Pagrindinis interneto svetainių kūrimo verslo vadovas – nuo pirmųjų klientų suradimo iki pat vardo sau kūrimo

Pagrindinis interneto svetainių kūrimo verslo vadovas – nuo pirmųjų klientų suradimo iki pat vardo sau kūrimo

Pagrindinis interneto svetainių kūrimo verslo vadovas – nuo pirmųjų klientų suradimo iki pat vardo sau kūrimo
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Pradėti internetinio dizaino verslą gali šiek tiek pribloškti.


Tačiau tuo pat metu, jei esate įstrigęs darbe, kuris jums visiškai nepatinka, sunku paneigti galimybę panaudoti savo įgūdžius kuriant žiniatinklio dizaino verslą, kuris veikia remiantis lankstumu ir laisve..

Ar jūs verčiau kenčiate, nes esate nuolat apkūni streso? Arba jūs esate pasirengęs rizikuoti, jei tikėsite ką nors geresnio?

Norėdami būti tikri, yra daug įvairių elementų, į kuriuos turėsite atsižvelgti pradėdami internetinių svetainių kūrimo verslą. Šis vadovas išmokys jus:

 • Kaip susirasti ir elgtis su klientais
 • Kaip paleisti savo verslo pagrindinę programą
 • Kaip planuoti ateitį ir augti

Lengviausias būdas nugalėti savo užsidegimo jausmą prieš pradedant all-in pradedant internetinio dizaino verslą? Aktyviai pasiruoškite visoms galimybėms!

Internetinių svetainių kūrimo verslo pradžia

1. Prieš pradėdami ką nors kita …

Pažvelkime tiesiai į priekį: neturėdami klientų, neturite perspektyvaus verslo. Žinoma, pirmą kartą pradėdami, jūs neišvengiamai praleisite daugiau laiko, kad sunaikintumėte galimybes, nei atliksite realų darbą.

1.1. Ką daryti prieš miegojant visą darbo dieną

Jei šiuo metu dirbate visą darbo dieną kitam asmeniui, gali būti naudinga pradėti savo perėjimą nustatant perspektyvas prieš išeinant. Idealiu atveju taip pat lauksite, kol susidarys bent kelių mėnesių neatidėliotinos išlaidos (6–12 mėnesių yra auksinis standartas).

Kol leidžiate laiką, taip pat galite jį produktyviai panaudoti. Pradėkite dirbti su profesionalia medžiaga, kurios jums neišvengiamai reikia, pavyzdžiui:

 • Jūsų profesinės portfelio svetainė
 • Pasiūlymų šablonai
 • Vizitinės kortelės
 • Socialinės žiniasklaidos prekės ženklas (Viršelio nuotrauka, bios)

Tai taip pat gali būti puikus laikas minties lyderystei formuoti. Yra tiek daug interneto svetainių kūrimo ir „WordPress“ tinklaraščių (arba kitų svetainių, kuriose jūsų tikslinis klientas dalyvauja), kurie priima svečių pranešimus – galite išbandyti savo jėgas rašydami keletą iš jų. Tiesiog būtinai įtraukite patrauklią nuorodą į savo portfelio svetainę. WPMU DEV siūlo įžvalgas, kaip sėkmingai pasidaryti svečių tinklaraščių vietas.

Jei bent jau nesate rašytojas, pakomentuokite tuos pramonės tinklaraščius ir tokiu būdu praneškite savo vardą.

Pradėjus interneto svetainių kūrimo verslą, būtina aplankyti svetainę, nes ji leidžia parodyti savo unikalų stilių ir įgūdžius. Tai yra daug asmeniškesnis (ir profesionalus), o ne tik sąskaitos sukūrimas tokioje portfelio platformoje kaip „Behance“.

Kadangi mes kalbame apie interneto svetainių kūrimo verslo pradžią, manau, kad "kurkite sau portfelio svetainę" -dalis neskamba kaip kažkas sunkaus. Štai keletas įkvėpimų – nuostabių portfelio svetainių rinkinys.

Jei jums nepatinka rašyti, yra daugybė kitų būdų, kaip tapti žinomiems bendruomenėje (ir „WordPress“ / tinklalapio dizainas, ir jūsų konkreti dėmesio sritis), pavyzdžiui:

 • Dalyvaukite „Twitter“ pokalbiuose (apsilankykite „TweetReports“ ieškomo sąrašo)
 • Reguliariai skelbkite apgalvotą turinį socialinėje žiniasklaidoje. Tai padeda sugalvoti temines idėjas, kurios parodo jūsų kompetenciją: patarimai dėl interneto svetainių kūrimo, darbo pavyzdžiai, jūsų parašyti straipsniai ir pan..
 • Dalyvaukite internetiniuose aukščiausio lygio susitikimuose ir (arba) konferencijose „WordCamp“. Susipažinkite su konferencijų organizatoriais, kad gautumėte geresnę galimybę sutikti savo vietas!

