jei ji daroma organiškai.

Paprastai šie klientai yra tokie, kurie prieš tai atliko savo tyrimus, arba jie būdavo tokie, kurie rinko savo verslą pirmosiomis verslo dienomis, kad jie suprastų, kodėl tam tikri dalykai yra svarbūs. Vienas iš mano dabartinių klientų yra toks, kaip jie supranta, kad bandymas yra būtinas, bandoma ir daroma klaidų, ir suteikia daugiau kūrybinės laisvės, nes jie žino, kad tai jiems bus naudinga ilgainiui..

Blogiausias kliento tipas:

Blogiausias kliento tipas yra tas, kuris sako, kad nori "eik virusine" arba padarykite ką nors naujo ir įdomaus, kad nuolat atmestumėte kiekvieną jaudinančią idėją ir pasakytumėte "leidžia padaryti dar vieną pranešimą apie pardavimą". Prieš tai sužinoję, jų visą pašarą sudaro "25% nuolaida tik šiandien" tokie pranešimai, kurie tiesiog atrodo kvailai. Paprastai jie yra vyresni žmonės, nesuprantantys socialinės žiniasklaidos ir galvojantys, kad įrašas visada turėtų būti skelbimas apie pardavimą, o įmonės kultūra, prekės ženklo humanizavimas ir vertingi švino kuriantys šaltiniai jų žiūrovams niekada neturėtų būti skelbiami..

Istorija:

Kažkada turėjau klientą makiažo pramonėje, kuris negalėjo atskirti šeimos ir verslo. Jos dukra darytų pačius šlykščiausius savininko lūpų dažų linijos piešinius ir, be abejo, kaip tai darytų mylinti mama, šie šlykštūs piešiniai su nuotraukomis, padarytais kuo blogesniais kampais ir apšvietimu, bus būtina mūsų socialinei žiniasklaidai. Tai nebuvo net blogiausia dalis. Kadangi tai buvo lūpdažis, dukra nupiešė lūpdažį, tepamą prie lūpų, tačiau nebuvo nieko kito, nebuvo jokio veido, tik plūduriuojančios lūpos su lūpdažiu, kurį vaikas prastai nupiešė. Piešinys atrodė kaip raudona skylė su lazdele, žmonės juos dažnai minėdavo kaip pornografijos turinį, bet klientas teigė, kad problema buvo visi kiti, aišku, ne piešinys..

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

 • Štai kaip būti blogiausiu „WordPress“ dizaineriu planetoje (po 8 ar mažiau žingsnių)
 • Palyginami 5 geriausi „WordPress“ pasirinktinių įrašų tipų papildiniai
 • Geriausias „WordPress“ priegloba agentūroms: kaip išsirinkti „One + 5“ variantus

mario peshev

Mario Peševas
Generalinis direktorius „DevriX“
Esame patenkinti visomis esamomis paskyromis – jei to nebūtume, santykiai būtų vis tiek pasibaigę.

Jie daro juos puikiais – tai pasitikėjimas ir pagarba mūsų technikos komandai. Turint didelę galią, kyla didžiulė atsakomybė, tačiau be pasitikėjimo mums visada reikės pagrįsti kiekvieną mažą žingsnį. Bendravimas yra aiškus ir savalaikis, todėl esame garbingi (kartu) jų verslo augimo skyriaus nariai. Mes dirbame kaip vienas, galvojame kaip vienas, elgiamės kaip vienas – bendradarbiaujame ir kartu veržiamės į priekį.

Keletas atvejų, kai mes turėjome nutraukti santykius, iš tikrųjų buvo susiję su pasitikėjimo ir pagarbos stoka. Man vieną kartą buvo šaukiama į telefoną dėl priežasčių, prieštaraujančių mūsų gairėms ir veiksmų planui. Avarijos buvo daugybę kartų eskaluojamos be aiškios priežasties. Toksiška aplinka ir abejonių dėl kiekvieno judesio sukėlė daugiau išlaidų nei padarytas darbas, o tai davė priešingų rezultatų ir ilgainiui neturėjo prasmės..

Bradas Williamsas

Bradas Williamsas
Generalinis direktorius „WebDevStudios“
Mūsų mėgstami klientų tipai yra tie, kurie pas mus ateina specialiai mūsų „WordPress“ ir svetainių kūrimo kompetencijai. Jie žino, kad mes esame ekspertai ir tikrai tiki savo rekomendacijomis dėl projekto požiūrio, architektūros, naudojamų technologijų ir kt.

Šie klientai mato mus kaip vertingą partnerį, savo komandos pratęsimą, kuris visada padeda siekti projekto sėkmės ir ateities tikslų.

Klientai, su kuriais mums patinka dirbti mažiausiai, yra priešingi tiems, su kuriais mums labiausiai patinka dirbti, ir tai būtų klientai, kurie nesiima mūsų rekomendacijų ir ekspertų patarimų.

Ilgainiui jų projektas nukenčia. Mes dedame visas pastangas, kad iš anksto patikrintume klientus ir įsitikintume, kad esame tinkami vienas kitam, kad išvengtume probleminės situacijos.

tim cantrell

Timas Cantrelas
Klientų aptarnavimo inžinierius „Wordfence“
„Wordfence“ sistemoje stengiamės visiems savo klientams skirti vienodą dėmesį ir palaikyti tokią pat kokybę. Mes nepažymime klientų kaip gerų ar blogų, bet į kiekvieną klientą žiūrime kaip į asmenį, turintį individualius poreikius. Žmonės skiriasi ir jei kyla bendravimo problemų, mes stengiamės tai suvokti kaip mokymosi galimybę ir iššūkį mums tobulėti. Savo darbo srityje – saugumas – pastebime, kad klientas dažnai jau patiria stresą ir nusivylimą, kai kreipiasi į mus pagalbos, o mes stengiamės tai leisti. Tai nebūtinai reiškia, kad jie yra „blogi klientai“, tačiau kai kuriems klientams įsilaužus į svetainę jie jaučiasi pažeisti ir įskaudinti. Kai jie sukuria atvejį, šie jausmai gali pasireikšti klientui išsiveržus. Mes visada stengiamės sutelkti dėmesį į problemos sprendimą, užuot reagavę į negatyvą. Tai reiškia, kad mes turime griežtą taisyklę prieš piktnaudžiavimą ir netoleruojame klientų, kurie įžeidinėja ar bando žeminti mūsų personalą.

Kiekvienas mūsų komandos narys turi skirtingas stipriąsias puses ir mes stengiamės palaikyti vienas kitą, kad visos klientų sąveikos būtų sėkmingos. Iškilus problemai, perdavus bylą kitam palaikymo inžinieriui, situacija visada pasikeis. Mes glaudžiai bendradarbiaujame tarpusavyje ir dažnai klausiame patarimo. Turime gerą darbo vietą, kurioje skatinamas bendradarbiavimas ir komandinis darbas, tai mums padeda. Mūsų komanda yra išrinkta rankomis, kad atitiktų mūsų kultūrą. Aš negalvoju apie jokį komandos narį, kuris nėra pakankamai nuolankus, kad paprašytų pagalbos ar pasiūlytų patarimų, kai to reikalauja situacija. Tai naudinga mūsų klientams ir neleidžia mūsų komandai patirti streso.

Būti "geras klientas" viskas, ką turite padaryti, tai išlikti ramus, kuo išsamiau paaiškinti savo situaciją ir patikėti, kad padarysime viską, ką galime, kad išspręstume jūsų problemą, arba pateikiame jums informacijos, kuri padėtų jums patiems ją išspręsti..

rod austinas

Rod Austin
Marketingo direktorius Pagely
Idealus „Pagely“ klientas supranta, kokią vertę mes suteikiame jų „WordPress“ projektui.

Mes sutelkėme dėmesį į saugumą, aukštą prieinamumą ir bendrą patikimą valdomą WP prieglobą daug talentų ir pastangų. Dauguma prekės ženklų, su kuriais mes dirbame, supranta, kaip gyvybiškai svarbus gali būti partneris su komanda, kuri turi tinkamus prioritetus..

Ne kiekviena „WordPress“ svetainė yra tinkama „Pagely“, o tie, kurie reikalauja mažiau laiko ir saugumo, greičiausiai netinka – tačiau tai dažnai keičiasi augant jų svetainei.

Mes priglobėme keletą svetainių, kurios pasirodė „Shark Tank“, ir visada smagu stebėti eismo srautus ir tai, kaip mūsų platforma lengvai su jais elgiasi..

jolissa skow

Jolissa Skow
Turinio strategė Klestėkite interneto rinkodaroje
Mano mėgstamiausias kliento tipas yra tas, kuris reaguoja ir pasitiki mumis atlikdamas darbą, kurį buvome pasamdyti! Idealus klientas pakankamai įsitraukia į santykius, kad galėtų reguliariai bendrauti ir laiku atsakyti į mūsų klausimus. Jie taip pat suteikia mums prieigą prie sąskaitų, kurias turime atlikti kiek įmanoma geriau atlikdami savo darbą, ir tiesiog pasitiki mumis, kad būsime ekspertai ir padarysime puikų darbą.

Klientas, kuriam man patinka dirbti su mažiausiai, yra tas, kuris nuo pat pradžių skeptiškai vertina mus ir nepakankamai pasitiki mumis, kad leistų mums atlikti savo darbą. Šis klientas arba nuolat susisiekia su mumis, išeikvojamas laikas biudžete klausimams ir garantijoms gauti, arba dažniausiai neatsako – abi šios situacijos gali apsunkinti mūsų darbą! Šis klientas nepasitiki mumis ir nesuteiks visiškos prieigos, pavyzdžiui, modifikuoti „Google Analytics“ nustatymus, arba neleis mums atlikti būtinų atnaujinimų jų svetainėje, kad įgyvendintume geriausias strategijas..

tom zsomborgi

Tomas Zsomborgi
CFO į Kinsta
„Kinstoje“ mes dirbame su daugybe klientų iš viso pasaulio. Mažo verslo svetainės, internetinės agentūros, laisvai samdomi darbuotojai ir greitai augančios įmonės, tokios kaip „Drift“ ar „Adespresso“. Žiniatinklio prieglobos niša yra labai daug išteklių reikalaujanti pramonė, o kalbant apie „WordPress“ svetaines, yra dešimtys tūkstančių temų, papildinių ir trečiųjų šalių integracijų, kuriose daug dalykų gali suklysti..

Mūsų mėgstamiausi klientų tipai yra tie, kurie žino ir supranta, kad mes esame "tiesiog interneto prieglobos įmonė" ir daugiausia mes esame atsakingi už serverio reikalus. Šie klientai supranta, kad mes negalime padėti jiems rašyti ar redaguoti kodo, pridėti ar pašalinti papildomų funkcijų ar tinkinti jų svetainių. Paprastai jie dirba su kvalifikuotu „WordPress“ kūrėju, jie vertina mūsų pasiūlymus ir išvadas bei leidžia kūrėjui atlikti kūrimo darbus.

Kartais tai nėra taip lengva, kaip kai kurie klientai galvoja "valdė „WordPress“" reiškia daug daugiau nei serverio valdymas. Mes gauname palaikymo užklausas kaip "Man reikia, kad pastatytum mano parduotuvės skyrių arba "Ar galite įdiegti ir pritaikyti mano naują temą" Visą laiką. Turime nubrėžti liniją ir nuo pirmos dienos valdyti klientų lūkesčius, kitaip klientų palaikymas nėra ilgalaikis. Dėl šios priežasties mes sukūrėme išsamią „Scope of Support“ žinių bazę ir labai rekomenduoju jums padaryti tą patį!

Keletas klientų nesupranta ir nepriima šios politikos. Jie tiesiog atidaro naujus bilietus ir prašo jūsų padėti jiems atlikti šias plėtros užduotis. Jie atsisako samdyti programuotoją ir nėra pasirengę priimti jūsų pasiūlymų. Retkarčiais turėsite priimti sprendimą ir paprašyti šių klientų palikti ir rasti kitą paslaugų teikėją. Jūs neturėtumėte bijoti to daryti, turite sutelkti dėmesį į kitus savo klientus, kurie supranta, ką apima jūsų palaikymo komanda, o kas nepatenka į jų taikymo sritį (t. Y. Jie sudaro 99,9% jūsų klientų bazės!). Tokiais atvejais tai yra geriausias būdas padėti plėsti savo verslą.

Davidas keiksmažodis

Davidas Coveney’as
Režisierius Sujungti / tai
Mūsų mėgstamiausias kliento tipas yra tas, kuris supranta, ką mes darome, ir gali aiškiai atsižvelgti į tai, kad jie taip pat turi atsakomybę ir įgūdžius, kuriuos reikia įgyti, kad projektas būtų sėkmingas. Blogiausias kliento tipas yra iš esmės priešingas – jie tiki, kad turime stebuklingą lazdelę, kad mes išsiaiškinsime jų turinį, stebuklingai perduosime jiems įgūdžius per trumpą laiką ir jie ten patars, kaip vykdyti jų internetinį verslą.

Šiomis dienomis dauguma mūsų klientų yra gana kvalifikuoti – jie ateina pas mus, nes jau turi didelių svetainių, ir nori, kad viskas būtų spartesnė ar ypatingesnė, arba jie prašo mūsų pateikti konkrečius atsakymus į problemas, kurios mus nuneša toli už jos ribų. ką galima padaryti net naudojant „WordPress“. Tačiau ankstyvosiomis dienomis sulaukėme klientų, kurie iš tikrųjų tik neaiškiai suprato, kaip veikia internetas, ir tai gali būti tikrai varginanti..

Turėjome vieną, kuris nesuprato, ką reiškia priegloba. "Bet svetainės tiesiog gyvena „Google“, ar ne?" atėjo atsakymas, kai aš bandžiau paaiškinti, kad turime kažkur įdėti svetainę į serverį. Internetas, jų manymu, buvo „Google“ ir tai buvo. Jų psichinis modelis buvo geltonųjų puslapių, ir jie labai įstrigo. Tai pasakius, svetainė jiems padarė savo darbą ir tada jie daugeliu atvejų buvo tobulas klientas.

Vis dėlto galiausiai mano mėgstamiausias klientas yra tas, kuris yra * mūsų * klientas, o ne * jų * klientas. Kol mes galime uždirbti pelną, mes esame geri. ��

daniel corin stig

Danielis Corinas Stigas
Generalinis direktorius „White Label“ agentūra
Norėdami nustatyti kontekstą, mes dirbame tik ilgalaikėse partnerystėse kaip skaitmeninių agentūrų subrangovas, norėdami sukurti pasirinktines „WordPress“ svetaines iš savo dizaino failų. Taigi klientas mums yra nusistovėjęs partneris arba naujas partneris, su kuriuo ką tik pradėjome dirbti.

Puikūs partneriai

Greitas atsakymas yra tas, kad lengviau dirbti su organizuotomis, komunikabiliomis agentūromis, vertinančiomis ilgalaikę mūsų bendradarbiavimo sėkmę ir laiku apmokančiomis jų sąskaitas. Tačiau ne tik tai, kad puikūs partneriai mums yra tie, kurie padeda jiems padaryti puikų darbą.

Pvz., Jie siunčia mums specifikacijas, atitinkančias jų lūkesčius, kaip sukursime jiems svetaines. Galėčiau pasakyti "rašo išsamias specifikacijas", bet tai ne visada tiesa. Įdomu tai, kad vienas iš geriausių mūsų partnerių, be savo dizaino failų, pateikia labai nedaug instrukcijų. Bet kadangi jie yra labai patenkinti mūsų numatytomis interpretacijomis, kaip įgyvendinti savo dizainą kaip užkoduotą svetainę, jie yra labai patenkinti rezultatu. Kitame spektro gale turime puikių partnerių, kurie mums rašo labai išsamias instrukcijas, kaip sukurti svetaines pagal jų dizainą (CSS sistema, animacijos efektai, vidinės programos sąranka ir kt.), Ir tai veikia taip pat gerai.

Neveikiančios partnerystės

Yra dvi tipiškos priežastys, dėl kurių partnerystė neveikia taip, kaip mes tikėjomės:

1. Mes neįvykdome jų lūkesčių dėl termino, kainos ir dėl to, kaip užkoduoti jų svetaines. Puikus pavyzdys yra tada, kai gauname labai mažai instrukcijų, tačiau agentūra iš tikrųjų turi labai konkrečias nuostatas, kaip turėtume jiems sukurti svetainę..

2. Agentūra neturi pakankamai patirties, kad mūsų paslaugos patenkintų jų poreikius.

Jie abu yra dažnai susiję, ir aš su laiku supratau, kad mūsų pačių profilis ir įmonės veiksmai dažniausiai yra pagrindinė tokių problemų priežastis, o ne mūsų partneriams.

katalino matei

Catalin Matei
Generalinis direktorius Padidinkite laikmeną
Geriausi klientų tipai yra tie, kurie jumis pasitiki ir supranta, kad yra tam tikras procesas – jie pateikia jums savo tikslą (savo tašką B) ir priverčia mus suprasti esamą situaciją (jų taškas A), o paskui – stebuklingą – jie mums leidžia tai padaryti savo darbą, išsiaiškinkime ir pakoreguokime, kol juos pateksime ten. Su šiais klientais mes pristatome daugiau ir įsitikiname, kad jie be galo patenkinti tuo, ką mes kartu dirbame. Mes mylime žmones, todėl mums lengva tai padaryti. Tai gali atrodyti paprasta, tačiau sunkiau jį pritaikyti, ypač įmonėms, kuriose dirbate su infrastruktūra, vidurinės grandies vadovybe ir kitais dalykais. Bet tai yra mūsų idealas.

O tie, su kuriais mums patinka dirbti mažiausiai (tai yra savotiškas būdas pasakyti, kad mums nepatinka dirbti su jais), yra priešingi, nei aš sakiau. Mes nelygiuojame kaip žmonės pirmiausia – dėl vertybių, nesiejame su tikslais ir jie mikrotvarkymą – nelaimės receptą – ir aš toks laimingas, kad galiu atleisti tuos klientus, kai jie nuolat eina tuo keliu. Ne mano interesams – nes tai sukuria daug chaoso ir nelaimingumo mano komandos gyvenime – ir aš myliu savo komandą.

Viena juokinga patirtis čia buvo, kai iš savo komandos gavau nuolatinius atsiliepimus, kad klientas buvo per daug reaktyvus ir maždaug 1 mėnesį mikromanzavo viską, ką jie darė – porą kartų leido jiems atkurti savo darbą dėl neaiškių trumpikių. Bet kokiu atveju aš jaučiau, kad turime nutraukti sužadėtuves, todėl ėmiau skambučio su jų rinkodaros direktoriumi, kad kai jis išgirdo, kad norime tai nutraukti, buvo visiškai sukrėstas ir baiminasi – kaip tai negali atsitikti su juo – ir dar įdomiau buvo tai, kad jis pasiūlė 3x mūsų mokesčius, jei liksime tik šokiruoti, kad aš pasakiau „ne“. Pinigai yra tik transporto priemonė. Žmonės yra tikroji vertybė.

Austin iuliano

Austinas Iuliano
Verslo mokymai ir pagrindinės kalbos kalbėjimas d.science
Geriausio tipo klientai yra tie, kurie realiai tikisi ir supranta, kas yra svarbu skatinant jų verslą. Pavyzdžiui, keliems aktoriams, su kuriais dirbau, reikėjo plėtoti jų socialinį sekimą, nes tai padėjo jiems užsisakyti daugiau koncertų. Jie buvo puikūs klientai, nes žinojome jiems reikalingą metriką ir nesitikėjome, kad sėkmė įvyks per naktį. Galėjau jiems padėti pritraukti 2–3 000 naujų „Instagram“ stebėtojų ir jie yra laimingi.

Verslo mokymai taip pat gali būti puikūs, kai lūkesčiai taip pat aiškūs. „Fortune 1000“ pagalba rinkodaros komandai sukurs vieną kampaniją nuo idėjos iki jos vykdymo, pateikdama geriausios praktikos patarimus ir palaikymą. Taip pat turėdami aiškius lūkesčius, kas bus ir neįvyks.

Iki šiol DAUGIAU tipo klientai yra tie, kurie pradeda mažinti jūsų kainą. Aš sužinojau, kad kiekvienas, kuris bando su manimi kovoti dėl kainų nustatymo, tampa pagrindine problemine klientu. Neišvengiamai jie stengiasi imtis vis daugiau ir daugiau be papildomos kompensacijos. Man patinka, kaip kiekvienas kitas verslininkas nori turėti gaivinamų klientų ir siūlys papildomų paslaugų bei palaikymo, kad sukurtų gaivinantį klientą. Kai žmonės tikisi ir reikalauja, jie pašalina mano sugebėjimą pranokti lūkesčius. Blogi klientai valdo mikrotvarką ir sprendimus priima per komitetą.

Todėl aš visiškai pašalinu visus, kurie turi blogo kliento požymius. Man pasisekė, kad turiu daugiau nei pakankamai darbo, kurį galiu pasirinkti nepriimti tokio tipo klientų. Tai sakydamas, net jei nebūčiau, nepriimčiau tų klientų, žinančių tai, ką dabar žinau.

mazdakas mohammadi

„Mazdak Mohammadi“
Įkūrėjas Mėlynių žiedas
Mūsų mėgstamiausias kliento tipas yra klientas, turintis vaizduotę ir atvirą protą. Klientai, atvykę į mūsų agentūrą, pasirengę įsivaizduoti naujas galimybes atvirai, yra klientai, kuriems labiausiai patinka dirbti su mumis ir maksimaliai išnaudoti procesą.

Mažiausiai mėgstami klientai yra tie, kurie kreipiasi į mūsų agentūrą ir turi būti dominuojantys, ir tiki, kad žino viską, ką turi žinoti, ir niekas iš jų negali tobulinti savo idėjų. Šie klientai stengiasi pasiekti sėkmės naudodamiesi agentūros pagalba ir be jos, ir niekas nemėgauja šio proceso. Deja, tai yra pralaimėjimo tipo pralaimėjimo rūšis. Mano pasiūlymas – leisti ekspertams būti ekspertais. Pateikite jiems savo įmonės ateities viziją ir paaiškinkite, kodėl vizija turėtų veikti, ir pateikite agentūrai priminimus apie viziją, jei jie pasitrauktų iš kurso. Likusius (kūrybingumą ir kitaip) palikite jiems. Jums labiausiai patiks procesas, o jūsų verslas bus naudingiausias, net jei nesutiksite su juo.

apiplėšti betarpiškai

Robas Ungaras
Partneris „Copa Digital Group“
Kalbant apie geriausius klientų tipus, su kuriais bendraujame, mes paprastai matome, kad jie yra atvirai nusiteikę dėl technologijų, yra atlaidūs ir pasitiki mumis priimdami sprendimus, kurie jiems yra svarbiausi, ir jie nesikiša savo klientų. vadovauja kiekvienai dienai. Mes, be abejo, nuolat informuojame apie mūsų vykdomų kampanijų našumą ir einame į bet kokius projektus, tačiau tai nėra kasdienis dalykas. Mes prašome jų atsiliepimų, kai mums jų reikia, tačiau jie netrukdo mums nuolatos teikti pasiūlymų ar klausimų. Jie taip pat supranta, ką mes darome, ir nesiskundžia biudžetu. Kol mes teikiame rezultatus, visi yra laimingi.

Blogiausi klientų tipai yra gerai, jūs atspėjote – beveik priešingai! Jie vargsta dėl kainos ir bando jus suklaidinti, net neįsitikina, ar nori reklamuotis ar reklamuoti. Jie skeptiškai vertina tai. Jie valdo mikrotvarką ir nori patvirtinti kiekvieną smulkmeną ir įgyvendinti savo idėjas, net jei jie neturi prasmės. Sunku pasakyti klientui, kad jo idėja nėra gera. Dažnai jie tiesiog nėra malonūs žmonės ir su jais sunku dirbti. Atleidome klientus, su kuriais nebenorėjome dirbti, ir niekada to nesigailėjome.

Austinas Mahaffey

Austinas Mahaffey
SEO specialistas „Power Digital“ rinkodara
Mano mėgstamiausias kliento tipas yra tas, kuris pasitiki mūsų agentūra reikšmingais pakeitimais.

Kai įmonė leidžia mūsų agentūrai diktuoti ir įgyvendinti strategiją, ji suteikia mums daug daugiau laiko patobulinti šią strategiją ir galiausiai pamatyti sėkmę didesniu mastu, nei tuo atveju, jei mus sustabdo pasitikėjimo stoka..

Mano mažiausiai mėgstamas klientas, su kuriuo reikia dirbti, turėtų būti tas, kuris neturi aiškios vizijos, kur yra visas jų verslas.

Mūsų, kaip interneto rinkodaros specialistų, darbas yra žymiai jautresnis, jei mūsų kampanijos nuosekliai suderinamos su verslo tikslais. Ilgalaikiai tikslai diktuoja išsamią informaciją, pvz., Raktinių žodžių pasirinkimą, taigi, jei įmonė nežino, kur nori būti po vienerių metų, ji gali nuvažiuoti visą kampaniją..

Chrisas Pontine

Chrisas Pontine’as
Savininkas Sukurti svetainę šiandien
Geriausi klientai: manau, kad būtent klientai supranta, kokia svarbi yra rinkodara, ir supranta jiems suteiktą laiko tarpą ir suskaidymą. Taigi, šie klientai įgyja svarbą, tačiau, kaip gerai suprantame, turime pradėti kurti planą, kaip judėti į priekį, kad jų verslas augtų.

Blogiausi klientai: manau, kad įmonės, kurios nori rezultatų iškart ir nesupranta investicijų į šį metodą. Taigi, jie nori nieko nemokėti, o tada sulaukti milžiniškų rezultatų. Esmė: Mes ją visiškai išdėstome ir paprastai galime greitai pasakyti, kokio tipo klientai tai yra, todėl iškart galime nustatyti lūkesčius.

„adam-thompson-200“

Adamas Thompsonas
SEO / PPC vadybininkas „Comodo SSL Store“
Geriausias kliento tipas yra tas, kuris bendradarbiauja su jumis, kad nustatytų aiškius, realius projekto tikslus, tada leidžia daryti tai, ko reikia tiems tikslams pasiekti. Geriausias kliento tipas yra komandos draugas – jūs dirbate kartu kaip komanda spręsdami problemas, spręsdami iššūkius ir siekdami geresnių rezultatų.

Čia pateikiami keli blogi klientų tipai, kuriuos turėjau per daugelį metų:

 • "komiteto parengtas projektas" klientas. Šis klientas paskiria žmonių grupę prižiūrėti projektą (paprastai tai yra projektavimo projektas) be aiškių tikslų. Visi turi skirtingą nuomonę, niekas neprivalo ir niekas, ką darai, negali patenkinti visų. Projektas truks dvigubai ilgiau, nei turėtų, o galutinis rezultatas yra apgaulingas. (Kai atliksite 50 pakeitimų stengdamiesi visus nudžiuginti, dizainas yra tik netvarka.)
 • "Aš apgausiu tave, jei pavyks su ja atsikratyti" klientas. Aš kažkada turėjau kliento prašymą, kad mes atliktume keletą interneto svetainių kūrimo darbų, be to, kokį grafinį dizainą mums buvote pasamdę. Kai aš jam pranešiau apie susijusias išlaidas, jis pareikalavo, kad mes suteiktume papildomas paslaugas nemokamai. Paaiškinęs, kad daiktai, kurių jis paprašė, nebuvo įtraukti į sutartį, kurią jis pasirašė ir už kurią sumokėjo, jis pasakė, kad nesvarbu, nes "Aš perrašysiu sutartį ir pridėsiu ją". Niekada nesupratau, ar jis buvo toks naivus apie tai, kaip veikia sutartys, ar jam tiesiog nerūpėjo.
 • "vizionierius" klientas. Aš praradau prieš kelerius metus, kiek kartų klientas bandė parduoti man savo viziją, priversti mane sumažinti kainas, nemokamai dirbti darbą ir pan. Jie dirbo su žemės drebėjimu ir, jei aš jiems padėjau, aš ‘ D būkite už didelę atlyginimo dieną, kai tik jie smogs. Jei kada nors gausite tą patį žingsnį, atminkite, kad 90% + jų nepadarys to dideliu. Jei jie padaro tai dideliu, tiesa yra ta, kad jie neįtikėtinai pradės mokėti per daug, kad atsilygintų už visą darbą, už kurį jie už jus mažai mokėjo. Labiau tikėtinas scenarijus yra tai, kad jie supras, kad jie dabar yra didelė žuvis, ir pereis į didelę agentūrą ir (arba) pradės derybas dėl nuolaidos.

Jasonas Parksas

Jasonas Parksas
Prezidentas Žiniasklaidos kapitonas
Mūsų mėgstamiausias kliento tipas, su kuriuo turime dirbti, yra tas, kuris turi kantrybės ir pasitiki mūsų žaidimo planu. Gamtoje žmonės galvoja, kad skaitmeninės rinkodaros rezultatai įvyks per naktį. Tai netiesa, nes strategijos sukūrimui ir vykdymui reikia laiko. Mūsų klientams, kurie tiki procesu, smagu dirbti, nes mes galime pasiekti rezultatų.

Priešingai, blogiausias kliento tipas, su kuriuo reikia dirbti, yra tas, kuris bando visiškai diktuoti strategiją. Turime panaudoti kiekvieną rinkodaros vadovą ar įmonės savininką kaip išteklius, kad suprastume verslą, su kuriuo dirbame, ir patvirtintume strategiją. Žmonės iš vidaus žino verslą geriau nei mes, todėl labai svarbu dirbti kartu su jais. Beje, mūsų patirtis yra dizainas ir skaitmeninė rinkodara. Jei kas nors bando mums pasakyti, kaip vykdyti mokamą reklamos kampaniją ar sukurti pagrindinį puslapį, kuriame daug konvertuojama, agentūra galėjo būti ne pati geriausia nuoma.

ryan scollon

Ryanas Scollonas
SEO & PPC laisvai samdomas vertėjas „RyanScollon.co.uk“
Mūsų mėgstamiausi klientų tipai būtų tie, kurie neprieštarauja įstrigti, kai mums ko nors reikia iš jų, bet taip pat mielai susėda ir leidžia mums susitvarkyti reikalus. Daugelis mūsų svetainių kūrimo darbo vietų sustoja dėl to, kad reikalauja iš kliento turinio. Nors mes to prašome iš anksto, jis vis dar yra svarbiausias dalykas.

Blogiausias kliento tipas mums būtų tie, kurie jus samdo, nes jiems reikia profesionalių patarimų, tačiau jie pasirenka to visiškai nepaisyti. Neseniai turėjome projektą, kuriame buvo kuriama tikrai gerai atrodanti „posh“ restorano Londone, JK, svetainė. Bet kai jie nusprendė nepaisyti mūsų patarimų, jie pasirodė ne tokie puikūs.

custis boyd

Curtis Boyd
Operacijų direktorius Ateities sprendimų medija
Geriausias kliento tipas, su kuriuo galima dirbti, yra nusistovėjęs verslas, teikiantis 5 žvaigždučių patirtį savo klientams. Tai palengvina mūsų darbą, nes mūsų programinė įranga ir interneto protokolai leis mums iš tikrųjų sugeneruoti daugybę vartotojų sukurto turinio.

Mums blogiausia klientų rūšis yra įmonės, kurioms nelabai rūpi klientų aptarnavimas. Paprastai mes galime pasakyti, kada pirmą kartą juos pasirašome, ir visada sukelsime abejonių, tačiau išlaikymo procentas yra tikrai mažas, nes negalime generuoti vartotojo turinio, nes trūksta klientų pasitenkinimo.

Juokinga istorija, kuria galiu pasidalinti, kai klientas paskambino į mano asmeninę kamerą – rėkia, kad klientas tiesiog parašė blogą atsiliepimą apie savo verslą. Aš jiems pasakiau, kad ruošiuosi jiems parašyti blogą atsiliepimą, kad mane taip vėlai paskambino.

Tada man tai nebuvo juokinga, bet dabar galiu juoktis. ��

Steph Taylor

Steph Taylor
direktorius „Wildbloom“
Geriausias kliento tipas yra tas, kuris pasitiki mūsų kūrybine kryptimi ir nemėgina mūsų mikrovaldyti. Jie dalyvauja šiame procese ir teikia mums aiškų pranešimą bei atsiliepimus, tačiau yra pasirengę išbandyti naujus dalykus. Jie yra lankstūs ir supranta, kad nėra vienintelis mūsų klientas.

Blogiausias kliento tipas yra tas, kuris yra nuovokus ir atsisako pasitikėti mūsų nurodymu ar idėjomis. Jie prašo patikslinti, tik nuspręsdami, ar jiems labiau patinka originalas. Jie mano, kad žino geriau nei mes, ir elgiasi taip, tarsi būtų mūsų vienintelis klientas, ir mes turime būti dėkingi, kad jie dirba su mumis. Jie vargsta dėl kainų ir nuolat bando išplėsti taikymo sritį.

Vienas tokių klientų yra tas, kuris pasislėpė nuo mūsų kainų, paprašė 10 pakeitimų raundų savo tinklalapio kopijoje (net jei mes nustatome, kad kopijos pakeitimai apima ne daugiau kaip 3 raundus), ir man paskambino sekmadienio vidurnaktį, kad paprašytų papildomo laikotarpio iki būti pridėtas prie jų svetainės kopijos!

marius vetrici

Marius Vetrici
Generalinis direktorius WPRiders
Mes mieliau dirbame su klientais, kurie:

 • žinai ko nori, jų tikslas aiškus. Ir jei jiems tai nėra aišku, jie nori pasikonsultuoti. Kuris veda prie kito
 • jie domisi ne tik kaina, bet ir žmonėmis, su kuriais dirbs; jie nori leisti laiką ir susisiekti; jie ne tik apsipirkinėja kitoje agentūroje.

Mes kreipiamės į savo projektus kaip mąstantis partneris, suprantantis tiek verslo tikslus, tiek technologijas ir galintis veiksmingai juos susieti. Todėl priežastis, kodėl kliento kvalifikacija yra toks svarbus žingsnis mums, yra tai, kad mūsų suteikta vertė netinka visiems klientams. Tuo pačiu metu ne visi klientai supranta ar suvokia mūsų teikiamą vertę.

cody swann

Cody Swann
Generalinis direktorius, Pistoleto technologija
Pasitikėjimas savo klientais yra kritinis ir lemia geriausią kliento tipą. Tiesą sakant, pasitikėti yra didesnis komplimentas, nei būti mylimam. Pasitikėdami savimi, galite laisvai daryti tai, ką darote geriausiai, nuolat nesikalbėdami, siūlydami patarimus ir neklausinėdami. Visa kita yra antraeilis pasitikėjimas, taigi, tai lengva. Tai būtų lengva pasakyti "trūksta pasitikėjimo" daro blogus klientus, bet aš manau, kad agentūra turėtų prisiimti atsakomybę už tai, todėl aš sakysiu, kad perspektyvos stoka verčia sunkius santykius. Ką aš turiu omenyje tai yra internetas, iš esmės yra netikras meistras.

Kartais nutinka dalykų, nesvarbu, kaip kruopščiai planavote, išbandėte ir kuriate atsargines kopijas, programa sugenda arba svetainė nebus įkelta. Tiesą sakant, prastova ar avarija gali visiškai neturėti nieko bendra su kūrėju. Jungiklis gali būti neprisijungęs arba ląstelių bokštas gali sumažėti. Yra milijonas skirtingų galimybių. Aš turiu omenyje, kad net ir didžiausios pasaulyje sistemos, tokios kaip „Facebook“, „Twitter“, AWS ir „Bank of America“, turi trūkumų.

Tiesą pasakius, bet kokius trūkumus ir trūkumus priimame prie širdies ir niekas nėra griežtesnis kritikas nei mes, bet jei kiekvieną kartą įvykus nedideliam akibrokštui klientas pasidaro blogesnis už šlapią vištą, santykiai gali tapti kliūtimi..

alex andrade

Aleksas Andrade-Walzas
Rinkodaros skyriaus vadovas Erdviškai
Mano mėgstamiausi klientai yra tie, kurie man kelia iššūkį šiek tiek peržengti ribas. Po kurio laiko laisvai samdomi projektai pradeda susilieti, tačiau visada yra keletas klientų, kurie nuoširdžiai džiaugiasi darbu ir ateina į kiekvieną susitikimą, kupiną idėjų, išbandyti. Jie nori sukurti strategiją, užuot išbraukę ką nors iš kontrolinio sąrašo, ir nori išbandyti bei tyrinėti, kol drauge rasime tai, kas jiems labiausiai tinka. Tai yra klientai, kurie mano dieną.

Mano mažiausiai mėgstami klientai yra tie, kurie ateina neturėdami aiškaus tikslo. Kiekvieno ketvirčio pabaigoje skyriai, kurių biudžetai yra pertekliniai, ieško naujų projektų; Vis dėlto, kai jie ateina neturėdami aiškaus tikslo optimizuoti, neįmanoma įrodyti savo vertės ir padaryti juos laimingais..

Harris rudas

Harrisas Brownas
Įkūrėjas HFB reklama
Geriausias kliento tipas, su kuriuo galima dirbti, yra apmokamas. Su jumis dirbantis klientas padeda jums iškart atsakyti į klausimus ir rūpesčius, kad įgyvendintumėte projektą.

Blogiausias tipas yra tas, kuris nemoka arba turite persekioti kiekvieną smulkmeną ir išvilkti ją mėnesiais. Kaip ir dabar, turiu klientą, kuris mėnesį vis dar laukia atitikties komandos.

Brock Murray

Brokas Murray’as
COO ir vienas iš įkūrėjų seoplus+
Geriausias kliento tipas yra tas, kuris:

 1. Bendrauja ir reaguoja. Jie nori išmokyti jus apie jų produktą, paslaugas ir pramonę. Jie taip pat praneš jums, ar jie nepatenkinti jūsų paslaugomis, ir papasakos priežastis, kodėl taip yra.
 2. Nori išbandyti naujus dalykus, kad pasinaudotų naujomis strategijomis, kurios gali būti naudingos. Pavyzdys galėtų būti naujas skelbimo formatas „Facebook“ arba naujas socialinis tinklas.
 3. Yra kantrus ir turi realius lūkesčius. Jie nesitiki, kad po dviejų mėnesių SEO optimizavimo užims pirmą vietą. Jie nori kurti ilgalaikę strategiją ir nesureikšmina trumpalaikių laimėjimų.
 4. Vertina jūsų laiką ir kompetenciją. Nėra nieko blogiau už klientą, kuris neklauso jūsų patirties ar rekomendacijų. Vėliau abu galite sumokėti už šią klaidą.

tena pettis

Tena Pettis
Savininkas TenaPettis.com
Geriausi »tie, kurie yra visiškai aiškūs dėl to, kam jie tarnauja ir ką daro dėl šių klientų. Kai klientai ateina pas mus dėl (naujo) prekės ženklo naudojimo ir jie vis dar susiaurina bet kurį iš šių dviejų atvejų, dažniausiai tai sukelia prekės ženklo painiavą ir mes galų gale einame pirmyn ir atgal 100 kartų per daug kartų. Kai jie aiškūs, projektas yra malonus abiem šalims, o klientas dažniausiai gauna tai, ko nori iš karto, neskausmingai išgydamas baimės reikalaujančio redagavimo proceso..

Blogiausia »tiems, kurie patiria didžiulį skubėjimą. Staiga jie tiki, kad yra vienintelis asmuo, egzistuojantis Žemės planetoje, ir mes dabar leidžiame savo gyvenimui, kad būtume jiems paskambinę / tekstas / el. Paštas / telefonas / pasiuntinys / instastija.

Chrisas Powelis

Chrisas Powelis
Ištaisykite laikmeną
Klientai, kuriems man labiausiai patinka dirbti, turi 2 pagrindinius bruožus:

 1. jie gerai supranta, ko nori,
 2. jie nori išleisti šiek tiek daugiau už kokybę. Šie projektai paprastai turi minimalią trintį ir greitai juda.

Turėtumėte galvoti, kad blogiausias kliento tipas būtų tas, kuris nežinojo, ko nori, ir nėra tikras, koks jų biudžetas. Vis dėlto tai nėra ypač tiesa – tai galimybė juos šviesti, konsultuoti ir parduoti. Man mažiausiai malonus kliento tipas yra tai, kai 3 elementai susideda ir sukuria tobulą nusivylimo audrą:

 1. jie nori tono funkcionalumo,
 2. jie perskaitė keletą internetinio dizaino straipsnių arba jų sūnėno brolis yra kūrėjas, todėl, jų manymu, tai daro juos kvalifikuotus
 3. pasakyk man, ką turėčiau įkrauti, o tai iš esmės yra žemės riešutai. Tokio pobūdžio projektams nutinka tiek daug siaubingų dalykų – aprėptis, nikelis ir nugrimzdimas, didžiuliai pokyčiai "maži keiksmai"… Visi galime tai pajausti, kai kalbame su tokio tipo klientais, o kai verslas vyksta lėtai, kartais mes juos priimame, mąstydami. "šį kartą bus kitaip." Bet taip nėra ir jie visi baigiasi tuo pačiu: veidas žemyn į ašarų, alkoholinių gėrimų ir savęs gailėjimo baseiną.

kraigo andrews

Craigas Andrewsas
Įkūrėjas Allies4me
"Jei pateiksite mums tokio tipo augimą, tai sulaužys įmonę." Tai žodžiai, kuriuos man pasakė pasaulinis rinkodaros direktorius. Ji vadovauja pirmaujančios technologijų įmonės elektromagnetinio spektro erdvėje rinkodarai. Mums įprasta pateikti triženklį pagrindinės metrikos padidėjimą savo klientams ir tai ją gąsdino. Tai vienas iš nedaugelio atvejų, kai girdėjau ką nors sakant, kad jie nenorėjo, kad pardavimai išaugtų dvigubai. Bet jie turi tik 50% pristatymo procentą laiku – taigi, tai prasminga. Šiuo metu ketiname atlikti darbą kitoje verslo dalyje, kuri nenutrūks, jei padidinsime pardavimus. Jie sudaro aparatinę, programinę įrangą ir siūlo paslaugų sutartis. Pažiūrėsime, ką galime padaryti, kad padidintume paslaugų sutartis.

Man ši istorija pasirodė juokinga, nes jie bijojo augimo. Neįprasta mano pasaulyje.

Mėgstamiausias kliento tipas: klientai, vertinantys norą ir norintys rizikuoti drąsiais žingsniais, yra mano sąrašo viršuje.

Dalykai, kurie man mažiausiai patinka: Neapibrėžtumas, komitetai, žmonės, kurių internetinis našumas niekada nebuvo įvertintas, pasakojantys, kaip jie suprojektavo svetainę.

aleksanderis ratkovičius

Aleksandaras Ratkovičius
Įkūrėjas Neparno 10
Savo agentūroje pastebėjome, kad lengviau dirbti su klientais, kurie mumis pasitiki ir turi kantrybės siekti rezultatų. Kadangi mes užsiimame SEO verslu, reikia šiek tiek laukti geriausių rezultatų. Kartais tai būna keli mėnesiai, kartais net metai. Jei klientas negali ilgai laukti arba nepasitiki mumis, atsitinka, kad mes sustojame gal mėnesį, prieš padvigubindami jo apsilankymus svetainėje ar pan..

O kalbant apie pasitikėjimą, kartais turime klientų, norinčių patvirtinti kiekvieną straipsnį, kurį jam rašome, nesvarbu, kur jis bus paskelbtas, patvirtinti kiekvieną įvaizdį, kurį paskelbsime socialiniuose tinkluose, beveik kiekvieną mūsų padarytą smulkmeną. Tai užima daug laiko ir gana lėtina darbą. Jų pasitikėjimas pagreitina procesą ir laukia tikrojo rezultato laukimo laikotarpio.

Danielis kuipers

Danielis Kuipersas
Savininkas Internetinės rinkodaros agentūra
Kaip palyginti maža internetinės rinkodaros agentūra, daug dirbu su palyginti mažomis įmonėmis. Per pastaruosius metus aš atskyriau dviejų tipų smulkaus verslo savininkus: tą, kuris yra susijęs ir atsidavęs projektui, ir viską žinantį..

Aišku, įsitraukęs klientas yra mano mėgstamiausias. Šie tipai paprastai yra atviri ir jiems nėra sunku patikėti mano žiniomis. Nors jie galbūt norės žinoti viską, ką darau, mielai jiems galiu pasakyti. Tiesiog todėl, kad jie bando iš to pasimokyti, o ne todėl, kad tikrina mane. Šie klientai paprastai yra labai naudingi.

Kita vertus, „viskas žinai“ yra mano mažiausiai mėgstamas klientas. Pavyzdžiui, kai tokio tipo klientų per savaitę negalima rasti keliose pirmosiose SERP vietose, jie tiesiog gali anuliuoti pakeitimus, kuriuos aš padariau jų svetainėje, kad padidinčiau jų našumą „Google“. Arba kai bandau padidinti perskaičiavimo kursą, jie pareiškia, kad geriau pažįsta savo klientą ir aš turėčiau laikytis jų pačių idėjų. Nors duomenys sako kitaip !! Mano nuomone, tai yra tikrieji klientai iš pragaro.

Davidas Aleksandras

Deividas Aleksandras
Dizaineris, kūrėjas & Skaitmeninė rinkodaros priemonė Labirintas
Mano mėgstamiausias kliento tipas, su kuriuo aš galiu dirbti, yra tas, kuris suteikia man laisvę, kad pagal savo patirtį ir kompetenciją įsivaizduočiau jų projektą ir idėją. Blogiausios rūšies klientai yra tie, kurie yra neorganizuoti ir nuolat keičia trumpąją knygą bei nekelia pasitikėjimo jumis vadovauti projektui geriausia linkme.

Blogiausias kliento, kuriam trūksta organizavimo įgūdžių, pavyzdys yra tada, kai virėjų yra per daug, o ne vienas priima sprendimus. Štai kodėl svarbu sudaryti planą ir įsitikinti, kad jūsų klientas supranta, jog gali kilti papildomų išlaidų, jei norime pirmyn ir atgal išbandyti idėjas, o ne vadovautis pradiniu planu..

Mokymasis kvalifikuoti klientus yra tas įgūdis, kuris padėjo man plėsti savo verslą, tuo pačiu gerinant efektyvumą, o ne prarandant kontrolę. Pastarąjį aš per gerai žinau.

Išvada

Laikas susitvarkyti daiktus. Tai padaryti buvo gana didelis nuotykis, turėdamas tiek daug žmonių, kad pasidalintų savo įžvalgomis su mumis!

Ką tu manai? Jei esate toje pačioje valtyje, norėtume išgirsti ir jūsų mintis. Jei turite kokių intriguojančių ar juokingų istorijų, pagrįstų savo patirtimi su klientais, nedvejodami komentuokite! ��

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector