Lygiai taip pat geros 4 nemokamos „Jira“ alternatyvos 2020 m

Kodėl vis dėlto jums reikėtų „Jira“ alternatyvų? Na, nuoširdžiai kalbant, „Jira Software“ iš tiesų yra įspūdinga. „Atlassian“ – už jos esanti įmonė – ne tik sukūrė puikų plėtros ir projektų valdymo įrankį, bet ir pateikė daugybę kitų įrankių, integruotų su pagrindiniu paketu (dokumentų tvarkymo, pagalbos tarnybos ir kt. Tvarkymo)..


Bet kaip mane išmokė gyvenimas, tik lašiniai neturi jokių praradimų. Ir yra vienas didžiulis dramblys kambaryje su Jira.

Kainodara.

Štai kodėl ieškoti nemokamų „Jira“ alternatyvų iš tiesų yra puiki idėja, kad jūsų komanda taptų produktyvesnė be didelių išlaidų. Anksčiau palyginome mokamas alternatyvas, bet dabar laikas sutelkti dėmesį tik į nemokamas.

Nemokamos JIRA alternatyvos

Pripažįstama, jei jūsų komandoje yra mažiau nei 10 žmonių, tada „Jira“ yra labai prieinama, tik 10 USD / mėn.

Bet kita 7 USD per mėnesį riba vartotojui nėra laipsniškas augimas. Jei turite 15 žmonių, tai yra 105 USD / mėn. Ir taip toliau:

jira-programinės įrangos kainodara

Tada yra keli priedai (pvz., „Confluence“ bendradarbiavimo priedas), už kuriuos taip pat turite mokėti papildomai:

Jira atnaujinimai

Taigi padarykime tai tiesiogiai … ten turi būti kiti sprendimai, kurie yra labiau prieinami arba, dar geriau, nemokami.

Būtent apie tai mes kalbame šiandien! Čia yra keturios geriausios „Jira“ alternatyvos:

Nemokamos Jira alternatyvos

1. Trello (trello.com)

trelo

Aš kurį laiką buvau „Trello“ vyrukas. Man patinka dizainas, paprastumas ir bendra laisvė, kurią man suteikia šis įrankis. Turiu pripažinti, kad po gaubtu tai gana grubus sprendimas. Turiu omenyje, kad nėra tiek daug, kiek reikia padėti valdyti savo projektus. Tačiau dėl to „Trello“ yra neįtikėtinai lanksti, todėl joje jums reikia sukurti savo sistemas.

Tuo pačiu metu jis turi puikių įmontuotų mechanizmų, kurie leidžia „Trello“ modelį naudoti. Pvz., Komentuojama, įkeliami failai, organizuojama „nuvilkite“ ir integruotos su laiko stebėjimo ir sąskaitų faktūrų išrašymo programomis, tokiomis kaip „Derlius“..

Iš esmės „Trello“ suskirsto jūsų darbo vietą į atskiras lentas »kiekvienoje plokštėje yra atskiri sąrašai» ir kiekviename sąraše yra atskiros kortelės. Galite pasiimti visa tai, iš naujo sulyginti, jei norite, ir įdėkite ten bet kurią norimą informaciją. Ši laisvė daro ją viena iš geriausių „Jira“ alternatyvų.

Pastaba: Atminkite, kad „Atlassian“ nusipirko „Trello“, todėl jis priklauso tai pačiai įmonei kaip „Jira“. Nemačiau jokių blogų sąsajos pokyčių, tik pastūmėjimo priversti vartotojus susimokėti už aukščiausios kokybės „Trello“ versiją ir integruotis su „Atlassian“ produktais..

Kainodara

 • "Laisvas planas" – 0 USD
 • "Verslo klasė" – 9,99 USD / vartotojui / mėn.
 • "Įmonės" – 20,83 USD / vartotojui / mėn.

Pagrindinės funkcijos

 • Neribotas lentų, sąrašų, kortelių skaičius, nariai, kontroliniai sąrašai, priedai ir kt.
 • "Maitinimo šaltiniai" (priedai). Jūs gausite porą nemokamai, tačiau norint integruoti „Trello“ su išoriniais įrankiais („MailChimp“, „SurveyMonkey“, „Github“, „Slack“ ir kt.), Jums reikia „Trello“ verslo klasės..
 • Pagrindinės integracijos su „Box“, „Drive“ ir „Dropbox“.
 • Failų priedai iš kompiuterio ar debesies saugojimo paslaugų.
 • Terminai ir kontroliniai sąrašai.
 • Kalendoriaus vaizdas.
 • Pranešimai el. Paštu ir galimybė atsakyti į komentarą el. Paštu.

Ar „Trello“ jums tinka??

Jei jau turite sukurtą darbo sistemą / metodiką ir jums reikia įrankio, kurį galėtumėte įdiegti ir efektyviai įgyvendinti, naudokite „Trello“ ir gerą „Jira“ alternatyvą. Tai nepaprastai lanksti, tikrai intuityvi ir lengvai naudojama. Mums tai patinka, kai paprastai, efektyviai planuojate, stebite ir judate projektus į priekį. Tai taip pat puikiai tinka bendradarbiavimui komandoje.

Eik į Trello

2. Prisimink pieną (www.rememberthemilk.com)

prisimintihemilk

Prisiminkite, kad „The Milk“ pati pažymi etiketę "intelektuali „to-do“ programa užimtiems žmonėms." Ir atrodo, kad ši žinia yra labai tiksli, todėl tai yra puiki „Jira“ alternatyva.

Prisimink, sakyčiau, pienas yra tavo draugiškas darbų sąrašas. Aš turiu galvoje, kad ji yra tinkama tvarkyti bet kokius profesinius reikalus, kurie gali kilti jūsų gyvenime, tačiau man atrodo, kad tai labiau palengvina jūsų kasdienį, asmeninį gyvenimą … padeda jums tokiais dalykais kaip apsipirkti, pasiimti vaikus iš mokyklos, ir nepraleido to koncerto šeštadienį.

Galų gale, įrankis vadinamas Prisimink pieną, o ne "Prisiminkite tą didelį darbo projektą," ar ne? Atsižvelgiant į tai, „Prisimink pieną“ yra daugybė profesinio lygio modulių, kurie daro jį perspektyviu sprendimu daugeliui projektų valdymo tikslų ir yra geras „Jira“ alternatyvų pavyzdys..

Be to, jis turi keletą puikių sparčiųjų klavišų, dėl kurių darbas su įrankiu yra labai greitas. Yra sub-užduočių ir užduočių sąrašai, kurie labai gerai gali būti naudingas būdas valdyti ištisus projektus. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra palaikymas, nuleidžiant ir nuleidžiant.

Kainodara

 • Nemokamas planas – 0 USD – pasidalykite savo sąrašais su 2 žmonėmis.
 • 39,99 USD per metus – daugybė puikių papildomų funkcijų, tokių kaip neribotas bendrinimas, failų priedai ir spalvų žymės.

Pagrindinės funkcijos

 • Žiniatinklio, darbalaukio ir mobiliųjų programų programos.
 • Integruota integracija su „Gmail“, „Google“ kalendoriumi, „Twitter“ ir „Evernote“.
 • Užduočių pridėjimas el. Paštu, „Twitter“ ir „Siri“. Taip pat yra „Smart Add“ funkcija, kuri nuspėja, ką rašote, ir tada išskaido visą jūsų informaciją po to, kai turite ją įvesti tik į vieną lauką..
 • Perduokite užduotis kitiems.
 • Bendrinkite užduočių sąrašus su kitais vartotojais (ne daugiau kaip 2 vartotojai naudojasi nemokamu planu).
 • Papildomos užduotys ir paieškos operatoriai („pro“ funkcija).
 • Nuvilkite palaikymą.
 • Užduočių dažymas ir prioritetai.
 • Priminimai, gauti tekstiniu pranešimu, el. Paštu, siunčiami į programą arba per „Twitter“.
 • Šimtai temų pritaikyti programą.

Ar „Prisimink pieną“ jums tinka?

Nepamirškite, kad pienas yra puiki „Jira“ alternatyva mažoms komandoms, taip pat asmenims, kurie mėgsta savo užduotis ir projektų valdymo įrankius, kad galėtų susitvarkyti viską – nuo asmeninio gyvenimo iki profesinės atsakomybės. Tai puikus, bendras darbų sąrašas. Daugeliui mažų komandų tai gali atrodyti patrauklu, ypač atnaujinus į gana prieinamą „Pro“ versiją.

Prisimink pieną

3. Todoistas (todoist.com)

todoistas

„Todoist“ yra viena pagrindinių įrankių, naudojanti „Getting Things Done“ (GTD) metodiką jau nuo pat pradžių. Kiekviena „Todoist“ užduotis gali būti deleguota, suplanuota, atidėta arba perkelta į skirtingus gautuosius. Be to, papildomas pranašumas yra tai, kad jūs taip pat galite naudoti jį komandose – tai ypatybė, kurią labai patogu naudoti kalbant apie Jira alternatyvas.

Beveik visuose įrenginiuose yra programų, kurios atrodo labai gerai parengtos.

Be to, „Todoist“ leidžia organizuoti dalykus, kuriuos darote, individualiuose projektuose, tačiau taip pat gausite ir daugybę kitų naudingų funkcijų, pradedant užduotimis, paprojekčiais, pasikartojančiomis užduotimis ir baigiant priminimais, komentarais, bendradarbiaujant su užduotimis ar net produktyvumu. sekimas per gražus "karma" balai.

Sakinyje sakydamas, „Todoist“ yra puikus įrankis atlikti jūsų ir jūsų komandos užduotis, taigi yra perspektyvi nemokama „Jira“ alternatyva..

Kainodara

 • Nemokamas planas – 0 USD – 80 aktyvių projektų, 5 žmonės vienam projektui.
 • "Premija" – 3,00 USD / mėn. – 300 aktyvių projektų, 25 žmonės vienam projektui.
 • "Verslas" – 5,00 USD / vartotojui / mėn. – 500 aktyvių projektų, 50 žmonių vienam projektui.

Pagrindinės funkcijos

 • Galimos kelios programos.
 • Bendradarbiaukite vykdydami bendras užduotis.
 • Paprojekčiai, uždaviniai.
 • Pastabos ir failų priedai (priemoka).
 • GTD draugiškas.
 • Užduočių prioritetai.
 • Pasikartojantys terminai ir užduočių prioritetai.
 • Automatinės atsarginės kopijos (priemoka)
 • Komandų atsiskaitymas ir narių valdymas (verslas)
 • Prisijungimo stebėjimas (verslas)

Ar Todoistas tinka jums??

Jei vykdote savo verslą ir projektus kartu su GTD, šis įrankis gali būti puikus sprendimas jums. „Todoist“ suteikia puikias užduočių valdymo funkcijas, gerą viso projekto valdymą ir gerus komandinio darbo mechanizmus. Taip pat „Premium“ ir „Verslo plano“ atnaujinimai yra pigesni nei „Jira“.

Eik pas Todoist

4. „PivotalTracker“ (www.pivotaltracker.com)

pagrindinis takas

„PivotalTracker“ nėra „Jira“ klonas, tačiau tai yra artimiausias dalykas, palyginti su kitomis „Jira“ alternatyvomis šiame sąraše. „PivotalTracker“ siūlo lentas, projektus ir užduotis, tačiau jis pradeda organizavimo procesą paprašydamas vartotojų sukurti "istorijas." Tai gali būti klausimas apie tai, ko vartotojai nori svetainėje, arba užduotis, kurią reikia atlikti iki nustatyto termino. Nepaisant to, viskas prasideda pokalbiu su kitais organizacijos žmonėmis.

Įdomu tai, kad „PivotalTracker“ stengiasi išvengti tradicinių tvarkaraščių ir vietoj to automatiškai apskaičiuoja, kaip greitai jūs ir jūsų komanda dirbate. Tokiu būdu galite sąžiningesnį požiūrį į savo komandos potencialą būsimiems projektams.

„PivotalTracker“ sąsaja yra gražiai susisteminta, tačiau ji suteikia pakankamai lankstumo, jei to reikia jūsų komandai. Apskritai tai puikus pasirinkimas komandoms, norinčioms palyginti projektus greta ir suprasti, kaip greitai galima atlikti darbus. Trumpai tariant, „PivotalTracker“ pateikia realiausias šio sąrašo projekto apybraižas.

Taip pat malonu matyti, kad „PivotalTracker“ turi nemokamą planą mažoms komandoms ir kad priemokos planai yra tik mėnesiniai mokesčiai, o ne mėnesiniai mokesčiai vienam vartotojui.

Kainodara

 • Nemokamas planas – 0 USD – 3 bendradarbiai, 2 GB saugykla, 2 projektai.
 • Paleidimas – 12,50 USD / mėn. – 5 bendradarbiai, 5 GB saugykla, 5 projektai.
 • 2 paleidimas – 29,17 USD / mėn. – 10 bendradarbių, 25 GB saugykla, 10 projektų.
 • „Pro 1“ – 62,50 USD / mėn. – 15 bendradarbių, neriboti projektai ir saugykla.
 • „Pro 2“ – 125,00 USD / mėn. – 25 bendradarbiai, neriboti projektai ir saugykla.
 • „Pro 3“ – 250,00 USD / mėn. – 50 bendradarbių, neriboti projektai ir saugykla.

Pagrindinės funkcijos

 • Kainos yra nustatomos atsižvelgiant į mastelį, todėl jums, kaip mažai komandai, nereikėtų nieko mokėti (ar tiek), o augdami gausite visišką neribotą sumą..
 • Kurkite komandas, pridėkite išorinius žiūrovus ir pradėkite užduotis įgyvendindami projektus.
 • „PivotalTracker“ praleidžia terminus ir automatiškai nurodo, kada projektas turėtų būti baigtas, atsižvelgiant į ankstesnius rezultatus.
 • Išdėstykite savo projektus vienas šalia kito ir perkelkite užduotis iš vieno projekto į kitą.
 • Peržiūrėkite gražius vaizdinius grafikus, kad pamatytumėte savo komandos sveikatą ir projekto efektyvumą.
 • „PivotalTracker“ teikia keletą puikių integracijų, tokių kaip „Zendesk“, „Slack“ ir „GitHub“.

Ar „PivotalTracker“ tinka jums?

„PivotalTracker“ daro stebuklus tiems, kurie nori realesnio planavimo ir projekto valdymo įrankio. Tai numato, kad klasikinę „Kanban“ plokštę galite rasti tokiose pasirinktyse kaip „Trello“ ir „Jira“, tačiau ji padeda automatizuoti jūsų darbo eigą tikslesnėmis prognozėmis, kada turėtų būti baigtas projektas..

Eikite į „PivotalTracker“

Išvada

Čia išvardytos keturios nemokamos „Jira“ alternatyvos turi savo privalumų ir trūkumų. Bet taip daro pati Jira. Atvirai kalbant, nėra nė vieno geriausio įrankio, kurį visi turėtų naudoti. Kaip paprastai, visa tai priklauso nuo jūsų individualių poreikių ir jūsų komandos poreikių.

Dienos pabaigoje čia pateikiami įrankiai yra nemokami, todėl jūs neturite ko prarasti, išbandydami juos visus, o norėdami palengvinti pasirinkimą, pagalvokite apie tai:

Jira alternatyvų grafikas

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map