Be abejo, norėdamas būti kažkuo žinomas, turi už kažką stovėti. Tiksliau, jums reikia nišos žemyn.

1.2. Nuspręskite, kas yra jūsų tikslinis klientas

Nepakanka pridėti neaiškų "Žiniatinklio kūrėjas" jūsų „LinkedIn“ profilio pavadinimas. Jei norite sukurti įtaką, turite specializuotis. Nors galite nerimauti, kad tai riboja, nuoširdžiai atrodo, kaip visi geriausi uždirbantys uždirbo šešis skaitmenis (ir dar daugiau).

Kai jau nustatysite savo nišą (ir su tuo būtų gerai žaisti), įsitikinkite, kad apie tai pranešate savo portfelio svetainėje ir kitose internetinėse laikmenose. Vykdydami šį procesą praleiskite šiek tiek laiko kurdami savo tikslinio kliento asmenybę (pagrindinį jūsų tikslinio kliento biografiją)..

„HubSpot“ „MakeMyPersona“ įrankis siūlo nesudėtingą būdą tai padaryti.

Turėtumėte kuo daugiau sužinoti apie tuos žmones.

Kur jie atostogauja? Kaip juos geriausiai pasiekti? Ko jie reikalauja iš interneto? Ir tt.

padaryti asmenybe

1.3. Nuspręskite, ką pasiūlyti

Mes jau palietėme nišinio darbo svarbą. Kyla klausimas: kaip?

Čia yra keletas idėjų, padėsiančių apibrėžti jūsų specialybę pradedant internetinio dizaino verslą:

 • Siūlykite „WordPress“ priežiūros paslaugas (branduolys, papildinys, temos atnaujinimai)
 • Suprojektuokite ištisus svetainių projektus naujoms įmonėms
 • Didžiausią dėmesį skirkite tam tikro tipo svetainių dizainui: el. Prekybai, narystės svetainėms ir kt.
 • Konvertuokite svetaines iš kitų platformų (pvz., „Weebly“, „Squarespace“, Drupalis) į „WordPress“ ar net PSD į „WordPress“
 • Dėmesys pertvarkymui / reaktyviam modifikavimui
 • Darbas su klientais tam tikrose pramonės šakose: vyriausybėje, smulkaus verslo įmonėse, B2C ir kt.

Nėra klaidingų atsakymų – žaiskitės su galimybėmis, kol nusileisite prie laimėtos kombinacijos!

1.4. Nustatykite savo kainas

Apskritai didelių projektų projektiniai įkainiai yra geresni nei valandiniai įkainiai, nes žmonės neabejoja, kaip jūs leidžiate savo laiką – jis jau yra apskaitomas ir jie jau yra už jį sumokėję. Valandos įkainiai verčia jus erzinančius pokalbius ir jūsų kompetencijos nuvertinimą.

Tai pasakė, Projekto įkainiams įvertinti galite naudoti valandos įkainius.

Gera idėja apskaičiuoti jūsų idealų valandinį įkainį, net jei jūsų klientai niekada nesinaudoja šia informacija. Jei pirmą kartą ruošiatės laisvai samdomam darbuotojui, nepamirškite įskaičiuoti pašalpų (medicininio draudimo), nedarbingumo ir atostogų dienų išlaidas. Be to, nepamirškite, kad turėtumėte planuoti sutaupyti 20–30% mokesčių!

„Nation1099“ tarifų skaičiuoklė gali būti naudinga prijungiant visą šią informaciją, kad nusileistumėte reikiamu numeriu.

Taip pat galite apsilankyti šie su verslu susiję skaičiuotuvai.

Norėdami pasitikėti savimi, palyginkite savo kainas su pramonės įkainiais (štai kaip tai veikia „WordPress“ pramonėje).

interneto dizaino verslas

2. Pradėkite nuo klientų – štai kaip juos rasti

Atsakant į visus svarbiausius klausimus, laikas pradėti viešai dalytis žiniomis, kad jūsų interneto svetainių kūrimo verslas yra paruoštas klientams. Jei turite kelis klientus, rizikuojate mesti visą darbo dieną!

Raktas į sėkmę? Nelaikykite rinkodaros vienareikšmiška užduotimi. Sėkmingi dizaineriai nuolatos ieško galimybių skatinti savo verslą – nelaukia, kol pateks į vietą, kur neturi klientų ir neturi ką veikti.

2.1. Pasinaudokite esamu tinklu

Vienas iš geriausių pirmųjų žingsnių yra pradėti aiškiai parodant savo ketinimus turimame tinkle. Paskelbkite viešai apie interneto svetainių kūrimo verslo pradžią socialiniuose tinkluose ir susisiekite su draugais, šeima ir kolegomis, kurie galbūt galės atsiųsti jums siuntimus. Tiesiog nebūkite ištvermingi – jums ne darbas yra darbas.

2.2. Dalyvaukite socialinėje žiniasklaidoje

Kol mes kalbame apie šią temą, taip pat gali būti naudinga sukurti socialinės žiniasklaidos strategiją, kad galėtumėte nepamiršti savo tinklo, naudodamiesi kai kuriomis anksčiau šiame straipsnyje aprašytomis temų idėjomis..

„LinkedIn“ gali būti puikus potencialių klientų šaltinis dėl B2B pobūdžio. „Twitter“ yra nuostabi vieta, kur galima prisidėti prie interneto dizaino bendruomenės. Taigi pradėkite pokalbius su kitais „WordPress“ profesionalais ir būsimomis įmonėmis, su kuriomis norite dirbti. Sukurkite sąrašus padėti organizuoti pokalbius (mano „WordPress“ yra geriausia „Twitter“ sąrašas gali būti gera vieta pradėti!).

linkedin

2.3. Eksperimentuokite su vaizdo įrašu

Jei dar neturite daug auditorijos, galite pabandyti sukurti ją naudodami vaizdo rinkodarą. Vaizdo rinkodara greitai tampa viena populiariausių turinio rinkodaros priemonių. Sukurkite savaitę „Facebook Live“ serijas, pagrįstas jūsų internetinio dizaino specialybe ir siūlančias nemokamus patarimus mintims kurti.

2.4. Eksperimentuokite su mokymosi platformomis

Dėl susijusios pastabos tai taip pat gali padėti sukurti trumpas klases tokiose platformose kaip „Skillshare“ ar „Udemy“, kad būtų galima užpildyti pardavimo kanalą ir suburti žmonių, kurie gali būti jūsų prekės ženklo ambasadoriais, auditoriją..

Tiksliau, „Skillshare“ teikia daug pradedančiųjų išteklių, kad galėtų pradėti dirbti, ir palaiko naujus mokytojus, rengdami mėnesinius iššūkius prizais (įskaitant rinkodaros funkcijas).

Jie leidžia išorines nuorodas į nukreipimo puslapius, kur mainais į el. Pašto adresus galite pateikti klasės išteklius.

įgūdžių pasidalijimas

2.5. Susikurkite el. Pašto sąrašą

Kartu su šiomis pastangomis pradėkite kurti savo el. Pašto adresus, savo portfelio svetainėje pritraukdami kvalifikuotų klientų su atitinkamu švino magnetu. Norėdami surinkti tikruosius el. Pašto adresus, galite naudoti bet kurį iš šių įrankių.

A švino magnetas yra kažkas, kas patraukia jūsų tikslinę auditoriją ir siūlote mainais į asmens el. pašto adresą: galbūt patogus kontrolinis sąrašas, el. knyga ar šaltinių sąrašas.

Praleisti laiką el. Pašto rinkodarai svarbu pirmiausia todėl, kad el. Pašto sąrašas yra kažkas, kas jums priklauso – stebėtojai, kuriuos pasiekiate kitose platformose, gali pasitraukti, jei platforma kada nors nuspręstų jus išstumti ar uždaryti..

el. knyga

2.6. Atlikite šaltą informavimą

Nesvarbu, verslo plėtros pastangos neturėtų būti kažkas, kas atsitiks tik tada, kai jums reikia naujų klientų – tai yra nuolatinis procesas, užtikrinantis, kad jūs nuolat dirbate savo lėkštelėse. Sukurkite tikslą per savaitę nutraukti tam tikrą skaičių įmonių ir stebėkite savo sėkmės procentą uždarydamas perspektyvas, kad nustatytumėte, kiek indėlių veda į sudarytus ir laimėtus sandorius.

Nors darbo planavimas šiek tiek skiriasi nuo kai kurių aukščiau paminėtų rinkodaros idėjų, bent jau pirmą kartą pradėdami, jūs turėsite atlikti abu.

Naudokite CRM (ryšių su klientais valdymo įrankis), kad galėtumėte sekti savo sandorio etapus su įvairiomis perspektyvomis ir su kuo jums reikia vadovautis.

„Hubspot“ siūlo patikimą nemokamą variantą.

hubspot

3. Efektyviai vykdykite savo interneto svetainių kūrimo verslą – užkulisius

Taigi štai koks dalykas: neužtenka tik atlikti darbą ir atlikti rinkodarą. Pradėdami interneto svetainių kūrimo verslą, taip pat turite perimti kai kuriuos vaidmenis, kuriuos paprastai atlieka specializuoti įmonės padaliniai.

Tai iš tikrųjų gali būti pati sunkiausia ir erzinanti žiniatinklio kūrimo kompanijos dalis! Tačiau geriausia dalis, sukurianti laisvę ir lankstumą aplink jūsų aistrą, daugiau nei kompensuoja. Pradėdami interneto svetainių kūrimo verslą, rasite būdų, kaip palengvinti šį skausmą, ir surasite daugiau laiko susitelkti ties pagrindinėmis mūsų verslo užduotimis..

Bet kadangi jūs tik pradedate veiklą, susitelkime į tai, apie ką dabar reikia galvoti.

3.1. Sutartys & pasiūlymai

Idealiu atveju, prieš miegodami visą darbo dieną, jūs skyrėte šiek tiek laiko sukurti laimėjusio pasiūlymo šabloną.

Keletas svarbiausių dalykų, kuriuos reikia įtraukti į savo pasiūlymą / galimą sutartį:

 • Aiškiai apibrėžta darbo apimtis (įskaitant tai, ko neapima jūsų projekto norma)
 • Konkretūs produktai vartotojui patogia kalba
 • Laiko eiga ir gairės

Nepamirškite sumokėti už „WordPress“ temas, papildinius ir kitus būtinus įrankius, reikalingus darbui atlikti. Pvz., Jei jums padeda SEO, galite atsižvelgti į savo SEO įrankių kainą.

Negalima judėti pirmyn be pasirašytos sutarties sutikimas su jūsų sąlygomis ir išankstinis mokėjimas (net jei tai tik dalinis mokėjimas).

And.co yra puikus nemokamas sutarties įrankis, pradedant nuo to, kuris siūlo e. parašo galimybes ir perspėjimus apie jūsų dokumentų peržiūrą. Taip pat galite ją naudoti rinkdami įmoką ir būsimus mokėjimus.

ir.co

Kitas variantas? LegalZoom teisinių dokumentų šablonai, kuriuos galima įsigyti už prieinamą mėnesinę prenumeratą.

Taip pat naudinga, jei jūsų pradinį sutarties šabloną patikrins advokatas. JAV vietinis smulkaus verslo plėtros centras (SBDC) gali nemokamai suteikti prieigą juridiniams ir apskaitos specialistams!

legalzoom

3.2. Verslo įtraukimas

Tam tikru metu jūs galite manyti, kad būtina įtraukti savo verslą – suteikti tam tikrą teisinę apsaugą atskyrus asmeninį ar verslo turtą. Norėdami tai padaryti, turėsite užpildyti kai kurias formas ir pateikti mokėjimą savo valstijai / šaliai. Tai padeda turėti gerą teisininką ar buhalterį iš jūsų pusės (arba padėti iš vietinio SBDC, kaip minėta aukščiau)..

Nepaisant to, kur įtraukiate savo verslą, būtinai patikrinkite vietines taisykles ir reglamentus, taip pat pasikonsultuokite su kitais savo nišos verslais, kad nustatytumėte, ko jums reikia norint pradėti..

3.3. Verslo administracija

Pradėti interneto svetainių kūrimo verslą reiškia prisiimti daugybę vaidmenų, kurių tikriausiai nenorėtumėte, tačiau jų neignoruokite!

Štai kelios skrybėlės, kurias turėsite dėvėti kaip naujas žiniatinklio dizaino verslo savininkas:

 • Apskaita / Buhalterija: Naudokite apskaitos įrankį, pvz Pradinės knygos arba Greitosios knygos siųsti sąskaitas faktūras, gauti mokėjimą ir sekti išlaidas.
 • Rinkodara: Mes jau pasidalinome keletu konkrečių patarimų, bet esmė ta, kad jūs neturėtumėte laukti, kol klientui trūks darbo norint parduoti savo verslą – tai yra ilgalaikis procesas.
 • Nuoma / valdymas: Galiausiai galite nuspręsti perduoti mažesnius projektus ir administracines užduotis (galite išbandyti „Fiverr“), todėl tai padeda sukurti nuomos ir valdymo procesą, kai tik suprantate šį poreikį. Tuo tarpu sukurkite kiek įmanoma daugiau procesų dokumentus, kad net jei dar nesate pasirengę samdyti, būsite pasiruošę, kai tinkamas laikas!

3.4. Tvarkykite savo įrankius

Dirbant tranšėjose ir įgyvendinant savo projektus, prasminga sustoti ir pagalvoti apie jūsų naudojamus įrankius. Galbūt jau esate susipažinęs su daugeliu svarbių interneto dizaino įrankių, tačiau tuo pat metu ne visi iš jų bus tokie veiksmingi, kai bus padidinta ir įtraukta į interneto svetainių kūrimo verslą..

Kitaip tariant, vien todėl, kad kažkas anksčiau jums buvo naudingas, dar nereiškia, kad jis ir toliau veiks profesionalioje verslo aplinkoje, kurioje esate dabar..

Apsvarstykite šį puikių įrankių, skirtų interneto dizaineriams ir „WordPress“ vartotojams, ratą. Į sąrašą įtraukti tokie dalykai kaip laiko stebėjimas, dokumentų tvarkymas, projektų valdymas, bendravimas su klientais, darbas su grafiniu dizainu, kodų kūrimas ir dar daugiau.

4. Padidinkite dydį, uždirbkite daugiau pinigų & suteikti daugiau vertės

Kai pirmą kartą pradėsite internetinių svetainių kūrimo verslą, turėsite pasididinti savo gretas. Tai gali reikšti, kad imsitės mažai apmokamo darbo, kad galėtumėte susikurti savo portfelį – ne visai spalvingą, bet tai, ką iš esmės turėjo padaryti visi jūsų padėtyje esantys asmenys!

Kai būsite labiau įsitvirtinę, norėsite pradėti galvoti apie tai, kaip padidinti vertę savo pasiūlymuose, kad galėtumėte užsidirbti daugiau pinigų. Tiesą sakant, niekas netrukdo pradėti dirbti su šiais dalykais. Jus riboja tik energija ir dėmesys, kuris bus šiek tiek suskaidytas atliekant daugelį kitų šiame straipsnyje anksčiau aprašytų veiklų.

Štai keletas idėjų, kaip užsidirbti daugiau pinigų savo interneto dizaino verslui:

 • Prisiregistruokite kaip savo mėgstamų „WordPress“ produktų (papildinių, temų, prieglobos) partneriai ir rekomenduokite juos savo klientams už komisinį atlyginimą. Norėdami rasti sėkmę, aiškiai nurodykite dukterinių įmonių informaciją (pvz.,. "Šiame straipsnyje yra filialų nuorodos") ir būkite skaidrūs apie savo patirtį su produktu.
 • Uždirbkite dar daugiau pinigų tiesiogiai valdydami klientų žiniatinklio prieglobą ir nuolatinę „WordPress“ priežiūrą (papildinys, tema, pagrindiniai atnaujinimai – taip pat periodinius svetainės turinio atnaujinimus / pakeitimus, kaip reikalauja jūsų klientas)..
 • Toliau mokykis naujų dalykų. Žinoma, nėra jokios priežasties bandyti išmokti visko, kas reikalinga žiniatinklio dizainui / plėtrai, tačiau turėtumėte stengtis neatsilikti nuo savo nišos / specialybės. Sekite „Google“ 20% taisyklė mokymuisi / tobulėjimui – praleiskite laiką eidami į konferencijas, baigdami kursus ir skaitydami daugiau apie kodavimą, kad išliktumėte švieži. Skirdami tam laiko, jūs taip pat iš esmės rašote savo pasiūlymą su esamais / naujais klientais. Jūsų žinios tikrai yra ko vertos!
 • Kurkite informacinius produktus. Paslaugų pardavimas reiškia, kad jus riboja turimas laikas ir energija. Produktų pardavimas reiškia neribotą pajamų potencialą. Paklausk savęs, "Ką aš pakankamai žinau, norėdamas parašyti e-knygą ar sukurti internetinį kursą?".

Galutinės mintys apie interneto svetainių kūrimo verslo pradžią

Atliekant kiekvieną iš šių žingsnių, norint pradėti kurti internetinio verslo verslą, nereikia visiškai pribloškti.

Kokių dar turite klausimų apie interneto svetainių kūrimo verslo pradžią? Pasidalykite savo mintimis komentaruose ir kartu padėkime augti bendruomenei naudinga pagalba!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector